SCOTTISH CLUB RANKING
LEAGUE SELECTOR MATCH DATABASE

ALL SUNDAY AMATEUR WESTEAST
ABERDEENAIRDRIE & COATBRIDGEAYRSHIREDUMFRIESFIFE
FOOTBALL CENTRALGLASGOW & DISTRICTGLASGOW COMMUNITY & COOPERATIVELOTHIAN & EDINBURGHSCOTTISH UNITY
SCOTTISH SUNDAY AMATEUR CLUB RANKING
RANK TEAM LEAGUE GAMES LAST MATCH FORM POINTS
1 Meadowbank Wednesday SLOT-1M 16 2-2 D Pentland Athletic (-8) 3129
2 Budhill United SFCE-1 18 3-2 W Drumchapel United Sunday (-8) 3090
3 Corstorphine Timbers SLOT-1M 16 3-0 W Burnside Athletic (+1) 3036
4 Westside AFC SLOT-1 15 7-1 W Roseburn Thistle (+1) 3028
5 Maryhill Black Star SGLA-1 19 10-3 W Glasgow North United (±0) 3013
6 Pather SAIR-1 15 4-0 W Phoenix (+16) 3009
7 Musselburgh United SLOT-1 18 3-0 W Edinburgh East (+19) 3003
8 Pentland Athletic SLOT-1M 16 2-2 D Meadowbank Wednesday (+8) 3000
9 Kincorth Athletic SABE-1 13 2-1 W Boca Amateurs (+2) 2994
10 Tranent Sunday SLOT-2M 16 1-1 D Firrhill Thistle (-2) 2982
11 Craigshill Thistle Sunday SFCE-1L 25 3-2 W Coltness United (-6) 2969
12 Edinburgh Caledonian SLOT-1M 18 3-0 W Westhill (-2) 2965
13 Wallyford Bluebell SLOT-1 17 14-1 W Easthouses Sunday (+2) 2933
14 Auld Hoose SFIF-1 13 1-1 D Musselburgh United (±0) 2923
15 Grange SAYR-1 18 2-0 W Troon Town (±0) 2922
16 Glasgow Diverse SGLA-1 21 9-1 W Dormy Forest (±0) 2916
17 Phoenix SAIR-1 12 0-4 L Pather (-16) 2911
18 Harvester SLOT-2M 13 5-1 W Easthouses Sunday Morning (+4) 2910
19 Pollokshields United SGLA-2 17 6-1 W Motherwell Albion (+27) 2906
20 Wishaw United SAIR-1 13 5-0 W Blackburn United Sunday (+16) 2901
21 Livingston Community SLOT-2M 18 4-2 W Broughton Albion (-5) 2899
22 Todholm SFCE-2 18 1-6 L Kilsyth Athletic Sunday (-45) 2881
23 Broomhall SLOT-2M 14 7-0 W Pumpherston United (+16) 2873
24 Edinburgh East SLOT-1 17 0-3 L Musselburgh United (-19) 2872
25 Firrhill Thistle SLOT-1M 16 1-1 D Tranent Sunday (+2) 2863
26 Overlee Colts SFCE-1 17 5-2 W Drumchapel United Sunday (+13) 2862
27 Bullwood SFCE-1 14 6-2 W East Kilbride Albion (+3) 2854
28 Afroscots United SUNI-1 33 6-2 W Universal (+23) 2850
29 Bonomy SFCE-1 17 3-2 W Southside Sunday (-1) 2841
30 Boca Amateurs SLOT-2M 17 1-0 W Lochend (+6) 2836
31 North East Dynamo SABE-2 10 9-0 W Granite Thistle (+2) 2829
32 Partizan Glasgow SGLA-1 49 0-2 L Southside Spartans (-15) 2828
33 Dalmuir United SGLA-3 20 8-4 W Woodlands (+1) 2820
34 Airdrie Albion SFCE-3 15 8-3 W Tilly (+3) 2816
35 Newmains Thistle SFCE-1L 25 9-1 W Glasgow United Sunday (+6) 2814
36 The Old Inn SFIF-1 16 5-0 W Cowdenbeath United (+11) 2811
37 Clydebank Sunday SGLA-1 18 3-3 D Elite (-12) 2804
38 Lomond Thistle SGCC-1 48 12-0 W Glasgow on the Ball United (+1) 2798
39 Blantyre United SAIR-2 17 5-0 W Symington Tinto Sunday (+4) 2792
40 Glasgow Caledonian United SGLA-1 20 2-0 W Firwood United (+20) 2792
41 Dynamo Redhurst SGLA-2 20 2-4 L Motherwell Albion (-23) 2789
42 Ferniebahçe Thistle SLOT-3M 16 10-1 W Corstorphine Dynamo M2C (±0) 2781
43 Southside Spartans SGLA-1 18 2-0 W Partizan Glasgow (+15) 2774
44 Saint Cadoc's Youth Club Sunday SFCE-3 15 6-5 W Castlemilk Football Academy (-5) 2773
45 Firwood United SGLA-1 19 0-2 L Glasgow Caledonian United (-20) 2767
46 Scoutable United SUNI-1 34 0-1 L Glasgow Afghan United (-22) 2761
47 Checkbar United SFCE-3 18 1-1 D North East Albion (+1) 2761
48 Drumpellier Dynamo SAIR-3 18 12-1 W Bo'ness United Sunday (+3) 2760
49 Irvine No. 1 Celtic Sports Club SAYR-1 14 2-2 D Lawthorn (±0) 2760
50 Blackburn United Sunday SAIR-1 13 0-5 L Wishaw United (-16) 2757
51 Birchtree SDUM-1 18 5-2 W Ruthwell Rovers (+10) 2754
52 Kilsyth Athletic Sunday SFCE-2 17 2-1 W Kincardine Colts (-4) 2746
53 Lochend SLOT-2M 13 0-1 L Boca Amateurs (-6) 2746
54 East Kilbride Athletic SFCE-2L 20 5-4 W Lanarkshire Shace (-6) 2745
55 Armadale SAIR-2 16 3-0 W Mill United (+1) 2744
56 Bonnybridge Youths SFCE-1 15 1-3 L Overhype (-22) 2741
57 Harmony Row Amateurs SGCC-1 48 5-2 W Garnock Sunday (+3) 2740
58 Maryhill Milan SGLA-1 18 8-3 W Strathclyde United (±0) 2734
59 Kirkland Bar SFIF-1 16 1-1 D Lochore Castle (-6) 2733
60 Easterhouse Football Academy Sunday SAIR-1 14 3-8 L Blackburn United Sunday (-26) 2732
61 Motherwell Albion SGLA-2 18 1-6 L Pollokshields United (-27) 2731
62 Bothwell United SAIR-3 15 11-0 W Lanarkshire United (+6) 2727
63 Cumbernauld Colts Sunday SAIR-2 15 1-2 L Bardykes Rovers (-14) 2726
64 Cleland Sunday SFCE-1L 22 2-3 L Craigshill Thistle Sunday (+7) 2724
65 North East Albion SABE-1 11 1-1 D Checkbar United (-1) 2722
66 Polonia Glasgow SFCE-2 17 4-2 W Eastwood Park (+10) 2719
67 Irvine Rangers Supporters Club SAYR-1 13 3-1 W Girdle Toll (+6) 2718
68 Carron Thistle SFCE-2 17 2-2 D Corstorphine Dynamo Sunday (+3) 2718
69 Castlemilk SGLA-3 19 2-2 D Eastend Phoenix (-7) 2711
70 Corstorphine Dynamo Sunday SLOT-1 15 2-2 D Carron Thistle (-3) 2711
71 Falkirk Sunday SFCE-1 19 1-2 L Duncanrig Villa (-21) 2711
72 Bardykes Rovers SAIR-2 14 8-2 W Albion Rovers U21 (+21) 2711
73 Eastwood Park SFCE-2 15 2-4 L Polonia Glasgow (-10) 2707
74 Neilston Sunday SGLA-4 19 5-1 W Milngavie (±0) 2705
75 Thornliebank Thistle SGLA-2 18 5-2 W Flip the Mindset (+4) 2701
76 Calderbraes SFCE-1L 23 2-3 L Bellsquarry (-16) 2700
77 Tricolorul SAIR-1 14 3-4 L East End Rovers (-15) 2692
78 Universal SUNI-1 33 2-6 L Afroscots United (-23) 2686
79 Coltness United SFCE-1L 23 2-3 L Craigshill Thistle Sunday (+6) 2683
80 Lawthorn SAYR-1 14 2-2 D Irvine No. 1 Celtic Sports Club (±0) 2682
81 Vittoria Group SLOT-1M 16 2-2 D Burgh Vale (-13) 2675
82 Pumpherston United SLOT-2M 10 0-7 L Broomhall (-16) 2670
83 East End Thistle {GLA} SAIR-3 16 4-2 W Legia Cumbernauld (+4) 2669
84 Lochore Castle SFIF-1 13 1-1 D Kirkland Bar (+6) 2665
85 Drumchapel United Sunday SFCE-1 17 2-5 L Overlee Colts (-13) 2652
86 Kirknewton SLOT-3M 14 4-0 W Easthouses Sunday Morning (+11) 2652
87 Gowanbank SGLA-2 17 5-3 W Glasgow Irish (+3) 2649
88 Haddington Town SLOT-1M 13 3-2 W Duddingston Athletic (-4) 2644
89 Tamsons Bar SLOT-1 15 2-6 L Edinburgh East (-14) 2638
90 East End Rovers SAIR-1 14 4-3 W Tricolorul (+15) 2634
91 Frederick Douglass 1846 SLOT-3M 18 2-1 W Riverside Victoria (±0) 2631
92 Castlepark SAYR-1 15 7-2 W Bobby's Bar (+13) 2629
93 North Motherwell SAIR-3 16 7-0 W Sporting Glasgow (+1) 2625
94 The North SAIR-3 19 4-4 D Ravenswood (-11) 2619
95 Norries SFIF-1 14 4-0 W Rosyth Sunday (+2) 2618
96 Inter Inchinnan SFCE-3 18 2-4 L Third Lanark Sunday (-21) 2617
97 Southside Sunday SFCE-1 14 2-3 L Bonomy (+1) 2616
98 Crown Inn {AYR} SAYR-1 15 6-3 W Annick (-2) 2609
99 Glasgow Saints SGCC-1 48 9-2 W Ashfield Star (+5) 2608
100 Burnside Athletic SLOT-3M 14 0-3 L Corstorphine Timbers (-1) 2599
101 Lochside Club SDUM-1 16 5-1 W Threave Rovers Development (+9) 2599
102 Troon Town SAYR-1 14 0-2 L Grange (±0) 2598
103 Kincardine Colts SFCE-2 21 1-2 L Kilsyth Athletic Sunday (+4) 2598
104 Albion Rovers U21 SAIR-2 14 2-8 L Bardykes Rovers (-21) 2590
105 Maddiston SFCE-2 18 4-1 W Gartcairn Sunday (+21) 2585
106 Overhype SABE-1 14 3-1 W Bonnybridge Youths (+22) 2584
107 Silverburn SFCE-1 17 3-5 L Overlee Colts (-2) 2573
108 Eddy's Bar SFIF-1 16 5-1 W Cowdenbeath United (+14) 2572
109 Riverside Victoria SLOT-3M 16 1-2 L Frederick Douglass 1846 (±0) 2568
110 The Bruce Arms SFIF-1 16 5-4 W Leven Sunday (-6) 2561
111 AC Kelvingrove SGCC-1 49 2-0 W Dennistoun Saints (-6) 2560
112 Broughton Albion SLOT-2M 14 2-4 L Livingston Community (+5) 2557
113 Legia Cumbernauld SAIR-3 17 2-4 L East End Thistle {GLA} (-4) 2556
114 Summerston Sunday SFCE-3 15 3-1 W East Kilbride Forest (+9) 2550
115 Kirkintilloch United SGLA-4 16 3-3 D Glasgow on the Ball (-4) 2547
116 Palmerston Colts SDUM-1 18 14-0 W FC Annan (+1) 2546
117 East Kilbride Albion SFCE-1 15 2-6 L Bullwood (-3) 2535
118 Boroughmuir SLOT-1 16 4-1 W Links Albion (+22) 2535
119 Firhill Star SAIR-3 13 0-3 L Legia Cumbernauld (-16) 2530
120 Silverknowes SLOT-3M 16 3-3 D Duddingston Athletic (-4) 2529
121 Glasgow Irish SGLA-2 18 3-5 L Gowanbank (-3) 2527
122 Glasgow on the Ball SGLA-3 46 3-3 D Kirkintilloch United (+4) 2527
123 Golden Tee SABE-2 12 2-2 D Forrit Brae (-7) 2521
124 Lochgreen SAIR-1 12 3-2 W East End Rovers (+9) 2517
125 Glasgow Wellington Sunday SGLA-2 18 7-2 W Finnieston Phoenix (+12) 2513
126 Newmains United Sunday SAIR-2 9 5-1 W National (-1) 2512
127 Garnock Sunday SGCC-1 46 2-5 L Harmony Row Amateurs (-3) 2510
128 Ruthwell Rovers SDUM-1 17 2-5 L Birchtree (-10) 2505
129 Portletico SABE-1 10 1-0 W Granite Thistle (-7) 2503
130 Girdle Toll SAYR-1 14 1-3 L Irvine Rangers Supporters Club (-6) 2500
131 Annan Town SDUM-1 16 5-2 W Scaur (+11) 2498
132 Dumbarton United SGLA-3 20 9-7 W Saracen Red Star (+6) 2495
133 Barrhead United SGLA-2 19 2-2 D Anchor Sociedad (-8) 2495
134 Elite SGLA-1 20 3-3 D Clydebank Sunday (+12) 2494
135 Livingston North SLOT-3M 16 8-1 W Corstorphine Dynamo M2C (+1) 2489
136 Easthouses Sunday Morning SLOT-1M 14 1-5 L Harvester (-4) 2486
137 Malibu SABE-1 11 5-0 W Overhype (+52) 2485
138 Third Lanark Sunday SFCE-3 17 4-2 W Inter Inchinnan (+21) 2484
139 Eastend Phoenix SGLA-3 18 2-2 D Castlemilk (+7) 2484
140 Sheddocksley SABE-1 12 3-5 L North East Albion (+2) 2482
141 Men United Glasgow SGLA-4 20 3-1 W Rozelle (-3) 2480
142 Hole i' the Wa SDUM-1 17 3-2 W Eastriggs (-10) 2479
143 Airdrie Forest SFCE-1L 25 2-4 L Chapelhall (-31) 2477
144 Cumbernauld United Sunday SAIR-3 15 4-0 W Carstairs Thistle (+4) 2476
145 Bellsquarry SFCE-1L 25 3-2 W Calderbraes (+16) 2475
146 Gartcairn Sunday SFCE-2 16 1-4 L Maddiston (-21) 2474
147 Glasgow Afghan United SUNI-1 30 1-0 W Scoutable United (+22) 2471
148 Castlemilk Football Academy SFCE-3 14 5-6 L Saint Cadoc's Youth Club Sunday (+5) 2467
149 G-Town Internationals SUNI-1 32 0-6 L Universal (-10) 2461
150 Duncanrig Villa SFCE-1 14 2-1 W Falkirk Sunday (+21) 2457
151 Cowdenbeath United SFIF-1 17 1-5 L Eddy's Bar (-14) 2455
152 Blantyre Albion SFCE-2 18 3-3 D Kincardine Colts (+3) 2455
153 Mill United SAIR-2 14 0-3 L Armadale (-1) 2453
154 Gallo SLOT-1 16 5-3 W Morningside (+20) 2453
155 Morningside SLOT-2M 15 7-3 W Oxgangs Trinity (+11) 2444
156 Glasgow United Sunday SFCE-1L 25 1-9 L Newmains Thistle (-6) 2432
157 Links Albion SLOT-1 15 1-4 L Boroughmuir (-22) 2432
158 Westhill SABE-2 12 0-3 L Edinburgh Caledonian (+2) 2431
159 United Glasgow SGLA-3 19 3-2 W Unity (+2) 2431
160 Dynamo Glasgow SGLA-3 18 2-6 L Barrhead United (-31) 2424
161 Southside Albion SGLA-3 20 2-2 D Kelvindale (-9) 2423
162 Tilly SFCE-3 17 3-8 L Airdrie Albion (-3) 2423
163 Roseburn Thistle SLOT-2M 14 1-7 L Westside AFC (-1) 2422
164 Inverdee SABE-2 10 3-9 L Kincorth Athletic (-3) 2422
165 Motherwell Villa SFCE-2L 26 9-2 W Lanarkshire Shace (+48) 2419
166 Unity SGLA-3 18 2-3 L United Glasgow (-2) 2413
167 Newton Farm SFCE-2 17 4-8 L Gartcairn Sunday (-31) 2411
168 Woodlands SGLA-3 18 4-8 L Dalmuir United (-1) 2410
169 East Kilbride Burgh SFCE-2L 25 2-2 D Monklands Thistle (-4) 2406
170 Athletico SFIF-1 18 0-1 L Kirkland Bar (+9) 2406
171 Ravenswood SAIR-3 16 4-2 W Carstairs Thistle (+5) 2399
172 Oromo Scotland SUNI-1 9 1-7 L Scoutable United (-4) 2390
173 Fairhill Athletico SGLA-4 18 2-6 L Hillwood (-32) 2381
174 Monklands Thistle SFCE-2L 24 2-2 D East Kilbride Burgh (+4) 2380
175 East Kilbride Forest SFCE-3 17 1-3 L Summerston Sunday (-9) 2378
176 Leven Sunday SFIF-1 16 5-1 W Coaltown Hearts (+31) 2376
177 Anchor Sociedad SGLA-2 18 2-2 D Barrhead United (+8) 2375
178 Normandy Star SDUM-1 15 5-3 W Inter Galloway (-4) 2367
179 Duddingston Athletic SLOT-3M 16 3-3 D Silverknowes (+4) 2365
180 Bathgate Thistle Sunday SLOT-3M 12 4-5 L South Gyle Rovers (-20) 2358
181 Flip the Mindset SGLA-2 18 2-5 L Thornliebank Thistle (-4) 2356
182 Dumfries Athletic SDUM-1 17 4-3 W Saint Cuthbert Wanderers Colts (-3) 2353
183 East End Athletic SAIR-3 16 0-6 L The North (-9) 2352
184 Douglas SAIR-3 15 0-0 D Glasgow Red Star Athletic (-8) 2347
185 Glasgow Wellington Colts SGLA-4 18 4-1 W Bellgrove (+7) 2335
186 Finnieston Phoenix SGLA-2 16 2-7 L Glasgow Wellington Sunday (-12) 2329
187 Lanarkshire Shace SFCE-2L 23 2-9 L Motherwell Villa (-48) 2324
188 Gotham City SLOT-2M 12 2-4 L Tranent Sunday (+8) 2323
189 Bobby's Bar SAYR-1 15 2-7 L Castlepark (-13) 2319
190 Blantyre Victoria Sunday SAIR-2 14 5-2 W National (±0) 2316
191 Barlanark SGLA-4 19 3-4 L Bars for Bears (-10) 2316
192 Hillwood SGLA-4 19 6-2 W Fairhill Athletico (+32) 2312
193 Glasgow Corinthians SGCC-1 43 1-2 L Lomond Thistle Colts (-17) 2310
194 Symington Tinto Sunday SAIR-2 13 0-5 L Blantyre United (-4) 2307
195 Glasgow North United SGLA-4 19 3-10 L Maryhill Black Star (±0) 2306
196 Easthouses Sunday SLOT-1 16 1-14 L Wallyford Bluebell (-2) 2304
197 MS Services SABE-1 11 1-3 L Easthouses Sunday (-19) 2296
198 Chapelhall SFCE-1L 25 3-2 W Coltness United (+21) 2296
199 Coaltown Hearts SFIF-1 16 1-5 L Leven Sunday (-31) 2295
200 Vale SGCC-1 46 0-1 L Saltire Thistle (-19) 2293
201 Burgh Vale SLOT-1M 13 2-2 D Vittoria Group (+13) 2288
202 Kelvindale SGLA-3 18 2-2 D Southside Albion (+9) 2283
203 Saracen Red Star SGLA-3 19 7-9 L Dumbarton United (-6) 2282
204 Forrit Brae SABE-2 10 2-2 D Golden Tee (+7) 2277
205 Threave Rovers Development SDUM-1 17 1-5 L Lochside Club (-9) 2270
206 Scaur SDUM-1 17 2-5 L Annan Town (-11) 2270
207 Saughton Sounders SLOT-1 13 4-4 D Boroughmuir (+8) 2265
208 Rosyth Sunday SFIF-1 19 0-4 L Norries (-2) 2261
209 Granite Thistle SABE-2 13 0-9 L North East Dynamo (-2) 2256
210 Milngavie SGLA-4 16 1-5 L Neilston Sunday (±0) 2249
211 Glasgow Red Star Athletic SAIR-3 17 0-0 D Douglas (+8) 2237
212 Bo'ness United Sunday SAIR-3 14 1-12 L Drumpellier Dynamo (-3) 2233
213 Saint Cuthbert Wanderers Colts SDUM-1 16 3-4 L Dumfries Athletic (+3) 2231
214 Muirend Athletic SFCE-3 15 0-6 L Inter Inchinnan (-4) 2224
215 Airdrie Forest B SFCE-2L 23 4-2 W Lanark (-1) 2224
216 Annick SAYR-1 13 3-6 L Crown Inn {AYR} (+2) 2213
217 Ashfield Star SGCC-1 46 2-9 L Glasgow Saints (-5) 2210
218 Rozelle SGLA-4 18 1-3 L Men United Glasgow (+3) 2208
219 Bars for Bears SGLA-4 38 4-3 W Barlanark (+10) 2205
220 Lomond Thistle Colts SGCC-1 17 2-1 W Glasgow Corinthians (+17) 2198
221 Bucksburn Thistle SABE-2 11 0-8 L Overhype (-5) 2194
222 Cambria Westwood SGLA-3 46 2-3 L Dumbarton United (+8) 2187
223 Strathclyde United SGLA-3 18 3-8 L Maryhill Milan (±0) 2185
224 South Gyle Rovers SLOT-3M 16 2-0 W The Tangs (+4) 2179
225 Carstairs Thistle SAIR-3 15 2-4 L Ravenswood (-5) 2172
226 Sensi Star SFCE-2L 25 0-3 L Motherwell Villa (-13) 2167
227 Dennistoun Saints SGCC-1 45 0-2 L AC Kelvingrove (+6) 2166
228 Glasgow Wednesday SGCC-1 44 3-2 W Glasgow on the Ball United (±0) 2162
229 Lanarkshire United SAIR-3 17 0-11 L Bothwell United (-6) 2145
230 Oxgangs Trinity SLOT-2M 12 3-7 L Morningside (-11) 2142
231 Greens SUNI-1 10 1-2 L Glasgow Afghan United (+9) 2134
232 Aberfield SABE-2 12 0-17 L Kincorth Athletic (-1) 2115
233 Glasgow on the Ball United SGCC-1 45 2-3 L Glasgow Wednesday (±0) 2107
234 Ruchill Thistle SGLA-4 18 1-5 L Bellgrove (-28) 2103
235 Bellgrove SGLA-4 18 5-1 W Ruchill Thistle (+28) 2073
236 Eastriggs SDUM-1 14 2-3 L Hole i' the Wa (+10) 2070
237 The Tangs SLOT-3M 13 0-2 L South Gyle Rovers (-4) 2065
238 Maybury Star SLOT-3M 15 1-5 L Riverside Victoria (-1) 2057
239 Cambuslang Football Academy Sunday SGLA-4 18 5-4 W Renfrewshire Rovers (+5) 2023
240 Motherwell Villa B SFCE-2L 24 3-3 D Monklands Thistle (+10) 2018
241 Dormy Forest SGLA-1 20 1-9 L Glasgow Diverse (±0) 2008
242 National SAIR-2 15 2-5 L Blantyre Victoria Sunday (±0) 1997
243 Saltire Thistle SGCC-1 45 1-0 W Vale (+19) 1975
244 Well Foundation SUNI-1 10 5-6 L Lighthouse (-11) 1947
245 Threaded SABE-2 10 0-7 L North East Albion (±0) 1942
246 ATM United SUNI-1 10 3-4 L Well Foundation (-11) 1941
247 Renfrewshire Rovers SGLA-4 17 4-5 L Cambuslang Football Academy Sunday (-5) 1918
248 Inter Galloway SDUM-1 16 3-5 L Normandy Star (+4) 1891
249 Lanark SFCE-2L 26 2-4 L Airdrie Forest B (+1) 1871
250 Sporting Glasgow SAIR-3 16 0-7 L North Motherwell (-1) 1843
251 Corstorphine Dynamo M2C SLOT-3M 14 1-8 L Livingston North (-1) 1830
252 Lighthouse SUNI-1 10 6-5 W Well Foundation (+11) 1812
253 FC Annan SDUM-1 12 0-14 L Palmerston Colts (-1) 1679



RANK TEAM LEAGUE GAMES LAST MATCH FORM POINTS