SCOTTISH FOOTBALL RESULTS DATABASE
Saturday Amateur

INDEX SATURDAY AMATEUR CLUB RANKINGS SATURDAY AMATEUR RESULTS  

SCOTTISH FA CUP SCOTTISH AMATEUR CUP WEST AMATEUR CUP EAST AMATEUR CUP FIFE AMATEUR CUP
 SOUTH AMATEUR CUP NORTH OF TAY AMATEUR CUPNORTH AMATEUR CUPHIGHLAND AMATEUR CUPABERDEENSHIRE
ARRANAYRSHIREBORDERCAITHNESSCALEDONIAN
CENTRAL SCOTTISHDUNDEE SATURDAY MORNINGEDINBURGH CHURCHESGLASGOW COLLEGESGLASGOW SATURDAY MORNING
GREATER GLASGOW PREMIERIFA SCOTTISH SUPPORTERSINVERNESS & DISTRICTKINGDOM OF FIFELEWIS & HARRIS
LOTHIAN & EDINBURGHMIDLANDSNORTH WEST SUTHERLANDORKNEYPERTHSHIRE
SATURDAY MORNINGSCOTTISH AFLSCOTTISH PREMIER AFLSHETLANDSTIRLING & DISTRICT
STRATHCLYDE EV. CHURCHESUIST & BARRAWEST HIGHLANDWEST OF SCOTLAND U21
GLASGOW COLLEGES AFA RESULTS
DATE TEAM 1   SCORE   TEAM 2 PTS   COMPETITION
17/02/2024 Burnhill 0-1 Cambuslang Football Academy -10/+10   GCO - Championship
17/02/2024 Clydebank Red Star 1-1 Lomond +5/-5   GCO - Championship
17/02/2024 Croftpark 2-5 Greater Glasgow -25/+25   GCO - Championship
17/02/2024 Glasgow Ansar 2-5 Rhu Colts -27/+27   GCO - Championship
17/02/2024 King's Park United 7-1 Cathcart +13/-13   GCO - Championship
17/02/2024 Nethercraigs 3-2 DTI -2/+2   GCO - Championship
17/02/2024 River Nevis 0-3 Busby SM -28/+28   GCO - Championship
17/02/2024 Woodbank 3-2 Rosebank United +6/-6   GCO - Championship
17/02/2024 Bishopton 1-4 Clydeside Athletic -4/+4   GCO - Premier Div.
17/02/2024 Clydebank SM 3-4 Park Sports Project -8/+8   GCO - Premier Div.
17/02/2024 Corinthians 4-2 Weir Recreation -5/+5   GCO - Premier Div.
17/02/2024 Southside United 3-5 Lokomotiv Glasgow -16/+16   GCO - Premier Div.
10/02/2024 Busby SM 3-2 Clydebank Red Star +9/-9   GCO - Championship
10/02/2024 Cathcart 1-10 King's Park United -42/+42   GCO - Championship
10/02/2024 Croftpark 3-1 Lomond +30/-30   GCO - Championship
10/02/2024 Glasgow Ansar 4-0 Woodbank +12/-12   GCO - Championship
10/02/2024 Greater Glasgow 0-3 DTI -13/+13   GCO - Championship
10/02/2024 Rhu Colts 6-1 Burnhill +22/-22   GCO - Championship
10/02/2024 River Nevis 3-4 Nethercraigs +3/-3   GCO - Championship
10/02/2024 Rosebank United 5-2 Glasgow Medics +25/-25   GCO - Championship
10/02/2024 Corinthians 1-5 Clydebank SM -40/+40   GCO - Premier Div.
10/02/2024 Clydeside Athletic 6-2 Park Sports Project +29/-29 GCO - Premier Lg. Cup
10/02/2024 Newlands 3-7 Glasgow Island -27/+27 GCO - Premier Lg. Cup
03/02/2024 Busby SM 2-6 Croftpark -43/+43   GCO - Championship
03/02/2024 Cathcart 1-2 Greater Glasgow -14/+14   GCO - Championship
03/02/2024 Glasgow Medics 5-3 Woodbank +2/-2   GCO - Championship
03/02/2024 Rhu Colts 3-2 Rosebank United -1/+1   GCO - Championship
03/02/2024 Cambuslang Football Academy 2-2 p River Nevis +2/-2 GCO - Jim Harvey (Div. 1) Cup
03/02/2024 DTI p 2-2 King's Park United -5/+5 GCO - Jim Harvey (Div. 1) Cup
03/02/2024 Glasgow Ansar 2-3 Nethercraigs +5/-5 GCO - Jim Harvey (Div. 1) Cup
03/02/2024 Lomond 2-2 p Clydebank Red Star -10/+10 GCO - Jim Harvey (Div. 1) Cup
03/02/2024 Lokomotiv Glasgow 2-2 Bishopton -3/+3   GCO - Premier Div.
03/02/2024 Pollok United 1-2 Newlands -14/+14   GCO - Premier Div.
02/02/2024 Corinthians 3-0 Southside United -2/+2   GCO - Premier Div.
27/01/2024 Burnhill 3-4 Nethercraigs +7/-7   GCO - Glasgow Colleges FA Cup
27/01/2024 Busby SM p 2-2 River Nevis -3/+3   GCO - Glasgow Colleges FA Cup
27/01/2024 Cambuslang Football Academy 2-3 Lokomotiv Glasgow +6/-6   GCO - Glasgow Colleges FA Cup
27/01/2024 Clydebank Red Star 3-2 Rosebank United -6/+6   GCO - Glasgow Colleges FA Cup
27/01/2024 Clydebank SM 5-0 Weir Recreation +6/-6   GCO - Glasgow Colleges FA Cup
27/01/2024 Clydeside Athletic 6-1 Southside United +4/-4   GCO - Glasgow Colleges FA Cup
27/01/2024 Croftpark 2-3 Cathcart -2/+2   GCO - Glasgow Colleges FA Cup
27/01/2024 DTI 2-6 Glasgow Ansar -51/+51   GCO - Glasgow Colleges FA Cup
27/01/2024 Glasgow Island 4-3 Park Sports Project +7/-7   GCO - Glasgow Colleges FA Cup
27/01/2024 Glasgow Medics 4-2 Greater Glasgow +10/-10   GCO - Glasgow Colleges FA Cup
27/01/2024 King's Park United 0-3 Pollok United ±0/±0   GCO - Glasgow Colleges FA Cup
27/01/2024 Woodbank 0-4 Lomond -3/+3   GCO - Glasgow Colleges FA Cup
20/01/2024 Burnhill 1-3 Glasgow Ansar -21/+21   GCO - Championship
20/01/2024 Busby SM 2-0 Cathcart +11/-11   GCO - Championship
20/01/2024 DTI 3-0 Clydebank Red Star +8/-8   GCO - Championship
20/01/2024 River Nevis 0-2 Lomond -2/+2   GCO - Championship
20/01/2024 Bishopton 2-2 Southside United -5/+5   GCO - Premier Div.
20/01/2024 Corinthians 4-2 Clydeside Athletic +6/-6   GCO - Premier Div.
20/01/2024 Newlands 3-8 Clydebank SM -44/+44   GCO - Premier Div.
20/01/2024 Rosehill United 1-14 Glasgow Island -13/+13   GCO - Premier Div.
13/01/2024 Burnhill 4-2 Glasgow Medics +15/-15   GCO - Championship
13/01/2024 Busby SM 1-6 DTI -24/+24   GCO - Championship
13/01/2024 Cambuslang Football Academy 0-1 Glasgow Ansar -12/+12   GCO - Championship
13/01/2024 Cathcart 4-1 Clydebank Red Star +23/-23   GCO - Championship
13/01/2024 Lomond 7-1 Greater Glasgow +6/-6   GCO - Championship
13/01/2024 Nethercraigs 4-1 King's Park United +5/-5   GCO - Championship
13/01/2024 River Nevis 4-1 Croftpark +8/-8   GCO - Championship
13/01/2024 Rosebank United 1-1 Woodbank -4/+4   GCO - Championship
13/01/2024 Lokomotiv Glasgow 2-3 Clydeside Athletic +5/-5   GCO - Premier Div.
13/01/2024 Newlands 3-5 Park Sports Project -13/+13   GCO - Premier Div.
13/01/2024 Pollok United 2-1 Corinthians +6/-6   GCO - Premier Div.
13/01/2024 Rosehill United 0-3 Bishopton -20/+20   GCO - Premier Div.
13/01/2024 Southside United 3-7 Glasgow Island -6/+6   GCO - Premier Div.
13/01/2024 Weir Recreation 0-8 Clydebank SM -29/+29   GCO - Premier Div.
16/12/2023 Clydebank Red Star 5-1 Glasgow Medics +13/-13   GCO - Championship
16/12/2023 DTI 5-1 River Nevis +10/-10   GCO - Championship
16/12/2023 Lomond 6-3 Woodbank -3/+3   GCO - Championship
16/12/2023 Nethercraigs 7-0 Croftpark +5/-5   GCO - Championship
16/12/2023 Rhu Colts 5-1 Glasgow Ansar +18/-18   GCO - Championship
16/12/2023 Clydebank SM 2-2 Glasgow Island +1/-1   GCO - Premier Div.
16/12/2023 Lokomotiv Glasgow 6-0 Rosehill United +24/-24   GCO - Premier Div.
16/12/2023 Southside United 1-2 Park Sports Project +8/-8   GCO - Premier Div.
09/12/2023 Cambuslang Football Academy 2-3 Woodbank -15/+15   GCO - Championship
09/12/2023 Cathcart 0-7 DTI -38/+38   GCO - Championship
09/12/2023 Glasgow Ansar 4-1 Rosebank United +16/-16   GCO - Championship
09/12/2023 Glasgow Medics 4-3 Rhu Colts -1/+1   GCO - Championship
09/12/2023 King's Park United 4-3 River Nevis -2/+2   GCO - Championship
09/12/2023 Nethercraigs 8-3 Greater Glasgow +6/-6   GCO - Championship
09/12/2023 Busby SM 3-6 Lomond -9/+9 GCO - Jim Harvey (Div. 1) Cup
09/12/2023 Lokomotiv Glasgow 3-6 Clydebank SM -12/+12   GCO - Premier Div.
09/12/2023 Southside United 3-1 Weir Recreation +16/-16   GCO - Premier Div.
08/12/2023 Clydebank Red Star 6-2 Burnhill +8/-8   GCO - Championship
25/11/2023 Cambuslang Football Academy 5-7 Busby SM -12/+12   GCO - Championship
25/11/2023 Croftpark 6-5 Clydebank Red Star +15/-15   GCO - Championship
25/11/2023 Clydebank SM 1-4 Pollok United -16/+16   GCO - Premier Div.
25/11/2023 Clydeside Athletic 1-0 Weir Recreation -8/+8   GCO - Premier Div.
25/11/2023 Glasgow Island 6-0 Rosehill United +5/-5   GCO - Premier Div.
25/11/2023 Lokomotiv Glasgow 2-5 Corinthians -3/+3   GCO - Premier Div.
18/11/2023 Busby SM 9-1 River Nevis +43/-43   GCO - Championship
18/11/2023 Cambuslang Football Academy 2-1 Glasgow Ansar ±0/±0   GCO - Championship
18/11/2023 Clydebank Red Star 4-2 Greater Glasgow +3/-3   GCO - Championship
18/11/2023 DTI 2-2 Nethercraigs +3/-3   GCO - Championship
18/11/2023 Woodbank 2-4 Cathcart -5/+5   GCO - Championship
18/11/2023 Clydebank SM 9-0 Southside United +12/-12   GCO - Premier Div.
18/11/2023 Clydeside Athletic 4-2 Glasgow Island +9/-9   GCO - Premier Div.
18/11/2023 Lokomotiv Glasgow 0-2 Park Sports Project +3/-3   GCO - Premier Div.
18/11/2023 Newlands 4-2 Bishopton -4/+4   GCO - Premier Div.
11/11/2023 Cambuslang Football Academy 2-0 Burnhill +10/-10   GCO - Championship
11/11/2023 Clydebank Red Star 0-4 Nethercraigs -21/+21   GCO - Championship
11/11/2023 DTI 0-1 Busby SM -18/+18   GCO - Championship
11/11/2023 Greater Glasgow 5-0 Croftpark +18/-18   GCO - Championship
11/11/2023 King's Park United 4-4 Glasgow Medics -7/+7   GCO - Championship
11/11/2023 River Nevis 1-2 Cathcart -12/+12   GCO - Championship
11/11/2023 Rosebank United 1-6 Lomond -7/+7   GCO - Championship
11/11/2023 Woodbank 2-2 Glasgow Ansar -1/+1   GCO - Championship
11/11/2023 Clydebank SM 8-1 Lokomotiv Glasgow +15/-15   GCO - Premier Div.
11/11/2023 Clydeside Athletic 3-0 Bishopton -1/+1   GCO - Premier Div.
11/11/2023 Rosehill United 2-5 Corinthians -1/+1   GCO - Premier Div.
11/11/2023 Weir Recreation 1-5 Newlands -14/+14   GCO - Premier Div.
04/11/2023 Burnhill 1-2 Woodbank -16/+16   GCO - Championship
04/11/2023 Glasgow Ansar 1-2 Cathcart -2/+2   GCO - Championship
04/11/2023 Lomond 8-2 River Nevis +12/-12   GCO - Championship
04/11/2023 Rhu Colts 1-8 DTI -28/+28   GCO - Championship
04/11/2023 Rosebank United 0-2 Greater Glasgow -15/+15   GCO - Championship
04/11/2023 Clydebank SM 10-2 Bishopton +17/-17   GCO - Premier Div.
04/11/2023 Rosehill United 2-4 Weir Recreation -13/+13   GCO - Premier Div.
28/10/2023 Burnhill 1-5 Nethercraigs -8/+8   GCO - Championship
28/10/2023 Busby SM 10-4 Glasgow Medics +37/-37   GCO - Championship
28/10/2023 Cambuslang Football Academy 3-1 Rhu Colts +14/-14   GCO - Championship
28/10/2023 Cathcart 4-2 Rosebank United +2/-2   GCO - Championship
28/10/2023 Clydebank Red Star 7-0 Tantallon Victoria +10/-10   GCO - Championship
28/10/2023 DTI 8-1 Woodbank +8/-8   GCO - Championship
28/10/2023 King's Park United 0-2 Greater Glasgow -29/+29   GCO - Championship
28/10/2023 Lomond 10-1 Croftpark +7/-7   GCO - Championship
28/10/2023 River Nevis 1-1 Glasgow Ansar -11/+11   GCO - Championship
28/10/2023 Bishopton 1-3 Glasgow Island -2/+2   GCO - Premier Div.
28/10/2023 Clydeside Athletic 4-3 Corinthians +6/-6   GCO - Premier Div.
28/10/2023 Lokomotiv Glasgow 3-2 Weir Recreation +5/-5   GCO - Premier Div.
28/10/2023 Newlands 1-4 Pollok United -25/+25   GCO - Premier Div.
28/10/2023 Rosehill United 0-7 Clydebank SM -30/+30   GCO - Premier Div.
21/10/2023 Cathcart 0-3 Croftpark -38/+38   GCO - Championship
21/10/2023 Glasgow Medics 2-3 DTI -7/+7   GCO - Championship
21/10/2023 Lomond 3-1 Clydebank Red Star +2/-2   GCO - Championship
21/10/2023 Rhu Colts 3-2 Greater Glasgow +1/-1   GCO - Championship
21/10/2023 Rosebank United 1-1 Burnhill -1/+1   GCO - Championship
21/10/2023 Woodbank 2-4 Cambuslang Football Academy -15/+15   GCO - Championship
21/10/2023 Clydebank SM 1-6 Newlands -28/+28   GCO - Premier Div.
14/10/2023 Cathcart 4-3 Cambuslang Football Academy -5/+5   GCO - Championship
14/10/2023 Croftpark 3-4 Glasgow Ansar -12/+12   GCO - Championship
14/10/2023 Glasgow Medics 2-2 Rosebank United -9/+9   GCO - Championship
14/10/2023 Greater Glasgow 4-6 Busby SM -19/+19   GCO - Championship
14/10/2023 King's Park United 2-1 Burnhill -5/+5   GCO - Championship
14/10/2023 Nethercraigs 10-2 Rhu Colts +10/-10   GCO - Championship
14/10/2023 River Nevis 1-4 DTI -29/+29   GCO - Championship
14/10/2023 Tantallon Victoria 0-3 Lomond -2/+2   GCO - Championship
14/10/2023 Clydebank SM 6-0 Weir Recreation +17/-17   GCO - Premier Div.
14/10/2023 Corinthians 3-3 Pollok United -6/+6   GCO - Premier Div.
14/10/2023 Glasgow Island 3-0 Newlands +16/-16   GCO - Premier Div.
14/10/2023 Southside United 2-10 Clydeside Athletic -17/+17   GCO - Premier Div.
07/10/2023 Burnhill 3-5 River Nevis -8/+8   GCO - Championship
07/10/2023 Cambuslang Football Academy 0-3 DTI -14/+14   GCO - Championship
07/10/2023 Lomond 11-0 Busby SM +11/-11   GCO - Championship
07/10/2023 Nethercraigs 4-1 Glasgow Ansar -2/+2   GCO - Championship
07/10/2023 Rosebank United 4-3 Tantallon Victoria +1/-1   GCO - Championship
07/10/2023 Clydebank SM 2-2 Clydeside Athletic +4/-4   GCO - Premier Div.
07/10/2023 Lokomotiv Glasgow 4-5 Newlands +4/-4   GCO - Premier Div.
30/09/2023 Burnhill 3-1 Rhu Colts +13/-13   GCO - Championship
30/09/2023 Busby SM 1-4 Woodbank -37/+37   GCO - Championship
30/09/2023 Cambuslang Football Academy 2-2 Greater Glasgow -1/+1   GCO - Championship
30/09/2023 Clydebank Red Star 0-2 Cathcart -22/+22   GCO - Championship
30/09/2023 Glasgow Ansar 1-4 Glasgow Medics -13/+13   GCO - Championship
30/09/2023 King's Park United 5-3 Croftpark -2/+2   GCO - Championship
30/09/2023 Nethercraigs 2-1 Lomond +3/-3   GCO - Championship
30/09/2023 River Nevis 2-2 Rosebank United -11/+11   GCO - Championship
30/09/2023 Tantallon Victoria 2-9 DTI -31/+31   GCO - Championship
30/09/2023 Clydeside Athletic 2-2 Newlands -3/+3   GCO - Premier Div.
30/09/2023 Corinthians 9-1 Bishopton +7/-7   GCO - Premier Div.
30/09/2023 Glasgow Island 9-3 Weir Recreation +9/-9   GCO - Premier Div.
30/09/2023 Park Sports Project 2-2 Clydebank SM -12/+12   GCO - Premier Div.
30/09/2023 Rosehill United 5-3 Lokomotiv Glasgow +13/-13   GCO - Premier Div.
30/09/2023 Southside United 1-9 Pollok United -23/+23   GCO - Premier Div.
23/09/2023 Croftpark 2-5 Busby SM -21/+21   GCO - Championship
23/09/2023 DTI 3-2 King's Park United +9/-9   GCO - Championship
23/09/2023 Glasgow Ansar 1-2 Clydebank Red Star +3/-3   GCO - Championship
23/09/2023 Glasgow Medics 2-3 Tantallon Victoria -18/+18   GCO - Championship
23/09/2023 Greater Glasgow 1-6 Nethercraigs -13/+13   GCO - Championship
23/09/2023 Lomond 3-1 Burnhill -4/+4   GCO - Championship
23/09/2023 Rhu Colts 2-3 Cathcart -7/+7   GCO - Championship
23/09/2023 Rosebank United 4-2 Cambuslang Football Academy +12/-12   GCO - Championship
23/09/2023 Woodbank 4-5 River Nevis +5/-5   GCO - Championship
23/09/2023 Bishopton 3-1 Clydebank SM +20/-20   GCO - Premier Div.
23/09/2023 Clydeside Athletic 0-3 Park Sports Project -21/+21   GCO - Premier Div.
23/09/2023 Glasgow Island 1-0 Corinthians +7/-7   GCO - Premier Div.
23/09/2023 Lokomotiv Glasgow 3-3 Pollok United +7/-7   GCO - Premier Div.
23/09/2023 Southside United 3-2 Rosehill United +1/-1   GCO - Premier Div.
16/09/2023 Croftpark 3-1 Rosebank United +9/-9   GCO - Championship
16/09/2023 DTI 4-2 Burnhill +5/-5   GCO - Championship
16/09/2023 Glasgow Ansar 2-7 Rhu Colts -31/+31   GCO - Championship
16/09/2023 Glasgow Medics 4-3 Greater Glasgow -2/+2   GCO - Championship
16/09/2023 Tantallon Victoria 1-7 River Nevis -22/+22   GCO - Championship
16/09/2023 Glasgow Island 4-2 Clydebank SM +3/-3   GCO - Premier Div.
09/09/2023 Burnhill 1-5 Tantallon Victoria -42/+42   GCO - Championship
09/09/2023 Cathcart 3-6 Busby SM -37/+37   GCO - Championship
09/09/2023 Clydebank Red Star 2-0 King's Park United +13/-13   GCO - Championship
09/09/2023 DTI 3-1 Glasgow Ansar +3/-3   GCO - Championship
09/09/2023 Glasgow Medics 2-2 Cambuslang Football Academy -9/+9   GCO - Championship
09/09/2023 Greater Glasgow 0-2 Lomond -1/+1   GCO - Championship
09/09/2023 River Nevis 1-4 Rhu Colts -39/+39   GCO - Championship
09/09/2023 Rosebank United 0-7 Nethercraigs -13/+13   GCO - Championship
09/09/2023 Woodbank 1-3 Croftpark -15/+15   GCO - Championship
09/09/2023 Clydebank SM 1-8 Corinthians -34/+34   GCO - Premier Div.
09/09/2023 Clydeside Athletic 6-2 Lokomotiv Glasgow +4/-4   GCO - Premier Div.
09/09/2023 Glasgow Island 8-0 Southside United +11/-11   GCO - Premier Div.
09/09/2023 Newlands 4-3 Rosehill United -9/+9   GCO - Premier Div.
09/09/2023 Park Sports Project 7-0 Weir Recreation +6/-6   GCO - Premier Div.
09/09/2023 Pollok United 4-3 Bishopton -7/+7   GCO - Premier Div.
02/09/2023 Burnhill 4-3 Glasgow Ansar -1/+1   GCO - Championship
02/09/2023 DTI 3-3 Cathcart +1/-1   GCO - Championship
02/09/2023 Glasgow Medics 2-2 Woodbank -11/+11   GCO - Championship
02/09/2023 Lomond 3-0 King's Park United +10/-10   GCO - Championship
02/09/2023 Rhu Colts 5-3 Croftpark +7/-7   GCO - Championship
02/09/2023 River Nevis 5-0 Cambuslang Football Academy +8/-8   GCO - Championship
02/09/2023 Rosebank United 0-4 Clydebank Red Star -18/+18   GCO - Championship
02/09/2023 Tantallon Victoria 3-4 Greater Glasgow -5/+5   GCO - Championship
02/09/2023 Bishopton 1-5 Weir Recreation -33/+33   GCO - Premier Div.
02/09/2023 Clydeside Athletic 6-1 Rosehill United +4/-4   GCO - Premier Div.
02/09/2023 Corinthians 2-1 Park Sports Project +8/-8   GCO - Premier Div.
02/09/2023 Lokomotiv Glasgow 5-3 Southside United +9/-9   GCO - Premier Div.
02/09/2023 Newlands 4-2 Glasgow Island +7/-7   GCO - Premier Div.
02/09/2023 Pollok United 3-3 Clydebank SM -6/+6   GCO - Premier Div.
01/09/2023 Busby SM 2-7 Nethercraigs -14/+14   GCO - Championship
26/08/2023 Busby SM 7-4 Burnhill +22/-22   GCO - Championship
26/08/2023 Cambuslang Football Academy 1-4 Clydebank SM +1/-1   GCO - Championship
26/08/2023 Croftpark 1-0 Glasgow Medics +15/-15   GCO - Championship
26/08/2023 Glasgow Ansar 0-7 Rosebank United -58/+58   GCO - Championship
26/08/2023 Greater Glasgow 3-2 Cathcart +13/-13   GCO - Championship
26/08/2023 Lomond 3-2 DTI -7/+7   GCO - Championship
26/08/2023 Nethercraigs 8-1 River Nevis +29/-29   GCO - Championship
26/08/2023 Rhu Colts 3-5 King's Park United -4/+4   GCO - Championship
26/08/2023 Woodbank 2-1 Tantallon Victoria +7/-7   GCO - Championship
26/08/2023 Bishopton 4-2 Lokomotiv Glasgow +11/-11   GCO - Premier Div.
26/08/2023 Park Sports Project 5-1 Glasgow Island +12/-12   GCO - Premier Div.
26/08/2023 Rosehill United 1-6 Pollok United -15/+15   GCO - Premier Div.
26/08/2023 Southside United 3-5 Clydebank SM -8/+8   GCO - Premier Div.
26/08/2023 Weir Recreation 0-4 Clydeside Athletic -10/+10   GCO - Premier Div.
24/08/2023 Burnhill 1-3 Croftpark -29/+29   GCO - Championship
24/08/2023 Pollok United 4-4 Glasgow Island -2/+2   GCO - Premier Div.
23/08/2023 Busby SM 2-4 Rhu Colts -21/+21   GCO - Championship
23/08/2023 Clydebank Red Star 4-3 DTI -1/+1   GCO - Championship
23/08/2023 Glasgow Ansar 0-2 King's Park United -6/+6   GCO - Championship
23/08/2023 Nethercraigs 6-0 Glasgow Medics +23/-23   GCO - Championship
23/08/2023 Tantallon Victoria 1-3 Cambuslang Football Academy -19/+19   GCO - Championship
23/08/2023 Woodbank 2-4 Rosebank United -17/+17   GCO - Championship
23/08/2023 Bishopton 4-2 Rosehill United +10/-10   GCO - Premier Div.
23/08/2023 Corinthians 2-2 Lokomotiv Glasgow -12/+12   GCO - Premier Div.
23/08/2023 Park Sports Project 5-3 Newlands +6/-6   GCO - Premier Div.
23/08/2023 Weir Recreation 4-3 Southside United +3/-3   GCO - Premier Div.
22/08/2023 Cathcart 4-5 Lomond -4/+4   GCO - Championship
22/08/2023 Greater Glasgow 1-8 River Nevis -29/+29   GCO - Championship
21/08/2023 Busby SM 4-1 Rhu Colts +15/-15   GCO - Jim Harvey (Div. 1) Cup
19/08/2023 Cathcart 2-2 p Cambuslang Football Academy -11/+11 GCO - Jim Harvey (Div. 1) Cup
19/08/2023 Clydebank Red Star 6-4 Rosebank United -2/+2 GCO - Jim Harvey (Div. 1) Cup
19/08/2023 Glasgow Ansar 5-2 Croftpark +9/-9 GCO - Jim Harvey (Div. 1) Cup
19/08/2023 Greater Glasgow 3-4 DTI -9/+9 GCO - Jim Harvey (Div. 1) Cup
19/08/2023 Lomond 5-2 Burnhill +3/-3   GCO - Jim Harvey (Div. 1) Cup
19/08/2023 Nethercraigs 2-1 Glasgow Medics ±0/±0 GCO - Jim Harvey (Div. 1) Cup
19/08/2023 River Nevis 7-3 Woodbank +3/-3 GCO - Jim Harvey (Div. 1) Cup
19/08/2023 Tantallon Victoria 0-10 King's Park United -32/+32 GCO - Jim Harvey (Div. 1) Cup
19/08/2023 Corinthians 1-2 Glasgow Island -14/+14   GCO - Premier Lg. Cup
19/08/2023 Newlands 8-3 Rosehill United +5/-5   GCO - Premier Lg. Cup
19/08/2023 Park Sports Project p 2-2 Bishopton -13/+13   GCO - Premier Lg. Cup
19/08/2023 Pollok United 5-1 Dumbarton Amateurs +9/-9   GCO - Premier Lg. Cup
19/08/2023 Southside United 2-6 Clydebank SM -22/+22   GCO - Premier Lg. Cup
19/08/2023 Weir Recreation p 2-2 Lokomotiv Glasgow -3/+3   GCO - Premier Lg. Cup
17/08/2023 Croftpark 0-4 Nethercraigs -9/+9   GCO - Championship
16/08/2023 Busby SM 1-6 Glasgow Ansar -44/+44   GCO - Championship
16/08/2023 Glasgow Medics 2-5 Lomond -19/+19   GCO - Championship
16/08/2023 King's Park United 2-1 Cambuslang Football Academy -7/+7   GCO - Championship
16/08/2023 Rhu Colts 4-3 Woodbank -2/+2   GCO - Championship
16/08/2023 River Nevis 2-2 Clydebank Red Star -5/+5   GCO - Championship
16/08/2023 Rosebank United 1-7 DTI -32/+32   GCO - Championship
16/08/2023 Tantallon Victoria 0-2 Cathcart -5/+5   GCO - Championship
16/08/2023 Clydeside Athletic 5-2 Pollok United +13/-13   GCO - Premier Div.
16/08/2023 Dumbarton Amateurs 5-4 Bishopton -1/+1   GCO - Premier Div.
16/08/2023 Newlands 8-0 Mount Kirk +3/-3   GCO - Premier Div.
16/08/2023 Park Sports Project 3-2 Rosehill United -10/+10   GCO - Premier Div.
16/08/2023 Southside United 2-3 Corinthians +4/-4   GCO - Premier Div.
15/08/2023 Burnhill 1-6 Greater Glasgow -50/+50   GCO - Championship
15/08/2023 Lokomotiv Glasgow 0-9 Glasgow Island -31/+31   GCO - Premier Div.
12/08/2023 Busby SM 2-2 Rosebank United -8/+8   GCO - Championship
12/08/2023 Cathcart 2-1 Burnhill ±0/±0   GCO - Championship
12/08/2023 Croftpark 7-3 DTI +37/-37   GCO - Championship
12/08/2023 Greater Glasgow 3-2 Woodbank -3/+3   GCO - Championship
12/08/2023 King's Park United 5-1 Tantallon Victoria +8/-8   GCO - Championship
12/08/2023 Lomond 5-0 Glasgow Ansar +5/-5   GCO - Championship
12/08/2023 Nethercraigs 6-1 Cambuslang Football Academy +6/-6   GCO - Championship
12/08/2023 Rhu Colts 4-1 Clydebank Red Star +32/-32   GCO - Championship
12/08/2023 River Nevis 7-3 Glasgow Medics +24/-24   GCO - Championship
12/08/2023 Corinthians 0-3 Newlands -32/+32   GCO - Premier Div.
12/08/2023 Glasgow Island 3-1 Clydeside Athletic +15/-15   GCO - Premier Div.
12/08/2023 Mount Kirk 2-8 Lokomotiv Glasgow -26/+26   GCO - Premier Div.
12/08/2023 Park Sports Project 4-1 Southside United -2/+2   GCO - Premier Div.
12/08/2023 Pollok United 6-1 Dumbarton Amateurs +12/-12   GCO - Premier Div.
12/08/2023 Weir Recreation 1-1 Rosehill United -5/+5   GCO - Premier Div.
10/08/2023 Woodbank 0-4 Nethercraigs -8/+8   GCO - Championship
10/08/2023 Southside United 1-3 Newlands -4/+4   GCO - Premier Div.
09/08/2023 Clydebank Red Star 4-2 Busby SM +2/-2   GCO - Championship
09/08/2023 Glasgow Ansar 1-4 Greater Glasgow -28/+28   GCO - Championship
09/08/2023 Rosebank United 3-3 King's Park United +8/-8   GCO - Championship
09/08/2023 Bishopton 4-1 Mount Kirk +9/-9   GCO - Premier Div.
09/08/2023 Pollok United 3-2 Park Sports Project +14/-14   GCO - Premier Div.
09/08/2023 Weir Recreation 1-3 Corinthians +1/-1   GCO - Premier Div.
08/08/2023 Cathcart 3-0 Glasgow Medics +21/-21   GCO - Championship
08/08/2023 Lomond 9-0 Rhu Colts +9/-9   GCO - Championship
07/08/2023 Croftpark 1-1 Cambuslang Football Academy ±0/±0   GCO - Championship
05/08/2023 Clydebank Red Star 8-1 Woodbank +9/-9   GCO - Championship
05/08/2023 Croftpark 1-4 River Nevis -6/+6   GCO - Championship
05/08/2023 DTI 6-0 Greater Glasgow +23/-23   GCO - Championship
05/08/2023 Glasgow Medics 2-2 Burnhill -7/+7   GCO - Championship
05/08/2023 King's Park United 4-3 Busby SM -4/+4   GCO - Championship
05/08/2023 Nethercraigs 2-2 Cathcart -5/+5   GCO - Championship
05/08/2023 Rhu Colts 3-5 Rosebank United -24/+24   GCO - Championship
05/08/2023 Tantallon Victoria 1-3 Glasgow Ansar -21/+21   GCO - Championship
05/08/2023 Clydebank SM 9-1 Mount Kirk +10/-10   GCO - Premier Div.
05/08/2023 Clydeside Athletic 7-0 Southside United +10/-10   GCO - Premier Div.
05/08/2023 Dumbarton Amateurs 3-3 Corinthians +9/-9   GCO - Premier Div.
05/08/2023 Newlands 6-1 Lokomotiv Glasgow +7/-7   GCO - Premier Div.
05/08/2023 Park Sports Project 6-1 Bishopton +1/-1   GCO - Premier Div.
05/08/2023 Pollok United 3-1 Weir Recreation -1/+1   GCO - Premier Div.
04/08/2023 Cambuslang Football Academy 1-6 Lomond -11/+11   GCO - Championship
31/05/2023 River Nevis 3-1 Clydebank SM +28/-28   GCO - Div. 1
27/05/2023 Glasgow Ansar 0-3 Lomond -7/+7   GCO - Div. 1
27/05/2023 Park Sports Project 3-1 Clydebank SM +1/-1 GCO - Glasgow Colleges FA Cup
20/05/2023 Glasgow Ansar 0-4 Dumbarton Amateurs -6/+6   GCO - Div. 1
20/05/2023 Greater Glasgow 2-3 Nethercraigs +1/-1   GCO - Div. 1
20/05/2023 Rhu Colts 5-3 DTI +16/-16   GCO - Div. 1
20/05/2023 Tantallon Victoria 0-7 Lomond -26/+26   GCO - Div. 1
20/05/2023 Glasgow Island 1-1 Weir Recreation -10/+10   GCO - Premier Div.
20/05/2023 Park Sports Project 1-3 Corinthians -24/+24   GCO - Premier Div.
20/05/2023 Newlands 3-2 Clydeside Athletic +9/-9 GCO - Premier Lg. Cup
17/05/2023 Nethercraigs 5-4 Rhu Colts -7/+7   GCO - Div. 1
17/05/2023 Corinthians 6-0 Glasgow Island +20/-20   GCO - Premier Div.
13/05/2023 Lomond 3-0 River Nevis +11/-11   GCO - Div. 1
13/05/2023 Dumbarton Amateurs 5-3 Nethercraigs +7/-7 GCO - Jim Harvey (Div. 1) Cup
13/05/2023 Glasgow Island 1-3 Park Sports Project -7/+7   GCO - Premier Div.
12/05/2023 Southside United 1-2 Clydeside Athletic +3/-3   GCO - Premier Div.
10/05/2023 DTI 2-3 Nethercraigs -2/+2   GCO - Div. 1
09/05/2023 Cathcart 4-1 Glasgow Ansar +5/-5   GCO - Div. 1
09/05/2023 Glasgow Island 5-0 Rosehill United +7/-7   GCO - Premier Div.
06/05/2023 Cathcart 2-4 Lomond -18/+18   GCO - Div. 1
06/05/2023 DTI 4-0 Glasgow Ansar +18/-18   GCO - Div. 1
06/05/2023 Dumbarton Amateurs 3-0 Croftpark -3/+3   GCO - Div. 1
06/05/2023 Rhu Colts 1-2 Rosebank United -16/+16   GCO - Div. 1
06/05/2023 River Nevis 1-4 Bishopton -21/+21   GCO - Div. 1
06/05/2023 Tantallon Victoria 0-8 Nethercraigs -39/+39   GCO - Div. 1
06/05/2023 Clydebank SM 2-1 Glasgow Island +7/-7 GCO - Glasgow Colleges FA Cup
06/05/2023 Corinthians 1-2 Park Sports Project -6/+6 GCO - Glasgow Colleges FA Cup
06/05/2023 Clydeside Athletic 4-2 Lokomotiv Glasgow -3/+3   GCO - Premier Div.
06/05/2023 King's Park United 1-4 Weir Recreation -21/+21   GCO - Premier Div.
03/05/2023 DTI 1-0 Croftpark -5/+5   GCO - Div. 1
03/05/2023 Glasgow Ansar 0-1 Greater Glasgow -13/+13   GCO - Div. 1
03/05/2023 Nethercraigs 3-1 Cambuslang Football Academy -2/+2   GCO - Div. 1
03/05/2023 Rhu Colts 1-3 Cathcart -7/+7   GCO - Div. 1
03/05/2023 Rosebank United 1-6 Clydebank SM -1/+1   GCO - Div. 1
03/05/2023 Newlands 5-3 Glasgow Island +10/-10   GCO - Premier Div.
03/05/2023 Southside United 3-2 Glasgow Medics -1/+1   GCO - Premier Div.
02/05/2023 Park Sports Project 1-0 Pollok United -6/+6   GCO - Premier Div.
29/04/2023 Croftpark 1-1 Nethercraigs +10/-10   GCO - Div. 1
29/04/2023 DTI 1-4 Bishopton -14/+14   GCO - Div. 1
29/04/2023 Glasgow Ansar 0-0 Tantallon Victoria -1/+1   GCO - Div. 1
29/04/2023 Rhu Colts 2-4 Greater Glasgow -22/+22   GCO - Div. 1
29/04/2023 River Nevis 3-3 Dumbarton Amateurs +5/-5   GCO - Div. 1
29/04/2023 Rosebank United 0-7 Lomond -17/+17   GCO - Div. 1
29/04/2023 Clydebank SM 4-1 Cathcart +1/-1 GCO - Glasgow Colleges FA Cup
29/04/2023 Corinthians 4-1 Pollok United +9/-9 GCO - Glasgow Colleges FA Cup
29/04/2023 Erskine Youth 1-5 Glasgow Island -19/+19 GCO - Glasgow Colleges FA Cup
29/04/2023 Park Sports Project 7-4 Southside United -2/+2 GCO - Glasgow Colleges FA Cup
29/04/2023 Clydeside Athletic 3-1 Weir Recreation -4/+4   GCO - Premier Div.
27/04/2023 Lomond 4-0 Greater Glasgow +7/-7   GCO - Div. 1
26/04/2023 Bishopton 4-0 Nethercraigs +22/-22   GCO - Div. 1
26/04/2023 Rosebank United 2-1 Glasgow Ansar +11/-11   GCO - Div. 1
26/04/2023 Corinthians 5-0 Rosehill United +4/-4   GCO - Premier Div.
26/04/2023 Glasgow Medics 0-5 Clydeside Athletic -10/+10   GCO - Premier Div.
26/04/2023 Southside United 0-4 Park Sports Project -5/+5   GCO - Premier Div.
26/04/2023 Weir Recreation 0-4 Newlands -13/+13   GCO - Premier Div.
25/04/2023 Cathcart 2-1 Clydebank SM +18/-18   GCO - Div. 1
25/04/2023 Glasgow Island 3-1 King's Park United -4/+4   GCO - Premier Div.
24/04/2023 River Nevis 4-2 Glasgow Ansar +2/-2   GCO - Div. 1
22/04/2023 Cambuslang Football Academy 1-1 Rhu Colts ±0/±0   GCO - Div. 1
22/04/2023 Clydebank SM 3-1 Croftpark -8/+8   GCO - Div. 1
22/04/2023 Glasgow Island 4-2 Bishopton -5/+5 GCO - Glasgow Colleges FA Cup
22/04/2023 Nethercraigs 0-3 Pollok United -6/+6 GCO - Glasgow Colleges FA Cup
22/04/2023 Dumbarton Amateurs 3-2 Lomond -5/+5 GCO - Jim Harvey (Div. 1) Cup
22/04/2023 King's Park United 3-2 Lokomotiv Glasgow +9/-9   GCO - Premier Div.
22/04/2023 Rosehill United 2-5 Park Sports Project ±0/±0   GCO - Premier Div.
22/04/2023 Clydeside Athletic 5-1 Weir Recreation +3/-3 GCO - Premier Lg. Cup
22/04/2023 Newlands 5-1 Corinthians +34/-34 GCO - Premier Lg. Cup
21/04/2023 Cathcart 6-0 DTI +24/-24   GCO - Div. 1
20/04/2023 Burnhill 3-1 King's Park United +16/-16   GCO - Premier Div.
19/04/2023 Greater Glasgow 1-3 Bishopton -4/+4   GCO - Div. 1
19/04/2023 Nethercraigs 4-3 River Nevis ±0/±0   GCO - Div. 1
19/04/2023 Rhu Colts 1-5 Dumbarton Amateurs -8/+8   GCO - Div. 1
19/04/2023 Tantallon Victoria 4-1 Cambuslang Football Academy +8/-8   GCO - Div. 1
19/04/2023 Clydeside Athletic 5-0 Rosehill United +5/-5   GCO - Premier Div.
19/04/2023 Erskine Youth 0-3 Corinthians -8/+8   GCO - Premier Div.
19/04/2023 Glasgow Medics 3-4 Newlands +2/-2   GCO - Premier Div.
18/04/2023 Rosebank United 3-4 Cathcart +3/-3   GCO - Div. 1
17/04/2023 Weir Recreation 1-4 Park Sports Project ±0/±0   GCO - Premier Div.
15/04/2023 Cambuslang Football Academy 0-2 River Nevis -6/+6   GCO - Div. 1
15/04/2023 Croftpark 1-8 Bishopton -15/+15   GCO - Div. 1
15/04/2023 Greater Glasgow 1-2 Cathcart -1/+1   GCO - Div. 1
15/04/2023 Rhu Colts 4-1 Tantallon Victoria +23/-23   GCO - Div. 1
15/04/2023 Rosebank United 0-5 Dumbarton Amateurs -4/+4   GCO - Div. 1
15/04/2023 Clydebank SM 4-1 Newlands +20/-20 GCO - Glasgow Colleges FA Cup
15/04/2023 Clydeside Athletic 2-5 Corinthians -25/+25 GCO - Glasgow Colleges FA Cup
15/04/2023 Erskine Youth 6-2 Lomond +7/-7 GCO - Glasgow Colleges FA Cup
15/04/2023 Lokomotiv Glasgow 3-3 p Southside United -2/+2 GCO - Glasgow Colleges FA Cup
15/04/2023 Rosehill United 2-4 Park Sports Project +4/-4 GCO - Glasgow Colleges FA Cup
15/04/2023 DTI 0-2 Nethercraigs -11/+11 GCO - Jim Harvey (Div. 1) Cup
15/04/2023 Glasgow Medics 2-6 Pollok United -14/+14   GCO - Premier Div.
15/04/2023 Weir Recreation 3-2 King's Park United -1/+1   GCO - Premier Div.
12/04/2023 Clydebank SM 6-2 Bishopton +4/-4   GCO - Div. 1
12/04/2023 Dumbarton Amateurs 2-3 Nethercraigs -18/+18   GCO - Div. 1
12/04/2023 Rhu Colts 1-3 Lomond -8/+8   GCO - Div. 1
12/04/2023 Tantallon Victoria 3-2 Greater Glasgow -3/+3   GCO - Div. 1
12/04/2023 Burnhill 0-2 Clydeside Athletic +5/-5   GCO - Premier Div.
12/04/2023 Erskine Youth 2-6 Newlands -25/+25   GCO - Premier Div.
12/04/2023 King's Park United 3-4 Southside United -5/+5   GCO - Premier Div.
12/04/2023 Lokomotiv Glasgow 0-3 Corinthians -7/+7   GCO - Premier Div.
11/04/2023 Croftpark 0-3 Cathcart -9/+9   GCO - Div. 1
11/04/2023 DTI 0-1 Cambuslang Football Academy -18/+18   GCO - Div. 1
11/04/2023 Rosebank United 0-3 River Nevis -7/+7   GCO - Div. 1
11/04/2023 Glasgow Island 2-2 Pollok United -5/+5   GCO - Premier Div.
10/04/2023 Park Sports Project 1-1 Glasgow Medics -14/+14   GCO - Premier Div.
08/04/2023 Bishopton 0-1 Lomond -13/+13   GCO - Div. 1
08/04/2023 Dumbarton Amateurs 1-2 Clydebank SM -6/+6   GCO - Div. 1
08/04/2023 Tantallon Victoria 4-0 DTI +27/-27   GCO - Div. 1
08/04/2023 Erskine Youth 0-5 Park Sports Project -11/+11   GCO - Premier Div.
07/04/2023 Cambuslang Football Academy 3-0 Greater Glasgow +20/-20   GCO - Div. 1
07/04/2023 Nethercraigs 4-0 Rosebank United +3/-3   GCO - Div. 1
07/04/2023 Glasgow Medics 1-3 Weir Recreation -19/+19   GCO - Premier Div.
07/04/2023 Lokomotiv Glasgow 1-4 Pollok United -17/+17   GCO - Premier Div.
07/04/2023 Newlands 0-3 Corinthians -20/+20   GCO - Premier Div.
05/04/2023 Croftpark 3-6 Rhu Colts -20/+20   GCO - Div. 1
04/04/2023 River Nevis 5-1 Cathcart +22/-22   GCO - Div. 1
04/04/2023 Clydeside Athletic 3-1 Southside United -3/+3   GCO - Premier Div.
01/04/2023 Bishopton 2-4 Rosebank United -34/+34   GCO - Div. 1
01/04/2023 Croftpark 0-3 Cambuslang Football Academy -29/+29   GCO - Div. 1
01/04/2023 Greater Glasgow 1-2 River Nevis -3/+3   GCO - Div. 1
01/04/2023 Clydebank SM 3-3 p Nethercraigs -12/+12 GCO - Jim Harvey (Div. 1) Cup
01/04/2023 DTI p 3-3 Cathcart -3/+3 GCO - Jim Harvey (Div. 1) Cup
01/04/2023 Lomond 4-2 Tantallon Victoria +5/-5 GCO - Jim Harvey (Div. 1) Cup
01/04/2023 Rhu Colts 2-3 Dumbarton Amateurs +7/-7 GCO - Jim Harvey (Div. 1) Cup
01/04/2023 Erskine Youth 5-3 Glasgow Medics +2/-2   GCO - Premier Div.
01/04/2023 Southside United 4-2 Lokomotiv Glasgow +13/-13   GCO - Premier Div.
01/04/2023 Weir Recreation 2-3 Rosehill United -11/+11   GCO - Premier Div.
01/04/2023 Clydeside Athletic 8-1 King's Park United +5/-5 GCO - Premier Lg. Cup
01/04/2023 Corinthians 2-0 Park Sports Project +21/-21 GCO - Premier Lg. Cup
01/04/2023 Glasgow Island 1-3 Newlands -24/+24 GCO - Premier Lg. Cup
25/03/2023 Cambuslang Football Academy 2-2 Lomond +8/-8   GCO - Div. 1
25/03/2023 Cathcart 5-1 Croftpark +7/-7   GCO - Div. 1
25/03/2023 DTI 0-3 River Nevis -32/+32   GCO - Div. 1
25/03/2023 Rhu Colts 0-1 Clydebank SM +9/-9   GCO - Div. 1
25/03/2023 Rosebank United 3-1 Greater Glasgow +21/-21   GCO - Div. 1
25/03/2023 Tantallon Victoria 1-3 Bishopton -9/+9   GCO - Div. 1
25/03/2023 Glasgow Medics 2-6 Corinthians -11/+11   GCO - Premier Div.
25/03/2023 King's Park United 0-3 Erskine Youth -14/+14   GCO - Premier Div.
25/03/2023 Lokomotiv Glasgow 5-1 Burnhill +6/-6   GCO - Premier Div.
25/03/2023 Pollok United 1-2 Clydeside Athletic -3/+3   GCO - Premier Div.
25/03/2023 Rosehill United 1-7 Newlands -26/+26   GCO - Premier Div.
25/03/2023 Weir Recreation 1-2 Southside United -10/+10   GCO - Premier Div.
18/03/2023 Clydebank SM 8-0 Cambuslang Football Academy +2/-2   GCO - Div. 1
18/03/2023 Croftpark 6-4 Rosebank United +5/-5   GCO - Div. 1
18/03/2023 Dumbarton Amateurs 6-0 Tantallon Victoria +8/-8   GCO - Div. 1
18/03/2023 Glasgow Ansar 4-10 Bishopton -30/+30   GCO - Div. 1
18/03/2023 Greater Glasgow 2-1 DTI +13/-13   GCO - Div. 1
18/03/2023 Nethercraigs 1-3 Lomond -22/+22   GCO - Div. 1
18/03/2023 Erskine Youth 1-1 Corinthians +4/-4   GCO - Premier Div.
18/03/2023 Park Sports Project 9-2 Newlands +9/-9   GCO - Premier Div.
18/03/2023 Rosehill United 1-1 Lokomotiv Glasgow -1/+1   GCO - Premier Div.
18/03/2023 Southside United 1-4 Pollok United -16/+16   GCO - Premier Div.
17/03/2023 Burnhill 1-4 Glasgow Island ±0/±0   GCO - Premier Div.
11/03/2023 Cathcart 3-0 Bishopton +24/-24   GCO - Div. 1
11/03/2023 Lomond 3-6 Clydebank SM -4/+4   GCO - Div. 1
11/03/2023 Tantallon Victoria 4-2 Croftpark +1/-1   GCO - Div. 1
11/03/2023 Burnhill 1-5 Corinthians -3/+3   GCO - Premier Div.
11/03/2023 Clydeside Athletic 1-7 Park Sports Project -37/+37   GCO - Premier Div.
11/03/2023 Glasgow Island 1-3 Erskine Youth -30/+30   GCO - Premier Div.
11/03/2023 Lokomotiv Glasgow 4-5 Weir Recreation -15/+15   GCO - Premier Div.
11/03/2023 Pollok United 5-3 Rosehill United +1/-1   GCO - Premier Div.
10/03/2023 Cambuslang Football Academy 1-5 Dumbarton Amateurs -2/+2   GCO - Premier Div.
10/03/2023 Glasgow Medics 4-1 King's Park United +15/-15   GCO - Premier Div.
10/03/2023 Newlands 8-2 Southside United +17/-17   GCO - Premier Div.
04/03/2023 Bishopton 2-0 Cambuslang Football Academy -4/+4   GCO - Div. 1
04/03/2023 Croftpark 0-2 Lomond -6/+6   GCO - Div. 1
04/03/2023 Dumbarton Amateurs 7-2 Cathcart +8/-8   GCO - Div. 1
04/03/2023 Greater Glasgow 2-2 Tantallon Victoria +1/-1   GCO - Div. 1
04/03/2023 Nethercraigs 3-5 Glasgow Ansar -29/+29   GCO - Div. 1
04/03/2023 River Nevis 3-1 Rhu Colts +2/-2   GCO - Div. 1
04/03/2023 Rosebank United 1-4 DTI -4/+4   GCO - Div. 1
04/03/2023 Corinthians 6-3 Weir Recreation +1/-1   GCO - Premier Div.
04/03/2023 Erskine Youth 4-2 Pollok United +18/-18   GCO - Premier Div.
04/03/2023 Glasgow Island 1-3 Clydeside Athletic -18/+18   GCO - Premier Div.
04/03/2023 Glasgow Medics 2-3 Rosehill United -10/+10   GCO - Premier Div.
04/03/2023 King's Park United 1-0 Burnhill -3/+3   GCO - Premier Div.
04/03/2023 Park Sports Project 1-0 Lokomotiv Glasgow -9/+9   GCO - Premier Div.
04/03/2023 Southside United 2-6 Newlands -27/+27   GCO - Premier Div.
25/02/2023 Bishopton 8-4 Glasgow Medics +31/-31   GCO - Glasgow Colleges FA Cup
25/02/2023 Cambuslang Football Academy 0-5 Pollok United -1/+1   GCO - Glasgow Colleges FA Cup
25/02/2023 Clydebank SM 6-3 Dumbarton Amateurs +9/-9   GCO - Glasgow Colleges FA Cup
25/02/2023 Clydeside Athletic 8-1 Rhu Colts +1/-1   GCO - Glasgow Colleges FA Cup
25/02/2023 Croftpark 0-5 Rosehill United -10/+10   GCO - Glasgow Colleges FA Cup
25/02/2023 DTI 1-3 Corinthians +2/-2   GCO - Glasgow Colleges FA Cup
25/02/2023 Erskine Youth 2-0 Burnhill -2/+2   GCO - Glasgow Colleges FA Cup
25/02/2023 Glasgow Ansar 2-4 Cathcart -15/+15   GCO - Glasgow Colleges FA Cup
25/02/2023 Greater Glasgow 0-4 Newlands -3/+3   GCO - Glasgow Colleges FA Cup
25/02/2023 Lokomotiv Glasgow 2-0 King's Park United +4/-4   GCO - Glasgow Colleges FA Cup
25/02/2023 Nethercraigs 6-0 Rosebank United +4/-4   GCO - Glasgow Colleges FA Cup
25/02/2023 Park Sports Project 7-0 Tantallon Victoria +1/-1   GCO - Glasgow Colleges FA Cup
25/02/2023 River Nevis 1-4 Glasgow Island +2/-2   GCO - Glasgow Colleges FA Cup
25/02/2023 Southside United 9-2 Weir Recreation +29/-29   GCO - Glasgow Colleges FA Cup
18/02/2023 Cambuslang Football Academy 0-3 DTI -7/+7 GCO - Jim Harvey (Div. 1) Cup
18/02/2023 Clydebank SM 14-0 Croftpark +4/-4 GCO - Jim Harvey (Div. 1) Cup
18/02/2023 Dumbarton Amateurs 5-2 Bishopton +6/-6 GCO - Jim Harvey (Div. 1) Cup
18/02/2023 Glasgow Ansar 2-4 Lomond -15/+15 GCO - Jim Harvey (Div. 1) Cup
18/02/2023 Greater Glasgow 0-5 Nethercraigs -20/+20 GCO - Jim Harvey (Div. 1) Cup
18/02/2023 Rhu Colts 4-2 Rosebank United +3/-3 GCO - Jim Harvey (Div. 1) Cup
18/02/2023 River Nevis 3-4 Tantallon Victoria -12/+12 GCO - Jim Harvey (Div. 1) Cup
18/02/2023 Clydeside Athletic 3-1 Erskine Youth -3/+3 GCO - Premier Lg. Cup
18/02/2023 Glasgow Island 6-1 Glasgow Medics +5/-5 GCO - Premier Lg. Cup
18/02/2023 King's Park United p 3-3 Southside United ±0/±0 GCO - Premier Lg. Cup
18/02/2023 Lokomotiv Glasgow 2-5 Newlands -24/+24 GCO - Premier Lg. Cup
18/02/2023 Park Sports Project 1-0 Rosehill United -10/+10 GCO - Premier Lg. Cup
18/02/2023 Pollok United 1-2 Weir Recreation -19/+19 GCO - Premier Lg. Cup
17/02/2023 Corinthians 4-0 Burnhill ±0/±0 GCO - Premier Lg. Cup
11/02/2023 Cambuslang Football Academy 6-2 Rosebank United +21/-21   GCO - Div. 1
11/02/2023 Greater Glasgow 0-5 Dumbarton Amateurs -11/+11   GCO - Div. 1
11/02/2023 Lomond 1-3 Cathcart -22/+22   GCO - Div. 1
11/02/2023 Nethercraigs 4-1 Bishopton +18/-18   GCO - Div. 1
11/02/2023 Rhu Colts 3-0 Glasgow Ansar +28/-28   GCO - Div. 1
11/02/2023 River Nevis 1-2 Croftpark -19/+19   GCO - Div. 1
11/02/2023 Tantallon Victoria 0-8 Clydebank SM -14/+14   GCO - Div. 1
11/02/2023 Burnhill 2-4 Newlands -2/+2   GCO - Premier Div.
11/02/2023 Clydeside Athletic 3-0 King's Park United -1/+1   GCO - Premier Div.
11/02/2023 Glasgow Island 6-3 Southside United +1/-1   GCO - Premier Div.
11/02/2023 Lokomotiv Glasgow 6-1 Glasgow Medics +23/-23   GCO - Premier Div.
11/02/2023 Pollok United 1-4 Park Sports Project -11/+11   GCO - Premier Div.
11/02/2023 Rosehill United 4-5 Erskine Youth -7/+7   GCO - Premier Div.
11/02/2023 Weir Recreation 2-3 Corinthians +4/-4   GCO - Premier Div.
04/02/2023 AC Milanda 0-11 Croftpark -32/+32   GCO - Div. 1
04/02/2023 Cathcart 5-0 Rosebank United +10/-10   GCO - Div. 1
04/02/2023 Clydebank SM 7-0 Glasgow Ansar +6/-6   GCO - Div. 1
04/02/2023 Dumbarton Amateurs 3-0 Greater Glasgow ±0/±0   GCO - Div. 1
04/02/2023 Nethercraigs 3-0 DTI +18/-18   GCO - Div. 1
04/02/2023 Rhu Colts 3-3 Bishopton +9/-9   GCO - Div. 1
04/02/2023 Tantallon Victoria 2-1 River Nevis +5/-5   GCO - Div. 1
04/02/2023 Corinthians 5-1 Southside United +6/-6   GCO - Premier Div.
04/02/2023 Erskine Youth 1-3 Weir Recreation -25/+25   GCO - Premier Div.
04/02/2023 Lokomotiv Glasgow 3-1 King's Park United +5/-5   GCO - Premier Div.
04/02/2023 Newlands 0-3 Clydeside Athletic -11/+11   GCO - Premier Div.
04/02/2023 Park Sports Project 8-0 Burnhill +2/-2   GCO - Premier Div.
04/02/2023 Pollok United 2-6 Glasgow Island -28/+28   GCO - Premier Div.
04/02/2023 Rosehill United 1-4 Glasgow Medics -26/+26   GCO - Premier Div.
28/01/2023 Bishopton 3-1 Dumbarton Amateurs +20/-20   GCO - Div. 1
28/01/2023 Cathcart 2-0 Nethercraigs +18/-18   GCO - Div. 1
28/01/2023 Croftpark 2-5 Glasgow Ansar -13/+13   GCO - Div. 1
28/01/2023 DTI 5-2 Rhu Colts +1/-1   GCO - Div. 1
28/01/2023 Greater Glasgow 1-3 Clydebank SM +3/-3   GCO - Div. 1
28/01/2023 Lomond 13-0 Tantallon Victoria +58/-58   GCO - Div. 1
28/01/2023 River Nevis 3-1 Cambuslang Football Academy -3/+3   GCO - Div. 1
28/01/2023 Rosebank United 8-0 AC Milanda +18/-18   GCO - Div. 1
28/01/2023 Burnhill 1-0 Glasgow Medics +14/-14   GCO - Premier Div.
28/01/2023 Clydeside Athletic 3-0 Erskine Youth +2/-2   GCO - Premier Div.
28/01/2023 Glasgow Island 1-1 Newlands -10/+10   GCO - Premier Div.
28/01/2023 King's Park United 2-2 Rosehill United -1/+1   GCO - Premier Div.
28/01/2023 Lokomotiv Glasgow 1-8 Park Sports Project -14/+14   GCO - Premier Div.
28/01/2023 Pollok United 2-4 Corinthians -19/+19   GCO - Premier Div.
28/01/2023 Southside United 1-4 Weir Recreation -36/+36   GCO - Premier Div.
21/01/2023 Cambuslang Football Academy 0-5 Bishopton -11/+11   GCO - Div. 1
21/01/2023 Clydebank SM 3-2 DTI -7/+7   GCO - Div. 1
21/01/2023 Dumbarton Amateurs 4-0 River Nevis +6/-6   GCO - Div. 1
21/01/2023 Tantallon Victoria 2-4 Glasgow Ansar -24/+24   GCO - Div. 1
21/01/2023 Corinthians 3-1 Clydeside Athletic +17/-17   GCO - Premier Div.
21/01/2023 Newlands 3-3 Lokomotiv Glasgow -5/+5   GCO - Premier Div.
21/01/2023 Rosehill United 2-1 Southside United +8/-8   GCO - Premier Div.
21/01/2023 Weir Recreation 2-6 Burnhill -47/+47   GCO - Premier Div.
14/01/2023 Bishopton 9-0 AC Milanda +4/-4   GCO - Div. 1
14/01/2023 Cathcart 1-3 Cambuslang Football Academy -30/+30   GCO - Div. 1
14/01/2023 DTI 2-4 Clydebank SM -3/+3   GCO - Div. 1
14/01/2023 Glasgow Ansar 2-4 Nethercraigs -12/+12   GCO - Div. 1
14/01/2023 Greater Glasgow 4-0 Croftpark +15/-15   GCO - Div. 1
14/01/2023 Lomond 3-3 Dumbarton Amateurs +9/-9   GCO - Div. 1
14/01/2023 Rosebank United 2-5 Tantallon Victoria -6/+6   GCO - Div. 1
14/01/2023 Clydeside Athletic 5-1 Glasgow Medics +3/-3   GCO - Premier Div.
14/01/2023 Glasgow Island 0-1 Corinthians -15/+15   GCO - Premier Div.
14/01/2023 King's Park United 2-4 Park Sports Project +4/-4   GCO - Premier Div.
14/01/2023 Lokomotiv Glasgow 1-4 Erskine Youth -30/+30   GCO - Premier Div.
14/01/2023 Pollok United 3-3 Newlands -9/+9   GCO - Premier Div.
14/01/2023 Rosehill United 2-1 Burnhill -7/+7   GCO - Premier Div.
07/01/2023 Bishopton 4-0 DTI +25/-25   GCO - Div. 1
07/01/2023 Cambuslang Football Academy 4-3 AC Milanda -4/+4   GCO - Div. 1
07/01/2023 Clydebank SM 9-0 Rosebank United +2/-2   GCO - Div. 1
07/01/2023 Croftpark 2-3 River Nevis +1/-1   GCO - Div. 1
07/01/2023 Nethercraigs 2-0 Greater Glasgow +1/-1   GCO - Div. 1
07/01/2023 Rhu Colts 0-5 Glasgow Ansar -29/+29   GCO - Div. 1
07/01/2023 Burnhill 0-7 Pollok United -6/+6   GCO - Premier Div.
07/01/2023 Clydeside Athletic 0-1 Glasgow Island -13/+13   GCO - Premier Div.
07/01/2023 Erskine Youth 5-4 Southside United +6/-6   GCO - Premier Div.
07/01/2023 Newlands 4-2 Rosehill United +5/-5   GCO - Premier Div.
10/12/2022 Bishopton 1-0 Rhu Colts -6/+6   GCO - Div. 1
10/12/2022 Dumbarton Amateurs 13-0 AC Milanda +2/-2   GCO - Div. 1
10/12/2022 Clydeside Athletic 7-0 Burnhill +1/-1   GCO - Premier Div.
10/12/2022 King's Park United 2-3 Glasgow Island +6/-6   GCO - Premier Div.
03/12/2022 AC Milanda 1-6 River Nevis -6/+6   GCO - Div. 1
03/12/2022 Bishopton 5-0 Greater Glasgow +14/-14   GCO - Div. 1
03/12/2022 Cambuslang Football Academy 0-2 Croftpark -16/+16   GCO - Div. 1
03/12/2022 Clydebank SM 4-1 Rhu Colts -3/+3   GCO - Div. 1
03/12/2022 DTI 2-3 Dumbarton Amateurs -2/+2   GCO - Div. 1
03/12/2022 Lomond 4-3 Glasgow Ansar +2/-2   GCO - Div. 1
03/12/2022 Rosebank United 2-2 Nethercraigs +9/-9   GCO - Div. 1
03/12/2022 Tantallon Victoria 2-1 Cathcart -1/+1   GCO - Div. 1
03/12/2022 Corinthians 1-0 Park Sports Project +14/-14   GCO - Premier Div.
03/12/2022 Erskine Youth 4-2 Burnhill -3/+3   GCO - Premier Div.
03/12/2022 Lokomotiv Glasgow 6-1 Southside United +31/-31   GCO - Premier Div.
03/12/2022 Newlands 8-2 King's Park United +19/-19   GCO - Premier Div.
03/12/2022 Rosehill United 0-5 Pollok United -19/+19   GCO - Premier Div.
03/12/2022 Weir Recreation 1-6 Clydeside Athletic -9/+9   GCO - Premier Div.
26/11/2022 AC Milanda 0-6 River Nevis -8/+8   GCO - Div. 1
26/11/2022 Clydebank SM 7-3 Nethercraigs +5/-5   GCO - Div. 1
26/11/2022 Dumbarton Amateurs 6-0 Cambuslang Football Academy +2/-2   GCO - Div. 1
26/11/2022 Glasgow Ansar 2-1 Croftpark -4/+4   GCO - Div. 1
26/11/2022 Greater Glasgow 4-2 Rosebank United +1/-1   GCO - Div. 1
26/11/2022 Lokomotiv Glasgow 1-3 Glasgow Island -4/+4   GCO - Premier Div.
26/11/2022 Newlands 5-0 Burnhill +5/-5   GCO - Premier Div.
26/11/2022 Park Sports Project 2-5 Clydeside Athletic -35/+35   GCO - Premier Div.
26/11/2022 Pollok United 3-1 King's Park United -3/+3   GCO - Premier Div.
26/11/2022 Rosehill United 1-5 Corinthians -22/+22   GCO - Premier Div.
26/11/2022 Southside United 5-1 Erskine Youth +16/-16   GCO - Premier Div.
19/11/2022 AC Milanda 4-7 Cathcart -3/+3   GCO - Div. 1
19/11/2022 Cambuslang Football Academy 3-2 Glasgow Ansar +14/-14   GCO - Div. 1
19/11/2022 Clydebank SM 1-2 Dumbarton Amateurs -16/+16   GCO - Div. 1
19/11/2022 DTI 4-0 Greater Glasgow +8/-8   GCO - Div. 1
19/11/2022 Lomond 7-1 Croftpark +16/-16   GCO - Div. 1
19/11/2022 Nethercraigs 1-5 Tantallon Victoria -41/+41   GCO - Div. 1
19/11/2022 Rhu Colts 1-3 River Nevis -8/+8   GCO - Div. 1
19/11/2022 Rosebank United 0-4 Bishopton -11/+11   GCO - Div. 1
19/11/2022 Corinthians 9-0 Burnhill +6/-6   GCO - Premier Div.
19/11/2022 Glasgow Medics 2-3 Glasgow Island +4/-4   GCO - Premier Div.
19/11/2022 King's Park United 2-4 Newlands -14/+14   GCO - Premier Div.
19/11/2022 Pollok United 5-0 Erskine Youth +12/-12   GCO - Premier Div.
12/11/2022 Bishopton 1-2 Cathcart -15/+15   GCO - Div. 1
12/11/2022 Cambuslang Football Academy 1-6 Clydebank SM -1/+1   GCO - Div. 1
12/11/2022 Croftpark 0-2 AC Milanda -31/+31   GCO - Div. 1
12/11/2022 Dumbarton Amateurs 3-3 DTI -9/+9   GCO - Div. 1
12/11/2022 Greater Glasgow 2-2 Rhu Colts -6/+6   GCO - Div. 1
12/11/2022 Lomond 1-1 Rosebank United -10/+10   GCO - Div. 1
12/11/2022 River Nevis 4-3 Nethercraigs +10/-10   GCO - Div. 1
12/11/2022 Burnhill 0-4 Park Sports Project +1/-1   GCO - Premier Div.
12/11/2022 Erskine Youth 1-0 Clydeside Athletic +17/-17   GCO - Premier Div.
12/11/2022 Lokomotiv Glasgow 1-1 Newlands -4/+4   GCO - Premier Div.
12/11/2022 Pollok United 7-2 Glasgow Medics +11/-11   GCO - Premier Div.
12/11/2022 Rosehill United 2-2 Weir Recreation -6/+6   GCO - Premier Div.
12/11/2022 Southside United 4-2 King's Park United +3/-3   GCO - Premier Div.
05/11/2022 AC Milanda 0-5 Cambuslang Football Academy -27/+27   GCO - Div. 1
05/11/2022 Cathcart 1-3 Dumbarton Amateurs -2/+2   GCO - Div. 1
05/11/2022 Clydebank SM 6-1 Greater Glasgow +2/-2   GCO - Div. 1
05/11/2022 DTI 3-2 Lomond -3/+3   GCO - Div. 1
05/11/2022 Glasgow Ansar 0-0 Bishopton +1/-1   GCO - Div. 1
05/11/2022 Rhu Colts 4-4 Nethercraigs +9/-9   GCO - Div. 1
05/11/2022 River Nevis 1-1 Tantallon Victoria -3/+3   GCO - Div. 1
05/11/2022 Rosebank United 2-3 Croftpark -6/+6   GCO - Div. 1
05/11/2022 Burnhill 2-5 Lokomotiv Glasgow -6/+6   GCO - Premier Div.
05/11/2022 Clydeside Athletic 6-0 Newlands +8/-8   GCO - Premier Div.
05/11/2022 King's Park United 0-4 Pollok United -16/+16   GCO - Premier Div.
05/11/2022 Park Sports Project 4-1 Southside United ±0/±0   GCO - Premier Div.
05/11/2022 Weir Recreation 1-2 Erskine Youth -8/+8   GCO - Premier Div.
29/10/2022 Clydebank SM 2-1 River Nevis -9/+9   GCO - Div. 1
29/10/2022 Croftpark 5-5 Tantallon Victoria +5/-5   GCO - Div. 1
29/10/2022 DTI 0-2 Cathcart -28/+28   GCO - Div. 1
29/10/2022 Greater Glasgow 5-1 Cambuslang Football Academy +8/-8   GCO - Div. 1
29/10/2022 Lomond 1-4 Bishopton -23/+23   GCO - Div. 1
29/10/2022 Nethercraigs 2-3 Dumbarton Amateurs -5/+5   GCO - Div. 1
29/10/2022 Rhu Colts 1-0 AC Milanda -7/+7   GCO - Div. 1
29/10/2022 Rosebank United 2-3 Glasgow Ansar ±0/±0   GCO - Div. 1
29/10/2022 Burnhill 0-4 Weir Recreation -18/+18   GCO - Premier Div.
29/10/2022 Clydeside Athletic 1-1 Corinthians -9/+9   GCO - Premier Div.
29/10/2022 Glasgow Medics 2-5 Park Sports Project -2/+2   GCO - Premier Div.
29/10/2022 King's Park United 5-0 MSM Burnbank +15/-15   GCO - Premier Div.
29/10/2022 Newlands 3-4 Erskine Youth -13/+13   GCO - Premier Div.
29/10/2022 Pollok United 4-1 Southside United +11/-11   GCO - Premier Div.
29/10/2022 Rosehill United 2-0 Glasgow Island +26/-26   GCO - Premier Div.
22/10/2022 AC Milanda 0-8 Clydebank SM -1/+1   GCO - Div. 1
22/10/2022 Bishopton 6-0 Croftpark +14/-14   GCO - Div. 1
22/10/2022 Cambuslang Football Academy 3-4 Nethercraigs +8/-8   GCO - Div. 1
22/10/2022 Cathcart 4-1 Rhu Colts +11/-11   GCO - Div. 1
22/10/2022 Dumbarton Amateurs 7-0 Lomond +11/-11   GCO - Div. 1
22/10/2022 Glasgow Ansar 1-3 DTI -9/+9   GCO - Div. 1
22/10/2022 River Nevis 3-0 Greater Glasgow +13/-13   GCO - Div. 1
22/10/2022 Tantallon Victoria 5-3 Rosebank United -2/+2   GCO - Div. 1
22/10/2022 Corinthians 1-4 Newlands -36/+36   GCO - Premier Div.
22/10/2022 Erskine Youth 0-2 Lokomotiv Glasgow -18/+18   GCO - Premier Div.
22/10/2022 Glasgow Island 1-6 Glasgow Medics -60/+60   GCO - Premier Div.
22/10/2022 Park Sports Project 4-1 King's Park United -2/+2   GCO - Premier Div.
22/10/2022 Southside United 8-3 Rosehill United +20/-20   GCO - Premier Div.
22/10/2022 Weir Recreation 1-6 Pollok United -21/+21   GCO - Premier Div.
15/10/2022 Clydebank SM 3-2 Cathcart -10/+10   GCO - Div. 1
15/10/2022 Croftpark 2-6 Dumbarton Amateurs -6/+6   GCO - Div. 1
15/10/2022 DTI 7-2 Tantallon Victoria +20/-20   GCO - Div. 1
15/10/2022 Lomond 3-1 Cambuslang Football Academy -3/+3   GCO - Div. 1
15/10/2022 Glasgow Medics 1-5 Southside United -27/+27   GCO - Premier Div.
08/10/2022 Dumbarton Amateurs 8-1 Rosebank United +3/-3   GCO - Div. 1
08/10/2022 Glasgow Ansar 0-5 Clydebank SM -8/+8   GCO - Div. 1
08/10/2022 Greater Glasgow 2-1 Lomond +7/-7   GCO - Div. 1
08/10/2022 Tantallon Victoria 7-3 Rhu Colts +9/-9   GCO - Div. 1
08/10/2022 Corinthians 3-1 Lokomotiv Glasgow +2/-2   GCO - Premier Div.
08/10/2022 Erskine Youth 4-2 Rosehill United +13/-13   GCO - Premier Div.
08/10/2022 Glasgow Island 7-0 Burnhill +2/-2   GCO - Premier Div.
08/10/2022 Newlands 2-6 Pollok United -25/+25   GCO - Premier Div.
01/10/2022 AC Milanda 3-9 Glasgow Ansar -11/+11   GCO - Div. 1
01/10/2022 Cathcart 0-1 River Nevis -8/+8   GCO - Div. 1
01/10/2022 Clydebank SM 9-0 Tantallon Victoria +9/-9   GCO - Div. 1
01/10/2022 Croftpark 1-2 Greater Glasgow -7/+7   GCO - Div. 1
01/10/2022 Lomond 1-1 Nethercraigs +4/-4   GCO - Div. 1
01/10/2022 Rosebank United 1-2 Cambuslang Football Academy -14/+14   GCO - Div. 1
01/10/2022 Burnhill 3-3 Southside United +8/-8   GCO - Premier Div.
01/10/2022 Glasgow Medics 6-3 Erskine Youth +20/-20   GCO - Premier Div.
01/10/2022 Park Sports Project 8-1 Weir Recreation +4/-4   GCO - Premier Div.
01/10/2022 Pollok United 5-3 Lokomotiv Glasgow +5/-5   GCO - Premier Div.
24/09/2022 Bishopton 1-5 Clydebank SM -8/+8   GCO - Div. 1
24/09/2022 Cambuslang Football Academy 1-1 DTI +11/-11   GCO - Div. 1
24/09/2022 Dumbarton Amateurs 10-1 Rhu Colts +8/-8   GCO - Div. 1
24/09/2022 Glasgow Ansar 4-4 Cathcart -5/+5   GCO - Div. 1
24/09/2022 Nethercraigs 5-1 Croftpark +4/-4   GCO - Div. 1
24/09/2022 River Nevis 0-1 Lomond -10/+10   GCO - Div. 1
24/09/2022 Tantallon Victoria 6-1 AC Milanda +2/-2   GCO - Div. 1
24/09/2022 Corinthians 1-3 Pollok United -24/+24   GCO - Premier Div.
24/09/2022 Erskine Youth 3-1 King's Park United +7/-7   GCO - Premier Div.
24/09/2022 Glasgow Island 1-1 Weir Recreation -13/+13   GCO - Premier Div.
24/09/2022 Lokomotiv Glasgow 4-3 Rosehill United +4/-4   GCO - Premier Div.
24/09/2022 Newlands 3-3 Glasgow Medics -7/+7   GCO - Premier Div.
24/09/2022 Park Sports Project 14-0 MSM Burnbank +4/-4   GCO - Premier Div.
24/09/2022 Southside United 3-1 Burnhill -3/+3   GCO - Premier Div.
17/09/2022 AC Milanda 1-8 Bishopton -11/+11   GCO - Div. 1
17/09/2022 Cathcart 3-2 Tantallon Victoria +10/-10   GCO - Div. 1
17/09/2022 Glasgow Ansar 2-2 River Nevis -3/+3   GCO - Div. 1
17/09/2022 Rhu Colts 3-4 Cambuslang Football Academy -19/+19   GCO - Div. 1
17/09/2022 Burnhill 1-2 Erskine Youth +3/-3   GCO - Premier Div.
17/09/2022 Glasgow Medics 0-4 Lokomotiv Glasgow -31/+31   GCO - Premier Div.
27/08/2022 Bishopton 4-3 Tantallon Victoria +6/-6   GCO - Div. 1
27/08/2022 Cambuslang Football Academy 2-3 Cathcart +1/-1   GCO - Div. 1
27/08/2022 Croftpark 1-2 DTI +2/-2   GCO - Div. 1
27/08/2022 Dumbarton Amateurs 6-0 Glasgow Ansar +10/-10   GCO - Div. 1
27/08/2022 Greater Glasgow 5-0 AC Milanda +6/-6   GCO - Div. 1
27/08/2022 Lomond 5-2 Rhu Colts +10/-10   GCO - Div. 1
27/08/2022 Nethercraigs 2-4 Clydebank SM -7/+7   GCO - Div. 1
27/08/2022 River Nevis 3-1 Rosebank United ±0/±0   GCO - Div. 1
27/08/2022 Corinthians 6-1 Glasgow Medics +6/-6   GCO - Premier Div.
27/08/2022 Erskine Youth 6-1 MSM Burnbank +14/-14   GCO - Premier Div.
27/08/2022 Lokomotiv Glasgow 1-6 Clydeside Athletic -13/+13   GCO - Premier Div.
27/08/2022 Newlands 3-6 Weir Recreation -35/+35   GCO - Premier Div.
27/08/2022 Pollok United 5-0 Burnhill +4/-4   GCO - Premier Div.
27/08/2022 Rosehill United 4-0 King's Park United +19/-19   GCO - Premier Div.
27/08/2022 Southside United 3-3 Glasgow Island +8/-8   GCO - Premier Div.
20/08/2022 AC Milanda 1-7 Nethercraigs -4/+4   GCO - Div. 1
20/08/2022 Bishopton 3-0 River Nevis +17/-17   GCO - Div. 1
20/08/2022 Cathcart 4-5 Greater Glasgow -11/+11   GCO - Div. 1
20/08/2022 Clydebank SM 8-3 Lomond +4/-4   GCO - Div. 1
20/08/2022 DTI 3-0 Rosebank United ±0/±0   GCO - Div. 1
20/08/2022 Glasgow Ansar 3-1 Cambuslang Football Academy -4/+4   GCO - Div. 1
20/08/2022 Rhu Colts 3-3 Croftpark -4/+4   GCO - Div. 1
20/08/2022 Tantallon Victoria 1-5 Dumbarton Amateurs -23/+23   GCO - Div. 1
20/08/2022 Burnhill 1-5 Rosehill United -13/+13   GCO - Premier Div.
20/08/2022 Clydeside Athletic 3-0 Pollok United +3/-3   GCO - Premier Div.
20/08/2022 King's Park United 3-5 Glasgow Medics -22/+22   GCO - Premier Div.
20/08/2022 MSM Burnbank 1-5 Newlands -20/+20   GCO - Premier Div.
20/08/2022 Park Sports Project 6-0 Erskine Youth +5/-5   GCO - Premier Div.
20/08/2022 Southside United 0-2 Corinthians -7/+7   GCO - Premier Div.
20/08/2022 Weir Recreation 3-4 Lokomotiv Glasgow -6/+6   GCO - Premier Div.
13/08/2022 Cambuslang Football Academy 4-6 Tantallon Victoria +3/-3   GCO - Div. 1
13/08/2022 Croftpark 0-6 Clydebank SM -6/+6   GCO - Div. 1
13/08/2022 Dumbarton Amateurs 3-2 Bishopton -6/+6   GCO - Div. 1
13/08/2022 Greater Glasgow 1-2 Glasgow Ansar -7/+7   GCO - Div. 1
13/08/2022 Lomond 4-1 AC Milanda -1/+1   GCO - Div. 1
13/08/2022 Nethercraigs 5-2 Cathcart +3/-3   GCO - Div. 1
13/08/2022 River Nevis 0-5 DTI -34/+34   GCO - Div. 1
13/08/2022 Rosebank United 2-4 Rhu Colts -13/+13   GCO - Div. 1
13/08/2022 Corinthians 3-2 King's Park United -7/+7   GCO - Premier Div.
13/08/2022 Erskine Youth 0-2 Glasgow Island ±0/±0   GCO - Premier Div.
13/08/2022 Glasgow Medics 1-3 Burnhill -31/+31   GCO - Premier Div.
13/08/2022 Lokomotiv Glasgow 8-4 MSM Burnbank +13/-13   GCO - Premier Div.
13/08/2022 Newlands 1-4 Park Sports Project -5/+5   GCO - Premier Div.
13/08/2022 Pollok United 3-3 Weir Recreation -9/+9   GCO - Premier Div.
13/08/2022 Rosehill United 1-5 Clydeside Athletic -11/+11   GCO - Premier Div.
28/05/2022 MSM 1-0 Tantallon Victoria +1/-1   GCO - Div. 1B
28/05/2022 Rosehill United 1-3 Glasgow Island ±0/±0   GCO - Premier Div.
28/05/2022 Rossvale Kelvinbridge 0-1 Clydeside Athletic -7/+7   GCO - Premier Div.
25/05/2022 Cambuslang United 1-3 Tantallon Victoria -30/+30   GCO - Div. 1B
25/05/2022 Southside United 2-1 Rossvale Kelvinbridge +12/-12   GCO - Premier Div.
21/05/2022 Southside White Cart 1-1 Newlands -5/+5   GCO - Div. 1A
21/05/2022 Cambuslang Football Academy Pirates 3-1 Cambuslang United +7/-7   GCO - Div. 1B
21/05/2022 Glasgow Ansar 0-1 MSM -3/+3   GCO - Div. 1B
21/05/2022 Tantallon Victoria 4-1 DTI +21/-21   GCO - Div. 1B
21/05/2022 Rossvale Kelvinbridge 2-1 Glasgow Island +14/-14 GCO - Glasgow Colleges FA Cup
16/05/2022 DTI 6-5 Tantallon Victoria ±0/±0   GCO - Div. 1B
14/05/2022 River Nevis 1-0 Lomond +1/-1   GCO - Div. 1A
14/05/2022 Cambuslang United 1-0 MSM -4/+4   GCO - Div. 1B
14/05/2022 Glasgow Ansar 4-2 DTI +20/-20   GCO - Div. 1B
14/05/2022 Glasgow Island 4-1 Singer +22/-22 GCO - Glasgow Colleges FA Cup
14/05/2022 Glasgow Medics 1-0 King's Park United +9/-9 GCO - Jim Harvey (Div. 1) Cup
10/05/2022 DTI 1-2 MSM -12/+12   GCO - Div. 1B
10/05/2022 Southside United 2-3 Royal Union -9/+9   GCO - Premier Div.
07/05/2022 Glasgow Ansar 3-8 Tantallon Victoria -39/+39   GCO - Div. 1B
07/05/2022 Rossvale Kelvinbridge 3-0 DTI +2/-2 GCO - Glasgow Colleges FA Cup
07/05/2022 Glasgow Medics 4-0 River Nevis +15/-15 GCO - Jim Harvey (Div. 1) Cup
07/05/2022 King's Park United 5-1 Newlands +33/-33 GCO - Jim Harvey (Div. 1) Cup
07/05/2022 Glasgow Island 3-0 Clydeside Athletic +21/-21 GCO - Premier Lg. Cup
04/05/2022 Cambuslang Football Academy Pirates 6-3 Glasgow Ansar ±0/±0   GCO - Div. 1B
03/05/2022 Cambuslang United 7-0 DTI +21/-21   GCO - Div. 1B
30/04/2022 Tantallon Victoria 2-11 Cambuslang Football Academy Pirates -21/+21   GCO - Div. 1B
30/04/2022 King's Park United 1-0 DTI ±0/±0 GCO - Jim Harvey (Div. 1) Cup
30/04/2022 Newlands 3-2 Cambuslang United +1/-1 GCO - Jim Harvey (Div. 1) Cup
30/04/2022 River Nevis p 2-2 MSM -1/+1 GCO - Jim Harvey (Div. 1) Cup
30/04/2022 Southside United 1-2 Rosehill United -14/+14   GCO - Premier Div.
30/04/2022 Clydeside Athletic 2-1 Saint David's +11/-11 GCO - Premier Lg. Cup
30/04/2022 Glasgow Island 6-2 Royal Union +11/-11 GCO - Premier Lg. Cup
27/04/2022 Glasgow Medics 6-1 Southside White Cart +45/-45 GCO - Jim Harvey (Div. 1) Cup
27/04/2022 Rosehill United 3-1 Southside United +17/-17   GCO - Premier Lg. Cup
23/04/2022 Glasgow Medics 1-4 Southside White Cart -12/+12   GCO - Div. 1A
23/04/2022 Cathcart 3-2 MSM +14/-14   GCO - Div. 1B
23/04/2022 Cambuslang Football Academy Pirates 2-3 DTI -18/+18 GCO - Glasgow Colleges FA Cup
23/04/2022 Cambuslang United 1-2 Rossvale Kelvinbridge -1/+1 GCO - Glasgow Colleges FA Cup
23/04/2022 Lomond 1-4 Glasgow Island +2/-2 GCO - Glasgow Colleges FA Cup
23/04/2022 Singer 10-4 Newlands +9/-9 GCO - Glasgow Colleges FA Cup
23/04/2022 Southside United 0-8 Clydeside Athletic -37/+37   GCO - Premier Div.
19/04/2022 Saint David's 2-3 Glasgow Island -16/+16   GCO - Premier Div.
16/04/2022 Glasgow Medics 6-1 Lomond +13/-13   GCO - Div. 1A
16/04/2022 River Nevis 3-4 Newlands +3/-3   GCO - Div. 1A
16/04/2022 Cambuslang Football Academy Pirates 6-3 MSM +4/-4   GCO - Div. 1B
16/04/2022 Cambuslang United 1-0 Glasgow Ansar -8/+8   GCO - Div. 1B
16/04/2022 Lokomotiv Glasgow 2-1 Glasgow Island +18/-18   GCO - Premier Div.
16/04/2022 Southside United 1-3 Saint David's -3/+3   GCO - Premier Div.
13/04/2022 Glasgow Ansar 2-4 Tantallon Victoria -20/+20   GCO - Div. 1B
13/04/2022 Rosehill United 1-5 Southside United -24/+24   GCO - Premier Lg. Cup
09/04/2022 River Nevis 2-0 Cambuslang Football Academy -5/+5   GCO - Div. 1A
09/04/2022 Southside White Cart 6-1 King's Park United +16/-16   GCO - Div. 1A
09/04/2022 Cathcart 0-3 Cambuslang Football Academy Pirates -1/+1   GCO - Div. 1B
09/04/2022 DTI 7-1 Tantallon Victoria +19/-19   GCO - Div. 1B
09/04/2022 Glasgow Island 2-0 Rossvale Kelvinbridge +5/-5   GCO - Premier Div.
09/04/2022 Royal Union 1-5 Saint David's -11/+11   GCO - Premier Div.
09/04/2022 Rosehill United 0-7 Clydeside Athletic -27/+27   GCO - Premier Div.
09/04/2022 Southside United 0-1 Singer +1/-1   GCO - Premier Div.
05/04/2022 MSM 5-0 Glasgow Ansar +19/-19   GCO - Div. 1B
02/04/2022 Cambuslang Football Academy 0-8 River Nevis -14/+14   GCO - Div. 1A
02/04/2022 Southside White Cart 9-0 Croftpark +4/-4   GCO - Div. 1A
02/04/2022 Cambuslang Football Academy Pirates 3-3 DTI -10/+10   GCO - Div. 1B
02/04/2022 Cambuslang United 2-0 Cathcart -5/+5   GCO - Div. 1B
02/04/2022 Clydeside Athletic 0-2 Singer -14/+14   GCO - Premier Div.
02/04/2022 Lokomotiv Glasgow 0-10 Saint David's -15/+15   GCO - Premier Div.
02/04/2022 Royal Union 4-4 Southside United -3/+3   GCO - Premier Div.
02/04/2022 Rossvale Kelvinbridge 1-1 Glasgow Island ±0/±0   GCO - Premier Div.
30/03/2022 King's Park United 1-3 Glasgow Medics -26/+26   GCO - Div. 1A
30/03/2022 Southside White Cart 4-0 Tantallon Victoria +3/-3   GCO - Jim Harvey (Div. 1) Cup
26/03/2022 Cambuslang Football Academy 2-8 Burnhill -19/+19   GCO - Div. 1A
26/03/2022 Lomond 1-2 King's Park United +3/-3   GCO - Div. 1A
26/03/2022 River Nevis 5-2 Croftpark +7/-7   GCO - Div. 1A
26/03/2022 Southside White Cart 5-4 Glasgow Medics -6/+6   GCO - Div. 1A
26/03/2022 Cambuslang Football Academy Pirates 5-0 Cambuslang United +26/-26   GCO - Div. 1B
26/03/2022 Glasgow Ansar 2-6 DTI -32/+32   GCO - Div. 1B
26/03/2022 Tantallon Victoria 2-5 MSM -23/+23   GCO - Div. 1B
26/03/2022 Glasgow Island 2-4 Rosehill United -32/+32   GCO - Premier Div.
26/03/2022 Lokomotiv Glasgow 0-3 Rossvale Kelvinbridge -12/+12   GCO - Premier Div.
26/03/2022 Saint David's 2-1 Southside United -7/+7   GCO - Premier Div.
26/03/2022 Singer 1-0 Clydeside Athletic -1/+1   GCO - Premier Div.
19/03/2022 Croftpark 1-3 Burnhill -17/+17   GCO - Div. 1A
19/03/2022 Lomond 2-4 Southside White Cart +1/-1   GCO - Div. 1A
19/03/2022 Newlands 3-1 King's Park United +8/-8   GCO - Div. 1A
19/03/2022 Cathcart 0-2 Tantallon Victoria -12/+12   GCO - Div. 1B
19/03/2022 DTI 0-2 Glasgow Ansar -22/+22   GCO - Div. 1B
19/03/2022 MSM 4-7 Cambuslang Football Academy Pirates -12/+12   GCO - Div. 1B
19/03/2022 Clydeside Athletic 0-0 Rosehill United -11/+11   GCO - Premier Div.
19/03/2022 Singer 2-0 Rossvale Kelvinbridge +4/-4   GCO - Premier Div.
19/03/2022 Southside United 3-1 Lokomotiv Glasgow +5/-5   GCO - Premier Div.
18/03/2022 Glasgow Medics 10-0 Cambuslang Football Academy +6/-6   GCO - Div. 1A
12/03/2022 Burnhill 2-5 Newlands -3/+3   GCO - Div. 1A
12/03/2022 Croftpark 3-7 Southside White Cart -4/+4   GCO - Div. 1A
12/03/2022 Glasgow Medics 1-3 River Nevis -26/+26   GCO - Div. 1A
12/03/2022 Cambuslang Football Academy Pirates 5-7 Glasgow Ansar -32/+32   GCO - Div. 1B
12/03/2022 Cathcart 4-2 DTI +24/-24   GCO - Div. 1B
12/03/2022 MSM 2-1 Cambuslang United +15/-15   GCO - Div. 1B
12/03/2022 Cambuslang Football Academy 1-3 Lomond -2/+2 GCO - Glasgow Colleges FA Cup
12/03/2022 King's Park United 1-4 Rossvale Kelvinbridge -16/+16 GCO - Glasgow Colleges FA Cup
12/03/2022 Clydeside Athletic 2-3 Lokomotiv Glasgow -21/+21   GCO - Premier Div.
12/03/2022 Rosehill United 1-6 Saint David's -9/+9   GCO - Premier Div.
12/03/2022 Singer 2-1 Glasgow Island +4/-4   GCO - Premier Div.
12/03/2022 Southside United 1-1 Royal Union -3/+3   GCO - Premier Lg. Cup
05/03/2022 Glasgow Ansar 2-0 Cathcart +3/-3   GCO - Div. 1B
05/03/2022 Cambuslang Football Academy Pirates 4-3 Clydeside Athletic +14/-14 GCO - Glasgow Colleges FA Cup
05/03/2022 Cambuslang United 6-1 Croftpark +2/-2 GCO - Glasgow Colleges FA Cup
05/03/2022 DTI 4-3 Glasgow Medics +4/-4 GCO - Glasgow Colleges FA Cup
05/03/2022 Glasgow Island 2-1 Saint David's +5/-5 GCO - Glasgow Colleges FA Cup
05/03/2022 Greater Glasgow 2-7 Singer -1/+1 GCO - Glasgow Colleges FA Cup
05/03/2022 Tantallon Victoria 4-7 Newlands -8/+8 GCO - Glasgow Colleges FA Cup
26/02/2022 Burnhill 0-1 Lomond -8/+8   GCO - Div. 1A
26/02/2022 Greater Glasgow 0-5 Southside White Cart -7/+7   GCO - Div. 1A
26/02/2022 King's Park United 5-1 Croftpark +1/-1   GCO - Div. 1A
26/02/2022 Cambuslang Football Academy Pirates 1-1 DTI -10/+10   GCO - Div. 1B
26/02/2022 Cambuslang United 5-1 Tantallon Victoria +4/-4   GCO - Div. 1B
26/02/2022 Glasgow Ansar 2-2 Cathcart -8/+8   GCO - Div. 1B
26/02/2022 Glasgow Medics 2-1 MSM ±0/±0   GCO - Glasgow Colleges FA Cup
26/02/2022 Lokomotiv Glasgow 1-0 Southside United +10/-10   GCO - Premier Div.
26/02/2022 Clydeside Athletic 0-1 Glasgow Island -9/+9   GCO - Premier Lg. Cup
26/02/2022 Rosehill United 1-6 Saint David's -10/+10   GCO - Premier Lg. Cup
26/02/2022 Rossvale Kelvinbridge 3-4 Singer -5/+5   GCO - Premier Lg. Cup
19/02/2022 Burnhill 0-2 King's Park United +1/-1   GCO - Div. 1A
19/02/2022 Cambuslang Football Academy 1-5 Greater Glasgow -17/+17   GCO - Div. 1A
19/02/2022 Glasgow Medics 4-4 Croftpark -11/+11   GCO - Div. 1A
19/02/2022 Cathcart 0-5 DTI -21/+21   GCO - Div. 1B
19/02/2022 Glasgow Island 3-1 Rossvale Kelvinbridge +3/-3   GCO - Premier Lg. Cup
19/02/2022 Royal Union 6-1 Rosehill United +21/-21   GCO - Premier Lg. Cup
19/02/2022 Singer 5-1 Clydeside Athletic +25/-25   GCO - Premier Lg. Cup
19/02/2022 Southside United 2-1 Lokomotiv Glasgow -3/+3   GCO - Premier Lg. Cup
12/02/2022 Greater Glasgow 0-5 River Nevis -36/+36   GCO - Div. 1A
12/02/2022 King's Park United 5-4 Southside White Cart +6/-6   GCO - Div. 1A
12/02/2022 Newlands 4-1 Cambuslang Football Academy -4/+4   GCO - Div. 1A
12/02/2022 Cambuslang United 7-2 Cathcart +2/-2   GCO - Div. 1B
12/02/2022 Lokomotiv Glasgow 0-1 Saint David's +7/-7   GCO - Premier Lg. Cup
12/02/2022 Royal Union 4-1 Southside United +21/-21   GCO - Premier Lg. Cup
12/02/2022 Rossvale Kelvinbridge 5-6 Clydeside Athletic -4/+4   GCO - Premier Lg. Cup
12/02/2022 Singer 1-5 Glasgow Island -35/+35   GCO - Premier Lg. Cup
05/02/2022 Burnhill 1-0 Greater Glasgow +4/-4   GCO - Div. 1A
05/02/2022 Saint David's 2-1 Rossvale Kelvinbridge -4/+4   GCO - Premier Div.
05/02/2022 Royal Union 1-5 Glasgow Island -18/+18   GCO - Premier Div.
05/02/2022 Singer 8-0 Rosehill United +12/-12   GCO - Premier Div.
29/01/2022 Greater Glasgow 0-0 Glasgow Medics +6/-6   GCO - Div. 1A
29/01/2022 Newlands 8-1 Croftpark +5/-5   GCO - Div. 1A
29/01/2022 River Nevis 1-2 Burnhill -14/+14   GCO - Div. 1A
29/01/2022 Southside White Cart 7-2 Cambuslang Football Academy ±0/±0   GCO - Div. 1A
29/01/2022 Cambuslang United 9-0 Glasgow East +1/-1   GCO - Div. 1B
29/01/2022 Tantallon Victoria 1-1 Cathcart -8/+8   GCO - Div. 1B
29/01/2022 Clydeside Athletic 0-1 Royal Union -21/+21   GCO - Premier Div.
29/01/2022 Lokomotiv Glasgow 0-4 Rosehill United -31/+31   GCO - Premier Div.
29/01/2022 Singer 1-3 Saint David's -17/+17   GCO - Premier Div.
29/01/2022 Southside United 1-2 Glasgow Island -4/+4   GCO - Premier Div.
22/01/2022 Burnhill 2-8 Glasgow Medics -23/+23   GCO - Div. 1A
22/01/2022 Cambuslang Football Academy 1-4 Croftpark -15/+15   GCO - Div. 1A
22/01/2022 King's Park United 9-2 Greater Glasgow +7/-7   GCO - Div. 1A
22/01/2022 Lomond 4-8 Newlands -11/+11   GCO - Div. 1A
22/01/2022 River Nevis 1-4 Southside White Cart -4/+4   GCO - Div. 1A
22/01/2022 Cathcart 1-9 Cambuslang Football Academy Pirates -12/+12   GCO - Div. 1B
22/01/2022 DTI 2-1 MSM +3/-3   GCO - Div. 1B
22/01/2022 Glasgow Ansar 0-4 Cambuslang United -12/+12   GCO - Div. 1B
22/01/2022 Saint David's 4-3 Clydeside Athletic +3/-3   GCO - Premier Div.
22/01/2022 Royal Union 2-4 Lokomotiv Glasgow -25/+25   GCO - Premier Div.
22/01/2022 Rosehill United 2-0 Rossvale Kelvinbridge +24/-24   GCO - Premier Div.
22/01/2022 Singer 3-0 Southside United +5/-5   GCO - Premier Div.
15/01/2022 Cambuslang Football Academy 1-6 Lomond -17/+17   GCO - Div. 1A
15/01/2022 Glasgow Medics 6-2 Newlands +39/-39   GCO - Div. 1A
15/01/2022 Greater Glasgow 2-0 Croftpark +7/-7   GCO - Div. 1A
15/01/2022 King's Park United 5-1 River Nevis +4/-4   GCO - Div. 1A
15/01/2022 Southside White Cart 3-0 Burnhill -2/+2   GCO - Div. 1A
15/01/2022 Cambuslang Football Academy Pirates 6-1 Tantallon Victoria +8/-8   GCO - Div. 1B
15/01/2022 Cambuslang United 4-1 DTI +4/-4   GCO - Div. 1B
15/01/2022 Glasgow East 3-6 Glasgow Ansar -3/+3   GCO - Div. 1B
15/01/2022 MSM 5-0 Cathcart +14/-14   GCO - Div. 1B
15/01/2022 Clydeside Athletic 2-2 Glasgow Island -7/+7   GCO - Premier Div.
15/01/2022 Lokomotiv Glasgow 3-6 Singer -4/+4   GCO - Premier Div.
15/01/2022 Rossvale Kelvinbridge 5-1 Royal Union +12/-12   GCO - Premier Div.
18/12/2021 Glasgow Medics 4-3 King's Park United +14/-14   GCO - Div. 1A
11/12/2021 Cambuslang Football Academy Pirates 5-0 Burnhill +4/-4   GCO - Glasgow Colleges FA Cup
11/12/2021 Cambuslang United 1-0 Lokomotiv Glasgow -1/+1   GCO - Glasgow Colleges FA Cup
11/12/2021 Cathcart 2-5 Glasgow Island +2/-2   GCO - Glasgow Colleges FA Cup
11/12/2021 Clydeside Athletic 2-1 Southside United -6/+6   GCO - Glasgow Colleges FA Cup
11/12/2021 DTI 1-0 Glasgow Ansar ±0/±0   GCO - Glasgow Colleges FA Cup
11/12/2021 Saint David's 4-1 Southside White Cart +3/-3   GCO - Glasgow Colleges FA Cup
11/12/2021 River Nevis 0-5 Rossvale Kelvinbridge -5/+5   GCO - Glasgow Colleges FA Cup
11/12/2021 Rosehill United 2-3 King's Park United -8/+8   GCO - Glasgow Colleges FA Cup
11/12/2021 Singer 14-1 Glasgow East +1/-1   GCO - Glasgow Colleges FA Cup
11/12/2021 Tantallon Victoria 3-2 Royal Union +18/-18   GCO - Glasgow Colleges FA Cup
04/12/2021 Cambuslang Football Academy 0-14 King's Park United -9/+9   GCO - Div. 1A
04/12/2021 Croftpark 1-3 Lomond -15/+15   GCO - Div. 1A
04/12/2021 Newlands 4-0 Greater Glasgow +1/-1   GCO - Div. 1A
04/12/2021 Cathcart 3-4 DTI -2/+2   GCO - Div. 1B
04/12/2021 MSM 5-5 Southside White Cart +8/-8   GCO - Jim Harvey (Div. 1) Cup
04/12/2021 Glasgow Island 4-1 Singer +23/-23   GCO - Premier Lg. Cup
04/12/2021 Lokomotiv Glasgow 1-1 Rosehill United -2/+2   GCO - Premier Lg. Cup
04/12/2021 Saint David's 6-2 Royal Union +7/-7   GCO - Premier Lg. Cup
27/11/2021 Lomond 2-3 Greater Glasgow -13/+13   GCO - Div. 1A
27/11/2021 Sporto 1-3 DTI -3/+3   GCO - Div. 1B
27/11/2021 Burnhill 1-3 King's Park United ±0/±0   GCO - Jim Harvey (Div. 1) Cup
27/11/2021 Croftpark 1-8 Glasgow Ansar -45/+45   GCO - Jim Harvey (Div. 1) Cup
27/11/2021 River Nevis 3-4 Cambuslang Football Academy -21/+21   GCO - Jim Harvey (Div. 1) Cup
27/11/2021 Tantallon Victoria 6-3 Glasgow East -1/+1   GCO - Jim Harvey (Div. 1) Cup
27/11/2021 Clydeside Athletic 4-1 Singer +17/-17   GCO - Premier Lg. Cup
27/11/2021 Royal Union 6-3 Lokomotiv Glasgow +7/-7   GCO - Premier Lg. Cup
27/11/2021 Southside United 2-4 Saint David's -5/+5   GCO - Premier Lg. Cup
20/11/2021 Cambuslang Football Academy 2-4 River Nevis -2/+2   GCO - Jim Harvey (Div. 1) Cup
20/11/2021 Cambuslang Football Academy Pirates 3-2 Cambuslang United +4/-4   GCO - Jim Harvey (Div. 1) Cup
20/11/2021 Cathcart 2-2 DTI +4/-4   GCO - Jim Harvey (Div. 1) Cup
20/11/2021 Glasgow Ansar 4-4 Croftpark -4/+4   GCO - Jim Harvey (Div. 1) Cup
20/11/2021 Glasgow East 1-9 Tantallon Victoria -15/+15   GCO - Jim Harvey (Div. 1) Cup
20/11/2021 Glasgow Medics 3-4 Greater Glasgow -19/+19   GCO - Jim Harvey (Div. 1) Cup
20/11/2021 King's Park United 3-1 Burnhill -4/+4   GCO - Jim Harvey (Div. 1) Cup
20/11/2021 Lomond 3-4 Newlands +6/-6   GCO - Jim Harvey (Div. 1) Cup
20/11/2021 Southside White Cart 4-1 MSM +1/-1   GCO - Jim Harvey (Div. 1) Cup
20/11/2021 Saint David's 4-0 Lokomotiv Glasgow +2/-2   GCO - Premier Lg. Cup
20/11/2021 Rosehill United 2-1 Royal Union +10/-10   GCO - Premier Lg. Cup
20/11/2021 Singer 1-0 Rossvale Kelvinbridge -4/+4   GCO - Premier Lg. Cup
13/11/2021 Burnhill 0-5 Cambuslang Football Academy Pirates -11/+11   GCO - Jim Harvey (Div. 1) Cup
13/11/2021 Croftpark 2-3 Lomond -10/+10   GCO - Jim Harvey (Div. 1) Cup
13/11/2021 Glasgow Ansar 2-7 Newlands -12/+12   GCO - Jim Harvey (Div. 1) Cup
13/11/2021 Glasgow East 2-5 MSM -3/+3   GCO - Jim Harvey (Div. 1) Cup
13/11/2021 Glasgow Medics 2-2 DTI -4/+4   GCO - Jim Harvey (Div. 1) Cup
13/11/2021 Greater Glasgow 3-1 Cathcart +12/-12   GCO - Jim Harvey (Div. 1) Cup
13/11/2021 King's Park United 3-1 Cambuslang United +13/-13   GCO - Jim Harvey (Div. 1) Cup
13/11/2021 Rosehill Thorns 1-7 River Nevis -15/+15   GCO - Jim Harvey (Div. 1) Cup
13/11/2021 Sporto 3-4 Cambuslang Football Academy -16/+16   GCO - Jim Harvey (Div. 1) Cup
13/11/2021 Tantallon Victoria 3-4 Southside White Cart +5/-5   GCO - Jim Harvey (Div. 1) Cup
13/11/2021 Royal Union 1-4 Singer -12/+12   GCO - Premier Div.
13/11/2021 Lokomotiv Glasgow 2-6 Southside United -27/+27   GCO - Premier Lg. Cup
13/11/2021 Saint David's 3-2 Rosehill United -9/+9   GCO - Premier Lg. Cup
13/11/2021 Rossvale Kelvinbridge 5-6 Glasgow Island -9/+9   GCO - Premier Lg. Cup
06/11/2021 Cambuslang Football Academy 4-4 Rosehill Thorns -4/+4   GCO - Jim Harvey (Div. 1) Cup
06/11/2021 Cambuslang Football Academy Pirates 1-2 King's Park United -12/+12   GCO - Jim Harvey (Div. 1) Cup
06/11/2021 Cambuslang United 6-1 Burnhill +4/-4   GCO - Jim Harvey (Div. 1) Cup
06/11/2021 Cathcart 1-5 Glasgow Medics -22/+22   GCO - Jim Harvey (Div. 1) Cup
06/11/2021 DTI 3-0 Greater Glasgow +5/-5   GCO - Jim Harvey (Div. 1) Cup
06/11/2021 Lomond 5-2 Glasgow Ansar +22/-22   GCO - Jim Harvey (Div. 1) Cup
06/11/2021 MSM 4-2 Tantallon Victoria +8/-8   GCO - Jim Harvey (Div. 1) Cup
06/11/2021 Newlands 8-2 Croftpark +6/-6   GCO - Jim Harvey (Div. 1) Cup
06/11/2021 River Nevis 3-1 Sporto +1/-1   GCO - Jim Harvey (Div. 1) Cup
06/11/2021 Southside White Cart 8-2 Glasgow East ±0/±0   GCO - Jim Harvey (Div. 1) Cup
06/11/2021 Glasgow Island 1-1 Clydeside Athletic +2/-2   GCO - Premier Lg. Cup
06/11/2021 Royal Union 2-2 Saint David's +6/-6   GCO - Premier Lg. Cup
06/11/2021 Rosehill United 0-6 Lokomotiv Glasgow -50/+50   GCO - Premier Lg. Cup
30/10/2021 DTI 4-3 Cathcart -3/+3   GCO - Jim Harvey (Div. 1) Cup
30/10/2021 Greater Glasgow 0-3 Glasgow Medics -15/+15   GCO - Jim Harvey (Div. 1) Cup
30/10/2021 Newlands 1-1 Lomond -13/+13   GCO - Jim Harvey (Div. 1) Cup
30/10/2021 Clydeside Athletic 2-1 Rossvale Kelvinbridge -3/+3   GCO - Premier Lg. Cup
30/10/2021 Lokomotiv Glasgow 2-4 Royal Union -9/+9   GCO - Premier Lg. Cup
30/10/2021 Saint David's 1-1 Southside United -12/+12   GCO - Premier Lg. Cup
23/10/2021 Cambuslang Football Academy 2-3 Sporto -5/+5   GCO - Jim Harvey (Div. 1) Cup
23/10/2021 Cambuslang Football Academy Pirates 2-2 Burnhill -13/+13   GCO - Jim Harvey (Div. 1) Cup
23/10/2021 Cambuslang United 3-0 King's Park United +14/-14   GCO - Jim Harvey (Div. 1) Cup
23/10/2021 Cathcart 2-1 Greater Glasgow +1/-1   GCO - Jim Harvey (Div. 1) Cup
23/10/2021 DTI 3-2 Glasgow Medics +3/-3   GCO - Jim Harvey (Div. 1) Cup
23/10/2021 Lomond 1-6 Croftpark -42/+42   GCO - Jim Harvey (Div. 1) Cup
23/10/2021 MSM 4-3 Glasgow East -9/+9   GCO - Jim Harvey (Div. 1) Cup
23/10/2021 Newlands 4-1 Glasgow Ansar +1/-1   GCO - Jim Harvey (Div. 1) Cup
23/10/2021 River Nevis 6-1 Rosehill Thorns +6/-6   GCO - Jim Harvey (Div. 1) Cup
23/10/2021 Glasgow Island 0-4 Saint David's -26/+26   GCO - Premier Div.
23/10/2021 Lokomotiv Glasgow 3-2 Lomond Vale +4/-4   GCO - Premier Div.
23/10/2021 Royal Union 5-0 Southside United +23/-23   GCO - Premier Div.
23/10/2021 Rossvale Kelvinbridge 2-4 Singer -11/+11   GCO - Premier Div.
16/10/2021 Burnhill 0-5 Cambuslang United -10/+10   GCO - Jim Harvey (Div. 1) Cup
16/10/2021 Glasgow Ansar 6-4 Lomond +8/-8   GCO - Jim Harvey (Div. 1) Cup
16/10/2021 Glasgow East 2-7 Southside White Cart ±0/±0   GCO - Jim Harvey (Div. 1) Cup
16/10/2021 Glasgow Medics 4-3 Cathcart -3/+3   GCO - Jim Harvey (Div. 1) Cup
16/10/2021 Greater Glasgow 1-1 DTI +4/-4   GCO - Jim Harvey (Div. 1) Cup
16/10/2021 King's Park United 4-2 Cambuslang Football Academy Pirates +14/-14   GCO - Jim Harvey (Div. 1) Cup
16/10/2021 Newlands 4-4 Croftpark -13/+13   GCO - Jim Harvey (Div. 1) Cup
16/10/2021 Rosehill Thorns 2-0 Cambuslang Football Academy +13/-13   GCO - Jim Harvey (Div. 1) Cup
16/10/2021 Sporto 1-1 River Nevis +4/-4   GCO - Jim Harvey (Div. 1) Cup
16/10/2021 Tantallon Victoria 2-1 MSM +5/-5   GCO - Jim Harvey (Div. 1) Cup
16/10/2021 Lomond Vale 3-4 Rossvale Kelvinbridge +1/-1   GCO - Premier Div.
16/10/2021 Saint David's 3-3 Lokomotiv Glasgow -13/+13   GCO - Premier Div.
09/10/2021 Cambuslang Football Academy 2-2 Glasgow Medics +10/-10   GCO - Div. 1A
09/10/2021 Croftpark 2-3 Newlands +8/-8   GCO - Div. 1A
09/10/2021 King's Park United 1-1 Burnhill -12/+12   GCO - Div. 1A
09/10/2021 River Nevis 3-1 Greater Glasgow +6/-6   GCO - Div. 1A
09/10/2021 Southside White Cart 6-0 Lomond +4/-4   GCO - Div. 1A
09/10/2021 Cambuslang Football Academy Pirates 3-2 MSM -7/+7   GCO - Div. 1B
09/10/2021 Cathcart 1-2 Cambuslang United +6/-6   GCO - Div. 1B
09/10/2021 DTI 10-2 Glasgow East +6/-6   GCO - Div. 1B
09/10/2021 Rosehill Thorns 3-4 Sporto -4/+4   GCO - Div. 1B
09/10/2021 Tantallon Victoria 1-1 Glasgow Ansar -3/+3   GCO - Div. 1B
09/10/2021 Lomond Vale 1-2 Saint David's +6/-6   GCO - Premier Div.
09/10/2021 Royal Union 0-6 Clydeside Athletic -24/+24   GCO - Premier Div.
09/10/2021 Rossvale Kelvinbridge 3-3 Lokomotiv Glasgow -11/+11   GCO - Premier Div.
02/10/2021 Croftpark 3-1 Glasgow Medics +23/-23   GCO - Div. 1A
02/10/2021 Greater Glasgow 2-1 Cambuslang Football Academy -5/+5   GCO - Div. 1A
02/10/2021 Lomond 0-1 River Nevis -11/+11   GCO - Div. 1A
02/10/2021 Newlands 4-1 Burnhill -2/+2   GCO - Div. 1A
02/10/2021 Cambuslang United 3-3 Cambuslang Football Academy Pirates -2/+2   GCO - Div. 1B
02/10/2021 Glasgow East 4-2 Cathcart +28/-28   GCO - Div. 1B
02/10/2021 MSM 8-1 Rosehill Thorns +6/-6   GCO - Div. 1B
02/10/2021 Glasgow Island 3-0 Royal Union +9/-9   GCO - Premier Div.
02/10/2021 Saint David's 8-0 Hampden +2/-2   GCO - Premier Div.
25/09/2021 Burnhill 4-4 Croftpark -6/+6   GCO - Div. 1A
25/09/2021 Cambuslang Football Academy 0-7 Newlands -3/+3   GCO - Div. 1A
25/09/2021 King's Park United 4-2 Lomond -3/+3   GCO - Div. 1A
25/09/2021 River Nevis 3-4 Glasgow Medics -4/+4   GCO - Div. 1A
25/09/2021 Southside White Cart 3-1 Greater Glasgow -6/+6   GCO - Div. 1A
25/09/2021 Cambuslang Football Academy Pirates 6-2 Glasgow East -2/+2   GCO - Div. 1B
25/09/2021 Cathcart 1-1 Glasgow Ansar -1/+1   GCO - Div. 1B
25/09/2021 Rosehill Thorns 7-6 DTI +21/-21   GCO - Div. 1B
25/09/2021 Sporto 1-4 MSM -12/+12   GCO - Div. 1B
25/09/2021 Tantallon Victoria 1-9 Cambuslang United -26/+26   GCO - Div. 1B
25/09/2021 Clydeside Athletic 1-0 Lomond Vale -9/+9   GCO - Premier Div.
25/09/2021 Glasgow Island 1-4 Singer -22/+22   GCO - Premier Div.
25/09/2021 Saint David's 1-0 Rosehill United -9/+9   GCO - Premier Div.
25/09/2021 Royal Union 5-2 Hampden ±0/±0   GCO - Premier Div.
25/09/2021 Southside United 0-2 Rossvale Kelvinbridge -11/+11   GCO - Premier Div.
18/09/2021 Croftpark 7-3 Cambuslang Football Academy +12/-12   GCO - Div. 1A
18/09/2021 Greater Glasgow 2-7 King's Park United -11/+11   GCO - Div. 1A
18/09/2021 Lomond 3-0 Burnhill +14/-14   GCO - Div. 1A
18/09/2021 Newlands 7-1 River Nevis +6/-6   GCO - Div. 1A
18/09/2021 Cambuslang United 17-0 Sporto +9/-9   GCO - Div. 1B
18/09/2021 DTI 2-2 Cathcart -8/+8   GCO - Div. 1B
18/09/2021 Glasgow Ansar 1-4 Cambuslang Football Academy Pirates -6/+6   GCO - Div. 1B
18/09/2021 Glasgow East 7-6 Rosehill Thorns +5/-5   GCO - Div. 1B
18/09/2021 MSM 4-3 Tantallon Victoria +4/-4   GCO - Div. 1B
18/09/2021 Lokomotiv Glasgow 1-5 Clydeside Athletic -6/+6   GCO - Premier Div.
18/09/2021 Rosehill United 2-1 Royal Union +10/-10   GCO - Premier Div.
18/09/2021 Singer 8-1 Hampden +3/-3   GCO - Premier Div.
11/09/2021 Burnhill 3-2 Cambuslang Football Academy -6/+6   GCO - Div. 1A
11/09/2021 Croftpark 3-4 River Nevis -4/+4   GCO - Div. 1A
11/09/2021 Greater Glasgow 0-0 Lomond -1/+1   GCO - Div. 1A
11/09/2021 Newlands 2-2 Southside White Cart -2/+2   GCO - Div. 1A
11/09/2021 Cambuslang United 2-0 MSM -2/+2   GCO - Div. 1B
11/09/2021 DTI 3-4 Cambuslang Football Academy Pirates +1/-1   GCO - Div. 1B
11/09/2021 Glasgow Ansar 6-2 Rosehill Thorns +3/-3   GCO - Div. 1B
11/09/2021 Glasgow East 0-3 Sporto -14/+14   GCO - Div. 1B
11/09/2021 Clydeside Athletic 3-1 Rossvale Kelvinbridge +4/-4   GCO - Premier Div.
11/09/2021 Glasgow Island 0-1 Lokomotiv Glasgow -22/+22   GCO - Premier Div.
11/09/2021 Hampden 2-5 Lomond Vale -17/+17   GCO - Premier Div.
11/09/2021 Saint David's 3-0 Royal Union +4/-4   GCO - Premier Div.
11/09/2021 Rosehill United 2-5 Singer -7/+7   GCO - Premier Div.
04/09/2021 Greater Glasgow 1-1 Burnhill -2/+2   GCO - Div. 1A
04/09/2021 King's Park United 1-4 Newlands -24/+24   GCO - Div. 1A
04/09/2021 Lomond 2-3 Glasgow Medics -4/+4   GCO - Div. 1A
04/09/2021 Cambuslang Football Academy Pirates 6-0 Cathcart +5/-5   GCO - Div. 1B
04/09/2021 MSM 8-2 Glasgow East +5/-5   GCO - Div. 1B
04/09/2021 Rosehill Thorns 0-1 Cambuslang United +10/-10   GCO - Div. 1B
04/09/2021 Sporto 2-2 Glasgow Ansar +5/-5   GCO - Div. 1B
04/09/2021 Clydeside Athletic 4-1 Southside United +3/-3   GCO - Premier Div.
04/09/2021 Lokomotiv Glasgow 2-3 Hampden -17/+17   GCO - Premier Div.
04/09/2021 Lomond Vale 1-3 Rosehill United -17/+17   GCO - Premier Div.
04/09/2021 Rossvale Kelvinbridge 4-3 Saint David's +11/-11   GCO - Premier Div.
04/09/2021 Singer 3-2 Royal Union -4/+4   GCO - Premier Div.
01/09/2021 Glasgow Medics 0-1 Greater Glasgow -19/+19   GCO - Div. 1A
28/08/2021 Burnhill 1-1 River Nevis -2/+2   GCO - Div. 1A
28/08/2021 Cambuslang Football Academy 0-7 Southside White Cart -3/+3   GCO - Div. 1A
28/08/2021 Croftpark 0-7 King's Park United -11/+11   GCO - Div. 1A
28/08/2021 Newlands 9-2 Lomond +8/-8   GCO - Div. 1A
28/08/2021 Cathcart 8-1 Rosehill Thorns +10/-10   GCO - Div. 1B
28/08/2021 Glasgow Ansar 3-0 MSM +19/-19   GCO - Div. 1B
28/08/2021 Glasgow East 2-11 Cambuslang United -4/+4   GCO - Div. 1B
28/08/2021 Tantallon Victoria 2-4 Cambuslang Football Academy Pirates -2/+2   GCO - Div. 1B
28/08/2021 Glasgow Island 3-2 Southside United -5/+5   GCO - Premier Div.
28/08/2021 Hampden 1-3 Rossvale Kelvinbridge +2/-2   GCO - Premier Div.
28/08/2021 Saint David's 2-0 Singer +7/-7   GCO - Premier Div.
28/08/2021 Royal Union 5-1 Lomond Vale +10/-10   GCO - Premier Div.
28/08/2021 Rosehill United 5-2 Lokomotiv Glasgow +14/-14   GCO - Premier Div.
25/08/2021 Cambuslang Football Academy Pirates 7-0 Sporto +3/-3   GCO - Div. 1B
21/08/2021 Glasgow Medics 2-3 Burnhill -19/+19   GCO - Div. 1A
21/08/2021 Greater Glasgow 0-5 Newlands -9/+9   GCO - Div. 1A
21/08/2021 King's Park United 8-1 Cambuslang Football Academy +2/-2   GCO - Div. 1A
21/08/2021 Lomond 8-4 Croftpark +15/-15   GCO - Div. 1A
21/08/2021 Southside White Cart 4-1 River Nevis -1/+1   GCO - Div. 1A
21/08/2021 Cambuslang United 4-3 Glasgow Ansar -8/+8   GCO - Div. 1B
21/08/2021 Glasgow East 0-4 Tantallon Victoria -7/+7   GCO - Div. 1B
21/08/2021 MSM 3-4 DTI -8/+8   GCO - Div. 1B
21/08/2021 Rosehill Thorns 1-6 Cambuslang Football Academy Pirates -1/+1   GCO - Div. 1B
21/08/2021 Sporto 1-1 Cathcart +3/-3   GCO - Div. 1B
21/08/2021 Clydeside Athletic 2-2 Saint David's -1/+1   GCO - Premier Div.
21/08/2021 Lokomotiv Glasgow 1-3 Royal Union -9/+9   GCO - Premier Div.
21/08/2021 Lomond Vale 3-5 Singer ±0/±0   GCO - Premier Div.
21/08/2021 Rossvale Kelvinbridge 5-1 Rosehill United +7/-7   GCO - Premier Div.
21/08/2021 Southside United 4-1 Hampden +1/-1   GCO - Premier Div.
14/08/2021 Burnhill 1-3 Southside White Cart +2/-2   GCO - Div. 1A
14/08/2021 Croftpark 4-3 Greater Glasgow +5/-5   GCO - Div. 1A
14/08/2021 Lomond 2-1 Cambuslang Football Academy -7/+7   GCO - Div. 1A
14/08/2021 Newlands 3-4 Glasgow Medics -19/+19   GCO - Div. 1A
14/08/2021 River Nevis 0-8 King's Park United -24/+24   GCO - Div. 1A
14/08/2021 Cathcart 3-2 MSM +9/-9   GCO - Div. 1B
14/08/2021 DTI 2-3 Cambuslang United -1/+1   GCO - Div. 1B
14/08/2021 Glasgow Ansar 2-2 Glasgow East -12/+12   GCO - Div. 1B
14/08/2021 Tantallon Victoria 5-1 Rosehill Thorns +2/-2   GCO - Div. 1B
14/08/2021 Glasgow Island 1-1 Clydeside Athletic -1/+1   GCO - Premier Div.
14/08/2021 Saint David's 3-1 Lomond Vale -5/+5   GCO - Premier Div.
14/08/2021 Royal Union 2-2 Rossvale Kelvinbridge ±0/±0   GCO - Premier Div.
14/08/2021 Rosehill United 0-0 Southside United +1/-1   GCO - Premier Div.
14/08/2021 Singer 6-0 Lokomotiv Glasgow +6/-6   GCO - Premier Div.