SCOTTISH FOOTBALL RESULTS DATABASE
Saturday Amateur

INDEX SATURDAY AMATEUR CLUB RANKINGS SATURDAY AMATEUR RESULTS  

SCOTTISH FA CUP SCOTTISH AMATEUR CUP WEST AMATEUR CUP EAST AMATEUR CUP FIFE AMATEUR CUP
 SOUTH AMATEUR CUP NORTH OF TAY AMATEUR CUPNORTH AMATEUR CUPHIGHLAND AMATEUR CUPABERDEENSHIRE
ARRANAYRSHIREBORDERCAITHNESSCALEDONIAN
CENTRAL SCOTTISHDUNDEE SATURDAY MORNINGEDINBURGH CHURCHESGLASGOW COLLEGESGLASGOW SATURDAY MORNING
GREATER GLASGOW PREMIERIFA SCOTTISH SUPPORTERSINVERNESS & DISTRICTKINGDOM OF FIFELEWIS & HARRIS
LOTHIAN & EDINBURGHMIDLANDSNORTH WEST SUTHERLANDORKNEYPERTHSHIRE
SATURDAY MORNINGSCOTTISH AFLSCOTTISH PREMIER AFLSHETLANDSTIRLING & DISTRICT
STRATHCLYDE EV. CHURCHESUIST & BARRAWEST HIGHLANDWEST OF SCOTLAND U21
DUNDEE SATURDAY MORNING AFA RESULTS
DATE TEAM 1   SCORE   TEAM 2 PTS   COMPETITION
17/02/2024 East End Thistle 1-1 Dundee West +5/-5   DSM - Div. 1 Lg. Cup
17/02/2024 Monifieth Athletic 0-3 Tayside Fire Brigade -36/+36   DSM - Div. 1 Lg. Cup
17/02/2024 Polepark 13-0 Saint Andrews {DSM} +5/-5   DSM - Div. 1 Lg. Cup
17/02/2024 Douglas East 2-7 Kelso +1/-1   DSM - Div. 2
17/02/2024 Craigie Bar 5-6 Douglas Youth -6/+6   DSM - Div. 2 Lg. Cup
17/02/2024 Dundee Athletic 2-1 Ferry Athletic +5/-5   DSM - Div. 2 Lg. Cup
17/02/2024 Dundee University 6-4 East Craigie Amateurs +15/-15   DSM - Div. 2 Lg. Cup
17/02/2024 The Beat 2-4 Dryburgh Athletic +1/-1   DSM - Premier Div.
17/02/2024 Bank Street Athletic 3-2 Dundee North End Amateurs +13/-13   DSM - Premier Div.
17/02/2024 Charlie Accies 2-2 Craigie -11/+11   DSM - Premier Div.
17/02/2024 Dundee United Sports Club 0-2 Dundee Social -23/+23   DSM - Premier Div.
10/02/2024 Saint Andrews {DSM} 0-9 Monifieth Athletic -13/+13   DSM - Div. 1
10/02/2024 East End Thistle 2-2 Parktool Athletic -8/+8   DSM - Div. 1 Lg. Cup
10/02/2024 Douglas Youth 7-1 Douglas East +2/-2   DSM - Div. 2
10/02/2024 Ferry Athletic 1-6 Lochee Harp Amateurs -5/+5   DSM - Div. 2
10/02/2024 Claverhouse 2-0 Dundee Athletic -2/+2   DSM - Div. 2 Lg. Cup
10/02/2024 Craws Nest 7-2 Craigie Bar +1/-1   DSM - Div. 2 Lg. Cup
10/02/2024 Kelso 3-1 Dundee University -1/+1   DSM - Div. 2 Lg. Cup
10/02/2024 Dundee North End Amateurs 3-2 Charlie Accies +9/-9   DSM - Premier Div.
10/02/2024 Occidental 4-0 Dundee United Sports Club +30/-30   DSM - Premier Div.
10/02/2024 Craigie 3-3 Powrie -2/+2   DSM - Premier Lg. Cup
10/02/2024 Dundee Social 1-1 Cairdy Thistle +8/-8   DSM - Premier Lg. Cup
10/02/2024 The Beat 0-10 Stobswell -5/+5   DSM - Premier Lg. Cup
03/02/2024 Polepark 3-4 East End Thistle -18/+18   DSM - Div. 1
03/02/2024 Cannon Fodder 5-3 Dundee University Medics +1/-1   DSM - Div. 1 Lg. Cup
03/02/2024 Monifieth Athletic 1-1 Dundee West +2/-2   DSM - Div. 1 Lg. Cup
03/02/2024 Parktool Athletic 2-2 Tayside Fire Brigade ±0/±0   DSM - Div. 1 Lg. Cup
03/02/2024 Saint Andrews {DSM} 0-3 Dolphin -17/+17   DSM - Div. 1 Lg. Cup
03/02/2024 Dundee Athletic 2-4 Dundee University -11/+11   DSM - Div. 2
03/02/2024 Craws Nest 5-1 Douglas Youth +1/-1   DSM - Div. 2 Lg. Cup
03/02/2024 Douglas East 0-18 Lochee Harp Amateurs -1/+1   DSM - Div. 2 Lg. Cup
03/02/2024 East Craigie Amateurs 2-3 Kelso -4/+4   DSM - Div. 2 Lg. Cup
03/02/2024 Ferry Athletic 1-1 Claverhouse +6/-6   DSM - Div. 2 Lg. Cup
03/02/2024 Craigie 4-1 Bank Street Athletic +17/-17   DSM - Premier Div.
03/02/2024 Charlie Accies 6-1 Powrie +8/-8   DSM - Premier Lg. Cup
03/02/2024 Dundee North End Amateurs 1-0 Dryburgh Athletic +1/-1   DSM - Premier Lg. Cup
03/02/2024 Dundee United Sports Club 1-3 Cairdy Thistle -9/+9   DSM - Premier Lg. Cup
03/02/2024 Occidental 2-4 Stobswell +1/-1   DSM - Premier Lg. Cup
09/12/2023 Dundee West 5-2 East End Thistle +4/-4   DSM - Div. 1
09/12/2023 Tayside Fire Brigade 1-1 Dundee University Medics -5/+5   DSM - Div. 1
09/12/2023 Dundee University 11-1 Douglas East +1/-1   DSM - Div. 2
09/12/2023 East Craigie Amateurs 3-3 Lochee Harp Amateurs +7/-7   DSM - Div. 2
09/12/2023 Ferry Athletic 1-1 Kelso +10/-10   DSM - Div. 2
09/12/2023 Dundee North End Amateurs 1-0 The Beat -10/+10   DSM - Premier Div.
09/12/2023 Occidental 2-5 Craigie -31/+31   DSM - Premier Div.
25/11/2023 Dundee Social 1-4 Cairdy Thistle -6/+6   DSM - Premier Div.
25/11/2023 Powrie 3-6 Stobswell -5/+5   DSM - Premier Div.
18/11/2023 Monifieth Athletic 3-0 Parktool Athletic +4/-4   DSM - Div. 1
18/11/2023 Saint Andrews {DSM} 2-4 Dolphin -13/+13   DSM - Div. 1
18/11/2023 Douglas East 0-7 East Craigie Amateurs -1/+1   DSM - Div. 2
18/11/2023 Dundee University 4-3 Craigie Bar -8/+8   DSM - Div. 2
18/11/2023 Ferry Athletic 1-0 Douglas Youth -2/+2   DSM - Div. 2
18/11/2023 Kelso 2-2 Claverhouse -9/+9   DSM - Div. 2
18/11/2023 Bank Street Athletic 4-2 Occidental +10/-10   DSM - Premier Div.
18/11/2023 Charlie Accies 5-2 Craigie ±0/±0   DSM - Premier Div.
11/11/2023 Saint Andrews {DSM} 1-2 Dundee University Medics -1/+1   DSM - Div. 1
11/11/2023 Craigie Bar 5-5 Claverhouse +11/-11   DSM - Div. 2
11/11/2023 Craws Nest 10-1 Douglas East ±0/±0   DSM - Div. 2
11/11/2023 Douglas Youth 2-2 East Craigie Amateurs +9/-9   DSM - Div. 2
11/11/2023 Dundee Athletic 0-1 Ferry Athletic -11/+11   DSM - Div. 2
11/11/2023 Craigie 1-6 Cairdy Thistle -14/+14   DSM - Premier Div.
11/11/2023 Dundee North End Amateurs 3-2 Dundee United Sports Club -1/+1   DSM - Premier Div.
11/11/2023 Occidental 3-0 The Beat +1/-1   DSM - Premier Div.
11/11/2023 Stobswell 2-3 Charlie Accies -15/+15   DSM - Premier Div.
04/11/2023 Dolphin 2-8 Dundee West -12/+12   DSM - Div. 1
04/11/2023 East End Thistle 0-0 Tayside Fire Brigade -5/+5   DSM - Div. 1
04/11/2023 Claverhouse 1-2 East Craigie Amateurs -11/+11   DSM - Div. 2
04/11/2023 Craigie Bar 2-9 Ferry Athletic -33/+33   DSM - Div. 2
04/11/2023 Craws Nest 4-2 Dundee University -1/+1   DSM - Div. 2
14/10/2023 Tayside Fire Brigade 1-1 Dolphin -7/+7   DSM - Div. 1
14/10/2023 Douglas Youth 1-4 Claverhouse -6/+6   DSM - Div. 2
14/10/2023 Dundee University 6-1 Ferry Athletic +15/-15   DSM - Div. 2
14/10/2023 Lochee Harp Amateurs 8-0 East Craigie Amateurs +20/-20   DSM - Div. 2
14/10/2023 Cairdy Thistle 3-0 Dryburgh Athletic +12/-12   DSM - Premier Div.
14/10/2023 Charlie Accies 3-3 Dundee North End Amateurs -6/+6   DSM - Premier Div.
14/10/2023 Dundee Social 0-2 Occidental -16/+16   DSM - Premier Div.
14/10/2023 Stobswell 10-1 Craigie +7/-7   DSM - Premier Div.
07/10/2023 Parktool Athletic 5-3 Saint Andrews {DSM} +2/-2   DSM - Div. 1
07/10/2023 Ferry Athletic 0-8 East Craigie Amateurs -30/+30   DSM - Div. 2
07/10/2023 Craigie 1-2 Occidental -8/+8   DSM - Premier Div.
07/10/2023 Dryburgh Athletic 5-3 Charlie Accies +19/-19   DSM - Premier Div.
30/09/2023 Cannon Fodder 1-2 Monifieth Athletic -7/+7   DSM - Div. 1
30/09/2023 Dundee University Medics 3-1 Tayside Fire Brigade +13/-13   DSM - Div. 1
30/09/2023 East End Thistle 7-1 Saint Andrews {DSM} +9/-9   DSM - Div. 1
30/09/2023 Parktool Athletic 3-9 Polepark -20/+20   DSM - Div. 1
30/09/2023 Claverhouse 1-6 Kelso -32/+32   DSM - Div. 2
30/09/2023 Craigie Bar 3-3 Douglas Youth ±0/±0   DSM - Div. 2
30/09/2023 Craws Nest 4-2 Ferry Athletic -4/+4   DSM - Div. 2
30/09/2023 Dundee University 3-1 East Craigie Amateurs +18/-18   DSM - Div. 2
30/09/2023 Bank Street Athletic 2-1 Dundee Social ±0/±0   DSM - Premier Div.
30/09/2023 Craigie 5-3 Dundee United Sports Club +19/-19   DSM - Premier Div.
30/09/2023 Powrie 2-2 Charlie Accies +8/-8   DSM - Premier Div.
30/09/2023 The Beat 1-1 Cairdy Thistle +12/-12   DSM - Premier Div.
23/09/2023 Dolphin 3-5 Monifieth Athletic -5/+5   DSM - Div. 1
23/09/2023 Dundee University Medics 1-5 Cannon Fodder -27/+27   DSM - Div. 1
23/09/2023 East End Thistle 0-2 Dundee West -6/+6   DSM - Div. 1
23/09/2023 Parktool Athletic 6-1 Tayside Fire Brigade +39/-39   DSM - Div. 1
23/09/2023 Polepark 10-1 Saint Andrews {DSM} +6/-6   DSM - Div. 1
23/09/2023 Douglas Youth 1-4 Kelso -2/+2   DSM - Div. 2
23/09/2023 Dundee Athletic 4-1 Craigie Bar +5/-5   DSM - Div. 2
23/09/2023 Dundee University 0-4 Claverhouse -23/+23   DSM - Div. 2
23/09/2023 Dryburgh Athletic 1-0 Occidental -3/+3   DSM - Premier Div.
23/09/2023 Dundee North End Amateurs 4-1 Craigie +4/-4   DSM - Premier Div.
23/09/2023 Dundee Social 1-1 Powrie -2/+2   DSM - Premier Div.
23/09/2023 Stobswell 3-1 Cairdy Thistle +3/-3   DSM - Premier Div.
23/09/2023 The Beat 0-3 Bank Street Athletic -7/+7   DSM - Premier Div.
16/09/2023 Cannon Fodder 3-3 Polepark +2/-2   DSM - Div. 1
16/09/2023 Dolphin 2-4 Dundee University Medics -16/+16   DSM - Div. 1
16/09/2023 Dundee West 6-1 Saint Andrews {DSM} +2/-2   DSM - Div. 1
16/09/2023 East End Thistle 3-2 Parktool Athletic -3/+3   DSM - Div. 1
16/09/2023 Monifieth Athletic 2-4 Tayside Fire Brigade -26/+26   DSM - Div. 1
16/09/2023 Claverhouse 2-1 Dundee Athletic -6/+6   DSM - Div. 2
16/09/2023 Craigie Bar 3-7 Craws Nest -2/+2   DSM - Div. 2
16/09/2023 Lochee Harp Amateurs 4-3 Dundee University -7/+7   DSM - Div. 2
16/09/2023 Charlie Accies 5-1 Occidental +5/-5   DSM - Premier Div.
16/09/2023 Dryburgh Athletic 5-4 Bank Street Athletic -3/+3   DSM - Premier Div.
16/09/2023 Dundee North End Amateurs 6-1 Powrie +14/-14   DSM - Premier Div.
16/09/2023 Dundee Social 0-1 The Beat -20/+20   DSM - Premier Div.
16/09/2023 Dundee United Sports Club 1-7 Stobswell -25/+25   DSM - Premier Div.
09/09/2023 Cannon Fodder 4-4 Tayside Fire Brigade -4/+4   DSM - Div. 1
09/09/2023 Dolphin 1-2 Saint Andrews {DSM} -18/+18   DSM - Div. 1
09/09/2023 Dundee University Medics 0-2 East End Thistle -16/+16   DSM - Div. 1
09/09/2023 Dundee West 7-0 Parktool Athletic +7/-7   DSM - Div. 1
09/09/2023 Claverhouse 10-0 Douglas East +1/-1   DSM - Div. 2
09/09/2023 Craigie Bar 5-7 Dundee University -3/+3   DSM - Div. 2
09/09/2023 Lochee Harp Amateurs 6-0 Douglas Youth +3/-3   DSM - Div. 2
09/09/2023 Bank Street Athletic 5-1 Craigie +20/-20   DSM - Premier Div.
09/09/2023 Dundee North End Amateurs 7-4 Dryburgh Athletic +18/-18   DSM - Premier Div.
09/09/2023 Dundee United Sports Club 1-1 Dundee Social -9/+9   DSM - Premier Div.
09/09/2023 Stobswell 7-0 The Beat +1/-1   DSM - Premier Div.
08/09/2023 Cairdy Thistle 3-2 Charlie Accies +11/-11 DSM - Adamson Cup
02/09/2023 Cannon Fodder 6-2 Dolphin +15/-15   DSM - Div. 1
02/09/2023 Dundee West 3-0 Dundee University Medics +2/-2   DSM - Div. 1
02/09/2023 Monifieth Athletic 3-1 Polepark +12/-12   DSM - Div. 1
02/09/2023 Saint Andrews {DSM} 2-2 Parktool Athletic +3/-3   DSM - Div. 1
02/09/2023 Tayside Fire Brigade 5-3 East End Thistle +11/-11   DSM - Div. 1
02/09/2023 Craws Nest 3-2 Claverhouse -1/+1   DSM - Div. 2
02/09/2023 Douglas East 3-7 Douglas Youth -3/+3   DSM - Div. 2
02/09/2023 Dundee Athletic 2-2 Lochee Harp Amateurs +11/-11   DSM - Div. 2
02/09/2023 Dundee University 1-6 Kelso -22/+22   DSM - Div. 2
02/09/2023 Bank Street Athletic 2-6 Dundee North End Amateurs -25/+25   DSM - Premier Div.
02/09/2023 Cairdy Thistle 4-0 Dundee United Sports Club +19/-19   DSM - Premier Div.
02/09/2023 Craigie 2-3 Dryburgh Athletic -1/+1   DSM - Premier Div.
02/09/2023 Occidental 2-8 Stobswell -18/+18   DSM - Premier Div.
02/09/2023 The Beat 4-6 Powrie -2/+2   DSM - Premier Div.
30/08/2023 Dundee University Medics 2-4 Polepark -7/+7   DSM - Div. 1
30/08/2023 East End Thistle 0-1 Monifieth Athletic -5/+5   DSM - Div. 1
30/08/2023 Saint Andrews {DSM} 0-5 Cannon Fodder -18/+18   DSM - Div. 1
30/08/2023 Tayside Fire Brigade 1-7 Dundee West -27/+27   DSM - Div. 1
30/08/2023 Craws Nest 1-2 Kelso -13/+13   DSM - Div. 2
30/08/2023 Cairdy Thistle 3-3 Bank Street Athletic -9/+9   DSM - Premier Div.
30/08/2023 Charlie Accies 5-1 The Beat -1/+1   DSM - Premier Div.
30/08/2023 Craigie 2-3 Stobswell +5/-5   DSM - Premier Div.
30/08/2023 Dryburgh Athletic 3-2 Powrie -4/+4   DSM - Premier Div.
30/08/2023 Dundee Social 1-6 Dundee North End Amateurs -32/+32   DSM - Premier Div.
26/08/2023 Cairdy Thistle 1-0 Dryburgh Athletic +5/-5 DSM - Adamson Cup
26/08/2023 Charlie Accies 2-1 Bank Street Athletic -6/+6 DSM - Adamson Cup
26/08/2023 Dundee University Medics 0-4 Monifieth Athletic -25/+25   DSM - Div. 1
26/08/2023 East End Thistle 4-2 Dolphin +6/-6   DSM - Div. 1
26/08/2023 Parktool Athletic 2-3 Cannon Fodder -5/+5   DSM - Div. 1
26/08/2023 Polepark 3-1 Dundee West +13/-13   DSM - Div. 1
26/08/2023 Saint Andrews {DSM} 2-5 Tayside Fire Brigade -10/+10   DSM - Div. 1
26/08/2023 Claverhouse 5-1 Craigie Bar +1/-1   DSM - Div. 2
26/08/2023 Douglas Youth 2-3 Dundee University ±0/±0   DSM - Div. 2
26/08/2023 Kelso 7-0 Dundee Athletic +10/-10   DSM - Div. 2
26/08/2023 Lochee Harp Amateurs 3-0 Craws Nest +15/-15   DSM - Div. 2
26/08/2023 Craigie 7-3 The Beat +6/-6   DSM - Premier Div.
26/08/2023 Occidental 2-3 Dundee North End Amateurs -10/+10   DSM - Premier Div.
26/08/2023 Powrie 2-3 Dundee United Sports Club -2/+2   DSM - Premier Div.
26/08/2023 Stobswell 4-1 Dundee Social +1/-1   DSM - Premier Div.
23/08/2023 Monifieth Athletic 7-0 Saint Andrews {DSM} +8/-8   DSM - Div. 1
23/08/2023 Parktool Athletic 0-2 Dundee University Medics -14/+14   DSM - Div. 1
23/08/2023 Polepark 3-2 Dolphin -6/+6   DSM - Div. 1
23/08/2023 Douglas East 1-4 Craigie Bar -2/+2   DSM - Div. 2
23/08/2023 Dundee University 4-3 Craws Nest +16/-16   DSM - Div. 2
23/08/2023 Kelso 0-3 Lochee Harp Amateurs -22/+22   DSM - Div. 2
23/08/2023 Cairdy Thistle 4-2 Occidental +2/-2   DSM - Premier Div.
23/08/2023 Charlie Accies 2-2 Bank Street Athletic -12/+12   DSM - Premier Div.
23/08/2023 Dryburgh Athletic 1-3 Stobswell -12/+12   DSM - Premier Div.
23/08/2023 Dundee Social 5-1 Craigie +22/-22   DSM - Premier Div.
23/08/2023 Dundee United Sports Club 2-2 Dundee North End Amateurs -7/+7   DSM - Premier Div.
19/08/2023 Cairdy Thistle 2-1 Dundee West -5/+5 DSM - Adamson Cup
19/08/2023 Craigie 1-3 Charlie Accies -1/+1 DSM - Adamson Cup
19/08/2023 Dryburgh Athletic p 2-2 Monifieth Athletic -12/+12 DSM - Adamson Cup
19/08/2023 Dundee Social 3-3 p Bank Street Athletic -3/+3 DSM - Adamson Cup
19/08/2023 Cannon Fodder 1-2 East End Thistle -10/+10   DSM - Div. 1
19/08/2023 Dolphin 1-3 Parktool Athletic -23/+23   DSM - Div. 1
19/08/2023 Tayside Fire Brigade 2-4 Polepark -11/+11   DSM - Div. 1
19/08/2023 Douglas East 0-2 Dundee Athletic +6/-6   DSM - Div. 2
19/08/2023 Douglas Youth 0-5 Craws Nest -5/+5   DSM - Div. 2
19/08/2023 Kelso 4-3 Craigie Bar -10/+10   DSM - Div. 2
19/08/2023 Lochee Harp Amateurs 3-0 Claverhouse +10/-10   DSM - Div. 2
19/08/2023 Occidental 3-0 Powrie +15/-15   DSM - Premier Div.
19/08/2023 Stobswell 4-0 Dundee North End Amateurs +7/-7   DSM - Premier Div.
19/08/2023 The Beat 0-5 Dundee United Sports Club -6/+6   DSM - Premier Div.
16/08/2023 Bank Street Athletic p 2-2 Stobswell +9/-9   DSM - Adamson Cup
16/08/2023 Cairdy Thistle 5-0 Parktool Athletic +1/-1   DSM - Adamson Cup
16/08/2023 Cannon Fodder 0-2 Monifieth Athletic -16/+16   DSM - Adamson Cup
16/08/2023 Charlie Accies 7-2 Craws Nest -1/+1   DSM - Adamson Cup
16/08/2023 Craigie 3-2 Tayside Fire Brigade -4/+4   DSM - Adamson Cup
16/08/2023 Dryburgh Athletic 3-1 Polepark -2/+2   DSM - Adamson Cup
16/08/2023 Dundee Social p 1-1 Dundee North End Amateurs ±0/±0   DSM - Adamson Cup
16/08/2023 Powrie 3-4 Dundee West -13/+13   DSM - Adamson Cup
16/08/2023 Dundee United Sports Club 2-1 Occidental -3/+3   DSM - Premier Div.
12/08/2023 Bank Street Athletic 10-1 Dundee Athletic +1/-1   DSM - Adamson Cup
12/08/2023 Cannon Fodder 5-2 Dolphin +14/-14   DSM - Adamson Cup
12/08/2023 Craigie 7-0 Parktool Athletic +9/-9   DSM - Adamson Cup
12/08/2023 Douglas East 1-12 Claverhouse -2/+2   DSM - Adamson Cup
12/08/2023 Douglas Youth 0-14 Stobswell ±0/±0   DSM - Adamson Cup
12/08/2023 Dryburgh Athletic 5-2 East End Thistle -1/+1   DSM - Adamson Cup
12/08/2023 Dundee Social 1-1 Dundee United Sports Club +5/-5   DSM - Adamson Cup
12/08/2023 Kelso 0-4 Cairdy Thistle ±0/±0   DSM - Adamson Cup
12/08/2023 Occidental 1-6 Charlie Accies -16/+16   DSM - Adamson Cup
12/08/2023 Polepark 3-1 Lochee Harp Amateurs -4/+4   DSM - Adamson Cup
12/08/2023 Powrie 5-4 Saint Andrews {DSM} -10/+10   DSM - Adamson Cup
12/08/2023 Tayside Fire Brigade 6-2 Craigie Bar -2/+2   DSM - Adamson Cup
12/08/2023 The Beat 1-3 Dundee North End Amateurs ±0/±0   DSM - Adamson Cup
12/08/2023 Dundee West 2-0 Monifieth Athletic +3/-3   DSM - Div. 1
09/08/2023 Charlie Accies 4-2 Dundee West -4/+4   DSM - Adamson Cup
09/08/2023 Claverhouse 0-6 Craigie -7/+7   DSM - Adamson Cup
09/08/2023 Craigie Bar 1-7 Kelso -6/+6   DSM - Adamson Cup
09/08/2023 Douglas East 1-4 Parktool Athletic +5/-5   DSM - Adamson Cup
09/08/2023 Douglas Youth 0-7 Dolphin -4/+4   DSM - Adamson Cup
09/08/2023 Dundee Athletic 0-7 Monifieth Athletic -5/+5   DSM - Adamson Cup
09/08/2023 Dundee North End Amateurs 6-2 East End Thistle +6/-6   DSM - Adamson Cup
09/08/2023 Lochee Harp Amateurs 4-5 Dundee Social +6/-6   DSM - Adamson Cup
09/08/2023 Polepark 7-1 Dundee United Sports Club +60/-60   DSM - Adamson Cup
09/08/2023 Saint Andrews {DSM} 0-4 Craws Nest -31/+31   DSM - Adamson Cup
09/08/2023 Stobswell 6-2 Cannon Fodder ±0/±0   DSM - Adamson Cup
09/08/2023 Tayside Fire Brigade 0-7 Cairdy Thistle -14/+14   DSM - Adamson Cup
09/08/2023 The Beat 1-6 Dryburgh Athletic -5/+5   DSM - Adamson Cup
09/08/2023 Occidental 6-2 Bank Street Athletic +18/-18   DSM - Premier Div.
05/08/2023 Cannon Fodder 4-1 Douglas Youth -4/+4   DSM - Adamson Cup
05/08/2023 Craigie 8-1 Douglas East ±0/±0   DSM - Adamson Cup
05/08/2023 Craws Nest 0-3 Powrie -2/+2   DSM - Adamson Cup
05/08/2023 Dolphin 0-15 Stobswell -11/+11   DSM - Adamson Cup
05/08/2023 Dryburgh Athletic 7-0 Dundee North End Amateurs +23/-23   DSM - Adamson Cup
05/08/2023 Dundee Social 3-1 Polepark +5/-5   DSM - Adamson Cup
05/08/2023 Dundee United Sports Club 1-1 Lochee Harp Amateurs -14/+14   DSM - Adamson Cup
05/08/2023 Dundee West 2-1 Occidental +6/-6   DSM - Adamson Cup
05/08/2023 East End Thistle 6-2 The Beat +18/-18   DSM - Adamson Cup
05/08/2023 Kelso 1-2 Tayside Fire Brigade +2/-2   DSM - Adamson Cup
05/08/2023 Monifieth Athletic 0-1 Bank Street Athletic -4/+4   DSM - Adamson Cup
27/05/2023 Charlie Accies 4-1 Dryburgh Athletic +8/-8   DSM - Premier Div.
23/05/2023 The Beat 4-3 Bank Street Athletic +16/-16   DSM - Div. 1
23/05/2023 Cairdy Thistle 1-4 Dundee United Sports Club -25/+25   DSM - Premier Div.
20/05/2023 Dolphin 3-7 Powrie -15/+15   DSM - Div. 1
20/05/2023 Dundee University Medics 1-4 East End Thistle -30/+30   DSM - Div. 1
20/05/2023 Cannon Fodder 0-2 Polepark -16/+16   DSM - Div. 2
20/05/2023 Monifieth Athletic 6-1 Sporting Tayside ±0/±0   DSM - Div. 2
20/05/2023 Cairdy Thistle 3-1 The Maidens +3/-3   DSM - Premier Div.
20/05/2023 Stobswell 1-2 Charlie Accies -11/+11   DSM - Premier Div.
13/05/2023 Dundee Social 6-0 Bank Street Athletic +39/-39   DSM - Div. 1
13/05/2023 Dundee University Medics 6-4 Dolphin +10/-10   DSM - Div. 1
13/05/2023 Powrie 2-1 Craigie +1/-1   DSM - Div. 1
13/05/2023 Tayside Fire Brigade 0-2 The Beat -27/+27   DSM - Div. 1
13/05/2023 Claverhouse 1-4 Cannon Fodder -8/+8   DSM - Div. 2
13/05/2023 Fairmuir Social 2-3 Monifieth Athletic +8/-8   DSM - Div. 2
13/05/2023 Saint Andrews {DSM} 6-3 Sporting Tayside +1/-1   DSM - Div. 2
13/05/2023 Cairdy Thistle 6-0 Dryburgh Athletic +33/-33   DSM - Premier Div.
13/05/2023 Charlie Accies 4-2 Dundee United Sports Club +7/-7   DSM - Premier Div.
13/05/2023 Occidental 3-6 Stobswell -10/+10   DSM - Premier Div.
13/05/2023 Parktool Athletic 2-4 The Maidens +2/-2   DSM - Premier Div.
10/05/2023 Dundee Social 4-0 Kelso +2/-2   DSM - Div. 1
10/05/2023 Tayside Fire Brigade 3-4 Bank Street Athletic -2/+2   DSM - Div. 1
10/05/2023 Occidental 3-6 Cairdy Thistle -20/+20   DSM - Premier Div.
10/05/2023 Parktool Athletic 0-11 Charlie Accies -7/+7   DSM - Premier Div.
06/05/2023 Craigie 4-3 Bank Street Athletic +7/-7   DSM - Div. 1
06/05/2023 East End Thistle 2-3 The Beat -14/+14   DSM - Div. 1
06/05/2023 Kelso 2-5 Dolphin -13/+13   DSM - Div. 1
06/05/2023 Tayside Fire Brigade 2-2 Dundee University Medics -6/+6   DSM - Div. 1
06/05/2023 Cannon Fodder 5-0 Dundee Athletic +1/-1   DSM - Div. 2
06/05/2023 Lochee Harp Amateurs 6-0 Claverhouse +29/-29   DSM - Div. 2
06/05/2023 Polepark 2-2 Monifieth Athletic -3/+3   DSM - Div. 2
06/05/2023 Sporting Tayside 5-0 Strathmartine Athletic +8/-8   DSM - Div. 2
06/05/2023 Stobswell 2-5 Dundee United Sports Club -34/+34   DSM - Premier Div.
05/05/2023 Charlie Accies 3-2 Cairdy Thistle +1/-1 DSM - Premier Lg. Cup
03/05/2023 Bank Street Athletic 2-3 Powrie -13/+13   DSM - Div. 1
03/05/2023 Fairmuir Social 1-4 Cannon Fodder -3/+3   DSM - Div. 2
03/05/2023 Monifieth Athletic 8-0 Strathmartine Athletic ±0/±0   DSM - Div. 2
03/05/2023 Dryburgh Athletic 8-2 Parktool Athletic +2/-2   DSM - Premier Div.
29/04/2023 Craigie 2-5 Dundee University Medics -40/+40   DSM - Div. 1
29/04/2023 East End Thistle 5-3 Kelso +1/-1   DSM - Div. 1
29/04/2023 Saint Andrews {DSM} 4-0 Fairmuir Social +11/-11   DSM - Div. 2
29/04/2023 Strathmartine Athletic 1-7 Claverhouse -5/+5   DSM - Div. 2
29/04/2023 Bank Street Athletic p 2-2 The Beat -12/+12 DSM - George McArthur Memorial Cup
29/04/2023 Charlie Accies 2-1 Occidental -6/+6   DSM - Premier Div.
29/04/2023 Dryburgh Athletic 6-1 The Maidens +18/-18   DSM - Premier Div.
29/04/2023 Cairdy Thistle 4-1 Cannon Fodder +2/-2 DSM - Shaun Kelly Memorial Cup
29/04/2023 Powrie 2-1 Stobswell +21/-21 DSM - Shaun Kelly Memorial Cup
28/04/2023 Tayside Fire Brigade 5-3 Dolphin +10/-10 DSM - Div. 1 Lg. Cup
26/04/2023 Bank Street Athletic 3-1 Dundee University Medics -4/+4   DSM - Div. 1
26/04/2023 Claverhouse 0-7 Monifieth Athletic -21/+21   DSM - Div. 2
26/04/2023 Sporting Tayside 2-7 Cannon Fodder -4/+4   DSM - Div. 2
26/04/2023 Stobswell 6-1 Occidental +7/-7   DSM - Premier Div.
26/04/2023 The Maidens 2-6 Charlie Accies -23/+23   DSM - Premier Div.
22/04/2023 Craigie 5-1 East End Thistle +6/-6   DSM - Div. 1
22/04/2023 Dolphin 2-1 Dundee Social +11/-11   DSM - Div. 1
22/04/2023 Kelso 3-3 The Beat ±0/±0   DSM - Div. 1
22/04/2023 Fairmuir Social 5-0 Sporting Tayside +16/-16   DSM - Div. 2
22/04/2023 Polepark 8-0 Saint Andrews {DSM} +11/-11   DSM - Div. 2
22/04/2023 Charlie Accies 3-0 Cairdy Thistle +11/-11   DSM - Premier Div.
22/04/2023 Occidental 0-3 Dryburgh Athletic -21/+21   DSM - Premier Div.
22/04/2023 Dundee University Medics 0-3 Dundee United Sports Club -1/+1 DSM - Shaun Kelly Memorial Cup
21/04/2023 Cannon Fodder 2-2 p Monifieth Athletic +1/-1 DSM - Div. 2 Lg. Cup
19/04/2023 Bank Street Athletic 7-1 Saint James +11/-11   DSM - Div. 1
19/04/2023 Tayside Fire Brigade 3-5 Craigie -11/+11   DSM - Div. 1
19/04/2023 Claverhouse 7-0 Sporting Tayside +12/-12   DSM - Div. 2
19/04/2023 Cairdy Thistle 1-1 Occidental -6/+6   DSM - Premier Div.
19/04/2023 Charlie Accies 1-2 Dryburgh Athletic -15/+15   DSM - Premier Div.
19/04/2023 Stobswell 4-2 The Maidens -1/+1   DSM - Premier Div.
15/04/2023 Craigie 6-1 Kelso +3/-3   DSM - Div. 1
15/04/2023 Dundee Social 3-0 Tayside Fire Brigade +13/-13   DSM - Div. 1
15/04/2023 Dundee Athletic 2-3 Lochee Harp Amateurs +3/-3   DSM - Div. 2
15/04/2023 Polepark 9-0 Strathmartine Athletic +1/-1   DSM - Div. 2
15/04/2023 Saint Andrews {DSM} 2-2 Monifieth Athletic +7/-7   DSM - Div. 2
15/04/2023 Dundee University Medics 2-0 Sporting Tayside -6/+6 DSM - George McArthur Memorial Cup
15/04/2023 Saint James 2-4 Bank Street Athletic -6/+6 DSM - George McArthur Memorial Cup
15/04/2023 The Beat p 4-4 Claverhouse -7/+7 DSM - George McArthur Memorial Cup
15/04/2023 The Maidens 0-1 Dundee United Sports Club -8/+8   DSM - Premier Div.
15/04/2023 Dryburgh Athletic 1-2 Cairdy Thistle -11/+11 DSM - Shaun Kelly Memorial Cup
15/04/2023 Occidental 1-1 p Cannon Fodder -12/+12 DSM - Shaun Kelly Memorial Cup
15/04/2023 Powrie 6-0 East End Thistle +13/-13 DSM - Shaun Kelly Memorial Cup
15/04/2023 Stobswell 5-3 Charlie Accies +6/-6 DSM - Shaun Kelly Memorial Cup
08/04/2023 Sporting Tayside 3-5 Dundee Athletic -23/+23   DSM - Div. 2
08/04/2023 Bank Street Athletic 5-1 Dolphin +5/-5 DSM - George McArthur Memorial Cup
08/04/2023 Lochee Harp Amateurs 1-1 p Claverhouse -3/+3 DSM - George McArthur Memorial Cup
08/04/2023 Saint Andrews {DSM} 2-6 Dundee United Sports Club ±0/±0 DSM - George McArthur Memorial Cup
08/04/2023 Strathmartine Athletic 2-9 Dundee University Medics -2/+2 DSM - George McArthur Memorial Cup
08/04/2023 The Beat p 2-2 Parktool Athletic -2/+2 DSM - George McArthur Memorial Cup
08/04/2023 Craigie 1-4 Charlie Accies -9/+9 DSM - Shaun Kelly Memorial Cup
08/04/2023 Dryburgh Athletic p 2-2 The Maidens -4/+4 DSM - Shaun Kelly Memorial Cup
08/04/2023 Fairmuir Social 0-9 East End Thistle -20/+20 DSM - Shaun Kelly Memorial Cup
08/04/2023 Kelso 0-11 Cannon Fodder -51/+51 DSM - Shaun Kelly Memorial Cup
08/04/2023 Monifieth Athletic 0-2 Occidental -5/+5 DSM - Shaun Kelly Memorial Cup
08/04/2023 Polepark 0-1 Powrie -5/+5 DSM - Shaun Kelly Memorial Cup
08/04/2023 Stobswell 4-2 Dundee Social -5/+5 DSM - Shaun Kelly Memorial Cup
08/04/2023 Tayside Fire Brigade 1-2 Cairdy Thistle +3/-3 DSM - Shaun Kelly Memorial Cup
01/04/2023 East End Thistle 1-1 Dundee Social +4/-4   DSM - Div. 1
01/04/2023 Cannon Fodder 5-2 Lochee Harp Amateurs +6/-6   DSM - Div. 2
01/04/2023 Claverhouse 2-2 Fairmuir Social -7/+7   DSM - Div. 2
01/04/2023 Sporting Tayside 0-8 Polepark -7/+7   DSM - Div. 2
01/04/2023 Strathmartine Athletic 1-1 Dundee Athletic +6/-6   DSM - Div. 2
01/04/2023 Bank Street Athletic 2-2 p Tayside Fire Brigade -9/+9   DSM - Memorial Cup
01/04/2023 Cairdy Thistle 8-1 Saint James +9/-9   DSM - Memorial Cup
01/04/2023 Charlie Accies 3-1 Saint Andrews {DSM} -8/+8   DSM - Memorial Cup
01/04/2023 Kelso 1-0 The Beat +5/-5   DSM - Memorial Cup
01/04/2023 Parktool Athletic 1-4 Monifieth Athletic -18/+18   DSM - Memorial Cup
01/04/2023 Stobswell 8-2 Dolphin +2/-2   DSM - Memorial Cup
01/04/2023 The Maidens 7-1 Dundee University Medics +5/-5   DSM - Memorial Cup
01/04/2023 Dryburgh Athletic 1-1 Occidental -6/+6   DSM - Premier Div.
25/03/2023 Dundee Social 2-2 Dundee University Medics -9/+9   DSM - Div. 1
25/03/2023 Kelso 1-2 Bank Street Athletic +8/-8   DSM - Div. 1
25/03/2023 The Beat 1-1 Dolphin +2/-2   DSM - Div. 1
25/03/2023 Monifieth Athletic 1-0 Saint Andrews {DSM} -5/+5 DSM - Div. 2 Lg. Cup
25/03/2023 Claverhouse 1-5 Cannon Fodder -23/+23   DSM - Memorial Cup
25/03/2023 Lochee Harp Amateurs 0-2 Powrie +2/-2   DSM - Memorial Cup
25/03/2023 Occidental p 2-2 Dundee United Sports Club +1/-1   DSM - Memorial Cup
25/03/2023 Sporting Tayside 2-4 Craigie +7/-7   DSM - Memorial Cup
25/03/2023 Strathmartine Athletic 0-8 Fairmuir Social -15/+15   DSM - Memorial Cup
25/03/2023 Cairdy Thistle 5-0 Parktool Athletic +2/-2   DSM - Premier Div.
18/03/2023 Dolphin 3-5 Tayside Fire Brigade -16/+16   DSM - Div. 1
18/03/2023 Powrie 9-1 Kelso +9/-9   DSM - Div. 1
18/03/2023 The Beat 1-4 Saint James -17/+17   DSM - Div. 1
18/03/2023 Dundee Athletic 0-9 Claverhouse -24/+24   DSM - Div. 2
18/03/2023 Strathmartine Athletic 0-8 Lochee Harp Amateurs -8/+8   DSM - Div. 2
18/03/2023 Polepark 0-2 Cannon Fodder -26/+26 DSM - Div. 2 Lg. Cup
18/03/2023 Dundee United Sports Club 2-1 Cairdy Thistle +1/-1   DSM - Premier Div.
11/03/2023 Cairdy Thistle 5-2 Stobswell +38/-38 DSM - Premier Lg. Cup
11/03/2023 Charlie Accies p 3-3 Dryburgh Athletic -4/+4 DSM - Premier Lg. Cup
04/03/2023 Craigie 3-2 Dolphin -5/+5   DSM - Div. 1
04/03/2023 Dundee Social 1-2 The Beat -21/+21   DSM - Div. 1
04/03/2023 Dundee University Medics 0-2 Powrie -7/+7   DSM - Div. 1
04/03/2023 East End Thistle 0-4 Bank Street Athletic -11/+11   DSM - Div. 1
04/03/2023 Kelso 2-3 Tayside Fire Brigade ±0/±0   DSM - Div. 1
04/03/2023 Cannon Fodder 2-0 Saint Andrews {DSM} +4/-4   DSM - Div. 2
04/03/2023 Lochee Harp Amateurs 2-0 Fairmuir Social +3/-3   DSM - Div. 2
04/03/2023 Monifieth Athletic 4-0 Dundee Athletic -1/+1   DSM - Div. 2
04/03/2023 Polepark 7-2 Claverhouse +6/-6   DSM - Div. 2
04/03/2023 Sporting Tayside 3-3 Strathmartine Athletic -11/+11   DSM - Div. 2 Lg. Cup
04/03/2023 Stobswell 3-3 Dryburgh Athletic -10/+10   DSM - Premier Div.
04/03/2023 The Maidens 1-2 Charlie Accies -3/+3   DSM - Premier Lg. Cup
25/02/2023 Dundee University Medics 0-1 Saint James -7/+7   DSM - Div. 1
25/02/2023 Powrie 1-2 Dundee Social -11/+11   DSM - Div. 1
25/02/2023 The Beat 2-5 Craigie -6/+6   DSM - Div. 1
25/02/2023 Bank Street Athletic 2-2 p Tayside Fire Brigade -10/+10 DSM - Div. 1 Lg. Cup
25/02/2023 Dolphin 5-3 East End Thistle +9/-9 DSM - Div. 1 Lg. Cup
25/02/2023 Fairmuir Social 3-0 Dundee Athletic +8/-8   DSM - Div. 2
25/02/2023 Lochee Harp Amateurs 1-3 Polepark -1/+1   DSM - Div. 2
25/02/2023 Strathmartine Athletic 0-12 Cannon Fodder -6/+6   DSM - Div. 2
25/02/2023 Monifieth Athletic 5-0 Claverhouse +8/-8   DSM - Div. 2 Lg. Cup
25/02/2023 Dundee United Sports Club 1-0 Dryburgh Athletic +2/-2   DSM - Premier Div.
25/02/2023 Stobswell 6-3 Cairdy Thistle +1/-1   DSM - Premier Div.
25/02/2023 The Maidens 0-4 Occidental -42/+42   DSM - Premier Div.
18/02/2023 Craigie 1-0 Dundee Social ±0/±0   DSM - Div. 1
18/02/2023 Dolphin 0-11 Bank Street Athletic -36/+36   DSM - Div. 1
18/02/2023 East End Thistle 3-5 Tayside Fire Brigade -17/+17   DSM - Div. 1
18/02/2023 The Beat 2-1 Dundee University Medics +8/-8   DSM - Div. 1
18/02/2023 Dundee Athletic 0-5 Polepark -2/+2   DSM - Div. 2
18/02/2023 Saint Andrews {DSM} 8-1 Strathmartine Athletic +3/-3   DSM - Div. 2
18/02/2023 Claverhouse 2-4 Lochee Harp Amateurs -22/+22   DSM - Div. 2 Lg. Cup
18/02/2023 Parktool Athletic 1-8 Dundee United Sports Club -9/+9   DSM - Premier Div.
18/02/2023 Cairdy Thistle 3-3 The Maidens ±0/±0   DSM - Premier Lg. Cup
11/02/2023 Kelso 2-4 Craigie ±0/±0   DSM - Div. 1
11/02/2023 Saint James 3-4 Bank Street Athletic ±0/±0   DSM - Div. 1
11/02/2023 Tayside Fire Brigade 1-6 Powrie -32/+32   DSM - Div. 1
11/02/2023 Dundee University Medics 1-2 Dolphin -8/+8   DSM - Div. 1 Lg. Cup
11/02/2023 East End Thistle 3-1 The Beat +4/-4   DSM - Div. 1 Lg. Cup
11/02/2023 Saint Andrews {DSM} 3-2 Claverhouse +5/-5   DSM - Div. 2
11/02/2023 Strathmartine Athletic 0-4 Fairmuir Social -9/+9   DSM - Div. 2
11/02/2023 Dundee Athletic 0-4 Monifieth Athletic -2/+2   DSM - Div. 2 Lg. Cup
11/02/2023 Lochee Harp Amateurs 0-3 Cannon Fodder -20/+20   DSM - Div. 2 Lg. Cup
11/02/2023 Sporting Tayside 0-8 Polepark -7/+7   DSM - Div. 2 Lg. Cup
11/02/2023 Occidental 5-2 Parktool Athletic +1/-1   DSM - Premier Div.
11/02/2023 Charlie Accies 2-1 Cairdy Thistle -5/+5   DSM - Premier Lg. Cup
11/02/2023 Dryburgh Athletic 3-4 Stobswell +2/-2   DSM - Premier Lg. Cup
11/02/2023 Dundee United Sports Club 3-2 The Maidens +3/-3   DSM - Premier Lg. Cup
04/02/2023 Powrie 4-2 East End Thistle +3/-3   DSM - Div. 1
04/02/2023 Saint James 2-2 Dolphin -3/+3   DSM - Div. 1
04/02/2023 Bank Street Athletic 3-0 Kelso -1/+1   DSM - Div. 1 Lg. Cup
04/02/2023 Craigie 2-2 Tayside Fire Brigade -9/+9   DSM - Div. 1 Lg. Cup
04/02/2023 The Beat 1-1 Dundee Social +8/-8   DSM - Div. 1 Lg. Cup
04/02/2023 Sporting Tayside 2-4 Lochee Harp Amateurs -8/+8   DSM - Div. 2
04/02/2023 Polepark 2-0 Fairmuir Social -6/+6   DSM - Div. 2 Lg. Cup
04/02/2023 Strathmartine Athletic 0-9 Saint Andrews {DSM} -10/+10   DSM - Div. 2 Lg. Cup
04/02/2023 Dundee United Sports Club 3-2 The Maidens +4/-4   DSM - Premier Lg. Cup
04/02/2023 Parktool Athletic 4-6 Dryburgh Athletic +3/-3   DSM - Premier Lg. Cup
04/02/2023 Stobswell 5-4 Occidental -9/+9   DSM - Premier Lg. Cup
04/02/2023 The Maidens 6-5 Kirkton -6/+6   DSM - Premier Lg. Cup
28/01/2023 Stobswell 5-1 The Maidens +7/-7   DSM - Premier Div.
21/01/2023 Bank Street Athletic 3-1 Craigie +10/-10   DSM - Div. 1
10/12/2022 Saint James 0-6 Powrie -43/+43   DSM - Div. 1
10/12/2022 Saint Andrews {DSM} 1-8 Polepark -19/+19   DSM - Div. 2 Lg. Cup
03/12/2022 Kelso 1-4 Dundee University Medics -19/+19   DSM - Div. 1
03/12/2022 Bank Street Athletic 2-0 Saint James +2/-2   DSM - Div. 1 Lg. Cup
03/12/2022 Dolphin 6-1 Clepington Social +8/-8   DSM - Div. 1 Lg. Cup
03/12/2022 Powrie 1-2 Tayside Fire Brigade -13/+13   DSM - Div. 1 Lg. Cup
03/12/2022 Dundee Athletic 0-8 Cannon Fodder -19/+19   DSM - Div. 2 Lg. Cup
03/12/2022 Fairmuir Social 3-2 Strathmartine Athletic -8/+8   DSM - Div. 2 Lg. Cup
03/12/2022 Monifieth Athletic 4-2 Lochee Harp Amateurs -2/+2   DSM - Div. 2 Lg. Cup
03/12/2022 Sporting Tayside 2-2 Saint Andrews {DSM} +6/-6   DSM - Div. 2 Lg. Cup
03/12/2022 Charlie Accies 3-0 Dundee United Sports Club +10/-10   DSM - Premier Lg. Cup
03/12/2022 Kirkton 2-3 Cairdy Thistle -4/+4   DSM - Premier Lg. Cup
03/12/2022 Occidental 1-5 Dryburgh Athletic -26/+26   DSM - Premier Lg. Cup
26/11/2022 Bank Street Athletic 4-2 The Beat -4/+4   DSM - Div. 1
26/11/2022 Tayside Fire Brigade 2-3 Dundee Social -5/+5   DSM - Div. 1
26/11/2022 Craigie 2-2 Powrie -8/+8   DSM - Div. 1 Lg. Cup
26/11/2022 Saint James 3-1 Kelso -1/+1   DSM - Div. 1 Lg. Cup
26/11/2022 Cannon Fodder 3-0 Claverhouse +16/-16   DSM - Div. 2 Lg. Cup
26/11/2022 Dundee Athletic 0-1 Lochee Harp Amateurs +1/-1   DSM - Div. 2 Lg. Cup
26/11/2022 Saint Andrews {DSM} 5-0 Fairmuir Social +14/-14   DSM - Div. 2 Lg. Cup
26/11/2022 Strathmartine Athletic 0-8 Polepark -2/+2   DSM - Div. 2 Lg. Cup
26/11/2022 Kirkton 3-2 Dundee United Sports Club +14/-14   DSM - Premier Lg. Cup
26/11/2022 Parktool Athletic 1-4 Occidental -6/+6   DSM - Premier Lg. Cup
19/11/2022 Cannon Fodder 5-0 Fairmuir Social +13/-13   DSM - Div. 2
12/11/2022 Dolphin 2-1 East End Thistle +3/-3   DSM - Div. 1
12/11/2022 Dundee University Medics 1-3 Tayside Fire Brigade -16/+16   DSM - Div. 1
12/11/2022 Kelso 1-7 Dundee Social -20/+20   DSM - Div. 1
12/11/2022 Powrie 5-3 The Beat -1/+1   DSM - Div. 1
12/11/2022 Saint James 1-2 Craigie -3/+3   DSM - Div. 1
12/11/2022 Cannon Fodder 1-3 Monifieth Athletic -7/+7   DSM - Div. 2
12/11/2022 Claverhouse 5-1 Dundee Athletic +4/-4   DSM - Div. 2
12/11/2022 Lochee Harp Amateurs 1-3 Saint Andrews {DSM} -20/+20   DSM - Div. 2
12/11/2022 Polepark 4-0 Fairmuir Social +1/-1   DSM - Div. 2
12/11/2022 Strathmartine Athletic 0-2 Sporting Tayside -3/+3   DSM - Div. 2
12/11/2022 Charlie Accies 9-1 Parktool Athletic +3/-3   DSM - Premier Div.
12/11/2022 Dundee United Sports Club 4-0 Occidental +12/-12   DSM - Premier Div.
12/11/2022 Stobswell 5-3 Kirkton -6/+6   DSM - Premier Div.
12/11/2022 The Maidens 1-2 Dryburgh Athletic -14/+14   DSM - Premier Div.
05/11/2022 Clepington Social 2-7 Saint James -14/+14   DSM - Div. 1
05/11/2022 Dundee Social 4-3 Dolphin -3/+3   DSM - Div. 1
05/11/2022 Powrie 2-1 Bank Street Athletic +11/-11   DSM - Div. 1
05/11/2022 Tayside Fire Brigade 1-1 East End Thistle -4/+4   DSM - Div. 1
05/11/2022 Dundee Athletic 4-0 Strathmartine Athletic +7/-7   DSM - Div. 2
05/11/2022 Fairmuir Social 2-3 Claverhouse -2/+2   DSM - Div. 2
05/11/2022 Monifieth Athletic 5-2 Lochee Harp Amateurs +3/-3   DSM - Div. 2
05/11/2022 Polepark 5-1 Sporting Tayside ±0/±0   DSM - Div. 2
05/11/2022 Saint Andrews {DSM} 4-5 Cannon Fodder -8/+8   DSM - Div. 2
05/11/2022 Cairdy Thistle 1-1 Fintry Athletic +2/-2   DSM - Premier Div.
05/11/2022 Dryburgh Athletic 6-1 Kirkton +13/-13   DSM - Premier Div.
29/10/2022 Bank Street Athletic 2-1 Dundee Social -2/+2   DSM - Div. 1
29/10/2022 Dolphin 6-3 The Beat +9/-9   DSM - Div. 1
29/10/2022 Dundee University Medics 1-3 Craigie -4/+4   DSM - Div. 1
29/10/2022 East End Thistle 2-1 Powrie +7/-7   DSM - Div. 1
29/10/2022 Kelso 3-3 Clepington Social -7/+7   DSM - Div. 1
29/10/2022 Dundee Athletic 1-3 Saint Andrews {DSM} -5/+5   DSM - Div. 2
29/10/2022 Lochee Harp Amateurs 2-4 Cannon Fodder -20/+20   DSM - Div. 2
29/10/2022 Monifieth Athletic 4-1 Fairmuir Social -1/+1   DSM - Div. 2
29/10/2022 Sporting Tayside 6-4 Claverhouse +27/-27   DSM - Div. 2
29/10/2022 Strathmartine Athletic 0-6 Polepark -1/+1   DSM - Div. 2
29/10/2022 Charlie Accies 3-2 Stobswell +10/-10   DSM - Premier Div.
29/10/2022 Dryburgh Athletic 4-5 Dundee United Sports Club -7/+7   DSM - Premier Div.
29/10/2022 Fintry Athletic 1-0 Kirkton -7/+7   DSM - Premier Div.
29/10/2022 Parktool Athletic 2-3 Occidental +5/-5   DSM - Premier Div.
22/10/2022 Craigie 6-2 Tayside Fire Brigade +9/-9   DSM - Div. 1
22/10/2022 Dolphin 2-3 Saint James -7/+7   DSM - Div. 1
22/10/2022 Dundee Social 2-1 East End Thistle -3/+3   DSM - Div. 1
22/10/2022 Powrie 1-1 Dundee University Medics -7/+7   DSM - Div. 1
22/10/2022 The Beat 3-3 Kelso -3/+3   DSM - Div. 1
22/10/2022 Claverhouse 7-3 Lochee Harp Amateurs +20/-20   DSM - Div. 2
22/10/2022 Dundee Athletic 0-4 Cannon Fodder -15/+15   DSM - Div. 2
22/10/2022 Fairmuir Social 3-1 Strathmartine Athletic -4/+4   DSM - Div. 2
22/10/2022 Saint Andrews {DSM} 2-3 Polepark +4/-4   DSM - Div. 2
22/10/2022 Sporting Tayside 0-4 Monifieth Athletic -3/+3   DSM - Div. 2
22/10/2022 Cairdy Thistle 0-3 Charlie Accies -16/+16   DSM - Premier Div.
22/10/2022 Dundee United Sports Club 4-1 Kirkton +3/-3   DSM - Premier Div.
22/10/2022 Occidental 3-1 Fintry Athletic +22/-22   DSM - Premier Div.
22/10/2022 The Maidens 4-1 Parktool Athletic -3/+3   DSM - Premier Div.
15/10/2022 Dundee Athletic 3-6 Fairmuir Social -22/+22   DSM - Div. 2
15/10/2022 Dundee United Sports Club 3-2 Parktool Athletic -10/+10   DSM - Premier Div.
08/10/2022 Dundee Social 3-6 Craigie -24/+24   DSM - Div. 1
08/10/2022 Powrie 4-2 Dolphin +4/-4   DSM - Div. 1
08/10/2022 Saint James 4-8 Dundee University Medics -45/+45   DSM - Div. 1
08/10/2022 The Beat 1-0 East End Thistle +9/-9   DSM - Div. 1
08/10/2022 Claverhouse 5-0 Strathmartine Athletic +1/-1   DSM - Div. 2
08/10/2022 Fairmuir Social 2-4 Saint Andrews {DSM} -13/+13   DSM - Div. 2
08/10/2022 Lochee Harp Amateurs 3-0 Sporting Tayside +2/-2   DSM - Div. 2
08/10/2022 Monifieth Athletic 3-0 Polepark +25/-25   DSM - Div. 2
08/10/2022 Dundee United Sports Club 2-8 Stobswell -27/+27   DSM - Premier Div.
08/10/2022 Fintry Athletic 1-1 Charlie Accies -2/+2   DSM - Premier Div.
08/10/2022 Kirkton 1-0 Cairdy Thistle +13/-13   DSM - Premier Div.
08/10/2022 Occidental 4-4 The Maidens +4/-4   DSM - Premier Div.
01/10/2022 East End Thistle 2-0 Dundee University Medics +6/-6   DSM - Div. 1
01/10/2022 The Beat 1-2 Clepington Social -16/+16   DSM - Div. 1
01/10/2022 Polepark 7-0 Dundee Athletic +3/-3   DSM - Div. 2
01/10/2022 Saint Andrews {DSM} 2-0 Lochee Harp Amateurs +17/-17   DSM - Div. 2
01/10/2022 Sporting Tayside 2-3 Fairmuir Social -6/+6   DSM - Div. 2
01/10/2022 Parktool Athletic 0-11 Fintry Athletic -9/+9   DSM - Premier Div.
24/09/2022 Bank Street Athletic 5-1 Tayside Fire Brigade +7/-7   DSM - Div. 1
24/09/2022 Clepington Social 1-2 Powrie +6/-6   DSM - Div. 1
24/09/2022 Craigie 8-1 The Beat +9/-9   DSM - Div. 1
24/09/2022 Dundee University Medics 5-5 Kelso -5/+5   DSM - Div. 1
24/09/2022 East End Thistle 2-3 Saint James -5/+5   DSM - Div. 1
24/09/2022 Cannon Fodder 11-0 Sporting Tayside +24/-24   DSM - Div. 2
24/09/2022 Fairmuir Social 0-3 Polepark -1/+1   DSM - Div. 2
24/09/2022 Lochee Harp Amateurs 7-3 Strathmartine Athletic -1/+1   DSM - Div. 2
24/09/2022 Monifieth Athletic 2-0 Claverhouse +2/-2   DSM - Div. 2
24/09/2022 Dryburgh Athletic 3-4 Stobswell +2/-2   DSM - Premier Div.
24/09/2022 Dundee United Sports Club 0-3 Charlie Accies -28/+28   DSM - Premier Div.
24/09/2022 Kirkton 3-4 Occidental -5/+5   DSM - Premier Div.
24/09/2022 Parktool Athletic 1-5 Cairdy Thistle -5/+5   DSM - Premier Div.
17/09/2022 Bank Street Athletic 8-1 Kelso +6/-6   DSM - Div. 1
17/09/2022 Clepington Social 5-6 Dolphin +2/-2   DSM - Div. 1
17/09/2022 Craigie 3-1 Powrie +6/-6   DSM - Div. 1
17/09/2022 Dundee University Medics 0-1 Dundee Social +1/-1   DSM - Div. 1
17/09/2022 The Beat 1-3 Tayside Fire Brigade -11/+11   DSM - Div. 1
17/09/2022 Claverhouse 1-5 Polepark -14/+14   DSM - Div. 2
17/09/2022 Dundee Athletic 0-8 Monifieth Athletic -15/+15   DSM - Div. 2
17/09/2022 Fairmuir Social 2-3 Lochee Harp Amateurs ±0/±0   DSM - Div. 2
17/09/2022 Strathmartine Athletic 0-8 Saint Andrews {DSM} -12/+12   DSM - Div. 2
17/09/2022 Charlie Accies 2-2 The Maidens -4/+4   DSM - Premier Div.
17/09/2022 Dryburgh Athletic 1-0 Cairdy Thistle +5/-5   DSM - Premier Div.
17/09/2022 Occidental 2-5 Dundee United Sports Club -13/+13   DSM - Premier Div.
16/09/2022 Stobswell 2-0 Fintry Athletic +7/-7 DSM - Adamson Memorial Cup
03/09/2022 The Beat 1-6 Powrie -24/+24   DSM - Div. 1
03/09/2022 Monifieth Athletic 2-2 Saint Andrews {DSM} -11/+11   DSM - Div. 2
30/08/2022 Dolphin 5-2 Dundee University Medics +13/-13   DSM - Div. 1
30/08/2022 Kelso 1-4 East End Thistle -22/+22   DSM - Div. 1
30/08/2022 Cairdy Thistle 3-1 Stobswell +25/-25   DSM - Premier Div.
30/08/2022 Dundee United Sports Club 3-1 The Maidens +8/-8   DSM - Premier Div.
27/08/2022 Charlie Accies 2-2 p Fintry Athletic +1/-1 DSM - Adamson Memorial Cup
27/08/2022 Stobswell 9-0 Occidental +14/-14 DSM - Adamson Memorial Cup
27/08/2022 Bank Street Athletic 1-2 East End Thistle -22/+22   DSM - Div. 1
27/08/2022 Clepington Social 2-2 Dundee University Medics +5/-5   DSM - Div. 1
27/08/2022 Dolphin 3-6 Craigie -14/+14   DSM - Div. 1
27/08/2022 Powrie 3-5 Saint James -20/+20   DSM - Div. 1
27/08/2022 Tayside Fire Brigade 2-4 Kelso -28/+28   DSM - Div. 1
27/08/2022 The Beat 1-2 Dundee Social +1/-1   DSM - Div. 1
27/08/2022 Cannon Fodder 5-2 Claverhouse +28/-28   DSM - Div. 2
27/08/2022 Polepark 2-0 Lochee Harp Amateurs -2/+2   DSM - Div. 2
27/08/2022 Saint Andrews {DSM} 1-0 Dundee Athletic -2/+2   DSM - Div. 2
27/08/2022 Strathmartine Athletic 0-9 Monifieth Athletic -4/+4   DSM - Div. 2
27/08/2022 Dryburgh Athletic 10-1 Dundee West +30/-30   DSM - Premier Div.
27/08/2022 Kirkton 2-0 Parktool Athletic ±0/±0   DSM - Premier Div.
27/08/2022 The Maidens 3-1 Cairdy Thistle +6/-6   DSM - Premier Div.
24/08/2022 East End Thistle 1-1 Craigie +6/-6   DSM - Div. 1
24/08/2022 Kirkton 2-3 Dryburgh Athletic -4/+4   DSM - Premier Div.
23/08/2022 Dundee Social 6-2 Clepington Social +1/-1   DSM - Div. 1
23/08/2022 Dundee University Medics 0-2 Bank Street Athletic -1/+1   DSM - Div. 1
23/08/2022 Kelso 0-3 Powrie -12/+12   DSM - Div. 1
23/08/2022 Saint James 4-1 The Beat +7/-7   DSM - Div. 1
23/08/2022 Tayside Fire Brigade 5-1 Dolphin +19/-19   DSM - Div. 1
23/08/2022 Dundee West 3-13 The Maidens -46/+46   DSM - Premier Div.
23/08/2022 Fintry Athletic 1-4 Dundee United Sports Club -31/+31   DSM - Premier Div.
23/08/2022 Occidental 1-3 Charlie Accies -10/+10   DSM - Premier Div.
23/08/2022 Parktool Athletic 2-10 Stobswell -3/+3   DSM - Premier Div.
20/08/2022 Bank Street Athletic 0-4 Charlie Accies -26/+26 DSM - Adamson Memorial Cup
20/08/2022 Occidental 2-0 Kirkton +3/-3 DSM - Adamson Memorial Cup
20/08/2022 Stobswell 5-3 Dundee United Sports Club +2/-2 DSM - Adamson Memorial Cup
20/08/2022 The Maidens 3-3 p Fintry Athletic +3/-3 DSM - Adamson Memorial Cup
20/08/2022 Dolphin 2-2 Kelso -8/+8   DSM - Div. 1
20/08/2022 Dundee Social 3-5 Powrie -25/+25   DSM - Div. 1
20/08/2022 Dundee University Medics 1-5 The Beat -39/+39   DSM - Div. 1
20/08/2022 East End Thistle 3-1 Clepington Social ±0/±0   DSM - Div. 1
20/08/2022 Saint James 2-5 Tayside Fire Brigade -33/+33   DSM - Div. 1
20/08/2022 Cannon Fodder 3-1 Strathmartine Athletic -4/+4   DSM - Div. 2
20/08/2022 Claverhouse 2-2 Saint Andrews {DSM} -8/+8   DSM - Div. 2
20/08/2022 Dundee Athletic 2-1 Sporting Tayside +2/-2   DSM - Div. 2
20/08/2022 Lochee Harp Amateurs 2-6 Monifieth Athletic -27/+27   DSM - Div. 2
20/08/2022 Cairdy Thistle 6-0 Dundee West +26/-26   DSM - Premier Div.
20/08/2022 Parktool Athletic 3-4 Dryburgh Athletic +5/-5   DSM - Premier Div.
17/08/2022 Cairdy Thistle 1-2 Kirkton -19/+19 DSM - Adamson Memorial Cup
17/08/2022 Dryburgh Athletic 0-3 Bank Street Athletic -28/+28 DSM - Adamson Memorial Cup
17/08/2022 Dundee United Sports Club 13-1 Powrie +13/-13 DSM - Adamson Memorial Cup
17/08/2022 Dundee West 4-5 The Maidens -7/+7 DSM - Adamson Memorial Cup
17/08/2022 Fintry Athletic 4-3 Monifieth Athletic -11/+11 DSM - Adamson Memorial Cup
17/08/2022 Occidental p 2-2 Tayside Fire Brigade -11/+11 DSM - Adamson Memorial Cup
17/08/2022 Stobswell 14-2 Claverhouse +1/-1 DSM - Adamson Memorial Cup
17/08/2022 The Beat 1-7 Charlie Accies -7/+7 DSM - Adamson Memorial Cup
16/08/2022 Craigie 14-3 Clepington Social +7/-7   DSM - Div. 1
16/08/2022 Dundee Social 3-4 Saint James -15/+15   DSM - Div. 1
16/08/2022 East End Thistle 3-1 Dolphin +17/-17   DSM - Div. 1
16/08/2022 Lochee Harp Amateurs 1-1 Dundee Athletic -11/+11   DSM - Div. 2
16/08/2022 Polepark 3-2 Cannon Fodder -10/+10   DSM - Div. 2
16/08/2022 Sporting Tayside 1-0 Saint Andrews {DSM} +10/-10   DSM - Div. 2
13/08/2022 Cannon Fodder 2-8 Stobswell ±0/±0   DSM - Adamson Memorial Cup
13/08/2022 Craigie 1-3 The Maidens -10/+10   DSM - Adamson Memorial Cup
13/08/2022 Dryburgh Athletic 12-0 Claverhouse +7/-7   DSM - Adamson Memorial Cup
13/08/2022 Dundee United Sports Club 11-1 Strathmartine Athletic ±0/±0   DSM - Adamson Memorial Cup
13/08/2022 Dundee West 6-2 Dundee Athletic -2/+2   DSM - Adamson Memorial Cup
13/08/2022 Kirkton 3-3 Dundee Social +1/-1   DSM - Adamson Memorial Cup
13/08/2022 Lochee Harp Amateurs 2-2 Charlie Accies +13/-13   DSM - Adamson Memorial Cup
13/08/2022 Monifieth Athletic 5-3 Sporting Tayside -5/+5   DSM - Adamson Memorial Cup
13/08/2022 Occidental 5-2 Dolphin +3/-3   DSM - Adamson Memorial Cup
13/08/2022 Powrie 5-4 Clepington Social -9/+9   DSM - Adamson Memorial Cup
13/08/2022 Saint Andrews {DSM} 3-4 Tayside Fire Brigade +4/-4   DSM - Adamson Memorial Cup
13/08/2022 Saint James 0-1 East End Thistle -19/+19   DSM - Adamson Memorial Cup
13/08/2022 The Beat 1-4 Parktool Athletic -29/+29   DSM - Adamson Memorial Cup
10/08/2022 Claverhouse 3-2 East End Thistle +6/-6   DSM - Adamson Memorial Cup
10/08/2022 Kelso 2-3 Cannon Fodder -21/+21   DSM - Adamson Memorial Cup
10/08/2022 Occidental 1-3 Craigie -26/+26   DSM - Adamson Memorial Cup
10/08/2022 Saint Andrews {DSM} 2-3 Dundee West +10/-10   DSM - Adamson Memorial Cup
10/08/2022 Stobswell 5-2 Bank Street Athletic +1/-1   DSM - Adamson Memorial Cup
10/08/2022 Strathmartine Athletic 3-6 Lochee Harp Amateurs +2/-2   DSM - Adamson Memorial Cup
10/08/2022 Tayside Fire Brigade 2-2 Dundee Athletic -13/+13   DSM - Adamson Memorial Cup
10/08/2022 The Maidens 5-4 Dolphin -8/+8   DSM - Adamson Memorial Cup
09/08/2022 Charlie Accies 2-2 Dundee United Sports Club -3/+3   DSM - Adamson Memorial Cup
09/08/2022 Clepington Social 3-2 Parktool Athletic +12/-12   DSM - Adamson Memorial Cup
09/08/2022 Dryburgh Athletic 4-2 Saint James +2/-2   DSM - Adamson Memorial Cup
09/08/2022 Fintry Athletic 6-1 Dundee Social +7/-7   DSM - Adamson Memorial Cup
09/08/2022 Kirkton 3-2 Polepark +3/-3   DSM - Adamson Memorial Cup
09/08/2022 Monifieth Athletic 1-2 Cairdy Thistle +7/-7   DSM - Adamson Memorial Cup
09/08/2022 The Beat 2-1 Powrie +12/-12   DSM - Adamson Memorial Cup
06/08/2022 Bank Street Athletic 5-2 Cannon Fodder -4/+4   DSM - Adamson Memorial Cup
06/08/2022 Cairdy Thistle 10-2 Sporting Tayside +1/-1   DSM - Adamson Memorial Cup
06/08/2022 Charlie Accies 5-0 Strathmartine Athletic -2/+2   DSM - Adamson Memorial Cup
06/08/2022 Clepington Social 3-7 The Beat -21/+21   DSM - Adamson Memorial Cup
06/08/2022 Dolphin 3-2 Craigie +10/-10   DSM - Adamson Memorial Cup
06/08/2022 Dryburgh Athletic 4-2 East End Thistle -5/+5   DSM - Adamson Memorial Cup
06/08/2022 Dundee West 4-3 Tayside Fire Brigade -8/+8   DSM - Adamson Memorial Cup
06/08/2022 Kirkton 1-2 Fintry Athletic +7/-7   DSM - Adamson Memorial Cup
06/08/2022 Lochee Harp Amateurs 0-8 Dundee United Sports Club -6/+6   DSM - Adamson Memorial Cup
06/08/2022 Parktool Athletic 2-3 Powrie ±0/±0   DSM - Adamson Memorial Cup
06/08/2022 Polepark 1-4 Dundee Social -21/+21   DSM - Adamson Memorial Cup
06/08/2022 Saint Andrews {DSM} 6-2 Dundee Athletic +13/-13   DSM - Adamson Memorial Cup
06/08/2022 Saint James 4-5 Claverhouse -22/+22   DSM - Adamson Memorial Cup
06/08/2022 Stobswell 12-3 Kelso +2/-2   DSM - Adamson Memorial Cup
06/08/2022 The Maidens 1-2 Occidental -14/+14   DSM - Adamson Memorial Cup
27/05/2022 Charlie Accies 4-0 Bank Street Athletic +20/-20 DSM - Shaun Kelly Memorial Cup
25/05/2022 Sporting Tayside 1-6 Saint James -2/+2   DSM - Div. 2
21/05/2022 The Maidens 6-1 Clarks +2/-2   DSM - Div. 1
21/05/2022 Craigie 10-4 Dolphin +20/-20   DSM - Div. 2
21/05/2022 Saint James 2-2 Saint Andrews Colts {DSM} -14/+14   DSM - Div. 2
21/05/2022 Bank Street Athletic 2-5 Charlie Accies -24/+24   DSM - Premier Div.
21/05/2022 Powrie 0-3 Dundee United Sports Club -9/+9   DSM - Premier Div.
21/05/2022 Riverside Community Sports Club 4-6 Dryburgh Athletic -16/+16   DSM - Premier Div.
21/05/2022 Stobswell 9-1 Cairdy Thistle +15/-15   DSM - Premier Div.
19/05/2022 Clepington Social 6-0 Sporting Tayside +14/-14   DSM - Div. 2
18/05/2022 Craigie 12-1 Lochee Albion +2/-2   DSM - Div. 2
18/05/2022 Strathmartine Athletic 2-5 Saint James +4/-4   DSM - Div. 2
18/05/2022 Stobswell 5-2 Bank Street Athletic +3/-3   DSM - Premier Div.
17/05/2022 Dundee University Medics 4-0 Clarks +18/-18   DSM - Div. 1
17/05/2022 Sporting Tayside 1-6 Tayside Fire Brigade -7/+7   DSM - Div. 2
17/05/2022 Fintry Athletic 0-0 Cairdy Thistle -8/+8   DSM - Premier Div.
14/05/2022 Dundee University Medics 3-2 Kirkton +10/-10   DSM - Div. 1
14/05/2022 Parktool Athletic 1-4 Dundee West -3/+3   DSM - Div. 1
14/05/2022 The Maidens 6-1 The Beat +2/-2   DSM - Div. 1
14/05/2022 Dundee Athletic 0-6 Craigie -4/+4   DSM - Div. 2
14/05/2022 Fairmuir Social 2-3 Dolphin -18/+18   DSM - Div. 2
14/05/2022 Saint James 0-3 Riverside West End -19/+19   DSM - Div. 2
14/05/2022 Dryburgh Athletic 6-0 Powrie +19/-19   DSM - Premier Div.
14/05/2022 Dundee North End Amateurs 0-6 Bank Street Athletic -49/+49   DSM - Premier Div.
14/05/2022 Occidental 0-7 Stobswell -26/+26   DSM - Premier Div.
14/05/2022 Riverside Community Sports Club 2-1 Cairdy Thistle +9/-9   DSM - Premier Div.
11/05/2022 Clepington Social 3-3 Saint James +12/-12   DSM - Div. 2
11/05/2022 Dolphin 11-0 Lochee Albion +4/-4   DSM - Div. 2
11/05/2022 Riverside West End 12-1 Dundee Athletic +1/-1   DSM - Div. 2
11/05/2022 Dundee United Sports Club 4-0 Riverside Community Sports Club +12/-12   DSM - Premier Div.
11/05/2022 Powrie 1-3 Stobswell +1/-1   DSM - Premier Div.
07/05/2022 Dundee West 2-1 Dundee University Medics -9/+9   DSM - Div. 1
07/05/2022 Whitfield Tavern 2-3 Kirkton -15/+15   DSM - Div. 1
07/05/2022 Clepington Social 3-4 Fairmuir Social +9/-9   DSM - Div. 2
07/05/2022 Craigie 4-2 Saint Andrews Colts {DSM} -6/+6   DSM - Div. 2
07/05/2022 Monifieth Athletic 2-1 Lochee Albion -10/+10   DSM - Div. 2
07/05/2022 Sporting Tayside 0-8 Dolphin -10/+10   DSM - Div. 2
07/05/2022 Tayside Fire Brigade 0-3 Riverside West End -8/+8   DSM - Div. 2
07/05/2022 Bank Street Athletic 2-2 Occidental -1/+1   DSM - Premier Div.
07/05/2022 Charlie Accies 4-3 Riverside Community Sports Club -2/+2   DSM - Premier Div.
07/05/2022 Dundee United Sports Club 3-0 Dryburgh Athletic +10/-10   DSM - Premier Div.
07/05/2022 Fintry Athletic 2-2 Stobswell -1/+1   DSM - Premier Div.
06/05/2022 Powrie 2-0 Saint James +20/-20 DSM - George McArthur Memorial Cup
04/05/2022 Parktool Athletic 0-0 Kelso -3/+3   DSM - Div. 1
04/05/2022 Fairmuir Social 1-2 Craigie -15/+15   DSM - Div. 2
04/05/2022 Lochee Albion 2-7 Riverside West End ±0/±0   DSM - Div. 2
04/05/2022 Strathmartine Athletic 2-4 Clepington Social +3/-3   DSM - Div. 2
04/05/2022 Charlie Accies 0-1 Fintry Athletic -5/+5   DSM - Premier Div.
04/05/2022 Dundee United Sports Club 2-1 Occidental +2/-2   DSM - Premier Div.
04/05/2022 Stobswell 3-1 Dryburgh Athletic -2/+2   DSM - Premier Div.
30/04/2022 Cannon Fodder 1-2 Parktool Athletic +3/-3   DSM - Div. 1
30/04/2022 The Beat 2-3 Whitfield Tavern +3/-3   DSM - Div. 1
30/04/2022 Lochee Albion 0-6 Fairmuir Social -1/+1   DSM - Div. 2
30/04/2022 Sporting Tayside 0-4 Riverside West End +1/-1   DSM - Div. 2
30/04/2022 Strathmartine Athletic 3-2 Monifieth Athletic +24/-24   DSM - Div. 2
30/04/2022 Tayside Fire Brigade 3-1 Saint Andrews Colts {DSM} -5/+5   DSM - Div. 2
30/04/2022 Dolphin 1-2 Saint James -1/+1 DSM - George McArthur Memorial Cup
30/04/2022 Powrie 5-2 Clepington Social -2/+2 DSM - George McArthur Memorial Cup
30/04/2022 Cairdy Thistle 2-3 Dundee North End Amateurs -12/+12   DSM - Premier Div.
30/04/2022 Stobswell 5-3 Dundee United Sports Club +1/-1   DSM - Premier Div.
30/04/2022 Bank Street Athletic 3-2 Dryburgh Athletic +3/-3 DSM - Shaun Kelly Memorial Cup
30/04/2022 Charlie Accies p 1-1 Fintry Athletic +1/-1 DSM - Shaun Kelly Memorial Cup
29/04/2022 Dundee West p 2-2 Kirkton -9/+9 DSM - Div. 1 Lg. Cup
27/04/2022 Parktool Athletic 2-4 Whitfield Tavern -3/+3   DSM - Div. 1
27/04/2022 Craigie 2-2 Riverside West End +2/-2   DSM - Div. 2
27/04/2022 Dolphin 3-2 Tayside Fire Brigade +3/-3 DSM - George McArthur Memorial Cup
27/04/2022 Bank Street Athletic 1-4 Fintry Athletic -15/+15   DSM - Premier Div.
27/04/2022 Charlie Accies 1-0 Dundee United Sports Club +3/-3   DSM - Premier Div.
23/04/2022 Dundee University Medics 0-2 Parktool Athletic -23/+23   DSM - Div. 1
23/04/2022 Dundee West 3-0 Cannon Fodder -4/+4   DSM - Div. 1
23/04/2022 Kelso 1-4 The Beat -30/+30   DSM - Div. 1
23/04/2022 Dundee Athletic 3-4 Fairmuir Social +11/-11   DSM - Div. 2
23/04/2022 Strathmartine Athletic 2-2 Sporting Tayside +9/-9   DSM - Div. 2
23/04/2022 Riverside West End 3-1 Tayside Fire Brigade ±0/±0 DSM - Div. 2 Lg. Cup
23/04/2022 Lochee Albion 1-3 Clepington Social -6/+6 DSM - George McArthur Memorial Cup
23/04/2022 Saint James 4-2 Clarks -3/+3 DSM - George McArthur Memorial Cup
23/04/2022 The Maidens 3-3 p Powrie -11/+11 DSM - George McArthur Memorial Cup
23/04/2022 Dundee North End Amateurs 3-0 Dundee United Sports Club +22/-22   DSM - Premier Div.
23/04/2022 Bank Street Athletic 4-2 Whitfield Tavern +6/-6 DSM - Shaun Kelly Memorial Cup
23/04/2022 Dryburgh Athletic 1-0 Craigie -2/+2 DSM - Shaun Kelly Memorial Cup
23/04/2022 Fintry Athletic 1-0 Cairdy Thistle -1/+1 DSM - Shaun Kelly Memorial Cup
23/04/2022 Riverside Community Sports Club 1-5 Charlie Accies -28/+28 DSM - Shaun Kelly Memorial Cup
20/04/2022 Monifieth Athletic 0-4 Craigie -19/+19   DSM - Div. 2
20/04/2022 Dundee United Sports Club 2-3 Cairdy Thistle -13/+13   DSM - Premier Div.
20/04/2022 Bank Street Athletic 2-0 Stobswell +27/-27 DSM - Shaun Kelly Memorial Cup
19/04/2022 Powrie p 1-1 The Beat -11/+11 DSM - George McArthur Memorial Cup
16/04/2022 Cannon Fodder 1-5 Tayside Fire Brigade -6/+6 DSM - George McArthur Memorial Cup
16/04/2022 Clarks 4-1 Kelso +19/-19 DSM - George McArthur Memorial Cup
16/04/2022 Lochee Albion 3-2 Dundee University Medics +22/-22 DSM - George McArthur Memorial Cup
16/04/2022 Monifieth Athletic 0-1 The Maidens +7/-7 DSM - George McArthur Memorial Cup
16/04/2022 Saint James 4-2 Dundee Athletic -8/+8 DSM - George McArthur Memorial Cup
16/04/2022 Strathmartine Athletic 0-17 Dolphin -3/+3 DSM - George McArthur Memorial Cup
16/04/2022 Craigie p 0-0 Kirkton -5/+5 DSM - Shaun Kelly Memorial Cup
16/04/2022 Dryburgh Athletic 2-1 Dundee North End Amateurs +5/-5 DSM - Shaun Kelly Memorial Cup
16/04/2022 Dundee West 2-2 p Whitfield Tavern -8/+8 DSM - Shaun Kelly Memorial Cup
16/04/2022 Fintry Athletic 5-2 Dundee United Sports Club +15/-15 DSM - Shaun Kelly Memorial Cup
16/04/2022 Parktool Athletic 0-6 Cairdy Thistle -8/+8 DSM - Shaun Kelly Memorial Cup
16/04/2022 Riverside Community Sports Club p 1-1 Occidental -1/+1 DSM - Shaun Kelly Memorial Cup
16/04/2022 Riverside West End 1-2 Charlie Accies -9/+9 DSM - Shaun Kelly Memorial Cup
15/04/2022 Stobswell 2-1 Powrie -9/+9 DSM - Premier Lg. Cup
13/04/2022 The Maidens 3-0 Fairmuir Social +9/-9   DSM - Memorial Cup
12/04/2022 Dolphin 4-3 Riverside West End +17/-17   DSM - Div. 2
12/04/2022 Lochee Albion 1-5 Dryburgh Athletic +2/-2   DSM - Memorial Cup
12/04/2022 Sporting Tayside 0-7 Clepington Social -44/+44   DSM - Memorial Cup
09/04/2022 Cannon Fodder 0-4 Dundee University Medics -7/+7   DSM - Div. 1
09/04/2022 Cairdy Thistle 3-0 The Beat -3/+3   DSM - Memorial Cup
09/04/2022 Charlie Accies 3-1 Powrie ±0/±0   DSM - Memorial Cup
09/04/2022 Clepington Social 1-4 Craigie ±0/±0   DSM - Memorial Cup
09/04/2022 Dolphin 1-3 Fintry Athletic +3/-3   DSM - Memorial Cup
09/04/2022 Dundee Athletic 0-4 Riverside Community Sports Club +1/-1   DSM - Memorial Cup
09/04/2022 Dundee North End Amateurs 3-0 Fairmuir Social +15/-15   DSM - Memorial Cup
09/04/2022 Dundee West 4-2 Kelso -5/+5   DSM - Memorial Cup
09/04/2022 Clarks 1-3 Dundee United Sports Club +5/-5   DSM - Memorial Cup
09/04/2022 Monifieth Athletic 1-7 Bank Street Athletic -19/+19   DSM - Memorial Cup
09/04/2022 Riverside West End 9-2 Saint James +31/-31   DSM - Memorial Cup
09/04/2022 Sporting Tayside 0-13 Occidental -5/+5   DSM - Memorial Cup
09/04/2022 Stobswell 6-4 Tayside Fire Brigade -7/+7   DSM - Memorial Cup
09/04/2022 The Maidens 2-2 p Kirkton -12/+12   DSM - Memorial Cup
09/04/2022 Whitfield Tavern 13-0 Strathmartine Athletic ±0/±0   DSM - Memorial Cup
02/04/2022 Kirkton 0-1 Parktool Athletic -19/+19   DSM - Div. 1
02/04/2022 The Maidens 4-3 Dundee West +2/-2   DSM - Div. 1
02/04/2022 Whitfield Tavern 4-1 Clarks +1/-1   DSM - Div. 1
02/04/2022 Clepington Social 2-1 Dundee Athletic -3/+3   DSM - Div. 2
02/04/2022 Riverside West End 3-0 Monifieth Athletic +1/-1   DSM - Div. 2
02/04/2022 Saint Andrews Colts {DSM} 1-7 Fairmuir Social -3/+3   DSM - Div. 2
02/04/2022 Saint James 2-2 Craigie -8/+8   DSM - Div. 2
02/04/2022 Sporting Tayside 2-1 Lochee Albion -4/+4   DSM - Div. 2
02/04/2022 Tayside Fire Brigade 2-2 Dolphin -4/+4   DSM - Div. 2
02/04/2022 Dundee United Sports Club 3-0 Dundee University Medics -2/+2   DSM - Memorial Cup
02/04/2022 Kelso 4-1 Cannon Fodder ±0/±0   DSM - Memorial Cup
02/04/2022 Dundee North End Amateurs 1-1 Charlie Accies -2/+2   DSM - Premier Div.
02/04/2022 Fintry Athletic 3-3 Dryburgh Athletic -9/+9   DSM - Premier Div.
02/04/2022 Occidental 2-2 Cairdy Thistle -2/+2   DSM - Premier Div.
02/04/2022 Powrie 1-3 Bank Street Athletic -13/+13   DSM - Premier Div.
02/04/2022 Riverside Community Sports Club 1-4 Stobswell -7/+7   DSM - Premier Div.
26/03/2022 Cannon Fodder 0-6 The Maidens -1/+1   DSM - Div. 1
26/03/2022 Whitfield Tavern 3-1 Kelso -2/+2   DSM - Div. 1
26/03/2022 Clarks 1-7 Dundee West -9/+9 DSM - Div. 1 Lg. Cup
26/03/2022 Kirkton p 2-2 Parktool Athletic -10/+10 DSM - Div. 1 Lg. Cup
26/03/2022 Dolphin 5-1 Saint Andrews Colts {DSM} +3/-3   DSM - Div. 2
26/03/2022 Dundee Athletic 1-1 Sporting Tayside +1/-1   DSM - Div. 2
26/03/2022 Fairmuir Social 3-1 Monifieth Athletic -3/+3   DSM - Div. 2
26/03/2022 Lochee Albion 3-3 Clepington Social +5/-5   DSM - Div. 2
26/03/2022 Riverside West End 15-0 Strathmartine Athletic ±0/±0   DSM - Div. 2
26/03/2022 Tayside Fire Brigade 1-2 Craigie -5/+5   DSM - Div. 2
26/03/2022 Cairdy Thistle 0-1 Dryburgh Athletic -16/+16   DSM - Premier Div.
26/03/2022 Fintry Athletic 3-1 Occidental +3/-3   DSM - Premier Div.
26/03/2022 Riverside Community Sports Club 2-1 Dundee North End Amateurs +4/-4   DSM - Premier Div.
26/03/2022 Bank Street Athletic 3-4 Powrie -16/+16 DSM - Premier Lg. Cup
26/03/2022 Dundee United Sports Club 1-3 Stobswell -11/+11 DSM - Premier Lg. Cup
19/03/2022 Dundee West 4-2 Kelso -5/+5   DSM - Div. 1
19/03/2022 Kirkton 0-3 The Maidens -9/+9   DSM - Div. 1
19/03/2022 Dundee University Medics 2-3 Clarks -15/+15   DSM - Div. 1 Lg. Cup
19/03/2022 Parktool Athletic 3-1 Cannon Fodder -2/+2   DSM - Div. 1 Lg. Cup
19/03/2022 Whitfield Tavern 6-1 The Beat +5/-5   DSM - Div. 1 Lg. Cup
19/03/2022 Craigie 12-1 Strathmartine Athletic +1/-1   DSM - Div. 2
19/03/2022 Dolphin 8-2 Clepington Social +8/-8   DSM - Div. 2
19/03/2022 Dundee Athletic 0-3 Tayside Fire Brigade -1/+1   DSM - Div. 2
19/03/2022 Fairmuir Social 2-1 Saint James +3/-3   DSM - Div. 2
19/03/2022 Lochee Albion 4-4 Saint Andrews Colts {DSM} +5/-5   DSM - Div. 2
19/03/2022 Monifieth Athletic 3-0 Sporting Tayside ±0/±0   DSM - Div. 2
19/03/2022 Bank Street Athletic 1-4 Dundee United Sports Club -14/+14   DSM - Premier Div.
19/03/2022 Charlie Accies 5-1 Cairdy Thistle +29/-29   DSM - Premier Div.
19/03/2022 Occidental 1-1 Riverside Community Sports Club -5/+5   DSM - Premier Div.
19/03/2022 Dundee North End Amateurs 2-2 p Powrie -9/+9 DSM - Premier Lg. Cup
12/03/2022 The Beat 1-4 Dundee West ±0/±0   DSM - Div. 1 Lg. Cup
12/03/2022 Craigie 1-2 Tayside Fire Brigade -17/+17 DSM - Div. 2 Lg. Cup
12/03/2022 Riverside West End p 2-2 Saint James -4/+4 DSM - Div. 2 Lg. Cup
12/03/2022 Dryburgh Athletic 3-3 p Bank Street Athletic -2/+2 DSM - Premier Lg. Cup
12/03/2022 Dundee United Sports Club 3-2 Fintry Athletic +5/-5 DSM - Premier Lg. Cup
12/03/2022 Stobswell 4-2 Riverside Community Sports Club -3/+3 DSM - Premier Lg. Cup
05/03/2022 Dundee University Medics 4-2 Kelso +7/-7   DSM - Div. 1 Lg. Cup
05/03/2022 Clarks 3-0 Parktool Athletic +17/-17   DSM - Div. 1 Lg. Cup
05/03/2022 The Maidens 3-4 Kirkton -21/+21   DSM - Div. 1 Lg. Cup
05/03/2022 Whitfield Tavern 1-8 Dundee West -41/+41   DSM - Div. 1 Lg. Cup
05/03/2022 Dundee Athletic 2-3 Monifieth Athletic +8/-8   DSM - Div. 2
05/03/2022 Saint Andrews Colts {DSM} 5-0 Strathmartine Athletic +3/-3   DSM - Div. 2
05/03/2022 Craigie 9-0 Lochee Albion +1/-1 DSM - Div. 2 Lg. Cup
05/03/2022 Dolphin 2-3 Riverside West End +4/-4 DSM - Div. 2 Lg. Cup
05/03/2022 Fairmuir Social 2-2 p Tayside Fire Brigade -12/+12 DSM - Div. 2 Lg. Cup
05/03/2022 Saint James 9-0 Sporting Tayside +2/-2 DSM - Div. 2 Lg. Cup
05/03/2022 Cairdy Thistle 1-0 Bank Street Athletic -3/+3   DSM - Premier Div.
05/03/2022 Dundee North End Amateurs 2-2 Powrie -10/+10   DSM - Premier Div.
05/03/2022 Fintry Athletic 4-2 Riverside Community Sports Club ±0/±0   DSM - Premier Div.
05/03/2022 Occidental 2-1 Dryburgh Athletic -1/+1   DSM - Premier Lg. Cup
26/02/2022 Clarks 3-3 The Beat -4/+4   DSM - Div. 1
26/02/2022 Cannon Fodder 0-2 Kelso -1/+1   DSM - Div. 1 Lg. Cup
26/02/2022 Dundee West 1-6 Kirkton -58/+58   DSM - Div. 1 Lg. Cup
26/02/2022 Parktool Athletic 3-0 Dundee University Medics +27/-27   DSM - Div. 1 Lg. Cup
26/02/2022 The Maidens 7-2 Whitfield Tavern +16/-16   DSM - Div. 1 Lg. Cup
26/02/2022 Saint James 3-1 Dolphin -3/+3   DSM - Div. 2
26/02/2022 Riverside West End 13-2 Dundee Athletic +1/-1   DSM - Div. 2 Lg. Cup
26/02/2022 Saint Andrews Colts {DSM} 3-3 Tayside Fire Brigade +10/-10   DSM - Div. 2 Lg. Cup
26/02/2022 Strathmartine Athletic 0-6 Sporting Tayside -12/+12   DSM - Div. 2 Lg. Cup
26/02/2022 Powrie 0-7 Occidental -31/+31   DSM - Premier Div.
26/02/2022 Stobswell 2-2 Charlie Accies -12/+12   DSM - Premier Div.
26/02/2022 Dundee North End Amateurs 7-4 Riverside Community Sports Club +14/-14   DSM - Premier Lg. Cup
26/02/2022 Dundee United Sports Club 4-1 Bank Street Athletic +6/-6   DSM - Premier Lg. Cup
12/02/2022 Clarks 2-0 Cannon Fodder -2/+2   DSM - Div. 1 Lg. Cup
12/02/2022 Parktool Athletic 3-2 Kelso +8/-8   DSM - Div. 1 Lg. Cup
12/02/2022 The Beat 3-7 The Maidens -2/+2   DSM - Div. 1 Lg. Cup
12/02/2022 Whitfield Tavern 7-0 Kirkton +14/-14   DSM - Div. 1 Lg. Cup
12/02/2022 Tayside Fire Brigade 7-0 Strathmartine Athletic +1/-1   DSM - Div. 2
12/02/2022 Clepington Social 0-11 Riverside West End -7/+7   DSM - Div. 2 Lg. Cup
12/02/2022 Craigie 4-0 Dundee Athletic -1/+1   DSM - Div. 2 Lg. Cup
12/02/2022 Dolphin 3-2 Monifieth Athletic +4/-4   DSM - Div. 2 Lg. Cup
12/02/2022 Saint Andrews Colts {DSM} 0-11 Saint James -5/+5   DSM - Div. 2 Lg. Cup
12/02/2022 Sporting Tayside 1-7 Fairmuir Social -2/+2   DSM - Div. 2 Lg. Cup
12/02/2022 Occidental 0-2 Dundee North End Amateurs -20/+20   DSM - Premier Div.
12/02/2022 Bank Street Athletic 4-2 Cairdy Thistle +20/-20   DSM - Premier Lg. Cup
12/02/2022 Fintry Athletic 1-2 Dryburgh Athletic -21/+21   DSM - Premier Lg. Cup
12/02/2022 Powrie 0-5 Stobswell -7/+7   DSM - Premier Lg. Cup
12/02/2022 Riverside Community Sports Club 2-0 Charlie Accies +11/-11   DSM - Premier Lg. Cup
05/02/2022 Cannon Fodder 0-6 Dundee University Medics -11/+11   DSM - Div. 1 Lg. Cup
05/02/2022 Kelso 2-2 Clarks -6/+6   DSM - Div. 1 Lg. Cup
05/02/2022 Kirkton 2-1 The Beat -5/+5   DSM - Div. 1 Lg. Cup
05/02/2022 The Maidens 2-3 Dundee West -13/+13   DSM - Div. 1 Lg. Cup
05/02/2022 Saint Andrews Colts {DSM} 2-1 Sporting Tayside +3/-3   DSM - Div. 2
05/02/2022 Dolphin 5-4 Lochee Albion -11/+11   DSM - Div. 2 Lg. Cup
05/02/2022 Dundee Athletic 9-1 Clepington Social +67/-67   DSM - Div. 2 Lg. Cup
05/02/2022 Riverside West End 1-4 Craigie -38/+38   DSM - Div. 2 Lg. Cup
05/02/2022 Saint James 4-2 Tayside Fire Brigade -3/+3   DSM - Div. 2 Lg. Cup
05/02/2022 Strathmartine Athletic 0-6 Fairmuir Social ±0/±0   DSM - Div. 2 Lg. Cup
05/02/2022 Dryburgh Athletic 4-1 Bank Street Athletic +22/-22   DSM - Premier Div.
05/02/2022 Cairdy Thistle 2-3 Dundee United Sports Club -11/+11   DSM - Premier Lg. Cup
05/02/2022 Charlie Accies 4-5 Dundee North End Amateurs -12/+12   DSM - Premier Lg. Cup
05/02/2022 Occidental 0-1 Fintry Athletic -1/+1   DSM - Premier Lg. Cup
22/01/2022 Dundee North End Amateurs 2-4 Stobswell -2/+2   DSM - Premier Div.
04/12/2021 Dundee West 4-2 The Beat -6/+6   DSM - Div. 1
04/12/2021 Kelso 0-1 Kirkton -7/+7   DSM - Div. 1
04/12/2021 Parktool Athletic 6-0 Clarks +39/-39   DSM - Div. 1
04/12/2021 Whitfield Tavern 9-0 Cannon Fodder +2/-2   DSM - Div. 1
04/12/2021 Monifieth Athletic 1-1 Dolphin -4/+4   DSM - Div. 2
04/12/2021 Riverside West End 3-2 Fairmuir Social +2/-2   DSM - Div. 2
04/12/2021 Saint Andrews Colts {DSM} 0-3 Clepington Social -21/+21   DSM - Div. 2
04/12/2021 Saint James 7-0 Lochee Albion ±0/±0   DSM - Div. 2
04/12/2021 Sporting Tayside 2-9 Craigie -10/+10   DSM - Div. 2
04/12/2021 Strathmartine Athletic 1-3 Dundee Athletic -8/+8   DSM - Div. 2
04/12/2021 Cairdy Thistle 1-1 Powrie -11/+11   DSM - Premier Div.
04/12/2021 Charlie Accies 1-1 Occidental -3/+3   DSM - Premier Div.
04/12/2021 Dryburgh Athletic 1-6 Dundee North End Amateurs -37/+37   DSM - Premier Div.
04/12/2021 Dundee United Sports Club 0-3 Fintry Athletic -22/+22   DSM - Premier Div.
27/11/2021 Kelso 5-2 Cannon Fodder ±0/±0   DSM - Div. 1
27/11/2021 Whitfield Tavern 3-0 Dundee University Medics +4/-4   DSM - Div. 1
27/11/2021 Riverside West End 4-2 Lochee Albion -8/+8   DSM - Div. 2
27/11/2021 Saint James 5-4 Tayside Fire Brigade -8/+8   DSM - Div. 2
27/11/2021 Dundee North End Amateurs 4-2 Occidental +15/-15   DSM - Premier Div.
27/11/2021 Riverside Community Sports Club 3-1 Powrie +2/-2   DSM - Premier Div.
20/11/2021 The Beat 2-1 Dundee University Medics +13/-13   DSM - Div. 1
20/11/2021 Dundee Athletic 1-11 Saint James -2/+2   DSM - Div. 2
20/11/2021 Strathmartine Athletic 1-7 Fairmuir Social ±0/±0   DSM - Div. 2
13/11/2021 Dundee University Medics 7-0 Fife Thistle {DSM} +12/-12   DSM - Div. 1
13/11/2021 Clarks 5-1 Cannon Fodder +5/-5   DSM - Div. 1
13/11/2021 Parktool Athletic 3-4 The Beat -11/+11   DSM - Div. 1
13/11/2021 The Maidens 6-1 Kelso +3/-3   DSM - Div. 1
13/11/2021 Clepington Social 0-2 Tayside Fire Brigade -6/+6   DSM - Div. 2
13/11/2021 Dolphin 8-0 Strathmartine Athletic +1/-1   DSM - Div. 2
13/11/2021 Fairmuir Social 2-0 Sporting Tayside -7/+7   DSM - Div. 2
13/11/2021 Lochee Albion 2-16 Craigie -7/+7   DSM - Div. 2
13/11/2021 Monifieth Athletic 0-5 Saint James -17/+17   DSM - Div. 2
13/11/2021 Riverside West End 7-0 Saint Andrews Colts {DSM} +1/-1   DSM - Div. 2
13/11/2021 Bank Street Athletic 1-5 Riverside Community Sports Club -38/+38   DSM - Premier Div.
13/11/2021 Cairdy Thistle 2-4 Occidental -27/+27   DSM - Premier Div.
13/11/2021 Dryburgh Athletic 1-2 Charlie Accies -8/+8   DSM - Premier Div.
13/11/2021 Fintry Athletic 6-2 Dundee North End Amateurs +6/-6   DSM - Premier Div.
13/11/2021 Stobswell 6-1 Powrie +2/-2   DSM - Premier Div.
06/11/2021 Cannon Fodder 1-1 Fife Thistle {DSM} +3/-3   DSM - Div. 1
06/11/2021 Clarks 4-4 Dundee West +12/-12   DSM - Div. 1
06/11/2021 Parktool Athletic 0-7 The Maidens -5/+5   DSM - Div. 1
06/11/2021 The Beat 4-2 Kirkton +26/-26   DSM - Div. 1
06/11/2021 Saint Andrews Colts {DSM} 2-2 Dundee Athletic -10/+10   DSM - Div. 2
06/11/2021 Saint James 3-0 Clepington Social -3/+3   DSM - Div. 2
06/11/2021 Sporting Tayside 1-4 Monifieth Athletic -4/+4   DSM - Div. 2
06/11/2021 Tayside Fire Brigade 7-4 Lochee Albion -3/+3   DSM - Div. 2
06/11/2021 Bank Street Athletic 1-3 Dundee North End Amateurs -24/+24   DSM - Premier Div.
06/11/2021 FC Spartak 3-7 Charlie Accies -21/+21   DSM - Premier Div.
06/11/2021 Occidental 7-4 Dryburgh Athletic +15/-15   DSM - Premier Div.
30/10/2021 Dundee University Medics 2-5 The Maidens -4/+4   DSM - Div. 1
30/10/2021 Fife Thistle {DSM} 1-2 The Beat -12/+12   DSM - Div. 1
30/10/2021 Charlie Accies 3-2 Dundee North End Amateurs +2/-2   DSM - Premier Div.
23/10/2021 Clarks 2-2 Kelso ±0/±0   DSM - Div. 1
23/10/2021 Kirkton 3-4 Dundee West +3/-3   DSM - Div. 1
23/10/2021 Parktool Athletic 0-3 Dundee University Medics -15/+15   DSM - Div. 1
23/10/2021 The Beat 3-0 Cannon Fodder +8/-8   DSM - Div. 1
23/10/2021 The Maidens 1-0 Whitfield Tavern -3/+3   DSM - Div. 1
23/10/2021 Craigie 6-0 Sporting Tayside +4/-4   DSM - Div. 2
23/10/2021 Dolphin 3-1 Monifieth Athletic +12/-12   DSM - Div. 2
23/10/2021 Dundee Athletic 0-15 Riverside West End -2/+2   DSM - Div. 2
23/10/2021 Fairmuir Social 3-2 Tayside Fire Brigade -9/+9   DSM - Div. 2
23/10/2021 Lochee Albion 6-0 Strathmartine Athletic +18/-18   DSM - Div. 2
23/10/2021 Saint Andrews Colts {DSM} 0-4 Saint James -1/+1   DSM - Div. 2
23/10/2021 Bank Street Athletic 2-4 Cairdy Thistle -12/+12   DSM - Premier Div.
23/10/2021 Charlie Accies 0-4 Stobswell -11/+11   DSM - Premier Div.
23/10/2021 FC Spartak 2-1 Riverside Community Sports Club +11/-11   DSM - Premier Div.
23/10/2021 Occidental 2-6 Dundee United Sports Club -21/+21   DSM - Premier Div.
23/10/2021 Powrie 0-4 Fintry Athletic -8/+8   DSM - Premier Div.
16/10/2021 Clarks 2-3 Whitfield Tavern +5/-5   DSM - Div. 1
16/10/2021 Parktool Athletic 1-0 Kirkton +16/-16   DSM - Div. 1
16/10/2021 Lochee Albion 5-3 Dundee Athletic +13/-13   DSM - Div. 2
16/10/2021 Monifieth Athletic 2-0 Clepington Social -3/+3   DSM - Div. 2
16/10/2021 Riverside West End 4-3 Dolphin -8/+8   DSM - Div. 2
16/10/2021 Saint Andrews Colts {DSM} 3-5 Craigie +1/-1   DSM - Div. 2
16/10/2021 Sporting Tayside 3-1 Strathmartine Athletic -4/+4   DSM - Div. 2
16/10/2021 Tayside Fire Brigade 0-4 Saint James -12/+12   DSM - Div. 2
16/10/2021 Cairdy Thistle 3-3 Stobswell +2/-2   DSM - Premier Div.
16/10/2021 Dryburgh Athletic 5-3 Riverside Community Sports Club +12/-12   DSM - Premier Div.
16/10/2021 Dundee United Sports Club 4-4 Dundee North End Amateurs -10/+10   DSM - Premier Div.
16/10/2021 Powrie 3-3 Charlie Accies +2/-2   DSM - Premier Div.
09/10/2021 Cannon Fodder 1-6 Dundee West ±0/±0   DSM - Div. 1
09/10/2021 Dundee University Medics 3-2 Whitfield Tavern +15/-15   DSM - Div. 1
09/10/2021 Kelso 6-3 Fife Thistle {DSM} +6/-6   DSM - Div. 1
09/10/2021 Kirkton 4-1 Clarks +4/-4   DSM - Div. 1
09/10/2021 Craigie 9-1 Clepington Social +11/-11   DSM - Div. 2
09/10/2021 Fairmuir Social 6-4 Lochee Albion -8/+8   DSM - Div. 2
09/10/2021 Riverside West End 5-1 Tayside Fire Brigade +3/-3   DSM - Div. 2
09/10/2021 Dryburgh Athletic 2-5 Fintry Athletic -12/+12   DSM - Premier Div.
09/10/2021 Dundee United Sports Club 5-2 Bank Street Athletic +9/-9   DSM - Premier Div.
09/10/2021 Stobswell 4-0 Occidental +6/-6   DSM - Premier Div.
02/10/2021 Cannon Fodder 0-6 Kirkton -9/+9   DSM - Div. 1
02/10/2021 Kelso 2-1 Dundee University Medics +5/-5   DSM - Div. 1
02/10/2021 Lochee Celtic 2-9 Dundee West -5/+5   DSM - Div. 1
02/10/2021 The Beat 0-5 Clarks -34/+34   DSM - Div. 1
02/10/2021 The Maidens 13-0 Fife Thistle {DSM} +4/-4   DSM - Div. 1
02/10/2021 Clepington Social 0-1 Dolphin ±0/±0   DSM - Div. 2
02/10/2021 Saint Andrews Colts {DSM} 7-4 Lochee Albion +2/-2   DSM - Div. 2
02/10/2021 Strathmartine Athletic 0-14 Craigie -3/+3   DSM - Div. 2
02/10/2021 Charlie Accies 2-1 Bank Street Athletic +7/-7   DSM - Premier Div.
02/10/2021 Dryburgh Athletic 5-2 FC Spartak +7/-7   DSM - Premier Div.
25/09/2021 Dundee University Medics 3-1 The Beat ±0/±0   DSM - Div. 1
25/09/2021 Dundee West 5-1 Clarks -1/+1   DSM - Div. 1
25/09/2021 Kelso 0-8 Whitfield Tavern -23/+23   DSM - Div. 1
25/09/2021 Kirkton 4-1 Fife Thistle {DSM} +2/-2   DSM - Div. 1
25/09/2021 The Maidens 13-0 Cannon Fodder +2/-2   DSM - Div. 1
25/09/2021 Clepington Social 4-2 Saint Andrews Colts {DSM} +6/-6   DSM - Div. 2
25/09/2021 Craigie 1-10 Fairmuir Social -26/+26   DSM - Div. 2
25/09/2021 Lochee Albion 2-4 Dundee Saint James Amateurs +4/-4   DSM - Div. 2
25/09/2021 Monifieth Athletic 9-0 Dundee Athletic +3/-3   DSM - Div. 2
25/09/2021 Saint James 9-0 Sporting Tayside +2/-2   DSM - Div. 2
25/09/2021 Strathmartine Athletic 0-19 Riverside West End -1/+1   DSM - Div. 2
25/09/2021 Bank Street Athletic 4-2 Powrie ±0/±0   DSM - Premier Div.
25/09/2021 Dundee United Sports Club 6-1 FC Spartak +5/-5   DSM - Premier Div.
25/09/2021 Stobswell 4-0 Riverside Community Sports Club +5/-5   DSM - Premier Div.
18/09/2021 Dundee West 2-3 The Maidens -11/+11   DSM - Div. 1
18/09/2021 Clarks 4-3 Dundee University Medics +11/-11   DSM - Div. 1
18/09/2021 Fife Thistle {DSM} 1-2 Cannon Fodder -18/+18   DSM - Div. 1
18/09/2021 The Beat 2-2 Kelso +5/-5   DSM - Div. 1
18/09/2021 Whitfield Tavern 7-4 Lochee Celtic -2/+2   DSM - Div. 1
18/09/2021 Clepington Social 2-3 Craigie +4/-4   DSM - Div. 2
18/09/2021 Dolphin 0-5 Fairmuir Social -12/+12   DSM - Div. 2
18/09/2021 Dundee Athletic 3-3 Strathmartine Athletic -9/+9   DSM - Div. 2
18/09/2021 Lochee Albion 0-2 Sporting Tayside -5/+5   DSM - Div. 2
18/09/2021 Riverside West End 1-3 Saint James -24/+24   DSM - Div. 2
18/09/2021 Saint Andrews Colts {DSM} 0-6 Dundee Saint James Amateurs -30/+30   DSM - Div. 2
18/09/2021 Tayside Fire Brigade 3-3 Monifieth Athletic -1/+1   DSM - Div. 2
18/09/2021 Dryburgh Athletic 2-2 Cairdy Thistle +6/-6   DSM - Premier Div.
18/09/2021 Dundee North End Amateurs 1-3 FC Spartak -26/+26   DSM - Premier Div.
18/09/2021 Dundee United Sports Club 4-1 Powrie +1/-1   DSM - Premier Div.
18/09/2021 Riverside Community Sports Club 1-0 Charlie Accies +2/-2   DSM - Premier Div.
18/09/2021 Stobswell 3-2 Fintry Athletic -2/+2   DSM - Premier Div.
11/09/2021 Cannon Fodder 0-16 Whitfield Tavern -8/+8   DSM - Div. 1
11/09/2021 Dundee West 3-2 Parktool Athletic -11/+11   DSM - Div. 1
11/09/2021 Clarks 0-6 The Maidens -6/+6   DSM - Div. 1
11/09/2021 Fife Thistle {DSM} 2-1 Lochee Celtic +2/-2   DSM - Div. 1
11/09/2021 Dundee Saint James Amateurs 1-2 Monifieth Athletic -2/+2   DSM - Div. 2
11/09/2021 Saint James 8-1 Dundee Athletic ±0/±0   DSM - Div. 2
11/09/2021 Sporting Tayside 0-7 Fairmuir Social -3/+3   DSM - Div. 2
11/09/2021 Strathmartine Athletic 2-11 Dolphin -3/+3   DSM - Div. 2
11/09/2021 Tayside Fire Brigade 2-3 Clepington Social -21/+21   DSM - Div. 2
11/09/2021 Cairdy Thistle 6-3 Riverside Community Sports Club +6/-6   DSM - Premier Div.
11/09/2021 Occidental 3-2 Charlie Accies +3/-3   DSM - Premier Div.
11/09/2021 Powrie 5-2 Dryburgh Athletic +27/-27   DSM - Premier Div.
10/09/2021 Bank Street Athletic 2-1 Dundee United Sports Club +13/-13 DSM - Adamson Cup
08/09/2021 Bank Street Athletic 2-1 FC Spartak -7/+7   DSM - Premier Div.
07/09/2021 Dundee Athletic 0-2 Saint Andrews Colts {DSM} -6/+6   DSM - Div. 2
04/09/2021 Dundee University Medics 2-0 Cannon Fodder -5/+5   DSM - Div. 1
04/09/2021 Kelso 4-0 Parktool Athletic +11/-11   DSM - Div. 1
04/09/2021 Kirkton 6-0 The Beat +9/-9   DSM - Div. 1
04/09/2021 Dolphin 2-1 Sporting Tayside -9/+9   DSM - Div. 2
04/09/2021 Dundee Athletic 1-4 Dundee Saint James Amateurs -4/+4   DSM - Div. 2
04/09/2021 Strathmartine Athletic 1-8 Tayside Fire Brigade -2/+2   DSM - Div. 2
01/09/2021 Corner Bar Athletic 1-12 Dolphin ±0/±0   DSM - Div. 2
28/08/2021 Dundee West 0-1 Whitfield Tavern -19/+19   DSM - Div. 1
28/08/2021 Fife Thistle {DSM} 1-5 Dundee University Medics -22/+22   DSM - Div. 1
28/08/2021 Kelso 3-0 Clarks +9/-9   DSM - Div. 1
28/08/2021 Lochee Celtic 4-1 Parktool Athletic +21/-21   DSM - Div. 1
28/08/2021 The Maidens 3-1 Kirkton -3/+3   DSM - Div. 1
28/08/2021 Clepington Social 2-7 Riverside West End -3/+3   DSM - Div. 2
28/08/2021 Craigie 0-2 Monifieth Athletic -24/+24   DSM - Div. 2
28/08/2021 Dolphin 2-2 Saint James +6/-6   DSM - Div. 2
28/08/2021 Dundee Saint James Amateurs 4-0 Sporting Tayside +9/-9   DSM - Div. 2
28/08/2021 Tayside Fire Brigade 0-9 Fairmuir Social -26/+26   DSM - Div. 2
28/08/2021 Bank Street Athletic 1-5 Dryburgh Athletic -43/+43   DSM - Premier Div.
28/08/2021 Cairdy Thistle 5-5 Charlie Accies -9/+9   DSM - Premier Div.
28/08/2021 Occidental 4-3 Fintry Athletic +14/-14   DSM - Premier Div.
28/08/2021 Powrie 4-2 FC Spartak +9/-9   DSM - Premier Div.
28/08/2021 Riverside Community Sports Club 1-4 Dundee United Sports Club -19/+19   DSM - Premier Div.
28/08/2021 Stobswell 7-2 Dundee North End Amateurs +6/-6   DSM - Premier Div.
25/08/2021 Dolphin 6-4 Craigie +19/-19   DSM - Div. 2
25/08/2021 Dundee Athletic 1-4 Clepington Social -11/+11   DSM - Div. 2
25/08/2021 Dundee Saint James Amateurs 1-4 Tayside Fire Brigade -15/+15   DSM - Div. 2
25/08/2021 Fairmuir Social 6-0 Saint Andrews Colts {DSM} +1/-1   DSM - Div. 2
25/08/2021 Lochee Albion 0-5 Monifieth Athletic -2/+2   DSM - Div. 2
25/08/2021 Riverside West End 6-3 Sporting Tayside -4/+4   DSM - Div. 2
25/08/2021 Saint James 12-1 Corner Bar Athletic ±0/±0   DSM - Div. 2
25/08/2021 Bank Street Athletic 2-2 Stobswell +3/-3   DSM - Premier Div.
25/08/2021 Dryburgh Athletic 1-2 Dundee United Sports Club -2/+2   DSM - Premier Div.
21/08/2021 Cannon Fodder 2-2 The Beat +4/-4   DSM - Div. 1
21/08/2021 Dundee University Medics 6-1 Lochee Celtic +12/-12   DSM - Div. 1
21/08/2021 Dundee West 9-0 Kirkton +9/-9   DSM - Div. 1
21/08/2021 Clarks 1-4 Parktool Athletic -30/+30   DSM - Div. 1
21/08/2021 Fife Thistle {DSM} 2-3 Kelso -5/+5   DSM - Div. 1
21/08/2021 Whitfield Tavern 2-4 The Maidens -11/+11   DSM - Div. 1
21/08/2021 Fairmuir Social 7-0 Dundee Athletic ±0/±0   DSM - Div. 2
21/08/2021 Lochee Albion 1-8 Dolphin -6/+6   DSM - Div. 2
21/08/2021 Riverside West End 6-2 Craigie +10/-10   DSM - Div. 2
21/08/2021 Saint Andrews Colts {DSM} 2-3 Tayside Fire Brigade +4/-4   DSM - Div. 2
21/08/2021 Sporting Tayside 5-0 Clepington Social +40/-40   DSM - Div. 2
21/08/2021 Dryburgh Athletic 1-1 Stobswell +8/-8   DSM - Premier Div.
21/08/2021 Dundee North End Amateurs 2-5 Riverside Community Sports Club -23/+23   DSM - Premier Div.
21/08/2021 Dundee United Sports Club 3-0 Charlie Accies +8/-8   DSM - Premier Div.
21/08/2021 FC Spartak 0-6 Cairdy Thistle -14/+14   DSM - Premier Div.
21/08/2021 Fintry Athletic 3-3 Bank Street Athletic -6/+6   DSM - Premier Div.
18/08/2021 The Maidens 8-2 Dundee University Medics +5/-5   DSM - Div. 1
18/08/2021 Dundee North End Amateurs 0-0 Cairdy Thistle +5/-5   DSM - Premier Div.
18/08/2021 Dundee United Sports Club 1-1 Stobswell +3/-3   DSM - Premier Div.
18/08/2021 FC Spartak 2-3 Dryburgh Athletic -4/+4   DSM - Premier Div.
18/08/2021 Fintry Athletic 4-2 Charlie Accies ±0/±0   DSM - Premier Div.
18/08/2021 Occidental 2-6 Bank Street Athletic -25/+25   DSM - Premier Div.
18/08/2021 Powrie 1-5 Riverside Community Sports Club -21/+21   DSM - Premier Div.
14/08/2021 Cannon Fodder 2-6 Lochee Celtic -24/+24   DSM - Div. 1
14/08/2021 Dundee University Medics 1-2 Kelso -12/+12   DSM - Div. 1
14/08/2021 Dundee West 8-2 Fife Thistle {DSM} +1/-1   DSM - Div. 1
14/08/2021 Clarks 1-3 Kirkton -8/+8   DSM - Div. 1
14/08/2021 The Maidens 7-2 Parktool Athletic +1/-1   DSM - Div. 1
14/08/2021 Whitfield Tavern 8-3 The Beat +3/-3   DSM - Div. 1
14/08/2021 Clepington Social 0-1 Dundee Saint James Amateurs -7/+7   DSM - Div. 2
14/08/2021 Craigie 7-1 Dundee Athletic +1/-1   DSM - Div. 2
14/08/2021 Dolphin 5-5 Tayside Fire Brigade -1/+1   DSM - Div. 2
14/08/2021 Fairmuir Social 11-0 AHT Strathmartine Athletic ±0/±0   DSM - Div. 2
14/08/2021 Lochee Albion 0-9 Saint James -2/+2   DSM - Div. 2
14/08/2021 Monifieth Athletic 2-1 Saint Andrews Colts {DSM} -8/+8   DSM - Div. 2
14/08/2021 Sporting Tayside 13-1 Corner Bar Athletic +1/-1   DSM - Div. 2
14/08/2021 Dundee North End Amateurs 2-5 Dryburgh Athletic -31/+31   DSM - Premier Div.
14/08/2021 FC Spartak 0-8 Stobswell -11/+11   DSM - Premier Div.
14/08/2021 Fintry Athletic 3-1 Dundee United Sports Club +7/-7   DSM - Premier Div.
14/08/2021 Powrie 0-3 Cairdy Thistle -7/+7   DSM - Premier Div.
14/08/2021 Riverside Community Sports Club 3-5 Bank Street Athletic -15/+15   DSM - Premier Div.
11/08/2021 Fife Thistle {DSM} 2-6 Whitfield Tavern -8/+8   DSM - Div. 1
11/08/2021 Kelso 1-8 Dundee West -9/+9   DSM - Div. 1
11/08/2021 Kirkton 5-5 Dundee University Medics -6/+6   DSM - Div. 1
11/08/2021 Lochee Celtic 1-7 Clarks -39/+39   DSM - Div. 1
11/08/2021 Parktool Athletic 4-0 Cannon Fodder +12/-12   DSM - Div. 1
11/08/2021 The Beat 0-9 The Maidens -8/+8   DSM - Div. 1
07/08/2021 Bank Street Athletic 2-1 Stobswell +14/-14 DSM - Adamson Cup
07/08/2021 The Maidens 2-2 p Dundee United Sports Club -1/+1 DSM - Adamson Cup
07/08/2021 Cannon Fodder 2-3 Kelso +3/-3   DSM - Div. 1
07/08/2021 Dundee University Medics 0-3 Dundee West -2/+2   DSM - Div. 1
07/08/2021 Clarks 0-2 Fife Thistle {DSM} -20/+20   DSM - Div. 1
07/08/2021 The Beat 1-3 Lochee Celtic -22/+22   DSM - Div. 1
07/08/2021 Whitfield Tavern 6-1 Parktool Athletic +3/-3   DSM - Div. 1
07/08/2021 Craigie 4-5 Tayside Fire Brigade -17/+17   DSM - Div. 2
07/08/2021 Dolphin 3-2 Dundee Athletic -10/+10   DSM - Div. 2
07/08/2021 Dundee Saint James Amateurs 1-2 Saint James +6/-6   DSM - Div. 2
07/08/2021 Saint Andrews Colts {DSM} 1-5 Riverside West End ±0/±0   DSM - Div. 2
07/08/2021 Strathmartine Athletic 4-3 Lochee Albion +10/-10   DSM - Div. 2
07/08/2021 Cairdy Thistle 1-2 Fintry Athletic -10/+10   DSM - Premier Div.
07/08/2021 Charlie Accies 6-1 Dryburgh Athletic +22/-22   DSM - Premier Div.
07/08/2021 FC Spartak 3-3 Occidental +3/-3   DSM - Premier Div.
07/08/2021 Powrie 4-4 Dundee North End Amateurs +3/-3   DSM - Premier Div.
04/08/2021 Clepington Social 2-0 Strathmartine Athletic -6/+6   DSM - Div. 2
04/08/2021 Craigie 0-1 Saint James -7/+7   DSM - Div. 2
04/08/2021 Lochee Albion 2-10 Tayside Fire Brigade -6/+6   DSM - Div. 2
04/08/2021 Monifieth Athletic 2-2 Fairmuir Social +8/-8   DSM - Div. 2
04/08/2021 Riverside West End 1-0 Dundee Saint James Amateurs -10/+10   DSM - Div. 2
04/08/2021 Saint Andrews Colts {DSM} 1-3 Dolphin -4/+4   DSM - Div. 2
04/08/2021 Sporting Tayside 1-2 Dundee Athletic -17/+17   DSM - Div. 2
31/07/2021 Cairdy Thistle 1-5 Stobswell -29/+29 DSM - Adamson Cup
31/07/2021 Dundee United Sports Club 4-2 Saint James +1/-1 DSM - Adamson Cup
31/07/2021 Riverside West End 2-4 Bank Street Athletic -20/+20 DSM - Adamson Cup
31/07/2021 The Maidens p 0-0 Fairmuir Social -6/+6 DSM - Adamson Cup
31/07/2021 Kirkton 8-1 Cannon Fodder +6/-6   DSM - Div. 1
31/07/2021 Lochee Celtic 3-2 Kelso +13/-13   DSM - Div. 1
31/07/2021 Parktool Athletic 5-6 Fife Thistle {DSM} -10/+10   DSM - Div. 1
31/07/2021 The Beat 0-8 Dundee West -6/+6   DSM - Div. 1
31/07/2021 Clepington Social 8-1 Lochee Albion +8/-8   DSM - Div. 2
31/07/2021 Dundee Saint James Amateurs 2-4 Craigie -1/+1   DSM - Div. 2
31/07/2021 Monifieth Athletic 2-1 Strathmartine Athletic -12/+12   DSM - Div. 2
31/07/2021 Sporting Tayside 2-1 Saint Andrews Colts {DSM} +8/-8   DSM - Div. 2
31/07/2021 Tayside Fire Brigade 10-0 Dundee Athletic +4/-4   DSM - Div. 2
31/07/2021 Charlie Accies 2-2 Powrie -8/+8   DSM - Premier Div.
31/07/2021 Dryburgh Athletic 1-4 Occidental -27/+27   DSM - Premier Div.
31/07/2021 FC Spartak 0-4 Fintry Athletic -9/+9   DSM - Premier Div.
28/07/2021 Bank Street Athletic p 0-0 Riverside Community Sports Club -4/+4 DSM - Adamson Cup
28/07/2021 Cairdy Thistle 3-0 Whitfield Tavern +3/-3 DSM - Adamson Cup
28/07/2021 Craigie 2-3 The Maidens ±0/±0 DSM - Adamson Cup
28/07/2021 Fairmuir Social 4-3 Dryburgh Athletic +1/-1 DSM - Adamson Cup
28/07/2021 Dundee United Sports Club 1-0 Fintry Athletic +5/-5 DSM - Adamson Cup
28/07/2021 Dundee West 0-1 Stobswell -6/+6 DSM - Adamson Cup
28/07/2021 Riverside West End 3-0 Fife Thistle {DSM} -3/+3 DSM - Adamson Cup
28/07/2021 Saint James 5-2 Clepington Social -2/+2 DSM - Adamson Cup
24/07/2021 Bank Street Athletic 4-0 Sporting Tayside -2/+2   DSM - Adamson Cup
24/07/2021 Craigie 7-0 Cannon Fodder +4/-4   DSM - Adamson Cup
24/07/2021 Dundee Saint James Amateurs 0-3 Dundee United Sports Club +2/-2   DSM - Adamson Cup
24/07/2021 Dundee West 12-2 Dolphin +6/-6   DSM - Adamson Cup
24/07/2021 Fife Thistle {DSM} 8-1 Lochee Albion +6/-6   DSM - Adamson Cup
24/07/2021 Stobswell 0-3 Cairdy Thistle -33/+33   DSM - Adamson Cup
24/07/2021 Tayside Fire Brigade 3-3 The Beat -8/+8   DSM - Adamson Cup
24/07/2021 Whitfield Tavern 3-2 Dundee North End Amateurs +5/-5   DSM - Adamson Cup
24/07/2021 Kelso 1-4 The Maidens -4/+4   DSM - Div. 1
24/07/2021 Lochee Celtic 1-5 Kirkton -12/+12   DSM - Div. 1
24/07/2021 Fairmuir Social 3-5 Riverside West End -17/+17   DSM - Div. 2
24/07/2021 Saint James 5-0 Monifieth Athletic +11/-11   DSM - Div. 2
24/07/2021 Strathmartine Athletic 1-4 Saint Andrews Colts {DSM} -1/+1   DSM - Div. 2
24/07/2021 Charlie Accies 2-1 FC Spartak -3/+3   DSM - Premier Div.
24/07/2021 Fintry Athletic 1-2 Powrie -23/+23   DSM - Premier Div.
24/07/2021 Riverside Community Sports Club 1-2 Occidental -13/+13   DSM - Premier Div.
21/07/2021 Cairdy Thistle 1-1 FC Spartak -12/+12   DSM - Adamson Cup
21/07/2021 Charlie Accies 0-4 Dundee West -24/+24   DSM - Adamson Cup
21/07/2021 Dolphin 1-7 Whitfield Tavern -23/+23   DSM - Adamson Cup
21/07/2021 Dryburgh Athletic 6-2 Parktool Athletic +1/-1   DSM - Adamson Cup
21/07/2021 Dundee Saint James Amateurs 4-4 Clepington Social -5/+5   DSM - Adamson Cup
21/07/2021 Dundee United Sports Club 6-2 Saint Andrews Colts {DSM} -2/+2   DSM - Adamson Cup
21/07/2021 Lochee Albion 0-7 Bank Street Athletic -1/+1   DSM - Adamson Cup
21/07/2021 Strathmartine Athletic 0-5 Fife Thistle {DSM} -3/+3   DSM - Adamson Cup
21/07/2021 The Beat 2-6 Stobswell +1/-1   DSM - Adamson Cup
21/07/2021 Cannon Fodder 1-3 Clarks -8/+8   DSM - Div. 1
21/07/2021 Kirkton 1-3 Kelso -25/+25   DSM - Div. 1
21/07/2021 The Maidens 7-0 Lochee Celtic +2/-2   DSM - Div. 1
21/07/2021 Monifieth Athletic 3-3 Riverside West End +9/-9   DSM - Div. 2
21/07/2021 Saint James 0-3 Fairmuir Social -24/+24   DSM - Div. 2
21/07/2021 Tayside Fire Brigade 3-1 Sporting Tayside -5/+5   DSM - Div. 2
21/07/2021 Fintry Athletic 5-3 Riverside Community Sports Club +1/-1   DSM - Premier Div.
21/07/2021 Occidental 1-1 Powrie -8/+8   DSM - Premier Div.
17/07/2021 Bank Street Athletic 7-0 Strathmartine Athletic ±0/±0   DSM - Adamson Cup
17/07/2021 Cannon Fodder 0-2 Parktool Athletic -12/+12   DSM - Adamson Cup
17/07/2021 Clepington Social 5-0 Saint Andrews Colts {DSM} +24/-24   DSM - Adamson Cup
17/07/2021 Dundee Athletic 0-9 Dryburgh Athletic -2/+2   DSM - Adamson Cup
17/07/2021 Dundee North End Amateurs 4-1 Dolphin +2/-2   DSM - Adamson Cup
17/07/2021 Dundee Saint James Amateurs 2-0 Clarks +15/-15   DSM - Adamson Cup
17/07/2021 FC Spartak 6-0 The Beat +12/-12   DSM - Adamson Cup
17/07/2021 Kelso 2-12 Fintry Athletic -10/+10   DSM - Adamson Cup
17/07/2021 Lochee Celtic 0-2 Powrie -3/+3   DSM - Adamson Cup
17/07/2021 Occidental 0-0 Saint James -3/+3   DSM - Adamson Cup
17/07/2021 Riverside West End 3-0 Riverside Community Sports Club +15/-15   DSM - Adamson Cup
17/07/2021 Sporting Tayside 3-0 Lochee Albion +8/-8   DSM - Adamson Cup
17/07/2021 Stobswell 12-0 Tayside Fire Brigade +4/-4   DSM - Adamson Cup
17/07/2021 Whitfield Tavern 3-2 Charlie Accies +8/-8   DSM - Adamson Cup
17/07/2021 Dundee United Sports Club 0-1 Cairdy Thistle -10/+10   DSM - Premier Div.
14/07/2021 Dolphin 0-2 Charlie Accies -2/+2   DSM - Adamson Cup
14/07/2021 Dryburgh Athletic 6-1 Cannon Fodder +1/-1   DSM - Adamson Cup
14/07/2021 Dundee North End Amateurs 1-1 Dundee West +2/-2   DSM - Adamson Cup
14/07/2021 Fairmuir Social 2-1 The Maidens +8/-8   DSM - Adamson Cup
14/07/2021 Dundee United Sports Club 4-0 Clarks -1/+1   DSM - Adamson Cup
14/07/2021 Fife Thistle {DSM} 0-2 Bank Street Athletic +4/-4   DSM - Adamson Cup
14/07/2021 Fintry Athletic 2-3 Saint James -20/+20   DSM - Adamson Cup
14/07/2021 Kelso 2-1 Occidental +16/-16   DSM - Adamson Cup
14/07/2021 Lochee Celtic 2-6 Riverside West End -2/+2   DSM - Adamson Cup
14/07/2021 Parktool Athletic 3-9 Craigie -16/+16   DSM - Adamson Cup
14/07/2021 Powrie 3-8 Riverside Community Sports Club -22/+22   DSM - Adamson Cup
14/07/2021 Saint Andrews Colts {DSM} 2-0 Dundee Saint James Amateurs +17/-17   DSM - Adamson Cup
14/07/2021 Strathmartine Athletic 1-5 Sporting Tayside -11/+11   DSM - Adamson Cup
14/07/2021 Tayside Fire Brigade 2-1 FC Spartak +8/-8   DSM - Adamson Cup
14/07/2021 The Beat 0-7 Cairdy Thistle -5/+5   DSM - Adamson Cup
14/07/2021 Kirkton 4-4 Whitfield Tavern +1/-1   DSM - Div. 1
14/07/2021 Dundee Athletic 1-2 Lochee Albion -13/+13   DSM - Div. 2
10/07/2021 Cairdy Thistle 8-1 Tayside Fire Brigade +5/-5   DSM - Adamson Cup
10/07/2021 Cannon Fodder 5-0 Dundee Athletic +11/-11   DSM - Adamson Cup
10/07/2021 Charlie Accies 2-3 Dundee North End Amateurs -12/+12   DSM - Adamson Cup
10/07/2021 Clepington Social 3-8 Dundee United Sports Club -1/+1   DSM - Adamson Cup
10/07/2021 Craigie 8-7 Dryburgh Athletic +9/-9   DSM - Adamson Cup
10/07/2021 Dundee West 8-0 Whitfield Tavern +20/-20   DSM - Adamson Cup
10/07/2021 Clarks 1-1 Saint Andrews Colts {DSM} -9/+9   DSM - Adamson Cup
10/07/2021 FC Spartak 0-3 Stobswell -1/+1   DSM - Adamson Cup
10/07/2021 Occidental 0-3 Fintry Athletic -12/+12   DSM - Adamson Cup
10/07/2021 Riverside Community Sports Club 8-1 Lochee Celtic +4/-4   DSM - Adamson Cup
10/07/2021 Riverside West End 7-1 Powrie +14/-14   DSM - Adamson Cup
10/07/2021 Saint James 6-4 Kelso -2/+2   DSM - Adamson Cup
10/07/2021 Sporting Tayside 0-4 Fife Thistle {DSM} -15/+15   DSM - Adamson Cup
10/07/2021 Strathmartine Athletic 1-0 Lochee Albion +12/-12   DSM - Adamson Cup
10/07/2021 The Beat 6-3 Parktool Athletic +16/-16   DSM - Div. 1
10/07/2021 Dundee Saint James Amateurs 3-6 Dolphin -17/+17   DSM - Div. 2