SCOTTISH FOOTBALL RESULTS DATABASE
Sunday Amateur

INDEX SUNDAY AMATEUR CLUB RANKINGS SUNDAY AMATEUR RESULTS  

SCOTTISH SUNDAY TROPHY WEST SUNDAY CUPEAST SUNDAY CUPABERDEENAIRDRIE & COATBRIDGE
ANGUS & MEARNSAYRSHIREDUMFRIESFIFEFOOTBALL CENTRAL
GLASGOW & DISTRICTGLASGOW COMMUNITY & COOPERATIVELOTHIAN & EDINBURGHSCOTTISH UNITY
GLASGOW & DISTRICT SUNDAY AFA RESULTS
DATE TEAM 1   SCORE   TEAM 2 PTS   COMPETITION
25/02/2024 Bonomy 6-0 Hillwood +12/-12   SU-GLA - Championship
25/02/2024 Eastend Phoenix 3-0 Woodlands +19/-19   SU-GLA - Championship
25/02/2024 Glasgow on the Ball 1-3 Flip the Mindset -25/+25   SU-GLA - Championship
25/02/2024 Kilbowie 3-3 Barrhead United +5/-5   SU-GLA - Championship
25/02/2024 United Glasgow 3-4 Anchor Sociedad -4/+4   SU-GLA - Championship
25/02/2024 Cambuslang Football Academy Sunday 4-3 Kelvindale -4/+4   SU-GLA - Div. 1
25/02/2024 Men United Glasgow 5-2 Southside Sunday +20/-20   SU-GLA - Div. 1
25/02/2024 Muirend Athletic 0-4 The North -2/+2   SU-GLA - Div. 1
25/02/2024 Saracen Red Star 1-13 South Camlachie -19/+19   SU-GLA - Div. 1
25/02/2024 Bellgrove 2-5 Milngavie -24/+24   SU-GLA - Div. 2
25/02/2024 Cambuslang Football Academy Blues 0-3 Kelburne -2/+2   SU-GLA - Div. 2
25/02/2024 Clyde Apollo 4-3 Glasgow North United +7/-7   SU-GLA - Div. 2
25/02/2024 Gryffe 4-2 Lomond Thistle Colts -4/+4   SU-GLA - Div. 2
25/02/2024 Pollok Dynamo 2-2 Unity -3/+3   SU-GLA - Div. 2
25/02/2024 Renfrew Sunday 2-2 Millbrae +10/-10   SU-GLA - Div. 2
25/02/2024 Dalmuir United 0-4 Maryhill Milan -16/+16   SU-GLA - Premier Div.
25/02/2024 Firwood United 1-5 Castlemilk -16/+16   SU-GLA - Premier Div.
25/02/2024 Glasgow Irish 1-7 Glasgow Caledonian United -35/+35   SU-GLA - Premier Div.
25/02/2024 Maryhill Black Star 10-0 Thornliebank Thistle +10/-10   SU-GLA - Premier Div.
18/02/2024 Anchor Sociedad 9-4 Woodlands +25/-25   SU-GLA - Championship
18/02/2024 Finnieston Phoenix 1-3 Barrhead United -16/+16   SU-GLA - Championship
18/02/2024 Glasgow on the Ball 5-4 Hillwood +7/-7   SU-GLA - Championship
18/02/2024 Kilbowie 0-5 Bonomy -9/+9   SU-GLA - Championship
18/02/2024 United Glasgow 2-1 Strathclyde United -7/+7   SU-GLA - Championship
18/02/2024 Cambuslang Football Academy Sunday 7-3 Third Lanark Sunday +7/-7   SU-GLA - Div. 1
18/02/2024 South Camlachie 3-2 Men United Glasgow -1/+1   SU-GLA - Div. 1
18/02/2024 The North 2-1 Fairhill Athletico -5/+5   SU-GLA - Div. 1
18/02/2024 Clyde Apollo 4-0 Cambuslang Football Academy Blues ±0/±0   SU-GLA - Div. 2
18/02/2024 Gryffe 3-3 Pollok Dynamo -11/+11   SU-GLA - Div. 2
18/02/2024 Kelburne 2-2 Bellgrove -13/+13   SU-GLA - Div. 2
18/02/2024 Lomond Thistle Colts 1-2 Renfrew Sunday -11/+11   SU-GLA - Div. 2
18/02/2024 Millbrae 5-0 Unity +7/-7   SU-GLA - Div. 2
18/02/2024 Milngavie 1-3 Renfrewshire Rovers -18/+18   SU-GLA - Div. 2
18/02/2024 Dalmuir United 3-1 Glasgow Diverse +10/-10   SU-GLA - Premier Div.
18/02/2024 Firwood United 2-1 Glasgow Irish -3/+3   SU-GLA - Premier Div.
18/02/2024 Thornliebank Thistle 3-0 Southside Spartans +34/-34   SU-GLA - Premier Div.
11/02/2024 Anchor Sociedad 4-0 Eastend Phoenix +18/-18   SU-GLA - Championship
11/02/2024 Bonomy 3-2 Finnieston Phoenix -7/+7   SU-GLA - Championship
11/02/2024 Flip the Mindset 2-0 Strathclyde United ±0/±0   SU-GLA - Championship
11/02/2024 Glasgow on the Ball 2-4 Kilbowie -27/+27   SU-GLA - Championship
11/02/2024 Hillwood 1-5 Barrhead United -40/+40   SU-GLA - Championship
11/02/2024 Woodlands 3-1 United Glasgow +5/-5   SU-GLA - Championship
11/02/2024 Saracen Red Star 3-10 Cambuslang Football Academy Sunday -24/+24   SU-GLA - Div. 1
11/02/2024 South Camlachie 4-3 Southside Sunday +2/-2   SU-GLA - Div. 1
11/02/2024 The North 7-3 Kelvindale +4/-4   SU-GLA - Div. 1
11/02/2024 Third Lanark Sunday 3-3 Muirend Athletic -8/+8   SU-GLA - Div. 1
11/02/2024 Cambuslang Football Academy Blues 1-6 Milngavie -38/+38   SU-GLA - Div. 2
11/02/2024 Millbrae 1-3 Kelburne -20/+20   SU-GLA - Div. 2
11/02/2024 Pollok Dynamo 1-7 Glasgow North United -9/+9   SU-GLA - Div. 2
11/02/2024 Renfrew Sunday 0-10 Clyde Apollo -16/+16   SU-GLA - Div. 2
11/02/2024 Renfrewshire Rovers 1-6 Gryffe -13/+13   SU-GLA - Div. 2
11/02/2024 Unity 1-0 Bellgrove -3/+3   SU-GLA - Div. 2
11/02/2024 Castlemilk 2-3 Glasgow Diverse -19/+19   SU-GLA - Premier Div.
11/02/2024 Glasgow Caledonian United 1-1 Southside Spartans -3/+3   SU-GLA - Premier Div.
11/02/2024 Maryhill Black Star 2-4 Dalmuir United -21/+21   SU-GLA - Premier Div.
11/02/2024 Maryhill Milan 8-1 Glasgow Irish +6/-6   SU-GLA - Premier Div.
11/02/2024 Thornliebank Thistle 1-4 Pollokshields United -3/+3   SU-GLA - Premier Div.
04/02/2024 Bonomy 6-2 Harmony Row Amateurs +3/-3   SU-GLA - Championship
04/02/2024 Eastend Phoenix 1-2 Hillwood -5/+5   SU-GLA - Championship
04/02/2024 Finnieston Phoenix 8-1 Kilbowie +21/-21   SU-GLA - Championship
04/02/2024 Flip the Mindset 2-6 United Glasgow -31/+31   SU-GLA - Championship
04/02/2024 Glasgow on the Ball 5-3 Anchor Sociedad +11/-11   SU-GLA - Championship
04/02/2024 Strathclyde United 1-6 Woodlands -11/+11   SU-GLA - Championship
04/02/2024 Cambuslang Football Academy Sunday 5-0 South Camlachie +44/-44   SU-GLA - Div. 1
04/02/2024 Muirend Athletic 3-3 Southside Sunday +12/-12   SU-GLA - Div. 1
04/02/2024 The North 4-0 Men United Glasgow +13/-13   SU-GLA - Div. 1
04/02/2024 Third Lanark Sunday 1-0 Kelvindale +7/-7   SU-GLA - Div. 1
04/02/2024 Bellgrove 0-5 Cambuslang Football Academy Blues -43/+43   SU-GLA - Div. 2
04/02/2024 Gryffe 3-6 Glasgow North United -18/+18   SU-GLA - Div. 2
04/02/2024 Kelburne 3-4 Clyde Apollo -10/+10   SU-GLA - Div. 2
04/02/2024 Lomond Thistle Colts 3-4 Milngavie -13/+13   SU-GLA - Div. 2
04/02/2024 Pollok Dynamo 2-3 Renfrew Sunday -15/+15   SU-GLA - Div. 2
04/02/2024 Renfrewshire Rovers 1-5 Millbrae -9/+9   SU-GLA - Div. 2
04/02/2024 Dalmuir United 5-3 Glasgow Caledonian United +6/-6   SU-GLA - Premier Div.
04/02/2024 Pollokshields United 1-2 Firwood United -14/+14   SU-GLA - Premier Div.
04/02/2024 Southside Spartans 1-3 Glasgow Diverse -15/+15   SU-GLA - Premier Div.
04/02/2024 Thornliebank Thistle 2-5 Glasgow Irish -15/+15   SU-GLA - Premier Div.
01/02/2024 Glasgow Caledonian United 3-5 Castlemilk -3/+3   SU-GLA - Premier Div.
28/01/2024 Barrhead United 2-3 Maryhill Black Star +5/-5   SU-GLA - Champions Cup
28/01/2024 Bellgrove 2-2 p Southside Spartans +14/-14   SU-GLA - Champions Cup
28/01/2024 Bonomy 6-0 Men United Glasgow +15/-15   SU-GLA - Champions Cup
28/01/2024 Clyde Apollo 7-2 Muirend Athletic +5/-5   SU-GLA - Champions Cup
28/01/2024 Finnieston Phoenix 3-2 Flip the Mindset -1/+1   SU-GLA - Champions Cup
28/01/2024 Glasgow North United p 5-5 Firwood United +5/-5   SU-GLA - Champions Cup
28/01/2024 Harmony Row Amateurs 1-2 Gryffe -8/+8   SU-GLA - Champions Cup
28/01/2024 Hillwood 3-5 Southside Sunday -19/+19   SU-GLA - Champions Cup
28/01/2024 Kelburne 7-3 Eastend Phoenix +25/-25   SU-GLA - Champions Cup
28/01/2024 Kilbowie 1-4 Pollokshields United ±0/±0   SU-GLA - Champions Cup
28/01/2024 Lomond Thistle Colts p 4-4 Glasgow Irish +13/-13   SU-GLA - Champions Cup
28/01/2024 Millbrae 5-1 Saracen Red Star +9/-9   SU-GLA - Champions Cup
28/01/2024 Milngavie 1-4 Pollok Dynamo -21/+21   SU-GLA - Champions Cup
28/01/2024 Renfrew Sunday 2-0 Cambuslang Football Academy Sunday +31/-31   SU-GLA - Champions Cup
28/01/2024 Renfrewshire Rovers 4-1 Thornliebank Thistle +39/-39   SU-GLA - Champions Cup
28/01/2024 South Camlachie 1-5 Castlemilk -10/+10   SU-GLA - Champions Cup
28/01/2024 Strathclyde United 4-5 Dalmuir United +10/-10   SU-GLA - Champions Cup
28/01/2024 The North 2-3 Glasgow Caledonian United -7/+7   SU-GLA - Champions Cup
28/01/2024 Third Lanark Sunday 2-4 Glasgow Diverse +4/-4   SU-GLA - Champions Cup
28/01/2024 United Glasgow 2-1 Glasgow on the Ball +8/-8   SU-GLA - Champions Cup
28/01/2024 Unity 4-2 Cambuslang Football Academy Blues +2/-2   SU-GLA - Champions Cup
21/01/2024 Eastend Phoenix 3-4 Barrhead United -12/+12   SU-GLA - Championship
21/01/2024 Finnieston Phoenix 3-0 Flip the Mindset +11/-11   SU-GLA - Championship
21/01/2024 Hillwood 7-2 Kilbowie +9/-9   SU-GLA - Championship
21/01/2024 Strathclyde United 1-9 Anchor Sociedad -18/+18   SU-GLA - Championship
21/01/2024 United Glasgow 1-2 Glasgow on the Ball -6/+6   SU-GLA - Championship
21/01/2024 Cambuslang Football Academy Sunday 4-2 The North +23/-23   SU-GLA - Div. 1
21/01/2024 Fairhill Athletico 3-1 Kelvindale +4/-4   SU-GLA - Div. 1
21/01/2024 Men United Glasgow 4-2 Third Lanark Sunday -2/+2   SU-GLA - Div. 1
21/01/2024 Muirend Athletic 2-5 South Camlachie +1/-1   SU-GLA - Div. 1
21/01/2024 Saracen Red Star 3-8 Southside Sunday -16/+16   SU-GLA - Div. 1
21/01/2024 Woodlands 2-1 Harmony Row Amateurs -1/+1   SU-GLA - Div. 1
21/01/2024 Bellgrove 1-6 Renfrewshire Rovers -43/+43   SU-GLA - Div. 2
21/01/2024 Kelburne 4-4 Gryffe -3/+3   SU-GLA - Div. 2
21/01/2024 Lomond Thistle Colts 1-5 Millbrae -8/+8   SU-GLA - Div. 2
21/01/2024 Milngavie 0-7 Clyde Apollo -13/+13   SU-GLA - Div. 2
21/01/2024 Pollok Dynamo 8-1 Cambuslang Football Academy Blues +24/-24   SU-GLA - Div. 2
21/01/2024 Renfrew Sunday 1-0 Unity +10/-10   SU-GLA - Div. 2
21/01/2024 Firwood United 1-1 Glasgow Caledonian United -5/+5   SU-GLA - Premier Div.
21/01/2024 Glasgow Irish 6-0 Dalmuir United +55/-55   SU-GLA - Premier Div.
14/01/2024 Barrhead United 4-4 Anchor Sociedad -3/+3   SU-GLA - Championship
14/01/2024 Bonomy 8-1 United Glasgow +8/-8   SU-GLA - Championship
14/01/2024 Finnieston Phoenix 6-1 Strathclyde United +7/-7   SU-GLA - Championship
14/01/2024 Flip the Mindset 4-3 Eastend Phoenix +10/-10   SU-GLA - Championship
14/01/2024 Kilbowie 4-2 Harmony Row Amateurs +14/-14   SU-GLA - Championship
14/01/2024 Kelvindale 1-0 Muirend Athletic -7/+7   SU-GLA - Div. 1
14/01/2024 Men United Glasgow 3-3 Fairhill Athletico -6/+6   SU-GLA - Div. 1
14/01/2024 South Camlachie 3-4 Cambuslang Football Academy Sunday -20/+20   SU-GLA - Div. 1
14/01/2024 The North 7-2 Saracen Red Star +4/-4   SU-GLA - Div. 1
14/01/2024 Cambuslang Football Academy Blues 0-3 Unity -20/+20   SU-GLA - Div. 2
14/01/2024 Clyde Apollo 6-2 Pollok Dynamo +3/-3   SU-GLA - Div. 2
14/01/2024 Lomond Thistle Colts 4-11 Glasgow North United -11/+11   SU-GLA - Div. 2
14/01/2024 Millbrae 2-2 Gryffe -3/+3   SU-GLA - Div. 2
14/01/2024 Renfrew Sunday 3-3 Bellgrove ±0/±0   SU-GLA - Div. 2
14/01/2024 Renfrewshire Rovers 1-2 Kelburne +6/-6   SU-GLA - Div. 2
14/01/2024 Firwood United 1-4 Maryhill Black Star -27/+27   SU-GLA - Premier Div.
14/01/2024 Glasgow Diverse 5-3 Glasgow Caledonian United +7/-7   SU-GLA - Premier Div.
14/01/2024 Southside Spartans 4-4 Glasgow Irish -9/+9   SU-GLA - Premier Div.
14/01/2024 Thornliebank Thistle 1-6 Maryhill Milan -6/+6   SU-GLA - Premier Div.
07/01/2024 Barrhead United 1-5 Bonomy -16/+16   SU-GLA - Championship
07/01/2024 Harmony Row Amateurs 4-5 Woodlands -7/+7   SU-GLA - Championship
07/01/2024 United Glasgow 2-3 Eastend Phoenix -5/+5   SU-GLA - Championship
07/01/2024 Cambuslang Football Academy Sunday 4-3 Fairhill Athletico +5/-5   SU-GLA - Div. 1
07/01/2024 Muirend Athletic 0-2 Men United Glasgow +3/-3   SU-GLA - Div. 1
07/01/2024 Bellgrove 0-13 Clyde Apollo -30/+30   SU-GLA - Div. 2
07/01/2024 Glasgow North United 6-1 Renfrewshire Rovers +2/-2   SU-GLA - Div. 2
07/01/2024 Millbrae 7-0 Cambuslang Football Academy Blues +7/-7   SU-GLA - Div. 2
07/01/2024 Milngavie 2-5 Kelburne -5/+5   SU-GLA - Div. 2
07/01/2024 Renfrew Sunday 6-4 Pollok Dynamo +18/-18   SU-GLA - Div. 2
07/01/2024 Unity 1-3 Lomond Thistle Colts -24/+24   SU-GLA - Div. 2
07/01/2024 Firwood United 3-1 Thornliebank Thistle -3/+3   SU-GLA - Premier Div.
07/01/2024 Gowanbank 2-6 Dalmuir United -13/+13   SU-GLA - Premier Div.
17/12/2023 Eastend Phoenix 1-2 Finnieston Phoenix -15/+15   SU-GLA - Championship
17/12/2023 Glasgow on the Ball 0-4 Bonomy -18/+18   SU-GLA - Championship
17/12/2023 Glasgow North United 4-1 Unity ±0/±0   SU-GLA - Div. 2
17/12/2023 Renfrewshire Rovers 3-6 Pollok Dynamo -22/+22   SU-GLA - Div. 2
17/12/2023 Gowanbank 5-11 Maryhill Milan -15/+15   SU-GLA - Premier Div.
10/12/2023 Eastend Phoenix 9-0 Flip the Mindset +26/-26   SU-GLA - Championship
10/12/2023 Kilbowie 1-4 United Glasgow -25/+25   SU-GLA - Championship
10/12/2023 Strathclyde United 1-14 Glasgow on the Ball -33/+33   SU-GLA - Championship
10/12/2023 Southside Sunday 3-5 Fairhill Athletico -26/+26   SU-GLA - Div. 1
10/12/2023 Cambuslang Football Academy Blues 1-9 Glasgow North United -12/+12   SU-GLA - Div. 2
10/12/2023 Gryffe 7-0 Renfrew Sunday +5/-5   SU-GLA - Div. 2
10/12/2023 Lomond Thistle Colts 1-9 Clyde Apollo -20/+20   SU-GLA - Div. 2
10/12/2023 Pollok Dynamo 6-4 Kelburne +29/-29   SU-GLA - Div. 2
10/12/2023 Unity 1-0 Milngavie -1/+1   SU-GLA - Div. 2
10/12/2023 Glasgow Diverse 2-4 Firwood United -20/+20   SU-GLA - Premier Div.
26/11/2023 Bonomy 5-4 Woodlands -6/+6   SU-GLA - Championship
26/11/2023 Flip the Mindset 2-5 Anchor Sociedad -24/+24   SU-GLA - Championship
26/11/2023 Harmony Row Amateurs 0-5 Eastend Phoenix -39/+39   SU-GLA - Championship
26/11/2023 Kilbowie 8-2 Finnieston Phoenix +39/-39   SU-GLA - Championship
26/11/2023 Strathclyde United 0-3 Barrhead United -9/+9   SU-GLA - Championship
26/11/2023 United Glasgow 1-4 Hillwood -13/+13   SU-GLA - Championship
26/11/2023 Fairhill Athletico 3-4 Third Lanark Sunday -19/+19   SU-GLA - Div. 1
26/11/2023 Men United Glasgow 5-1 Neilston Sunday +14/-14   SU-GLA - Div. 1
26/11/2023 South Camlachie 7-0 Kelvindale +8/-8   SU-GLA - Div. 1
26/11/2023 The North 3-0 Muirend Athletic -4/+4   SU-GLA - Div. 1
26/11/2023 Bellgrove 0-6 Gryffe -20/+20   SU-GLA - Div. 2
26/11/2023 Cambuslang Football Academy Blues 4-2 Renfrewshire Rovers +10/-10   SU-GLA - Div. 2
26/11/2023 Clyde Apollo 3-3 Unity -10/+10   SU-GLA - Div. 2
26/11/2023 Glasgow North United 4-2 Millbrae +7/-7   SU-GLA - Div. 2
26/11/2023 Lomond Thistle Colts 3-5 Kelburne ±0/±0   SU-GLA - Div. 2
26/11/2023 Pollok Dynamo 5-4 Milngavie +3/-3   SU-GLA - Div. 2
26/11/2023 Castlemilk 7-7 Maryhill Milan -1/+1   SU-GLA - Premier Div.
26/11/2023 Glasgow Caledonian United 3-2 Firwood United +7/-7   SU-GLA - Premier Div.
26/11/2023 Pollokshields United 2-2 Glasgow Diverse -5/+5   SU-GLA - Premier Div.
26/11/2023 Thornliebank Thistle 2-2 Maryhill Black Star +7/-7   SU-GLA - Premier Div.
19/11/2023 Anchor Sociedad 7-1 Kilbowie +21/-21   SU-GLA - Championship
19/11/2023 Barrhead United 4-3 Finnieston Phoenix +1/-1   SU-GLA - Championship
19/11/2023 Flip the Mindset 2-3 Bonomy +4/-4   SU-GLA - Championship
19/11/2023 Hillwood 9-4 Glasgow on the Ball +18/-18   SU-GLA - Championship
19/11/2023 Woodlands 3-2 Eastend Phoenix +2/-2   SU-GLA - Championship
19/11/2023 Muirend Athletic 0-1 Fairhill Athletico +6/-6   SU-GLA - Div. 1
19/11/2023 Southside Sunday 2-4 Saracen Red Star -33/+33   SU-GLA - Div. 1
19/11/2023 The North 2-0 Third Lanark Sunday -6/+6   SU-GLA - Div. 1
19/11/2023 Bellgrove 1-4 Bars for Bears -38/+38   SU-GLA - Div. 2
19/11/2023 Gryffe 6-2 Renfrewshire Rovers +3/-3   SU-GLA - Div. 2
19/11/2023 Kelburne 1-0 Cambuslang Football Academy Blues -9/+9   SU-GLA - Div. 2
19/11/2023 Millbrae 3-2 Milngavie -9/+9   SU-GLA - Div. 2
19/11/2023 Pollok Dynamo 6-13 Clyde Apollo -20/+20   SU-GLA - Div. 2
19/11/2023 Glasgow Caledonian United 4-4 Gowanbank -7/+7   SU-GLA - Premier Div.
19/11/2023 Glasgow Diverse 2-1 Southside Spartans +1/-1   SU-GLA - Premier Div.
19/11/2023 Glasgow Irish 1-2 Thornliebank Thistle -15/+15   SU-GLA - Premier Div.
12/11/2023 Anchor Sociedad 0-3 Barrhead United -27/+27   SU-GLA - Championship
12/11/2023 Eastend Phoenix 1-2 Strathclyde United -21/+21   SU-GLA - Championship
12/11/2023 Kilbowie 2-10 Hillwood -35/+35   SU-GLA - Championship
12/11/2023 Woodlands 1-2 Glasgow on the Ball -12/+12   SU-GLA - Championship
12/11/2023 Cambuslang Football Academy Sunday 2-6 Southside Sunday -21/+21   SU-GLA - Div. 1
12/11/2023 Fairhill Athletico 1-2 Men United Glasgow -5/+5   SU-GLA - Div. 1
12/11/2023 Clyde Apollo 3-6 Kelburne -23/+23   SU-GLA - Div. 2
12/11/2023 Glasgow North United 6-1 Bellgrove +7/-7   SU-GLA - Div. 2
12/11/2023 Lomond Thistle Colts 2-6 Gryffe -12/+12   SU-GLA - Div. 2
12/11/2023 Millbrae 7-1 Pollok Dynamo +7/-7   SU-GLA - Div. 2
12/11/2023 Milngavie 4-2 Bars for Bears +4/-4   SU-GLA - Div. 2
12/11/2023 Unity 4-1 Renfrewshire Rovers +11/-11   SU-GLA - Div. 2
12/11/2023 Firwood United 1-3 Dalmuir United -12/+12   SU-GLA - Premier Div.
12/11/2023 Gowanbank 6-5 Glasgow Irish +2/-2   SU-GLA - Premier Div.
12/11/2023 Maryhill Black Star 4-6 Glasgow Caledonian United -22/+22   SU-GLA - Premier Div.
12/11/2023 Maryhill Milan 4-1 Pollokshields United +14/-14   SU-GLA - Premier Div.
12/11/2023 Southside Spartans 6-3 Thornliebank Thistle +2/-2   SU-GLA - Premier Div.
05/11/2023 Anchor Sociedad 3-1 United Glasgow +6/-6   SU-GLA - Championship
05/11/2023 Barrhead United 2-1 Kilbowie ±0/±0   SU-GLA - Championship
05/11/2023 Harmony Row Amateurs 5-2 Strathclyde United +2/-2   SU-GLA - Championship
05/11/2023 Kelvindale 6-3 Third Lanark Sunday +9/-9   SU-GLA - Div. 1
05/11/2023 Cambuslang Football Academy Blues 3-3 Bellgrove +3/-3   SU-GLA - Div. 2
05/11/2023 Gryffe 7-2 Milngavie +6/-6   SU-GLA - Div. 2
05/11/2023 Lomond Thistle Colts 1-1 Unity -1/+1   SU-GLA - Div. 2
05/11/2023 Renfrewshire Rovers 1-3 Glasgow North United +2/-2   SU-GLA - Div. 2
05/11/2023 Clydebank Sunday 3-4 Glasgow Diverse +2/-2   SU-GLA - Premier Div.
29/10/2023 Barrhead United 3-0 Flip the Mindset +16/-16   SU-GLA - Championship
29/10/2023 Bonomy 2-2 Kilbowie -12/+12   SU-GLA - Championship
29/10/2023 Eastend Phoenix 3-2 Glasgow on the Ball +3/-3   SU-GLA - Championship
29/10/2023 Finnieston Phoenix 5-2 Harmony Row Amateurs +21/-21   SU-GLA - Championship
29/10/2023 Hillwood 7-1 Strathclyde United +7/-7   SU-GLA - Championship
29/10/2023 United Glasgow 3-6 Woodlands -24/+24   SU-GLA - Championship
29/10/2023 Fairhill Athletico 1-5 The North -19/+19   SU-GLA - Div. 1
29/10/2023 Muirend Athletic 0-10 Saracen Red Star -57/+57   SU-GLA - Div. 1
29/10/2023 Southside Sunday 5-3 South Camlachie +19/-19   SU-GLA - Div. 1
29/10/2023 Third Lanark Sunday 2-3 Men United Glasgow +4/-4   SU-GLA - Div. 1
29/10/2023 Bellgrove 4-9 Pollok Dynamo -53/+53   SU-GLA - Div. 2
29/10/2023 Clyde Apollo 2-2 Lomond Thistle Colts -12/+12   SU-GLA - Div. 2
29/10/2023 Gryffe 3-3 Millbrae -1/+1   SU-GLA - Div. 2
29/10/2023 Kelburne 5-2 Renfrewshire Rovers ±0/±0   SU-GLA - Div. 2
29/10/2023 Bars for Bears 1-5 Glasgow North United -2/+2   SU-GLA - Div. 2
29/10/2023 Unity 0-3 Cambuslang Football Academy Blues -36/+36   SU-GLA - Div. 2
29/10/2023 Castlemilk 3-4 Firwood United -14/+14   SU-GLA - Premier Div.
29/10/2023 Glasgow Caledonian United 4-1 Clydebank Sunday +7/-7   SU-GLA - Premier Div.
29/10/2023 Gowanbank 1-3 Glasgow Diverse -8/+8   SU-GLA - Premier Div.
29/10/2023 Maryhill Milan 5-3 Maryhill Black Star +3/-3   SU-GLA - Premier Div.
29/10/2023 Pollokshields United 1-3 Southside Spartans -26/+26   SU-GLA - Premier Div.
29/10/2023 Thornliebank Thistle 1-3 Dalmuir United +2/-2   SU-GLA - Premier Div.
22/10/2023 Flip the Mindset 4-0 Finnieston Phoenix +23/-23   SU-GLA - Championship
22/10/2023 Cambria Westwood 1-16 Fairhill Athletico -18/+18   SU-GLA - Div. 1
22/10/2023 Saracen Red Star 2-7 Kelvindale -27/+27   SU-GLA - Div. 1
22/10/2023 South Camlachie 5-3 Neilston Sunday -1/+1   SU-GLA - Div. 1
22/10/2023 Southside Sunday 4-1 Muirend Athletic -2/+2   SU-GLA - Div. 1
22/10/2023 Bellgrove 0-3 Kelburne -16/+16   SU-GLA - Div. 2
22/10/2023 Millbrae 3-0 Lomond Thistle Colts ±0/±0   SU-GLA - Div. 2
22/10/2023 Milngavie 2-4 Cambuslang Football Academy Blues -25/+25   SU-GLA - Div. 2
22/10/2023 Renfrewshire Rovers 6-1 Bars for Bears +20/-20   SU-GLA - Div. 2
15/10/2023 Barrhead United 2-3 Hillwood -7/+7   SU-GLA - Championship
15/10/2023 Eastend Phoenix 4-4 Bonomy +7/-7   SU-GLA - Championship
15/10/2023 Glasgow on the Ball 7-3 Finnieston Phoenix +21/-21   SU-GLA - Championship
15/10/2023 Kilbowie 6-1 Strathclyde United +15/-15   SU-GLA - Championship
15/10/2023 United Glasgow 2-2 Harmony Row Amateurs -2/+2   SU-GLA - Championship
15/10/2023 Woodlands 6-3 Anchor Sociedad +22/-22   SU-GLA - Championship
15/10/2023 Fairhill Athletico 4-2 South Camlachie +26/-26   SU-GLA - Div. 1
15/10/2023 Men United Glasgow 1-1 Kelvindale -10/+10   SU-GLA - Div. 1
15/10/2023 Muirend Athletic 0-4 Cambuslang Football Academy Sunday -15/+15   SU-GLA - Div. 1
15/10/2023 Neilston Sunday 1-5 The North -22/+22   SU-GLA - Div. 1
15/10/2023 Third Lanark Sunday 2-4 Saracen Red Star -24/+24   SU-GLA - Div. 1
15/10/2023 Cambuslang Football Academy Blues 3-2 Gryffe +21/-21   SU-GLA - Div. 2
15/10/2023 Clyde Apollo 6-1 Bars for Bears +3/-3   SU-GLA - Div. 2
15/10/2023 Glasgow North United 8-0 Milngavie +8/-8   SU-GLA - Div. 2
15/10/2023 Lomond Thistle Colts 5-2 Bellgrove +33/-33   SU-GLA - Div. 2
15/10/2023 Millbrae 4-2 Renfrewshire Rovers -5/+5   SU-GLA - Div. 2
15/10/2023 Firwood United 4-2 Southside Spartans +11/-11   SU-GLA - Premier Div.
15/10/2023 Glasgow Caledonian United 2-3 Glasgow Diverse -6/+6   SU-GLA - Premier Div.
15/10/2023 Glasgow Irish 2-9 Castlemilk -21/+21   SU-GLA - Premier Div.
15/10/2023 Gowanbank 2-6 Maryhill Black Star -29/+29   SU-GLA - Premier Div.
15/10/2023 Maryhill Milan 3-2 Thornliebank Thistle -10/+10   SU-GLA - Premier Div.
15/10/2023 Pollokshields United 0-2 Dalmuir United -21/+21   SU-GLA - Premier Div.
01/10/2023 Bonomy 8-2 Anchor Sociedad +14/-14   SU-GLA - Championship
01/10/2023 Eastend Phoenix 5-3 Southside Albion +12/-12   SU-GLA - Championship
01/10/2023 Harmony Row Amateurs 1-5 Barrhead United -39/+39   SU-GLA - Championship
01/10/2023 Hillwood 2-2 Finnieston Phoenix -5/+5   SU-GLA - Championship
01/10/2023 Kilbowie 1-1 Woodlands ±0/±0   SU-GLA - Championship
01/10/2023 Strathclyde United 2-5 United Glasgow -15/+15   SU-GLA - Championship
01/10/2023 Cambuslang Football Academy Sunday 10-3 Saracen Red Star +15/-15   SU-GLA - Div. 1
01/10/2023 Men United Glasgow 3-3 The North ±0/±0   SU-GLA - Div. 1
01/10/2023 Muirend Athletic 1-2 Third Lanark Sunday -5/+5   SU-GLA - Div. 1
01/10/2023 Neilston Sunday 2-2 Fairhill Athletico -6/+6   SU-GLA - Div. 1
01/10/2023 South Camlachie 10-1 Cambria Westwood +2/-2   SU-GLA - Div. 1
01/10/2023 Southside Sunday 8-3 Kelvindale +10/-10   SU-GLA - Div. 1
01/10/2023 Bellgrove 3-4 Unity -17/+17   SU-GLA - Div. 2
01/10/2023 Kelburne 0-8 Glasgow North United -63/+63   SU-GLA - Div. 2
01/10/2023 Lomond Thistle Colts 6-2 Cambuslang Football Academy Blues +16/-16   SU-GLA - Div. 2
01/10/2023 Millbrae 4-1 Clyde Apollo +18/-18   SU-GLA - Div. 2
01/10/2023 Pollok Dynamo 4-3 Gryffe +21/-21   SU-GLA - Div. 2
01/10/2023 Renfrewshire Rovers 4-6 Milngavie -17/+17   SU-GLA - Div. 2
01/10/2023 Castlemilk 6-1 Thornliebank Thistle +4/-4   SU-GLA - Premier Div.
01/10/2023 Firwood United 0-3 Maryhill Milan -21/+21   SU-GLA - Premier Div.
01/10/2023 Glasgow Caledonian United 2-2 Dalmuir United +2/-2   SU-GLA - Premier Div.
01/10/2023 Glasgow Irish 0-4 Pollokshields United -10/+10   SU-GLA - Premier Div.
01/10/2023 Maryhill Black Star 1-3 Glasgow Diverse -9/+9   SU-GLA - Premier Div.
01/10/2023 Southside Spartans 5-2 Clydebank Sunday +3/-3   SU-GLA - Premier Div.
24/09/2023 Finnieston Phoenix 4-2 Woodlands +8/-8   SU-GLA - Championship
24/09/2023 Glasgow on the Ball 0-2 Harmony Row Amateurs -18/+18   SU-GLA - Championship
24/09/2023 Hillwood 3-3 Flip the Mindset -7/+7   SU-GLA - Championship
24/09/2023 Southside Albion 2-4 Barrhead United -25/+25   SU-GLA - Championship
24/09/2023 Strathclyde United 1-8 Bonomy -9/+9   SU-GLA - Championship
24/09/2023 Cambria Westwood 2-9 Southside Sunday -9/+9   SU-GLA - Div. 1
24/09/2023 Kelvindale 3-1 Fairhill Athletico +18/-18   SU-GLA - Div. 1
24/09/2023 Saracen Red Star 0-3 Men United Glasgow -3/+3   SU-GLA - Div. 1
24/09/2023 South Camlachie 3-3 Muirend Athletic -14/+14   SU-GLA - Div. 1
24/09/2023 The North 4-1 Neilston Sunday +9/-9   SU-GLA - Div. 1
24/09/2023 Third Lanark Sunday 0-7 Cambuslang Football Academy Sunday -48/+48   SU-GLA - Div. 1
24/09/2023 Cambuslang Football Academy Blues 3-6 Pollok Dynamo -29/+29   SU-GLA - Div. 2
24/09/2023 Glasgow North United 4-0 Clyde Apollo +30/-30   SU-GLA - Div. 2
24/09/2023 Milngavie 4-2 Lomond Thistle Colts +8/-8   SU-GLA - Div. 2
24/09/2023 Bars for Bears 3-9 Kelburne -7/+7   SU-GLA - Div. 2
24/09/2023 Renfrewshire Rovers 1-6 Bellgrove -21/+21   SU-GLA - Div. 2
24/09/2023 Unity 1-1 Millbrae +6/-6   SU-GLA - Div. 2
24/09/2023 Clydebank Sunday 2-6 Firwood United -18/+18   SU-GLA - Premier Div.
24/09/2023 Dalmuir United 7-3 Southside Spartans +20/-20   SU-GLA - Premier Div.
24/09/2023 Glasgow Diverse 4-1 Glasgow Irish +3/-3   SU-GLA - Premier Div.
24/09/2023 Maryhill Black Star 0-6 Castlemilk -34/+34   SU-GLA - Premier Div.
24/09/2023 Pollokshields United 9-3 Glasgow Caledonian United +15/-15   SU-GLA - Premier Div.
24/09/2023 Thornliebank Thistle 4-3 Gowanbank +13/-13   SU-GLA - Premier Div.
17/09/2023 Barrhead United 4-4 United Glasgow -3/+3   SU-GLA - Championship
17/09/2023 Harmony Row Amateurs 1-8 Hillwood -56/+56   SU-GLA - Championship
10/09/2023 Anchor Sociedad 12-3 Harmony Row Amateurs +55/-55   SU-GLA - Championship
10/09/2023 Finnieston Phoenix 4-3 Bonomy +16/-16   SU-GLA - Championship
10/09/2023 Glasgow on the Ball 3-3 Barrhead United -7/+7   SU-GLA - Championship
10/09/2023 Hillwood 5-1 Eastend Phoenix +22/-22   SU-GLA - Championship
10/09/2023 Southside Albion 3-5 Woodlands -28/+28   SU-GLA - Championship
10/09/2023 Strathclyde United 1-5 Flip the Mindset -23/+23   SU-GLA - Championship
10/09/2023 United Glasgow 5-2 Kilbowie +13/-13   SU-GLA - Championship
10/09/2023 Kelvindale 4-2 Cambuslang Football Academy Sunday +7/-7   SU-GLA - Div. 1
10/09/2023 Saracen Red Star 1-8 Fairhill Athletico -24/+24   SU-GLA - Div. 1
10/09/2023 Southside Sunday 0-2 Men United Glasgow -18/+18   SU-GLA - Div. 1
10/09/2023 The North 3-7 South Camlachie -27/+27   SU-GLA - Div. 1
10/09/2023 Third Lanark Sunday 2-6 Neilston Sunday -18/+18   SU-GLA - Div. 1
10/09/2023 Cambuslang Football Academy Blues 2-4 Millbrae +2/-2   SU-GLA - Div. 2
10/09/2023 Glasgow North United 12-3 Pollok Dynamo +8/-8   SU-GLA - Div. 2
10/09/2023 Gryffe 6-4 Clyde Apollo +15/-15   SU-GLA - Div. 2
10/09/2023 Milngavie 0-2 Bellgrove -6/+6   SU-GLA - Div. 2
10/09/2023 Bars for Bears 0-2 Lomond Thistle Colts -18/+18   SU-GLA - Div. 2
10/09/2023 Unity 1-5 Kelburne -10/+10   SU-GLA - Div. 2
10/09/2023 Clydebank Sunday 3-7 Glasgow Irish -36/+36   SU-GLA - Premier Div.
10/09/2023 Glasgow Diverse 4-3 Dalmuir United +3/-3   SU-GLA - Premier Div.
10/09/2023 Maryhill Black Star 1-2 Southside Spartans -7/+7   SU-GLA - Premier Div.
10/09/2023 Maryhill Milan 6-0 Glasgow Caledonian United +21/-21   SU-GLA - Premier Div.
10/09/2023 Pollokshields United 3-0 Gowanbank +4/-4   SU-GLA - Premier Div.
10/09/2023 Thornliebank Thistle 1-9 Firwood United -25/+25   SU-GLA - Premier Div.
27/08/2023 Anchor Sociedad 3-4 Hillwood -13/+13   SU-GLA - Championship
27/08/2023 Barrhead United 1-1 Eastend Phoenix -1/+1   SU-GLA - Championship
27/08/2023 Bonomy 3-6 Southside Albion -39/+39   SU-GLA - Championship
27/08/2023 Finnieston Phoenix 2-2 United Glasgow -5/+5   SU-GLA - Championship
27/08/2023 Glasgow on the Ball 3-2 Strathclyde United -7/+7   SU-GLA - Championship
27/08/2023 Harmony Row Amateurs 3-2 Kilbowie -7/+7   SU-GLA - Championship
27/08/2023 Woodlands 0-4 Flip the Mindset -37/+37   SU-GLA - Championship
27/08/2023 Cambria Westwood 1-13 Third Lanark Sunday -44/+44   SU-GLA - Div. 1
27/08/2023 Cambuslang Football Academy Sunday 5-0 Neilston Sunday +54/-54   SU-GLA - Div. 1
27/08/2023 Fairhill Athletico 5-1 Southside Sunday +36/-36   SU-GLA - Div. 1
27/08/2023 Kelvindale 1-10 South Camlachie -15/+15   SU-GLA - Div. 1
27/08/2023 Men United Glasgow 4-2 Muirend Athletic -5/+5   SU-GLA - Div. 1
27/08/2023 Saracen Red Star 1-8 The North -11/+11   SU-GLA - Div. 1
27/08/2023 Bellgrove 0-1 Millbrae -5/+5   SU-GLA - Div. 2
27/08/2023 Clyde Apollo 3-3 Renfrewshire Rovers -13/+13   SU-GLA - Div. 2
27/08/2023 Gryffe 5-0 Unity +11/-11   SU-GLA - Div. 2
27/08/2023 Lomond Thistle Colts 2-4 Kelburne +3/-3   SU-GLA - Div. 2
27/08/2023 Milngavie 1-14 Glasgow North United -52/+52   SU-GLA - Div. 2
27/08/2023 Bars for Bears 1-2 Cambuslang Football Academy Blues -12/+12   SU-GLA - Div. 2
27/08/2023 Castlemilk 6-1 Gowanbank +19/-19   SU-GLA - Premier Div.
27/08/2023 Clydebank Sunday 1-4 Pollokshields United -10/+10   SU-GLA - Premier Div.
27/08/2023 Dalmuir United 4-4 Maryhill Black Star -7/+7   SU-GLA - Premier Div.
27/08/2023 Glasgow Diverse 2-6 Maryhill Milan -37/+37   SU-GLA - Premier Div.
27/08/2023 Glasgow Irish 0-3 Firwood United -17/+17   SU-GLA - Premier Div.
27/08/2023 Southside Spartans 9-1 Glasgow Caledonian United +39/-39   SU-GLA - Premier Div.
20/08/2023 Barrhead United 0-4 Woodlands -39/+39   SU-GLA - Championship
20/08/2023 Eastend Phoenix 8-0 Anchor Sociedad +51/-51   SU-GLA - Championship
20/08/2023 Harmony Row Amateurs 4-6 Southside Albion -27/+27   SU-GLA - Championship
20/08/2023 Hillwood 3-4 Bonomy +4/-4   SU-GLA - Championship
20/08/2023 Kilbowie 1-6 Glasgow on the Ball -26/+26   SU-GLA - Championship
20/08/2023 Strathclyde United 0-4 Finnieston Phoenix -21/+21   SU-GLA - Championship
20/08/2023 United Glasgow 2-3 Flip the Mindset -14/+14   SU-GLA - Championship
20/08/2023 Cambuslang Football Academy Sunday 4-2 Men United Glasgow +31/-31   SU-GLA - Div. 1
20/08/2023 Muirend Athletic 4-5 Kelvindale -2/+2   SU-GLA - Div. 1
20/08/2023 Neilston Sunday 8-1 Cambria Westwood +4/-4   SU-GLA - Div. 1
20/08/2023 South Camlachie 5-1 Saracen Red Star ±0/±0   SU-GLA - Div. 1
20/08/2023 The North 6-5 Southside Sunday +1/-1   SU-GLA - Div. 1
20/08/2023 Third Lanark Sunday 1-4 Fairhill Athletico -22/+22   SU-GLA - Div. 1
20/08/2023 Cambuslang Football Academy Blues 1-10 Clyde Apollo -10/+10   SU-GLA - Div. 2
20/08/2023 Glasgow North United 5-0 Gryffe +42/-42   SU-GLA - Div. 2
20/08/2023 Kelburne 7-0 Milngavie +8/-8   SU-GLA - Div. 2
20/08/2023 Lomond Thistle Colts 1-7 Renfrewshire Rovers -49/+49   SU-GLA - Div. 2
20/08/2023 Millbrae 6-1 Bars for Bears +4/-4   SU-GLA - Div. 2
20/08/2023 Unity 6-0 Pollok Dynamo +14/-14   SU-GLA - Div. 2
20/08/2023 Castlemilk 3-2 Southside Spartans +3/-3   SU-GLA - Premier Div.
20/08/2023 Firwood United 2-4 Glasgow Diverse -12/+12   SU-GLA - Premier Div.
20/08/2023 Glasgow Irish 2-2 Maryhill Black Star +3/-3   SU-GLA - Premier Div.
20/08/2023 Gowanbank 5-4 Clydebank Sunday ±0/±0   SU-GLA - Premier Div.
20/08/2023 Maryhill Milan 5-4 Dalmuir United +5/-5   SU-GLA - Premier Div.
20/08/2023 Thornliebank Thistle 1-5 Glasgow Caledonian United -12/+12   SU-GLA - Premier Div.
13/08/2023 Bonomy 3-1 Barrhead United -3/+3   SU-GLA - Championship
13/08/2023 Finnieston Phoenix 0-5 Anchor Sociedad -33/+33   SU-GLA - Championship
13/08/2023 Flip the Mindset 3-4 Harmony Row Amateurs +5/-5   SU-GLA - Championship
13/08/2023 Glasgow on the Ball 3-1 United Glasgow +5/-5   SU-GLA - Championship
13/08/2023 Kilbowie 4-1 Eastend Phoenix +22/-22   SU-GLA - Championship
13/08/2023 Southside Albion 4-3 Hillwood ±0/±0   SU-GLA - Championship
13/08/2023 Woodlands 4-1 Strathclyde United +12/-12   SU-GLA - Championship
13/08/2023 Fairhill Athletico 2-3 Cambuslang Football Academy Sunday -20/+20   SU-GLA - Div. 1
13/08/2023 Kelvindale 3-5 The North -2/+2   SU-GLA - Div. 1
13/08/2023 Men United Glasgow 1-7 South Camlachie -40/+40   SU-GLA - Div. 1
13/08/2023 Neilston Sunday 4-4 Muirend Athletic -13/+13   SU-GLA - Div. 1
13/08/2023 Saracen Red Star 6-2 Cambria Westwood +18/-18   SU-GLA - Div. 1
13/08/2023 Southside Sunday 5-1 Third Lanark Sunday +5/-5   SU-GLA - Div. 1
13/08/2023 Clyde Apollo 3-0 Bellgrove +7/-7   SU-GLA - Div. 2
13/08/2023 Kelburne 6-4 Millbrae +8/-8   SU-GLA - Div. 2
13/08/2023 Milngavie 2-0 Unity +12/-12   SU-GLA - Div. 2
13/08/2023 Pollok Dynamo 2-7 Lomond Thistle Colts -36/+36   SU-GLA - Div. 2
13/08/2023 Bars for Bears 2-4 Gryffe +1/-1   SU-GLA - Div. 2
13/08/2023 Renfrewshire Rovers 4-1 Cambuslang Football Academy Blues +18/-18   SU-GLA - Div. 2
13/08/2023 Dalmuir United 5-2 Clydebank Sunday +5/-5   SU-GLA - Premier Div.
13/08/2023 Firwood United 3-2 Gowanbank +1/-1   SU-GLA - Premier Div.
13/08/2023 Glasgow Caledonian United 2-1 Glasgow Irish -5/+5   SU-GLA - Premier Div.
13/08/2023 Glasgow Diverse 4-1 Thornliebank Thistle ±0/±0   SU-GLA - Premier Div.
13/08/2023 Maryhill Black Star 0-3 Pollokshields United -18/+18   SU-GLA - Premier Div.
13/08/2023 Southside Spartans 1-5 Maryhill Milan -36/+36   SU-GLA - Premier Div.
07/08/2023 Pollokshields United 3-2 Southside Spartans +5/-5 SU-GLA - Super Cup
11/06/2023 Glasgow Irish 3-1 Barrhead United +6/-6 SU-GLA - Challenge Cup
11/06/2023 Anchor Sociedad 11-1 Finnieston Phoenix +45/-45   SU-GLA - Championship
11/06/2023 Gowanbank 2-4 Dynamo Redhurst -21/+21   SU-GLA - Championship
11/06/2023 Dalmuir United 14-0 Strathclyde United +4/-4   SU-GLA - Div. 1
11/06/2023 Glasgow Diverse 1-4 Maryhill Milan -36/+36   SU-GLA - Premier Div.
08/06/2023 Dynamo Redhurst 8-0 Thornliebank Thistle +22/-22   SU-GLA - Championship
08/06/2023 Castlemilk 3-2 Glasgow on the Ball -8/+8   SU-GLA - Div. 1
04/06/2023 Partizan Glasgow 1-0 Glasgow Diverse +8/-8 SU-GLA - Champions Cup
04/06/2023 Motherwell Albion 1-1 Pollokshields United ±0/±0   SU-GLA - Championship
04/06/2023 Castlemilk 4-4 Dalmuir United -1/+1   SU-GLA - Div. 1
04/06/2023 Milngavie 2-2 Neilston Sunday +12/-12   SU-GLA - Div. 2
28/05/2023 Barrhead United p 1-1 Castlemilk +11/-11 SU-GLA - Challenge Cup
28/05/2023 Glasgow Irish 2-0 Anchor Sociedad +8/-8 SU-GLA - Challenge Cup
28/05/2023 Glasgow Diverse 2-0 Dalmuir United +11/-11 SU-GLA - Champions Cup
28/05/2023 Partizan Glasgow 2-0 Firwood United +7/-7 SU-GLA - Champions Cup
28/05/2023 Motherwell Albion 4-1 Thornliebank Thistle +3/-3   SU-GLA - Championship
28/05/2023 Pollokshields United 2-1 Gowanbank -3/+3   SU-GLA - Championship
28/05/2023 Glasgow on the Ball 6-1 Strathclyde United +12/-12   SU-GLA - Div. 1
28/05/2023 Saracen Red Star 3-0 Cambria Westwood +15/-15   SU-GLA - Div. 1
28/05/2023 Glasgow North United 5-3 Milngavie +5/-5   SU-GLA - Div. 2
28/05/2023 Neilston Sunday 14-1 Renfrewshire Rovers +3/-3   SU-GLA - Div. 2
28/05/2023 Bars for Bears 0-8 Fairhill Athletico -18/+18   SU-GLA - Div. 2
28/05/2023 Clydebank Sunday 0-3 Elite -38/+38   SU-GLA - Premier Div.
28/05/2023 Southside Spartans 7-3 Maryhill Black Star +19/-19   SU-GLA - Premier Div.
25/05/2023 Kilbowie 5-2 Saracen Red Star +9/-9   SU-GLA - Div. 1
24/05/2023 Partizan Glasgow 2-2 Glasgow Diverse -2/+2   SU-GLA - Premier Div.
23/05/2023 Dalmuir United 11-4 Kilbowie +3/-3   SU-GLA - Div. 1
21/05/2023 Dynamo Redhurst 2-7 Motherwell Albion -34/+34   SU-GLA - Championship
21/05/2023 Finnieston Phoenix 1-2 Barrhead United -15/+15   SU-GLA - Championship
21/05/2023 Glasgow Irish 4-3 Anchor Sociedad -2/+2   SU-GLA - Championship
21/05/2023 Thornliebank Thistle 1-3 Pollokshields United -1/+1   SU-GLA - Championship
21/05/2023 Castlemilk 3-0 Dynamo Glasgow -4/+4   SU-GLA - Div. 1
21/05/2023 Dalmuir United 5-2 Unity -4/+4   SU-GLA - Div. 1
21/05/2023 Eastend Phoenix 3-1 Cambria Westwood -1/+1   SU-GLA - Div. 1
21/05/2023 Glasgow on the Ball 3-2 Southside Albion +4/-4   SU-GLA - Div. 1
21/05/2023 Saracen Red Star 9-4 Strathclyde United +40/-40   SU-GLA - Div. 1
21/05/2023 Bellgrove 8-5 Glasgow North United +11/-11   SU-GLA - Div. 2
21/05/2023 Hillwood 5-2 Fairhill Athletico +17/-17   SU-GLA - Div. 2
21/05/2023 Kirkintilloch United 5-3 Neilston Sunday +11/-11   SU-GLA - Div. 2
21/05/2023 Men United Glasgow 7-1 Cambuslang Football Academy Sunday +3/-3   SU-GLA - Div. 2
21/05/2023 Milngavie 5-1 Bars for Bears +18/-18   SU-GLA - Div. 2
21/05/2023 Clydebank Sunday 6-0 Elite +13/-13   SU-GLA - Premier Div.
21/05/2023 Firwood United 1-3 Glasgow Caledonian United -18/+18   SU-GLA - Premier Div.
21/05/2023 Maryhill Black Star 1-3 Partizan Glasgow -15/+15   SU-GLA - Premier Div.
21/05/2023 Maryhill Milan 3-5 Southside Spartans -16/+16   SU-GLA - Premier Div.
18/05/2023 Castlemilk 8-0 Unity +2/-2   SU-GLA - Div. 1
14/05/2023 Barrhead United 2-4 Glasgow Irish -10/+10   SU-GLA - Championship
14/05/2023 Finnieston Phoenix 5-1 Thornliebank Thistle +28/-28   SU-GLA - Championship
14/05/2023 Gowanbank 8-1 Motherwell Albion +45/-45   SU-GLA - Championship
14/05/2023 Pollokshields United 5-1 Dynamo Redhurst +11/-11   SU-GLA - Championship
14/05/2023 Cambria Westwood 1-5 Woodlands -25/+25   SU-GLA - Div. 1
14/05/2023 Castlemilk 6-1 Southside Albion +6/-6   SU-GLA - Div. 1
14/05/2023 Eastend Phoenix 2-0 Glasgow on the Ball +14/-14   SU-GLA - Div. 1
14/05/2023 Kelvindale 2-1 Kilbowie +3/-3   SU-GLA - Div. 1
14/05/2023 Strathclyde United 5-4 Unity -3/+3   SU-GLA - Div. 1
14/05/2023 Hillwood 2-4 Kirkintilloch United -6/+6   SU-GLA - Div. 2
14/05/2023 Neilston Sunday 1-5 Men United Glasgow -38/+38   SU-GLA - Div. 2
14/05/2023 Bars for Bears 0-1 Bellgrove +1/-1   SU-GLA - Div. 2
14/05/2023 Renfrewshire Rovers 3-2 Milngavie +9/-9   SU-GLA - Div. 2
14/05/2023 Firwood United 4-5 Clydebank Sunday -16/+16   SU-GLA - Premier Div.
14/05/2023 Glasgow Caledonian United 5-1 Elite +4/-4   SU-GLA - Premier Div.
14/05/2023 Glasgow Diverse 4-3 Maryhill Black Star -2/+2   SU-GLA - Premier Div.
14/05/2023 Partizan Glasgow 0-2 Southside Spartans -25/+25   SU-GLA - Premier Div.
07/05/2023 Anchor Sociedad 3-1 Cambria Westwood -2/+2 SU-GLA - Challenge Cup
07/05/2023 Castlemilk 4-2 Strathclyde United -6/+6 SU-GLA - Challenge Cup
07/05/2023 Elite 1-1 p Barrhead United -6/+6 SU-GLA - Challenge Cup
07/05/2023 Glasgow Irish 3-2 Fairhill Athletico -4/+4 SU-GLA - Challenge Cup
07/05/2023 Dalmuir United 3-1 Motherwell Albion +7/-7 SU-GLA - Champions Cup
07/05/2023 Firwood United 3-0 Pollokshields United +24/-24 SU-GLA - Champions Cup
07/05/2023 Glasgow Diverse 6-3 Dynamo Redhurst +6/-6 SU-GLA - Champions Cup
07/05/2023 Partizan Glasgow 8-3 Glasgow Caledonian United +20/-20 SU-GLA - Champions Cup
07/05/2023 Finnieston Phoenix 3-3 Flip the Mindset -9/+9   SU-GLA - Championship
07/05/2023 Thornliebank Thistle 3-3 Gowanbank +1/-1   SU-GLA - Championship
07/05/2023 Kelvindale 14-1 Dynamo Glasgow +42/-42   SU-GLA - Div. 1
07/05/2023 United Glasgow 5-2 Kilbowie +14/-14   SU-GLA - Div. 1
07/05/2023 Unity 1-3 Glasgow on the Ball -3/+3   SU-GLA - Div. 1
07/05/2023 Woodlands 5-2 Saracen Red Star +8/-8   SU-GLA - Div. 1
07/05/2023 Glasgow North United 4-4 Men United Glasgow +10/-10   SU-GLA - Div. 2
07/05/2023 Kirkintilloch United 10-0 Cambuslang Football Academy Sunday +6/-6   SU-GLA - Div. 2
07/05/2023 Milngavie 0-4 Hillwood -15/+15   SU-GLA - Div. 2
07/05/2023 Neilston Sunday 5-2 Bellgrove -1/+1   SU-GLA - Div. 2
07/05/2023 Bars for Bears 1-4 Renfrewshire Rovers -35/+35   SU-GLA - Div. 2
07/05/2023 Maryhill Milan 3-2 Maryhill Black Star +6/-6   SU-GLA - Premier Div.
04/05/2023 Partizan Glasgow 10-1 Maryhill Milan +31/-31   SU-GLA - Premier Div.
30/04/2023 Pollokshields United 0-1 Motherwell Albion -15/+15   SU-GLA - Championship
30/04/2023 Maryhill Black Star 2-4 Glasgow Diverse -15/+15   SU-GLA - Premier Div.
29/04/2023 Eastend Phoenix 2-7 Castlemilk -10/+10   SU-GLA - Div. 1
28/04/2023 Hillwood 2-5 Glasgow Wellington Colts -29/+29   SU-GLA - Div. 2
23/04/2023 Glasgow Irish 9-0 Barrhead United +26/-26   SU-GLA - Championship
23/04/2023 Gowanbank 4-5 Pollokshields United ±0/±0   SU-GLA - Championship
23/04/2023 Thornliebank Thistle 1-3 Motherwell Albion -7/+7   SU-GLA - Championship
23/04/2023 Cambria Westwood 4-6 United Glasgow -10/+10   SU-GLA - Div. 1
23/04/2023 Dynamo Glasgow 0-7 Dalmuir United -4/+4   SU-GLA - Div. 1
23/04/2023 Kelvindale 2-2 Eastend Phoenix +2/-2   SU-GLA - Div. 1
23/04/2023 Saracen Red Star 1-17 Castlemilk -8/+8   SU-GLA - Div. 1
23/04/2023 Southside Albion 6-2 Unity +5/-5   SU-GLA - Div. 1
23/04/2023 Strathclyde United 8-2 Kilbowie +38/-38   SU-GLA - Div. 1
23/04/2023 Woodlands 2-7 Glasgow on the Ball -28/+28   SU-GLA - Div. 1
23/04/2023 Cambuslang Football Academy Sunday 3-4 Fairhill Athletico +1/-1   SU-GLA - Div. 2
23/04/2023 Men United Glasgow 5-3 Kirkintilloch United +11/-11   SU-GLA - Div. 2
23/04/2023 Milngavie 2-7 Bellgrove -29/+29   SU-GLA - Div. 2
23/04/2023 Bars for Bears 1-3 Hillwood -3/+3   SU-GLA - Div. 2
23/04/2023 Renfrewshire Rovers 0-5 Glasgow Wellington Colts -9/+9   SU-GLA - Div. 2
23/04/2023 Clydebank Sunday 2-3 Firwood United -6/+6   SU-GLA - Premier Div.
23/04/2023 Maryhill Milan 5-3 Maryhill Black Star +14/-14   SU-GLA - Premier Div.
23/04/2023 Partizan Glasgow 3-1 Glasgow Caledonian United +9/-9   SU-GLA - Premier Div.
23/04/2023 Southside Spartans 2-2 Glasgow Diverse +2/-2   SU-GLA - Premier Div.
16/04/2023 Dalmuir United 3-0 Southside Spartans +11/-11 SU-GLA - Champions Cup
16/04/2023 Glasgow Caledonian United 6-2 Thornliebank Thistle +7/-7 SU-GLA - Champions Cup
16/04/2023 Maryhill Black Star 1-3 Partizan Glasgow -22/+22 SU-GLA - Champions Cup
16/04/2023 Anchor Sociedad 1-4 Pollokshields United -2/+2   SU-GLA - Championship
16/04/2023 Barrhead United 2-12 Gowanbank -41/+41   SU-GLA - Championship
16/04/2023 Flip the Mindset 3-11 Finnieston Phoenix -41/+41   SU-GLA - Championship
16/04/2023 Motherwell Albion 6-5 Dynamo Redhurst ±0/±0   SU-GLA - Championship
16/04/2023 Cambria Westwood 6-2 Dynamo Glasgow +28/-28   SU-GLA - Div. 1
16/04/2023 Eastend Phoenix 3-3 United Glasgow -5/+5   SU-GLA - Div. 1
16/04/2023 Glasgow on the Ball 4-3 Kilbowie ±0/±0   SU-GLA - Div. 1
16/04/2023 Kelvindale 1-3 Castlemilk +4/-4   SU-GLA - Div. 1
16/04/2023 Saracen Red Star 5-3 Unity +12/-12   SU-GLA - Div. 1
16/04/2023 Woodlands 5-2 Strathclyde United +15/-15   SU-GLA - Div. 1
16/04/2023 Cambuslang Football Academy Sunday 2-5 Bellgrove -22/+22   SU-GLA - Div. 2
16/04/2023 Fairhill Athletico 4-7 Kirkintilloch United -13/+13   SU-GLA - Div. 2
16/04/2023 Glasgow North United 0-8 Neilston Sunday -12/+12   SU-GLA - Div. 2
16/04/2023 Men United Glasgow 8-2 Milngavie +4/-4   SU-GLA - Div. 2
16/04/2023 Bars for Bears 3-4 Glasgow Wellington Colts +1/-1   SU-GLA - Div. 2
16/04/2023 Renfrewshire Rovers 0-3 Hillwood -2/+2   SU-GLA - Div. 2
16/04/2023 Elite 3-6 Firwood United -10/+10   SU-GLA - Premier Div.
16/04/2023 Glasgow Diverse 8-3 Clydebank Sunday +11/-11   SU-GLA - Premier Div.
09/04/2023 Anchor Sociedad 1-3 Motherwell Albion -2/+2   SU-GLA - Championship
09/04/2023 Dynamo Redhurst 1-5 Finnieston Phoenix -52/+52   SU-GLA - Championship
09/04/2023 Flip the Mindset 1-4 Glasgow Irish -15/+15   SU-GLA - Championship
09/04/2023 Glasgow Wellington Sunday 1-8 Barrhead United -48/+48   SU-GLA - Championship
09/04/2023 Gowanbank 3-4 Thornliebank Thistle -14/+14   SU-GLA - Championship
09/04/2023 Castlemilk 12-0 Strathclyde United +6/-6   SU-GLA - Div. 1
09/04/2023 Dynamo Glasgow 3-2 Woodlands +5/-5   SU-GLA - Div. 1
09/04/2023 Glasgow on the Ball 3-4 United Glasgow -16/+16   SU-GLA - Div. 1
09/04/2023 Kilbowie 4-2 Eastend Phoenix +14/-14   SU-GLA - Div. 1
09/04/2023 Southside Albion 6-1 Saracen Red Star +6/-6   SU-GLA - Div. 1
09/04/2023 Unity 2-3 Cambria Westwood -12/+12   SU-GLA - Div. 1
09/04/2023 Men United Glasgow 11-0 Glasgow Wellington Colts +21/-21   SU-GLA - Div. 2
09/04/2023 Milngavie 1-2 Kirkintilloch United +7/-7   SU-GLA - Div. 2
09/04/2023 Firwood United 4-1 Maryhill Black Star +28/-28   SU-GLA - Premier Div.
07/04/2023 Bellgrove 7-2 Fairhill Athletico +47/-47   SU-GLA - Div. 2
07/04/2023 Cambuslang Football Academy Sunday 3-7 Neilston Sunday -4/+4   SU-GLA - Div. 2
07/04/2023 Southside Spartans 3-5 Glasgow Caledonian United -19/+19   SU-GLA - Premier Div.
02/04/2023 Barlanark 2-4 Fairhill Athletico -19/+19 SU-GLA - Challenge Cup
02/04/2023 Barrhead United 1-0 Finnieston Phoenix +1/-1 SU-GLA - Challenge Cup
02/04/2023 Castlemilk 7-3 Glasgow Wellington Colts +2/-2 SU-GLA - Challenge Cup
02/04/2023 Elite p 2-2 Flip the Mindset -8/+8 SU-GLA - Challenge Cup
02/04/2023 Glasgow Irish 5-3 Hillwood +4/-4 SU-GLA - Challenge Cup
02/04/2023 Saracen Red Star 1-9 Cambria Westwood -66/+66 SU-GLA - Challenge Cup
02/04/2023 Strathclyde United 6-2 Cambuslang Football Academy Sunday +15/-15 SU-GLA - Challenge Cup
02/04/2023 Woodlands 2-7 Anchor Sociedad -31/+31 SU-GLA - Challenge Cup
02/04/2023 Glasgow Diverse 7-1 Eastend Phoenix +4/-4 SU-GLA - Champions Cup
02/04/2023 Gowanbank 1-4 Dynamo Redhurst -20/+20 SU-GLA - Champions Cup
02/04/2023 Kirkintilloch United 1-3 Motherwell Albion -10/+10 SU-GLA - Champions Cup
02/04/2023 Maryhill Milan 3-4 Firwood United -14/+14 SU-GLA - Champions Cup
02/04/2023 Neilston Sunday 2-3 Pollokshields United +1/-1 SU-GLA - Champions Cup
02/04/2023 Dynamo Glasgow 2-6 Southside Albion -21/+21   SU-GLA - Div. 1
02/04/2023 Kilbowie 3-3 Unity -9/+9   SU-GLA - Div. 1
02/04/2023 United Glasgow 3-4 Kelvindale -15/+15   SU-GLA - Div. 1
02/04/2023 Men United Glasgow 12-0 Bars for Bears +7/-7   SU-GLA - Div. 2
02/04/2023 Milngavie 2-3 Glasgow North United -8/+8   SU-GLA - Div. 2
02/04/2023 Maryhill Black Star 2-4 Southside Spartans -26/+26   SU-GLA - Premier Div.
26/03/2023 Anchor Sociedad 2-4 Glasgow Irish -16/+16   SU-GLA - Championship
26/03/2023 Barrhead United 3-6 Pollokshields United -1/+1   SU-GLA - Championship
26/03/2023 Finnieston Phoenix 3-2 Gowanbank +17/-17   SU-GLA - Championship
26/03/2023 Thornliebank Thistle 2-1 Dynamo Redhurst +13/-13   SU-GLA - Championship
26/03/2023 Cambria Westwood 1-4 Strathclyde United -15/+15   SU-GLA - Div. 1
26/03/2023 Glasgow on the Ball 5-0 Kelvindale +12/-12   SU-GLA - Div. 1
26/03/2023 Kilbowie 1-0 Castlemilk +21/-21   SU-GLA - Div. 1
26/03/2023 Southside Albion 4-2 Eastend Phoenix +11/-11   SU-GLA - Div. 1
26/03/2023 Unity 1-1 Dynamo Glasgow +1/-1   SU-GLA - Div. 1
26/03/2023 Woodlands 2-3 United Glasgow -11/+11   SU-GLA - Div. 1
26/03/2023 Barlanark 11-2 Milngavie +15/-15   SU-GLA - Div. 2
26/03/2023 Bellgrove 1-3 Men United Glasgow ±0/±0   SU-GLA - Div. 2
26/03/2023 Fairhill Athletico 2-2 Renfrewshire Rovers -14/+14   SU-GLA - Div. 2
26/03/2023 Kirkintilloch United 10-2 Glasgow North United +7/-7   SU-GLA - Div. 2
26/03/2023 Neilston Sunday 2-1 Hillwood -7/+7   SU-GLA - Div. 2
26/03/2023 Bars for Bears 1-7 Cambuslang Football Academy Sunday -45/+45   SU-GLA - Div. 2
26/03/2023 Clydebank Sunday 1-3 Glasgow Caledonian United -13/+13   SU-GLA - Premier Div.
26/03/2023 Glasgow Diverse 2-2 Firwood United -9/+9   SU-GLA - Premier Div.
26/03/2023 Maryhill Black Star 5-2 Partizan Glasgow +11/-11   SU-GLA - Premier Div.
19/03/2023 Barrhead United 0-2 Flip the Mindset -26/+26   SU-GLA - Championship
19/03/2023 Glasgow Irish 3-5 Finnieston Phoenix -28/+28   SU-GLA - Championship
19/03/2023 Glasgow Wellington Sunday 2-3 Anchor Sociedad -11/+11   SU-GLA - Championship
19/03/2023 Gowanbank 4-5 Motherwell Albion -7/+7   SU-GLA - Championship
19/03/2023 Thornliebank Thistle 2-5 Pollokshields United -6/+6   SU-GLA - Championship
19/03/2023 Cambria Westwood 3-3 Glasgow on the Ball +9/-9   SU-GLA - Div. 1
19/03/2023 Kelvindale 5-1 Saracen Red Star +22/-22   SU-GLA - Div. 1
19/03/2023 Kilbowie 3-3 Woodlands -3/+3   SU-GLA - Div. 1
19/03/2023 Strathclyde United 9-7 Dynamo Glasgow +12/-12   SU-GLA - Div. 1
19/03/2023 United Glasgow 1-2 Southside Albion -7/+7   SU-GLA - Div. 1
19/03/2023 Unity 0-3 Eastend Phoenix -11/+11   SU-GLA - Div. 1
19/03/2023 Cambuslang Football Academy Sunday 1-6 Glasgow Wellington Colts -23/+23   SU-GLA - Div. 2
19/03/2023 Fairhill Athletico 7-2 Neilston Sunday +50/-50   SU-GLA - Div. 2
19/03/2023 Hillwood 6-0 Glasgow North United +18/-18   SU-GLA - Div. 2
19/03/2023 Men United Glasgow 6-6 Barlanark -8/+8   SU-GLA - Div. 2
19/03/2023 Renfrewshire Rovers 4-10 Bellgrove -25/+25   SU-GLA - Div. 2
19/03/2023 Firwood United 1-1 Southside Spartans ±0/±0   SU-GLA - Premier Div.
19/03/2023 Maryhill Milan 3-2 Clydebank Sunday -1/+1   SU-GLA - Premier Div.
12/03/2023 Anchor Sociedad 5-1 Thornliebank Thistle +36/-36   SU-GLA - Championship
12/03/2023 Dynamo Redhurst 6-3 Barrhead United +1/-1   SU-GLA - Championship
12/03/2023 Finnieston Phoenix 0-4 Pollokshields United -1/+1   SU-GLA - Championship
12/03/2023 Gowanbank 4-2 Glasgow Wellington Sunday -2/+2   SU-GLA - Championship
12/03/2023 Motherwell Albion 8-1 Flip the Mindset +5/-5   SU-GLA - Championship
12/03/2023 Castlemilk 3-3 United Glasgow -13/+13   SU-GLA - Div. 1
12/03/2023 Eastend Phoenix 2-6 Strathclyde United -49/+49   SU-GLA - Div. 1
12/03/2023 Glasgow on the Ball 3-4 Dalmuir United +6/-6   SU-GLA - Div. 1
12/03/2023 Kilbowie 5-3 Kelvindale +4/-4   SU-GLA - Div. 1
12/03/2023 Southside Albion 7-6 Cambria Westwood -8/+8   SU-GLA - Div. 1
12/03/2023 Unity 1-3 Woodlands -12/+12   SU-GLA - Div. 1
12/03/2023 Bellgrove 5-1 Hillwood +43/-43   SU-GLA - Div. 2
12/03/2023 Fairhill Athletico 1-8 Men United Glasgow -39/+39   SU-GLA - Div. 2
12/03/2023 Glasgow North United 2-6 Barlanark -24/+24   SU-GLA - Div. 2
12/03/2023 Glasgow Wellington Colts 9-2 Milngavie +21/-21   SU-GLA - Div. 2
12/03/2023 Bars for Bears 0-7 Neilston Sunday -6/+6   SU-GLA - Div. 2
12/03/2023 Renfrewshire Rovers 0-11 Kirkintilloch United -6/+6   SU-GLA - Div. 2
12/03/2023 Clydebank Sunday 5-2 Southside Spartans +24/-24   SU-GLA - Premier Div.
12/03/2023 Firwood United 0-2 Partizan Glasgow -12/+12   SU-GLA - Premier Div.
12/03/2023 Glasgow Caledonian United 11-1 Dormy Forest +1/-1   SU-GLA - Premier Div.
12/03/2023 Glasgow Diverse 5-2 Maryhill Milan +10/-10   SU-GLA - Premier Div.
12/03/2023 Maryhill Black Star 4-2 Elite -5/+5   SU-GLA - Premier Div.
05/03/2023 Anchor Sociedad 5-1 Renfrewshire Rovers +1/-1   SU-GLA - Challenge Cup
05/03/2023 Barrhead United 5-1 Milngavie +7/-7   SU-GLA - Challenge Cup
05/03/2023 Cambria Westwood 4-3 Glasgow North United +13/-13   SU-GLA - Challenge Cup
05/03/2023 Castlemilk 15-0 Dormy Forest +2/-2   SU-GLA - Challenge Cup
05/03/2023 Fairhill Athletico 5-1 Bellgrove +4/-4   SU-GLA - Challenge Cup
05/03/2023 Glasgow on the Ball 2-3 Hillwood -12/+12   SU-GLA - Challenge Cup
05/03/2023 Kelvindale 2-3 Strathclyde United -14/+14   SU-GLA - Challenge Cup
05/03/2023 Kilbowie 2-4 Glasgow Wellington Colts -22/+22   SU-GLA - Challenge Cup
05/03/2023 Saracen Red Star p 4-4 Dynamo Glasgow -2/+2   SU-GLA - Challenge Cup
05/03/2023 United Glasgow 3-6 Elite -18/+18   SU-GLA - Challenge Cup
05/03/2023 Unity 3-4 Finnieston Phoenix -6/+6   SU-GLA - Challenge Cup
05/03/2023 Woodlands 2-1 Bars for Bears -4/+4   SU-GLA - Challenge Cup
05/03/2023 Firwood United 3-0 Men United Glasgow +8/-8   SU-GLA - Champions Cup
05/03/2023 Motherwell Albion 7-1 Glasgow Wellington Sunday +8/-8   SU-GLA - Champions Cup
05/03/2023 Southside Spartans 3-0 Clydebank Sunday +9/-9   SU-GLA - Champions Cup
05/03/2023 Thornliebank Thistle 3-0 Southside Albion +7/-7   SU-GLA - Champions Cup
05/03/2023 Flip the Mindset 2-6 Gowanbank -8/+8   SU-GLA - Championship
05/03/2023 Glasgow Irish 0-7 Pollokshields United -17/+17   SU-GLA - Championship
05/03/2023 Glasgow Caledonian United 3-1 Maryhill Black Star +22/-22   SU-GLA - Premier Div.
05/03/2023 Partizan Glasgow 3-4 Glasgow Diverse -7/+7   SU-GLA - Premier Div.
24/02/2023 Kilbowie 3-4 Dynamo Glasgow -15/+15   SU-GLA - Div. 1
24/02/2023 Glasgow Wellington Colts 3-3 Fairhill Athletico +2/-2   SU-GLA - Div. 2
24/02/2023 Hillwood 5-2 Cambuslang Football Academy Sunday +4/-4   SU-GLA - Div. 2
19/02/2023 Barrhead United 0-2 Finnieston Phoenix -28/+28   SU-GLA - Championship
19/02/2023 Dynamo Redhurst 4-4 Gowanbank -6/+6   SU-GLA - Championship
19/02/2023 Glasgow Wellington Sunday 0-2 Flip the Mindset -27/+27   SU-GLA - Championship
19/02/2023 Motherwell Albion 7-0 Glasgow Irish +17/-17   SU-GLA - Championship
19/02/2023 Kelvindale 5-0 Unity +27/-27   SU-GLA - Div. 1
19/02/2023 Saracen Red Star 1-6 Eastend Phoenix -23/+23   SU-GLA - Div. 1
19/02/2023 Strathclyde United 6-4 United Glasgow +22/-22   SU-GLA - Div. 1
19/02/2023 Woodlands 2-3 Southside Albion -6/+6   SU-GLA - Div. 1
19/02/2023 Barlanark 4-3 Bellgrove -7/+7   SU-GLA - Div. 2
19/02/2023 Glasgow North United 8-4 Renfrewshire Rovers +4/-4   SU-GLA - Div. 2
19/02/2023 Hillwood 2-0 Men United Glasgow +20/-20   SU-GLA - Div. 2
19/02/2023 Kirkintilloch United 5-1 Glasgow Wellington Colts +4/-4   SU-GLA - Div. 2
19/02/2023 Elite 1-2 Southside Spartans +3/-3   SU-GLA - Premier Div.
19/02/2023 Maryhill Milan 3-0 Firwood United +11/-11   SU-GLA - Premier Div.
12/02/2023 Anchor Sociedad 0-6 Gowanbank -21/+21   SU-GLA - Championship
12/02/2023 Dynamo Redhurst 4-3 Glasgow Irish -6/+6   SU-GLA - Championship
12/02/2023 Finnieston Phoenix 2-4 Motherwell Albion +2/-2   SU-GLA - Championship
12/02/2023 Pollokshields United 8-1 Glasgow Wellington Sunday +6/-6   SU-GLA - Championship
12/02/2023 Thornliebank Thistle 0-1 Barrhead United -17/+17   SU-GLA - Championship
12/02/2023 Castlemilk 10-0 Cambria Westwood +1/-1   SU-GLA - Div. 1
12/02/2023 Eastend Phoenix 2-1 Woodlands -2/+2   SU-GLA - Div. 1
12/02/2023 Glasgow on the Ball 3-0 Unity +5/-5   SU-GLA - Div. 1
12/02/2023 Saracen Red Star 3-2 Dynamo Glasgow +4/-4   SU-GLA - Div. 1
12/02/2023 Southside Albion 7-0 Kilbowie +35/-35   SU-GLA - Div. 1
12/02/2023 Strathclyde United 6-4 Kelvindale +16/-16   SU-GLA - Div. 1
12/02/2023 United Glasgow 1-4 Dalmuir United -1/+1   SU-GLA - Div. 1
12/02/2023 Bellgrove 1-3 Kirkintilloch United +4/-4   SU-GLA - Div. 2
12/02/2023 Glasgow North United 2-4 Cambuslang Football Academy Sunday -27/+27   SU-GLA - Div. 2
12/02/2023 Glasgow Wellington Colts 1-5 Neilston Sunday -7/+7   SU-GLA - Div. 2
12/02/2023 Hillwood 8-3 Bars for Bears +11/-11   SU-GLA - Div. 2
12/02/2023 Men United Glasgow 8-0 Renfrewshire Rovers +3/-3   SU-GLA - Div. 2
12/02/2023 Ruchill Thistle 0-4 Barlanark -10/+10   SU-GLA - Div. 2
12/02/2023 Clydebank Sunday 0-2 Partizan Glasgow -15/+15   SU-GLA - Premier Div.
12/02/2023 Firwood United 2-1 Elite -6/+6   SU-GLA - Premier Div.
12/02/2023 Glasgow Caledonian United 1-2 Maryhill Milan -10/+10   SU-GLA - Premier Div.
12/02/2023 Glasgow Diverse 2-3 Southside Spartans -15/+15   SU-GLA - Premier Div.
12/02/2023 Dormy Forest 1-6 Maryhill Black Star +1/-1   SU-GLA - Premier Div.
05/02/2023 Dynamo Redhurst 5-0 Flip the Mindset +2/-2   SU-GLA - Championship
05/02/2023 Finnieston Phoenix 1-7 Anchor Sociedad -40/+40   SU-GLA - Championship
05/02/2023 Glasgow Irish 6-1 Thornliebank Thistle +37/-37   SU-GLA - Championship
05/02/2023 Motherwell Albion 5-3 Barrhead United -2/+2   SU-GLA - Championship
05/02/2023 Pollokshields United 2-3 Gowanbank -20/+20   SU-GLA - Championship
05/02/2023 Cambria Westwood 2-8 Dalmuir United -1/+1   SU-GLA - Div. 1
05/02/2023 Dynamo Glasgow 5-9 Eastend Phoenix -25/+25   SU-GLA - Div. 1
05/02/2023 Kelvindale 3-4 Glasgow on the Ball -1/+1   SU-GLA - Div. 1
05/02/2023 Kilbowie 3-2 United Glasgow +1/-1   SU-GLA - Div. 1
05/02/2023 Strathclyde United 2-3 Southside Albion +1/-1   SU-GLA - Div. 1
05/02/2023 Unity 1-8 Saracen Red Star -58/+58   SU-GLA - Div. 1
05/02/2023 Woodlands 1-8 Castlemilk -11/+11   SU-GLA - Div. 1
05/02/2023 Barlanark 13-1 Rozelle +24/-24   SU-GLA - Div. 2
05/02/2023 Fairhill Athletico 5-2 Bars for Bears +3/-3   SU-GLA - Div. 2
05/02/2023 Glasgow North United 5-8 Hillwood -26/+26   SU-GLA - Div. 2
05/02/2023 Glasgow Wellington Colts 3-6 Cambuslang Football Academy Sunday -39/+39   SU-GLA - Div. 2
05/02/2023 Kirkintilloch United 13-0 Renfrewshire Rovers +3/-3   SU-GLA - Div. 2
05/02/2023 Milngavie 1-7 Men United Glasgow -16/+16   SU-GLA - Div. 2
05/02/2023 Elite 4-1 Dormy Forest -2/+2   SU-GLA - Premier Div.
05/02/2023 Glasgow Diverse 0-1 Maryhill Black Star -7/+7   SU-GLA - Premier Div.
05/02/2023 Partizan Glasgow 1-3 Maryhill Milan -21/+21   SU-GLA - Premier Div.
05/02/2023 Southside Spartans 3-1 Clydebank Sunday +7/-7   SU-GLA - Premier Div.
29/01/2023 Kirkintilloch United 3-3 p Glasgow on the Ball -9/+9   SU-GLA - Champions Cup
29/01/2023 Maryhill Black Star 10-3 Glasgow North United +2/-2   SU-GLA - Champions Cup
29/01/2023 Maryhill Milan 8-3 Strathclyde United ±0/±0   SU-GLA - Champions Cup
29/01/2023 Barrhead United 2-2 Anchor Sociedad -7/+7   SU-GLA - Championship
29/01/2023 Flip the Mindset 2-5 Thornliebank Thistle -6/+6   SU-GLA - Championship
29/01/2023 Glasgow Wellington Sunday 7-2 Finnieston Phoenix +16/-16   SU-GLA - Championship
29/01/2023 Gowanbank 5-3 Glasgow Irish +4/-4   SU-GLA - Championship
29/01/2023 Motherwell Albion 1-6 Pollokshields United -30/+30   SU-GLA - Championship
29/01/2023 Dalmuir United 8-4 Woodlands ±0/±0   SU-GLA - Div. 1
29/01/2023 Saracen Red Star 7-9 Kilbowie -8/+8   SU-GLA - Div. 1
29/01/2023 Southside Albion 2-2 Kelvindale -8/+8   SU-GLA - Div. 1
29/01/2023 United Glasgow 3-2 Unity +1/-1   SU-GLA - Div. 1
29/01/2023 Bellgrove 5-1 Ruchill Thistle +21/-21   SU-GLA - Div. 2
29/01/2023 Hillwood 6-2 Fairhill Athletico +33/-33   SU-GLA - Div. 2
29/01/2023 Men United Glasgow 3-1 Rozelle -4/+4   SU-GLA - Div. 2
29/01/2023 Neilston Sunday 5-1 Milngavie ±0/±0   SU-GLA - Div. 2
29/01/2023 Bars for Bears 4-3 Barlanark +13/-13   SU-GLA - Div. 2
29/01/2023 Renfrewshire Rovers 4-5 Cambuslang Football Academy Sunday -5/+5   SU-GLA - Div. 2
29/01/2023 Clydebank Sunday 3-3 Elite -11/+11   SU-GLA - Premier Div.
29/01/2023 Firwood United 0-2 Glasgow Caledonian United -19/+19   SU-GLA - Premier Div.
29/01/2023 Dormy Forest 1-9 Glasgow Diverse -1/+1   SU-GLA - Premier Div.
29/01/2023 Southside Spartans 2-0 Partizan Glasgow +13/-13   SU-GLA - Premier Div.
22/01/2023 Anchor Sociedad 2-11 Maryhill Black Star -7/+7   SU-GLA - Champions Cup
22/01/2023 Barlanark 0-11 Castlemilk -20/+20   SU-GLA - Champions Cup
22/01/2023 Dynamo Glasgow 2-6 Barrhead United -28/+28   SU-GLA - Champions Cup
22/01/2023 Eastend Phoenix 6-2 Finnieston Phoenix +17/-17   SU-GLA - Champions Cup
22/01/2023 Flip the Mindset 6-1 Bars for Bears +17/-17   SU-GLA - Champions Cup
22/01/2023 Glasgow Caledonian United 7-2 Renfrewshire Rovers -1/+1   SU-GLA - Champions Cup
22/01/2023 Glasgow Irish 2-1 Milngavie -7/+7   SU-GLA - Champions Cup
22/01/2023 Glasgow on the Ball 1-2 Clydebank Sunday +2/-2   SU-GLA - Champions Cup
22/01/2023 Gowanbank 5-0 Firwood United +44/-44   SU-GLA - Champions Cup
22/01/2023 Kelvindale 3-0 Hillwood +24/-24   SU-GLA - Champions Cup
22/01/2023 Ruchill Thistle 0-3 Strathclyde United -27/+27   SU-GLA - Champions Cup
22/01/2023 Unity 2-8 Pollokshields United -6/+6   SU-GLA - Champions Cup
22/01/2023 Dynamo Redhurst 2-4 Motherwell Albion -22/+22   SU-GLA - Championship
22/01/2023 Thornliebank Thistle 3-2 Glasgow Wellington Sunday -5/+5   SU-GLA - Championship
22/01/2023 Dalmuir United 7-1 Southside Albion +4/-4   SU-GLA - Div. 1
22/01/2023 Kilbowie 3-2 Cambria Westwood -9/+9   SU-GLA - Div. 1
22/01/2023 United Glasgow 6-4 Saracen Red Star +2/-2   SU-GLA - Div. 1
22/01/2023 Bellgrove 1-4 Glasgow Wellington Colts -10/+10   SU-GLA - Div. 2
22/01/2023 Cambuslang Football Academy Sunday 1-8 Kirkintilloch United -8/+8   SU-GLA - Div. 2
22/01/2023 Fairhill Athletico 2-4 Glasgow North United -28/+28   SU-GLA - Div. 2
22/01/2023 Men United Glasgow 5-4 Neilston Sunday +12/-12   SU-GLA - Div. 2
22/01/2023 Elite 0-6 Glasgow Diverse -11/+11   SU-GLA - Premier Div.
22/01/2023 Partizan Glasgow 12-2 Dormy Forest +1/-1   SU-GLA - Premier Div.
22/01/2023 Southside Spartans 3-6 Maryhill Milan -30/+30   SU-GLA - Premier Div.
20/01/2023 Dynamo Redhurst 2-1 Glasgow Caledonian United ±0/±0   SU-GLA - Champions Cup
15/01/2023 Barlanark 2-8 Dynamo Redhurst -12/+12   SU-GLA - Champions Cup
15/01/2023 Cambuslang Football Academy Sunday 7-4 Barrhead United +39/-39   SU-GLA - Champions Cup
15/01/2023 Castlemilk 2-4 Glasgow Caledonian United -23/+23   SU-GLA - Champions Cup
15/01/2023 Dalmuir United 10-0 Dormy Forest +1/-1   SU-GLA - Champions Cup
15/01/2023 Elite 0-1 Unity -18/+18   SU-GLA - Champions Cup
15/01/2023 Fairhill Athletico p 3-3 Glasgow Wellington Sunday -5/+5   SU-GLA - Champions Cup
15/01/2023 Finnieston Phoenix 6-0 Milngavie +20/-20   SU-GLA - Champions Cup
15/01/2023 Glasgow on the Ball p 2-2 Bars for Bears -11/+11   SU-GLA - Champions Cup
15/01/2023 Hillwood 2-6 Glasgow Diverse -2/+2   SU-GLA - Champions Cup
15/01/2023 Kirkintilloch United 7-3 Flip the Mindset +4/-4   SU-GLA - Champions Cup
15/01/2023 Maryhill Milan 4-1 Motherwell Albion +22/-22   SU-GLA - Champions Cup
15/01/2023 Men United Glasgow 1-6 Pollokshields United -15/+15   SU-GLA - Champions Cup
15/01/2023 Neilston Sunday 7-0 Dynamo Glasgow +8/-8   SU-GLA - Champions Cup
15/01/2023 Saracen Red Star 1-14 Maryhill Black Star -5/+5   SU-GLA - Champions Cup
15/01/2023 Southside Albion 7-4 Anchor Sociedad +15/-15   SU-GLA - Champions Cup
15/01/2023 Southside Spartans 5-1 Glasgow Irish +7/-7   SU-GLA - Champions Cup
15/01/2023 Strathclyde United 4-5 Kilbowie +4/-4   SU-GLA - Champions Cup
15/01/2023 United Glasgow 2-3 Thornliebank Thistle +2/-2   SU-GLA - Champions Cup
15/01/2023 Woodlands 1-6 Firwood United -8/+8   SU-GLA - Champions Cup
08/01/2023 Anchor Sociedad p 2-2 Glasgow North United -6/+6   SU-GLA - Champions Cup
08/01/2023 Dynamo Glasgow 0-9 Partizan Glasgow -16/+16   SU-GLA - Champions Cup
08/01/2023 Dynamo Redhurst 9-1 Renfrewshire Rovers +1/-1   SU-GLA - Champions Cup
08/01/2023 Flip the Mindset 3-3 p Clydebank Sunday +11/-11   SU-GLA - Champions Cup
08/01/2023 Glasgow Diverse 7-1 United Glasgow +3/-3   SU-GLA - Champions Cup
08/01/2023 Glasgow Irish 6-6 p Eastend Phoenix -7/+7   SU-GLA - Champions Cup
08/01/2023 Glasgow Wellington Sunday 1-6 Dalmuir United -12/+12   SU-GLA - Champions Cup
08/01/2023 Gowanbank 9-0 Rozelle +8/-8   SU-GLA - Champions Cup
08/01/2023 Kilbowie 1-7 Maryhill Milan -25/+25   SU-GLA - Champions Cup
08/01/2023 Maryhill Black Star 9-6 Southside Albion -3/+3   SU-GLA - Champions Cup
08/01/2023 Milngavie 0-2 Southside Spartans +4/-4   SU-GLA - Champions Cup
08/01/2023 Neilston Sunday 8-1 Cambuslang Football Academy Sunday +1/-1   SU-GLA - Champions Cup
08/01/2023 Dormy Forest 7-5 Bellgrove +16/-16   SU-GLA - Champions Cup
08/01/2023 Pollokshields United 2-0 Elite -4/+4   SU-GLA - Champions Cup
08/01/2023 Bars for Bears 1-6 Kirkintilloch United -8/+8   SU-GLA - Champions Cup
08/01/2023 Thornliebank Thistle 2-2 p Kelvindale -13/+13   SU-GLA - Champions Cup
08/01/2023 Unity 2-1 Glasgow Wellington Colts +5/-5   SU-GLA - Champions Cup
20/12/2022 Kilbowie 5-6 Motherwell Albion +4/-4   SU-GLA - Champions Cup
18/12/2022 Glasgow North United 3-7 Saracen Red Star -44/+44   SU-GLA - Champions Cup
18/12/2022 Glasgow Wellington Colts 0-3 Men United Glasgow -15/+15   SU-GLA - Champions Cup
18/12/2022 Partizan Glasgow 1-2 Neilston Sunday -14/+14   SU-GLA - Champions Cup
18/12/2022 Thornliebank Thistle 2-4 Glasgow Diverse -9/+9   SU-GLA - Champions Cup
11/12/2022 Barrhead United 2-5 Neilston Sunday -13/+13   SU-GLA - Champions Cup
11/12/2022 Cambria Westwood 0-6 Woodlands -20/+20   SU-GLA - Champions Cup
11/12/2022 Elite 1-5 Men United Glasgow -35/+35   SU-GLA - Champions Cup
11/12/2022 Firwood United 5-2 Rozelle -4/+4   SU-GLA - Champions Cup
11/12/2022 Glasgow Diverse 8-0 Kelvindale +2/-2   SU-GLA - Champions Cup
11/12/2022 Glasgow Wellington Sunday 11-0 Bellgrove +12/-12   SU-GLA - Champions Cup
11/12/2022 Kilbowie p 1-1 Ruchill Thistle -12/+12   SU-GLA - Champions Cup
11/12/2022 Milngavie 1-1 p Eastend Phoenix +4/-4   SU-GLA - Champions Cup
11/12/2022 Partizan Glasgow 4-0 Cambuslang Football Academy Sunday -2/+2   SU-GLA - Champions Cup
11/12/2022 Bars for Bears 1-4 Clydebank Sunday +1/-1   SU-GLA - Champions Cup
11/12/2022 Southside Albion 7-5 Saracen Red Star ±0/±0   SU-GLA - Champions Cup
11/12/2022 United Glasgow p 1-1 Hillwood -5/+5   SU-GLA - Champions Cup
04/12/2022 Bellgrove 2-10 Dalmuir United -4/+4   SU-GLA - Champions Cup
04/12/2022 Cambuslang Football Academy Sunday 6-6 p Dynamo Glasgow +9/-9   SU-GLA - Champions Cup
04/12/2022 Castlemilk 1-5 Dynamo Redhurst -39/+39   SU-GLA - Champions Cup
04/12/2022 Eastend Phoenix 2-1 Southside Spartans +19/-19   SU-GLA - Champions Cup
04/12/2022 Fairhill Athletico 6-1 Dormy Forest +1/-1   SU-GLA - Champions Cup
04/12/2022 Finnieston Phoenix 2-4 Glasgow Irish -8/+8   SU-GLA - Champions Cup
04/12/2022 Glasgow North United 3-4 Southside Albion -10/+10   SU-GLA - Champions Cup
04/12/2022 Glasgow on the Ball 1-4 Flip the Mindset -39/+39   SU-GLA - Champions Cup
04/12/2022 Glasgow Wellington Colts 1-7 Elite -36/+36   SU-GLA - Champions Cup
04/12/2022 Hillwood 3-12 Thornliebank Thistle -23/+23   SU-GLA - Champions Cup
04/12/2022 Kelvindale p 1-1 United Glasgow +4/-4   SU-GLA - Champions Cup
04/12/2022 Men United Glasgow 4-1 Unity +6/-6   SU-GLA - Champions Cup
04/12/2022 Renfrewshire Rovers 0-6 Barlanark -11/+11   SU-GLA - Champions Cup
04/12/2022 Rozelle 1-1 p Cambria Westwood -7/+7   SU-GLA - Champions Cup
04/12/2022 Ruchill Thistle 0-14 Maryhill Milan -12/+12   SU-GLA - Champions Cup
04/12/2022 Saracen Red Star 2-4 Anchor Sociedad -8/+8   SU-GLA - Champions Cup
04/12/2022 Strathclyde United 3-10 Motherwell Albion -3/+3   SU-GLA - Champions Cup
04/12/2022 Woodlands 1-3 Gowanbank -7/+7   SU-GLA - Champions Cup
04/12/2022 Bars for Bears 2-3 Milngavie -9/+9   SU-GLA - Div. 2
27/11/2022 Finnieston Phoenix 3-3 Barrhead United +3/-3   SU-GLA - Championship
27/11/2022 Glasgow Irish 0-2 Gowanbank -20/+20   SU-GLA - Championship
27/11/2022 Glasgow Wellington Sunday 0-0 Dynamo Redhurst +8/-8   SU-GLA - Championship
27/11/2022 Motherwell Albion 8-0 Anchor Sociedad +8/-8   SU-GLA - Championship
27/11/2022 Pollokshields United 3-2 Flip the Mindset -11/+11   SU-GLA - Championship
27/11/2022 Dynamo Glasgow 5-3 Kelvindale ±0/±0   SU-GLA - Div. 1
27/11/2022 Kilbowie 6-0 Strathclyde United +7/-7   SU-GLA - Div. 1
27/11/2022 Saracen Red Star 0-5 Dalmuir United -2/+2   SU-GLA - Div. 1
27/11/2022 Southside Albion 3-6 Glasgow on the Ball -22/+22   SU-GLA - Div. 1
27/11/2022 United Glasgow 3-5 Eastend Phoenix -21/+21   SU-GLA - Div. 1
27/11/2022 Unity 0-5 Castlemilk -5/+5   SU-GLA - Div. 1
27/11/2022 Woodlands 3-4 Cambria Westwood -21/+21   SU-GLA - Div. 1
27/11/2022 Barlanark 1-4 Kirkintilloch United -16/+16   SU-GLA - Div. 2
27/11/2022 Glasgow North United 8-1 Bellgrove +15/-15   SU-GLA - Div. 2
27/11/2022 Glasgow Wellington Colts 4-3 Men United Glasgow +8/-8   SU-GLA - Div. 2
27/11/2022 Neilston Sunday 6-1 Cambuslang Football Academy Sunday ±0/±0   SU-GLA - Div. 2
27/11/2022 Renfrewshire Rovers 2-5 Fairhill Athletico ±0/±0   SU-GLA - Div. 2
27/11/2022 Ruchill Thistle 1-2 Rozelle -8/+8   SU-GLA - Div. 2
27/11/2022 Glasgow Diverse 6-0 Glasgow Caledonian United +18/-18   SU-GLA - Premier Div.
27/11/2022 Maryhill Milan 3-2 Dormy Forest -11/+11   SU-GLA - Premier Div.
27/11/2022 Partizan Glasgow 1-2 Clydebank Sunday -15/+15   SU-GLA - Premier Div.
27/11/2022 Southside Spartans 3-2 Elite -8/+8   SU-GLA - Premier Div.
20/11/2022 Anchor Sociedad 1-0 Flip the Mindset -4/+4   SU-GLA - Championship
20/11/2022 Glasgow Irish 5-1 Glasgow Wellington Sunday +15/-15   SU-GLA - Championship
20/11/2022 Gowanbank 5-0 Finnieston Phoenix +13/-13   SU-GLA - Championship
20/11/2022 Cambria Westwood 2-2 Kelvindale +3/-3   SU-GLA - Div. 1
20/11/2022 Eastend Phoenix 3-3 Southside Albion -2/+2   SU-GLA - Div. 1
20/11/2022 Glasgow on the Ball 3-2 Woodlands -1/+1   SU-GLA - Div. 1
20/11/2022 Bellgrove 5-3 Cambuslang Football Academy Sunday +5/-5   SU-GLA - Div. 2
20/11/2022 Glasgow Wellington Colts 1-0 Bars for Bears -5/+5   SU-GLA - Div. 2
20/11/2022 Kirkintilloch United 1-0 Milngavie -9/+9   SU-GLA - Div. 2
20/11/2022 Men United Glasgow 2-0 Fairhill Athletico +12/-12   SU-GLA - Div. 2
20/11/2022 Rozelle 2-3 Barlanark ±0/±0   SU-GLA - Div. 2
20/11/2022 Dormy Forest 2-8 Firwood United -1/+1   SU-GLA - Premier Div.
13/11/2022 Anchor Sociedad 2-5 Dynamo Redhurst -5/+5   SU-GLA - Championship
13/11/2022 Flip the Mindset 2-4 Barrhead United -3/+3   SU-GLA - Championship
13/11/2022 Glasgow Irish 3-6 Motherwell Albion -13/+13   SU-GLA - Championship
13/11/2022 Thornliebank Thistle 2-2 Finnieston Phoenix -12/+12   SU-GLA - Championship
13/11/2022 Cambria Westwood 0-6 Saracen Red Star -36/+36   SU-GLA - Div. 1
13/11/2022 Glasgow on the Ball 6-1 Eastend Phoenix +21/-21   SU-GLA - Div. 1
13/11/2022 Southside Albion 1-4 Castlemilk -2/+2   SU-GLA - Div. 1
13/11/2022 Strathclyde United 3-14 Dalmuir United -5/+5   SU-GLA - Div. 1
13/11/2022 United Glasgow 3-3 Dynamo Glasgow -4/+4   SU-GLA - Div. 1
13/11/2022 Unity 0-2 Kilbowie -12/+12   SU-GLA - Div. 1
13/11/2022 Fairhill Athletico 4-0 Bellgrove +2/-2   SU-GLA - Div. 2
13/11/2022 Glasgow Wellington Colts 7-1 Ruchill Thistle +11/-11   SU-GLA - Div. 2
13/11/2022 Hillwood 4-3 Renfrewshire Rovers -9/+9   SU-GLA - Div. 2
13/11/2022 Men United Glasgow 0-2 Glasgow North United -28/+28   SU-GLA - Div. 2
13/11/2022 Milngavie 0-2 Barlanark -8/+8   SU-GLA - Div. 2
13/11/2022 Bars for Bears 3-1 Rozelle +11/-11   SU-GLA - Div. 2
13/11/2022 Glasgow Caledonian United 2-3 Firwood United -7/+7   SU-GLA - Premier Div.
13/11/2022 Maryhill Black Star 3-1 Clydebank Sunday -1/+1   SU-GLA - Premier Div.
13/11/2022 Maryhill Milan 0-3 Glasgow Diverse -15/+15   SU-GLA - Premier Div.
13/11/2022 Partizan Glasgow 2-2 Elite -12/+12   SU-GLA - Premier Div.
13/11/2022 Dormy Forest 2-5 Southside Spartans +4/-4   SU-GLA - Premier Div.
06/11/2022 Finnieston Phoenix 0-0 Flip the Mindset -8/+8   SU-GLA - Championship
06/11/2022 Glasgow Wellington Sunday 0-8 Thornliebank Thistle -39/+39   SU-GLA - Championship
06/11/2022 Pollokshields United 2-1 Dynamo Redhurst -2/+2   SU-GLA - Championship
06/11/2022 Castlemilk 1-1 Woodlands -13/+13   SU-GLA - Div. 1
06/11/2022 Dalmuir United 9-2 Cambria Westwood +1/-1   SU-GLA - Div. 1
06/11/2022 Dynamo Glasgow 6-3 Strathclyde United +3/-3   SU-GLA - Div. 1
06/11/2022 Eastend Phoenix 2-5 Unity -35/+35   SU-GLA - Div. 1
06/11/2022 Kelvindale 4-6 United Glasgow -7/+7   SU-GLA - Div. 1
06/11/2022 Saracen Red Star 3-3 Southside Albion +6/-6   SU-GLA - Div. 1
06/11/2022 Barlanark 3-2 Ruchill Thistle -7/+7   SU-GLA - Div. 2
06/11/2022 Bellgrove 0-5 Neilston Sunday -5/+5   SU-GLA - Div. 2
06/11/2022 Cambuslang Football Academy Sunday 2-11 Men United Glasgow -13/+13   SU-GLA - Div. 2
06/11/2022 Kirkintilloch United 3-1 Fairhill Athletico +7/-7   SU-GLA - Div. 2
06/11/2022 Renfrewshire Rovers 0-3 Bars for Bears -17/+17   SU-GLA - Div. 2
06/11/2022 Rozelle 6-1 Hillwood +49/-49   SU-GLA - Div. 2
06/11/2022 Clydebank Sunday 8-3 Dormy Forest -1/+1   SU-GLA - Premier Div.
06/11/2022 Elite 4-5 Maryhill Milan -1/+1   SU-GLA - Premier Div.
30/10/2022 Barrhead United 4-1 Glasgow Wellington Sunday +18/-18   SU-GLA - Championship
30/10/2022 Dynamo Redhurst 6-2 Thornliebank Thistle +14/-14   SU-GLA - Championship
30/10/2022 Flip the Mindset 0-4 Motherwell Albion -2/+2   SU-GLA - Championship
30/10/2022 Pollokshields United 7-0 Anchor Sociedad +4/-4   SU-GLA - Championship
30/10/2022 Cambria Westwood 2-1 Unity +13/-13   SU-GLA - Div. 1
30/10/2022 Castlemilk 15-0 Saracen Red Star +3/-3   SU-GLA - Div. 1
30/10/2022 Southside Albion 6-11 Dalmuir United -11/+11   SU-GLA - Div. 1
30/10/2022 United Glasgow 1-2 Glasgow on the Ball -10/+10   SU-GLA - Div. 1
30/10/2022 Woodlands 6-3 Eastend Phoenix +25/-25   SU-GLA - Div. 1
30/10/2022 Cambuslang Football Academy Sunday 0-2 Glasgow North United -5/+5   SU-GLA - Div. 2
30/10/2022 Fairhill Athletico 4-1 Ruchill Thistle -1/+1   SU-GLA - Div. 2
30/10/2022 Glasgow Wellington Colts 2-2 Barlanark -2/+2   SU-GLA - Div. 2
30/10/2022 Hillwood 4-3 Neilston Sunday +14/-14   SU-GLA - Div. 2
30/10/2022 Milngavie 1-1 Renfrewshire Rovers -10/+10   SU-GLA - Div. 2
30/10/2022 Bars for Bears 2-4 Bellgrove -21/+21   SU-GLA - Div. 2
30/10/2022 Rozelle 1-7 Kirkintilloch United -11/+11   SU-GLA - Div. 2
30/10/2022 Elite 3-1 Glasgow Caledonian United +25/-25   SU-GLA - Premier Div.
30/10/2022 Firwood United 8-0 Dormy Forest +1/-1   SU-GLA - Premier Div.
30/10/2022 Maryhill Milan 1-3 Southside Spartans -11/+11   SU-GLA - Premier Div.
23/10/2022 Kelvindale 3-4 Woodlands -5/+5   SU-GLA - Div. 1
23/10/2022 Glasgow Diverse 0-2 Elite -34/+34   SU-GLA - Premier Div.
16/10/2022 Anchor Sociedad 4-3 Finnieston Phoenix ±0/±0   SU-GLA - Championship
16/10/2022 Barrhead United 1-5 Dynamo Redhurst -15/+15   SU-GLA - Championship
16/10/2022 Glasgow Wellington Sunday 2-1 Motherwell Albion +14/-14   SU-GLA - Championship
16/10/2022 Gowanbank 3-5 Flip the Mindset -33/+33   SU-GLA - Championship
16/10/2022 Thornliebank Thistle 3-2 Glasgow Irish ±0/±0   SU-GLA - Championship
16/10/2022 Dalmuir United 9-7 Eastend Phoenix -4/+4   SU-GLA - Div. 1
16/10/2022 Dynamo Glasgow 4-2 Cambria Westwood -2/+2   SU-GLA - Div. 1
16/10/2022 Kilbowie 3-2 Glasgow on the Ball +3/-3   SU-GLA - Div. 1
16/10/2022 Saracen Red Star 5-7 Kelvindale -18/+18   SU-GLA - Div. 1
16/10/2022 Southside Albion 6-6 Woodlands -6/+6   SU-GLA - Div. 1
16/10/2022 Strathclyde United 1-6 Castlemilk -1/+1   SU-GLA - Div. 1
16/10/2022 Fairhill Athletico 3-4 Glasgow Wellington Colts -18/+18   SU-GLA - Div. 2
16/10/2022 Glasgow North United 6-1 Bars for Bears +18/-18   SU-GLA - Div. 2
16/10/2022 Kirkintilloch United 4-5 Men United Glasgow -14/+14   SU-GLA - Div. 2
16/10/2022 Milngavie 3-0 Cambuslang Football Academy Sunday +8/-8   SU-GLA - Div. 2
16/10/2022 Neilston Sunday 10-3 Rozelle +3/-3   SU-GLA - Div. 2
16/10/2022 Renfrewshire Rovers 3-8 Barlanark -9/+9   SU-GLA - Div. 2
16/10/2022 Ruchill Thistle 1-2 Hillwood +3/-3   SU-GLA - Div. 2
16/10/2022 Elite 1-2 Clydebank Sunday +4/-4   SU-GLA - Premier Div.
16/10/2022 Firwood United 1-4 Glasgow Diverse -24/+24   SU-GLA - Premier Div.
16/10/2022 Maryhill Milan 0-5 Partizan Glasgow -29/+29   SU-GLA - Premier Div.
16/10/2022 Dormy Forest 3-10 Glasgow Caledonian United -3/+3   SU-GLA - Premier Div.
16/10/2022 Southside Spartans 1-7 Maryhill Black Star -40/+40   SU-GLA - Premier Div.
09/10/2022 Finnieston Phoenix 3-4 Glasgow Irish ±0/±0   SU-GLA - Championship
09/10/2022 Flip the Mindset 0-19 Dynamo Redhurst -15/+15   SU-GLA - Championship
09/10/2022 Gowanbank 6-0 Anchor Sociedad +18/-18   SU-GLA - Championship
09/10/2022 Motherwell Albion 4-3 Thornliebank Thistle -2/+2   SU-GLA - Championship
09/10/2022 Pollokshields United 3-1 Barrhead United -4/+4   SU-GLA - Championship
09/10/2022 Eastend Phoenix 2-2 Dynamo Glasgow -8/+8   SU-GLA - Div. 1
09/10/2022 Glasgow on the Ball 6-2 Cambria Westwood +3/-3   SU-GLA - Div. 1
09/10/2022 Kelvindale 2-4 Dalmuir United +6/-6   SU-GLA - Div. 1
09/10/2022 Strathclyde United 5-3 Saracen Red Star +15/-15   SU-GLA - Div. 1
09/10/2022 United Glasgow 2-4 Castlemilk +1/-1   SU-GLA - Div. 1
09/10/2022 Unity 4-1 Southside Albion +28/-28   SU-GLA - Div. 1
09/10/2022 Woodlands 4-2 Kilbowie +18/-18   SU-GLA - Div. 1
09/10/2022 Barlanark 1-8 Neilston Sunday -28/+28   SU-GLA - Div. 2
09/10/2022 Bellgrove 5-4 Rozelle +5/-5   SU-GLA - Div. 2
09/10/2022 Glasgow Wellington Colts 3-0 Renfrewshire Rovers ±0/±0   SU-GLA - Div. 2
09/10/2022 Hillwood 1-3 Milngavie -30/+30   SU-GLA - Div. 2
09/10/2022 Men United Glasgow 4-2 Ruchill Thistle -5/+5   SU-GLA - Div. 2
09/10/2022 Bars for Bears 0-5 Kirkintilloch United -9/+9   SU-GLA - Div. 2
09/10/2022 Clydebank Sunday 5-2 Maryhill Milan +18/-18   SU-GLA - Premier Div.
09/10/2022 Elite 1-10 Firwood United -17/+17   SU-GLA - Premier Div.
09/10/2022 Glasgow Caledonian United 2-4 Partizan Glasgow -14/+14   SU-GLA - Premier Div.
09/10/2022 Maryhill Black Star 22-1 Dormy Forest +1/-1   SU-GLA - Premier Div.
09/10/2022 Southside Spartans 3-1 Glasgow Diverse +10/-10   SU-GLA - Premier Div.
02/10/2022 Dynamo Redhurst 6-2 Glasgow Wellington Sunday +10/-10   SU-GLA - Championship
02/10/2022 Glasgow Irish 3-1 Anchor Sociedad +4/-4   SU-GLA - Championship
02/10/2022 Castlemilk 3-2 Dynamo Glasgow -11/+11   SU-GLA - Div. 1
02/10/2022 Dalmuir United 2-0 United Glasgow -4/+4   SU-GLA - Div. 1
02/10/2022 Unity 3-1 Strathclyde United +2/-2   SU-GLA - Div. 1
02/10/2022 Woodlands 5-2 Kelvindale +10/-10   SU-GLA - Div. 1
02/10/2022 Cambuslang Football Academy Sunday 1-4 Bars for Bears -22/+22   SU-GLA - Div. 2
02/10/2022 Glasgow Wellington Colts 2-2 Bellgrove -11/+11   SU-GLA - Div. 2
02/10/2022 Milngavie 2-1 Ruchill Thistle ±0/±0   SU-GLA - Div. 2
02/10/2022 Neilston Sunday 6-0 Glasgow North United +7/-7   SU-GLA - Div. 2
02/10/2022 Rozelle 1-6 Fairhill Athletico -11/+11   SU-GLA - Div. 2
28/09/2022 Glasgow Wellington Colts 2-1 Glasgow North United -1/+1   SU-GLA - Div. 2
25/09/2022 Barrhead United 5-3 Glasgow Irish +16/-16   SU-GLA - Championship
25/09/2022 Dynamo Redhurst 2-3 Anchor Sociedad -21/+21   SU-GLA - Championship
25/09/2022 Glasgow Wellington Sunday 0-3 Pollokshields United -6/+6   SU-GLA - Championship
25/09/2022 Motherwell Albion 3-1 Finnieston Phoenix -5/+5   SU-GLA - Championship
25/09/2022 Thornliebank Thistle 4-2 Gowanbank +7/-7   SU-GLA - Championship
25/09/2022 Cambria Westwood 2-5 Southside Albion -5/+5   SU-GLA - Div. 1
25/09/2022 Dalmuir United 1-2 Castlemilk -9/+9   SU-GLA - Div. 1
25/09/2022 Dynamo Glasgow 3-1 Kilbowie +19/-19   SU-GLA - Div. 1
25/09/2022 Eastend Phoenix 4-1 Kelvindale +2/-2   SU-GLA - Div. 1
25/09/2022 Glasgow on the Ball 4-0 Saracen Red Star +8/-8   SU-GLA - Div. 1
25/09/2022 Strathclyde United 1-6 Woodlands -29/+29   SU-GLA - Div. 1
25/09/2022 Unity 1-2 United Glasgow -2/+2   SU-GLA - Div. 1
25/09/2022 Bellgrove 2-6 Milngavie -32/+32   SU-GLA - Div. 2
25/09/2022 Fairhill Athletico 9-2 Barlanark +31/-31   SU-GLA - Div. 2
25/09/2022 Kirkintilloch United 4-3 Hillwood -4/+4   SU-GLA - Div. 2
25/09/2022 Neilston Sunday 5-1 Glasgow Wellington Colts +7/-7   SU-GLA - Div. 2
25/09/2022 Renfrewshire Rovers 2-8 Men United Glasgow -7/+7   SU-GLA - Div. 2
25/09/2022 Rozelle 6-0 Abbey Athletic +7/-7   SU-GLA - Div. 2
25/09/2022 Ruchill Thistle 2-2 Cambuslang Football Academy Sunday -4/+4   SU-GLA - Div. 2
25/09/2022 Firwood United 2-0 Maryhill Milan +9/-9   SU-GLA - Premier Div.
25/09/2022 Glasgow Diverse 1-5 Partizan Glasgow -40/+40   SU-GLA - Premier Div.
25/09/2022 Maryhill Black Star 3-1 Glasgow Caledonian United +1/-1   SU-GLA - Premier Div.
25/09/2022 Dormy Forest 1-7 Elite -11/+11   SU-GLA - Premier Div.
18/09/2022 Anchor Sociedad 2-5 Glasgow Wellington Sunday -21/+21   SU-GLA - Championship
18/09/2022 Finnieston Phoenix 1-1 Dynamo Redhurst +10/-10   SU-GLA - Championship
18/09/2022 Glasgow Irish 9-4 Flip the Mindset +4/-4   SU-GLA - Championship
18/09/2022 Gowanbank 6-2 Barrhead United +16/-16   SU-GLA - Championship
18/09/2022 Pollokshields United 3-3 Thornliebank Thistle -11/+11   SU-GLA - Championship
18/09/2022 Castlemilk 8-2 Eastend Phoenix +7/-7   SU-GLA - Div. 1
18/09/2022 Kelvindale 8-1 Strathclyde United +34/-34   SU-GLA - Div. 1
18/09/2022 Kilbowie 5-6 Dalmuir United +6/-6   SU-GLA - Div. 1
18/09/2022 Saracen Red Star 2-4 Glasgow on the Ball -8/+8   SU-GLA - Div. 1
18/09/2022 Southside Albion 8-2 Dynamo Glasgow +20/-20   SU-GLA - Div. 1
18/09/2022 United Glasgow 5-3 Cambria Westwood -4/+4   SU-GLA - Div. 1
18/09/2022 Woodlands 2-3 Unity -11/+11   SU-GLA - Div. 1
18/09/2022 Barlanark 9-0 Cambuslang Football Academy Sunday +9/-9   SU-GLA - Div. 2
18/09/2022 Glasgow North United 1-2 Fairhill Athletico ±0/±0   SU-GLA - Div. 2
18/09/2022 Glasgow Wellington Colts 1-4 Hillwood -25/+25   SU-GLA - Div. 2
18/09/2022 Men United Glasgow 6-1 Bellgrove +4/-4   SU-GLA - Div. 2
18/09/2022 Milngavie 1-2 Rozelle -11/+11   SU-GLA - Div. 2
18/09/2022 Bars for Bears 5-1 Ruchill Thistle +21/-21   SU-GLA - Div. 2
18/09/2022 Glasgow Caledonian United 3-3 Clydebank Sunday -2/+2   SU-GLA - Premier Div.
18/09/2022 Glasgow Diverse 14-1 Dormy Forest +1/-1   SU-GLA - Premier Div.
18/09/2022 Maryhill Milan 2-4 Maryhill Black Star -12/+12   SU-GLA - Premier Div.
18/09/2022 Partizan Glasgow 0-0 Firwood United -3/+3   SU-GLA - Premier Div.
16/09/2022 Neilston Sunday 3-2 Bars for Bears -10/+10   SU-GLA - Div. 2
04/09/2022 Saracen Red Star 4-3 Woodlands +6/-6   SU-GLA - Div. 1
04/09/2022 Strathclyde United 6-3 Cambria Westwood +11/-11   SU-GLA - Div. 1
04/09/2022 Glasgow North United 2-3 Kirkintilloch United +5/-5   SU-GLA - Div. 2
04/09/2022 Partizan Glasgow 3-1 Elite -3/+3   SU-GLA - Premier Div.
28/08/2022 Flip the Mindset 2-7 Pollokshields United -1/+1   SU-GLA - Championship
28/08/2022 Glasgow Wellington Sunday 2-5 Glasgow Irish -26/+26   SU-GLA - Championship
28/08/2022 Thornliebank Thistle 5-2 Anchor Sociedad +7/-7   SU-GLA - Championship
28/08/2022 Cambria Westwood 3-9 Castlemilk -1/+1   SU-GLA - Div. 1
28/08/2022 Dynamo Glasgow 0-6 Glasgow on the Ball -44/+44   SU-GLA - Div. 1
28/08/2022 Kelvindale 0-7 Southside Albion -27/+27   SU-GLA - Div. 1
28/08/2022 United Glasgow 4-2 Strathclyde United -2/+2   SU-GLA - Div. 1
28/08/2022 Woodlands 1-10 Dalmuir United -8/+8   SU-GLA - Div. 1
28/08/2022 Abbey Athletic 1-3 Fairhill Athletico +6/-6   SU-GLA - Div. 2
28/08/2022 Barlanark 5-3 Glasgow North United ±0/±0   SU-GLA - Div. 2
28/08/2022 Bellgrove 4-1 Renfrewshire Rovers +10/-10   SU-GLA - Div. 2
28/08/2022 Cambuslang Football Academy Sunday 2-7 Hillwood -16/+16   SU-GLA - Div. 2
28/08/2022 Milngavie 1-2 Glasgow Wellington Colts +1/-1   SU-GLA - Div. 2
28/08/2022 Bars for Bears 3-5 Men United Glasgow ±0/±0   SU-GLA - Div. 2
28/08/2022 Ruchill Thistle 1-6 Neilston Sunday -6/+6   SU-GLA - Div. 2
28/08/2022 Clydebank Sunday 3-2 Glasgow Diverse +10/-10   SU-GLA - Premier Div.
28/08/2022 Glasgow Caledonian United 0-3 Southside Spartans -21/+21   SU-GLA - Premier Div.
28/08/2022 Maryhill Black Star 3-2 Firwood United -2/+2   SU-GLA - Premier Div.
28/08/2022 Maryhill Milan 5-2 Elite +1/-1   SU-GLA - Premier Div.
28/08/2022 Dormy Forest 2-20 Partizan Glasgow -6/+6   SU-GLA - Premier Div.
21/08/2022 Barrhead United 3-3 Thornliebank Thistle +2/-2   SU-GLA - Championship
21/08/2022 Flip the Mindset 2-8 Glasgow Wellington Sunday -17/+17   SU-GLA - Championship
21/08/2022 Glasgow Irish 1-2 Dynamo Redhurst -1/+1   SU-GLA - Championship
21/08/2022 Motherwell Albion 5-1 Gowanbank +9/-9   SU-GLA - Championship
21/08/2022 Pollokshields United 8-0 Finnieston Phoenix +3/-3   SU-GLA - Championship
21/08/2022 Cambria Westwood 3-8 Eastend Phoenix -10/+10   SU-GLA - Div. 1
21/08/2022 Castlemilk 2-3 Kilbowie -23/+23   SU-GLA - Div. 1
21/08/2022 Dalmuir United 5-3 Dynamo Glasgow -6/+6   SU-GLA - Div. 1
21/08/2022 Southside Albion 1-6 United Glasgow -42/+42   SU-GLA - Div. 1
21/08/2022 Strathclyde United 3-3 Glasgow on the Ball +4/-4   SU-GLA - Div. 1
21/08/2022 Unity 6-2 Kelvindale +19/-19   SU-GLA - Div. 1
21/08/2022 Fairhill Athletico 5-1 Cambuslang Football Academy Sunday +2/-2   SU-GLA - Div. 2
21/08/2022 Glasgow North United 4-8 Ruchill Thistle -46/+46   SU-GLA - Div. 2
21/08/2022 Glasgow Wellington Colts 6-1 Rozelle +9/-9   SU-GLA - Div. 2
21/08/2022 Hillwood 3-4 Barlanark -8/+8   SU-GLA - Div. 2
21/08/2022 Kirkintilloch United 7-2 Bellgrove +2/-2   SU-GLA - Div. 2
21/08/2022 Men United Glasgow 2-2 Abbey Athletic -15/+15   SU-GLA - Div. 2
21/08/2022 Renfrewshire Rovers 1-4 Neilston Sunday +2/-2   SU-GLA - Div. 2
21/08/2022 Glasgow Caledonian United 2-0 Elite -2/+2   SU-GLA - Premier Div.
21/08/2022 Glasgow Diverse 4-0 GSC United -1/+1   SU-GLA - Premier Div.
21/08/2022 Partizan Glasgow 4-6 Maryhill Black Star -13/+13   SU-GLA - Premier Div.
21/08/2022 Dormy Forest 1-11 Clydebank Sunday -5/+5   SU-GLA - Premier Div.
21/08/2022 Southside Spartans 2-1 Firwood United +1/-1   SU-GLA - Premier Div.
14/08/2022 Anchor Sociedad 3-2 Barrhead United +5/-5   SU-GLA - Championship
14/08/2022 Finnieston Phoenix 0-4 Glasgow Wellington Sunday -23/+23   SU-GLA - Championship
14/08/2022 Gowanbank 4-5 Dynamo Redhurst -2/+2   SU-GLA - Championship
14/08/2022 Pollokshields United 5-0 Glasgow Irish +6/-6   SU-GLA - Championship
14/08/2022 Thornliebank Thistle 10-1 Flip the Mindset +9/-9   SU-GLA - Championship
14/08/2022 Glasgow on the Ball 1-2 Castlemilk +9/-9   SU-GLA - Div. 1
14/08/2022 Kelvindale 1-3 Cambria Westwood -27/+27   SU-GLA - Div. 1
14/08/2022 Kilbowie 1-1 Southside Albion -2/+2   SU-GLA - Div. 1
14/08/2022 Saracen Red Star 4-2 United Glasgow +23/-23   SU-GLA - Div. 1
14/08/2022 Strathclyde United 0-5 Eastend Phoenix -15/+15   SU-GLA - Div. 1
14/08/2022 Unity 2-5 Dalmuir United +2/-2   SU-GLA - Div. 1
14/08/2022 Woodlands 1-5 Dynamo Glasgow -32/+32   SU-GLA - Div. 1
14/08/2022 Bellgrove 2-10 Barlanark -23/+23   SU-GLA - Div. 2
14/08/2022 Glasgow Wellington Colts 1-0 Kirkintilloch United +14/-14   SU-GLA - Div. 2
14/08/2022 Men United Glasgow 4-5 Hillwood -17/+17   SU-GLA - Div. 2
14/08/2022 Neilston Sunday 3-2 Fairhill Athletico -3/+3   SU-GLA - Div. 2
14/08/2022 Renfrewshire Rovers 4-6 Glasgow North United -3/+3   SU-GLA - Div. 2
14/08/2022 Rozelle 2-2 Cambuslang Football Academy Sunday -5/+5   SU-GLA - Div. 2
14/08/2022 Ruchill Thistle 5-0 Abbey Athletic +7/-7   SU-GLA - Div. 2
14/08/2022 Elite 0-6 Maryhill Black Star -11/+11   SU-GLA - Premier Div.
14/08/2022 Firwood United 3-4 Clydebank Sunday -14/+14   SU-GLA - Premier Div.
14/08/2022 Maryhill Milan 1-2 Glasgow Caledonian United -13/+13   SU-GLA - Premier Div.
14/08/2022 Southside Spartans 6-1 Dormy Forest -1/+1   SU-GLA - Premier Div.
07/08/2022 Barrhead United 3-2 Motherwell Albion +16/-16   SU-GLA - Championship
07/08/2022 Dynamo Redhurst 5-5 Pollokshields United +2/-2   SU-GLA - Championship
07/08/2022 Flip the Mindset 2-5 Anchor Sociedad -15/+15   SU-GLA - Championship
07/08/2022 Glasgow Wellington Sunday 8-5 Gowanbank +24/-24   SU-GLA - Championship
07/08/2022 Cambria Westwood 2-5 Kilbowie -6/+6   SU-GLA - Div. 1
07/08/2022 Castlemilk 9-3 Kelvindale +1/-1   SU-GLA - Div. 1
07/08/2022 Dalmuir United 4-3 Glasgow on the Ball -10/+10   SU-GLA - Div. 1
07/08/2022 Dynamo Glasgow 4-1 Unity +12/-12   SU-GLA - Div. 1
07/08/2022 Eastend Phoenix 12-0 Saracen Red Star +19/-19   SU-GLA - Div. 1
07/08/2022 Southside Albion 4-2 Strathclyde United -2/+2   SU-GLA - Div. 1
07/08/2022 United Glasgow 5-1 Woodlands +16/-16   SU-GLA - Div. 1
07/08/2022 Abbey Athletic 2-9 Glasgow Wellington Colts -6/+6   SU-GLA - Div. 2
07/08/2022 Barlanark 3-3 Men United Glasgow +1/-1   SU-GLA - Div. 2
07/08/2022 Cambuslang Football Academy Sunday 1-2 Renfrewshire Rovers -16/+16   SU-GLA - Div. 2
07/08/2022 Fairhill Athletico 5-1 Milngavie +4/-4   SU-GLA - Div. 2
07/08/2022 Glasgow North United 3-3 Rozelle -8/+8   SU-GLA - Div. 2
07/08/2022 Hillwood 3-2 Bellgrove -6/+6   SU-GLA - Div. 2
07/08/2022 Kirkintilloch United 6-0 Ruchill Thistle +2/-2   SU-GLA - Div. 2
07/08/2022 Clydebank Sunday 2-0 Maryhill Black Star +21/-21   SU-GLA - Premier Div.
07/08/2022 Glasgow Caledonian United 0-2 Glasgow Diverse -11/+11   SU-GLA - Premier Div.
07/08/2022 GSC United 0-3 Firwood United -1/+1   SU-GLA - Premier Div.
07/08/2022 Partizan Glasgow 1-2 Southside Spartans -10/+10   SU-GLA - Premier Div.
07/08/2022 Dormy Forest 1-8 Maryhill Milan -2/+2   SU-GLA - Premier Div.
29/07/2022 Clydebank Sunday p 3-3 Maryhill Black Star +5/-5 SU-GLA - Super Cup