SCOTTISH FOOTBALL RESULTS DATABASE
Saturday Amateur

INDEX SATURDAY AMATEUR CLUB RANKINGS SATURDAY AMATEUR RESULTS  

SCOTTISH FA CUP SCOTTISH AMATEUR CUP WEST AMATEUR CUP EAST AMATEUR CUP FIFE AMATEUR CUP
 SOUTH AMATEUR CUP NORTH OF TAY AMATEUR CUPNORTH AMATEUR CUPHIGHLAND AMATEUR CUPABERDEENSHIRE
ARRANAYRSHIREBORDERCAITHNESSCALEDONIAN
CENTRAL SCOTTISHDUNDEE SATURDAY MORNINGEDINBURGH CHURCHESGLASGOW COLLEGESGLASGOW SATURDAY MORNING
GREATER GLASGOW PREMIERIFA SCOTTISH SUPPORTERSINVERNESS & DISTRICTKINGDOM OF FIFELEWIS & HARRIS
LOTHIAN & EDINBURGHMIDLANDSNORTH WEST SUTHERLANDORKNEYPERTHSHIRE
SATURDAY MORNINGSCOTTISH AFLSCOTTISH PREMIER AFLSHETLANDSTIRLING & DISTRICT
STRATHCLYDE EV. CHURCHESUIST & BARRAWEST HIGHLANDWEST OF SCOTLAND U21
ABERDEENSHIRE AFA RESULTS
<
DATE TEAM 1   SCORE   TEAM 2 PTS   COMPETITION
17/02/2024 AC Mill Inn Academy 3-4 Bon Accord City -10/+10   ABD - Aberdeen FC Trophy
17/02/2024 Bervie Caledonian 0-3 AC Mill Inn -32/+32   ABD - Aberdeen FC Trophy
17/02/2024 Burghmuir 4-4 p Glentanar Reflex -9/+9   ABD - Association Trophy
17/02/2024 Ellon Thistle 0-2 Kincorth +4/-4 ABD - Association Trophy
17/02/2024 Insch 0-1 Saint Laurence -6/+6   ABD - Association Trophy
17/02/2024 Rattray's XI 1-3 Beacon Rangers -9/+9   ABD - Association Trophy
17/02/2024 Tolbooth 6-3 Westdyke +15/-15 ABD - Association Trophy
17/02/2024 Aberdeen University Colts 0-4 Kintore -15/+15 ABD - Dickie Trophy
17/02/2024 Feughside 1-1 Stoneywood Parkvale Amateurs -5/+5   ABD - Div. 1 (East)
17/02/2024 Fyvie 5-1 Bridge of Don +17/-17   ABD - Div. 1 (East)
17/02/2024 Kemnay Youth 2-2 Stonehaven Athletic +4/-4   ABD - Div. 1 (East)
17/02/2024 Turriff Thistle 3-0 Jesus House Aberdeen +3/-3   ABD - Div. 1 (East)
17/02/2024 Aberdeen University Amateurs 3-3 Great Western United -1/+1   ABD - Div. 1 (North)
17/02/2024 Auchnagatt Barons 2-2 Newburgh Thistle +1/-1   ABD - Div. 1 (North)
17/02/2024 Meldrum United 1-4 Monymusk -22/+22   ABD - Div. 2 (East)
17/02/2024 Saint Machar Thistle 0-2 Ferryhill +3/-3   ABD - Div. 2 (East)
17/02/2024 Northstar 1-4 Halliburton -9/+9   ABD - Div. 2 (North)
17/02/2024 Alford 1-2 Cove Thistle -10/+10   ABD - Premier Div.
17/02/2024 Cowie Thistle 4-3 Tarves -8/+8   ABD - Premier Div.
17/02/2024 Echt 4-2 Nicolls +1/-1   ABD - Premier Div.
17/02/2024 Kemnay 0-2 Woodside -13/+13   ABD - Premier Div.
10/02/2024 Ellon Thistle 2-0 Kaimhill United +18/-18   ABD - Association Trophy
10/02/2024 Rattray's XI 1-1 Glendale -1/+1   ABD - Div. 1 (East)
10/02/2024 Westdyke 3-5 Cove Thistle -18/+18 ABD - Premier Trophy
03/02/2024 Cammachmore 0-5 Nicolls -6/+6   ABD - Aberdeen FC Trophy
03/02/2024 Cove Thistle 2-4 Woodside -16/+16   ABD - Aberdeen FC Trophy
03/02/2024 Feughside 1-3 Saint Laurence +3/-3   ABD - Aberdeen FC Trophy
03/02/2024 Laurencekirk West End 1-3 Meldrum United -13/+13 ABD - Barclay Cook Cup
03/02/2024 Monymusk 3-4 FC Polska -8/+8 ABD - Barclay Cook Cup
03/02/2024 Kintore 4-0 Byron Sports Club +15/-15 ABD - Dickie Trophy
03/02/2024 Northstar 2-3 Aberdeen University Colts -10/+10 ABD - Dickie Trophy
03/02/2024 Bon Accord City 3-2 Glentanar Reflex -5/+5   ABD - Div. 1 (East)
03/02/2024 Kemnay Youth 0-7 Tolbooth -16/+16   ABD - Div. 1 (East)
03/02/2024 Rattray's XI 4-3 Turriff Thistle +11/-11   ABD - Div. 1 (East)
03/02/2024 Saint Marnans 6-1 Jesus House Aberdeen +8/-8   ABD - Div. 1 (East)
03/02/2024 Stoneywood Parkvale Amateurs 1-1 Fyvie +5/-5   ABD - Div. 1 (East)
03/02/2024 Auchnagatt Barons 1-1 JS XI -6/+6   ABD - Div. 1 (North)
03/02/2024 Ellon Thistle 5-3 Burghmuir +5/-5   ABD - Div. 1 (North)
03/02/2024 Great Western United 2-0 Postal ALC +1/-1   ABD - Div. 1 (North)
03/02/2024 Newburgh Thistle 5-4 Aberdeen Lads Club -8/+8   ABD - Div. 1 (North)
03/02/2024 Ferryhill 5-2 Ellon +21/-21   ABD - Div. 2 (East)
03/02/2024 Saint Machar Thistle 0-7 AC Mill Inn Academy -1/+1   ABD - Div. 2 (East)
03/02/2024 Newmachar United Amateurs 3-0 Theologians North East +3/-3   ABD - Div. 2 (North)
03/02/2024 West End United 1-6 Halliburton -8/+8   ABD - Div. 2 (North)
03/02/2024 Alford 1-1 Kaimhill United -10/+10   ABD - Premier Div.
03/02/2024 Bervie Caledonian 4-3 Kemnay +5/-5   ABD - Premier Div.
03/02/2024 Tarves 0-1 Kincorth ±0/±0   ABD - Premier Div.
03/02/2024 Westdyke 2-1 Insch +7/-7 ABD - Premier Trophy
03/02/2024 AC Mill Inn 3-1 Beacon Rangers +7/-7 ABD - Stephen Shield
03/02/2024 Banchory 5-2 Aberdeen University Amateurs +3/-3 ABD - Stephen Shield
02/02/2024 Stonehaven Athletic 1-4 Bridge of Don -31/+31   ABD - Div. 1 (East)
27/01/2024 AC Mill Inn 2-0 Bridge of Don +5/-5   ABD - Aberdeen FC Trophy
27/01/2024 Beacon Rangers 3-1 Monymusk ±0/±0   ABD - Aberdeen FC Trophy
27/01/2024 Burghmuir 0-6 Woodside -7/+7   ABD - Aberdeen FC Trophy
27/01/2024 Feughside 6-1 Jesus House Aberdeen +14/-14   ABD - Aberdeen FC Trophy
27/01/2024 Glendale 0-3 Cowie Thistle +2/-2   ABD - Aberdeen FC Trophy
27/01/2024 Tolbooth 2-5 Saint Laurence -15/+15   ABD - Aberdeen FC Trophy
27/01/2024 Echt 5-1 Kemnay +8/-8   ABD - Association Trophy
27/01/2024 Huntly Amateurs 3-1 Aberdeen University Colts +9/-9 ABD - Castle Rovers Cup
27/01/2024 Kemnay Youth 3-3 Fyvie +6/-6   ABD - Div. 1 (East)
27/01/2024 Rattray's XI 9-3 Glentanar Reflex +12/-12   ABD - Div. 1 (East)
27/01/2024 Saint Marnans 4-0 Stoneywood Parkvale Amateurs +12/-12   ABD - Div. 1 (East)
27/01/2024 Turriff Thistle 6-1 Bon Accord City +11/-11   ABD - Div. 1 (East)
27/01/2024 Aberdeen Lads Club 0-7 Aberdeen University Amateurs -40/+40   ABD - Div. 1 (North)
27/01/2024 BSFC 1-0 Postal ALC -1/+1   ABD - Div. 1 (North)
27/01/2024 Great Western United 0-4 Newburgh Thistle -32/+32   ABD - Div. 1 (North)
27/01/2024 Saint Machar Thistle 0-4 Meldrum United +2/-2   ABD - Div. 2 (East)
27/01/2024 Halliburton 1-0 Northstar -6/+6   ABD - Div. 2 (North)
27/01/2024 Kincorth 3-1 Kaimhill United -5/+5   ABD - Premier Div.
27/01/2024 Tarves 1-4 Bervie Caledonian -31/+31   ABD - Premier Div.
27/01/2024 Westdyke 4-3 Nicolls +7/-7   ABD - Premier Div.
27/01/2024 Auchnagatt Barons 2-0 Ellon Thistle +4/-4 ABD - Stephen Shield
27/01/2024 JS XI 1-6 Banchory -16/+16 ABD - Stephen Shield
13/01/2024 Echt 7-1 Kaimhill United +5/-5   ABD - Aberdeen FC Trophy
13/01/2024 Ellon Thistle 3-0 Stoneywood Parkvale Amateurs +18/-18   ABD - Aberdeen FC Trophy
13/01/2024 AC Mill Inn 3-5 Auchnagatt Barons -25/+25   ABD - Association Trophy
13/01/2024 Cove Thistle 2-3 Newburgh Thistle -18/+18   ABD - Association Trophy
13/01/2024 Postal ALC 1-4 Alford -4/+4   ABD - Association Trophy
13/01/2024 Newmachar United Amateurs 4-1 Northstar +5/-5 ABD - Castle Rovers Cup
13/01/2024 Ellon 1-5 Monymusk -6/+6 ABD - Dickie Trophy
13/01/2024 Laurencekirk West End 2-4 Halliburton -8/+8 ABD - Dickie Trophy
13/01/2024 Saint Machar Thistle 2-3 Theologians North East +10/-10 ABD - Dickie Trophy
13/01/2024 Fyvie 2-4 Stonehaven Athletic -22/+22   ABD - Div. 1 (East)
13/01/2024 Saint Marnans 2-1 Glendale -1/+1   ABD - Div. 1 (East)
13/01/2024 Aberdeen University Amateurs 3-2 Cammachmore -3/+3   ABD - Div. 1 (North)
13/01/2024 Beacon Rangers 2-7 Banchory -29/+29   ABD - Div. 1 (North)
13/01/2024 BSFC 5-1 Burghmuir +13/-13   ABD - Div. 1 (North)
13/01/2024 Meldrum United 1-1 AC Mill Inn Academy -1/+1   ABD - Div. 2 (East)
13/01/2024 Kintore 6-3 Continental +12/-12   ABD - Div. 2 (North)
13/01/2024 Bervie Caledonian 0-3 Westdyke -27/+27   ABD - Premier Div.
13/01/2024 Kemnay 1-2 Nicolls -9/+9   ABD - Premier Div.
13/01/2024 Kincorth 2-2 Saint Laurence -5/+5   ABD - Premier Div.
13/01/2024 Cowie Thistle 3-0 Tarves +2/-2 ABD - Premier Trophy
13/01/2024 Great Western United 2-1 Aberdeen Lads Club -6/+6 ABD - Stephen Shield
06/01/2024 Fyvie 3-1 FC Polska -1/+1   ABD - Aberdeen FC Trophy
06/01/2024 Saint Marnans 1-3 Westdyke -11/+11   ABD - Association Trophy
06/01/2024 Stonehaven Athletic 1-4 Kincorth -3/+3   ABD - Association Trophy
06/01/2024 Ellon Thistle 3-2 JS XI +4/-4   ABD - Div. 1 (North)
06/01/2024 Bervie Caledonian 4-4 Kaimhill United -8/+8   ABD - Premier Div.
06/01/2024 Aberdeen Lads Club 4-2 Burghmuir +9/-9 ABD - Stephen Shield
16/12/2023 Ellon Thistle 3-1 Theologians North East -4/+4   ABD - Aberdeen FC Trophy
16/12/2023 Kincorth 3-2 Kemnay Youth -11/+11   ABD - Aberdeen FC Trophy
16/12/2023 Newburgh Thistle 7-3 Halliburton +7/-7   ABD - Aberdeen FC Trophy
16/12/2023 Banchory 3-1 Feughside -1/+1   ABD - Association Trophy
16/12/2023 Huntly Amateurs 1-6 Meldrum United -34/+34 ABD - Dickie Trophy
16/12/2023 Rattray's XI 4-4 Jesus House Aberdeen -5/+5   ABD - Div. 1 (East)
16/12/2023 AC Mill Inn 4-0 Aberdeen University Amateurs +12/-12   ABD - Div. 1 (North)
16/12/2023 Beacon Rangers 6-1 Aberdeen Lads Club +11/-11   ABD - Div. 1 (North)
16/12/2023 Postal ALC 3-3 Great Western United +6/-6   ABD - Div. 1 (North)
16/12/2023 Saint Machar Thistle 1-2 Ellon +9/-9   ABD - Div. 2 (East)
16/12/2023 Kintore 5-0 Northstar +12/-12   ABD - Div. 2 (North)
16/12/2023 Kemnay 2-2 Westdyke -6/+6   ABD - Premier Div.
16/12/2023 Nicolls 2-2 Tarves -5/+5   ABD - Premier Div.
16/12/2023 Alford 0-4 Cove Thistle -37/+37 ABD - Premier Trophy
16/12/2023 Auchnagatt Barons 2-0 BSFC +9/-9 ABD - Stephen Shield
16/12/2023 Fyvie 3-2 Tolbooth +9/-9 ABD - White Cup
16/12/2023 Saint Marnans 0-2 Bridge of Don -24/+24 ABD - White Cup
16/12/2023 Turriff Thistle 2-3 Stonehaven Athletic -11/+11 ABD - White Cup
09/12/2023 Huntly Amateurs 4-1 Continental +26/-26   ABD - Aberdeen FC Trophy
09/12/2023 Great Western United 5-0 Cammachmore +8/-8   ABD - Div. 1 (North)
09/12/2023 Meldrum United 3-5 Byron Sports Club -20/+20   ABD - Div. 2 (East)
09/12/2023 Saint Machar Thistle 2-5 Ferryhill -1/+1   ABD - Div. 2 (East)
09/12/2023 Saint Laurence 3-2 Kemnay -2/+2 ABD - Premier Trophy
02/12/2023 Meldrum United 7-0 Ferryhill +6/-6   ABD - Div. 2 (East)
25/11/2023 Aberdeen University Amateurs 1-1 p Kemnay +8/-8   ABD - Aberdeen FC Trophy
25/11/2023 Echt 5-2 Stonehaven Athletic ±0/±0   ABD - Aberdeen FC Trophy
25/11/2023 Kemnay Youth 0-3 Bridge of Don -20/+20   ABD - Association Trophy
25/11/2023 Saint Machar Thistle 0-14 AC Mill Inn Academy -1/+1 ABD - Barclay Cook Cup
25/11/2023 Halliburton 2-3 Kintore -14/+14 ABD - Castle Rovers Cup
25/11/2023 Stoneywood Parkvale Amateurs 3-2 Rattray's XI ±0/±0   ABD - Div. 1 (East)
25/11/2023 Turriff Thistle 3-0 Glendale +10/-10   ABD - Div. 1 (East)
25/11/2023 BSFC 4-2 AC Mill Inn +21/-21   ABD - Div. 1 (North)
25/11/2023 Great Western United 3-0 JS XI +6/-6   ABD - Div. 1 (North)
25/11/2023 Postal ALC 3-1 Cammachmore +8/-8   ABD - Div. 1 (North)
25/11/2023 Ellon 0-4 Meldrum United -13/+13   ABD - Div. 2 (East)
25/11/2023 Cove Thistle 1-1 Tarves -2/+2   ABD - Premier Div.
25/11/2023 Kincorth 2-1 Westdyke -8/+8   ABD - Premier Div.
25/11/2023 Cowie Thistle 7-1 Kaimhill United +3/-3 ABD - Premier Trophy
18/11/2023 Huntly Amateurs 5-0 Glentanar Reflex +31/-31   ABD - Aberdeen FC Trophy
18/11/2023 Insch 1-3 Kincorth -11/+11   ABD - Aberdeen FC Trophy
18/11/2023 Ellon Thistle 6-0 Aberdeen Lads Club +35/-35   ABD - Association Trophy
18/11/2023 Great Western United 2-5 Tolbooth -19/+19   ABD - Association Trophy
18/11/2023 Nicolls 5-0 Turriff Thistle +9/-9   ABD - Association Trophy
18/11/2023 Bridge of Don 1-1 Glendale -4/+4   ABD - Div. 1 (East)
18/11/2023 Stonehaven Athletic 4-1 Jesus House Aberdeen +4/-4   ABD - Div. 1 (East)
18/11/2023 BSFC 3-3 Cammachmore -7/+7   ABD - Div. 1 (North)
11/11/2023 Kemnay 3-1 Tarves +11/-11   ABD - Aberdeen FC Trophy
11/11/2023 Aberdeen University Amateurs 1-5 Kincorth -4/+4   ABD - Association Trophy
11/11/2023 Turriff Thistle 4-1 Jesus House Aberdeen +4/-4   ABD - Association Trophy
11/11/2023 Monymusk 9-2 Ellon +7/-7 ABD - Barclay Cook Cup
11/11/2023 Stonehaven Athletic 2-1 Feughside -1/+1   ABD - Div. 1 (East)
11/11/2023 Aberdeen University Colts 9-3 Theologians North East +29/-29   ABD - Div. 2 (North)
11/11/2023 Newmachar United Amateurs 1-1 Kintore -4/+4   ABD - Div. 2 (North)
11/11/2023 Kaimhill United 0-4 Nicolls -17/+17   ABD - Premier Div.
11/11/2023 Ellon Thistle 5-2 Cammachmore +17/-17 ABD - Stephen Shield
04/11/2023 AC Mill Inn Academy 1-5 FC Polska -33/+33 ABD - Dickie Trophy
04/11/2023 Byron Sports Club 0-3 Meldrum United -31/+31   ABD - Div. 2 (East)
04/11/2023 Kemnay Youth 0-3 Turriff Thistle -18/+18 ABD - White Cup
28/10/2023 Stonehaven Athletic 3-4 Fyvie -8/+8   ABD - Div. 1 (East)
28/10/2023 Ellon 10-5 Saint Machar Thistle ±0/±0   ABD - Div. 2 (East)
28/10/2023 Huntly Amateurs 0-1 Continental -2/+2   ABD - Div. 2 (North)
14/10/2023 Fyvie p 0-0 Turriff Thistle -6/+6   ABD - Aberdeen FC Trophy
14/10/2023 Cammachmore 1-2 JS XI -8/+8   ABD - Association Trophy
14/10/2023 Kaimhill United 3-1 BSFC +4/-4   ABD - Association Trophy
14/10/2023 Tarves 4-5 Tolbooth -14/+14   ABD - Association Trophy
14/10/2023 Ferryhill 1-5 Kintore -5/+5 ABD - Dickie Trophy
14/10/2023 Auchnagatt Barons 0-1 Great Western United -4/+4   ABD - Div. 1 (East)
14/10/2023 West End United 0-2 Continental ±0/±0   ABD - Div. 2 (North)
14/10/2023 Kincorth 1-2 Nicolls -20/+20 ABD - Premier Trophy
14/10/2023 Postal ALC 1-6 Newburgh Thistle -26/+26 ABD - Stephen Shield
14/10/2023 Bridge of Don 5-1 Glendale +20/-20 ABD - White Cup
07/10/2023 Westdyke 7-2 Bon Accord City +8/-8   ABD - Association Trophy
30/09/2023 Cowie Thistle 20-0 Ferryhill ±0/±0   ABD - Aberdeen FC Trophy
30/09/2023 Ellon 3-8 Stoneywood Parkvale Amateurs -7/+7   ABD - Aberdeen FC Trophy
30/09/2023 FC Polska 3-2 Meldrum United -4/+4   ABD - Aberdeen FC Trophy
30/09/2023 Glendale 9-0 West End United +4/-4   ABD - Aberdeen FC Trophy
30/09/2023 Great Western United 2-2 p Saint Marnans -6/+6   ABD - Aberdeen FC Trophy
30/09/2023 Halliburton 3-1 Auchnagatt Barons +20/-20   ABD - Aberdeen FC Trophy
30/09/2023 Kemnay Youth 3-2 BSFC +6/-6   ABD - Aberdeen FC Trophy
30/09/2023 Kintore 3-6 Newburgh Thistle -10/+10   ABD - Aberdeen FC Trophy
30/09/2023 Laurencekirk West End 2-1 Rattray's XI +14/-14   ABD - Aberdeen FC Trophy
30/09/2023 Newmachar United Amateurs 2-5 Cove Thistle -2/+2   ABD - Aberdeen FC Trophy
30/09/2023 Northstar 4-7 Bervie Caledonian +1/-1   ABD - Aberdeen FC Trophy
30/09/2023 Postal ALC 3-4 Monymusk -17/+17   ABD - Aberdeen FC Trophy
30/09/2023 Westdyke 0-3 Alford -18/+18   ABD - Aberdeen FC Trophy
30/09/2023 AC Mill Inn 4-0 Fyvie +27/-27   ABD - Association Trophy
30/09/2023 Bridge of Don 4-0 Glentanar Reflex +6/-6   ABD - Div. 1 (East)
30/09/2023 Aberdeen University Amateurs 4-4 Ellon Thistle -8/+8   ABD - Div. 1 (North)
30/09/2023 JS XI 2-0 Burghmuir +9/-9   ABD - Div. 1 (North)
30/09/2023 Saint Machar Thistle 0-19 AC Mill Inn Academy -2/+2   ABD - Div. 2 (East)
30/09/2023 Aberdeen University Colts 1-2 Huntly Amateurs -9/+9   ABD - Div. 2 (North)
30/09/2023 Echt 3-3 Saint Laurence -4/+4   ABD - Premier Div.
30/09/2023 Tarves 1-2 Insch -10/+10   ABD - Premier Div.
30/09/2023 Feughside 3-1 Jesus House Aberdeen +3/-3 ABD - White Cup
24/09/2023 Westdyke 2-0 Kaimhill United +9/-9 ABD - Ian Napier Memorial Shield
23/09/2023 Aberdeen Lads Club 6-3 Aberdeen University Colts ±0/±0   ABD - Aberdeen FC Trophy
23/09/2023 Jesus House Aberdeen 1-2 Kemnay Youth -8/+8   ABD - Div. 1 (East)
23/09/2023 AC Mill Inn 4-1 Burghmuir +6/-6   ABD - Div. 1 (North)
23/09/2023 Banchory 2-3 Auchnagatt Barons -20/+20   ABD - Div. 1 (North)
23/09/2023 Meldrum United 5-3 Laurencekirk West End +9/-9   ABD - Div. 2 (East)
23/09/2023 Newmachar United Amateurs 1-1 Halliburton -2/+2   ABD - Div. 2 (North)
23/09/2023 Kemnay 5-3 Cove Thistle +8/-8   ABD - Premier Div.
23/09/2023 Bon Accord City 2-4 Kaimhill United -10/+10 ABD - White Cup
23/09/2023 Stoneywood Parkvale Amateurs 0-3 Fyvie -14/+14 ABD - White Cup
16/09/2023 Bon Accord City 4-2 Rattray's XI +13/-13   ABD - Div. 1 (East)
16/09/2023 Fyvie 4-3 Jesus House Aberdeen -8/+8   ABD - Div. 1 (East)
16/09/2023 Glentanar Reflex 0-7 Turriff Thistle -19/+19   ABD - Div. 1 (East)
16/09/2023 Kemnay Youth 2-2 Glendale -1/+1   ABD - Div. 1 (East)
16/09/2023 Saint Marnans 5-3 Bridge of Don +5/-5   ABD - Div. 1 (East)
16/09/2023 Aberdeen University Amateurs 5-1 Burghmuir +16/-16   ABD - Div. 1 (North)
16/09/2023 AC Mill Inn 5-0 JS XI +14/-14   ABD - Div. 1 (North)
16/09/2023 Beacon Rangers 1-4 BSFC -38/+38   ABD - Div. 1 (North)
16/09/2023 Newburgh Thistle 2-4 Banchory -8/+8   ABD - Div. 1 (North)
16/09/2023 Postal ALC 0-4 Auchnagatt Barons -33/+33   ABD - Div. 1 (North)
16/09/2023 Byron Sports Club 3-1 AC Mill Inn Academy +18/-18   ABD - Div. 2 (East)
16/09/2023 Ellon 2-6 Laurencekirk West End -22/+22   ABD - Div. 2 (East)
16/09/2023 Ferryhill 14-0 Saint Machar Thistle +7/-7   ABD - Div. 2 (East)
16/09/2023 Meldrum United 1-2 Monymusk -9/+9   ABD - Div. 2 (East)
16/09/2023 Halliburton 1-1 Continental -5/+5   ABD - Div. 2 (North)
16/09/2023 Huntly Amateurs 2-1 West End United -4/+4   ABD - Div. 2 (North)
16/09/2023 Northstar 7-4 Kintore +32/-32   ABD - Div. 2 (North)
16/09/2023 Cove Thistle 1-1 Kincorth +6/-6   ABD - Premier Div.
16/09/2023 Cowie Thistle 2-1 Woodside -4/+4   ABD - Premier Div.
16/09/2023 Kemnay 3-1 Alford +9/-9   ABD - Premier Div.
16/09/2023 Nicolls 3-2 Bervie Caledonian -2/+2   ABD - Premier Div.
09/09/2023 Feughside 0-2 Saint Marnans -15/+15   ABD - Div. 1 (East)
09/09/2023 Glendale 0-1 Fyvie -1/+1   ABD - Div. 1 (East)
09/09/2023 Jesus House Aberdeen 1-1 Bon Accord City ±0/±0   ABD - Div. 1 (East)
09/09/2023 Tolbooth 5-3 Kemnay Youth -3/+3   ABD - Div. 1 (East)
09/09/2023 Turriff Thistle 2-1 Bridge of Don ±0/±0   ABD - Div. 1 (East)
09/09/2023 Aberdeen University Amateurs 4-3 Newburgh Thistle +7/-7   ABD - Div. 1 (North)
09/09/2023 Auchnagatt Barons 4-1 Burghmuir +15/-15   ABD - Div. 1 (North)
09/09/2023 Beacon Rangers 3-2 AC Mill Inn -1/+1   ABD - Div. 1 (North)
09/09/2023 Ellon Thistle 1-4 Aberdeen Lads Club -24/+24   ABD - Div. 1 (North)
09/09/2023 JS XI 0-9 Banchory -24/+24   ABD - Div. 1 (North)
09/09/2023 AC Mill Inn Academy 1-1 Meldrum United -10/+10   ABD - Div. 2 (East)
09/09/2023 FC Polska 5-3 Byron Sports Club +4/-4   ABD - Div. 2 (East)
09/09/2023 Laurencekirk West End 3-1 Monymusk +16/-16   ABD - Div. 2 (East)
09/09/2023 Aberdeen University Colts 6-3 Continental +33/-33   ABD - Div. 2 (North)
09/09/2023 Halliburton 0-0 Huntly Amateurs -11/+11   ABD - Div. 2 (North)
09/09/2023 Kintore 5-1 West End United +1/-1   ABD - Div. 2 (North)
09/09/2023 Northstar 1-2 Theologians North East -10/+10   ABD - Div. 2 (North)
09/09/2023 Alford 1-2 Cowie Thistle +1/-1   ABD - Premier Div.
09/09/2023 Cove Thistle 0-3 Saint Laurence -21/+21   ABD - Premier Div.
09/09/2023 Kemnay 3-3 Bervie Caledonian -7/+7   ABD - Premier Div.
09/09/2023 Kincorth 6-1 Insch +12/-12   ABD - Premier Div.
09/09/2023 Tarves 0-3 Nicolls -30/+30   ABD - Premier Div.
09/09/2023 Westdyke 4-2 Kaimhill United +5/-5   ABD - Premier Div.
09/09/2023 Woodside 0-4 Echt -31/+31   ABD - Premier Div.
02/09/2023 Bon Accord City 2-3 Feughside -8/+8   ABD - Div. 1 (East)
02/09/2023 Bridge of Don 2-4 Fyvie -9/+9   ABD - Div. 1 (East)
02/09/2023 Glentanar Reflex 1-8 Tolbooth -10/+10   ABD - Div. 1 (East)
02/09/2023 Jesus House Aberdeen 1-3 Glendale -14/+14   ABD - Div. 1 (East)
02/09/2023 Rattray's XI 1-2 Stoneywood Parkvale Amateurs -12/+12   ABD - Div. 1 (East)
02/09/2023 Saint Marnans 2-1 Stonehaven Athletic +5/-5   ABD - Div. 1 (East)
02/09/2023 Aberdeen Lads Club 3-2 Auchnagatt Barons +5/-5   ABD - Div. 1 (North)
02/09/2023 Aberdeen University Amateurs 1-5 Postal ALC -39/+39   ABD - Div. 1 (North)
02/09/2023 AC Mill Inn 2-3 Great Western United -7/+7   ABD - Div. 1 (North)
02/09/2023 Banchory 8-1 Ellon Thistle +9/-9   ABD - Div. 1 (North)
02/09/2023 Beacon Rangers 3-0 Cammachmore +3/-3   ABD - Div. 1 (North)
02/09/2023 BSFC 0-3 JS XI -29/+29   ABD - Div. 1 (North)
02/09/2023 Byron Sports Club 26-0 Saint Machar Thistle +2/-2   ABD - Div. 2 (East)
02/09/2023 Ellon 0-7 AC Mill Inn Academy -14/+14   ABD - Div. 2 (East)
02/09/2023 Meldrum United 13-2 Ferryhill +13/-13   ABD - Div. 2 (East)
02/09/2023 Monymusk 0-7 FC Polska -46/+46   ABD - Div. 2 (East)
02/09/2023 Continental 4-1 Northstar +4/-4   ABD - Div. 2 (North)
02/09/2023 Theologians North East 3-4 Kintore +1/-1   ABD - Div. 2 (North)
02/09/2023 Bervie Caledonian 2-4 Tarves -11/+11   ABD - Premier Div.
02/09/2023 Cowie Thistle 5-1 Westdyke +3/-3   ABD - Premier Div.
02/09/2023 Echt 3-1 Cove Thistle +5/-5   ABD - Premier Div.
02/09/2023 Kemnay 1-5 Kincorth -22/+22   ABD - Premier Div.
02/09/2023 Nicolls 0-0 Alford -3/+3   ABD - Premier Div.
02/09/2023 Saint Laurence 2-1 Insch +1/-1   ABD - Premier Div.
26/08/2023 Feughside 4-2 Glentanar Reflex ±0/±0   ABD - Div. 1 (East)
26/08/2023 Fyvie 8-1 Stoneywood Parkvale Amateurs +17/-17   ABD - Div. 1 (East)
26/08/2023 Kemnay Youth 4-5 Bon Accord City -10/+10   ABD - Div. 1 (East)
26/08/2023 Turriff Thistle 1-3 Stonehaven Athletic -18/+18   ABD - Div. 1 (East)
26/08/2023 AC Mill Inn 3-2 BSFC -3/+3   ABD - Div. 1 (North)
26/08/2023 Auchnagatt Barons 4-2 Banchory +26/-26   ABD - Div. 1 (North)
26/08/2023 Ellon Thistle 1-2 Cammachmore -12/+12   ABD - Div. 1 (North)
26/08/2023 Great Western United 4-2 Aberdeen University Amateurs +4/-4   ABD - Div. 1 (North)
26/08/2023 JS XI 2-2 Newburgh Thistle +3/-3   ABD - Div. 1 (North)
26/08/2023 Postal ALC 2-5 Beacon Rangers -14/+14   ABD - Div. 1 (North)
26/08/2023 Laurencekirk West End 6-2 Ellon +16/-16   ABD - Div. 2 (East)
26/08/2023 Meldrum United 1-3 AC Mill Inn Academy -7/+7   ABD - Div. 2 (East)
26/08/2023 Monymusk 13-0 Ferryhill +9/-9   ABD - Div. 2 (East)
26/08/2023 Halliburton 5-1 West End United +1/-1   ABD - Div. 2 (North)
26/08/2023 Kintore 1-1 Continental -4/+4   ABD - Div. 2 (North)
26/08/2023 Newmachar United Amateurs 10-2 Aberdeen University Colts +14/-14   ABD - Div. 2 (North)
26/08/2023 Theologians North East 2-4 Northstar -21/+21   ABD - Div. 2 (North)
26/08/2023 Bervie Caledonian 3-8 Echt -26/+26   ABD - Premier Div.
26/08/2023 Cove Thistle 6-2 Nicolls +24/-24   ABD - Premier Div.
26/08/2023 Insch 5-2 Kaimhill United +4/-4   ABD - Premier Div.
26/08/2023 Kincorth 3-4 Cowie Thistle -9/+9   ABD - Premier Div.
26/08/2023 Westdyke 3-4 Saint Laurence -1/+1   ABD - Premier Div.
26/08/2023 Woodside 3-2 Tarves +1/-1   ABD - Premier Div.
23/08/2023 Feughside 2-3 Bridge of Don -11/+11   ABD - Div. 1 (East)
23/08/2023 Fyvie 3-0 Kemnay Youth +4/-4   ABD - Div. 1 (East)
23/08/2023 Glendale 3-4 Stonehaven Athletic -5/+5   ABD - Div. 1 (East)
23/08/2023 Glentanar Reflex 1-4 Bon Accord City -17/+17   ABD - Div. 1 (East)
23/08/2023 Jesus House Aberdeen 3-0 Rattray's XI +29/-29   ABD - Div. 1 (East)
23/08/2023 Saint Marnans 1-1 Turriff Thistle -3/+3   ABD - Div. 1 (East)
23/08/2023 Stoneywood Parkvale Amateurs 2-3 Tolbooth ±0/±0   ABD - Div. 1 (East)
23/08/2023 Aberdeen Lads Club 5-0 JS XI +29/-29   ABD - Div. 1 (North)
23/08/2023 Banchory 6-2 Cammachmore +3/-3   ABD - Div. 1 (North)
23/08/2023 Burghmuir 2-3 Newburgh Thistle -5/+5   ABD - Div. 1 (North)
23/08/2023 Ellon Thistle 2-4 BSFC -19/+19   ABD - Div. 1 (North)
23/08/2023 Great Western United 4-3 Beacon Rangers +3/-3   ABD - Div. 1 (North)
23/08/2023 Postal ALC 2-6 AC Mill Inn -28/+28   ABD - Div. 1 (North)
23/08/2023 AC Mill Inn Academy 12-0 Ferryhill +6/-6   ABD - Div. 2 (East)
23/08/2023 Byron Sports Club 7-1 Laurencekirk West End +20/-20   ABD - Div. 2 (East)
23/08/2023 FC Polska 3-1 Ellon -2/+2   ABD - Div. 2 (East)
23/08/2023 Monymusk 4-0 Meldrum United +16/-16   ABD - Div. 2 (East)
23/08/2023 Halliburton 3-1 Theologians North East -1/+1   ABD - Div. 2 (North)
23/08/2023 Huntly Amateurs 0-3 Continental -14/+14   ABD - Div. 2 (North)
23/08/2023 Kintore 6-2 Newmachar United Amateurs +21/-21   ABD - Div. 2 (North)
23/08/2023 West End United 0-3 Northstar -19/+19   ABD - Div. 2 (North)
23/08/2023 Alford 2-2 Echt ±0/±0   ABD - Premier Div.
23/08/2023 Cowie Thistle 5-2 Bervie Caledonian +2/-2   ABD - Premier Div.
23/08/2023 Insch 4-2 Kemnay +13/-13   ABD - Premier Div.
23/08/2023 Nicolls 3-1 Woodside +15/-15   ABD - Premier Div.
23/08/2023 Saint Laurence 6-2 Kaimhill United +5/-5   ABD - Premier Div.
23/08/2023 Tarves 4-2 Cove Thistle +7/-7   ABD - Premier Div.
19/08/2023 Glendale 3-1 Rattray's XI +16/-16   ABD - Div. 1 (East)
19/08/2023 Saint Marnans 0-1 Tolbooth -4/+4   ABD - Div. 1 (East)
19/08/2023 Stonehaven Athletic 4-0 Kemnay Youth +13/-13   ABD - Div. 1 (East)
19/08/2023 Stoneywood Parkvale Amateurs 2-0 Glentanar Reflex ±0/±0   ABD - Div. 1 (East)
19/08/2023 Aberdeen Lads Club 1-3 Postal ALC -16/+16   ABD - Div. 1 (North)
19/08/2023 Auchnagatt Barons 1-3 Cammachmore -25/+25   ABD - Div. 1 (North)
19/08/2023 Burghmuir 4-2 JS XI +11/-11   ABD - Div. 1 (North)
19/08/2023 Newburgh Thistle 0-2 AC Mill Inn -23/+23   ABD - Div. 1 (North)
19/08/2023 Ellon 1-3 Monymusk -7/+7   ABD - Div. 2 (East)
19/08/2023 Fyvie 3-3 Bon Accord City -10/+10   ABD - Div. 2 (East)
19/08/2023 Turriff Thistle 1-1 Feughside -6/+6   ABD - Div. 2 (East)
19/08/2023 Bervie Caledonian 2-3 Nicolls -8/+8   ABD - Premier Div.
19/08/2023 Cove Thistle 3-3 Insch -2/+2   ABD - Premier Div.
19/08/2023 Kaimhill United 1-8 Cowie Thistle -12/+12   ABD - Premier Div.
19/08/2023 Kincorth 7-6 Tarves -4/+4   ABD - Premier Div.
19/08/2023 Westdyke 2-4 Kemnay -9/+9   ABD - Premier Div.
19/08/2023 Woodside 4-3 Alford -2/+2   ABD - Premier Div.
16/08/2023 Bridge of Don 0-2 Tolbooth -8/+8   ABD - Div. 1 (East)
16/08/2023 Feughside 1-3 Stonehaven Athletic -17/+17   ABD - Div. 1 (East)
16/08/2023 Glentanar Reflex 1-1 Jesus House Aberdeen -1/+1   ABD - Div. 1 (East)
16/08/2023 Kemnay Youth 3-0 Saint Marnans +29/-29   ABD - Div. 1 (East)
16/08/2023 Rattray's XI 1-4 Fyvie -23/+23   ABD - Div. 1 (East)
16/08/2023 Stoneywood Parkvale Amateurs 2-1 Glendale +1/-1   ABD - Div. 1 (East)
16/08/2023 AC Mill Inn 10-0 Cammachmore +27/-27   ABD - Div. 1 (North)
16/08/2023 Banchory 4-0 BSFC +4/-4   ABD - Div. 1 (North)
16/08/2023 Ellon Thistle 1-1 Auchnagatt Barons -2/+2   ABD - Div. 1 (North)
16/08/2023 Great Western United 2-4 Aberdeen Lads Club -31/+31   ABD - Div. 1 (North)
16/08/2023 Newburgh Thistle 4-1 Beacon Rangers +22/-22   ABD - Div. 1 (North)
16/08/2023 Postal ALC 7-2 Burghmuir +28/-28   ABD - Div. 1 (North)
16/08/2023 FC Polska 3-3 AC Mill Inn Academy -1/+1   ABD - Div. 2 (East)
16/08/2023 Ferryhill 4-4 Laurencekirk West End +7/-7   ABD - Div. 2 (East)
16/08/2023 Meldrum United 3-0 Ellon +8/-8   ABD - Div. 2 (East)
16/08/2023 Monymusk 3-2 Byron Sports Club +2/-2   ABD - Div. 2 (East)
16/08/2023 Halliburton 3-0 Kintore +16/-16   ABD - Div. 2 (North)
16/08/2023 Huntly Amateurs 1-3 Theologians North East -21/+21   ABD - Div. 2 (North)
16/08/2023 Newmachar United Amateurs 1-2 Continental -13/+13   ABD - Div. 2 (North)
16/08/2023 Northstar 1-2 West End United -16/+16   ABD - Div. 2 (North)
16/08/2023 Bervie Caledonian 3-1 Kincorth +26/-26   ABD - Premier Div.
16/08/2023 Cowie Thistle 1-0 Saint Laurence -3/+3   ABD - Premier Div.
16/08/2023 Nicolls 2-4 Kemnay -18/+18   ABD - Premier Div.
16/08/2023 Tarves 1-1 Kaimhill United -10/+10   ABD - Premier Div.
16/08/2023 Westdyke 4-2 Echt +23/-23   ABD - Premier Div.
16/08/2023 Woodside 4-2 Cove Thistle +4/-4   ABD - Premier Div.
12/08/2023 Bridge of Don 2-0 Jesus House Aberdeen +2/-2   ABD - Div. 1 (East)
12/08/2023 Fyvie 7-0 Feughside +26/-26   ABD - Div. 1 (East)
12/08/2023 Glendale 2-3 Turriff Thistle -5/+5   ABD - Div. 1 (East)
12/08/2023 Saint Marnans 5-2 Glentanar Reflex +1/-1   ABD - Div. 1 (East)
12/08/2023 Stoneywood Parkvale Amateurs 5-1 Kemnay Youth +19/-19   ABD - Div. 1 (East)
12/08/2023 Tolbooth 6-1 Bon Accord City +8/-8   ABD - Div. 1 (East)
12/08/2023 Aberdeen Lads Club 0-2 Beacon Rangers -4/+4   ABD - Div. 1 (North)
12/08/2023 Auchnagatt Barons 2-5 AC Mill Inn -28/+28   ABD - Div. 1 (North)
12/08/2023 Banchory 3-7 Postal ALC -52/+52   ABD - Div. 1 (North)
12/08/2023 BSFC 1-2 Great Western United +1/-1   ABD - Div. 1 (North)
12/08/2023 Burghmuir 3-0 Ellon Thistle +16/-16   ABD - Div. 1 (North)
12/08/2023 JS XI 2-2 Cammachmore -6/+6   ABD - Div. 1 (North)
12/08/2023 AC Mill Inn Academy 5-1 Laurencekirk West End +8/-8   ABD - Div. 2 (East)
12/08/2023 Byron Sports Club 4-0 Ferryhill +3/-3   ABD - Div. 2 (East)
12/08/2023 Ellon 13-0 Saint Machar Thistle +3/-3   ABD - Div. 2 (East)
12/08/2023 Meldrum United 2-5 FC Polska -21/+21   ABD - Div. 2 (East)
12/08/2023 Continental 4-0 West End United +3/-3   ABD - Div. 2 (North)
12/08/2023 Huntly Amateurs 1-4 Halliburton -15/+15   ABD - Div. 2 (North)
12/08/2023 Kintore 3-0 Northstar +3/-3   ABD - Div. 2 (North)
12/08/2023 Newmachar United Amateurs 2-1 Theologians North East -7/+7   ABD - Div. 2 (North)
12/08/2023 Alford 3-4 Tarves -10/+10   ABD - Premier Div.
12/08/2023 Cove Thistle 2-0 Bervie Caledonian +6/-6   ABD - Premier Div.
12/08/2023 Cowie Thistle 4-3 Nicolls -5/+5   ABD - Premier Div.
12/08/2023 Echt 2-0 Kemnay +7/-7   ABD - Premier Div.
12/08/2023 Kaimhill United 1-2 Kincorth +7/-7   ABD - Premier Div.
12/08/2023 Saint Laurence 2-3 Woodside -10/+10   ABD - Premier Div.
12/08/2023 Westdyke 1-1 Insch +3/-3   ABD - Premier Div.
09/08/2023 Bon Accord City 4-5 Stonehaven Athletic -5/+5   ABD - Div. 1 (East)
09/08/2023 Feughside 1-0 Glendale -1/+1   ABD - Div. 1 (East)
09/08/2023 Jesus House Aberdeen 0-5 Tolbooth -14/+14   ABD - Div. 1 (East)
09/08/2023 Kemnay Youth 7-2 Glentanar Reflex +17/-17   ABD - Div. 1 (East)
09/08/2023 Rattray's XI 1-2 Bridge of Don -16/+16   ABD - Div. 1 (East)
09/08/2023 Stoneywood Parkvale Amateurs 3-0 Saint Marnans +29/-29   ABD - Div. 1 (East)
09/08/2023 Turriff Thistle 0-1 Fyvie -10/+10   ABD - Div. 1 (East)
09/08/2023 AC Mill Inn Academy 1-10 Banchory -16/+16   ABD - Div. 1 (North)
09/08/2023 BSFC 0-2 Aberdeen Lads Club -24/+24   ABD - Div. 1 (North)
09/08/2023 Burghmuir 1-5 Beacon Rangers -21/+21   ABD - Div. 1 (North)
09/08/2023 Great Western United 3-2 Auchnagatt Barons -5/+5   ABD - Div. 1 (North)
09/08/2023 Newburgh Thistle 2-1 Ellon Thistle -2/+2   ABD - Div. 1 (North)
09/08/2023 Postal ALC 1-0 JS XI +8/-8   ABD - Div. 1 (North)
09/08/2023 Ellon 2-5 Ferryhill -39/+39   ABD - Div. 2 (East)
09/08/2023 Meldrum United 1-3 Byron Sports Club -20/+20   ABD - Div. 2 (East)
09/08/2023 Monymusk 0-0 AC Mill Inn Academy +2/-2   ABD - Div. 2 (East)
09/08/2023 Aberdeen University Colts 0-3 Kintore -10/+10   ABD - Div. 2 (North)
09/08/2023 Halliburton 3-0 Northstar +3/-3   ABD - Div. 2 (North)
09/08/2023 Huntly Amateurs 0-5 Newmachar United Amateurs -26/+26   ABD - Div. 2 (North)
09/08/2023 Theologians North East 1-5 Continental -21/+21   ABD - Div. 2 (North)
09/08/2023 Bervie Caledonian 0-2 Saint Laurence -11/+11   ABD - Premier Div.
09/08/2023 Cove Thistle 0-5 Cowie Thistle -23/+23   ABD - Premier Div.
09/08/2023 Insch 1-1 Alford -3/+3   ABD - Premier Div.
09/08/2023 Kincorth 6-0 Echt +20/-20   ABD - Premier Div.
09/08/2023 Nicolls 4-0 Kaimhill United +8/-8   ABD - Premier Div.
09/08/2023 Tarves 7-1 Westdyke +19/-19   ABD - Premier Div.
09/08/2023 Woodside 0-4 Kemnay -42/+42   ABD - Premier Div.
05/08/2023 Bridge of Don 1-1 Bon Accord City -5/+5   ABD - Div. 1 (East)
05/08/2023 Glendale 3-0 Glentanar Reflex +8/-8   ABD - Div. 1 (East)
05/08/2023 Kemnay Youth 1-1 Jesus House Aberdeen -6/+6   ABD - Div. 1 (East)
05/08/2023 Rattray's XI 0-2 Saint Marnans -19/+19   ABD - Div. 1 (East)
05/08/2023 Stoneywood Parkvale Amateurs 1-4 Stonehaven Athletic -23/+23   ABD - Div. 1 (East)
05/08/2023 Tolbooth 3-0 Turriff Thistle +12/-12   ABD - Div. 1 (East)
05/08/2023 Auchnagatt Barons 0-2 Beacon Rangers -12/+12   ABD - Div. 1 (North)
05/08/2023 Burghmuir 3-0 Cammachmore +11/-11   ABD - Div. 1 (North)
05/08/2023 Ellon Thistle 3-5 Great Western United -7/+7   ABD - Div. 1 (North)
05/08/2023 JS XI 2-2 Aberdeen Lads Club -7/+7   ABD - Div. 1 (North)
05/08/2023 Newburgh Thistle 5-0 Postal ALC +12/-12   ABD - Div. 1 (North)
05/08/2023 AC Mill Inn Academy 4-1 Byron Sports Club +7/-7   ABD - Div. 2 (East)
05/08/2023 Ferryhill 5-6 FC Polska +8/-8   ABD - Div. 2 (East)
05/08/2023 Monymusk 14-1 Saint Machar Thistle +1/-1   ABD - Div. 2 (East)
05/08/2023 Aberdeen University Colts 0-3 Theologians North East -28/+28   ABD - Div. 2 (North)
05/08/2023 Continental 3-2 Halliburton +7/-7   ABD - Div. 2 (North)
05/08/2023 Kintore 4-3 Huntly Amateurs -3/+3   ABD - Div. 2 (North)
05/08/2023 Newmachar United Amateurs 5-2 Northstar +4/-4   ABD - Div. 2 (North)
05/08/2023 Alford 3-2 Bervie Caledonian ±0/±0   ABD - Premier Div.
05/08/2023 Echt 2-0 Insch +5/-5   ABD - Premier Div.
05/08/2023 Kaimhill United 1-3 Kemnay -9/+9   ABD - Premier Div.
05/08/2023 Kincorth 0-5 Nicolls -58/+58   ABD - Premier Div.
05/08/2023 Tarves 0-4 Saint Laurence -33/+33   ABD - Premier Div.
05/08/2023 Westdyke 1-4 Woodside -12/+12   ABD - Premier Div.
13/06/2023 Kincorth 2-1 Woodside -1/+1 ABD - Aberdeen FC Trophy
12/06/2023 Tolbooth 0-4 Cowie Thistle -9/+9   ABD - Premier Div.
11/06/2023 Kemnay 5-1 Woodside +43/-43 ABD - Association Trophy
07/06/2023 Bervie Caledonian 2-4 Kaimhill United -28/+28   ABD - Div. 1 (North)
06/06/2023 Tarves 2-1 Great Western United -1/+1 ABD - Bowie Cup
03/06/2023 Kincorth 4-0 Bervie Caledonian +7/-7 ABD - Aberdeen FC Trophy
03/06/2023 Monymusk 1-6 Ellon Thistle -26/+26   ABD - Div. 2 (East)
31/05/2023 Bridge of Don 2-5 Burghmuir -30/+30   ABD - Div. 1 (North)
31/05/2023 FC Polska 2-6 Great Western United -9/+9   ABD - Div. 1 (North)
31/05/2023 Kintore 1-4 Feughside -17/+17   ABD - Div. 1 (North)
31/05/2023 Ellon Thistle 4-5 Glentanar Reflex -18/+18   ABD - Div. 2 (East)
31/05/2023 Ferryhill 0-0 Blackburn ±0/±0   ABD - Div. 2 (East)
30/05/2023 Woodside 5-2 Tolbooth +3/-3 ABD - Aberdeen FC Trophy
29/05/2023 Feughside 1-1 Auchnagatt Barons -4/+4   ABD - Div. 1 (North)
29/05/2023 Nicolls 2-1 Cowie Thistle +16/-16   ABD - Premier Div.
28/05/2023 Woodside 1-0 Alford -1/+1 ABD - Premier Trophy
27/05/2023 Aboyne 1-4 Cammachmore -27/+27   ABD - Div. 1 (East)
27/05/2023 Jesus House Aberdeen 0-1 Newburgh Thistle ±0/±0   ABD - Div. 1 (East)
27/05/2023 Kemnay 0-5 Westdyke -49/+49   ABD - Div. 1 (East)
27/05/2023 Auchnagatt Barons 4-4 Stonehaven Athletic -4/+4   ABD - Div. 1 (North)
27/05/2023 Great Western United 7-2 Kintore +8/-8   ABD - Div. 1 (North)
27/05/2023 Ellon Thistle 2-1 Bon Accord City ±0/±0   ABD - Div. 2 (East)
27/05/2023 Halliburton 2-3 Aberdeen University Amateurs -2/+2   ABD - Div. 2 (North)
27/05/2023 Cove Thistle 2-2 Beacon Rangers -10/+10   ABD - Premier Div.
27/05/2023 Cowie Thistle 5-1 Rattray's XI +2/-2   ABD - Premier Div.
27/05/2023 Kincorth 3-1 Echt +2/-2   ABD - Premier Div.
27/05/2023 Nicolls 2-0 Saint Laurence +19/-19   ABD - Premier Div.
24/05/2023 Kemnay 4-0 Cammachmore +1/-1   ABD - Div. 1 (East)
24/05/2023 AC Mill Inn 4-1 Auchnagatt Barons +22/-22   ABD - Div. 1 (North)
24/05/2023 JS XI 1-6 Great Western United -29/+29   ABD - Div. 1 (North)
24/05/2023 Stoneywood Parkvale Amateurs 2-0 Burghmuir +11/-11   ABD - Div. 1 (North)
24/05/2023 Aberdeen University Colts 1-3 Ellon -22/+22   ABD - Div. 2 (East)
24/05/2023 Blackburn 2-4 Theologians North East -10/+10   ABD - Div. 2 (East)
24/05/2023 Aberdeen University Amateurs 1-2 AC Mill Inn Academy -17/+17   ABD - Div. 2 (North)
24/05/2023 Beacon Rangers 0-12 Kincorth -15/+15   ABD - Premier Div.
24/05/2023 Nicolls 0-2 Alford -15/+15   ABD - Premier Div.
24/05/2023 Tarves 2-2 Insch -4/+4   ABD - Premier Div.
24/05/2023 Tolbooth 2-3 Cove Thistle -2/+2   ABD - Premier Div.
23/05/2023 Woodside 1-0 Cowie Thistle +10/-10 ABD - Association Trophy
22/05/2023 Kemnay 4-3 Kincorth +19/-19 ABD - Association Trophy
22/05/2023 Bridge of Don 1-3 Feughside -20/+20   ABD - Div. 1 (North)
22/05/2023 Kaimhill United 0-0 Stonehaven Athletic -7/+7   ABD - Div. 1 (North)
22/05/2023 Blackburn 1-3 Theologians North East -12/+12   ABD - Div. 2 (East)
22/05/2023 Byron Sports Club 3-2 Newmachar United Amateurs +9/-9   ABD - Div. 2 (North)
22/05/2023 Kemnay Youth 0-2 AC Mill Inn Academy -23/+23   ABD - Div. 2 (North)
22/05/2023 Tolbooth 1-1 Banchory +2/-2   ABD - Premier Div.
21/05/2023 Cove Thistle 5-2 Great Western United +9/-9 ABD - Edmond Trophy
20/05/2023 Aberdeen University Amateurs p 3-3 Ellon Thistle -4/+4 ABD - Dickie Trophy
20/05/2023 Aberdeen Lads Club 5-1 Continental +18/-18   ABD - Div. 1 (East)
20/05/2023 Jesus House Aberdeen 1-3 Fyvie -6/+6   ABD - Div. 1 (East)
20/05/2023 Westdyke 2-1 Turriff Thistle ±0/±0   ABD - Div. 1 (East)
20/05/2023 Bridge of Don 4-2 Kintore +3/-3   ABD - Div. 1 (North)
20/05/2023 Burghmuir 3-7 Bervie Caledonian -10/+10   ABD - Div. 1 (North)
20/05/2023 JS XI 1-0 Stoneywood Parkvale Amateurs -1/+1   ABD - Div. 1 (North)
20/05/2023 Aberdeen University Colts 4-3 Theologians North East -1/+1   ABD - Div. 2 (East)
20/05/2023 Blackburn 2-3 Ferryhill -16/+16   ABD - Div. 2 (East)
20/05/2023 Ellon 0-6 Glentanar Reflex -32/+32   ABD - Div. 2 (East)
20/05/2023 Monymusk 3-1 Bon Accord City +18/-18   ABD - Div. 2 (East)
20/05/2023 AC Mill Inn Academy 3-1 Byron Sports Club +4/-4   ABD - Div. 2 (North)
20/05/2023 Halliburton 1-0 Kemnay Youth +8/-8   ABD - Div. 2 (North)
20/05/2023 Newmachar United Amateurs 3-1 West End United -5/+5   ABD - Div. 2 (North)
20/05/2023 Insch 2-2 Kincorth +7/-7   ABD - Premier Div.
20/05/2023 Nicolls 0-2 Echt -9/+9   ABD - Premier Div.
20/05/2023 Rattray's XI 1-2 Beacon Rangers -11/+11   ABD - Premier Div.
20/05/2023 Saint Laurence 3-0 Alford +13/-13   ABD - Premier Div.
20/05/2023 Tolbooth 1-1 Woodside +9/-9   ABD - Premier Div.
17/05/2023 Cammachmore 1-9 Kemnay -15/+15   ABD - Div. 1 (East)
17/05/2023 Jesus House Aberdeen 0-3 Westdyke -8/+8   ABD - Div. 1 (East)
17/05/2023 Bridge of Don 2-1 Stoneywood Parkvale Amateurs -1/+1   ABD - Div. 1 (North)
17/05/2023 FC Polska 2-3 Feughside -3/+3   ABD - Div. 1 (North)
17/05/2023 JS XI 1-4 Bervie Caledonian -11/+11   ABD - Div. 1 (North)
17/05/2023 Kaimhill United 2-4 Great Western United -19/+19   ABD - Div. 1 (North)
17/05/2023 Aberdeen University Colts 4-3 Monymusk +10/-10   ABD - Div. 2 (East)
17/05/2023 Bon Accord City 3-3 Glentanar Reflex -9/+9   ABD - Div. 2 (East)
17/05/2023 Ellon Thistle 6-1 Ferryhill ±0/±0   ABD - Div. 2 (East)
17/05/2023 Aberdeen University Amateurs 8-3 West End United ±0/±0   ABD - Div. 2 (North)
17/05/2023 Kemnay Youth 1-1 Postal ALC -5/+5   ABD - Div. 2 (North)
17/05/2023 Banchory 2-2 Kincorth +9/-9   ABD - Premier Div.
17/05/2023 Beacon Rangers 1-6 Echt -17/+17   ABD - Premier Div.
17/05/2023 Cowie Thistle 6-3 Nicolls +2/-2   ABD - Premier Div.
17/05/2023 Tolbooth 0-7 Alford -39/+39   ABD - Premier Div.
15/05/2023 Bridge of Don 9-2 Stonehaven Athletic +36/-36   ABD - Div. 1 (North)
15/05/2023 Kaimhill United 2-1 Feughside -3/+3   ABD - Div. 1 (North)
15/05/2023 Ferryhill 3-5 Monymusk +3/-3   ABD - Div. 2 (East)
15/05/2023 Theologians North East 3-8 Glentanar Reflex -30/+30   ABD - Div. 2 (East)
15/05/2023 Tolbooth 4-3 Tarves +12/-12   ABD - Premier Div.
13/05/2023 Kemnay 5-3 Nicolls +10/-10 ABD - Association Trophy
13/05/2023 Aberdeen Lads Club 0-6 Saint Marnans -23/+23   ABD - Div. 1 (East)
13/05/2023 Cammachmore 1-6 Turriff Thistle -26/+26   ABD - Div. 1 (East)
13/05/2023 Glendale 1-2 Westdyke ±0/±0   ABD - Div. 1 (East)
13/05/2023 AC Mill Inn 2-1 Feughside +6/-6   ABD - Div. 1 (North)
13/05/2023 Bridge of Don 0-3 Bervie Caledonian -9/+9   ABD - Div. 1 (North)
13/05/2023 Burghmuir 3-2 Great Western United +12/-12   ABD - Div. 1 (North)
13/05/2023 FC Polska 1-4 Kintore -26/+26   ABD - Div. 1 (North)
13/05/2023 Kaimhill United 2-1 Stoneywood Parkvale Amateurs -5/+5   ABD - Div. 1 (North)
13/05/2023 Ellon Thistle 9-0 Blackburn +5/-5   ABD - Div. 2 (East)
13/05/2023 Ferryhill 0-9 Ellon -29/+29   ABD - Div. 2 (East)
13/05/2023 Postal ALC 2-1 West End United -10/+10   ABD - Div. 2 (North)
13/05/2023 Insch 2-2 Cowie Thistle +5/-5   ABD - Premier Div.
13/05/2023 Tarves 1-0 Saint Laurence +2/-2   ABD - Premier Div.
13/05/2023 Tolbooth 0-5 Echt -24/+24   ABD - Premier Div.
13/05/2023 Woodside 0-1 Kincorth -4/+4   ABD - Premier Div.
12/05/2023 Aberdeen University Amateurs 3-0 Kemnay Youth +16/-16 ABD - Dickie Trophy
10/05/2023 Feughside 2-0 Bridge of Don +11/-11   ABD - Div. 1 (North)
10/05/2023 Kaimhill United 2-1 Auchnagatt Barons -1/+1   ABD - Div. 1 (North)
10/05/2023 Blackburn 6-1 Ellon +42/-42   ABD - Div. 2 (East)
10/05/2023 Ellon Thistle 8-2 Theologians North East +7/-7   ABD - Div. 2 (East)
10/05/2023 Ferryhill 1-7 Aberdeen University Colts -21/+21   ABD - Div. 2 (East)
10/05/2023 Monymusk 3-4 Glentanar Reflex -16/+16   ABD - Div. 2 (East)
10/05/2023 AC Mill Inn Academy 1-5 Aberdeen University Amateurs -22/+22   ABD - Div. 2 (North)
10/05/2023 West End United 1-2 Newmachar United Amateurs +7/-7   ABD - Div. 2 (North)
10/05/2023 Beacon Rangers 1-5 Tarves -18/+18   ABD - Premier Div.
10/05/2023 Insch 2-3 Tolbooth -17/+17   ABD - Premier Div.
06/05/2023 Feughside 0-3 Tarves -5/+5 ABD - Bowie Cup
06/05/2023 Fyvie 0-4 Newburgh Thistle -39/+39   ABD - Div. 1 (East)
06/05/2023 Glendale 1-2 Cammachmore -13/+13   ABD - Div. 1 (East)
06/05/2023 Jesus House Aberdeen 2-0 Continental +8/-8   ABD - Div. 1 (East)
06/05/2023 Auchnagatt Barons 4-2 JS XI +11/-11   ABD - Div. 1 (North)
06/05/2023 Bridge of Don 5-2 FC Polska +9/-9   ABD - Div. 1 (North)
06/05/2023 Great Western United 0-3 Bervie Caledonian -21/+21   ABD - Div. 1 (North)
06/05/2023 Kaimhill United 2-0 AC Mill Inn +1/-1   ABD - Div. 1 (North)
06/05/2023 Stonehaven Athletic 1-6 Kintore -56/+56   ABD - Div. 1 (North)
06/05/2023 Aberdeen University Colts 2-6 Glentanar Reflex -34/+34   ABD - Div. 2 (East)
06/05/2023 Bon Accord City 15-2 Blackburn +6/-6   ABD - Div. 2 (East)
06/05/2023 Monymusk 2-1 Ellon -4/+4   ABD - Div. 2 (East)
06/05/2023 Postal ALC 1-2 Newmachar United Amateurs -13/+13   ABD - Div. 2 (North)
06/05/2023 West End United 0-1 Halliburton +7/-7   ABD - Div. 2 (North)
06/05/2023 Echt 1-3 Cove Thistle -24/+24   ABD - Premier Div.
06/05/2023 Insch 1-1 Saint Laurence -2/+2   ABD - Premier Div.
06/05/2023 Tolbooth 2-0 Rattray's XI +8/-8   ABD - Premier Div.
06/05/2023 Woodside 3-1 Banchory ±0/±0   ABD - Premier Div.
06/05/2023 Westdyke 2-1 Kemnay +13/-13 ABD - White Cup
03/05/2023 BSFC 1-2 Aberdeen Lads Club -16/+16   ABD - Div. 1 (East)
03/05/2023 Continental 1-1 Fyvie +9/-9   ABD - Div. 1 (East)
03/05/2023 Jesus House Aberdeen 4-2 Aboyne +13/-13   ABD - Div. 1 (East)
03/05/2023 Newburgh Thistle 1-4 Westdyke -23/+23   ABD - Div. 1 (East)
03/05/2023 AC Mill Inn 12-0 Huntly Amateurs +24/-24   ABD - Div. 1 (North)
03/05/2023 Bridge of Don 1-0 Auchnagatt Barons +5/-5   ABD - Div. 1 (North)
03/05/2023 Burghmuir 3-3 Feughside -1/+1   ABD - Div. 1 (North)
03/05/2023 Great Western United 4-5 Stonehaven Athletic -15/+15   ABD - Div. 1 (North)
03/05/2023 JS XI 4-2 Kaimhill United +17/-17   ABD - Div. 1 (North)
03/05/2023 Stoneywood Parkvale Amateurs 0-0 Bervie Caledonian +9/-9   ABD - Div. 1 (North)
03/05/2023 Aberdeen University Colts 2-6 Bon Accord City -16/+16   ABD - Div. 2 (East)
03/05/2023 Blackburn 3-8 Glentanar Reflex -25/+25   ABD - Div. 2 (East)
03/05/2023 Aberdeen University Amateurs 2-1 Kemnay Youth +1/-1   ABD - Div. 2 (North)
03/05/2023 Banchory 5-4 Echt +10/-10   ABD - Premier Div.
03/05/2023 Cove Thistle 2-3 Kincorth +3/-3   ABD - Premier Div.
03/05/2023 Nicolls 2-1 Beacon Rangers -1/+1   ABD - Premier Div.
03/05/2023 Tolbooth 0-1 Insch -3/+3   ABD - Premier Div.
03/05/2023 Woodside 0-2 Cowie Thistle -18/+18   ABD - Premier Div.
01/05/2023 Blackburn 0-9 Monymusk -23/+23   ABD - Div. 2 (East)
01/05/2023 Ferryhill 1-4 Theologians North East -13/+13   ABD - Div. 2 (East)
01/05/2023 Glentanar Reflex 6-1 Aberdeen University Colts +37/-37   ABD - Div. 2 (East)
01/05/2023 West End United 0-10 Aberdeen University Amateurs -7/+7   ABD - Div. 2 (North)
30/04/2023 Kaimhill United 2-1 Feughside -1/+1 ABD - Stephen Shield
29/04/2023 Aberdeen Lads Club 1-5 Turriff Thistle -20/+20   ABD - Div. 1 (East)
29/04/2023 Cammachmore 2-4 Fyvie -6/+6   ABD - Div. 1 (East)
29/04/2023 Jesus House Aberdeen 1-0 Saint Marnans +16/-16   ABD - Div. 1 (East)
29/04/2023 Newburgh Thistle 7-1 Continental +12/-12   ABD - Div. 1 (East)
29/04/2023 Westdyke 5-2 Aboyne +4/-4   ABD - Div. 1 (East)
29/04/2023 AC Mill Inn 4-5 Kintore -17/+17   ABD - Div. 1 (North)
29/04/2023 Auchnagatt Barons 1-2 Bervie Caledonian ±0/±0   ABD - Div. 1 (North)
29/04/2023 Bridge of Don 2-0 JS XI +14/-14   ABD - Div. 1 (North)
29/04/2023 FC Polska 1-2 Stoneywood Parkvale Amateurs -10/+10   ABD - Div. 1 (North)
29/04/2023 Great Western United 7-0 Huntly Amateurs +5/-5   ABD - Div. 1 (North)
29/04/2023 Aberdeen University Colts 2-2 Theologians North East -7/+7   ABD - Div. 2 (East)
29/04/2023 Ellon 0-4 Bon Accord City -15/+15   ABD - Div. 2 (East)
29/04/2023 Monymusk 6-0 Ferryhill +6/-6   ABD - Div. 2 (East)
29/04/2023 Aberdeen University Amateurs 2-0 Newmachar United Amateurs +2/-2   ABD - Div. 2 (North)
29/04/2023 Postal ALC 4-2 Byron Sports Club +1/-1   ABD - Div. 2 (North)
29/04/2023 West End United 0-1 AC Mill Inn Academy +7/-7   ABD - Div. 2 (North)
29/04/2023 Banchory 3-4 Tarves -7/+7   ABD - Premier Div.
29/04/2023 Beacon Rangers 0-5 Saint Laurence -27/+27   ABD - Premier Div.
29/04/2023 Cowie Thistle 1-2 Kincorth -6/+6   ABD - Premier Div.
29/04/2023 Echt 0-2 Woodside -15/+15   ABD - Premier Div.
29/04/2023 Insch 3-2 Cove Thistle +1/-1   ABD - Premier Div.
29/04/2023 Alford 2-1 Nicolls +2/-2 ABD - Premier Trophy
28/04/2023 Ellon Thistle 2-0 Halliburton +10/-10 ABD - Dickie Trophy
26/04/2023 Newburgh Thistle 1-2 Feughside -14/+14 ABD - Bowie Cup
26/04/2023 Aberdeen Lads Club 3-2 Aboyne +5/-5   ABD - Div. 1 (East)
26/04/2023 BSFC 3-4 Turriff Thistle -9/+9   ABD - Div. 1 (East)
26/04/2023 Cammachmore 3-1 Jesus House Aberdeen +5/-5   ABD - Div. 1 (East)
26/04/2023 Continental 1-8 Kemnay -11/+11   ABD - Div. 1 (East)
26/04/2023 Fyvie 6-1 Westdyke +29/-29   ABD - Div. 1 (East)
26/04/2023 Bridge of Don 0-3 AC Mill Inn -33/+33   ABD - Div. 1 (North)
26/04/2023 FC Polska 1-3 Kaimhill United -4/+4   ABD - Div. 1 (North)
26/04/2023 Great Western United 1-0 Auchnagatt Barons -3/+3   ABD - Div. 1 (North)
26/04/2023 Huntly Amateurs 0-5 Stonehaven Athletic -15/+15   ABD - Div. 1 (North)
26/04/2023 JS XI 6-1 Burghmuir +21/-21   ABD - Div. 1 (North)
26/04/2023 Aberdeen University Colts 8-2 Blackburn +13/-13   ABD - Div. 2 (East)
26/04/2023 Ellon 4-0 Monymusk +37/-37   ABD - Div. 2 (East)
26/04/2023 Aberdeen University Amateurs 9-0 Byron Sports Club +15/-15   ABD - Div. 2 (North)
26/04/2023 Alford 1-3 Tarves -17/+17   ABD - Premier Div.
26/04/2023 Cowie Thistle 1-0 Cove Thistle -6/+6   ABD - Premier Div.
26/04/2023 Echt 0-3 Kincorth -17/+17   ABD - Premier Div.
26/04/2023 Tolbooth 3-2 Nicolls +8/-8   ABD - Premier Div.
26/04/2023 Woodside 3-1 Beacon Rangers -2/+2   ABD - Premier Div.
24/04/2023 AC Mill Inn Academy 5-2 Bon Accord City +25/-25 ABD - Hans Fyfe Trophy
22/04/2023 Nicolls 0-2 Woodside -7/+7 ABD - Aberdeen FC Trophy
22/04/2023 Tolbooth 0-7 Kincorth -14/+14 ABD - Association Trophy
22/04/2023 Ellon Thistle 1-0 Monymusk +1/-1 ABD - Barclay Cook Cup
22/04/2023 Aberdeen Lads Club 2-3 Glendale -7/+7   ABD - Div. 1 (East)
22/04/2023 BSFC 1-1 Fyvie +1/-1   ABD - Div. 1 (East)
22/04/2023 Cammachmore 1-5 Newburgh Thistle -25/+25   ABD - Div. 1 (East)
22/04/2023 Saint Marnans 0-1 Westdyke -10/+10   ABD - Div. 1 (East)
22/04/2023 Turriff Thistle 4-1 Jesus House Aberdeen +5/-5   ABD - Div. 1 (East)
22/04/2023 Bervie Caledonian 3-1 Auchnagatt Barons ±0/±0   ABD - Div. 1 (North)
22/04/2023 FC Polska 1-4 Burghmuir -24/+24   ABD - Div. 1 (North)
22/04/2023 Great Western United 2-1 AC Mill Inn -7/+7   ABD - Div. 1 (North)
22/04/2023 Kintore 0-2 JS XI -6/+6   ABD - Div. 1 (North)
22/04/2023 Stonehaven Athletic 4-1 Bridge of Don +15/-15   ABD - Div. 1 (North)
22/04/2023 Stoneywood Parkvale Amateurs 4-1 Huntly Amateurs +8/-8   ABD - Div. 1 (North)
22/04/2023 Bon Accord City 8-0 Blackburn +7/-7   ABD - Div. 2 (East)
22/04/2023 Ellon 5-0 Ferryhill +12/-12   ABD - Div. 2 (East)
22/04/2023 Aberdeen University Amateurs 1-0 AC Mill Inn Academy -3/+3   ABD - Div. 2 (North)
22/04/2023 Byron Sports Club 2-3 Halliburton -5/+5   ABD - Div. 2 (North)
22/04/2023 Postal ALC 2-0 Newmachar United Amateurs +8/-8   ABD - Div. 2 (North)
22/04/2023 Cove Thistle 1-0 Insch +5/-5   ABD - Premier Div.
22/04/2023 Rattray's XI 0-2 Alford -12/+12   ABD - Premier Div.
22/04/2023 Tarves 4-5 Cowie Thistle -1/+1   ABD - Premier Div.
19/04/2023 Tolbooth 3-1 Insch +21/-21 ABD - Aberdeen FC Trophy
19/04/2023 Aboyne 2-5 Fyvie -16/+16   ABD - Div. 1 (East)
19/04/2023 Cammachmore 2-3 Westdyke -1/+1   ABD - Div. 1 (East)
19/04/2023 Continental 0-3 Turriff Thistle -15/+15   ABD - Div. 1 (East)
19/04/2023 Jesus House Aberdeen 3-6 Kemnay -2/+2   ABD - Div. 1 (East)
19/04/2023 Newburgh Thistle 2-2 Aberdeen Lads Club -9/+9   ABD - Div. 1 (East)
19/04/2023 FC Polska 2-2 Stonehaven Athletic +2/-2   ABD - Div. 1 (North)
19/04/2023 Huntly Amateurs 1-3 Feughside -8/+8   ABD - Div. 1 (North)
19/04/2023 JS XI 2-1 Auchnagatt Barons +4/-4   ABD - Div. 1 (North)
19/04/2023 Stoneywood Parkvale Amateurs 2-3 AC Mill Inn -12/+12   ABD - Div. 1 (North)
19/04/2023 Aberdeen University Colts 1-1 Monymusk +1/-1   ABD - Div. 2 (East)
19/04/2023 Bon Accord City 4-2 Glentanar Reflex -4/+4   ABD - Div. 2 (East)
19/04/2023 Aberdeen University Amateurs 13-0 West End United +4/-4   ABD - Div. 2 (North)
19/04/2023 AC Mill Inn Academy 0-3 Postal ALC -27/+27   ABD - Div. 2 (North)
19/04/2023 Kaimhill United 1-2 Great Western United -10/+10 ABD - Edmond Trophy
19/04/2023 Cove Thistle 1-2 Tarves -10/+10   ABD - Premier Div.
19/04/2023 Cowie Thistle 0-3 Echt -33/+33   ABD - Premier Div.
19/04/2023 Nicolls 1-0 Kincorth +17/-17 ABD - Premier Trophy
19/04/2023 Woodside 4-2 Saint Laurence +2/-2 ABD - Premier Trophy
17/04/2023 Nicolls 2-0 Burghmuir -3/+3 ABD - Association Trophy
17/04/2023 Jesus House Aberdeen 3-0 Cammachmore +27/-27   ABD - Div. 1 (East)
17/04/2023 Turriff Thistle 0-1 Fyvie -8/+8   ABD - Div. 1 (East)
17/04/2023 Aberdeen University Colts 9-2 Ferryhill +11/-11   ABD - Div. 2 (East)
17/04/2023 Bon Accord City 2-1 Theologians North East -8/+8   ABD - Div. 2 (East)
17/04/2023 Ellon 4-0 Blackburn +18/-18   ABD - Div. 2 (East)
17/04/2023 Glentanar Reflex 0-6 Monymusk -26/+26   ABD - Div. 2 (East)
17/04/2023 AC Mill Inn Academy 3-2 West End United -10/+10   ABD - Div. 2 (North)
17/04/2023 Byron Sports Club 1-6 Aberdeen University Amateurs -23/+23   ABD - Div. 2 (North)
17/04/2023 Newmachar United Amateurs 1-4 Kemnay Youth -23/+23   ABD - Div. 2 (North)
17/04/2023 Postal ALC 1-0 Halliburton +3/-3   ABD - Div. 2 (North)
17/04/2023 Tolbooth 3-2 Beacon Rangers +3/-3   ABD - Premier Div.
17/04/2023 Feughside 1-0 Bridge of Don +7/-7 ABD - Stephen Shield
17/04/2023 Kaimhill United 5-2 Stoneywood Parkvale Amateurs +3/-3 ABD - Stephen Shield
15/04/2023 Bervie Caledonian 3-2 Kemnay +4/-4 ABD - Aberdeen FC Trophy
15/04/2023 Aboyne 1-2 Turriff Thistle -6/+6   ABD - Div. 1 (East)
15/04/2023 Cammachmore 1-3 Saint Marnans -11/+11   ABD - Div. 1 (East)
15/04/2023 Fyvie 4-1 Aberdeen Lads Club +5/-5   ABD - Div. 1 (East)
15/04/2023 Jesus House Aberdeen 2-3 BSFC -1/+1   ABD - Div. 1 (East)
15/04/2023 Newburgh Thistle 3-0 Glendale +11/-11   ABD - Div. 1 (East)
15/04/2023 Westdyke 5-2 Continental +2/-2   ABD - Div. 1 (East)
15/04/2023 Auchnagatt Barons 3-2 Feughside ±0/±0   ABD - Div. 1 (North)
15/04/2023 Great Western United 2-1 Stoneywood Parkvale Amateurs -7/+7   ABD - Div. 1 (North)
15/04/2023 Huntly Amateurs 3-2 Kintore +4/-4   ABD - Div. 1 (North)
15/04/2023 Kaimhill United 2-0 Burghmuir ±0/±0   ABD - Div. 1 (North)
15/04/2023 Stonehaven Athletic 4-1 JS XI +16/-16   ABD - Div. 1 (North)
15/04/2023 Blackburn 2-3 Aberdeen University Colts -3/+3   ABD - Div. 2 (East)
15/04/2023 Ferryhill 3-15 Bon Accord City -14/+14   ABD - Div. 2 (East)
15/04/2023 Glentanar Reflex 4-3 Ellon Thistle +19/-19   ABD - Div. 2 (East)
15/04/2023 Monymusk 5-2 Theologians North East +5/-5   ABD - Div. 2 (East)
15/04/2023 Halliburton 2-0 West End United -6/+6   ABD - Div. 2 (North)
15/04/2023 Kemnay Youth 2-0 Byron Sports Club +2/-2   ABD - Div. 2 (North)
15/04/2023 Postal ALC 3-3 Aberdeen University Amateurs +1/-1   ABD - Div. 2 (North)
15/04/2023 Bridge of Don 1-4 Cove Thistle -11/+11 ABD - Edmond Trophy
15/04/2023 Alford 0-1 Beacon Rangers -16/+16   ABD - Premier Div.
15/04/2023 Rattray's XI 4-0 Tolbooth +26/-26   ABD - Premier Div.
15/04/2023 Saint Laurence 1-2 Insch -10/+10   ABD - Premier Div.
15/04/2023 Tarves 4-4 Woodside +4/-4   ABD - Premier Div.
12/04/2023 Aberdeen Lads Club 1-3 Cammachmore -15/+15   ABD - Div. 1 (East)
12/04/2023 Jesus House Aberdeen 1-4 Turriff Thistle -14/+14   ABD - Div. 1 (East)
12/04/2023 Newburgh Thistle 3-1 Aboyne +5/-5   ABD - Div. 1 (East)
12/04/2023 Saint Marnans 1-1 Kemnay +4/-4   ABD - Div. 1 (East)
12/04/2023 Westdyke 2-1 Fyvie ±0/±0   ABD - Div. 1 (East)
12/04/2023 AC Mill Inn 3-3 Stonehaven Athletic +3/-3   ABD - Div. 1 (North)
12/04/2023 Burghmuir 4-8 Auchnagatt Barons -32/+32   ABD - Div. 1 (North)
12/04/2023 FC Polska 4-0 Huntly Amateurs +13/-13   ABD - Div. 1 (North)
12/04/2023 Ellon Thistle 1-0 Monymusk -4/+4   ABD - Div. 2 (East)
12/04/2023 Beacon Rangers 3-6 Insch -15/+15   ABD - Premier Div.
12/04/2023 Cove Thistle 1-1 Alford -3/+3   ABD - Premier Div.
12/04/2023 Rattray's XI 0-5 Cowie Thistle -8/+8   ABD - Premier Div.
12/04/2023 Tarves 1-2 Banchory -13/+13   ABD - Premier Div.
12/04/2023 Woodside 4-2 Saint Laurence +3/-3   ABD - Premier Div.
12/04/2023 Nicolls 4-0 Tolbooth +19/-19 ABD - Premier Trophy
12/04/2023 Bridge of Don 2-0 JS XI +10/-10 ABD - Stephen Shield
10/04/2023 Feughside 3-1 Beacon Rangers +24/-24 ABD - Bowie Cup
10/04/2023 BSFC 3-1 Continental +3/-3   ABD - Div. 1 (East)
10/04/2023 Newburgh Thistle 3-2 Kemnay +16/-16   ABD - Div. 1 (East)
10/04/2023 Bridge of Don 2-3 Great Western United -4/+4   ABD - Div. 1 (North)
10/04/2023 Aberdeen University Colts 2-3 Ellon -17/+17   ABD - Div. 2 (East)
10/04/2023 Ferryhill 0-0 Blackburn +1/-1   ABD - Div. 2 (East)
10/04/2023 Theologians North East 1-3 Bon Accord City -2/+2   ABD - Div. 2 (East)
10/04/2023 AC Mill Inn Academy 0-0 Newmachar United Amateurs -3/+3   ABD - Div. 2 (North)
10/04/2023 Byron Sports Club 7-0 West End United +7/-7   ABD - Div. 2 (North)
10/04/2023 Cowie Thistle 6-0 Tolbooth +7/-7   ABD - Premier Div.
08/04/2023 Turriff Thistle 1-3 Tolbooth -7/+7 ABD - Aberdeen FC Trophy
08/04/2023 JS XI 1-2 Nicolls -1/+1   ABD - Association Trophy
08/04/2023 BSFC 0-2 Saint Marnans -15/+15   ABD - Div. 1 (East)
08/04/2023 Continental 1-0 Aberdeen Lads Club +5/-5   ABD - Div. 1 (East)
08/04/2023 Fyvie 4-0 Jesus House Aberdeen +7/-7   ABD - Div. 1 (East)
08/04/2023 Auchnagatt Barons 1-3 Bridge of Don -18/+18   ABD - Div. 1 (North)
08/04/2023 Burghmuir 5-1 Stonehaven Athletic +29/-29   ABD - Div. 1 (North)
08/04/2023 Great Western United 2-1 FC Polska -7/+7   ABD - Div. 1 (North)
08/04/2023 Kintore 0-2 Kaimhill United ±0/±0   ABD - Div. 1 (North)
08/04/2023 Bon Accord City 2-1 Ellon -9/+9   ABD - Div. 2 (East)
08/04/2023 Ellon Thistle 10-0 Blackburn +8/-8   ABD - Div. 2 (East)
08/04/2023 Glentanar Reflex 3-2 Ferryhill -3/+3   ABD - Div. 2 (East)
08/04/2023 Aberdeen University Amateurs 2-1 Halliburton -1/+1   ABD - Div. 2 (North)
08/04/2023 Byron Sports Club 1-2 Kemnay Youth -3/+3   ABD - Div. 2 (North)
08/04/2023 West End United 0-2 Postal ALC +2/-2   ABD - Div. 2 (North)
08/04/2023 AC Mill Inn Academy 5-2 Monymusk +10/-10 ABD - Hans Fyfe Trophy
08/04/2023 Alford 1-6 Cowie Thistle -20/+20   ABD - Premier Div.
08/04/2023 Banchory 1-1 Insch ±0/±0   ABD - Premier Div.
08/04/2023 Cove Thistle 0-2 Saint Laurence -18/+18   ABD - Premier Div.
08/04/2023 Rattray's XI 0-4 Kincorth -5/+5   ABD - Premier Div.
08/04/2023 Tarves 1-1 Echt +2/-2   ABD - Premier Div.
08/04/2023 Woodside 9-1 Beacon Rangers +13/-13 ABD - Premier Trophy
05/04/2023 Aberdeen Lads Club 0-2 Kemnay +1/-1   ABD - Div. 1 (East)
05/04/2023 BSFC 1-0 Westdyke +10/-10   ABD - Div. 1 (East)
05/04/2023 Continental 0-3 Aboyne -24/+24   ABD - Div. 1 (East)
05/04/2023 Fyvie 0-0 Turriff Thistle -5/+5   ABD - Div. 1 (East)
05/04/2023 Glendale 2-1 Newburgh Thistle +6/-6   ABD - Div. 1 (East)
05/04/2023 Auchnagatt Barons 3-2 Burghmuir ±0/±0   ABD - Div. 1 (North)
05/04/2023 Feughside 0-0 Great Western United +6/-6   ABD - Div. 1 (North)
05/04/2023 Kaimhill United 8-2 Huntly Amateurs +6/-6   ABD - Div. 1 (North)
05/04/2023 Stonehaven Athletic 1-3 Bervie Caledonian -10/+10   ABD - Div. 1 (North)
05/04/2023 Stoneywood Parkvale Amateurs 3-5 FC Polska -22/+22   ABD - Div. 1 (North)
05/04/2023 Aberdeen University Colts 2-8 Bon Accord City -30/+30   ABD - Div. 2 (East)
05/04/2023 Ellon 0-2 Ellon Thistle +1/-1   ABD - Div. 2 (East)
05/04/2023 Monymusk 10-0 Blackburn +19/-19   ABD - Div. 2 (East)
05/04/2023 Aberdeen University Amateurs 3-2 Newmachar United Amateurs ±0/±0   ABD - Div. 2 (North)
05/04/2023 Halliburton 4-1 Byron Sports Club +12/-12   ABD - Div. 2 (North)
05/04/2023 Insch 2-2 Echt +1/-1   ABD - Premier Div.
05/04/2023 Kincorth 3-2 Alford -7/+7   ABD - Premier Div.
05/04/2023 Saint Laurence 2-1 Cowie Thistle +14/-14   ABD - Premier Div.
05/04/2023 Tarves 0-2 Cove Thistle -22/+22   ABD - Premier Div.
01/04/2023 Aberdeen University Amateurs 2-4 Tolbooth -6/+6   ABD - Aberdeen FC Trophy
01/04/2023 Cowie Thistle 3-1 Insch ±0/±0 ABD - Association Trophy
01/04/2023 Stonehaven Athletic 2-3 Woodside +6/-6 ABD - Association Trophy
01/04/2023 BSFC 3-1 Newburgh Thistle +12/-12   ABD - Div. 1 (East)
01/04/2023 Glendale 0-4 Aboyne -42/+42   ABD - Div. 1 (East)
01/04/2023 Feughside 4-0 Huntly Amateurs +14/-14   ABD - Div. 1 (North)
01/04/2023 Kintore 0-5 Bervie Caledonian -8/+8   ABD - Div. 1 (North)
01/04/2023 Aberdeen University Colts 3-4 Theologians North East -18/+18   ABD - Div. 2 (East)
01/04/2023 Ellon 2-1 Glentanar Reflex +6/-6   ABD - Div. 2 (East)
01/04/2023 Monymusk 1-3 Bon Accord City -14/+14   ABD - Div. 2 (East)
01/04/2023 Kincorth 4-0 Cove Thistle +5/-5   ABD - Premier Div.
01/04/2023 Rattray's XI 1-7 Echt -20/+20   ABD - Premier Div.
01/04/2023 Tarves 2-2 Alford -5/+5   ABD - Premier Div.
01/04/2023 Kemnay 5-0 Cammachmore +6/-6 ABD - White Cup
01/04/2023 Westdyke 4-1 Fyvie +13/-13 ABD - White Cup
31/03/2023 Great Western United 7-4 Bridge of Don +8/-8   ABD - Div. 1 (North)
25/03/2023 Fyvie 1-0 Glendale -1/+1   ABD - Div. 1 (East)
25/03/2023 Newburgh Thistle 3-0 Cammachmore +14/-14   ABD - Div. 1 (East)
25/03/2023 AC Mill Inn 2-2 Burghmuir ±0/±0   ABD - Div. 1 (North)
25/03/2023 Auchnagatt Barons 0-4 Kaimhill United -27/+27   ABD - Div. 1 (North)
25/03/2023 Aberdeen University Colts 1-3 Ellon Thistle -9/+9   ABD - Div. 2 (East)
25/03/2023 Ellon 4-3 Theologians North East +5/-5   ABD - Div. 2 (East)
25/03/2023 Aberdeen University Amateurs 6-1 Postal ALC +20/-20   ABD - Div. 2 (North)
25/03/2023 Newmachar United Amateurs 0-0 Halliburton -4/+4   ABD - Div. 2 (North)
25/03/2023 Bon Accord City 3-1 Glentanar Reflex -2/+2 ABD - Hans Fyfe Trophy
25/03/2023 Banchory 2-1 Alford +5/-5   ABD - Premier Div.
25/03/2023 Beacon Rangers 1-1 Cowie Thistle +9/-9   ABD - Premier Div.
25/03/2023 Insch 2-1 Woodside +11/-11   ABD - Premier Div.
25/03/2023 Rattray's XI 2-2 Tarves +5/-5   ABD - Premier Div.
25/03/2023 Saint Laurence 0-3 Echt -22/+22   ABD - Premier Div.
25/03/2023 Westdyke 6-1 Aboyne +9/-9 ABD - White Cup
18/03/2023 Cowie Thistle 0-1 Kincorth -10/+10 ABD - Aberdeen FC Trophy
18/03/2023 Great Western United 2-1 Turriff Thistle -5/+5 ABD - Bowie Cup
18/03/2023 Aboyne 1-7 Saint Marnans -29/+29   ABD - Div. 1 (East)
18/03/2023 BSFC 2-2 Glendale -3/+3   ABD - Div. 1 (East)
18/03/2023 Kemnay 0-0 Fyvie -10/+10   ABD - Div. 1 (East)
18/03/2023 Westdyke 5-1 Aberdeen Lads Club +8/-8   ABD - Div. 1 (East)
18/03/2023 Bervie Caledonian 3-0 Stoneywood Parkvale Amateurs +2/-2   ABD - Div. 1 (North)
18/03/2023 Ellon Thistle 5-1 Theologians North East +3/-3   ABD - Div. 2 (East)
18/03/2023 AC Mill Inn Academy 3-0 Halliburton +16/-16   ABD - Div. 2 (North)
18/03/2023 Blackburn 1-4 Monymusk -14/+14 ABD - Hans Fyfe Trophy
18/03/2023 Alford 1-2 Rattray's XI -18/+18   ABD - Premier Div.
18/03/2023 Beacon Rangers 6-4 Banchory +15/-15   ABD - Premier Div.
18/03/2023 Saint Laurence 4-0 Cove Thistle +21/-21   ABD - Premier Div.
18/03/2023 Tarves 2-4 Nicolls -27/+27   ABD - Premier Div.
11/03/2023 Cowie Thistle 11-0 FC Polska +2/-2 ABD - Association Trophy
11/03/2023 Bervie Caledonian 3-1 AC Mill Inn -4/+4   ABD - Div. 1 (North)
11/03/2023 AC Mill Inn Academy 0-0 Newmachar United Amateurs -2/+2   ABD - Div. 2 (North)
04/03/2023 Kemnay 9-3 Aboyne +5/-5 ABD - Association Trophy
04/03/2023 Tolbooth 2-0 Rattray's XI +7/-7 ABD - Association Trophy
04/03/2023 Westdyke 1-3 Insch -7/+7 ABD - Association Trophy
04/03/2023 Cammachmore 4-1 Continental +11/-11   ABD - Div. 1 (East)
04/03/2023 Fyvie 1-1 Saint Marnans -4/+4   ABD - Div. 1 (East)
04/03/2023 Jesus House Aberdeen 0-0 Glendale +4/-4   ABD - Div. 1 (East)
04/03/2023 Turriff Thistle 0-0 BSFC -3/+3   ABD - Div. 1 (East)
04/03/2023 AC Mill Inn 0-0 JS XI +4/-4   ABD - Div. 1 (North)
04/03/2023 FC Polska 2-2 Bervie Caledonian +10/-10   ABD - Div. 1 (North)
04/03/2023 Feughside 4-2 Burghmuir +14/-14   ABD - Div. 1 (North)
04/03/2023 Stoneywood Parkvale Amateurs 1-2 Stonehaven Athletic -5/+5   ABD - Div. 1 (North)
04/03/2023 Aberdeen University Colts 10-3 Ferryhill +9/-9   ABD - Div. 2 (East)
04/03/2023 Bon Accord City 2-1 Monymusk -1/+1   ABD - Div. 2 (East)
04/03/2023 Glentanar Reflex 1-1 Theologians North East -3/+3   ABD - Div. 2 (East)
04/03/2023 Kemnay Youth 4-1 West End United -3/+3   ABD - Div. 2 (North)
04/03/2023 Newmachar United Amateurs 1-0 Byron Sports Club -1/+1   ABD - Div. 2 (North)
04/03/2023 Postal ALC 2-2 AC Mill Inn Academy -4/+4   ABD - Div. 2 (North)
04/03/2023 Auchnagatt Barons 0-2 Bridge of Don -22/+22 ABD - Edmond Trophy
04/03/2023 Great Western United 4-0 Ellon Thistle +8/-8 ABD - Edmond Trophy
04/03/2023 Kaimhill United 5-2 Aberdeen Lads Club +4/-4 ABD - Edmond Trophy
04/03/2023 Saint Laurence 1-1 p Cove Thistle -3/+3 ABD - Edmond Trophy
04/03/2023 Alford 3-3 Echt ±0/±0   ABD - Premier Div.
04/03/2023 Nicolls 0-5 Kincorth -13/+13   ABD - Premier Div.
04/03/2023 Tarves 1-1 p Beacon Rangers -10/+10 ABD - Premier Trophy
25/02/2023 Tolbooth 6-2 Huntly Amateurs +2/-2 ABD - Association Trophy
25/02/2023 Aberdeen University Amateurs 5-2 Theologians North East ±0/±0 ABD - Dickie Trophy
25/02/2023 Ellon Thistle 3-0 Byron Sports Club +8/-8 ABD - Dickie Trophy
25/02/2023 Aboyne 4-6 Continental -22/+22   ABD - Div. 1 (East)
25/02/2023 Jesus House Aberdeen 2-2 Aberdeen Lads Club ±0/±0   ABD - Div. 1 (East)
25/02/2023 Kemnay 7-1 Glendale +10/-10   ABD - Div. 1 (East)
25/02/2023 Burghmuir 3-4 Bridge of Don -9/+9   ABD - Div. 1 (North)
25/02/2023 Stonehaven Athletic 2-0 Feughside +2/-2   ABD - Div. 1 (North)
25/02/2023 Stoneywood Parkvale Amateurs 1-2 Kintore -17/+17   ABD - Div. 1 (North)
25/02/2023 Monymusk 1-2 Ellon -20/+20   ABD - Div. 2 (East)
25/02/2023 Halliburton 1-2 Newmachar United Amateurs -10/+10   ABD - Div. 2 (North)
25/02/2023 Postal ALC 5-4 Kemnay Youth +6/-6   ABD - Div. 2 (North)
25/02/2023 Great Western United 5-1 Bon Accord City +5/-5 ABD - Edmond Trophy
25/02/2023 Saint Laurence 7-1 Newburgh Thistle +9/-9 ABD - Edmond Trophy
25/02/2023 Aberdeen University Colts 0-4 AC Mill Inn Academy -30/+30 ABD - Hans Fyfe Trophy
25/02/2023 Glentanar Reflex 2-0 West End United +1/-1 ABD - Hans Fyfe Trophy
25/02/2023 Alford 1-2 Insch -12/+12   ABD - Premier Div.
25/02/2023 Woodside 5-0 Nicolls +9/-9   ABD - Premier Div.
25/02/2023 FC Polska 2-3 Kaimhill United +2/-2 ABD - Stephen Shield
25/02/2023 JS XI 1-0 Auchnagatt Barons +5/-5 ABD - Stephen Shield
25/02/2023 BSFC 0-3 Fyvie -24/+24 ABD - White Cup
25/02/2023 Turriff Thistle 1-3 Cammachmore -23/+23 ABD - White Cup
19/02/2023 Halliburton p 0-0 Kemnay Youth +3/-3 ABD - Castle Rovers Cup
18/02/2023 FC Polska 5-3 Cammachmore +16/-16   ABD - Association Trophy
18/02/2023 Aboyne 1-2 BSFC -7/+7   ABD - Div. 1 (East)
18/02/2023 Fyvie 3-1 Continental +1/-1   ABD - Div. 1 (East)
18/02/2023 Glendale 2-2 Turriff Thistle -3/+3   ABD - Div. 1 (East)
18/02/2023 Kemnay 2-2 Saint Marnans -11/+11   ABD - Div. 1 (East)
18/02/2023 AC Mill Inn 1-1 Bridge of Don +2/-2   ABD - Div. 1 (North)
18/02/2023 Auchnagatt Barons 2-3 Stoneywood Parkvale Amateurs -17/+17   ABD - Div. 1 (North)
18/02/2023 Bervie Caledonian 2-2 JS XI -10/+10   ABD - Div. 1 (North)
18/02/2023 Great Western United 3-2 Burghmuir -5/+5   ABD - Div. 1 (North)
18/02/2023 Kintore 1-2 Stonehaven Athletic +2/-2   ABD - Div. 1 (North)
18/02/2023 Postal ALC 5-0 Byron Sports Club +22/-22   ABD - Div. 2 (North)
18/02/2023 Bon Accord City 4-0 Glentanar Reflex +5/-5   ABD - Edmond Trophy
18/02/2023 Cove Thistle 5-1 Westdyke +9/-9 ABD - Edmond Trophy
18/02/2023 Ellon 0-4 Newburgh Thistle -3/+3   ABD - Edmond Trophy
18/02/2023 Beacon Rangers 0-2 Alford -9/+9   ABD - Premier Div.
18/02/2023 Cowie Thistle 4-1 Insch +3/-3   ABD - Premier Div.
18/02/2023 Echt 1-3 Banchory -26/+26   ABD - Premier Div.
18/02/2023 Kincorth 3-1 Saint Laurence -1/+1   ABD - Premier Div.
18/02/2023 Rattray's XI 2-3 Nicolls -7/+7   ABD - Premier Div.
18/02/2023 Woodside 2-2 Tarves -6/+6   ABD - Premier Div.
11/02/2023 Alford 0-1 Cowie Thistle -1/+1 ABD - Aberdeen FC Trophy
11/02/2023 Fyvie 3-4 Bervie Caledonian ±0/±0 ABD - Aberdeen FC Trophy
11/02/2023 Kincorth 1-0 Echt -3/+3 ABD - Aberdeen FC Trophy
11/02/2023 Nicolls 3-0 Aboyne +2/-2 ABD - Aberdeen FC Trophy
11/02/2023 Stonehaven Athletic 3-2 Cove Thistle +17/-17 ABD - Association Trophy
11/02/2023 Woodside 3-2 Auchnagatt Barons -9/+9 ABD - Association Trophy
11/02/2023 Monymusk 5-0 Theologians North East +12/-12 ABD - Barclay Cook Cup
11/02/2023 Aberdeen Lads Club 3-4 Tarves +9/-9 ABD - Bowie Cup
11/02/2023 Great Western United 8-3 Jesus House Aberdeen +5/-5 ABD - Bowie Cup
11/02/2023 Glentanar Reflex 2-5 Byron Sports Club -14/+14 ABD - Dickie Trophy
11/02/2023 BSFC 3-2 Cammachmore +1/-1   ABD - Div. 1 (East)
11/02/2023 Continental 0-1 Saint Marnans -3/+3   ABD - Div. 1 (East)
11/02/2023 Westdyke 4-0 Glendale +14/-14   ABD - Div. 1 (East)
11/02/2023 Huntly Amateurs 2-2 AC Mill Inn -1/+1   ABD - Div. 1 (North)
11/02/2023 JS XI 3-5 FC Polska -30/+30   ABD - Div. 1 (North)
11/02/2023 Ellon 2-3 Ferryhill -15/+15   ABD - Div. 2 (East)
11/02/2023 Halliburton 1-1 AC Mill Inn Academy -5/+5   ABD - Div. 2 (North)
11/02/2023 Newmachar United Amateurs 0-3 Aberdeen University Amateurs -25/+25   ABD - Div. 2 (North)
11/02/2023 West End United 1-6 Kemnay Youth -5/+5   ABD - Div. 2 (North)
11/02/2023 Bridge of Don 2-0 Kintore ±0/±0   ABD - Edmond Trophy
11/02/2023 Kaimhill United 6-2 Postal ALC +7/-7   ABD - Edmond Trophy
11/02/2023 Beacon Rangers 3-3 Tolbooth -2/+2   ABD - Premier Div.
11/02/2023 Saint Laurence 3-1 Rattray's XI +3/-3   ABD - Premier Div.
11/02/2023 Newburgh Thistle 3-4 Turriff Thistle -12/+12 ABD - White Cup
04/02/2023 Tarves 1-2 Insch -16/+16 ABD - Aberdeen FC Trophy
04/02/2023 Banchory 1-3 Kincorth -3/+3 ABD - Association Trophy
04/02/2023 Beacon Rangers 2-3 JS XI -16/+16   ABD - Association Trophy
04/02/2023 Cove Thistle 3-1 Glendale -3/+3   ABD - Association Trophy
04/02/2023 Monymusk 2-0 Aberdeen University Colts +12/-12 ABD - Barclay Cook Cup
04/02/2023 Aberdeen University Amateurs 7-0 West End United +4/-4 ABD - Dickie Trophy
04/02/2023 Halliburton p 1-1 Newmachar United Amateurs -2/+2 ABD - Dickie Trophy
04/02/2023 Kemnay Youth 5-3 Postal ALC +7/-7 ABD - Dickie Trophy
04/02/2023 Continental 4-0 Jesus House Aberdeen +21/-21   ABD - Div. 1 (East)
04/02/2023 Fyvie 1-2 BSFC -13/+13   ABD - Div. 1 (East)
04/02/2023 Saint Marnans 0-0 Newburgh Thistle -3/+3   ABD - Div. 1 (East)
04/02/2023 Turriff Thistle 0-3 Kemnay -9/+9   ABD - Div. 1 (East)
04/02/2023 Feughside 2-4 Bervie Caledonian ±0/±0   ABD - Div. 1 (North)
04/02/2023 Kaimhill United 1-3 Bridge of Don -27/+27   ABD - Div. 1 (North)
04/02/2023 Ferryhill 4-8 Glentanar Reflex -23/+23   ABD - Div. 2 (East)
04/02/2023 AC Mill Inn Academy 2-2 Byron Sports Club -4/+4   ABD - Div. 2 (North)
04/02/2023 Auchnagatt Barons 4-0 Theologians North East ±0/±0 ABD - Edmond Trophy
04/02/2023 Cammachmore 1-6 Ellon Thistle -47/+47 ABD - Edmond Trophy
04/02/2023 FC Polska 0-12 Great Western United -28/+28   ABD - Edmond Trophy
04/02/2023 Kintore 3-1 AC Mill Inn +16/-16   ABD - Edmond Trophy
04/02/2023 Ellon 1-4 Bon Accord City -6/+6 ABD - Hans Fyfe Trophy
04/02/2023 Alford 1-2 Nicolls -17/+17   ABD - Premier Div.
04/02/2023 Echt 3-2 Rattray's XI -6/+6   ABD - Premier Div.
04/02/2023 Woodside 2-0 Tolbooth -3/+3   ABD - Premier Div.
04/02/2023 Stoneywood Parkvale Amateurs 2-1 Huntly Amateurs -3/+3 ABD - Stephen Shield
04/02/2023 Westdyke 3-1 Aberdeen Lads Club -1/+1 ABD - White Cup
28/01/2023 JS XI 3-4 Huntly Amateurs -20/+20   ABD - Aberdeen FC Trophy
28/01/2023 Rattray's XI 1-5 Woodside -10/+10 ABD - Aberdeen FC Trophy
28/01/2023 Newburgh Thistle 1-5 Cove Thistle -11/+11   ABD - Association Trophy
28/01/2023 Stoneywood Parkvale Amateurs 4-5 Aboyne -12/+12   ABD - Association Trophy
28/01/2023 Ellon 0-3 Ellon Thistle -6/+6 ABD - Barclay Cook Cup
28/01/2023 Cammachmore 1-2 Aberdeen Lads Club -17/+17   ABD - Div. 1 (East)
28/01/2023 Saint Marnans 1-0 Glendale +3/-3   ABD - Div. 1 (East)
28/01/2023 Stonehaven Athletic 1-2 Kaimhill United -6/+6   ABD - Div. 1 (North)
28/01/2023 Ferryhill 2-1 Theologians North East +10/-10   ABD - Div. 2 (East)
28/01/2023 Newmachar United Amateurs 3-1 Kemnay Youth +13/-13   ABD - Div. 2 (North)
28/01/2023 Banchory 0-0 Saint Laurence -1/+1   ABD - Premier Div.
28/01/2023 Nicolls 0-2 Insch -16/+16   ABD - Premier Div.
28/01/2023 Jesus House Aberdeen 1-4 Kemnay -2/+2 ABD - White Cup
14/01/2023 Feughside 0-6 Alford -9/+9   ABD - Aberdeen FC Trophy
14/01/2023 Nicolls 2-0 Saint Marnans +1/-1   ABD - Aberdeen FC Trophy
14/01/2023 Banchory 3-2 Bervie Caledonian +4/-4   ABD - Association Trophy
14/01/2023 Kintore 1-4 Aberdeen Lads Club -22/+22 ABD - Bowie Cup
14/01/2023 Kemnay 5-2 BSFC +2/-2   ABD - Div. 1 (East)
14/01/2023 Ellon Thistle 8-1 Ferryhill +5/-5   ABD - Div. 2 (East)
14/01/2023 Kemnay Youth 4-1 Byron Sports Club +8/-8   ABD - Div. 2 (North)
14/01/2023 Echt 3-1 Cowie Thistle +20/-20   ABD - Premier Div.
14/01/2023 Rattray's XI 0-6 Insch -42/+42   ABD - Premier Div.
14/01/2023 Saint Laurence 2-2 Tarves +2/-2   ABD - Premier Div.
14/01/2023 Stonehaven Athletic 2-3 Bridge of Don -15/+15 ABD - Stephen Shield
07/01/2023 Echt 7-0 Byron Sports Club +2/-2   ABD - Aberdeen FC Trophy
07/01/2023 Newburgh Thistle 2-4 Alford -2/+2   ABD - Aberdeen FC Trophy
07/01/2023 Aberdeen Lads Club 3-5 Bervie Caledonian +2/-2   ABD - Association Trophy
07/01/2023 Cammachmore 3-0 Aboyne +11/-11   ABD - Div. 1 (East)
07/01/2023 Glendale 3-1 Kemnay +26/-26   ABD - Div. 1 (East)
07/01/2023 Turriff Thistle 1-1 Saint Marnans -3/+3   ABD - Div. 1 (East)
07/01/2023 Auchnagatt Barons 11-2 Kintore +14/-14   ABD - Div. 1 (North)
07/01/2023 Burghmuir 6-2 Huntly Amateurs +11/-11   ABD - Div. 1 (North)
07/01/2023 Stoneywood Parkvale Amateurs 4-2 JS XI +18/-18   ABD - Div. 1 (North)
07/01/2023 Ellon Thistle 2-1 Glentanar Reflex -7/+7   ABD - Div. 2 (East)
07/01/2023 AC Mill Inn Academy 0-1 Kemnay Youth -6/+6   ABD - Div. 2 (North)
07/01/2023 Halliburton 1-1 Postal ALC -4/+4   ABD - Div. 2 (North)
07/01/2023 Cove Thistle 4-4 Woodside +3/-3   ABD - Premier Div.
07/01/2023 Kincorth 3-0 Banchory +2/-2   ABD - Premier Div.
07/01/2023 Saint Laurence 3-2 Beacon Rangers -2/+2   ABD - Premier Div.
07/01/2023 Nicolls p 1-1 Tolbooth -4/+4   ABD - Premier Trophy
03/12/2022 Stonehaven Athletic 4-2 Fyvie +11/-11   ABD - Association Trophy
03/12/2022 Continental 1-2 Newburgh Thistle -1/+1   ABD - Div. 1 (East)
03/12/2022 Kemnay 7-0 Jesus House Aberdeen +5/-5   ABD - Div. 1 (East)
03/12/2022 Turriff Thistle 1-4 Cammachmore -31/+31   ABD - Div. 1 (East)
03/12/2022 Westdyke 4-1 BSFC +10/-10   ABD - Div. 1 (East)
03/12/2022 Huntly Amateurs 1-6 Auchnagatt Barons -20/+20   ABD - Div. 1 (North)
03/12/2022 Kintore 5-5 AC Mill Inn ±0/±0   ABD - Div. 1 (North)
03/12/2022 Bon Accord City 3-2 Ellon Thistle +4/-4   ABD - Div. 2 (East)
03/12/2022 Ellon 1-6 Aberdeen University Colts -19/+19   ABD - Div. 2 (East)
03/12/2022 Halliburton 4-0 West End United +1/-1   ABD - Div. 2 (North)
03/12/2022 Kemnay Youth 4-2 Postal ALC +7/-7   ABD - Div. 2 (North)
03/12/2022 Newmachar United Amateurs 3-0 AC Mill Inn Academy +15/-15   ABD - Div. 2 (North)
03/12/2022 Insch 2-3 Nicolls -12/+12   ABD - Premier Div.
03/12/2022 Kincorth 1-2 Beacon Rangers -23/+23   ABD - Premier Div.
03/12/2022 Rattray's XI 1-5 Cove Thistle -28/+28   ABD - Premier Div.
03/12/2022 Saint Laurence 1-1 Banchory -5/+5   ABD - Premier Div.
03/12/2022 Woodside 3-3 Alford -8/+8   ABD - Premier Div.
03/12/2022 Feughside p 3-3 Great Western United +6/-6 ABD - Stephen Shield
26/11/2022 Aberdeen Lads Club 0-4 Saint Marnans -23/+23   ABD - Aberdeen FC Trophy
26/11/2022 Kemnay 10-0 Continental +6/-6   ABD - Div. 1 (East)
26/11/2022 JS XI 4-0 AC Mill Inn +9/-9   ABD - Div. 1 (North)
26/11/2022 Stoneywood Parkvale Amateurs 0-1 Feughside -13/+13   ABD - Div. 1 (North)
26/11/2022 Monymusk 7-2 Glentanar Reflex +14/-14   ABD - Div. 2 (East)
26/11/2022 AC Mill Inn Academy 3-0 West End United -2/+2   ABD - Div. 2 (North)
26/11/2022 Kemnay Youth 1-0 Halliburton +1/-1   ABD - Div. 2 (North)
26/11/2022 Ferryhill 2-4 Cammachmore +4/-4   ABD - Edmond Trophy
26/11/2022 Banchory 3-0 Nicolls +16/-16   ABD - Premier Div.
19/11/2022 Rattray's XI 3-5 Woodside -5/+5   ABD - Premier Div.
12/11/2022 Beacon Rangers 1-6 Tarves -18/+18   ABD - Aberdeen FC Trophy
12/11/2022 Aberdeen University Colts 0-7 Kemnay Youth -45/+45   ABD - Association Trophy
12/11/2022 Halliburton 4-0 AC Mill Inn Academy +22/-22   ABD - Association Trophy
12/11/2022 Newtonhill 3-5 Cammachmore -16/+16   ABD - Association Trophy
12/11/2022 Blackburn 0-3 Monymusk -17/+17 ABD - Barclay Cook Cup
12/11/2022 Glendale 0-2 BSFC -20/+20   ABD - Div. 1 (East)
12/11/2022 Kemnay 6-0 Aberdeen Lads Club +5/-5   ABD - Div. 1 (East)
12/11/2022 Newburgh Thistle 2-2 Fyvie -3/+3   ABD - Div. 1 (East)
12/11/2022 Westdyke 1-1 Saint Marnans -6/+6   ABD - Div. 1 (East)
12/11/2022 Feughside 2-4 JS XI -9/+9   ABD - Div. 1 (North)
12/11/2022 Huntly Amateurs 1-2 Stoneywood Parkvale Amateurs -5/+5   ABD - Div. 1 (North)
12/11/2022 Stonehaven Athletic 5-1 FC Polska +8/-8   ABD - Div. 1 (North)
12/11/2022 Ellon 1-4 Bon Accord City -8/+8   ABD - Div. 2 (East)
12/11/2022 Theologians North East 0-2 Ellon Thistle -4/+4   ABD - Div. 2 (East)
12/11/2022 Byron Sports Club 1-0 West End United -9/+9   ABD - Div. 2 (North)
12/11/2022 Postal ALC 1-3 Aberdeen University Amateurs -18/+18   ABD - Div. 2 (North)
12/11/2022 Bridge of Don 2-1 Continental -2/+2   ABD - Edmond Trophy
12/11/2022 Insch 3-4 Rattray's XI -11/+11   ABD - Premier Div.
12/11/2022 Nicolls 2-1 Woodside +16/-16   ABD - Premier Div.
12/11/2022 Cove Thistle 1-4 Saint Laurence -29/+29 ABD - Premier Trophy
12/11/2022 Echt 1-2 Alford -14/+14 ABD - Premier Trophy
12/11/2022 Burghmuir 1-5 Great Western United -21/+21 ABD - Stephen Shield
11/11/2022 AC Mill Inn 0-3 Cowie Thistle +3/-3   ABD - Association Trophy
05/11/2022 Kemnay 6-1 Jesus House Aberdeen +3/-3   ABD - Aberdeen FC Trophy
05/11/2022 Woodside 3-0 Glendale -3/+3   ABD - Aberdeen FC Trophy
05/11/2022 Insch 3-0 Kaimhill United +11/-11   ABD - Association Trophy
05/11/2022 Ellon 7-0 Ferryhill +25/-25 ABD - Barclay Cook Cup
05/11/2022 Newmachar United Amateurs 3-1 Bon Accord City +11/-11 ABD - Dickie Trophy
05/11/2022 BSFC 2-3 Aboyne -14/+14   ABD - Div. 1 (East)
05/11/2022 Turriff Thistle 1-2 Newburgh Thistle -12/+12   ABD - Div. 1 (East)
05/11/2022 AC Mill Inn 1-3 Great Western United -6/+6   ABD - Div. 1 (North)
05/11/2022 Auchnagatt Barons 3-1 FC Polska ±0/±0   ABD - Div. 1 (North)
05/11/2022 Feughside 6-5 Kintore -1/+1   ABD - Div. 1 (North)
05/11/2022 Huntly Amateurs 1-16 Bervie Caledonian -26/+26   ABD - Div. 1 (North)
05/11/2022 JS XI 4-3 Stonehaven Athletic +3/-3   ABD - Div. 1 (North)
05/11/2022 Kemnay Youth 5-2 Aberdeen University Amateurs +19/-19   ABD - Div. 2 (North)
05/11/2022 Cove Thistle 6-1 Burghmuir +5/-5   ABD - Edmond Trophy
05/11/2022 Postal ALC 3-1 West End United -6/+6   ABD - Edmond Trophy
05/11/2022 Alford 2-5 Kincorth -12/+12   ABD - Premier Div.
05/11/2022 Nicolls 3-2 Banchory +4/-4   ABD - Premier Div.
05/11/2022 Rattray's XI 0-1 Saint Laurence -9/+9   ABD - Premier Div.
05/11/2022 Newtonhill 1-2 Fyvie -5/+5 ABD - White Cup
05/11/2022 Saint Marnans 1-3 Cammachmore -22/+22 ABD - White Cup
05/11/2022 Westdyke 3-1 Aberdeen Lads Club ±0/±0 ABD - White Cup
29/10/2022 Insch 2-1 Banchory +3/-3   ABD - Aberdeen FC Trophy
29/10/2022 Nicolls 1-0 Turriff Thistle -3/+3   ABD - Aberdeen FC Trophy
29/10/2022 BSFC 3-3 p Auchnagatt Barons -2/+2   ABD - Association Trophy
29/10/2022 Continental 1-7 Kemnay -10/+10   ABD - Association Trophy
29/10/2022 Echt 1-3 Kincorth -11/+11   ABD - Association Trophy
29/10/2022 Rattray's XI 2-0 Bridge of Don -3/+3   ABD - Association Trophy
29/10/2022 Halliburton 2-1 Newmachar United Amateurs +3/-3 ABD - Castle Rovers Cup
29/10/2022 Kemnay Youth 3-2 Postal ALC +5/-5 ABD - Castle Rovers Cup
29/10/2022 Ellon Thistle 5-1 Blackburn +6/-6 ABD - Dickie Trophy
29/10/2022 Aboyne 0-1 Westdyke -3/+3   ABD - Div. 1 (East)
29/10/2022 Glendale 2-0 Aberdeen Lads Club +3/-3   ABD - Div. 1 (East)
29/10/2022 Bervie Caledonian 10-0 FC Polska +10/-10   ABD - Div. 1 (North)
29/10/2022 Feughside 2-6 Kaimhill United -16/+16   ABD - Div. 1 (North)
29/10/2022 Kintore 1-5 Great Western United -13/+13   ABD - Div. 1 (North)
29/10/2022 Stonehaven Athletic 4-2 Burghmuir +6/-6   ABD - Div. 1 (North)
29/10/2022 Alford 2-1 Saint Laurence +1/-1   ABD - Premier Div.
29/10/2022 Beacon Rangers 0-6 Cove Thistle -34/+34   ABD - Premier Div.
29/10/2022 Cowie Thistle 2-3 Woodside -14/+14   ABD - Premier Div.
22/10/2022 AC Mill Inn Academy 2-4 Turriff Thistle -10/+10   ABD - Aberdeen FC Trophy
22/10/2022 Beacon Rangers 4-3 AC Mill Inn -8/+8   ABD - Aberdeen FC Trophy
22/10/2022 Bervie Caledonian 4-0 Newmachar United Amateurs +3/-3   ABD - Aberdeen FC Trophy
22/10/2022 BSFC 0-8 Cowie Thistle -7/+7   ABD - Aberdeen FC Trophy
22/10/2022 Halliburton 1-3 Aboyne -17/+17   ABD - Aberdeen FC Trophy
22/10/2022 Kemnay Youth 3-4 Fyvie -2/+2   ABD - Aberdeen FC Trophy
22/10/2022 Kincorth 8-1 Aberdeen University Colts +1/-1   ABD - Aberdeen FC Trophy
22/10/2022 Rattray's XI 3-0 Stonehaven Athletic +6/-6   ABD - Aberdeen FC Trophy
22/10/2022 Saint Laurence 2-3 Woodside -1/+1   ABD - Association Trophy
22/10/2022 Westdyke 2-1 Alford +16/-16   ABD - Association Trophy
22/10/2022 Ellon Thistle 3-1 Bon Accord City +11/-11 ABD - Barclay Cook Cup
22/10/2022 Glentanar Reflex 1-3 Theologians North East -20/+20 ABD - Barclay Cook Cup
22/10/2022 Monymusk 3-4 Postal ALC -3/+3 ABD - Dickie Trophy
22/10/2022 Burghmuir 6-1 Kintore +15/-15   ABD - Div. 1 (North)
22/10/2022 Kaimhill United 5-1 Stoneywood Parkvale Amateurs +10/-10   ABD - Edmond Trophy
22/10/2022 Banchory 1-2 Cove Thistle -9/+9   ABD - Premier Div.
22/10/2022 Nicolls 1-3 Tarves -9/+9   ABD - Premier Div.
22/10/2022 Jesus House Aberdeen 5-3 Glendale +21/-21 ABD - White Cup
15/10/2022 Saint Marnans 1-3 Burghmuir -23/+23   ABD - Association Trophy
15/10/2022 Ellon 0-3 Theologians North East -28/+28 ABD - Dickie Trophy
15/10/2022 BSFC 2-1 Jesus House Aberdeen -5/+5   ABD - Div. 1 (East)
15/10/2022 Glendale 2-2 Continental -9/+9   ABD - Div. 1 (East)
15/10/2022 Huntly Amateurs 4-6 Great Western United -6/+6   ABD - Div. 1 (North)
15/10/2022 Monymusk 2-6 Saint Laurence -2/+2   ABD - Edmond Trophy
15/10/2022 Banchory 0-2 Cowie Thistle -2/+2   ABD - Premier Div.
15/10/2022 Kincorth 4-4 Tarves -8/+8   ABD - Premier Div.
09/10/2022 Alford 5-0 Nicolls +28/-28 ABD - Ian Napier Memorial Shield
08/10/2022 AC Mill Inn Academy 2-3 Kemnay Youth -13/+13 ABD - Castle Rovers Cup
08/10/2022 Postal ALC 6-0 West End United +4/-4 ABD - Castle Rovers Cup
08/10/2022 Fyvie 2-4 Aboyne -27/+27   ABD - Div. 1 (East)
08/10/2022 Kemnay 1-0 Newburgh Thistle -7/+7   ABD - Div. 1 (East)
08/10/2022 Saint Marnans 2-0 Jesus House Aberdeen ±0/±0   ABD - Div. 1 (East)
08/10/2022 Turriff Thistle 6-3 Continental +5/-5   ABD - Div. 1 (East)
08/10/2022 JS XI 5-2 Feughside +7/-7   ABD - Div. 1 (North)
08/10/2022 Kaimhill United 10-1 FC Polska +16/-16   ABD - Div. 1 (North)
08/10/2022 Kintore 1-2 Bridge of Don -4/+4   ABD - Div. 1 (North)
08/10/2022 Aberdeen University Colts 3-1 Blackburn -1/+1   ABD - Div. 2 (East)
08/10/2022 Bon Accord City 6-1 Ferryhill +3/-3   ABD - Div. 2 (East)
08/10/2022 Ellon Thistle 3-1 Ellon -3/+3   ABD - Div. 2 (East)
08/10/2022 Halliburton 1-2 Aberdeen University Amateurs -10/+10   ABD - Div. 2 (North)
08/10/2022 Newmachar United Amateurs 2-2 Byron Sports Club -5/+5   ABD - Div. 2 (North)
08/10/2022 Banchory 3-3 Beacon Rangers -6/+6   ABD - Premier Div.
08/10/2022 Echt 3-1 Tolbooth ±0/±0   ABD - Premier Div.
08/10/2022 Kincorth 0-2 Woodside -23/+23   ABD - Premier Div.
08/10/2022 Cove Thistle 3-1 Insch +7/-7 ABD - Premier Trophy
08/10/2022 Bervie Caledonian 4-2 AC Mill Inn -3/+3 ABD - Stephen Shield
01/10/2022 Kintore 0-3 Insch -3/+3   ABD - Association Trophy
01/10/2022 Aberdeen University Amateurs 0-1 Halliburton -12/+12 ABD - Barclay Cook Cup
01/10/2022 Aboyne 0-2 Jesus House Aberdeen -24/+24   ABD - Div. 1 (East)
01/10/2022 Newtonhill 2-1 Continental -1/+1   ABD - Div. 1 (East)
01/10/2022 AC Mill Inn 3-4 Stoneywood Parkvale Amateurs -7/+7   ABD - Div. 1 (North)
01/10/2022 Burghmuir 0-4 Kaimhill United -24/+24   ABD - Div. 1 (North)
01/10/2022 FC Polska 3-4 JS XI -1/+1   ABD - Div. 1 (North)
01/10/2022 Huntly Amateurs 5-1 Bridge of Don +31/-31   ABD - Div. 1 (North)
01/10/2022 Bon Accord City 8-1 Theologians North East +9/-9   ABD - Div. 2 (East)
01/10/2022 Ellon Thistle 1-1 Aberdeen University Colts -5/+5   ABD - Div. 2 (East)
01/10/2022 Kemnay Youth 6-1 AC Mill Inn Academy +36/-36   ABD - Div. 2 (North)
01/10/2022 Alford 5-2 Cove Thistle +15/-15   ABD - Premier Div.
01/10/2022 Rattray's XI 2-1 Banchory +4/-4   ABD - Premier Div.
24/09/2022 Bervie Caledonian 5-0 Cammachmore +11/-11   ABD - Aberdeen FC Trophy
24/09/2022 Bon Accord City 4-6 Kemnay Youth -24/+24   ABD - Aberdeen FC Trophy
24/09/2022 Fyvie 7-4 Great Western United +18/-18   ABD - Association Trophy
24/09/2022 Kaimhill United 1-0 Jesus House Aberdeen -7/+7   ABD - Association Trophy
24/09/2022 Tarves 1-2 Kemnay -15/+15   ABD - Association Trophy
24/09/2022 Byron Sports Club 2-2 Newmachar United Amateurs ±0/±0   ABD - Castle Rovers Cup
24/09/2022 Halliburton 3-2 p Ferryhill -9/+9 ABD - Dickie Trophy
24/09/2022 Aboyne 2-0 Newburgh Thistle +18/-18   ABD - Div. 1 (East)
24/09/2022 Newtonhill 2-1 Westdyke +10/-10   ABD - Div. 1 (East)
24/09/2022 Turriff Thistle 3-3 Glendale -4/+4   ABD - Div. 1 (East)
24/09/2022 Burghmuir 0-5 Stoneywood Parkvale Amateurs -47/+47   ABD - Div. 1 (North)
24/09/2022 Ellon 0-3 Theologians North East -31/+31   ABD - Div. 2 (East)
24/09/2022 Glentanar Reflex 6-1 Blackburn +29/-29   ABD - Div. 2 (East)
24/09/2022 Monymusk 2-3 Aberdeen University Colts -5/+5   ABD - Div. 2 (East)
24/09/2022 Cove Thistle 2-3 Nicolls -13/+13   ABD - Premier Div.
24/09/2022 Echt 3-1 Beacon Rangers -1/+1   ABD - Premier Div.
24/09/2022 Kincorth 4-0 Tolbooth +2/-2   ABD - Premier Div.
24/09/2022 Cowie Thistle 2-3 Saint Laurence -20/+20 ABD - Premier Trophy
24/09/2022 Rattray's XI 3-3 p Alford ±0/±0 ABD - Premier Trophy
24/09/2022 Woodside 5-0 Banchory +11/-11 ABD - Premier Trophy
24/09/2022 Kintore 0-2 Feughside -13/+13 ABD - Stephen Shield
24/09/2022 Continental 2-5 BSFC -17/+17 ABD - White Cup
17/09/2022 Aberdeen University Amateurs 4-3 Burghmuir +9/-9   ABD - Aberdeen FC Trophy
17/09/2022 Aboyne 10-1 Blackburn +19/-19   ABD - Aberdeen FC Trophy
17/09/2022 AC Mill Inn Academy 2-0 Auchnagatt Barons +16/-16   ABD - Aberdeen FC Trophy
17/09/2022 Byron Sports Club 4-3 Glentanar Reflex -5/+5   ABD - Aberdeen FC Trophy
17/09/2022 Cove Thistle 2-2 p Rattray's XI -6/+6   ABD - Aberdeen FC Trophy
17/09/2022 Cowie Thistle 2-1 Continental -11/+11   ABD - Aberdeen FC Trophy
17/09/2022 Echt 4-1 FC Polska -3/+3   ABD - Aberdeen FC Trophy
17/09/2022 Ferryhill 1-13 BSFC -11/+11   ABD - Aberdeen FC Trophy
17/09/2022 Fyvie 10-0 Ellon +7/-7   ABD - Aberdeen FC Trophy
17/09/2022 Great Western United 0-2 Aberdeen University Colts -31/+31   ABD - Aberdeen FC Trophy
17/09/2022 Halliburton 1-0 Stoneywood Parkvale Amateurs +5/-5   ABD - Aberdeen FC Trophy
17/09/2022 Huntly Amateurs 7-0 West End United +6/-6   ABD - Aberdeen FC Trophy
17/09/2022 Insch 5-0 Postal ALC +6/-6   ABD - Aberdeen FC Trophy
17/09/2022 Kintore 3-4 JS XI +1/-1   ABD - Aberdeen FC Trophy
17/09/2022 Monymusk 2-3 Glendale +2/-2   ABD - Aberdeen FC Trophy
17/09/2022 Nicolls 2-1 Bridge of Don -7/+7   ABD - Aberdeen FC Trophy
17/09/2022 Saint Laurence 1-2 Kincorth +3/-3   ABD - Aberdeen FC Trophy
17/09/2022 Tarves 9-4 Ellon Thistle +3/-3   ABD - Aberdeen FC Trophy
17/09/2022 Theologians North East 1-8 Turriff Thistle -8/+8   ABD - Aberdeen FC Trophy
17/09/2022 Westdyke 2-3 Kemnay -2/+2   ABD - Aberdeen FC Trophy
17/09/2022 Woodside 3-1 Kaimhill United -5/+5   ABD - Aberdeen FC Trophy
17/09/2022 Saint Marnans 1-0 Aberdeen Lads Club -3/+3   ABD - Div. 1 (East)
17/09/2022 Alford 2-0 Tolbooth +5/-5   ABD - Premier Div.
16/09/2022 Stonehaven Athletic 4-2 AC Mill Inn +3/-3   ABD - Div. 1 (North)
03/09/2022 Saint Marnans 4-1 Continental +6/-6   ABD - Div. 1 (East)
03/09/2022 Bervie Caledonian 6-1 Great Western United +25/-25   ABD - Div. 1 (North)
03/09/2022 Huntly Amateurs 1-4 JS XI -11/+11   ABD - Div. 1 (North)
03/09/2022 Kintore 2-3 Stoneywood Parkvale Amateurs -7/+7   ABD - Div. 1 (North)
03/09/2022 Ferryhill 2-10 Ellon Thistle -14/+14   ABD - Div. 2 (East)
03/09/2022 Halliburton 1-1 Newmachar United Amateurs -4/+4   ABD - Div. 2 (North)
03/09/2022 Postal ALC 8-1 West End United +5/-5   ABD - Div. 2 (North)
03/09/2022 Beacon Rangers 2-7 Woodside -16/+16   ABD - Premier Div.
03/09/2022 Saint Laurence 4-0 Tolbooth +18/-18   ABD - Premier Div.
27/08/2022 Aberdeen Lads Club 1-2 Jesus House Aberdeen -16/+16   ABD - Div. 1 (East)
27/08/2022 Kemnay 6-0 Turriff Thistle +14/-14   ABD - Div. 1 (East)
27/08/2022 Newtonhill 3-3 Fyvie +2/-2   ABD - Div. 1 (East)
27/08/2022 Saint Marnans 3-0 Aboyne +8/-8   ABD - Div. 1 (East)
27/08/2022 Westdyke 3-4 Cammachmore -16/+16   ABD - Div. 1 (East)
27/08/2022 AC Mill Inn 2-1 FC Polska +1/-1   ABD - Div. 1 (North)
27/08/2022 Bervie Caledonian 4-1 Burghmuir +11/-11   ABD - Div. 1 (North)
27/08/2022 Bridge of Don 2-3 Kaimhill United -6/+6   ABD - Div. 1 (North)
27/08/2022 Great Western United 4-0 Feughside +7/-7   ABD - Div. 1 (North)
27/08/2022 JS XI 2-2 Kintore -11/+11   ABD - Div. 1 (North)
27/08/2022 Stonehaven Athletic 2-0 Auchnagatt Barons +12/-12   ABD - Div. 1 (North)
27/08/2022 Ellon Thistle 11-0 Blackburn +23/-23   ABD - Div. 2 (East)
27/08/2022 Glentanar Reflex 2-4 Bon Accord City -1/+1   ABD - Div. 2 (East)
27/08/2022 Monymusk 6-1 Ferryhill +11/-11   ABD - Div. 2 (East)
27/08/2022 Theologians North East 3-2 Ellon +8/-8   ABD - Div. 2 (East)
27/08/2022 Halliburton 4-0 Byron Sports Club +17/-17   ABD - Div. 2 (North)
27/08/2022 Newmachar United Amateurs 4-1 West End United -2/+2   ABD - Div. 2 (North)
27/08/2022 Postal ALC 2-2 AC Mill Inn Academy -1/+1   ABD - Div. 2 (North)
27/08/2022 Banchory 3-5 Woodside -9/+9   ABD - Premier Div.
27/08/2022 Cowie Thistle 5-0 Beacon Rangers +4/-4   ABD - Premier Div.
27/08/2022 Echt 1-1 Nicolls -9/+9   ABD - Premier Div.
27/08/2022 Insch 1-2 Tarves -4/+4   ABD - Premier Div.
27/08/2022 Kincorth 3-1 Rattray's XI -4/+4   ABD - Premier Div.
27/08/2022 Tolbooth 0-1 Saint Laurence -10/+10   ABD - Premier Div.
24/08/2022 Aboyne 1-0 Aberdeen Lads Club +5/-5   ABD - Div. 1 (East)
24/08/2022 Cammachmore 4-3 BSFC +5/-5   ABD - Div. 1 (East)
24/08/2022 Continental 2-8 Glendale -37/+37   ABD - Div. 1 (East)
24/08/2022 Jesus House Aberdeen 4-2 Newtonhill +20/-20   ABD - Div. 1 (East)
24/08/2022 Newburgh Thistle 2-2 Saint Marnans -2/+2   ABD - Div. 1 (East)
24/08/2022 Burghmuir 4-4 AC Mill Inn -9/+9   ABD - Div. 1 (North)
24/08/2022 FC Polska 1-5 Auchnagatt Barons -22/+22   ABD - Div. 1 (North)
24/08/2022 Feughside 2-2 Stoneywood Parkvale Amateurs -4/+4   ABD - Div. 1 (North)
24/08/2022 Kaimhill United 4-9 Bervie Caledonian -40/+40   ABD - Div. 1 (North)
24/08/2022 Kintore 3-5 Huntly Amateurs -20/+20   ABD - Div. 1 (North)
24/08/2022 Stonehaven Athletic 1-8 Great Western United -45/+45   ABD - Div. 1 (North)
24/08/2022 Cove Thistle 4-1 Banchory +16/-16   ABD - Premier Div.
24/08/2022 Cowie Thistle 4-0 Alford +6/-6   ABD - Premier Div.
24/08/2022 Insch 3-2 Beacon Rangers +2/-2   ABD - Premier Div.
24/08/2022 Nicolls 2-1 Rattray's XI +2/-2   ABD - Premier Div.
24/08/2022 Saint Laurence 0-3 Kincorth -6/+6   ABD - Premier Div.
24/08/2022 Tarves 3-2 Tolbooth -2/+2   ABD - Premier Div.
24/08/2022 Woodside 6-1 Echt +29/-29   ABD - Premier Div.
20/08/2022 Continental 1-2 Cammachmore -9/+9   ABD - Div. 1 (East)
20/08/2022 Glendale 2-0 Fyvie +16/-16   ABD - Div. 1 (East)
20/08/2022 Newtonhill 1-5 Kemnay -14/+14   ABD - Div. 1 (East)
20/08/2022 Saint Marnans 0-0 BSFC -4/+4   ABD - Div. 1 (East)
20/08/2022 Turriff Thistle 4-1 Aboyne +7/-7   ABD - Div. 1 (East)
20/08/2022 Westdyke 5-2 Newburgh Thistle +11/-11   ABD - Div. 1 (East)
20/08/2022 Auchnagatt Barons 5-1 Huntly Amateurs +8/-8   ABD - Div. 1 (North)
20/08/2022 Bervie Caledonian 5-0 Kintore +9/-9   ABD - Div. 1 (North)
20/08/2022 Bridge of Don 2-2 FC Polska -7/+7   ABD - Div. 1 (North)
20/08/2022 Feughside 3-0 AC Mill Inn +16/-16   ABD - Div. 1 (North)
20/08/2022 Great Western United 1-4 JS XI -31/+31   ABD - Div. 1 (North)
20/08/2022 Stoneywood Parkvale Amateurs 1-3 Kaimhill United -7/+7   ABD - Div. 1 (North)
20/08/2022 Ferryhill 0-5 Bon Accord City -10/+10   ABD - Div. 2 (East)
20/08/2022 Glentanar Reflex 8-0 Theologians North East +38/-38   ABD - Div. 2 (East)
20/08/2022 Monymusk 0-1 Ellon Thistle -4/+4   ABD - Div. 2 (East)
20/08/2022 AC Mill Inn Academy 1-1 Halliburton -6/+6   ABD - Div. 2 (North)
20/08/2022 Byron Sports Club 2-2 Postal ALC -1/+1   ABD - Div. 2 (North)
20/08/2022 Kemnay Youth 2-1 West End United -9/+9   ABD - Div. 2 (North)
20/08/2022 Banchory 1-1 Rattray's XI -5/+5   ABD - Premier Div.
20/08/2022 Beacon Rangers 2-4 Nicolls -17/+17   ABD - Premier Div.
20/08/2022 Cove Thistle 1-5 Tolbooth -42/+42   ABD - Premier Div.
20/08/2022 Echt 4-0 Tarves +16/-16   ABD - Premier Div.
20/08/2022 Kincorth 3-1 Cowie Thistle +9/-9   ABD - Premier Div.
20/08/2022 Woodside 5-1 Insch +9/-9   ABD - Premier Div.
17/08/2022 Aberdeen Lads Club 2-2 Fyvie +3/-3   ABD - Div. 1 (East)
17/08/2022 Aboyne 0-2 Kemnay -2/+2   ABD - Div. 1 (East)
17/08/2022 BSFC 5-4 Newtonhill +1/-1   ABD - Div. 1 (East)
17/08/2022 Cammachmore 1-3 Glendale -20/+20   ABD - Div. 1 (East)
17/08/2022 Continental 2-9 Westdyke -40/+40   ABD - Div. 1 (East)
17/08/2022 Newburgh Thistle 4-0 Jesus House Aberdeen +6/-6   ABD - Div. 1 (East)
17/08/2022 Saint Marnans 2-2 Turriff Thistle -3/+3   ABD - Div. 1 (East)
17/08/2022 AC Mill Inn 1-3 Kaimhill United -9/+9   ABD - Div. 1 (North)
17/08/2022 Bervie Caledonian 0-1 Stonehaven Athletic -12/+12   ABD - Div. 1 (North)
17/08/2022 Feughside 5-1 FC Polska +23/-23   ABD - Div. 1 (North)
17/08/2022 Huntly Amateurs 4-3 Burghmuir +16/-16   ABD - Div. 1 (North)
17/08/2022 Kintore 0-4 Auchnagatt Barons -23/+23   ABD - Div. 1 (North)
17/08/2022 Stoneywood Parkvale Amateurs 2-4 Bridge of Don -16/+16   ABD - Div. 1 (North)
17/08/2022 Cowie Thistle 6-0 Saint Laurence +9/-9   ABD - Premier Div.
17/08/2022 Echt 5-1 Alford +13/-13   ABD - Premier Div.
17/08/2022 Insch 2-2 Banchory ±0/±0   ABD - Premier Div.
17/08/2022 Nicolls 0-4 Cove Thistle -30/+30   ABD - Premier Div.
17/08/2022 Tarves 6-1 Beacon Rangers +15/-15   ABD - Premier Div.
17/08/2022 Tolbooth 2-3 Kincorth +6/-6   ABD - Premier Div.
17/08/2022 Woodside 2-3 Rattray's XI -19/+19   ABD - Premier Div.
13/08/2022 Fyvie 2-1 Cammachmore -1/+1   ABD - Div. 1 (East)
13/08/2022 Glendale 3-3 Saint Marnans +1/-1   ABD - Div. 1 (East)
13/08/2022 Newburgh Thistle 2-3 BSFC -12/+12   ABD - Div. 1 (East)
13/08/2022 Newtonhill 3-0 Aboyne +13/-13   ABD - Div. 1 (East)
13/08/2022 Turriff Thistle 2-3 Aberdeen Lads Club -17/+17   ABD - Div. 1 (East)
13/08/2022 Westdyke 5-1 Jesus House Aberdeen +6/-6   ABD - Div. 1 (East)
13/08/2022 Auchnagatt Barons 2-6 Great Western United -28/+28   ABD - Div. 1 (North)
13/08/2022 Bervie Caledonian 3-0 Feughside +5/-5   ABD - Div. 1 (North)
13/08/2022 Burghmuir 1-1 JS XI -5/+5   ABD - Div. 1 (North)
13/08/2022 FC Polska 2-2 AC Mill Inn -3/+3   ABD - Div. 1 (North)
13/08/2022 Kaimhill United 5-1 Kintore +8/-8   ABD - Div. 1 (North)
13/08/2022 Stonehaven Athletic 4-0 Stoneywood Parkvale Amateurs +14/-14   ABD - Div. 1 (North)
13/08/2022 Ellon Thistle 1-3 Bon Accord City -19/+19   ABD - Div. 2 (East)
13/08/2022 Glentanar Reflex 5-4 Ellon +8/-8   ABD - Div. 2 (East)
13/08/2022 Monymusk 10-1 Blackburn +45/-45   ABD - Div. 2 (East)
13/08/2022 Theologians North East 2-3 Ferryhill -14/+14   ABD - Div. 2 (East)
13/08/2022 Kemnay Youth 1-2 Newmachar United Amateurs -10/+10   ABD - Div. 2 (North)
13/08/2022 Postal ALC 3-1 Halliburton +11/-11   ABD - Div. 2 (North)
13/08/2022 West End United 0-2 Byron Sports Club +1/-1   ABD - Div. 2 (North)
13/08/2022 Alford 1-2 Woodside -6/+6   ABD - Premier Div.
13/08/2022 Banchory 2-2 Tolbooth -8/+8   ABD - Premier Div.
13/08/2022 Cove Thistle 0-3 Echt -21/+21   ABD - Premier Div.
13/08/2022 Cowie Thistle 3-0 Tarves +5/-5   ABD - Premier Div.
13/08/2022 Kincorth 4-1 Insch ±0/±0   ABD - Premier Div.
13/08/2022 Saint Laurence 0-0 Nicolls -3/+3   ABD - Premier Div.
10/08/2022 Aberdeen Lads Club 1-0 BSFC +8/-8   ABD - Div. 1 (East)
10/08/2022 Aboyne 0-0 Glendale -2/+2   ABD - Div. 1 (East)
10/08/2022 Cammachmore 1-0 Newtonhill +3/-3   ABD - Div. 1 (East)
10/08/2022 Newburgh Thistle 0-1 Turriff Thistle -10/+10   ABD - Div. 1 (East)
10/08/2022 Saint Marnans 1-0 Fyvie +5/-5   ABD - Div. 1 (East)
10/08/2022 Westdyke 0-3 Kemnay -17/+17   ABD - Div. 1 (East)
10/08/2022 AC Mill Inn 2-1 Bervie Caledonian +12/-12   ABD - Div. 1 (North)
10/08/2022 Feughside 1-2 Stonehaven Athletic -4/+4   ABD - Div. 1 (North)
10/08/2022 Great Western United 2-3 Kaimhill United -12/+12   ABD - Div. 1 (North)
10/08/2022 Huntly Amateurs 3-4 FC Polska -6/+6   ABD - Div. 1 (North)
10/08/2022 JS XI 2-1 Bridge of Don ±0/±0   ABD - Div. 1 (North)
10/08/2022 Kintore 2-4 Burghmuir -7/+7   ABD - Div. 1 (North)
10/08/2022 Stoneywood Parkvale Amateurs 1-3 Auchnagatt Barons -15/+15   ABD - Div. 1 (North)
10/08/2022 Beacon Rangers 0-1 Rattray's XI -12/+12   ABD - Premier Div.
10/08/2022 Cowie Thistle 2-0 Banchory -1/+1   ABD - Premier Div.
10/08/2022 Echt 2-0 Saint Laurence +3/-3   ABD - Premier Div.
10/08/2022 Insch 0-2 Alford -15/+15   ABD - Premier Div.
10/08/2022 Nicolls 2-1 Tolbooth -1/+1   ABD - Premier Div.
10/08/2022 Tarves 0-3 Kincorth -14/+14   ABD - Premier Div.
10/08/2022 Woodside 1-1 Cove Thistle -7/+7   ABD - Premier Div.
06/08/2022 Aberdeen Lads Club 0-1 Newburgh Thistle -4/+4   ABD - Div. 1 (East)
06/08/2022 Continental 1-8 BSFC -57/+57   ABD - Div. 1 (East)
06/08/2022 Fyvie 1-1 Kemnay +2/-2   ABD - Div. 1 (East)
06/08/2022 Glendale 1-2 Jesus House Aberdeen -18/+18   ABD - Div. 1 (East)
06/08/2022 Newtonhill 2-2 Saint Marnans ±0/±0   ABD - Div. 1 (East)
06/08/2022 Turriff Thistle 3-3 Westdyke -3/+3   ABD - Div. 1 (East)
06/08/2022 Auchnagatt Barons 3-2 AC Mill Inn -2/+2   ABD - Div. 1 (North)
06/08/2022 Bervie Caledonian 4-1 Bridge of Don +9/-9   ABD - Div. 1 (North)
06/08/2022 Burghmuir 4-3 FC Polska -5/+5   ABD - Div. 1 (North)
06/08/2022 Kaimhill United 4-2 JS XI +9/-9   ABD - Div. 1 (North)
06/08/2022 Stonehaven Athletic 4-1 Huntly Amateurs +4/-4   ABD - Div. 1 (North)
06/08/2022 Stoneywood Parkvale Amateurs 2-5 Great Western United -19/+19   ABD - Div. 1 (North)
06/08/2022 Blackburn 3-10 Bon Accord City -43/+43   ABD - Div. 2 (East)
06/08/2022 Ellon 0-3 Ellon Thistle -12/+12   ABD - Div. 2 (East)
06/08/2022 Glentanar Reflex 2-0 Ferryhill +9/-9   ABD - Div. 2 (East)
06/08/2022 Monymusk 2-1 Theologians North East -1/+1   ABD - Div. 2 (East)
06/08/2022 Byron Sports Club 2-0 AC Mill Inn Academy +19/-19   ABD - Div. 2 (North)
06/08/2022 Halliburton 0-5 Kemnay Youth -50/+50   ABD - Div. 2 (North)
06/08/2022 Newmachar United Amateurs 1-2 Postal ALC -11/+11   ABD - Div. 2 (North)
06/08/2022 Alford 0-2 Banchory -21/+21   ABD - Premier Div.
06/08/2022 Cove Thistle 0-3 Cowie Thistle -13/+13   ABD - Premier Div.
06/08/2022 Echt 2-3 Insch -18/+18   ABD - Premier Div.
06/08/2022 Kincorth 2-1 Nicolls -8/+8   ABD - Premier Div.
06/08/2022 Saint Laurence 0-2 Woodside -11/+11   ABD - Premier Div.
06/08/2022 Tarves 1-2 Rattray's XI -19/+19   ABD - Premier Div.
29/06/2022 Echt 4-1 Tarves +23/-23 ABD - Association Trophy
26/06/2022 AC Mill Inn Academy 3-1 Aberdeen Grammar +29/-29 ABD - Dickie Trophy
24/06/2022 Tarves 4-3 Woodside +7/-7 ABD - Aberdeen FC Trophy
17/06/2022 Echt 3-0 Alford +19/-19 ABD - Association Trophy
14/06/2022 Tarves 10-0 Continental +13/-13 ABD - Aberdeen FC Trophy
12/06/2022 Woodside 1-0 Echt +5/-5 ABD - Aberdeen FC Trophy
10/06/2022 Aberdeen Grammar 6-1 Fyvie +22/-22 ABD - Dickie Trophy
08/06/2022 Alford 3-1 Beacon Rangers +4/-4   ABD - Div. 1 (East)
08/06/2022 Aberdeen University Amateurs 2-4 Stoneywood Parkvale Amateurs -16/+16   ABD - Div. 1 (North)
08/06/2022 Bridge of Don 0-4 Saint Marnans -36/+36   ABD - Div. 1 (North)
08/06/2022 Echt 2-1 Woodside +5/-5   ABD - Premier Div.
07/06/2022 AC Mill Inn Academy 3-2 Aboyne +6/-6 ABD - Dickie Trophy
05/06/2022 Tarves 5-1 Nicolls +19/-19 ABD - Association Trophy
04/06/2022 Continental 3-3 Beacon Rangers +5/-5   ABD - Div. 1 (East)
04/06/2022 JS XI 2-2 Bridge of Don -4/+4   ABD - Div. 1 (North)
04/06/2022 Echt 4-3 Saint Laurence -1/+1   ABD - Premier Div.
04/06/2022 Kincorth 5-0 Woodside +16/-16   ABD - Premier Div.
31/05/2022 Echt p 2-2 Kincorth +4/-4 ABD - Association Trophy
31/05/2022 Aberdeen University Amateurs 5-0 Ellon +9/-9   ABD - Div. 1 (North)
31/05/2022 Bridge of Don 2-3 Turriff Thistle -11/+11   ABD - Div. 1 (North)
31/05/2022 Aberdeen Grammar 6-1 Auchnagatt Barons +14/-14   ABD - Div. 2 (East)
30/05/2022 Alford 4-2 Great Western United +2/-2 ABD - White Cup
29/05/2022 Tolbooth 2-1 BSFC -4/+4 ABD - Stephen Shield
28/05/2022 Saint Laurence 0-3 Woodside -19/+19 ABD - Aberdeen FC Trophy
28/05/2022 Kemnay 2-3 Beacon Rangers -9/+9   ABD - Div. 1 (East)
28/05/2022 Bridge of Don 10-0 Ellon +10/-10   ABD - Div. 1 (North)
28/05/2022 Aboyne 4-1 Theologians North East +1/-1   ABD - Div. 2 (East)
28/05/2022 AC Mill Inn Academy 1-2 Jesus House Aberdeen -19/+19   ABD - Div. 2 (East)
28/05/2022 Postal ALC 3-5 Bon Accord City -22/+22   ABD - Div. 2 (East)
28/05/2022 Burghmuir 4-0 West End United -2/+2   ABD - Div. 2 (North)
28/05/2022 Tarves 3-2 Echt +3/-3   ABD - Premier Div.
25/05/2022 Faithlie United 3-3 Kintore +1/-1   ABD - Div. 1 (East)
25/05/2022 Bridge of Don 2-2 JS XI -2/+2   ABD - Div. 1 (North)
25/05/2022 FC Polska 3-1 Saint Marnans +17/-17   ABD - Div. 1 (North)
25/05/2022 Tolbooth 1-3 Nicolls -15/+15   ABD - Div. 1 (North)
25/05/2022 Echt 1-4 Kincorth -16/+16   ABD - Premier Div.
25/05/2022 Woodside 4-1 Cove Thistle +12/-12   ABD - Premier Div.
22/05/2022 Woodside 1-0 Kincorth +15/-15 ABD - Premier Trophy
21/05/2022 Alford 4-1 Kemnay +9/-9   ABD - Div. 1 (East)
21/05/2022 Beacon Rangers 1-1 Halliburton -12/+12   ABD - Div. 1 (East)
21/05/2022 Faithlie United 1-6 Kaimhill United -19/+19   ABD - Div. 1 (East)
21/05/2022 Kintore 2-3 Continental -5/+5   ABD - Div. 1 (East)
21/05/2022 Bridge of Don 3-1 BSFC +5/-5   ABD - Div. 1 (North)
21/05/2022 Nicolls 7-2 Saint Marnans +10/-10   ABD - Div. 1 (North)
21/05/2022 Tolbooth 4-0 Aberdeen Lads Club +5/-5   ABD - Div. 1 (North)
21/05/2022 Turriff Thistle 3-3 Stonehaven Athletic -3/+3   ABD - Div. 1 (North)
21/05/2022 Aberdeen Grammar 4-0 Postal ALC +4/-4   ABD - Div. 2 (East)
21/05/2022 AC Mill Inn Academy 6-0 Ferryhill +4/-4   ABD - Div. 2 (East)
21/05/2022 Jesus House Aberdeen 1-7 Aboyne -33/+33   ABD - Div. 2 (East)
21/05/2022 Theologians North East 1-6 Bon Accord City -24/+24   ABD - Div. 2 (East)
21/05/2022 Aberdeen University Colts 3-3 Fyvie +7/-7   ABD - Div. 2 (North)
21/05/2022 Burghmuir 3-2 Feughside -5/+5   ABD - Div. 2 (North)
21/05/2022 West End United 1-3 Newmachar United Amateurs +3/-3   ABD - Div. 2 (North)
21/05/2022 Bervie Caledonian 1-4 Tarves -10/+10   ABD - Premier Div.
21/05/2022 Insch 1-4 Cowie Thistle -7/+7   ABD - Premier Div.
21/05/2022 Newburgh Thistle 0-3 Saint Laurence -10/+10   ABD - Premier Div.
21/05/2022 Newtonhill 1-6 Cove Thistle -10/+10   ABD - Premier Div.
21/05/2022 Old Aberdonians 0-12 Echt -6/+6   ABD - Premier Div.
18/05/2022 Cammachmore 2-1 Kemnay +16/-16   ABD - Div. 1 (East)
18/05/2022 Continental 3-1 Kaimhill United +13/-13   ABD - Div. 1 (East)
18/05/2022 Blackburn 1-4 Aberdeen University Amateurs -22/+22   ABD - Div. 1 (North)
18/05/2022 Bridge of Don 2-0 Stoneywood Parkvale Amateurs +8/-8   ABD - Div. 1 (North)
18/05/2022 BSFC 0-6 Tolbooth -24/+24   ABD - Div. 1 (North)
18/05/2022 FC Polska 2-8 JS XI -34/+34   ABD - Div. 1 (North)
18/05/2022 Banchory 4-1 Newburgh Thistle +3/-3   ABD - Premier Div.
18/05/2022 Cove Thistle 1-2 Kincorth ±0/±0   ABD - Premier Div.
18/05/2022 Woodside 1-1 Cowie Thistle +3/-3   ABD - Premier Div.
14/05/2022 Beacon Rangers 3-2 Alford +8/-8   ABD - Div. 1 (East)
14/05/2022 Halliburton 3-1 Glendale +13/-13   ABD - Div. 1 (East)
14/05/2022 Kaimhill United 2-3 Kintore -18/+18   ABD - Div. 1 (East)
14/05/2022 Westdyke 3-3 Great Western United -1/+1   ABD - Div. 1 (East)
14/05/2022 Aberdeen Lads Club 2-0 Ellon ±0/±0   ABD - Div. 1 (North)
14/05/2022 Aberdeen University Amateurs 4-3 Blackburn ±0/±0   ABD - Div. 1 (North)
14/05/2022 BSFC 1-5 Saint Marnans -33/+33   ABD - Div. 1 (North)
14/05/2022 FC Polska 3-1 Stoneywood Parkvale Amateurs +15/-15   ABD - Div. 1 (North)
14/05/2022 JS XI 2-4 Nicolls -7/+7   ABD - Div. 1 (North)
14/05/2022 Stonehaven Athletic 1-3 Bridge of Don -22/+22   ABD - Div. 1 (North)
14/05/2022 Ferryhill 1-8 Aboyne -18/+18   ABD - Div. 2 (East)
14/05/2022 Aberdeen University Colts 1-2 Feughside -8/+8   ABD - Div. 2 (North)
14/05/2022 Kemnay Youth 1-3 Burghmuir -1/+1   ABD - Div. 2 (North)
14/05/2022 West End United 0-5 Fyvie -1/+1   ABD - Div. 2 (North)
14/05/2022 Echt 2-3 Bervie Caledonian -21/+21   ABD - Premier Div.
14/05/2022 Kincorth 3-0 Rattray's XI -1/+1   ABD - Premier Div.
14/05/2022 Old Aberdonians 0-5 Cove Thistle -3/+3   ABD - Premier Div.
14/05/2022 Woodside 2-1 Newburgh Thistle -9/+9   ABD - Premier Div.
13/05/2022 AC Mill Inn Academy 3-2 Jesus House Aberdeen -2/+2 ABD - Barclay Cook Cup
11/05/2022 Woodside 6-0 Burghmuir +10/-10 ABD - Aberdeen FC Trophy
11/05/2022 AC Mill Inn 1-1 Alford +11/-11   ABD - Div. 1 (East)
11/05/2022 Continental 2-2 Cammachmore -6/+6   ABD - Div. 1 (East)
11/05/2022 Ellon Thistle 1-1 Westdyke +4/-4   ABD - Div. 1 (East)
11/05/2022 Great Western United 1-5 Beacon Rangers -27/+27   ABD - Div. 1 (East)
11/05/2022 Kaimhill United 3-2 Halliburton -5/+5   ABD - Div. 1 (East)
11/05/2022 Kintore 1-5 Kemnay -10/+10   ABD - Div. 1 (East)
11/05/2022 Aberdeen University Amateurs 0-4 Nicolls -10/+10   ABD - Div. 1 (North)
11/05/2022 Blackburn 3-6 Tolbooth -6/+6   ABD - Div. 1 (North)
11/05/2022 Bridge of Don 2-1 Aberdeen Lads Club -1/+1   ABD - Div. 1 (North)
11/05/2022 BSFC 2-5 Turriff Thistle -27/+27   ABD - Div. 1 (North)
11/05/2022 Saint Marnans 1-3 FC Polska -25/+25   ABD - Div. 1 (North)
11/05/2022 Stoneywood Parkvale Amateurs 0-5 JS XI -43/+43   ABD - Div. 1 (North)
11/05/2022 Banchory 5-1 Newtonhill +4/-4   ABD - Premier Div.
11/05/2022 Cowie Thistle 5-0 Tarves +15/-15   ABD - Premier Div.
11/05/2022 Kincorth 3-1 Saint Laurence -2/+2   ABD - Premier Div.
11/05/2022 Newburgh Thistle 3-4 Echt +6/-6   ABD - Premier Div.
11/05/2022 Rattray's XI 3-4 Cove Thistle -3/+3   ABD - Premier Div.
07/05/2022 Burghmuir 3-1 Kemnay Youth -2/+2 ABD - Castle Rovers Cup
07/05/2022 Alford 5-1 Ellon Thistle ±0/±0   ABD - Div. 1 (East)
07/05/2022 Cammachmore 6-1 Faithlie United +19/-19   ABD - Div. 1 (East)
07/05/2022 Glendale 1-2 Kaimhill United -5/+5   ABD - Div. 1 (East)
07/05/2022 Halliburton 1-0 Great Western United +15/-15   ABD - Div. 1 (East)
07/05/2022 Kemnay 1-0 Continental -5/+5   ABD - Div. 1 (East)
07/05/2022 Westdyke 6-0 Kintore +19/-19   ABD - Div. 1 (East)
07/05/2022 Ellon 1-0 Aberdeen University Amateurs +15/-15   ABD - Div. 1 (North)
07/05/2022 JS XI 2-3 Aberdeen Lads Club -16/+16   ABD - Div. 1 (North)
07/05/2022 Saint Marnans 2-2 Stoneywood Parkvale Amateurs -2/+2   ABD - Div. 1 (North)
07/05/2022 Stonehaven Athletic 2-1 Nicolls +12/-12   ABD - Div. 1 (North)
07/05/2022 Tolbooth 2-1 Bridge of Don -4/+4   ABD - Div. 1 (North)
07/05/2022 Ferryhill 0-5 Bon Accord City -22/+22   ABD - Div. 2 (East)
07/05/2022 Jesus House Aberdeen 6-3 Middlefield Wasps +4/-4   ABD - Div. 2 (East)
07/05/2022 Postal ALC 2-5 Auchnagatt Barons -18/+18   ABD - Div. 2 (East)
07/05/2022 Huntly Amateurs 7-2 West End United +3/-3   ABD - Div. 2 (North)
07/05/2022 Newmachar United Amateurs 4-2 Aberdeen University Colts +9/-9   ABD - Div. 2 (North)
07/05/2022 Bervie Caledonian 2-2 Woodside +8/-8   ABD - Premier Div.
07/05/2022 Cowie Thistle 6-1 Banchory +11/-11   ABD - Premier Div.
07/05/2022 Newburgh Thistle 1-0 Insch +14/-14   ABD - Premier Div.
07/05/2022 Old Aberdonians 2-7 Newtonhill -26/+26   ABD - Premier Div.
07/05/2022 Rattray's XI 0-1 Echt ±0/±0   ABD - Premier Div.
07/05/2022 Tarves 1-4 Saint Laurence -36/+36   ABD - Premier Div.
04/05/2022 Woodside 0-0 p Alford -5/+5 ABD - Association Trophy
04/05/2022 Beacon Rangers 5-1 Glendale +7/-7   ABD - Div. 1 (East)
04/05/2022 Great Western United 3-2 Kintore -6/+6   ABD - Div. 1 (East)
04/05/2022 Halliburton 3-2 AC Mill Inn +4/-4   ABD - Div. 1 (East)
04/05/2022 Kaimhill United 4-0 Ellon Thistle +9/-9   ABD - Div. 1 (East)
04/05/2022 Westdyke 1-5 Faithlie United -49/+49   ABD - Div. 1 (East)
04/05/2022 Aberdeen Lads Club 1-1 Saint Marnans +2/-2   ABD - Div. 1 (North)
04/05/2022 Aberdeen University Amateurs 2-2 Bridge of Don ±0/±0   ABD - Div. 1 (North)
04/05/2022 BSFC 1-1 Stoneywood Parkvale Amateurs -3/+3   ABD - Div. 1 (North)
04/05/2022 Ellon 1-2 Blackburn -3/+3   ABD - Div. 1 (North)
04/05/2022 FC Polska 4-8 Nicolls -9/+9   ABD - Div. 1 (North)
04/05/2022 Tolbooth 4-1 JS XI +8/-8   ABD - Div. 1 (North)
04/05/2022 Banchory 0-4 Kincorth -16/+16   ABD - Premier Div.
04/05/2022 Cove Thistle 2-5 Tarves -24/+24   ABD - Premier Div.
04/05/2022 Newburgh Thistle 1-6 Cowie Thistle -6/+6   ABD - Premier Div.
04/05/2022 Old Aberdonians 1-4 Bervie Caledonian -9/+9   ABD - Premier Div.
04/05/2022 Saint Laurence 1-1 Rattray's XI -6/+6   ABD - Premier Div.
30/04/2022 Continental 2-0 Aberdeen University Amateurs +5/-5 ABD - Aberdeen FC Trophy
30/04/2022 Alford 3-0 Halliburton -2/+2   ABD - Div. 1 (East)
30/04/2022 Beacon Rangers 2-0 Westdyke +5/-5   ABD - Div. 1 (East)
30/04/2022 Ellon Thistle 0-8 Great Western United -30/+30   ABD - Div. 1 (East)
30/04/2022 Faithlie United 4-0 AC Mill Inn +36/-36   ABD - Div. 1 (East)
30/04/2022 Kaimhill United 2-2 Kemnay +3/-3   ABD - Div. 1 (East)
30/04/2022 Kintore 2-2 Cammachmore -3/+3   ABD - Div. 1 (East)
30/04/2022 Aberdeen Lads Club 1-6 Stonehaven Athletic -29/+29   ABD - Div. 1 (North)
30/04/2022 Ellon 1-7 Stoneywood Parkvale Amateurs -14/+14   ABD - Div. 1 (North)
30/04/2022 FC Polska 2-2 Bridge of Don +1/-1   ABD - Div. 1 (North)
30/04/2022 Nicolls 2-0 Turriff Thistle -1/+1   ABD - Div. 1 (North)
30/04/2022 Saint Marnans 2-1 JS XI +3/-3   ABD - Div. 1 (North)
30/04/2022 Tolbooth 7-0 Blackburn +9/-9   ABD - Div. 1 (North)
30/04/2022 AC Mill Inn Academy 6-0 Middlefield Wasps +5/-5   ABD - Div. 2 (East)
30/04/2022 Bon Accord City 4-2 Aboyne +17/-17   ABD - Div. 2 (East)
30/04/2022 Ferryhill 0-3 Postal ALC -7/+7   ABD - Div. 2 (East)
30/04/2022 Jesus House Aberdeen 1-7 Auchnagatt Barons -24/+24   ABD - Div. 2 (East)
30/04/2022 Theologians North East 1-15 Aberdeen Grammar -11/+11   ABD - Div. 2 (East)
30/04/2022 Fyvie 4-0 West End United -2/+2   ABD - Div. 2 (North)
30/04/2022 Glentanar Reflex 0-5 Burghmuir -3/+3   ABD - Div. 2 (North)
30/04/2022 Kemnay Youth 2-2 Feughside +1/-1   ABD - Div. 2 (North)
30/04/2022 Monymusk 2-5 Aberdeen University Colts -19/+19   ABD - Div. 2 (North)
30/04/2022 Newmachar United Amateurs 4-3 Huntly Amateurs +1/-1   ABD - Div. 2 (North)
30/04/2022 Kincorth 0-3 Cowie Thistle -33/+33   ABD - Premier Div.
30/04/2022 Newburgh Thistle 5-1 Bervie Caledonian +30/-30   ABD - Premier Div.
30/04/2022 Newtonhill 0-7 Woodside -10/+10   ABD - Premier Div.
30/04/2022 Rattray's XI 2-2 Banchory +2/-2   ABD - Premier Div.
30/04/2022 Saint Laurence 2-0 Cove Thistle +18/-18   ABD - Premier Div.
30/04/2022 Tarves 1-1 Insch -9/+9   ABD - Premier Div.
27/04/2022 AC Mill Inn 3-3 Continental -1/+1   ABD - Div. 1 (East)
27/04/2022 Cammachmore 1-4 Kaimhill United -18/+18   ABD - Div. 1 (East)
27/04/2022 Ellon Thistle 3-0 Kintore +19/-19   ABD - Div. 1 (East)
27/04/2022 Glendale 1-2 Westdyke -5/+5   ABD - Div. 1 (East)
27/04/2022 Great Western United 0-1 Alford ±0/±0   ABD - Div. 1 (East)
27/04/2022 Halliburton 2-4 Kemnay ±0/±0   ABD - Div. 1 (East)
27/04/2022 Aberdeen Lads Club 3-2 Stoneywood Parkvale Amateurs +10/-10   ABD - Div. 1 (North)
27/04/2022 Bridge of Don 3-2 Aberdeen University Amateurs ±0/±0   ABD - Div. 1 (North)
27/04/2022 BSFC 5-3 Stonehaven Athletic +10/-10   ABD - Div. 1 (North)
27/04/2022 JS XI 3-1 FC Polska +4/-4   ABD - Div. 1 (North)
27/04/2022 Nicolls 3-2 Blackburn -9/+9   ABD - Div. 1 (North)
27/04/2022 Tolbooth 17-0 Ellon +9/-9   ABD - Div. 1 (North)
27/04/2022 Cove Thistle 4-2 Newburgh Thistle -5/+5   ABD - Premier Div.
27/04/2022 Cowie Thistle 2-1 Saint Laurence -6/+6   ABD - Premier Div.
27/04/2022 Insch 0-1 Echt -2/+2   ABD - Premier Div.
27/04/2022 Old Aberdonians 0-8 Kincorth -2/+2   ABD - Premier Div.
27/04/2022 Woodside 5-2 Tarves +21/-21   ABD - Premier Div.
25/04/2022 Aberdeen Grammar 5-0 Aboyne +7/-7   ABD - Div. 2 (East)
25/04/2022 Bon Accord City 2-1 Theologians North East -2/+2   ABD - Div. 2 (East)
25/04/2022 Aberdeen University Colts 4-1 West End United -1/+1   ABD - Div. 2 (North)
25/04/2022 Newmachar United Amateurs 2-1 Feughside +5/-5   ABD - Div. 2 (North)
23/04/2022 AC Mill Inn 0-5 Kemnay -19/+19   ABD - Div. 1 (East)
23/04/2022 Alford 3-1 Glendale -4/+4   ABD - Div. 1 (East)
23/04/2022 Cammachmore 1-1 Halliburton -5/+5   ABD - Div. 1 (East)
23/04/2022 Continental 4-2 Westdyke +17/-17   ABD - Div. 1 (East)
23/04/2022 Ellon 0-5 Stonehaven Athletic -14/+14   ABD - Div. 1 (North)
23/04/2022 JS XI 1-0 Stoneywood Parkvale Amateurs +5/-5   ABD - Div. 1 (North)
23/04/2022 Turriff Thistle 1-0 Saint Marnans +4/-4   ABD - Div. 1 (North)
23/04/2022 Aberdeen Grammar 5-1 Middlefield Wasps -1/+1   ABD - Div. 2 (East)
23/04/2022 Aboyne 2-0 AC Mill Inn Academy +15/-15   ABD - Div. 2 (East)
23/04/2022 Bon Accord City 3-2 Postal ALC +11/-11   ABD - Div. 2 (East)
23/04/2022 Theologians North East 0-6 Auchnagatt Barons -15/+15   ABD - Div. 2 (East)
23/04/2022 Aberdeen University Colts 1-0 Kemnay Youth +1/-1   ABD - Div. 2 (North)
23/04/2022 Burghmuir 2-0 Fyvie +9/-9   ABD - Div. 2 (North)
23/04/2022 Feughside 4-0 West End United ±0/±0   ABD - Div. 2 (North)
23/04/2022 Insch 3-1 Rattray's XI +7/-7   ABD - Premier Div.
23/04/2022 Newburgh Thistle 0-7 Kincorth -5/+5   ABD - Premier Div.
23/04/2022 Old Aberdonians 1-5 Tarves ±0/±0   ABD - Premier Div.
23/04/2022 Woodside 2-0 Echt +15/-15 ABD - Premier Trophy
23/04/2022 BSFC 1-0 Aberdeen University Amateurs -1/+1 ABD - Stephen Shield
23/04/2022 Tolbooth 4-2 Bridge of Don +3/-3 ABD - Stephen Shield
20/04/2022 AC Mill Inn 1-2 Kaimhill United -8/+8   ABD - Div. 1 (East)
20/04/2022 Beacon Rangers 3-3 Cammachmore -11/+11   ABD - Div. 1 (East)
20/04/2022 Continental 2-3 Halliburton -17/+17   ABD - Div. 1 (East)
20/04/2022 Glendale 4-1 Faithlie United +4/-4   ABD - Div. 1 (East)
20/04/2022 Great Western United 2-1 Westdyke +3/-3   ABD - Div. 1 (East)
20/04/2022 Kintore 0-3 Alford -3/+3   ABD - Div. 1 (East)
20/04/2022 Aberdeen Lads Club 0-1 FC Polska -12/+12   ABD - Div. 1 (North)
20/04/2022 Aberdeen University Amateurs 0-3 Stonehaven Athletic -24/+24   ABD - Div. 1 (North)
20/04/2022 Blackburn 1-3 Stoneywood Parkvale Amateurs -7/+7   ABD - Div. 1 (North)
20/04/2022 Bridge of Don 2-2 Nicolls +7/-7   ABD - Div. 1 (North)
20/04/2022 Ellon 0-5 JS XI -17/+17   ABD - Div. 1 (North)
20/04/2022 Tolbooth 1-5 BSFC -46/+46   ABD - Div. 1 (North)
20/04/2022 Banchory 1-0 Insch -1/+1   ABD - Premier Div.
20/04/2022 Echt 4-0 Old Aberdonians -1/+1   ABD - Premier Div.
20/04/2022 Kincorth 2-1 Tarves -3/+3   ABD - Premier Div.
20/04/2022 Newburgh Thistle 2-2 Cove Thistle +11/-11   ABD - Premier Div.
20/04/2022 Newtonhill 0-3 Bervie Caledonian -18/+18   ABD - Premier Div.
20/04/2022 Rattray's XI 1-4 Cowie Thistle -9/+9   ABD - Premier Div.
20/04/2022 Saint Laurence 3-5 Woodside -14/+14   ABD - Premier Div.
18/04/2022 Aberdeen Grammar 5-1 Jesus House Aberdeen +2/-2   ABD - Div. 2 (East)
18/04/2022 Theologians North East 1-8 AC Mill Inn Academy -22/+22   ABD - Div. 2 (East)
16/04/2022 Echt p 1-1 Banchory -7/+7 ABD - Aberdeen FC Trophy
16/04/2022 Tarves 6-2 Newburgh Thistle +1/-1 ABD - Aberdeen FC Trophy
16/04/2022 Woodside 2-1 Saint Marnans -8/+8 ABD - Association Trophy
16/04/2022 Aberdeen University Colts 5-5 p Aboyne -1/+1 ABD - Dickie Trophy
16/04/2022 Burghmuir 1-4 Aberdeen Grammar -27/+27 ABD - Dickie Trophy
16/04/2022 Alford 5-0 Westdyke +11/-11   ABD - Div. 1 (East)
16/04/2022 Cammachmore 3-2 Continental +8/-8   ABD - Div. 1 (East)
16/04/2022 Ellon Thistle 0-2 Beacon Rangers -2/+2   ABD - Div. 1 (East)
16/04/2022 Faithlie United 2-2 Halliburton +1/-1   ABD - Div. 1 (East)
16/04/2022 Glendale 1-2 Great Western United -4/+4   ABD - Div. 1 (East)
16/04/2022 FC Polska 2-3 Ellon -18/+18   ABD - Div. 1 (North)
16/04/2022 JS XI 8-2 Blackburn +20/-20   ABD - Div. 1 (North)
16/04/2022 Stonehaven Athletic 2-1 Turriff Thistle +4/-4   ABD - Div. 1 (North)
16/04/2022 Bon Accord City 1-1 Jesus House Aberdeen -1/+1   ABD - Div. 2 (East)
16/04/2022 Ferryhill 1-3 Theologians North East -15/+15   ABD - Div. 2 (East)
16/04/2022 Postal ALC 2-4 AC Mill Inn Academy -19/+19   ABD - Div. 2 (East)
16/04/2022 Glentanar Reflex 1-3 Feughside ±0/±0   ABD - Div. 2 (North)
16/04/2022 Huntly Amateurs 1-3 Fyvie -4/+4   ABD - Div. 2 (North)
16/04/2022 Cove Thistle 4-3 Insch -5/+5   ABD - Premier Div.
16/04/2022 Old Aberdonians 2-3 Saint Laurence +7/-7   ABD - Premier Div.
16/04/2022 Rattray's XI 3-1 Bervie Caledonian +5/-5   ABD - Premier Div.
13/04/2022 Woodside p 3-3 Beacon Rangers -8/+8   ABD - Aberdeen FC Trophy
13/04/2022 Insch 3-4 Alford -6/+6 ABD - Association Trophy
13/04/2022 Nicolls 3-0 Aberdeen Lads Club ±0/±0 ABD - Association Trophy
13/04/2022 Tarves 2-1 Turriff Thistle -10/+10 ABD - Association Trophy
13/04/2022 AC Mill Inn 2-0 Glendale +11/-11   ABD - Div. 1 (East)
13/04/2022 Faithlie United 0-3 Ellon Thistle -19/+19   ABD - Div. 1 (East)
13/04/2022 Kintore 3-3 Halliburton -7/+7   ABD - Div. 1 (East)
13/04/2022 Ellon 2-9 Tolbooth -10/+10   ABD - Div. 1 (North)
13/04/2022 Old Aberdonians 2-5 Banchory ±0/±0   ABD - Premier Div.
13/04/2022 Saint Laurence 2-0 Newtonhill -2/+2   ABD - Premier Div.
13/04/2022 Rattray's XI 0-2 Kincorth +1/-1 ABD - Premier Trophy
11/04/2022 Aberdeen Grammar 5-1 AC Mill Inn Academy +8/-8   ABD - Div. 2 (East)
11/04/2022 Jesus House Aberdeen 2-2 Theologians North East -8/+8   ABD - Div. 2 (East)
11/04/2022 Huntly Amateurs 1-4 Burghmuir -8/+8   ABD - Div. 2 (North)
11/04/2022 Kemnay Youth 2-1 Newmachar United Amateurs +7/-7   ABD - Div. 2 (North)
11/04/2022 Echt 2-2 Cowie Thistle -3/+3   ABD - Premier Div.
09/04/2022 Kintore 2-7 Echt -6/+6 ABD - Aberdeen FC Trophy
09/04/2022 Halliburton 0-3 Westdyke -10/+10   ABD - Div. 1 (East)
09/04/2022 Aberdeen Lads Club 0-7 Nicolls -19/+19   ABD - Div. 1 (North)
09/04/2022 Stoneywood Parkvale Amateurs 2-0 Bridge of Don +8/-8   ABD - Div. 1 (North)
09/04/2022 Auchnagatt Barons 3-0 Middlefield Wasps -2/+2   ABD - Div. 2 (East)
09/04/2022 Monymusk 1-1 Kemnay Youth -1/+1   ABD - Div. 2 (North)
09/04/2022 Banchory 2-4 Cove Thistle -14/+14   ABD - Premier Div.
09/04/2022 Bervie Caledonian 1-4 Cowie Thistle -5/+5   ABD - Premier Div.
09/04/2022 Kincorth 4-0 Insch +3/-3   ABD - Premier Div.
09/04/2022 Woodside 2-2 Newtonhill -13/+13   ABD - Premier Div.
09/04/2022 AC Mill Inn 0-1 Alford +5/-5 ABD - White Cup
09/04/2022 Faithlie United 0-6 Great Western United -16/+16 ABD - White Cup
06/04/2022 Kincorth 4-0 Westdyke +1/-1 ABD - Association Trophy
06/04/2022 Ellon Thistle 2-1 Continental +11/-11   ABD - Div. 1 (East)
06/04/2022 Glendale 2-2 Kemnay +6/-6   ABD - Div. 1 (East)
06/04/2022 Kaimhill United 6-2 Cammachmore +15/-15   ABD - Div. 1 (East)
06/04/2022 Aberdeen Lads Club 0-2 Tolbooth -6/+6   ABD - Div. 1 (North)
06/04/2022 Stoneywood Parkvale Amateurs 2-1 Nicolls +14/-14   ABD - Div. 1 (North)
06/04/2022 Banchory 0-2 Saint Laurence -25/+25   ABD - Premier Div.
06/04/2022 Cowie Thistle 8-0 Rattray's XI +14/-14   ABD - Premier Div.
06/04/2022 Tarves 6-1 Newburgh Thistle +2/-2   ABD - Premier Div.
04/04/2022 Halliburton 1-4 Alford -1/+1   ABD - Div. 1 (East)
04/04/2022 Aberdeen Grammar 11-1 Ferryhill +4/-4   ABD - Div. 2 (East)
04/04/2022 Newmachar United Amateurs 2-4 Fyvie -6/+6   ABD - Div. 2 (North)
04/04/2022 Bervie Caledonian 0-3 Saint Laurence -20/+20   ABD - Premier Div.
04/04/2022 Cove Thistle 2-2 Cowie Thistle -2/+2   ABD - Premier Div.
04/04/2022 Woodside 3-2 Banchory +3/-3 ABD - Premier Trophy
02/04/2022 Aberdeen Lads Club 0-2 Burghmuir -9/+9   ABD - Aberdeen FC Trophy
02/04/2022 Kincorth 3-3 p Saint Laurence -13/+13 ABD - Aberdeen FC Trophy
02/04/2022 Echt 4-0 BSFC ±0/±0   ABD - Association Trophy
02/04/2022 Kemnay Youth 0-2 Aboyne -15/+15 ABD - Dickie Trophy
02/04/2022 Alford 5-2 Kaimhill United +1/-1   ABD - Div. 1 (East)
02/04/2022 Cammachmore 3-2 AC Mill Inn +5/-5   ABD - Div. 1 (East)
02/04/2022 Ellon Thistle 5-1 Halliburton +24/-24   ABD - Div. 1 (East)
02/04/2022 Glendale 2-2 Kintore -4/+4   ABD - Div. 1 (East)
02/04/2022 Westdyke 0-0 Kemnay +1/-1   ABD - Div. 1 (East)
02/04/2022 Aberdeen University Amateurs 1-2 Saint Marnans -8/+8   ABD - Div. 1 (North)
02/04/2022 Blackburn 3-4 FC Polska -9/+9   ABD - Div. 1 (North)
02/04/2022 Nicolls 4-1 Ellon -3/+3   ABD - Div. 1 (North)
02/04/2022 Stonehaven Athletic 2-1 JS XI +2/-2   ABD - Div. 1 (North)
02/04/2022 Stoneywood Parkvale Amateurs 1-1 Turriff Thistle -4/+4   ABD - Div. 1 (North)
02/04/2022 Aberdeen Grammar 3-3 Bon Accord City -13/+13   ABD - Div. 2 (East)
02/04/2022 Auchnagatt Barons 4-2 Ferryhill -5/+5   ABD - Div. 2 (East)
02/04/2022 Huntly Amateurs 1-4 Feughside -26/+26   ABD - Div. 2 (North)
02/04/2022 Cove Thistle 1-0 Bervie Caledonian -7/+7   ABD - Premier Div.
02/04/2022 Cowie Thistle 1-0 Newtonhill -10/+10   ABD - Premier Div.
02/04/2022 Insch 2-3 Woodside -5/+5   ABD - Premier Div.
02/04/2022 Old Aberdonians 2-7 Rattray's XI -10/+10   ABD - Premier Div.
02/04/2022 Tarves 3-3 Banchory -6/+6   ABD - Premier Div.
30/03/2022 Alford 2-3 Newburgh Thistle -23/+23 ABD - Aberdeen FC Trophy
26/03/2022 Bon Accord City 2-2 p Continental +8/-8 ABD - Aberdeen FC Trophy
26/03/2022 Fyvie 1-5 Tarves -10/+10 ABD - Aberdeen FC Trophy
26/03/2022 Kintore 4-2 Ellon -1/+1   ABD - Aberdeen FC Trophy
26/03/2022 Alford 5-0 Bridge of Don +5/-5   ABD - Association Trophy
26/03/2022 Cowie Thistle 2-4 Kincorth -12/+12   ABD - Association Trophy
26/03/2022 JS XI 0-3 Turriff Thistle -28/+28 ABD - Association Trophy
26/03/2022 Saint Laurence 2-2 p Nicolls -1/+1 ABD - Association Trophy
26/03/2022 AC Mill Inn Academy 3-1 Aberdeen Grammar +24/-24 ABD - Barclay Cook Cup
26/03/2022 Jesus House Aberdeen p 1-1 Auchnagatt Barons +5/-5 ABD - Barclay Cook Cup
26/03/2022 Kemnay Youth p 1-1 Newmachar United Amateurs ±0/±0 ABD - Castle Rovers Cup
26/03/2022 Kemnay 3-2 Great Western United -2/+2   ABD - Div. 1 (East)
26/03/2022 Westdyke 1-1 Kaimhill United -7/+7   ABD - Div. 1 (East)
26/03/2022 Aberdeen University Amateurs 4-1 Aberdeen Lads Club +18/-18   ABD - Div. 1 (North)
26/03/2022 Blackburn 0-1 Saint Marnans -4/+4   ABD - Div. 1 (North)
26/03/2022 Stoneywood Parkvale Amateurs 6-4 Stonehaven Athletic +9/-9   ABD - Div. 1 (North)
26/03/2022 Middlefield Wasps 2-1 Ferryhill +7/-7   ABD - Div. 2 (East)
26/03/2022 Postal ALC 4-1 Aboyne +13/-13   ABD - Div. 2 (East)
26/03/2022 Aberdeen University Colts 4-1 Huntly Amateurs +22/-22   ABD - Div. 2 (North)
26/03/2022 Feughside 4-2 Monymusk +2/-2   ABD - Div. 2 (North)
26/03/2022 West End United 2-4 Glentanar Reflex -13/+13   ABD - Div. 2 (North)
26/03/2022 Bervie Caledonian 4-0 Newburgh Thistle +12/-12   ABD - Premier Div.
26/03/2022 Echt 6-3 Banchory +12/-12   ABD - Premier Div.
26/03/2022 Insch 1-2 Newtonhill -22/+22   ABD - Premier Div.
26/03/2022 Old Aberdonians 1-5 Woodside -2/+2   ABD - Premier Div.
26/03/2022 Faithlie United 1-0 Halliburton +9/-9 ABD - White Cup
19/03/2022 Beacon Rangers 5-4 Bervie Caledonian -1/+1   ABD - Aberdeen FC Trophy
19/03/2022 Ferryhill 0-6 Alford -1/+1   ABD - Aberdeen FC Trophy
19/03/2022 Ellon Thistle 0-3 Aberdeen Lads Club -20/+20 ABD - Association Trophy
19/03/2022 Kemnay 2-2 p JS XI -10/+10   ABD - Association Trophy
19/03/2022 Tarves 4-0 Rattray's XI +7/-7 ABD - Association Trophy
19/03/2022 Theologians North East 2-5 AC Mill Inn Academy -12/+12 ABD - Barclay Cook Cup
19/03/2022 Burghmuir 2-1 Feughside -7/+7 ABD - Castle Rovers Cup
19/03/2022 Aberdeen Grammar 1-0 Newmachar United Amateurs -8/+8 ABD - Dickie Trophy
19/03/2022 Glendale 3-2 Cammachmore ±0/±0   ABD - Div. 1 (East)
19/03/2022 Great Western United 2-4 Kaimhill United -25/+25   ABD - Div. 1 (East)
19/03/2022 Westdyke 2-1 AC Mill Inn -4/+4   ABD - Div. 1 (East)
19/03/2022 Blackburn 3-5 Stonehaven Athletic -14/+14   ABD - Div. 1 (North)
19/03/2022 FC Polska 3-5 Tolbooth -5/+5   ABD - Div. 1 (North)
19/03/2022 Nicolls 2-2 BSFC -11/+11   ABD - Div. 1 (North)
19/03/2022 Turriff Thistle 4-3 Ellon -7/+7   ABD - Div. 1 (North)
19/03/2022 Aberdeen University Colts 1-1 Monymusk -6/+6   ABD - Div. 2 (North)
19/03/2022 Banchory 0-2 Woodside -22/+22   ABD - Premier Div.
19/03/2022 Newtonhill 2-6 Cowie Thistle -2/+2   ABD - Premier Div.
19/03/2022 Old Aberdonians 3-3 Newburgh Thistle +3/-3   ABD - Premier Div.
19/03/2022 Saint Laurence 0-4 Kincorth -8/+8 ABD - Premier Trophy
19/03/2022 Aberdeen University Amateurs 3-2 Saint Marnans +7/-7 ABD - Stephen Shield
19/03/2022 Stoneywood Parkvale Amateurs 1-3 Bridge of Don -22/+22 ABD - Stephen Shield
19/03/2022 Continental 0-1 Halliburton -18/+18 ABD - White Cup
16/03/2022 Alford 5-2 Westdyke +4/-4 ABD - White Cup
12/03/2022 Aberdeen University Colts 4-5 Bon Accord City -15/+15   ABD - Aberdeen FC Trophy
12/03/2022 Banchory 8-0 Rattray's XI +21/-21 ABD - Aberdeen FC Trophy
12/03/2022 FC Polska 2-7 Tarves -5/+5   ABD - Aberdeen FC Trophy
12/03/2022 Nicolls 1-2 Woodside -8/+8   ABD - Aberdeen FC Trophy
12/03/2022 Stonehaven Athletic 3-3 p Aberdeen University Amateurs -5/+5 ABD - Aberdeen FC Trophy
12/03/2022 Bridge of Don 2-1 Kaimhill United +4/-4   ABD - Association Trophy
12/03/2022 Cove Thistle 1-5 Echt -38/+38   ABD - Association Trophy
12/03/2022 Huntly Amateurs 1-2 Feughside -13/+13 ABD - Castle Rovers Cup
12/03/2022 Ferryhill 3-5 AC Mill Inn Academy -4/+4 ABD - Dickie Trophy
12/03/2022 Fyvie 7-0 Jesus House Aberdeen +10/-10 ABD - Dickie Trophy
12/03/2022 JS XI 1-2 BSFC -13/+13   ABD - Div. 1 (North)
12/03/2022 Saint Marnans 2-2 Tolbooth +3/-3   ABD - Div. 1 (North)
12/03/2022 Aboyne 4-1 Middlefield Wasps ±0/±0   ABD - Div. 2 (East)
12/03/2022 Theologians North East 1-2 Postal ALC +1/-1   ABD - Div. 2 (East)
12/03/2022 Monymusk 3-1 Glentanar Reflex +1/-1   ABD - Div. 2 (North)
12/03/2022 Cowie Thistle 1-0 Bervie Caledonian -9/+9   ABD - Premier Div.
12/03/2022 Old Aberdonians 1-3 Insch +3/-3   ABD - Premier Div.
12/03/2022 Great Western United 3-2 Kemnay +9/-9 ABD - White Cup
11/03/2022 AC Mill Inn 2-2 Beacon Rangers +6/-6   ABD - Div. 1 (East)
05/03/2022 Banchory 4-2 Cowie Thistle +18/-18   ABD - Aberdeen FC Trophy
05/03/2022 Echt 3-1 Blackburn -6/+6   ABD - Aberdeen FC Trophy
05/03/2022 Saint Laurence p 1-1 Kaimhill United -10/+10   ABD - Aberdeen FC Trophy
05/03/2022 Newburgh Thistle 2-3 Aberdeen Lads Club -13/+13   ABD - Association Trophy
05/03/2022 Nicolls 3-0 Halliburton -1/+1   ABD - Association Trophy
05/03/2022 Westdyke 2-0 Stonehaven Athletic +2/-2   ABD - Association Trophy
05/03/2022 Auchnagatt Barons 2-0 Aboyne +3/-3 ABD - Barclay Cook Cup
05/03/2022 Burghmuir 6-0 Glentanar Reflex +1/-1 ABD - Dickie Trophy
05/03/2022 Feughside 3-3 p Jesus House Aberdeen -5/+5 ABD - Dickie Trophy
05/03/2022 Fyvie 5-0 Middlefield Wasps +1/-1 ABD - Dickie Trophy
05/03/2022 Huntly Amateurs 1-6 Aberdeen University Colts -52/+52 ABD - Dickie Trophy
05/03/2022 AC Mill Inn 4-1 Ellon Thistle +12/-12   ABD - Div. 1 (East)
05/03/2022 Beacon Rangers 4-3 Faithlie United -10/+10   ABD - Div. 1 (East)
05/03/2022 Glendale 3-1 Continental +16/-16   ABD - Div. 1 (East)
05/03/2022 Ellon 1-3 BSFC -6/+6   ABD - Div. 1 (North)
05/03/2022 Turriff Thistle 3-5 FC Polska -25/+25   ABD - Div. 1 (North)
05/03/2022 Monymusk 4-2 West End United -2/+2   ABD - Div. 2 (North)
05/03/2022 Bervie Caledonian 1-2 Insch -2/+2   ABD - Premier Div.
05/03/2022 Newtonhill 1-3 Old Aberdonians -27/+27   ABD - Premier Div.
05/03/2022 Tarves 4-1 Rattray's XI +6/-6   ABD - Premier Div.
26/02/2022 Banchory 4-1 JS XI ±0/±0   ABD - Aberdeen FC Trophy
26/02/2022 Echt 4-3 Newtonhill -10/+10   ABD - Aberdeen FC Trophy
26/02/2022 Saint Marnans 1-2 Fyvie -6/+6   ABD - Aberdeen FC Trophy
26/02/2022 Saint Laurence 3-0 Continental +9/-9   ABD - Association Trophy
26/02/2022 Stoneywood Parkvale Amateurs 0-2 Cammachmore -26/+26   ABD - Association Trophy
26/02/2022 Aboyne 4-1 Ferryhill +3/-3 ABD - Barclay Cook Cup
26/02/2022 Bon Accord City 2-3 Jesus House Aberdeen -7/+7 ABD - Barclay Cook Cup
26/02/2022 AC Mill Inn Academy 5-2 West End United -2/+2 ABD - Dickie Trophy
26/02/2022 Great Western United 5-3 Faithlie United -4/+4   ABD - Div. 1 (East)
26/02/2022 Kemnay 3-1 Ellon Thistle -4/+4   ABD - Div. 1 (East)
26/02/2022 Aberdeen University Amateurs 1-6 Tolbooth -23/+23   ABD - Div. 1 (North)
26/02/2022 Bridge of Don 0-1 Blackburn -16/+16   ABD - Div. 1 (North)
26/02/2022 Ellon 0-3 Turriff Thistle -9/+9   ABD - Div. 1 (North)
26/02/2022 FC Polska 1-3 BSFC -18/+18   ABD - Div. 1 (North)
26/02/2022 Auchnagatt Barons 11-1 Theologians North East +12/-12   ABD - Div. 2 (East)
26/02/2022 Middlefield Wasps 3-2 Postal ALC +20/-20   ABD - Div. 2 (East)
26/02/2022 Glentanar Reflex 2-4 Aberdeen University Colts -6/+6   ABD - Div. 2 (North)
26/02/2022 Kemnay Youth 0-3 Huntly Amateurs -17/+17   ABD - Div. 2 (North)
26/02/2022 Monymusk 4-1 Newmachar United Amateurs +30/-30   ABD - Div. 2 (North)
26/02/2022 Rattray's XI 1-0 Insch +5/-5 ABD - Premier Trophy
26/02/2022 Kintore 1-3 Westdyke -10/+10 ABD - White Cup
25/02/2022 AC Mill Inn 1-4 Cowie Thistle +1/-1   ABD - Association Trophy
19/02/2022 Stonehaven Athletic 4-4 Tolbooth +3/-3   ABD - Div. 1 (North)
12/02/2022 Aberdeen University Amateurs 6-0 Faithlie United +16/-16   ABD - Aberdeen FC Trophy
12/02/2022 AC Mill Inn Academy 1-1 p Aberdeen Lads Club -1/+1   ABD - Aberdeen FC Trophy
12/02/2022 Halliburton 0-3 Alford -1/+1   ABD - Aberdeen FC Trophy
12/02/2022 Newmachar United Amateurs 5-7 Stonehaven Athletic -16/+16   ABD - Aberdeen FC Trophy
12/02/2022 West End United 1-10 Continental -4/+4   ABD - Aberdeen FC Trophy
12/02/2022 Banchory 1-2 Woodside -11/+11   ABD - Association Trophy
12/02/2022 Ellon 0-3 Westdyke -3/+3   ABD - Association Trophy
12/02/2022 Insch 3-2 Beacon Rangers +1/-1   ABD - Association Trophy
12/02/2022 Kemnay 5-2 Bervie Caledonian +8/-8   ABD - Association Trophy
12/02/2022 Rattray's XI 1-0 Kintore -7/+7   ABD - Association Trophy
12/02/2022 Tarves 7-0 Glendale +5/-5   ABD - Association Trophy
12/02/2022 Postal ALC 0-5 Aberdeen Grammar -21/+21 ABD - Barclay Cook Cup
12/02/2022 Glentanar Reflex 0-4 Kemnay Youth -15/+15 ABD - Castle Rovers Cup
12/02/2022 Ferryhill 3-2 Auchnagatt Barons +20/-20 ABD - Dickie Trophy
12/02/2022 Theologians North East 2-3 Aboyne -1/+1   ABD - Dickie Trophy
12/02/2022 Cammachmore 3-4 Ellon Thistle -13/+13   ABD - Div. 1 (East)
12/02/2022 Great Western United 1-2 AC Mill Inn -19/+19   ABD - Div. 1 (East)
12/02/2022 JS XI 1-4 Turriff Thistle -31/+31   ABD - Div. 1 (North)
12/02/2022 Aberdeen University Colts 2-3 Burghmuir +6/-6   ABD - Div. 2 (North)
12/02/2022 Fyvie 5-3 Monymusk -5/+5   ABD - Div. 2 (North)
12/02/2022 Echt 4-1 Newtonhill -2/+2   ABD - Premier Div.
12/02/2022 Kincorth 1-0 Cowie Thistle ±0/±0 ABD - Premier Trophy
12/02/2022 BSFC p 3-3 FC Polska -4/+4 ABD - Stephen Shield
12/02/2022 Tolbooth p 2-2 Nicolls +2/-2 ABD - Stephen Shield
05/02/2022 Kincorth 5-4 Glendale -11/+11   ABD - Aberdeen FC Trophy
05/02/2022 Newburgh Thistle p 2-2 Cove Thistle +11/-11   ABD - Aberdeen FC Trophy
05/02/2022 Rattray's XI 3-2 Kemnay +4/-4   ABD - Aberdeen FC Trophy
05/02/2022 Ellon Thistle p 2-2 Tolbooth +8/-8   ABD - Association Trophy
05/02/2022 Nicolls 2-1 Aberdeen University Amateurs -8/+8   ABD - Association Trophy
05/02/2022 Turriff Thistle 1-0 Great Western United +13/-13   ABD - Association Trophy
05/02/2022 Burghmuir 3-2 Fyvie +1/-1 ABD - Castle Rovers Cup
05/02/2022 Newmachar United Amateurs p 3-3 Aberdeen University Colts -9/+9 ABD - Castle Rovers Cup
05/02/2022 Insch 5-2 Old Aberdonians -3/+3   ABD - Premier Div.
05/02/2022 Echt p 1-1 Tarves -2/+2 ABD - Premier Trophy
05/02/2022 Newtonhill 1-2 Woodside +7/-7 ABD - Premier Trophy
05/02/2022 AC Mill Inn 1-0 Cammachmore +3/-3 ABD - White Cup
04/02/2022 Stonehaven Athletic 3-2 Aberdeen Lads Club +2/-2   ABD - Div. 1 (North)
22/01/2022 Postal ALC 1-2 Rattray's XI +2/-2   ABD - Aberdeen FC Trophy
22/01/2022 FC Polska 2-3 Halliburton -13/+13   ABD - Association Trophy
22/01/2022 West End United 2-4 Aberdeen University Colts -3/+3 ABD - Castle Rovers Cup
22/01/2022 Burghmuir 7-4 Monymusk -2/+2   ABD - Dickie Trophy
22/01/2022 Blackburn 4-8 Aberdeen Lads Club -32/+32   ABD - Div. 1 (North)
22/01/2022 Saint Marnans 8-1 Ellon +12/-12   ABD - Div. 1 (North)
22/01/2022 Auchnagatt Barons 0-2 AC Mill Inn Academy -27/+27   ABD - Div. 2 (East)
22/01/2022 Bon Accord City 1-2 Middlefield Wasps -19/+19   ABD - Div. 2 (East)
22/01/2022 Jesus House Aberdeen 3-1 Ferryhill +1/-1   ABD - Div. 2 (East)
22/01/2022 Huntly Amateurs 4-2 Glentanar Reflex -5/+5   ABD - Div. 2 (North)
22/01/2022 Newburgh Thistle 2-5 Saint Laurence -12/+12 ABD - Premier Trophy
22/01/2022 Old Aberdonians 1-4 Insch ±0/±0 ABD - Premier Trophy
22/01/2022 Stonehaven Athletic 0-2 Aberdeen University Amateurs -23/+23 ABD - Stephen Shield
22/01/2022 Cammachmore 1-0 Glendale +6/-6 ABD - White Cup
22/01/2022 Ellon Thistle 0-1 Great Western United +3/-3 ABD - White Cup
15/01/2022 Aboyne 0-1 Kemnay +6/-6   ABD - Aberdeen FC Trophy
15/01/2022 Huntly Amateurs 1-1 p Saint Laurence +7/-7   ABD - Aberdeen FC Trophy
15/01/2022 Newmachar United Amateurs p 5-5 Aberdeen Grammar +6/-6   ABD - Aberdeen FC Trophy
15/01/2022 Old Aberdonians 0-4 Tarves ±0/±0   ABD - Association Trophy
15/01/2022 Monymusk 3-5 Fyvie +2/-2 ABD - Castle Rovers Cup
15/01/2022 Postal ALC 1-1 p Auchnagatt Barons ±0/±0   ABD - Dickie Trophy
15/01/2022 Faithlie United 1-2 Continental +4/-4   ABD - Div. 1 (East)
15/01/2022 Kintore 3-6 Beacon Rangers -11/+11   ABD - Div. 1 (East)
15/01/2022 Saint Marnans 2-1 Stonehaven Athletic +3/-3   ABD - Div. 1 (North)
15/01/2022 Stoneywood Parkvale Amateurs 0-1 BSFC -18/+18   ABD - Div. 1 (North)
15/01/2022 Turriff Thistle 3-0 Aberdeen Lads Club +16/-16   ABD - Div. 1 (North)
15/01/2022 AC Mill Inn Academy 2-0 Bon Accord City +4/-4   ABD - Div. 2 (East)
15/01/2022 West End United 0-7 Burghmuir -3/+3   ABD - Div. 2 (North)
15/01/2022 Bervie Caledonian 1-2 Banchory ±0/±0   ABD - Premier Div.
15/01/2022 Insch 3-0 Newburgh Thistle +2/-2   ABD - Premier Div.
15/01/2022 Newtonhill 4-3 Echt +22/-22   ABD - Premier Div.
15/01/2022 Cove Thistle 1-3 Rattray's XI -30/+30 ABD - Premier Trophy
15/01/2022 Blackburn 4-5 FC Polska -11/+11 ABD - Stephen Shield
15/01/2022 Ellon 1-6 Tolbooth -10/+10 ABD - Stephen Shield
15/01/2022 Nicolls 2-1 JS XI -5/+5 ABD - Stephen Shield
14/01/2022 AC Mill Inn p 2-2 Kaimhill United -2/+2 ABD - White Cup
08/01/2022 Ellon p 1-1 Stoneywood Parkvale Amateurs +9/-9   ABD - Aberdeen FC Trophy
08/01/2022 Aberdeen Lads Club 0-1 BSFC -12/+12   ABD - Div. 1 (North)
08/01/2022 Middlefield Wasps 3-3 Bon Accord City +7/-7   ABD - Div. 2 (East)
08/01/2022 Rattray's XI 2-1 Kincorth +20/-20   ABD - Premier Div.
08/01/2022 Turriff Thistle 0-2 Bridge of Don -17/+17 ABD - Stephen Shield
11/12/2021 Middlefield Wasps 2-4 AC Mill Inn Academy ±0/±0 ABD - Barclay Cook Cup
11/12/2021 Rattray's XI 5-0 Newburgh Thistle +14/-14   ABD - Premier Div.
11/12/2021 BSFC 4-3 Aberdeen Lads Club +6/-6 ABD - Stephen Shield
20/11/2021 Aberdeen University Colts 5-1 Turriff Thistle +42/-42   ABD - Aberdeen FC Trophy
20/11/2021 BSFC 1-9 Cowie Thistle -6/+6   ABD - Aberdeen FC Trophy
20/11/2021 Cammachmore 1-3 Newburgh Thistle -15/+15   ABD - Aberdeen FC Trophy
20/11/2021 Continental 5-4 Westdyke +6/-6   ABD - Aberdeen FC Trophy
20/11/2021 Cove Thistle 2-1 Insch -5/+5   ABD - Aberdeen FC Trophy
20/11/2021 Ellon Thistle 2-3 Kincorth +11/-11   ABD - Aberdeen FC Trophy
20/11/2021 FC Polska 2-1 Jesus House Aberdeen -2/+2   ABD - Aberdeen FC Trophy
20/11/2021 Ferryhill 3-2 Monymusk +7/-7   ABD - Aberdeen FC Trophy
20/11/2021 Fyvie 3-2 Bridge of Don -4/+4   ABD - Aberdeen FC Trophy
20/11/2021 Kaimhill United p 1-1 Great Western United +5/-5   ABD - Aberdeen FC Trophy
20/11/2021 Kemnay Youth 1-3 Burghmuir -1/+1   ABD - Aberdeen FC Trophy
20/11/2021 Kintore 4-1 Feughside +9/-9   ABD - Aberdeen FC Trophy
20/11/2021 Middlefield Wasps 2-6 Aberdeen University Amateurs -7/+7   ABD - Aberdeen FC Trophy
20/11/2021 Old Aberdonians 0-2 Bon Accord City -23/+23   ABD - Aberdeen FC Trophy
20/11/2021 Saint Marnans 3-0 AC Mill Inn +13/-13   ABD - Aberdeen FC Trophy
20/11/2021 Theologians North East 3-4 Faithlie United -6/+6   ABD - Aberdeen FC Trophy
20/11/2021 Tolbooth 4-5 Glendale -18/+18   ABD - Aberdeen FC Trophy
20/11/2021 JS XI p 3-3 Newtonhill -7/+7   ABD - Association Trophy
20/11/2021 Glentanar Reflex 0-2 Newmachar United Amateurs ±0/±0   ABD - Div. 2 (North)
20/11/2021 Woodside 1-1 Echt +2/-2   ABD - Premier Div.
20/11/2021 Banchory 2-1 Bervie Caledonian -6/+6 ABD - Premier Trophy
20/11/2021 Kemnay 6-2 Beacon Rangers +21/-21 ABD - White Cup
19/11/2021 Stonehaven Athletic 2-1 Auchnagatt Barons +6/-6   ABD - Aberdeen FC Trophy
13/11/2021 Ellon Thistle 3-3 Glendale +3/-3   ABD - Div. 1 (East)
13/11/2021 Faithlie United 1-9 Kemnay -11/+11   ABD - Div. 1 (East)
13/11/2021 Kaimhill United 2-3 AC Mill Inn -12/+12   ABD - Div. 1 (East)
13/11/2021 Nicolls 6-0 Aberdeen University Amateurs +7/-7   ABD - Div. 1 (North)
13/11/2021 Saint Marnans 2-2 BSFC -7/+7   ABD - Div. 1 (North)
13/11/2021 Stonehaven Athletic 2-1 Ellon -6/+6   ABD - Div. 1 (North)
13/11/2021 Tolbooth 2-1 Turriff Thistle -4/+4   ABD - Div. 1 (North)
13/11/2021 Auchnagatt Barons 2-2 Aboyne -10/+10   ABD - Div. 2 (East)
13/11/2021 Jesus House Aberdeen 2-4 Postal ALC -9/+9   ABD - Div. 2 (East)
13/11/2021 Theologians North East 2-0 Ferryhill +5/-5   ABD - Div. 2 (East)
13/11/2021 Fyvie 4-1 Kemnay Youth +1/-1   ABD - Div. 2 (North)
13/11/2021 Newmachar United Amateurs 1-3 Burghmuir -7/+7   ABD - Div. 2 (North)
13/11/2021 West End United 3-6 Feughside -3/+3   ABD - Div. 2 (North)
13/11/2021 Banchory 1-2 Echt -6/+6   ABD - Premier Div.
13/11/2021 Bervie Caledonian 1-2 Rattray's XI -10/+10   ABD - Premier Div.
13/11/2021 Newtonhill 1-0 Insch +19/-19   ABD - Premier Div.
13/11/2021 Old Aberdonians 0-3 Cowie Thistle +3/-3   ABD - Premier Div.
13/11/2021 Saint Laurence 5-1 Newburgh Thistle +8/-8   ABD - Premier Div.
13/11/2021 Tarves 2-5 Cove Thistle -25/+25   ABD - Premier Div.
13/11/2021 Woodside 2-3 Kincorth +2/-2   ABD - Premier Div.
06/11/2021 AC Mill Inn 2-2 Kintore ±0/±0   ABD - Div. 1 (East)
06/11/2021 Cammachmore 1-7 Great Western United -27/+27   ABD - Div. 1 (East)
06/11/2021 Kaimhill United 2-5 Beacon Rangers -9/+9   ABD - Div. 1 (East)
06/11/2021 Kemnay 6-2 Glendale +6/-6   ABD - Div. 1 (East)
06/11/2021 Westdyke 5-0 Ellon Thistle +6/-6   ABD - Div. 1 (East)
06/11/2021 Aberdeen University Amateurs 2-3 Turriff Thistle -7/+7   ABD - Div. 1 (North)
06/11/2021 BSFC 2-2 Nicolls +9/-9   ABD - Div. 1 (North)
06/11/2021 FC Polska 2-5 Stonehaven Athletic -24/+24   ABD - Div. 1 (North)
06/11/2021 Tolbooth 4-0 Saint Marnans +11/-11   ABD - Div. 1 (North)
06/11/2021 Bon Accord City 2-7 Auchnagatt Barons -14/+14   ABD - Div. 2 (East)
06/11/2021 Middlefield Wasps 2-4 AC Mill Inn Academy -1/+1   ABD - Div. 2 (East)
06/11/2021 Postal ALC 1-1 Aberdeen Grammar +5/-5   ABD - Div. 2 (East)
06/11/2021 Theologians North East 3-3 Jesus House Aberdeen +2/-2   ABD - Div. 2 (East)
06/11/2021 Aberdeen University Colts 4-3 Glentanar Reflex -3/+3   ABD - Div. 2 (North)
06/11/2021 Huntly Amateurs 4-2 Monymusk -3/+3   ABD - Div. 2 (North)
06/11/2021 West End United 1-5 Kemnay Youth -10/+10   ABD - Div. 2 (North)
06/11/2021 Cove Thistle 4-1 Banchory +14/-14   ABD - Premier Div.
06/11/2021 Rattray's XI 6-0 Newtonhill +13/-13   ABD - Premier Div.
06/11/2021 Tarves 2-2 Saint Laurence -10/+10   ABD - Premier Div.
04/11/2021 Faithlie United 0-8 Turriff Thistle -41/+41   ABD - Association Trophy
04/11/2021 Feughside 4-3 Bon Accord City -2/+2   ABD - Dickie Trophy
04/11/2021 Woodside 2-0 Rattray's XI -1/+1   ABD - Premier Div.
30/10/2021 Beacon Rangers 2-1 Great Western United -2/+2   ABD - Div. 1 (East)
30/10/2021 Westdyke 6-2 Cammachmore +11/-11   ABD - Div. 1 (East)
30/10/2021 AC Mill Inn Academy 2-3 Aboyne -12/+12   ABD - Div. 2 (East)
23/10/2021 Continental 5-1 Faithlie United +6/-6   ABD - Div. 1 (East)
23/10/2021 Halliburton 0-3 Beacon Rangers -4/+4   ABD - Div. 1 (East)
23/10/2021 Kincorth 3-1 Bervie Caledonian -6/+6   ABD - Premier Div.
16/10/2021 Alford 2-3 Great Western United -19/+19   ABD - Div. 1 (East)
16/10/2021 Halliburton 1-1 Cammachmore +2/-2   ABD - Div. 1 (East)
16/10/2021 Kemnay 2-1 Kintore -6/+6   ABD - Div. 1 (East)
16/10/2021 Blackburn 3-4 Nicolls +4/-4   ABD - Div. 1 (North)
16/10/2021 JS XI 1-1 Saint Marnans -5/+5   ABD - Div. 1 (North)
16/10/2021 Stonehaven Athletic 2-1 FC Polska +2/-2   ABD - Div. 1 (North)
16/10/2021 Tolbooth 1-0 Aberdeen University Amateurs -6/+6   ABD - Div. 1 (North)
16/10/2021 Aberdeen Grammar 8-0 Theologians North East +5/-5   ABD - Div. 2 (East)
16/10/2021 Aboyne 8-1 Ferryhill +17/-17   ABD - Div. 2 (East)
16/10/2021 Auchnagatt Barons 6-3 Postal ALC +12/-12   ABD - Div. 2 (East)
16/10/2021 Burghmuir 5-0 Monymusk +2/-2   ABD - Div. 2 (North)
16/10/2021 Feughside 1-2 Aberdeen University Colts -18/+18   ABD - Div. 2 (North)
16/10/2021 Glentanar Reflex 3-3 Kemnay Youth +7/-7   ABD - Div. 2 (North)
16/10/2021 Bervie Caledonian 1-3 Echt -3/+3   ABD - Premier Div.
16/10/2021 Cove Thistle 12-0 Old Aberdonians +3/-3   ABD - Premier Div.
16/10/2021 Insch 3-1 Banchory +14/-14   ABD - Premier Div.
16/10/2021 Newburgh Thistle 1-5 Tarves -6/+6   ABD - Premier Div.
16/10/2021 Rattray's XI 3-4 Woodside ±0/±0   ABD - Premier Div.
16/10/2021 Saint Laurence 1-2 Kincorth +7/-7   ABD - Premier Div.
09/10/2021 AC Mill Inn 0-6 Faithlie United -59/+59   ABD - Div. 1 (East)
09/10/2021 Continental 1-3 Alford -4/+4   ABD - Div. 1 (East)
09/10/2021 Glendale 5-3 Ellon Thistle +3/-3   ABD - Div. 1 (East)
09/10/2021 Kemnay 5-1 Halliburton +2/-2   ABD - Div. 1 (East)
09/10/2021 Westdyke 2-6 Beacon Rangers -27/+27   ABD - Div. 1 (East)
09/10/2021 Blackburn 5-1 Turriff Thistle +28/-28   ABD - Div. 1 (North)
09/10/2021 BSFC 1-1 Aberdeen Lads Club ±0/±0   ABD - Div. 1 (North)
09/10/2021 Stoneywood Parkvale Amateurs 5-1 Aberdeen University Amateurs +9/-9   ABD - Div. 1 (North)
09/10/2021 Aboyne 1-3 Auchnagatt Barons -7/+7   ABD - Div. 2 (East)
09/10/2021 Ferryhill 2-1 AC Mill Inn Academy +15/-15   ABD - Div. 2 (East)
09/10/2021 Theologians North East 3-0 Middlefield Wasps +6/-6   ABD - Div. 2 (East)
09/10/2021 Burghmuir 6-0 Aberdeen University Colts +3/-3   ABD - Div. 2 (North)
09/10/2021 Feughside 2-1 Kemnay Youth ±0/±0   ABD - Div. 2 (North)
09/10/2021 Glentanar Reflex 0-14 Fyvie -10/+10   ABD - Div. 2 (North)
09/10/2021 West End United 5-7 Huntly Amateurs +4/-4   ABD - Div. 2 (North)
09/10/2021 Newtonhill 2-3 Newburgh Thistle -8/+8   ABD - Premier Div.
09/10/2021 Rattray's XI 1-2 Insch -2/+2   ABD - Premier Div.
09/10/2021 Saint Laurence 0-3 Banchory -15/+15   ABD - Premier Div.
02/10/2021 Beacon Rangers 6-2 AC Mill Inn +8/-8   ABD - Div. 1 (East)
02/10/2021 Continental 4-3 Great Western United +6/-6   ABD - Div. 1 (East)
02/10/2021 Kaimhill United 2-4 Glendale -21/+21   ABD - Div. 1 (East)
02/10/2021 Kintore 4-1 Faithlie United +5/-5   ABD - Div. 1 (East)
02/10/2021 Aberdeen University Amateurs 3-2 FC Polska +6/-6   ABD - Div. 1 (North)
02/10/2021 Nicolls 3-2 JS XI -6/+6   ABD - Div. 1 (North)
02/10/2021 Turriff Thistle 3-2 BSFC -1/+1   ABD - Div. 1 (North)
02/10/2021 Aboyne 1-1 Jesus House Aberdeen -3/+3   ABD - Div. 2 (East)
02/10/2021 Ferryhill 7-1 Middlefield Wasps +24/-24   ABD - Div. 2 (East)
02/10/2021 Fyvie 3-0 Feughside +5/-5   ABD - Div. 2 (North)
02/10/2021 Kemnay Youth 4-0 Aberdeen University Colts +15/-15   ABD - Div. 2 (North)
02/10/2021 West End United 4-6 Monymusk -7/+7   ABD - Div. 2 (North)
02/10/2021 Banchory 1-2 Tarves -10/+10   ABD - Premier Div.
02/10/2021 Kincorth 8-1 Cove Thistle +17/-17   ABD - Premier Div.
02/10/2021 Newburgh Thistle 2-1 Rattray's XI +11/-11   ABD - Premier Div.
25/09/2021 Cammachmore 2-0 Glendale +9/-9   ABD - Div. 1 (East)
25/09/2021 Continental 2-4 AC Mill Inn -26/+26   ABD - Div. 1 (East)
25/09/2021 Ellon Thistle 3-3 Kaimhill United +4/-4   ABD - Div. 1 (East)
25/09/2021 Faithlie United 0-2 Westdyke ±0/±0   ABD - Div. 1 (East)
25/09/2021 Great Western United 2-3 Kemnay -7/+7   ABD - Div. 1 (East)
25/09/2021 Halliburton 0-1 Kintore -6/+6   ABD - Div. 1 (East)
25/09/2021 BSFC 2-2 Bridge of Don -1/+1   ABD - Div. 1 (North)
25/09/2021 JS XI 1-1 Tolbooth +3/-3   ABD - Div. 1 (North)
25/09/2021 Nicolls 6-1 Aberdeen Lads Club +6/-6   ABD - Div. 1 (North)
25/09/2021 Stonehaven Athletic 5-0 Aberdeen University Amateurs +24/-24   ABD - Div. 1 (North)
25/09/2021 Stoneywood Parkvale Amateurs 5-5 FC Polska -8/+8   ABD - Div. 1 (North)
25/09/2021 Turriff Thistle 2-1 Blackburn -2/+2   ABD - Div. 1 (North)
25/09/2021 Bon Accord City 1-4 Aberdeen Grammar -3/+3   ABD - Div. 2 (East)
25/09/2021 Middlefield Wasps 0-2 Jesus House Aberdeen -4/+4   ABD - Div. 2 (East)
25/09/2021 Theologians North East 3-0 Aboyne +28/-28   ABD - Div. 2 (East)
25/09/2021 Feughside 3-5 Burghmuir -7/+7   ABD - Div. 2 (North)
25/09/2021 Fyvie 12-1 Aberdeen University Colts +10/-10   ABD - Div. 2 (North)
25/09/2021 Glentanar Reflex 3-4 West End United -15/+15   ABD - Div. 2 (North)
25/09/2021 Monymusk 2-5 Huntly Amateurs -8/+8   ABD - Div. 2 (North)
25/09/2021 Newmachar United Amateurs 2-3 Kemnay Youth -18/+18   ABD - Div. 2 (North)
25/09/2021 Cowie Thistle 2-3 Woodside -17/+17   ABD - Premier Div.
25/09/2021 Echt 3-1 Newburgh Thistle -6/+6   ABD - Premier Div.
25/09/2021 Saint Laurence 2-1 Old Aberdonians -10/+10   ABD - Premier Div.
25/09/2021 Tarves 6-0 Newtonhill +3/-3   ABD - Premier Div.
18/09/2021 AC Mill Inn 2-0 Halliburton +6/-6   ABD - Div. 1 (East)
18/09/2021 Beacon Rangers 6-0 Continental +25/-25   ABD - Div. 1 (East)
18/09/2021 Ellon Thistle 2-7 Cammachmore -31/+31   ABD - Div. 1 (East)
18/09/2021 Kemnay 4-2 Faithlie United -6/+6   ABD - Div. 1 (East)
18/09/2021 Kintore 4-1 Kaimhill United +22/-22   ABD - Div. 1 (East)
18/09/2021 Westdyke 1-1 Alford +5/-5   ABD - Div. 1 (East)
18/09/2021 BSFC 2-4 Ellon -28/+28   ABD - Div. 1 (North)
18/09/2021 FC Polska 3-1 Turriff Thistle +12/-12   ABD - Div. 1 (North)
18/09/2021 JS XI 1-0 Aberdeen University Amateurs -2/+2   ABD - Div. 1 (North)
18/09/2021 Saint Marnans 1-1 Bridge of Don -6/+6   ABD - Div. 1 (North)
18/09/2021 Stoneywood Parkvale Amateurs 3-1 Blackburn -1/+1   ABD - Div. 1 (North)
18/09/2021 Tolbooth 4-2 Stonehaven Athletic -1/+1   ABD - Div. 1 (North)
18/09/2021 Aboyne 5-2 Bon Accord City +12/-12   ABD - Div. 2 (East)
18/09/2021 Ferryhill 2-3 Auchnagatt Barons +7/-7   ABD - Div. 2 (East)
18/09/2021 Jesus House Aberdeen 4-2 AC Mill Inn Academy +16/-16   ABD - Div. 2 (East)
18/09/2021 Postal ALC 5-1 Middlefield Wasps +1/-1   ABD - Div. 2 (East)
18/09/2021 Burghmuir 4-1 Kemnay Youth ±0/±0   ABD - Div. 2 (North)
18/09/2021 Huntly Amateurs 12-0 Aberdeen University Colts +22/-22   ABD - Div. 2 (North)
18/09/2021 Monymusk 0-8 Fyvie -15/+15   ABD - Div. 2 (North)
18/09/2021 Newmachar United Amateurs 5-0 Glentanar Reflex +4/-4   ABD - Div. 2 (North)
18/09/2021 Cowie Thistle 7-0 Newburgh Thistle +4/-4   ABD - Premier Div.
18/09/2021 Insch 2-4 Cove Thistle -14/+14   ABD - Premier Div.
18/09/2021 Kincorth 3-3 Echt -9/+9   ABD - Premier Div.
18/09/2021 Newtonhill 1-2 Banchory +8/-8   ABD - Premier Div.
18/09/2021 Rattray's XI 5-1 Old Aberdonians +3/-3   ABD - Premier Div.
18/09/2021 Tarves 7-1 Bervie Caledonian +10/-10   ABD - Premier Div.
11/09/2021 Cammachmore 1-4 Beacon Rangers -13/+13   ABD - Div. 1 (East)
11/09/2021 Continental 7-1 Glendale +18/-18   ABD - Div. 1 (East)
11/09/2021 Ellon Thistle 1-1 AC Mill Inn ±0/±0   ABD - Div. 1 (East)
11/09/2021 Faithlie United 2-6 Great Western United -8/+8   ABD - Div. 1 (East)
11/09/2021 Kemnay 2-2 Alford +2/-2   ABD - Div. 1 (East)
11/09/2021 Aberdeen Lads Club 2-4 Aberdeen University Amateurs -22/+22   ABD - Div. 1 (North)
11/09/2021 Blackburn 1-1 Bridge of Don ±0/±0   ABD - Div. 1 (North)
11/09/2021 Stoneywood Parkvale Amateurs 2-3 Saint Marnans -16/+16   ABD - Div. 1 (North)
11/09/2021 AC Mill Inn Academy 2-2 Postal ALC ±0/±0   ABD - Div. 2 (East)
11/09/2021 Auchnagatt Barons 4-2 Jesus House Aberdeen -1/+1   ABD - Div. 2 (East)
11/09/2021 Middlefield Wasps 3-7 Aberdeen Grammar ±0/±0   ABD - Div. 2 (East)
11/09/2021 Burghmuir 5-1 Glentanar Reflex -1/+1   ABD - Div. 2 (North)
11/09/2021 Feughside 2-2 Newmachar United Amateurs -1/+1   ABD - Div. 2 (North)
11/09/2021 Fyvie 1-4 Huntly Amateurs -37/+37   ABD - Div. 2 (North)
11/09/2021 Kemnay Youth 3-0 West End United +1/-1   ABD - Div. 2 (North)
11/09/2021 Bervie Caledonian 7-0 Newtonhill +17/-17   ABD - Premier Div.
11/09/2021 Cove Thistle 6-0 Saint Laurence