SCOTTISH FOOTBALL RESULTS DATABASE
Sunday Amateur

INDEX SUNDAY AMATEUR CLUB RANKINGS SUNDAY AMATEUR RESULTS  

SCOTTISH SUNDAY TROPHY WEST SUNDAY CUPEAST SUNDAY CUPABERDEENAIRDRIE & COATBRIDGE
ANGUS & MEARNSAYRSHIREDUMFRIESFIFEFOOTBALL CENTRAL
GLASGOW & DISTRICTGLASGOW COMMUNITY & COOPERATIVELOTHIAN & EDINBURGHSCOTTISH UNITY
ABERDEEN SUNDAY AFA RESULTS
DATE TEAM 1   SCORE   TEAM 2 PTS   COMPETITION
25/02/2024 North East Albion 5-1 Inverdee +7/-7 SU-ABD - Jim Lumsden Trophy
25/02/2024 Aberfield 1-8 Malibu -22/+22   SU-ABD - Premier Div.
25/02/2024 CR FC 9-1 Threaded +3/-3   SU-ABD - Premier Div.
25/02/2024 Forrit Brae 4-2 Granite Thistle +17/-17   SU-ABD - Premier Div.
25/02/2024 Golden Tee 11-0 Westhill +26/-26   SU-ABD - Premier Div.
04/02/2024 Aberfield 2-7 Westhill -15/+15 SU-ABD - Jim Lumsden Trophy
04/02/2024 Kincorth Athletic 3-0 Forrit Brae -4/+4 SU-ABD - Jim Lumsden Trophy
04/02/2024 Malibu 0-7 Portletico -19/+19 SU-ABD - Jim Lumsden Trophy
04/02/2024 Middlefield Wasps 4-5 Golden Tee -9/+9 SU-ABD - Jim Lumsden Trophy
04/02/2024 Threaded 3-4 CR FC +9/-9 SU-ABD - Jim Lumsden Trophy
28/01/2024 Aberfield 0-2 CR FC -5/+5   SU-ABD - Premier Div.
28/01/2024 Golden Tee 9-1 Threaded +1/-1   SU-ABD - Premier Div.
28/01/2024 Inverdee 3-4 Portletico +2/-2   SU-ABD - Premier Div.
14/01/2024 Malibu 3-6 Kincorth Athletic +2/-2   SU-ABD - Premier Div.
14/01/2024 Portletico 5-1 CR FC +5/-5   SU-ABD - Premier Div.
26/11/2023 Forrit Brae 2-2 Malibu ±0/±0   SU-ABD - Premier Div.
12/11/2023 Bucksburn Thistle 8-1 Threaded +5/-5   SU-ABD - Premier Div.
12/11/2023 Middlefield Wasps 4-0 Aberfield +2/-2   SU-ABD - Premier Div.
15/10/2023 Granite Thistle 6-3 Golden Tee +30/-30   SU-ABD - Premier Div.
01/10/2023 Bucksburn Thistle 1-4 Golden Tee -6/+6   SU-ABD - Premier Div.
01/10/2023 Mugiemoss 3-5 Westhill -2/+2   SU-ABD - Premier Div.
01/10/2023 Threaded 0-3 Malibu +2/-2   SU-ABD - Premier Div.
24/09/2023 Bucksburn Thistle 3-1 Westhill +19/-19   SU-ABD - Premier Div.
24/09/2023 Golden Tee 5-0 CR FC +9/-9   SU-ABD - Premier Div.
24/09/2023 Inverdee 7-2 Mugiemoss +7/-7   SU-ABD - Premier Div.
24/09/2023 Middlefield Wasps 9-1 Malibu +26/-26   SU-ABD - Premier Div.
24/09/2023 North East Albion 3-2 Portletico +1/-1   SU-ABD - Premier Div.
17/09/2023 Aberfield 0-7 North East Albion -6/+6   SU-ABD - Premier Div.
17/09/2023 Golden Tee 2-5 Forrit Brae -43/+43   SU-ABD - Premier Div.
17/09/2023 Inverdee 3-1 CR FC +9/-9   SU-ABD - Premier Div.
17/09/2023 Mugiemoss 0-11 Kincorth Athletic -1/+1   SU-ABD - Premier Div.
17/09/2023 Portletico 5-2 Malibu +4/-4   SU-ABD - Premier Div.
17/09/2023 Westhill 2-0 Middlefield Wasps +16/-16   SU-ABD - Premier Div.
10/09/2023 Aberfield 6-1 Threaded +6/-6   SU-ABD - Premier Div.
10/09/2023 Granite Thistle 4-1 Mugiemoss +1/-1   SU-ABD - Premier Div.
10/09/2023 Inverdee 2-5 Middlefield Wasps -21/+21   SU-ABD - Premier Div.
10/09/2023 Kincorth Athletic 2-4 Portletico -34/+34   SU-ABD - Premier Div.
10/09/2023 Malibu 3-2 Golden Tee +15/-15   SU-ABD - Premier Div.
10/09/2023 North East Albion 3-2 Forrit Brae -10/+10   SU-ABD - Premier Div.
03/09/2023 Forrit Brae 5-0 Mugiemoss +17/-17   SU-ABD - Premier Div.
03/09/2023 Granite Thistle 3-2 Bucksburn Thistle -3/+3   SU-ABD - Premier Div.
03/09/2023 Inverdee 5-1 Aberfield +5/-5   SU-ABD - Premier Div.
03/09/2023 Kincorth Athletic 8-1 North East Albion +7/-7   SU-ABD - Premier Div.
03/09/2023 Malibu 6-4 Westhill +11/-11   SU-ABD - Premier Div.
03/09/2023 Middlefield Wasps 9-0 Threaded +2/-2   SU-ABD - Premier Div.
27/08/2023 Bucksburn Thistle 2-1 Mugiemoss -3/+3   SU-ABD - Premier Div.
27/08/2023 Forrit Brae 2-2 CR FC +3/-3   SU-ABD - Premier Div.
27/08/2023 Kincorth Athletic 16-1 Aberfield +1/-1   SU-ABD - Premier Div.
27/08/2023 Middlefield Wasps 1-3 Golden Tee -10/+10   SU-ABD - Premier Div.
27/08/2023 North East Albion 15-0 Threaded +1/-1   SU-ABD - Premier Div.
27/08/2023 Portletico 5-3 Westhill +1/-1   SU-ABD - Premier Div.
24/08/2023 Forrit Brae 2-0 Aberfield +6/-6   SU-ABD - Premier Div.
24/08/2023 Granite Thistle 6-2 Malibu +24/-24   SU-ABD - Premier Div.
24/08/2023 Kincorth Athletic 3-0 Golden Tee -1/+1   SU-ABD - Premier Div.
24/08/2023 North East Albion 5-2 CR FC +1/-1   SU-ABD - Premier Div.
24/08/2023 Portletico 5-0 Bucksburn Thistle +6/-6   SU-ABD - Premier Div.
22/08/2023 Mugiemoss 0-6 Middlefield Wasps -14/+14   SU-ABD - Premier Div.
20/08/2023 Aberfield 2-7 Portletico -7/+7   SU-ABD - Premier Div.
20/08/2023 Bucksburn Thistle 4-11 Kincorth Athletic -1/+1   SU-ABD - Premier Div.
20/08/2023 Golden Tee 5-2 Mugiemoss -3/+3   SU-ABD - Premier Div.
20/08/2023 Malibu 0-3 North East Albion -10/+10   SU-ABD - Premier Div.
20/08/2023 Westhill 3-0 Forrit Brae +5/-5   SU-ABD - Premier Div.
17/08/2023 Aberfield 1-2 Bucksburn Thistle -5/+5   SU-ABD - Premier Div.
17/08/2023 Golden Tee 2-1 North East Albion +4/-4   SU-ABD - Premier Div.
17/08/2023 Granite Thistle 1-4 Portletico -15/+15   SU-ABD - Premier Div.
17/08/2023 Inverdee 3-6 Kincorth Athletic +3/-3   SU-ABD - Premier Div.
17/08/2023 Malibu 3-1 Mugiemoss -3/+3   SU-ABD - Premier Div.
15/08/2023 Middlefield Wasps 5-5 CR FC -7/+7   SU-ABD - Premier Div.
13/08/2023 Aberfield 2-4 Mugiemoss -22/+22   SU-ABD - Premier Div.
13/08/2023 Bucksburn Thistle 3-1 Forrit Brae +9/-9   SU-ABD - Premier Div.
13/08/2023 CR FC 1-1 Granite Thistle -2/+2   SU-ABD - Premier Div.
13/08/2023 Golden Tee 2-2 Portletico -6/+6   SU-ABD - Premier Div.
13/08/2023 Malibu 3-4 Inverdee -13/+13   SU-ABD - Premier Div.
13/08/2023 Middlefield Wasps 0-8 Kincorth Athletic -7/+7   SU-ABD - Premier Div.
13/08/2023 Westhill 1-5 North East Albion -16/+16   SU-ABD - Premier Div.
09/06/2023 North East Dynamo 4-0 Forrit Brae ±0/±0 SU-ABD - Aimin Elmegrab Trophy
02/06/2023 Kincorth Athletic 4-1 Golden Tee +1/-1 SU-ABD - Jim Lumsden Trophy
26/05/2023 Kincorth Athletic 5-1 North East Albion +4/-4 SU-ABD - Gavin Robertson Cup
25/05/2023 Bucksburn Thistle 5-2 Forrit Brae +17/-17   SU-ABD - Div. 1
21/05/2023 Golden Tee 5-3 Westhill -1/+1 SU-ABD - Jim Lumsden Trophy
21/05/2023 North East Albion 9-1 Malibu +18/-18   SU-ABD - Premier Div.
18/05/2023 Forrit Brae 0-5 North East Dynamo -3/+3   SU-ABD - Div. 1
18/05/2023 Threaded 1-10 Golden Tee -2/+2   SU-ABD - Div. 1
18/05/2023 Westhill 1-2 Inverdee -14/+14   SU-ABD - Div. 1
18/05/2023 Kincorth Athletic 3-0 MS Services -4/+4   SU-ABD - Premier Div.
14/05/2023 Forrit Brae p 3-3 Westhill +7/-7 SU-ABD - Aimin Elmegrab Trophy
14/05/2023 North East Dynamo 3-2 Golden Tee -1/+1 SU-ABD - Aimin Elmegrab Trophy
14/05/2023 Granite Thistle 1-6 Inverdee -48/+48   SU-ABD - Div. 1
14/05/2023 Kincorth Athletic 7-1 Portletico +5/-5 SU-ABD - Gavin Robertson Cup
14/05/2023 North East Albion p 2-2 Overhype +1/-1 SU-ABD - Gavin Robertson Cup
11/05/2023 Inverdee 3-4 Westhill -5/+5   SU-ABD - Div. 1
11/05/2023 North East Albion 0-5 Kincorth Athletic -10/+10   SU-ABD - Premier Div.
07/05/2023 Bucksburn Thistle 2-0 Aberfield +8/-8   SU-ABD - Div. 1
07/05/2023 Inverdee 2-2 Golden Tee +9/-9   SU-ABD - Div. 1
07/05/2023 Westhill 2-4 Granite Thistle -21/+21   SU-ABD - Div. 1
07/05/2023 North East Albion 4-2 Portletico +6/-6   SU-ABD - Premier Div.
04/05/2023 North East Dynamo 11-0 Threaded ±0/±0   SU-ABD - Div. 1
04/05/2023 Overhype 9-5 MS Services +4/-4   SU-ABD - Premier Div.
04/05/2023 Portletico 0-1 Kincorth Athletic +8/-8   SU-ABD - Premier Div.
30/04/2023 Aberfield 6-2 Forrit Brae +31/-31   SU-ABD - Div. 1
30/04/2023 Granite Thistle 3-2 Bucksburn Thistle -5/+5   SU-ABD - Div. 1
30/04/2023 North East Albion 5-4 Malibu -5/+5   SU-ABD - Div. 1
30/04/2023 Threaded 0-3 Westhill +3/-3   SU-ABD - Div. 1
27/04/2023 Inverdee 0-5 Aberfield -56/+56   SU-ABD - Div. 1
27/04/2023 Threaded 1-9 Granite Thistle -5/+5   SU-ABD - Div. 1
27/04/2023 Westhill 2-5 Golden Tee -16/+16   SU-ABD - Div. 1
23/04/2023 Golden Tee 9-0 Forrit Brae +9/-9   SU-ABD - Div. 1
23/04/2023 North East Dynamo 4-0 Bucksburn Thistle -1/+1   SU-ABD - Div. 1
23/04/2023 Threaded 0-3 Aberfield -10/+10   SU-ABD - Div. 1
23/04/2023 Kincorth Athletic 6-1 Inverdee ±0/±0 SU-ABD - Jim Lumsden Trophy
23/04/2023 MS Services 3-1 North East Albion +28/-28   SU-ABD - Premier Div.
20/04/2023 Kincorth Athletic 6-0 Portletico +3/-3   SU-ABD - Premier Div.
16/04/2023 Inverdee 1-5 Granite Thistle -34/+34   SU-ABD - Div. 1
16/04/2023 North East Dynamo 3-3 Westhill -12/+12   SU-ABD - Div. 1
16/04/2023 Threaded 0-7 Golden Tee -1/+1   SU-ABD - Div. 1
16/04/2023 Overhype 3-1 North East Albion +13/-13 SU-ABD - Jim Lumsden Trophy
16/04/2023 Malibu 1-1 MS Services -8/+8   SU-ABD - Premier Div.
11/04/2023 Sheddocksley 2-3 Overhype -3/+3   SU-ABD - Premier Div.
09/04/2023 Golden Tee 2-0 Malibu +2/-2 SU-ABD - Jim Lumsden Trophy
26/03/2023 Portletico 1-0 Malibu -1/+1   SU-ABD - Premier Div.
05/03/2023 Bucksburn Thistle 1-3 Westhill -4/+4   SU-ABD - Div. 1
05/03/2023 Golden Tee 5-2 Aberfield -3/+3   SU-ABD - Div. 1
05/03/2023 Granite Thistle 3-0 Forrit Brae +11/-11   SU-ABD - Div. 1
26/02/2023 Aberfield 2-6 Granite Thistle -13/+13   SU-ABD - Div. 1
26/02/2023 Forrit Brae 3-1 Bucksburn Thistle +6/-6   SU-ABD - Div. 1
26/02/2023 Golden Tee 4-2 North East Dynamo +24/-24   SU-ABD - Div. 1
26/02/2023 Threaded 0-5 Inverdee -3/+3   SU-ABD - Div. 1
26/02/2023 Malibu 0-1 Kincorth Athletic +10/-10   SU-ABD - Premier Div.
26/02/2023 Sheddocksley 0-1 Portletico -8/+8   SU-ABD - Premier Div.
19/02/2023 Aberfield 0-1 Bucksburn Thistle -5/+5   SU-ABD - Div. 1
19/02/2023 Granite Thistle 2-0 Westhill +18/-18   SU-ABD - Div. 1
19/02/2023 Threaded 2-7 Forrit Brae -7/+7   SU-ABD - Div. 1
19/02/2023 MS Services 5-6 Portletico +1/-1   SU-ABD - Premier Div.
12/02/2023 Aberfield 1-3 Forrit Brae -9/+9 SU-ABD - Aimin Elmegrab Trophy
12/02/2023 Golden Tee 4-0 Granite Thistle +6/-6 SU-ABD - Aimin Elmegrab Trophy
12/02/2023 North East Dynamo 8-0 Bucksburn Thistle +2/-2 SU-ABD - Aimin Elmegrab Trophy
12/02/2023 Westhill 3-1 Inverdee +6/-6 SU-ABD - Aimin Elmegrab Trophy
12/02/2023 Kincorth Athletic 11-2 MS Services +1/-1   SU-ABD - Premier Div.
12/02/2023 Portletico 2-2 North East Albion +4/-4   SU-ABD - Premier Div.
12/02/2023 Sheddocksley 2-1 Malibu +1/-1   SU-ABD - Premier Div.
05/02/2023 Threaded 1-3 Forrit Brae +2/-2 SU-ABD - Aimin Elmegrab Trophy
05/02/2023 Aberfield 3-18 North East Dynamo -4/+4   SU-ABD - Div. 1
05/02/2023 Golden Tee 6-1 Bucksburn Thistle +4/-4   SU-ABD - Div. 1
05/02/2023 Kincorth Athletic 6-2 Sheddocksley ±0/±0 SU-ABD - Gavin Robertson Cup
05/02/2023 North East Albion 4-0 MS Services +2/-2 SU-ABD - Gavin Robertson Cup
05/02/2023 Overhype 4-0 Malibu +11/-11 SU-ABD - Gavin Robertson Cup
05/02/2023 Westhill 5-1 Portletico +31/-31 SU-ABD - Jim Lumsden Trophy
29/01/2023 North East Dynamo 9-0 Granite Thistle +4/-4   SU-ABD - Div. 1
29/01/2023 Forrit Brae 2-2 p Golden Tee +9/-9 SU-ABD - Jim Lumsden Trophy
08/01/2023 Portletico 1-0 Granite Thistle -6/+6 SU-ABD - Jim Lumsden Trophy
27/11/2022 Overhype 0-5 Malibu -54/+54   SU-ABD - Premier Div.
13/11/2022 Inverdee 5-3 North East Dynamo +32/-32   SU-ABD - Jim Lumsden Trophy
13/11/2022 Kincorth Athletic 17-0 Aberfield +1/-1   SU-ABD - Jim Lumsden Trophy
13/11/2022 Malibu 11-0 Threaded +4/-4   SU-ABD - Jim Lumsden Trophy
13/11/2022 MS Services 3-3 p Westhill ±0/±0   SU-ABD - Jim Lumsden Trophy
13/11/2022 North East Albion 5-3 Sheddocksley ±0/±0   SU-ABD - Jim Lumsden Trophy
13/11/2022 Overhype 8-0 Bucksburn Thistle +6/-6   SU-ABD - Jim Lumsden Trophy
06/11/2022 Malibu 2-3 Portletico -2/+2   SU-ABD - Premier Div.
06/11/2022 North East Albion 6-0 Overhype +27/-27   SU-ABD - Premier Div.
30/10/2022 Malibu 1-2 Sheddocksley -7/+7   SU-ABD - Premier Div.
16/10/2022 Golden Tee 3-3 Westhill -10/+10   SU-ABD - Div. 1
16/10/2022 Inverdee 1-4 North East Dynamo ±0/±0   SU-ABD - Div. 1
16/10/2022 Westhill 4-0 Threaded -1/+1   SU-ABD - Div. 1
16/10/2022 Malibu 2-3 Kincorth Athletic +10/-10   SU-ABD - Premier Div.
16/10/2022 Overhype 4-2 MS Services -3/+3   SU-ABD - Premier Div.
09/10/2022 Bucksburn Thistle 7-1 Threaded +5/-5   SU-ABD - Div. 1
09/10/2022 Granite Thistle 3-5 Golden Tee -4/+4   SU-ABD - Div. 1
09/10/2022 Inverdee 7-2 Forrit Brae +19/-19   SU-ABD - Div. 1
09/10/2022 Kincorth Athletic 5-0 North East Albion +6/-6   SU-ABD - Premier Div.
09/10/2022 MS Services 1-5 Sheddocksley -26/+26   SU-ABD - Premier Div.
09/10/2022 Portletico 3-3 Overhype ±0/±0   SU-ABD - Premier Div.
02/10/2022 Aberfield 0-2 Westhill -2/+2   SU-ABD - Div. 1
02/10/2022 Bucksburn Thistle 1-1 Inverdee +2/-2   SU-ABD - Div. 1
02/10/2022 Forrit Brae 5-0 Threaded +3/-3   SU-ABD - Div. 1
02/10/2022 Portletico 0-1 MS Services -20/+20   SU-ABD - Premier Div.
25/09/2022 Aberfield 5-4 Veterans -6/+6   SU-ABD - Div. 1
25/09/2022 Granite Thistle 4-3 Forrit Brae ±0/±0   SU-ABD - Div. 1
25/09/2022 Inverdee 15-2 Threaded +6/-6   SU-ABD - Div. 1
25/09/2022 North East Dynamo 5-0 Golden Tee +8/-8   SU-ABD - Div. 1
25/09/2022 Westhill 4-1 Bucksburn Thistle +6/-6   SU-ABD - Div. 1
25/09/2022 Kincorth Athletic 4-2 Portletico -5/+5   SU-ABD - Premier Div.
25/09/2022 MS Services 1-4 Malibu -26/+26   SU-ABD - Premier Div.
25/09/2022 Overhype 3-4 Sheddocksley -19/+19   SU-ABD - Premier Div.
18/09/2022 Aberfield 3-1 Threaded -2/+2   SU-ABD - Div. 1
18/09/2022 Bucksburn Thistle 1-3 Golden Tee ±0/±0   SU-ABD - Div. 1
18/09/2022 Veterans 4-7 Granite Thistle -1/+1   SU-ABD - Div. 1
18/09/2022 Westhill 4-3 Forrit Brae -2/+2   SU-ABD - Div. 1
18/09/2022 North East Albion 6-2 MS Services +4/-4   SU-ABD - Premier Div.
18/09/2022 Portletico 3-0 Malibu +4/-4   SU-ABD - Premier Div.
18/09/2022 Sheddocksley 0-3 Kincorth Athletic +1/-1   SU-ABD - Premier Div.
04/09/2022 North East Dynamo 7-0 Aberfield +1/-1   SU-ABD - Div. 1
28/08/2022 Aberfield 1-6 Inverdee -22/+22   SU-ABD - Div. 1
28/08/2022 Forrit Brae 4-5 Golden Tee +4/-4   SU-ABD - Div. 1
28/08/2022 Granite Thistle 0-5 North East Dynamo -5/+5   SU-ABD - Div. 1
28/08/2022 Kincorth Athletic 4-1 Malibu -4/+4   SU-ABD - Premier Div.
28/08/2022 Overhype 1-1 Portletico -6/+6   SU-ABD - Premier Div.
28/08/2022 Sheddocksley 2-3 MS Services -15/+15   SU-ABD - Premier Div.
25/08/2022 Bucksburn Thistle 0-7 North East Dynamo -4/+4   SU-ABD - Div. 1
25/08/2022 Forrit Brae 1-4 Westhill -21/+21   SU-ABD - Div. 1
25/08/2022 Golden Tee 2-2 Veterans -15/+15   SU-ABD - Div. 1
25/08/2022 Granite Thistle 3-2 Aberfield -6/+6   SU-ABD - Div. 1
25/08/2022 Malibu 2-10 Overhype -24/+24   SU-ABD - Premier Div.
25/08/2022 North East Albion 0-2 Kincorth Athletic -1/+1   SU-ABD - Premier Div.
25/08/2022 Portletico 4-4 Sheddocksley -8/+8   SU-ABD - Premier Div.
21/08/2022 Bucksburn Thistle 5-3 Granite Thistle +19/-19   SU-ABD - Div. 1
21/08/2022 Forrit Brae 1-2 Aberfield -19/+19   SU-ABD - Div. 1
21/08/2022 Golden Tee 8-0 Inverdee +12/-12   SU-ABD - Div. 1
21/08/2022 Veterans 0-3 Threaded -31/+31   SU-ABD - Div. 1
21/08/2022 Westhill 3-16 North East Dynamo -16/+16   SU-ABD - Div. 1
21/08/2022 MS Services 0-9 Kincorth Athletic -4/+4   SU-ABD - Premier Div.
21/08/2022 North East Albion 3-1 Portletico +6/-6   SU-ABD - Premier Div.
21/08/2022 Sheddocksley 1-3 Overhype -7/+7   SU-ABD - Premier Div.
18/08/2022 Aberfield 0-5 Golden Tee -5/+5   SU-ABD - Div. 1
18/08/2022 Granite Thistle 4-1 Threaded -3/+3   SU-ABD - Div. 1
18/08/2022 Inverdee 4-0 Bucksburn Thistle +15/-15   SU-ABD - Div. 1
18/08/2022 North East Dynamo 7-1 Forrit Brae +2/-2   SU-ABD - Div. 1
18/08/2022 Westhill 3-3 Veterans -14/+14   SU-ABD - Div. 1
18/08/2022 Malibu 4-4 MS Services -5/+5   SU-ABD - Premier Div.
18/08/2022 North East Albion 6-1 Sheddocksley +11/-11   SU-ABD - Premier Div.
18/08/2022 Overhype 3-4 Kincorth Athletic +5/-5   SU-ABD - Premier Div.
14/08/2022 Forrit Brae 5-0 Inverdee +31/-31   SU-ABD - Div. 1
14/08/2022 Golden Tee 5-4 Granite Thistle -6/+6   SU-ABD - Div. 1
14/08/2022 Threaded 2-4 Bucksburn Thistle +2/-2   SU-ABD - Div. 1
14/08/2022 Veterans 1-12 North East Dynamo -1/+1   SU-ABD - Div. 1
14/08/2022 Westhill 5-4 Aberfield -8/+8   SU-ABD - Div. 1
14/08/2022 Kincorth Athletic 9-0 Sheddocksley +4/-4   SU-ABD - Premier Div.
14/08/2022 Malibu 1-2 North East Albion +2/-2   SU-ABD - Premier Div.
14/08/2022 MS Services 0-1 Overhype +3/-3   SU-ABD - Premier Div.