SCOTTISH FOOTBALL RESULTS DATABASE
Saturday Amateur

INDEX SATURDAY AMATEUR CLUB RANKINGS SATURDAY AMATEUR RESULTS  

SCOTTISH FA CUP SCOTTISH AMATEUR CUP WEST AMATEUR CUP EAST AMATEUR CUP FIFE AMATEUR CUP
 SOUTH AMATEUR CUP NORTH OF TAY AMATEUR CUPNORTH AMATEUR CUPHIGHLAND AMATEUR CUPABERDEENSHIRE
ARRANAYRSHIREBORDERCAITHNESSCALEDONIAN
CENTRAL SCOTTISHDUNDEE SATURDAY MORNINGEDINBURGH CHURCHESGLASGOW COLLEGESGLASGOW SATURDAY MORNING
GREATER GLASGOW PREMIERIFA SCOTTISH SUPPORTERSINVERNESS & DISTRICTKINGDOM OF FIFELEWIS & HARRIS
LOTHIAN & EDINBURGHMIDLANDSNORTH WEST SUTHERLANDORKNEYPERTHSHIRE
SATURDAY MORNINGSCOTTISH AFLSCOTTISH PREMIER AFLSHETLANDSTIRLING & DISTRICT
STRATHCLYDE EV. CHURCHESUIST & BARRAWEST HIGHLANDWEST OF SCOTLAND U21
GREATER GLASGOW PREMIER AFA RESULTS
DATE TEAM 1   SCORE   TEAM 2 PTS   COMPETITION
10/06/2024 Garrowhill Thistle 3-0 Saint Patrick's FP {GGP} +14/-14 GGP - Spring Cup
07/06/2024 East Kilbride RR 2-0 Antonine -4/+4 GGP - Bobby Thomson Challenge Cup
05/06/2024 Saint Patrick's FP {GGP} p 3-3 Kilbarchan Thistle -3/+3 GGP - Spring Cup
03/06/2024 Garrowhill Thistle 2-0 Kirkfield United +9/-9 GGP - Spring Cup
31/05/2024 Dynamo East Kilbride 3-3 p Eastwood Parkmount -1/+1   GGP - Div. 1/2 PO
29/05/2024 East Kilbride RR 3-0 Houston United +16/-16 GGP - Bobby Thomson Challenge Cup
23/05/2024 Kirkfield United 3-3 Westerlands {GGP} -12/+12   GGP - Div. 2
22/05/2024 Johnstone Burgh Amateurs 1-2 Houston United -5/+5   GGP - Div. 1
22/05/2024 Antonine 3-0 Eastwood Parkmount +31/-31 GGP - Bobby Thomson Challenge Cup
22/05/2024 Garrowhill Thistle 7-1 Condorrat +6/-6 GGP - Spring Cup
18/05/2024 Kilbarchan Thistle p 4-4 Eastwood Parkmount -4/+4 GGP - Spring Cup
17/05/2024 Johnstone Burgh Amateurs 7-3 Newshot +16/-16   GGP - Div. 1
17/05/2024 Kirkfield United 3-2 Carluke Thistle -3/+3 GGP - Spring Cup
15/05/2024 Eaglesham {GGP} 0-2 Johnstone Burgh Amateurs -3/+3   GGP - Div. 1
15/05/2024 East Kilbride RR 5-0 Dynamo East Kilbride +6/-6   GGP - Div. 1
15/05/2024 Glasgow University Amateurs {GGP} 5-1 Clydebank Amateurs +39/-39   GGP - Div. 2/3 PO
11/05/2024 Tarbert 3-1 Strathclyde University {GGP} +21/-21   GGP - Div. 3
11/05/2024 Garrowhill Thistle 2-4 Eastwood Parkmount -30/+30 GGP - Bobby Thomson Challenge Cup
10/05/2024 Houston United 3-0 Kirkfield United +10/-10 GGP - Bobby Thomson Challenge Cup
10/05/2024 East Kilbride RR 2-2 p Johnstone Burgh Amateurs -8/+8 GGP - President's Lg. Cup
08/05/2024 Newshot 4-0 Garrowhill Thistle +41/-41   GGP - Spring Cup
04/05/2024 Saint Patrick's FP {GGP} 6-2 Dynamo East Kilbride +18/-18   GGP - Div. 1
04/05/2024 Clydebank Amateurs 6-1 Tarbert +1/-1   GGP - Div. 3
04/05/2024 Bearsden 3-4 Giffnock Soccer Centre Jordanhill +5/-5   GGP - Spring Cup
04/05/2024 Garrowhill Thistle 2-1 Calderglen -7/+7   GGP - Spring Cup
04/05/2024 Johnstone Burgh Amateurs 3-4 Kirkfield United -9/+9   GGP - Spring Cup
04/05/2024 Kilbarchan Thistle 4-1 Carluke Thistle +15/-15   GGP - Spring Cup
04/05/2024 Vale of Leven Amateurs 1-2 Antonine -7/+7   GGP - Spring Cup
01/05/2024 Calderglen 1-4 Johnstone Burgh Amateurs -22/+22   GGP - Div. 1
01/05/2024 Erskine 1-2 Houston United +1/-1   GGP - Div. 1
01/05/2024 Eastwood Parkmount 3-1 Westerlands {GGP} +2/-2   GGP - Div. 2
01/05/2024 Dynamo East Kilbride 0-6 Garrowhill Thistle -26/+26   GGP - Spring Cup
01/05/2024 Kirkfield United 11-0 Bearsden +3/-3   GGP - Spring Cup
27/04/2024 Calderglen 0-3 East Kilbride RR -7/+7   GGP - Div. 1
27/04/2024 Dynamo East Kilbride 1-1 Eaglesham {GGP} -11/+11   GGP - Div. 1
27/04/2024 Condorrat 2-4 Carluke Thistle -11/+11   GGP - Div. 2
27/04/2024 Bearsden 2-3 Clydebank Amateurs +7/-7   GGP - Div. 3
27/04/2024 Garrowhill Thistle 2-1 Kilbarchan Thistle -6/+6   GGP - Div. 3
27/04/2024 Strathclyde University {GGP} 1-3 Vale of Leven Amateurs -8/+8   GGP - Div. 3
27/04/2024 Antonine 2-3 Saint Patrick's FP {GGP} ±0/±0   GGP - Spring Cup
27/04/2024 Kirkfield United 2-2 Eastwood Parkmount -9/+9   GGP - Spring Cup
26/04/2024 Johnstone Burgh Amateurs 2-0 Erskine +10/-10 GGP - President's Lg. Cup
24/04/2024 East Kilbride YM {GGP} 1-8 Dynamo East Kilbride -17/+17   GGP - Div. 1
24/04/2024 Garrowhill Thistle 3-0 Strathclyde University {GGP} -4/+4   GGP - Div. 3
24/04/2024 East Kilbride RR 9-1 Glasgow Harp {GGP} +2/-2 GGP - President's Lg. Cup
24/04/2024 Eastwood Parkmount 6-0 Bearsden +3/-3   GGP - Spring Cup
20/04/2024 Dynamo East Kilbride 1-1 Calderglen -4/+4   GGP - Div. 1
20/04/2024 Houston United 3-2 East Kilbride RR +8/-8   GGP - Div. 1
20/04/2024 Newshot 3-1 Erskine +12/-12   GGP - Div. 1
20/04/2024 Antonine 0-1 Eastwood Parkmount -6/+6   GGP - Div. 2
20/04/2024 Bearsden 2-2 Strathclyde University {GGP} +1/-1   GGP - Div. 3
20/04/2024 Craigneuk 0-4 Clydebank Amateurs -6/+6   GGP - Div. 3
20/04/2024 Garrowhill Thistle 10-0 Tarbert +1/-1   GGP - Div. 3
20/04/2024 Carluke Thistle 3-5 Glasgow University Amateurs {GGP} -31/+31   GGP - Spring Cup
20/04/2024 Giffnock Soccer Centre Jordanhill 1-7 Johnstone Burgh Amateurs -28/+28   GGP - Spring Cup
20/04/2024 Vale of Leven Amateurs 0-4 Saint Patrick's FP {GGP} -13/+13   GGP - Spring Cup
18/04/2024 Giffnock Soccer Centre Reds 0-7 Carluke Thistle -27/+27   GGP - Spring Cup
17/04/2024 Clydebank Amateurs 1-2 Garrowhill Thistle +4/-4   GGP - Div. 3
17/04/2024 Westerlands {GGP} 2-2 Vale of Leven Amateurs -4/+4   GGP - Spring Cup
13/04/2024 Dynamo East Kilbride 0-2 Erskine -24/+24   GGP - Div. 1
13/04/2024 Houston United 3-1 East Kilbride YM {GGP} -6/+6   GGP - Div. 1
13/04/2024 Glasgow University Amateurs {GGP} 0-6 Kirkfield United -14/+14   GGP - Div. 2
13/04/2024 Garrowhill Thistle 8-0 Vale of Leven Amateurs +5/-5   GGP - Div. 3
13/04/2024 Antonine p 1-1 Westerlands {GGP} -5/+5 GGP - Bobby Thomson Challenge Cup
13/04/2024 Colquhoun United 0-6 Saint Patrick's FP {GGP} -10/+10   GGP - Spring Cup
13/04/2024 Eastwood Parkmount 2-0 Giffnock Soccer Centre Jordanhill +7/-7   GGP - Spring Cup
06/04/2024 Erskine 2-2 Eaglesham {GGP} -9/+9   GGP - Div. 1
06/04/2024 Newshot 1-2 Houston United +2/-2   GGP - Div. 1
06/04/2024 Glasgow Harp {GGP} 2-3 Garrowhill Thistle +10/-10   GGP - Div. 3
06/04/2024 Strathclyde University {GGP} 10-0 Craigneuk +45/-45   GGP - Div. 3
06/04/2024 Tarbert 1-2 Bearsden -6/+6   GGP - Div. 3
06/04/2024 Vale of Leven Amateurs 0-4 Clydebank Amateurs -27/+27   GGP - Div. 3
06/04/2024 Calderglen 0-4 Dynamo East Kilbride -33/+33   GGP - Spring Cup
06/04/2024 Carluke Thistle 3-0 Duncanrig +8/-8   GGP - Spring Cup
06/04/2024 Giffnock Soccer Centre Jordanhill 1-6 Kirkfield United -26/+26   GGP - Spring Cup
06/04/2024 Johnstone Burgh Amateurs 1-3 Eastwood Parkmount -27/+27   GGP - Spring Cup
06/04/2024 Kilbarchan Thistle 4-1 Glasgow University Amateurs {GGP} +3/-3   GGP - Spring Cup
06/04/2024 Westerlands {GGP} 3-5 Antonine -18/+18   GGP - Spring Cup
23/03/2024 East Kilbride YM {GGP} 1-6 Johnstone Burgh Amateurs -13/+13   GGP - Div. 1
23/03/2024 Erskine 1-2 Calderglen -9/+9   GGP - Div. 1
23/03/2024 Kilbarchan Thistle 4-0 Tarbert -1/+1   GGP - Div. 3
23/03/2024 Strathclyde University {GGP} 3-5 Clydebank Amateurs ±0/±0   GGP - Div. 3
23/03/2024 Newshot 1-5 Dynamo East Kilbride -32/+32   GGP - Spring Cup
23/03/2024 Westerlands {GGP} 5-2 Condorrat +20/-20   GGP - Spring Cup
16/03/2024 East Kilbride RR 5-1 Eaglesham {GGP} -1/+1   GGP - Div. 1
16/03/2024 Carluke Thistle 3-2 Colquhoun United -9/+9   GGP - Div. 2
16/03/2024 Kilbarchan Thistle 0-2 Clydebank Amateurs -27/+27   GGP - Div. 3
16/03/2024 Calderglen 1-2 Newshot -13/+13   GGP - Spring Cup
16/03/2024 Condorrat 1-0 Antonine +2/-2   GGP - Spring Cup
16/03/2024 Glasgow University Amateurs {GGP} 2-0 Duncanrig +19/-19   GGP - Spring Cup
09/03/2024 Eaglesham {GGP} 0-1 Newshot -1/+1   GGP - Div. 1
09/03/2024 Giffnock Soccer Centre Jordanhill 4-1 Calderglen +30/-30   GGP - Div. 1
09/03/2024 Houston United 6-2 Dynamo East Kilbride +8/-8   GGP - Div. 1
09/03/2024 Antonine 2-2 Carluke Thistle +3/-3   GGP - Div. 2
09/03/2024 Kirkfield United 1-1 Eastwood Parkmount -7/+7   GGP - Div. 2
09/03/2024 Glasgow Harp {GGP} 6-1 Tarbert +9/-9   GGP - Div. 3
09/03/2024 Strathclyde University {GGP} 2-2 Bearsden -5/+5   GGP - Div. 3
09/03/2024 Vale of Leven Amateurs 0-4 East Kilbride RR -3/+3 GGP - Bobby Thomson Challenge Cup
09/03/2024 Condorrat 2-1 Colquhoun United -6/+6   GGP - Spring Cup
09/03/2024 Duncanrig 1-6 Kilbarchan Thistle -31/+31   GGP - Spring Cup
09/03/2024 Glasgow University Amateurs {GGP} 0-4 Giffnock Soccer Centre Reds -33/+33   GGP - Spring Cup
09/03/2024 Saint Patrick's FP {GGP} 5-3 Westerlands {GGP} -2/+2   GGP - Spring Cup
08/03/2024 Erskine 2-0 Johnstone Burgh Amateurs +14/-14   GGP - Div. 1
02/03/2024 Dynamo East Kilbride 3-3 Giffnock Soccer Centre Jordanhill -8/+8   GGP - Div. 1
02/03/2024 Houston United 4-2 Calderglen +4/-4   GGP - Div. 1
02/03/2024 Antonine 0-2 Kirkfield United -9/+9   GGP - Div. 2
02/03/2024 Glasgow University Amateurs {GGP} 0-3 Eastwood Parkmount -20/+20   GGP - Div. 2
02/03/2024 Westerlands {GGP} 2-3 Carluke Thistle -1/+1   GGP - Div. 2
02/03/2024 Glasgow Harp {GGP} 2-1 Strathclyde University {GGP} -1/+1   GGP - Div. 3
02/03/2024 Tarbert 1-1 Clydebank Amateurs +12/-12   GGP - Div. 3
02/03/2024 East Kilbride RR 5-0 Erskine +6/-6 GGP - Bobby Thomson Challenge Cup
02/03/2024 Bearsden 1-9 Johnstone Burgh Amateurs -6/+6   GGP - Spring Cup
02/03/2024 Colquhoun United 1-2 Vale of Leven Amateurs -1/+1   GGP - Spring Cup
02/03/2024 Giffnock Soccer Centre Reds 3-5 Kilbarchan Thistle -6/+6   GGP - Spring Cup
02/03/2024 Saint Patrick's FP {GGP} 1-3 Condorrat -30/+30   GGP - Spring Cup
24/02/2024 Eaglesham {GGP} 2-3 Giffnock Soccer Centre Jordanhill -8/+8   GGP - Div. 1
24/02/2024 Johnstone Burgh Amateurs 1-2 East Kilbride RR +2/-2   GGP - Div. 1
24/02/2024 Westerlands {GGP} 0-1 Glasgow University Amateurs {GGP} -13/+13   GGP - Div. 2
24/02/2024 Craigneuk 1-3 Tarbert -30/+30   GGP - Div. 3
24/02/2024 Glasgow Harp {GGP} 1-3 Clydebank Amateurs -6/+6 GGP - Bobby Thomson Challenge Cup
24/02/2024 Newshot 1-2 Garrowhill Thistle -2/+2 GGP - Bobby Thomson Challenge Cup
24/02/2024 Strathclyde University {GGP} 0-14 Eastwood Parkmount -36/+36 GGP - Bobby Thomson Challenge Cup
24/02/2024 Antonine 3-1 Colquhoun United -1/+1   GGP - Spring Cup
24/02/2024 Condorrat 4-2 Vale of Leven Amateurs +10/-10   GGP - Spring Cup
24/02/2024 Duncanrig 1-1 Giffnock Soccer Centre Reds -8/+8   GGP - Spring Cup
17/02/2024 Calderglen 5-1 Eaglesham {GGP} +5/-5   GGP - Div. 1
17/02/2024 East Kilbride RR 1-2 Houston United -16/+16   GGP - Div. 1
17/02/2024 Giffnock Soccer Centre Jordanhill 1-9 Dynamo East Kilbride -44/+44   GGP - Div. 1
17/02/2024 Johnstone Burgh Amateurs 3-4 Saint Patrick's FP {GGP} -10/+10   GGP - Div. 1
17/02/2024 Newshot 10-0 East Kilbride YM {GGP} +18/-18   GGP - Div. 1
17/02/2024 Antonine 5-1 Giffnock Soccer Centre Reds +16/-16   GGP - Div. 2
17/02/2024 Condorrat 1-4 Kirkfield United -16/+16   GGP - Div. 2
17/02/2024 Eastwood Parkmount 6-1 Colquhoun United +11/-11   GGP - Div. 2
17/02/2024 Glasgow University Amateurs {GGP} 2-4 Carluke Thistle -7/+7   GGP - Div. 2
17/02/2024 Clydebank Amateurs 3-1 Glasgow Harp {GGP} -1/+1   GGP - Div. 3
17/02/2024 Garrowhill Thistle 13-0 Craigneuk +4/-4   GGP - Div. 3
17/02/2024 Strathclyde University {GGP} 0-6 Kilbarchan Thistle -12/+12   GGP - Div. 3
17/02/2024 Tarbert 0-8 Duncanrig -7/+7   GGP - Div. 3
17/02/2024 Vale of Leven Amateurs 7-4 Bearsden ±0/±0   GGP - Div. 3
10/02/2024 Calderglen 5-1 Saint Patrick's FP {GGP} +24/-24   GGP - Div. 1
10/02/2024 Dynamo East Kilbride 1-2 Newshot -12/+12   GGP - Div. 1
10/02/2024 Eaglesham {GGP} 1-3 East Kilbride RR +5/-5   GGP - Div. 1
10/02/2024 East Kilbride YM {GGP} 1-10 Erskine -37/+37   GGP - Div. 1
10/02/2024 Giffnock Soccer Centre Jordanhill 5-4 Houston United +17/-17   GGP - Div. 1
10/02/2024 Condorrat 3-3 Eastwood Parkmount -4/+4   GGP - Div. 2
10/02/2024 Giffnock Soccer Centre Reds 1-2 Carluke Thistle ±0/±0   GGP - Div. 2
10/02/2024 Kirkfield United 5-2 Colquhoun United ±0/±0   GGP - Div. 2
10/02/2024 Bearsden 2-3 Glasgow Harp {GGP} -3/+3   GGP - Div. 3
10/02/2024 Clydebank Amateurs 4-2 Craigneuk -2/+2   GGP - Div. 3
10/02/2024 Duncanrig 4-5 Garrowhill Thistle +2/-2   GGP - Div. 3
10/02/2024 Vale of Leven Amateurs 2-3 Kilbarchan Thistle -4/+4   GGP - Div. 3
10/02/2024 Antonine p 1-1 Johnstone Burgh Amateurs +6/-6 GGP - Bobby Thomson Challenge Cup
10/02/2024 Glasgow University Amateurs {GGP} 3-3 p Westerlands {GGP} -2/+2 GGP - Bobby Thomson Challenge Cup
03/02/2024 Calderglen 5-0 Newshot +20/-20   GGP - Div. 1
03/02/2024 East Kilbride YM {GGP} 1-2 Saint Patrick's FP {GGP} +3/-3   GGP - Div. 1
03/02/2024 Giffnock Soccer Centre Jordanhill 0-7 East Kilbride RR -11/+11   GGP - Div. 1
03/02/2024 Johnstone Burgh Amateurs 2-1 Dynamo East Kilbride -1/+1   GGP - Div. 1
03/02/2024 Glasgow University Amateurs {GGP} 1-2 Colquhoun United -18/+18   GGP - Div. 2
03/02/2024 Westerlands {GGP} 2-1 Eastwood Parkmount +4/-4   GGP - Div. 2
03/02/2024 Craigneuk 2-2 Glasgow Harp {GGP} -2/+2   GGP - Div. 3
03/02/2024 Duncanrig 9-1 Strathclyde University {GGP} +11/-11   GGP - Div. 3
03/02/2024 Clydebank Amateurs 4-1 Giffnock Soccer Centre Reds +11/-11   GGP - Bobby Thomson Challenge Cup
03/02/2024 Eaglesham {GGP} 1-3 Vale of Leven Amateurs -19/+19 GGP - Bobby Thomson Challenge Cup
03/02/2024 Erskine 5-2 Carluke Thistle +20/-20   GGP - Bobby Thomson Challenge Cup
27/01/2024 Calderglen 3-0 East Kilbride YM {GGP} +3/-3   GGP - Div. 1
27/01/2024 Dynamo East Kilbride 0-3 Houston United -13/+13   GGP - Div. 1
27/01/2024 Erskine 2-1 Giffnock Soccer Centre Jordanhill +2/-2   GGP - Div. 1
27/01/2024 Newshot 4-2 Saint Patrick's FP {GGP} +19/-19   GGP - Div. 1
27/01/2024 Antonine 1-1 Condorrat -2/+2   GGP - Div. 2
27/01/2024 Giffnock Soccer Centre Reds 1-4 Eastwood Parkmount -27/+27   GGP - Div. 2
27/01/2024 Glasgow University Amateurs {GGP} 7-5 Westerlands {GGP} +12/-12   GGP - Div. 2
27/01/2024 Bearsden 0-5 Kilbarchan Thistle -6/+6   GGP - Div. 3
27/01/2024 Glasgow Harp {GGP} 0-3 Duncanrig -11/+11   GGP - Div. 3
27/01/2024 Strathclyde University {GGP} 0-6 Garrowhill Thistle -5/+5   GGP - Div. 3
27/01/2024 Vale of Leven Amateurs 4-1 Craigneuk +5/-5   GGP - Div. 3
27/01/2024 Carluke Thistle 0-1 East Kilbride RR +4/-4 GGP - President's Lg. Cup
20/01/2024 Houston United 4-0 Eaglesham {GGP} +2/-2   GGP - Div. 1
20/01/2024 Johnstone Burgh Amateurs 2-3 Giffnock Soccer Centre Jordanhill -19/+19   GGP - Div. 1
20/01/2024 Westerlands {GGP} 1-3 Condorrat -19/+19   GGP - Div. 2
20/01/2024 Duncanrig 3-2 Vale of Leven Amateurs ±0/±0   GGP - Div. 3
20/01/2024 Garrowhill Thistle 9-2 Bearsden +1/-1   GGP - Div. 3
13/01/2024 Eaglesham {GGP} 2-1 East Kilbride YM {GGP} +2/-2   GGP - Div. 1
13/01/2024 Houston United 2-2 Giffnock Soccer Centre Jordanhill -12/+12   GGP - Div. 1
13/01/2024 Saint Patrick's FP {GGP} 6-2 Erskine +10/-10   GGP - Div. 1
13/01/2024 Eastwood Parkmount 1-5 Carluke Thistle -20/+20   GGP - Div. 2
13/01/2024 Kirkfield United 4-3 Giffnock Soccer Centre Reds -5/+5   GGP - Div. 2
13/01/2024 Westerlands {GGP} 1-2 Antonine -12/+12   GGP - Div. 2
13/01/2024 Craigneuk 4-4 Bearsden -8/+8   GGP - Div. 3
13/01/2024 Duncanrig 1-2 Clydebank Amateurs -13/+13   GGP - Div. 3
13/01/2024 Vale of Leven Amateurs 3-2 Strathclyde University {GGP} -5/+5   GGP - Div. 3
13/01/2024 Calderglen 0-3 East Kilbride RR -6/+6   GGP - Bobby Thomson Challenge Cup
13/01/2024 Colquhoun United 2-7 Glasgow University Amateurs {GGP} -29/+29   GGP - Bobby Thomson Challenge Cup
13/01/2024 Condorrat 0-1 Newshot -4/+4   GGP - Bobby Thomson Challenge Cup
13/01/2024 Garrowhill Thistle 18-0 Tarbert +2/-2   GGP - Bobby Thomson Challenge Cup
13/01/2024 Glasgow Harp {GGP} p 4-4 Dynamo East Kilbride +10/-10   GGP - Bobby Thomson Challenge Cup
13/01/2024 Johnstone Burgh Amateurs 3-2 Kilbarchan Thistle -3/+3   GGP - Bobby Thomson Challenge Cup
06/01/2024 Eaglesham {GGP} 1-4 Dynamo East Kilbride -16/+16   GGP - Div. 1
06/01/2024 Giffnock Soccer Centre Jordanhill 3-2 Newshot +8/-8   GGP - Div. 1
06/01/2024 Johnstone Burgh Amateurs 2-4 Calderglen -24/+24   GGP - Div. 1
06/01/2024 Westerlands {GGP} 3-3 Giffnock Soccer Centre Reds -5/+5   GGP - Div. 2
06/01/2024 Bearsden 1-4 Duncanrig -3/+3   GGP - Div. 3
06/01/2024 Craigneuk 0-7 Kilbarchan Thistle -20/+20   GGP - Div. 3
16/12/2023 Giffnock Soccer Centre Jordanhill 0-3 Saint Patrick's FP {GGP} -11/+11   GGP - Div. 1
16/12/2023 Newshot 1-4 Johnstone Burgh Amateurs -18/+18   GGP - Div. 1
16/12/2023 Carluke Thistle 5-4 Kirkfield United +5/-5   GGP - Div. 2
16/12/2023 Eastwood Parkmount 3-1 Antonine +11/-11   GGP - Div. 2
16/12/2023 Duncanrig 13-0 Craigneuk +24/-24   GGP - Div. 3
09/12/2023 Colquhoun United 3-5 Eastwood Parkmount -11/+11   GGP - Div. 2
09/12/2023 Giffnock Soccer Centre Reds 2-1 Glasgow University Amateurs {GGP} +1/-1   GGP - Div. 2
09/12/2023 Kilbarchan Thistle 6-1 Glasgow Harp {GGP} +7/-7   GGP - Div. 3
09/12/2023 Tarbert 0-4 Vale of Leven Amateurs -5/+5   GGP - Div. 3
09/12/2023 Craigneuk 1-3 Kirkfield United -1/+1   GGP - Bobby Thomson Challenge Cup
25/11/2023 Dynamo East Kilbride 5-5 Saint Patrick's FP {GGP} +1/-1   GGP - Div. 1
25/11/2023 East Kilbride RR 7-0 East Kilbride YM {GGP} +2/-2   GGP - Div. 1
25/11/2023 Houston United 3-4 Newshot -19/+19   GGP - Div. 1
25/11/2023 Colquhoun United 0-4 Westerlands {GGP} -20/+20   GGP - Div. 2
25/11/2023 Giffnock Soccer Centre Reds 1-2 Condorrat -10/+10   GGP - Div. 2
25/11/2023 Kilbarchan Thistle 2-0 Duncanrig +7/-7   GGP - Div. 3
25/11/2023 Vale of Leven Amateurs 2-2 Garrowhill Thistle +8/-8   GGP - Div. 3
25/11/2023 Bearsden 3-9 Eaglesham {GGP} -16/+16   GGP - Bobby Thomson Challenge Cup
18/11/2023 Calderglen 3-1 Erskine +6/-6   GGP - Div. 1
18/11/2023 Giffnock Soccer Centre Jordanhill 2-6 Johnstone Burgh Amateurs -18/+18   GGP - Div. 1
18/11/2023 Saint Patrick's FP {GGP} 2-3 Houston United -6/+6   GGP - Div. 1
18/11/2023 Carluke Thistle 2-2 Condorrat -9/+9   GGP - Div. 2
18/11/2023 Colquhoun United 1-2 Antonine -4/+4   GGP - Div. 2
18/11/2023 Westerlands {GGP} 1-0 Kirkfield United +12/-12   GGP - Div. 2
18/11/2023 Duncanrig 8-0 Tarbert +4/-4   GGP - Div. 3
18/11/2023 Glasgow Harp {GGP} 0-0 Vale of Leven Amateurs +3/-3   GGP - Div. 3
11/11/2023 East Kilbride RR 7-0 Giffnock Soccer Centre Jordanhill +3/-3   GGP - Div. 1
11/11/2023 East Kilbride YM {GGP} 0-5 Calderglen -23/+23   GGP - Div. 1
11/11/2023 Newshot 4-0 Dynamo East Kilbride +28/-28   GGP - Div. 1
11/11/2023 Saint Patrick's FP {GGP} 2-1 Johnstone Burgh Amateurs +2/-2   GGP - Div. 1
11/11/2023 Condorrat 5-1 Colquhoun United +14/-14   GGP - Div. 2
11/11/2023 Giffnock Soccer Centre Reds 1-4 Westerlands {GGP} -29/+29   GGP - Div. 2
11/11/2023 Glasgow University Amateurs {GGP} 2-1 Antonine +7/-7   GGP - Div. 2
11/11/2023 Bearsden 8-1 Tarbert +24/-24   GGP - Div. 3
11/11/2023 Clydebank Amateurs 5-3 Duncanrig +10/-10   GGP - Div. 3
11/11/2023 Craigneuk 0-4 Vale of Leven Amateurs -28/+28   GGP - Div. 3
11/11/2023 Kilbarchan Thistle 4-3 Garrowhill Thistle +12/-12   GGP - Div. 3
11/11/2023 Strathclyde University {GGP} 2-1 Glasgow Harp {GGP} +5/-5   GGP - Div. 3
04/11/2023 Eaglesham {GGP} 3-7 Saint Patrick's FP {GGP} -14/+14   GGP - Div. 1
04/11/2023 East Kilbride YM {GGP} 2-2 Giffnock Soccer Centre Jordanhill ±0/±0   GGP - Div. 1
04/11/2023 Colquhoun United 2-2 Carluke Thistle +8/-8   GGP - Div. 2
04/11/2023 Condorrat 2-2 Antonine -2/+2   GGP - Div. 2
04/11/2023 Glasgow University Amateurs {GGP} 1-2 Giffnock Soccer Centre Reds -6/+6   GGP - Div. 2
04/11/2023 Glasgow Harp {GGP} 5-1 Bearsden +12/-12   GGP - Div. 3
04/11/2023 Kilbarchan Thistle 4-2 Craigneuk ±0/±0   GGP - Div. 3
28/10/2023 East Kilbride RR 2-2 Johnstone Burgh Amateurs -11/+11   GGP - Div. 1
28/10/2023 Houston United 1-2 Erskine -19/+19   GGP - Div. 1
28/10/2023 Newshot 3-1 Giffnock Soccer Centre Jordanhill +6/-6   GGP - Div. 1
28/10/2023 Saint Patrick's FP {GGP} 3-1 Calderglen +6/-6   GGP - Div. 1
28/10/2023 Antonine 1-3 Westerlands {GGP} -23/+23   GGP - Div. 2
28/10/2023 Carluke Thistle 3-1 Glasgow University Amateurs {GGP} -2/+2   GGP - Div. 2
28/10/2023 Colquhoun United 0-2 Giffnock Soccer Centre Reds -12/+12   GGP - Div. 2
28/10/2023 Eastwood Parkmount 9-1 Langcraigs +12/-12   GGP - Div. 2
28/10/2023 Kirkfield United 2-2 Condorrat -11/+11   GGP - Div. 2
28/10/2023 Clydebank Amateurs 4-1 Strathclyde University {GGP} +3/-3   GGP - Div. 3
28/10/2023 Craigneuk 0-3 Garrowhill Thistle -4/+4   GGP - Div. 3
28/10/2023 Duncanrig 20-1 Bearsden +17/-17   GGP - Div. 3
28/10/2023 Tarbert 4-4 Kilbarchan Thistle +13/-13   GGP - Div. 3
28/10/2023 East Kilbride YM {GGP} 1-2 Vale of Leven Amateurs -14/+14   GGP - Bobby Thomson Challenge Cup
21/10/2023 Calderglen 0-4 Houston United -26/+26   GGP - Div. 1
21/10/2023 Erskine 1-1 East Kilbride YM {GGP} -7/+7   GGP - Div. 1
21/10/2023 Giffnock Soccer Centre Jordanhill 1-2 Eaglesham {GGP} -15/+15   GGP - Div. 1
21/10/2023 Condorrat 3-1 Glasgow University Amateurs {GGP} +9/-9   GGP - Div. 2
21/10/2023 Giffnock Soccer Centre Reds 2-3 Antonine -10/+10   GGP - Div. 2
21/10/2023 Langcraigs 1-6 Colquhoun United -28/+28   GGP - Div. 2
21/10/2023 Glasgow Harp {GGP} 1-1 Craigneuk ±0/±0   GGP - Div. 3
21/10/2023 Strathclyde University {GGP} 1-5 Duncanrig -17/+17   GGP - Div. 3
21/10/2023 Vale of Leven Amateurs 3-0 Tarbert ±0/±0   GGP - Div. 3
21/10/2023 Saint Patrick's FP {GGP} 1-2 Eastwood Parkmount -22/+22   GGP - Bobby Thomson Challenge Cup
14/10/2023 East Kilbride RR 5-0 Erskine +2/-2   GGP - Div. 1
14/10/2023 East Kilbride YM {GGP} 0-5 Houston United -18/+18   GGP - Div. 1
14/10/2023 Newshot 2-2 Eaglesham {GGP} -9/+9   GGP - Div. 1
14/10/2023 Saint Patrick's FP {GGP} 1-0 Giffnock Soccer Centre Jordanhill -5/+5   GGP - Div. 1
14/10/2023 Carluke Thistle 6-1 Westerlands {GGP} +12/-12   GGP - Div. 2
14/10/2023 Colquhoun United 2-2 Glasgow University Amateurs {GGP} ±0/±0   GGP - Div. 2
14/10/2023 Eastwood Parkmount 3-1 Giffnock Soccer Centre Reds +15/-15   GGP - Div. 2
14/10/2023 Kirkfield United 13-0 Langcraigs +7/-7   GGP - Div. 2
14/10/2023 Craigneuk 1-4 Duncanrig -22/+22   GGP - Div. 3
14/10/2023 Garrowhill Thistle 6-0 Glasgow Harp {GGP} +3/-3   GGP - Div. 3
07/10/2023 Erskine 3-2 Newshot +6/-6   GGP - Div. 1
07/10/2023 Giffnock Soccer Centre Reds 3-3 Kirkfield United +4/-4   GGP - Div. 2
30/09/2023 East Kilbride YM {GGP} 2-2 Giffnock Soccer Centre Jordanhill ±0/±0   GGP - Div. 1
30/09/2023 Newshot 2-4 Calderglen -19/+19   GGP - Div. 1
30/09/2023 Saint Patrick's FP {GGP} 6-1 Eaglesham {GGP} +7/-7   GGP - Div. 1
30/09/2023 Antonine 2-0 Glasgow University Amateurs {GGP} +3/-3   GGP - Div. 2
30/09/2023 Carluke Thistle 2-2 Giffnock Soccer Centre Reds -9/+9   GGP - Div. 2
30/09/2023 Colquhoun United 1-4 Condorrat -21/+21   GGP - Div. 2
30/09/2023 Eastwood Parkmount 2-7 Kirkfield United -19/+19   GGP - Div. 2
30/09/2023 Westerlands {GGP} 5-2 Langcraigs +3/-3   GGP - Div. 2
30/09/2023 Clydebank Amateurs 5-0 Vale of Leven Amateurs +19/-19   GGP - Div. 3
30/09/2023 Craigneuk 1-5 Strathclyde University {GGP} -47/+47   GGP - Div. 3
30/09/2023 Garrowhill Thistle 10-0 Rannoch +1/-1   GGP - Div. 3
30/09/2023 Kilbarchan Thistle 6-1 Bearsden +4/-4   GGP - Div. 3
30/09/2023 Tarbert 4-2 Glasgow Harp {GGP} +26/-26   GGP - Div. 3
30/09/2023 Houston United 7-2 Duncanrig +6/-6   GGP - Bobby Thomson Challenge Cup
30/09/2023 East Kilbride RR 4-1 Dynamo East Kilbride ±0/±0   GGP - President's Lg. Cup
29/09/2023 Johnstone Burgh Amateurs 6-2 Erskine +10/-10   GGP - Div. 1
23/09/2023 Kirkfield United 5-2 Glasgow University Amateurs {GGP} +3/-3   GGP - Div. 2
16/09/2023 East Kilbride RR 4-0 Saint Patrick's FP {GGP} +5/-5   GGP - Div. 1
09/09/2023 Dynamo East Kilbride 2-6 East Kilbride RR -8/+8   GGP - Div. 1
09/09/2023 Eaglesham {GGP} 1-4 Calderglen -16/+16   GGP - Div. 1
09/09/2023 Giffnock Soccer Centre Jordanhill 2-1 Erskine +4/-4   GGP - Div. 1
09/09/2023 Johnstone Burgh Amateurs 2-3 East Kilbride YM {GGP} -20/+20   GGP - Div. 1
09/09/2023 Saint Patrick's FP {GGP} 2-1 Newshot -1/+1   GGP - Div. 1
09/09/2023 Eastwood Parkmount 0-1 Condorrat -11/+11   GGP - Div. 2
09/09/2023 Kirkfield United 7-3 Antonine +14/-14   GGP - Div. 2
09/09/2023 Langcraigs 0-5 Carluke Thistle -8/+8   GGP - Div. 2
09/09/2023 Westerlands {GGP} 0-2 Colquhoun United -26/+26   GGP - Div. 2
09/09/2023 Bearsden 2-3 Craigneuk +5/-5   GGP - Div. 3
09/09/2023 Garrowhill Thistle 4-0 Clydebank Amateurs +10/-10   GGP - Div. 3
09/09/2023 Glasgow Harp {GGP} 1-6 Kilbarchan Thistle -23/+23   GGP - Div. 3
09/09/2023 Rannoch 1-3 Tarbert -18/+18   GGP - Div. 3
09/09/2023 Vale of Leven Amateurs 3-4 Duncanrig -10/+10   GGP - Div. 3
02/09/2023 East Kilbride RR 4-1 Calderglen -1/+1   GGP - Div. 1
02/09/2023 East Kilbride YM {GGP} 1-3 Newshot -9/+9   GGP - Div. 1
02/09/2023 Erskine 2-2 Dynamo East Kilbride -2/+2   GGP - Div. 1
02/09/2023 Houston United 5-3 Saint Patrick's FP {GGP} +11/-11   GGP - Div. 1
02/09/2023 Johnstone Burgh Amateurs 2-3 Eaglesham {GGP} -21/+21   GGP - Div. 1
02/09/2023 Antonine 4-0 Langcraigs +4/-4   GGP - Div. 2
02/09/2023 Carluke Thistle 4-3 Eastwood Parkmount -6/+6   GGP - Div. 2
02/09/2023 Colquhoun United 1-3 Kirkfield United -2/+2   GGP - Div. 2
02/09/2023 Condorrat 2-5 Giffnock Soccer Centre Reds -25/+25   GGP - Div. 2
02/09/2023 Clydebank Amateurs 7-3 Bearsden +3/-3   GGP - Div. 3
02/09/2023 Craigneuk 2-2 Rannoch -14/+14   GGP - Div. 3
02/09/2023 Duncanrig 2-2 Glasgow Harp {GGP} -7/+7   GGP - Div. 3
02/09/2023 Kilbarchan Thistle 3-0 Vale of Leven Amateurs +11/-11   GGP - Div. 3
02/09/2023 Tarbert 0-7 Garrowhill Thistle -3/+3   GGP - Div. 3
02/09/2023 Westerlands {GGP} 4-2 Giffnock Soccer Centre Jordanhill +20/-20   GGP - Bobby Thomson Challenge Cup
30/08/2023 Glasgow Harp {GGP} 6-0 Vale of Leven Amateurs +47/-47 GGP - President's Lg. Cup
30/08/2023 Newshot 1-3 Johnstone Burgh Amateurs -13/+13 GGP - President's Lg. Cup
29/08/2023 Kirkfield United 2-3 Erskine -12/+12 GGP - President's Lg. Cup
26/08/2023 Calderglen 2-1 Giffnock Soccer Centre Jordanhill +2/-2   GGP - Div. 1
26/08/2023 Dynamo East Kilbride 2-3 Johnstone Burgh Amateurs -6/+6   GGP - Div. 1
26/08/2023 Eaglesham {GGP} 0-1 Erskine -3/+3   GGP - Div. 1
26/08/2023 Newshot 0-3 East Kilbride RR -6/+6   GGP - Div. 1
26/08/2023 Saint Patrick's FP {GGP} 5-2 East Kilbride YM {GGP} +2/-2   GGP - Div. 1
26/08/2023 Carluke Thistle 5-3 Antonine +4/-4   GGP - Div. 2
26/08/2023 Giffnock Soccer Centre Reds 6-5 Colquhoun United -3/+3   GGP - Div. 2
26/08/2023 Langcraigs 1-2 Condorrat -1/+1   GGP - Div. 2
26/08/2023 Bearsden 1-5 Garrowhill Thistle -3/+3   GGP - Div. 3
26/08/2023 Duncanrig 1-3 Kilbarchan Thistle -17/+17   GGP - Div. 3
26/08/2023 Rannoch 1-11 Clydebank Amateurs -10/+10   GGP - Div. 3
26/08/2023 Vale of Leven Amateurs 2-0 Glasgow Harp {GGP} +1/-1   GGP - Div. 3
26/08/2023 Eastwood Parkmount 9-0 Tarbert +6/-6   GGP - President's Lg. Cup
23/08/2023 East Kilbride YM {GGP} 3-2 Eaglesham {GGP} +2/-2   GGP - Div. 1
23/08/2023 Erskine 0-4 Saint Patrick's FP {GGP} -25/+25   GGP - Div. 1
23/08/2023 Houston United 5-4 Johnstone Burgh Amateurs +4/-4   GGP - Div. 1
23/08/2023 Antonine 3-0 Colquhoun United +5/-5   GGP - Div. 2
23/08/2023 Condorrat 3-2 Westerlands {GGP} +4/-4   GGP - Div. 2
23/08/2023 Langcraigs 2-4 Giffnock Soccer Centre Reds -7/+7   GGP - Div. 2
23/08/2023 Bearsden 0-3 Vale of Leven Amateurs -7/+7   GGP - Div. 3
23/08/2023 Garrowhill Thistle 2-1 Duncanrig -5/+5   GGP - Div. 3
23/08/2023 Glasgow Harp {GGP} 1-6 Clydebank Amateurs -27/+27   GGP - Div. 3
23/08/2023 Kilbarchan Thistle 8-2 Rannoch +2/-2   GGP - Div. 3
22/08/2023 Kirkfield United 1-1 Carluke Thistle -3/+3   GGP - Div. 2
19/08/2023 Antonine 1-2 Giffnock Soccer Centre Reds -16/+16   GGP - President's Lg. Cup
19/08/2023 Carluke Thistle 2-2 Calderglen -3/+3   GGP - President's Lg. Cup
19/08/2023 Clydebank Amateurs 3-4 Kirkfield United ±0/±0   GGP - President's Lg. Cup
19/08/2023 Colquhoun United 2-3 Newshot +5/-5   GGP - President's Lg. Cup
19/08/2023 Condorrat 2-2 Garrowhill Thistle +6/-6   GGP - President's Lg. Cup
19/08/2023 East Kilbride RR 9-0 Duncanrig +3/-3   GGP - President's Lg. Cup
19/08/2023 East Kilbride YM {GGP} 1-2 Erskine -3/+3   GGP - President's Lg. Cup
19/08/2023 Eastwood Parkmount 3-2 Langcraigs -4/+4   GGP - President's Lg. Cup
19/08/2023 Giffnock Soccer Centre Jordanhill 4-0 Bearsden ±0/±0   GGP - President's Lg. Cup
19/08/2023 Glasgow Harp {GGP} 0-4 Eaglesham {GGP} -24/+24   GGP - President's Lg. Cup
19/08/2023 Saint Patrick's FP {GGP} 8-2 Dynamo East Kilbride +27/-27   GGP - President's Lg. Cup
19/08/2023 Tarbert 1-6 Vale of Leven Amateurs -7/+7   GGP - President's Lg. Cup
16/08/2023 Calderglen 0-1 Houston United -6/+6   GGP - President's Lg. Cup
16/08/2023 Clydebank Amateurs 2-0 Antonine +19/-19   GGP - President's Lg. Cup
16/08/2023 Dynamo East Kilbride 3-2 Duncanrig -7/+7   GGP - President's Lg. Cup
16/08/2023 Eaglesham {GGP} 2-0 Condorrat +10/-10   GGP - President's Lg. Cup
16/08/2023 Garrowhill Thistle 1-2 Glasgow Harp {GGP} -22/+22   GGP - President's Lg. Cup
16/08/2023 Giffnock Soccer Centre Reds 2-2 Kirkfield United +6/-6   GGP - President's Lg. Cup
16/08/2023 Newshot 4-2 Kilbarchan Thistle ±0/±0   GGP - President's Lg. Cup
16/08/2023 Rannoch 2-5 Bearsden -16/+16   GGP - President's Lg. Cup
16/08/2023 Saint Patrick's FP {GGP} 0-5 East Kilbride RR -17/+17   GGP - President's Lg. Cup
16/08/2023 Vale of Leven Amateurs 5-0 Langcraigs +11/-11   GGP - President's Lg. Cup
16/08/2023 Westerlands {GGP} 3-4 Erskine -2/+2   GGP - President's Lg. Cup
15/08/2023 Johnstone Burgh Amateurs 4-2 Giffnock Soccer Centre Jordanhill +3/-3   GGP - President's Lg. Cup
12/08/2023 Calderglen 3-2 Dynamo East Kilbride +7/-7   GGP - Div. 1
12/08/2023 Bearsden 1-8 Johnstone Burgh Amateurs -4/+4   GGP - President's Lg. Cup
12/08/2023 Duncanrig 4-2 Saint Patrick's FP {GGP} +28/-28   GGP - President's Lg. Cup
12/08/2023 East Kilbride YM {GGP} 3-5 Westerlands {GGP} -24/+24   GGP - President's Lg. Cup
12/08/2023 Erskine 17-0 Craigneuk +57/-57   GGP - President's Lg. Cup
12/08/2023 Garrowhill Thistle 8-0 Eaglesham {GGP} +15/-15   GGP - President's Lg. Cup
12/08/2023 Giffnock Soccer Centre Reds 0-3 Clydebank Amateurs -31/+31   GGP - President's Lg. Cup
12/08/2023 Glasgow Harp {GGP} 5-0 Condorrat +45/-45   GGP - President's Lg. Cup
12/08/2023 Houston United 2-5 Carluke Thistle -36/+36   GGP - President's Lg. Cup
12/08/2023 Kilbarchan Thistle 1-0 Colquhoun United -4/+4   GGP - President's Lg. Cup
12/08/2023 Kirkfield United 4-0 Antonine +17/-17   GGP - President's Lg. Cup
12/08/2023 Langcraigs 3-0 Tarbert +3/-3   GGP - President's Lg. Cup
12/08/2023 Rannoch 0-8 Giffnock Soccer Centre Jordanhill -4/+4   GGP - President's Lg. Cup
12/08/2023 Vale of Leven Amateurs 3-1 Eastwood Parkmount +10/-10   GGP - President's Lg. Cup
12/06/2023 Antonine 1-1 p Langcraigs -11/+11   GGP - Div. 2 PO
09/06/2023 East Kilbride RR 4-1 Dynamo East Kilbride +5/-5 GGP - Bobby Thomson Challenge Cup
07/06/2023 Kilbarchan Thistle 2-0 Carluke Thistle +24/-24 GGP - Spring Cup
05/06/2023 East Kilbride RR 4-2 Johnstone Burgh Amateurs +3/-3 GGP - Bobby Thomson Challenge Cup
02/06/2023 East Kilbride RR 2-0 Johnstone Burgh Amateurs +3/-3 GGP - President's Lg. Cup
01/06/2023 Carluke Thistle 3-3 Westerlands {GGP} -8/+8 GGP - Spring Cup
31/05/2023 Kilbarchan Thistle 3-2 Saint Patrick's FP {GGP} +20/-20 GGP - Spring Cup
27/05/2023 East Kilbride RR 5-0 Erskine +4/-4   GGP - Div. 1
27/05/2023 Condorrat 2-2 Vale of Leven Amateurs -6/+6   GGP - Div. 3
27/05/2023 Kirkfield United 3-0 Antonine +16/-16   GGP - Div. 3
26/05/2023 Dynamo East Kilbride 8-1 Eastwood Parkmount +16/-16   GGP - Div. 1/2 PO
24/05/2023 Dynamo East Kilbride 2-1 Kirkfield United -1/+1 GGP - Bobby Thomson Challenge Cup
22/05/2023 East Kilbride RR 8-0 Craigneuk +7/-7 GGP - Bobby Thomson Challenge Cup
20/05/2023 Saint Patrick's FP {GGP} 2-1 East Kilbride RR +13/-13   GGP - Div. 1
20/05/2023 Rannoch 4-4 Oban Saints {GGP} +5/-5   GGP - Div. 3
20/05/2023 Vale of Leven Amateurs 2-2 Kirkfield United +5/-5   GGP - Div. 3
20/05/2023 Clydebank Amateurs 8-1 Glasgow Harp {GGP} +25/-25   GGP - Spring Cup
20/05/2023 Kilbarchan Thistle 4-1 Giffnock Soccer Centre Jordanhill +33/-33   GGP - Spring Cup
20/05/2023 Westerlands {GGP} 5-1 Condorrat +32/-32   GGP - Spring Cup
17/05/2023 Calderglen 2-2 Saint Patrick's FP {GGP} +2/-2   GGP - Div. 1
17/05/2023 East Kilbride RR 3-0 East Kilbride YM {GGP} -2/+2   GGP - Div. 1
17/05/2023 Kilbarchan Thistle 2-4 Kirkfield United -6/+6   GGP - Div. 3
17/05/2023 Giffnock Soccer Centre Jordanhill 2-2 Eaglesham {GGP} -10/+10   GGP - Spring Cup
17/05/2023 Glasgow Harp {GGP} 1-1 Westerlands {GGP} +1/-1   GGP - Spring Cup
15/05/2023 East Kilbride RR 3-0 Carluke Thistle +3/-3 GGP - President's Lg. Cup
15/05/2023 East Kilbride YM {GGP} 2-3 Kilbarchan Thistle -17/+17   GGP - Spring Cup
13/05/2023 Calderglen 3-4 East Kilbride RR +5/-5   GGP - Div. 1
13/05/2023 Cambria {GGP} 0-1 Eastwood Parkmount -3/+3   GGP - Div. 1
13/05/2023 Langcraigs 1-1 Craigneuk +10/-10   GGP - Div. 2
13/05/2023 Duncanrig 3-1 Vale of Leven Amateurs +12/-12   GGP - Div. 3
13/05/2023 Giffnock Soccer Centre Reds 2-2 Condorrat ±0/±0   GGP - Div. 3
13/05/2023 Kirkfield United 9-0 Rannoch +2/-2   GGP - Div. 3
13/05/2023 Oban Saints {GGP} 1-2 Glasgow Harp {GGP} -7/+7   GGP - Div. 3
13/05/2023 Eaglesham {GGP} 3-0 Kilbarchan Thistle +15/-15   GGP - Spring Cup
12/05/2023 Giffnock Soccer Centre 6-0 Newshot +17/-17   GGP - Div. 1
12/05/2023 Carluke Thistle 8-1 Colquhoun United +9/-9   GGP - Spring Cup
10/05/2023 Calderglen 3-4 Giffnock Soccer Centre ±0/±0   GGP - Div. 1
10/05/2023 Eaglesham {GGP} 0-4 Newshot -14/+14   GGP - Div. 1
10/05/2023 Westerlands {GGP} 1-7 East Kilbride RR -4/+4   GGP - Div. 1
10/05/2023 Glasgow University Amateurs {GGP} 3-3 Houston United +10/-10   GGP - Div. 2
10/05/2023 Kilbarchan Thistle 1-5 Antonine -20/+20   GGP - Div. 3
09/05/2023 Kirkfield United 3-0 Giffnock Soccer Centre Reds +7/-7   GGP - Div. 3
08/05/2023 Kilbarchan Thistle 4-0 Colquhoun United +16/-16   GGP - Spring Cup
06/05/2023 East Kilbride RR 5-3 Saint Patrick's FP {GGP} ±0/±0   GGP - Div. 1
06/05/2023 Erskine 1-5 Giffnock Soccer Centre -16/+16   GGP - Div. 1
06/05/2023 Johnstone Burgh Amateurs 5-2 Craigneuk +6/-6   GGP - Div. 2
06/05/2023 Langcraigs 3-1 Strathclyde University {GGP} +11/-11   GGP - Div. 2
06/05/2023 Antonine 11-1 North East Thistle +4/-4   GGP - Div. 3
06/05/2023 Bearsden 0-2 Duncanrig -5/+5   GGP - Div. 3
06/05/2023 Giffnock Soccer Centre Reds 9-0 Rannoch +5/-5   GGP - Div. 3
06/05/2023 Vale of Leven Amateurs 2-1 Oban Saints {GGP} -6/+6   GGP - Div. 3
06/05/2023 Dynamo East Kilbride 4-0 Clydebank Amateurs +3/-3 GGP - Bobby Thomson Challenge Cup
06/05/2023 Kirkfield United 5-3 Houston United +23/-23 GGP - Bobby Thomson Challenge Cup
06/05/2023 Condorrat 4-1 Glasgow Harp {GGP} +3/-3   GGP - Spring Cup
06/05/2023 East Kilbride YM {GGP} 4-1 Eaglesham {GGP} +11/-11   GGP - Spring Cup
06/05/2023 Giffnock Soccer Centre Jordanhill 7-2 Colquhoun United +6/-6   GGP - Spring Cup
06/05/2023 Kilbarchan Thistle 2-3 Carluke Thistle ±0/±0   GGP - Spring Cup
03/05/2023 East Kilbride RR 3-0 Giffnock Soccer Centre +7/-7   GGP - Div. 1
03/05/2023 Newshot 7-2 Cambria {GGP} +4/-4   GGP - Div. 1
03/05/2023 Langcraigs 1-3 Houston United +6/-6   GGP - Div. 2
03/05/2023 Kilbarchan Thistle 3-3 Giffnock Soccer Centre Reds -1/+1   GGP - Div. 3
03/05/2023 Colquhoun United 1-3 East Kilbride YM {GGP} -10/+10   GGP - Spring Cup
03/05/2023 Giffnock Soccer Centre Jordanhill 1-2 Carluke Thistle -13/+13   GGP - Spring Cup
03/05/2023 Saint Patrick's FP {GGP} 9-0 Glasgow Harp {GGP} +5/-5   GGP - Spring Cup
03/05/2023 Westerlands {GGP} 3-1 Clydebank Amateurs +9/-9   GGP - Spring Cup
02/05/2023 Johnstone Burgh Amateurs 2-0 Calderglen +8/-8 GGP - President's Lg. Cup
29/04/2023 Cambria {GGP} 2-10 Giffnock Soccer Centre Jordanhill -17/+17   GGP - Div. 1
29/04/2023 Eastwood Parkmount 0-4 Calderglen -21/+21   GGP - Div. 1
29/04/2023 Giffnock Soccer Centre 3-0 Erskine +4/-4   GGP - Div. 1
29/04/2023 Craigneuk 4-1 Carluke Thistle +21/-21   GGP - Div. 2
29/04/2023 Langcraigs 1-7 Dynamo East Kilbride -7/+7   GGP - Div. 2
29/04/2023 Bearsden 2-5 Kirkfield United -2/+2   GGP - Div. 3
29/04/2023 Clydebank Amateurs 7-3 Oban Saints {GGP} +11/-11   GGP - Div. 3
29/04/2023 Giffnock Soccer Centre Reds 3-2 Antonine +10/-10   GGP - Div. 3
29/04/2023 Kilbarchan Thistle 4-0 Duncanrig +23/-23   GGP - Div. 3
29/04/2023 Rannoch 0-5 Glasgow Harp {GGP} -16/+16   GGP - Div. 3
29/04/2023 Vale of Leven Amateurs 3-1 North East Thistle -4/+4   GGP - Div. 3
29/04/2023 Colquhoun United 5-0 Eaglesham {GGP} +40/-40   GGP - Spring Cup
29/04/2023 Condorrat 1-7 Saint Patrick's FP {GGP} -26/+26   GGP - Spring Cup
26/04/2023 Calderglen 2-3 Cambria {GGP} -22/+22   GGP - Div. 1
26/04/2023 Erskine 1-1 Newshot ±0/±0   GGP - Div. 1
26/04/2023 Strathclyde University {GGP} 1-4 Langcraigs -32/+32   GGP - Div. 2
26/04/2023 Kilbarchan Thistle 1-5 Clydebank Amateurs -41/+41   GGP - Div. 3
26/04/2023 Vale of Leven Amateurs 0-4 Antonine -24/+24   GGP - Div. 3
26/04/2023 Glasgow Harp {GGP} 0-2 East Kilbride RR +7/-7 GGP - Bobby Thomson Challenge Cup
26/04/2023 Eaglesham {GGP} 0-3 Carluke Thistle -19/+19   GGP - Spring Cup
26/04/2023 East Kilbride YM {GGP} 1-5 Giffnock Soccer Centre Jordanhill -25/+25   GGP - Spring Cup
26/04/2023 Saint Patrick's FP {GGP} 5-1 Westerlands {GGP} +3/-3   GGP - Spring Cup
22/04/2023 East Kilbride RR 4-0 Eastwood Parkmount ±0/±0   GGP - Div. 1
22/04/2023 Newshot 4-4 Calderglen -5/+5   GGP - Div. 1
22/04/2023 Westerlands {GGP} 1-0 Cambria {GGP} -1/+1   GGP - Div. 1
22/04/2023 Boswell 2-10 Houston United -16/+16   GGP - Div. 2
22/04/2023 Colquhoun United 0-4 Craigneuk -16/+16   GGP - Div. 2
22/04/2023 Glasgow University Amateurs {GGP} 2-3 Dynamo East Kilbride +3/-3   GGP - Div. 2
22/04/2023 Langcraigs 1-4 John Street -18/+18   GGP - Div. 2
22/04/2023 Antonine 4-1 Duncanrig +7/-7   GGP - Div. 3
22/04/2023 Bearsden 3-4 North East Thistle -15/+15   GGP - Div. 3
22/04/2023 Giffnock Soccer Centre Reds 7-0 Clydebank Amateurs +23/-23   GGP - Div. 3
22/04/2023 Kilbarchan Thistle 2-4 Condorrat -13/+13   GGP - Div. 3
22/04/2023 Rannoch 3-12 Vale of Leven Amateurs -12/+12   GGP - Div. 3
22/04/2023 Johnstone Burgh Amateurs 3-1 Saint Patrick's FP {GGP} +10/-10 GGP - Bobby Thomson Challenge Cup
22/04/2023 Carluke Thistle 6-0 East Kilbride YM {GGP} +27/-27   GGP - Spring Cup
19/04/2023 Calderglen 2-4 Erskine -23/+23   GGP - Div. 1
19/04/2023 Giffnock Soccer Centre 4-1 Westerlands {GGP} -2/+2   GGP - Div. 1
19/04/2023 Dynamo East Kilbride 6-1 Craigneuk +17/-17   GGP - Div. 2
19/04/2023 Glasgow University Amateurs {GGP} 3-2 Langcraigs -5/+5   GGP - Div. 2
19/04/2023 Johnstone Burgh Amateurs 5-1 Strathclyde University {GGP} ±0/±0   GGP - Div. 2
19/04/2023 Antonine 7-0 Glasgow Harp {GGP} +10/-10   GGP - Div. 3
19/04/2023 Bearsden 1-4 Giffnock Soccer Centre Reds -10/+10   GGP - Div. 3
19/04/2023 Newshot 3-3 p Houston United +2/-2 GGP - Bobby Thomson Challenge Cup
15/04/2023 Eaglesham {GGP} 1-2 Calderglen -4/+4   GGP - Div. 1
15/04/2023 Erskine 6-0 Cambria {GGP} +10/-10   GGP - Div. 1
15/04/2023 Giffnock Soccer Centre 6-3 Eastwood Parkmount ±0/±0   GGP - Div. 1
15/04/2023 Saint Patrick's FP {GGP} 1-0 Newshot ±0/±0   GGP - Div. 1
15/04/2023 Carluke Thistle 5-0 Langcraigs +4/-4   GGP - Div. 2
15/04/2023 Craigneuk 0-1 Strathclyde University {GGP} -22/+22   GGP - Div. 2
15/04/2023 Dynamo East Kilbride 1-2 Houston United -4/+4   GGP - Div. 2
15/04/2023 Johnstone Burgh Amateurs 2-1 Glasgow University Amateurs {GGP} -9/+9   GGP - Div. 2
15/04/2023 Bearsden 1-5 Antonine -8/+8   GGP - Div. 3
15/04/2023 Clydebank Amateurs 3-2 Glasgow Harp {GGP} ±0/±0   GGP - Div. 3
15/04/2023 Condorrat 8-0 Rannoch +3/-3   GGP - Div. 3
15/04/2023 North East Thistle 2-13 Kilbarchan Thistle -23/+23   GGP - Div. 3
15/04/2023 Oban Saints {GGP} 0-6 Kirkfield United -14/+14   GGP - Div. 3
15/04/2023 Vale of Leven Amateurs 2-3 Giffnock Soccer Centre Reds -14/+14   GGP - Div. 3
12/04/2023 Cambria {GGP} 0-12 Giffnock Soccer Centre -11/+11   GGP - Div. 1
12/04/2023 Giffnock Soccer Centre Jordanhill 4-4 East Kilbride RR +10/-10   GGP - Div. 1
12/04/2023 Antonine 5-2 Vale of Leven Amateurs +12/-12   GGP - Div. 3
12/04/2023 Bearsden 0-5 Condorrat -12/+12   GGP - Div. 3
11/04/2023 Houston United 1-2 Johnstone Burgh Amateurs -14/+14   GGP - Div. 2
08/04/2023 Dynamo East Kilbride 3-1 Strathclyde University {GGP} -6/+6   GGP - Div. 2
08/04/2023 Kirkfield United 3-2 Kilbarchan Thistle -4/+4   GGP - Div. 3
05/04/2023 Eaglesham {GGP} 2-4 East Kilbride RR +4/-4   GGP - Div. 1
01/04/2023 Calderglen 3-2 Westerlands {GGP} -7/+7   GGP - Div. 1
01/04/2023 Cambria {GGP} 0-11 East Kilbride RR -4/+4   GGP - Div. 1
01/04/2023 Eastwood Parkmount 1-2 Erskine -6/+6   GGP - Div. 1
01/04/2023 Giffnock Soccer Centre Jordanhill 3-1 Newshot +15/-15   GGP - Div. 1
01/04/2023 Craigneuk 0-5 Houston United -23/+23   GGP - Div. 2
01/04/2023 Johnstone Burgh Amateurs 8-0 John Street +6/-6   GGP - Div. 2
01/04/2023 Strathclyde University {GGP} 2-3 Colquhoun United -6/+6   GGP - Div. 2
01/04/2023 Bearsden 2-0 Oban Saints {GGP} +13/-13   GGP - Div. 3
01/04/2023 Condorrat 4-1 Clydebank Amateurs +5/-5   GGP - Div. 3
01/04/2023 Duncanrig 5-1 Rannoch +2/-2   GGP - Div. 3
01/04/2023 Giffnock Soccer Centre Reds 8-0 North East Thistle +11/-11   GGP - Div. 3
01/04/2023 Glasgow Harp {GGP} 0-3 Kilbarchan Thistle -19/+19   GGP - Div. 3
01/04/2023 Glasgow University Amateurs {GGP} 2-3 Dynamo East Kilbride +3/-3 GGP - Bobby Thomson Challenge Cup
01/04/2023 Vale of Leven Amateurs 1-4 Saint Patrick's FP {GGP} -11/+11 GGP - Bobby Thomson Challenge Cup
25/03/2023 Saint Patrick's FP {GGP} 5-1 Giffnock Soccer Centre +32/-32   GGP - Div. 1
25/03/2023 Carluke Thistle 2-0 Johnstone Burgh Amateurs +20/-20   GGP - Div. 2
25/03/2023 Glasgow University Amateurs {GGP} 1-0 Strathclyde University {GGP} -3/+3   GGP - Div. 2
25/03/2023 John Street 1-6 Dynamo East Kilbride -11/+11   GGP - Div. 2
25/03/2023 Kirkfield United 2-1 Condorrat ±0/±0   GGP - Div. 3
25/03/2023 Vale of Leven Amateurs 6-1 Bearsden +6/-6   GGP - Div. 3
25/03/2023 Clydebank Amateurs 2-0 Antonine +24/-24 GGP - Bobby Thomson Challenge Cup
25/03/2023 Eaglesham {GGP} 0-1 Newshot -2/+2   GGP - Bobby Thomson Challenge Cup
25/03/2023 East Kilbride RR 9-1 Eastwood Parkmount +3/-3   GGP - Bobby Thomson Challenge Cup
25/03/2023 East Kilbride YM {GGP} 0-7 Houston United -32/+32   GGP - Bobby Thomson Challenge Cup
18/03/2023 Cambria {GGP} 2-2 Erskine +6/-6   GGP - Div. 1
18/03/2023 Eaglesham {GGP} 1-4 Giffnock Soccer Centre -6/+6   GGP - Div. 1
18/03/2023 East Kilbride YM {GGP} 2-1 Calderglen +6/-6   GGP - Div. 1
18/03/2023 Newshot 5-5 Eastwood Parkmount -10/+10   GGP - Div. 1
18/03/2023 Craigneuk 1-2 Dynamo East Kilbride -8/+8   GGP - Div. 2
18/03/2023 Glasgow University Amateurs {GGP} 2-4 Carluke Thistle -10/+10   GGP - Div. 2
18/03/2023 Houston United 15-0 Colquhoun United +10/-10   GGP - Div. 2
18/03/2023 Strathclyde University {GGP} 0-1 Boswell -1/+1   GGP - Div. 2
18/03/2023 Bearsden 4-5 Rannoch -18/+18   GGP - Div. 3
18/03/2023 Glasgow Harp {GGP} 3-2 Duncanrig +10/-10   GGP - Div. 3
18/03/2023 North East Thistle 3-5 Clydebank Amateurs -8/+8   GGP - Div. 3
18/03/2023 Oban Saints {GGP} 1-5 Antonine -11/+11   GGP - Div. 3
18/03/2023 Vale of Leven Amateurs 4-2 Kilbarchan Thistle +5/-5   GGP - Div. 3
18/03/2023 Johnstone Burgh Amateurs 4-2 Giffnock Soccer Centre Reds -4/+4 GGP - Bobby Thomson Challenge Cup
11/03/2023 East Kilbride RR 4-0 Calderglen +4/-4   GGP - Div. 1
11/03/2023 East Kilbride YM {GGP} 2-5 Erskine -33/+33   GGP - Div. 1
11/03/2023 Giffnock Soccer Centre 7-1 Cambria {GGP} +2/-2   GGP - Div. 1
11/03/2023 Carluke Thistle 2-1 Colquhoun United -6/+6   GGP - Div. 2
11/03/2023 Glasgow University Amateurs {GGP} 1-4 Craigneuk -13/+13   GGP - Div. 2
11/03/2023 John Street 2-9 Houston United -13/+13   GGP - Div. 2
11/03/2023 Johnstone Burgh Amateurs 3-3 Dynamo East Kilbride -7/+7   GGP - Div. 2
11/03/2023 Antonine 2-3 Condorrat -13/+13   GGP - Div. 3
11/03/2023 Duncanrig 2-1 Giffnock Soccer Centre Reds +1/-1   GGP - Div. 3
11/03/2023 Rannoch 1-7 Bearsden -30/+30   GGP - Div. 3
11/03/2023 Boswell 1-2 Saint Patrick's FP {GGP} +2/-2   GGP - Bobby Thomson Challenge Cup
11/03/2023 Kirkfield United 4-2 Giffnock Soccer Centre Jordanhill +13/-13 GGP - Bobby Thomson Challenge Cup
04/03/2023 Cambria {GGP} 0-3 Eaglesham {GGP} -15/+15   GGP - Div. 1
04/03/2023 East Kilbride YM {GGP} 1-2 Saint Patrick's FP {GGP} -8/+8   GGP - Div. 1
04/03/2023 Giffnock Soccer Centre Jordanhill 0-2 Calderglen -18/+18   GGP - Div. 1
04/03/2023 Newshot 3-2 Giffnock Soccer Centre +10/-10   GGP - Div. 1
04/03/2023 Westerlands {GGP} 0-2 Erskine -11/+11   GGP - Div. 1
04/03/2023 Colquhoun United 0-3 Glasgow University Amateurs {GGP} -24/+24   GGP - Div. 2
04/03/2023 Dynamo East Kilbride 8-1 Boswell +16/-16   GGP - Div. 2
04/03/2023 Antonine 17-0 Rannoch +6/-6   GGP - Div. 3
04/03/2023 Glasgow Harp {GGP} 1-5 Kirkfield United -14/+14   GGP - Div. 3
04/03/2023 Kilbarchan Thistle 2-2 Vale of Leven Amateurs ±0/±0   GGP - Div. 3
04/03/2023 North East Thistle 0-6 Condorrat -12/+12   GGP - Div. 3
04/03/2023 Oban Saints {GGP} 1-5 Duncanrig -23/+23   GGP - Div. 3
04/03/2023 Bearsden 0-4 Clydebank Amateurs -27/+27   GGP - Bobby Thomson Challenge Cup
04/03/2023 Craigneuk p 1-1 Carluke Thistle -5/+5 GGP - Bobby Thomson Challenge Cup
04/03/2023 Strathclyde University {GGP} 0-2 Houston United +4/-4   GGP - Bobby Thomson Challenge Cup
25/02/2023 Calderglen 4-2 Eaglesham {GGP} +3/-3   GGP - Div. 1
25/02/2023 Eastwood Parkmount 0-5 Newshot -23/+23   GGP - Div. 1
25/02/2023 Giffnock Soccer Centre Jordanhill 5-0 Cambria {GGP} +7/-7   GGP - Div. 1
25/02/2023 Westerlands {GGP} 0-4 Saint Patrick's FP {GGP} -12/+12   GGP - Div. 1
25/02/2023 Boswell 2-5 Craigneuk -18/+18   GGP - Div. 2
25/02/2023 Carluke Thistle 2-2 Strathclyde University {GGP} -12/+12   GGP - Div. 2
25/02/2023 Dynamo East Kilbride 3-0 Colquhoun United +2/-2   GGP - Div. 2
25/02/2023 John Street 4-2 Glasgow University Amateurs {GGP} +14/-14   GGP - Div. 2
25/02/2023 Langcraigs 0-3 Johnstone Burgh Amateurs +1/-1   GGP - Div. 2
25/02/2023 Antonine 1-1 Kilbarchan Thistle -9/+9   GGP - Div. 3
25/02/2023 Clydebank Amateurs 1-0 Bearsden ±0/±0   GGP - Div. 3
25/02/2023 North East Thistle 1-6 Oban Saints {GGP} -31/+31   GGP - Div. 3
25/02/2023 Vale of Leven Amateurs 1-0 Glasgow Harp {GGP} -5/+5   GGP - Div. 3
25/02/2023 Giffnock Soccer Centre Reds 2-1 Duncanrig +4/-4   GGP - Bobby Thomson Challenge Cup
25/02/2023 East Kilbride RR 7-1 Houston United +12/-12 GGP - President's Lg. Cup
18/02/2023 East Kilbride YM {GGP} 3-4 Giffnock Soccer Centre Jordanhill -12/+12   GGP - Div. 1
18/02/2023 Eastwood Parkmount 2-3 Eaglesham {GGP} -11/+11   GGP - Div. 1
18/02/2023 Giffnock Soccer Centre 1-3 East Kilbride RR -13/+13   GGP - Div. 1
18/02/2023 Newshot 6-3 Westerlands {GGP} +2/-2   GGP - Div. 1
18/02/2023 Saint Patrick's FP {GGP} 6-4 Calderglen +9/-9   GGP - Div. 1
18/02/2023 Craigneuk 3-0 John Street +2/-2   GGP - Div. 2
18/02/2023 Dynamo East Kilbride 3-0 Glasgow University Amateurs {GGP} +4/-4   GGP - Div. 2
18/02/2023 Houston United 5-1 Carluke Thistle +10/-10   GGP - Div. 2
18/02/2023 Johnstone Burgh Amateurs 3-0 Boswell +2/-2   GGP - Div. 2
18/02/2023 Clydebank Amateurs 5-2 Antonine +38/-38   GGP - Div. 3
18/02/2023 Duncanrig 3-2 Bearsden -5/+5   GGP - Div. 3
18/02/2023 Glasgow Harp {GGP} 6-3 North East Thistle +9/-9   GGP - Div. 3
18/02/2023 Kilbarchan Thistle 4-2 Oban Saints {GGP} +3/-3   GGP - Div. 3
18/02/2023 Kirkfield United 4-1 Vale of Leven Amateurs +16/-16   GGP - Div. 3
18/02/2023 Rannoch 2-8 Giffnock Soccer Centre Reds -16/+16   GGP - Div. 3
11/02/2023 Eastwood Parkmount 3-0 Cambria {GGP} +7/-7   GGP - Div. 1
11/02/2023 Erskine 1-0 Eaglesham {GGP} +2/-2   GGP - Div. 1
11/02/2023 Giffnock Soccer Centre 4-2 East Kilbride YM {GGP} ±0/±0   GGP - Div. 1
11/02/2023 Giffnock Soccer Centre Jordanhill 2-1 Westerlands {GGP} -6/+6   GGP - Div. 1
11/02/2023 Newshot 3-3 Saint Patrick's FP {GGP} -3/+3   GGP - Div. 1
11/02/2023 Boswell 2-4 Carluke Thistle -15/+15   GGP - Div. 2
11/02/2023 Houston United 4-1 Craigneuk +8/-8   GGP - Div. 2
11/02/2023 John Street 3-3 Strathclyde University {GGP} -7/+7   GGP - Div. 2
11/02/2023 Johnstone Burgh Amateurs 5-2 Colquhoun United -1/+1   GGP - Div. 2
11/02/2023 Langcraigs 2-3 Glasgow University Amateurs {GGP} ±0/±0   GGP - Div. 2
11/02/2023 Antonine 4-5 Giffnock Soccer Centre Reds -21/+21   GGP - Div. 3
11/02/2023 Condorrat 6-0 Oban Saints {GGP} +12/-12   GGP - Div. 3
11/02/2023 Kilbarchan Thistle 9-0 Bearsden +23/-23   GGP - Div. 3
11/02/2023 Kirkfield United 1-0 Duncanrig -1/+1   GGP - Div. 3
11/02/2023 Rannoch 4-2 North East Thistle +18/-18   GGP - Div. 3
11/02/2023 Vale of Leven Amateurs 2-0 Clydebank Amateurs -2/+2   GGP - Div. 3
04/02/2023 Calderglen 1-2 Newshot -11/+11   GGP - Div. 1
04/02/2023 Eaglesham {GGP} 3-0 Westerlands {GGP} +11/-11   GGP - Div. 1
04/02/2023 East Kilbride YM {GGP} 4-1 Cambria {GGP} +1/-1   GGP - Div. 1
04/02/2023 Giffnock Soccer Centre Jordanhill 0-2 Giffnock Soccer Centre -6/+6   GGP - Div. 1
04/02/2023 Saint Patrick's FP {GGP} 2-1 Eastwood Parkmount -4/+4   GGP - Div. 1
04/02/2023 Craigneuk 2-5 Johnstone Burgh Amateurs -18/+18   GGP - Div. 2
04/02/2023 Dynamo East Kilbride 4-1 Carluke Thistle +13/-13   GGP - Div. 2
04/02/2023 Glasgow University Amateurs {GGP} 2-5 Boswell -24/+24   GGP - Div. 2
04/02/2023 Langcraigs 1-3 Colquhoun United -10/+10   GGP - Div. 2
04/02/2023 Strathclyde University {GGP} 1-6 Houston United -5/+5   GGP - Div. 2
04/02/2023 Clydebank Amateurs 1-5 Kirkfield United -14/+14   GGP - Div. 3
04/02/2023 Duncanrig 2-1 Kilbarchan Thistle +1/-1   GGP - Div. 3
04/02/2023 Glasgow Harp {GGP} 5-2 Bearsden +14/-14   GGP - Div. 3
04/02/2023 North East Thistle 3-2 Vale of Leven Amateurs +19/-19   GGP - Div. 3
04/02/2023 Oban Saints {GGP} 5-2 Giffnock Soccer Centre Reds +25/-25   GGP - Div. 3
04/02/2023 Rannoch 3-8 Condorrat -8/+8   GGP - Div. 3
04/02/2023 Erskine 2-4 Antonine -13/+13   GGP - Bobby Thomson Challenge Cup
28/01/2023 Eastwood Parkmount 2-5 Westerlands {GGP} -35/+35   GGP - Div. 1
28/01/2023 Erskine 1-1 Giffnock Soccer Centre Jordanhill +1/-1   GGP - Div. 1
28/01/2023 Newshot 1-0 East Kilbride YM {GGP} +3/-3   GGP - Div. 1
28/01/2023 Saint Patrick's FP {GGP} 7-0 Eaglesham {GGP} +19/-19   GGP - Div. 1
28/01/2023 Boswell 4-0 Langcraigs +6/-6   GGP - Div. 2
28/01/2023 Colquhoun United 3-1 Strathclyde University {GGP} +4/-4   GGP - Div. 2
28/01/2023 Craigneuk 4-1 Glasgow University Amateurs {GGP} +6/-6   GGP - Div. 2
28/01/2023 Houston United 2-1 Dynamo East Kilbride -2/+2   GGP - Div. 2
28/01/2023 John Street 2-6 Johnstone Burgh Amateurs -7/+7   GGP - Div. 2
28/01/2023 Duncanrig 3-1 North East Thistle -1/+1   GGP - Div. 3
28/01/2023 Giffnock Soccer Centre Reds 8-0 Glasgow Harp {GGP} +32/-32   GGP - Div. 3
28/01/2023 Kilbarchan Thistle 13-1 Rannoch +15/-15   GGP - Div. 3
28/01/2023 Oban Saints {GGP} 2-1 Bearsden +4/-4   GGP - Div. 3
28/01/2023 Vale of Leven Amateurs 4-2 Condorrat +8/-8   GGP - Div. 3
28/01/2023 East Kilbride RR 1-1 Giffnock Soccer Centre -6/+6   GGP - Bobby Thomson Challenge Cup
28/01/2023 Antonine 1-2 Calderglen -9/+9 GGP - President's Lg. Cup
21/01/2023 East Kilbride YM {GGP} 3-2 Westerlands {GGP} -8/+8   GGP - Div. 1
21/01/2023 Erskine 1-5 East Kilbride RR -6/+6   GGP - Div. 1
21/01/2023 Giffnock Soccer Centre 6-1 Calderglen +13/-13   GGP - Div. 1
21/01/2023 Giffnock Soccer Centre Jordanhill 5-0 Eastwood Parkmount +20/-20   GGP - Div. 1
21/01/2023 John Street 2-2 Colquhoun United -3/+3   GGP - Div. 2
21/01/2023 Johnstone Burgh Amateurs 2-1 Carluke Thistle -4/+4   GGP - Div. 2
21/01/2023 Glasgow Harp {GGP} 4-2 Oban Saints {GGP} +7/-7   GGP - Div. 3
21/01/2023 North East Thistle 3-8 Antonine -7/+7   GGP - Div. 3
21/01/2023 Kirkfield United 5-4 Cambria {GGP} -2/+2   GGP - Bobby Thomson Challenge Cup
21/01/2023 Saint Patrick's FP {GGP} 3-2 Condorrat -4/+4   GGP - Bobby Thomson Challenge Cup
14/01/2023 Cambria {GGP} 0-5 Calderglen -14/+14   GGP - Div. 1
14/01/2023 Eastwood Parkmount 3-4 East Kilbride YM {GGP} -5/+5   GGP - Div. 1
14/01/2023 Giffnock Soccer Centre Jordanhill 0-1 Saint Patrick's FP {GGP} -10/+10   GGP - Div. 1
14/01/2023 Newshot 1-2 Erskine -17/+17   GGP - Div. 1
14/01/2023 Boswell 3-1 John Street +4/-4   GGP - Div. 2
14/01/2023 Glasgow University Amateurs {GGP} 3-3 Colquhoun United -7/+7   GGP - Div. 2
14/01/2023 Houston United 6-0 Langcraigs +2/-2   GGP - Div. 2
14/01/2023 Strathclyde University {GGP} 0-3 Johnstone Burgh Amateurs ±0/±0   GGP - Div. 2
14/01/2023 Antonine 2-1 Kirkfield United -3/+3   GGP - Div. 3
14/01/2023 Glasgow Harp {GGP} 3-6 Condorrat -16/+16   GGP - Div. 3
14/01/2023 Oban Saints {GGP} 6-1 Clydebank Amateurs +32/-32   GGP - Div. 3
14/01/2023 Vale of Leven Amateurs 0-2 Duncanrig -27/+27   GGP - Div. 3
14/01/2023 Craigneuk 11-2 Rannoch +3/-3   GGP - Bobby Thomson Challenge Cup
14/01/2023 North East Thistle 2-2 p Giffnock Soccer Centre Reds +3/-3   GGP - Bobby Thomson Challenge Cup
14/01/2023 Carluke Thistle p 2-2 Giffnock Soccer Centre +7/-7 GGP - President's Lg. Cup
07/01/2023 Erskine 0-2 Eastwood Parkmount -18/+18   GGP - Div. 1
07/01/2023 Westerlands {GGP} 5-5 Giffnock Soccer Centre Jordanhill +7/-7   GGP - Div. 1
07/01/2023 Colquhoun United 1-3 Carluke Thistle -6/+6   GGP - Div. 2
07/01/2023 Houston United 6-2 Boswell +6/-6   GGP - Div. 2
07/01/2023 Clydebank Amateurs 12-1 Rannoch +24/-24   GGP - Div. 3
07/01/2023 Condorrat 4-1 Kirkfield United +19/-19   GGP - Div. 3
07/01/2023 Glasgow Harp {GGP} 0-8 Antonine -24/+24   GGP - Div. 3
07/01/2023 Johnstone Burgh Amateurs 7-6 Oban Saints {GGP} -11/+11   GGP - Bobby Thomson Challenge Cup
10/12/2022 Clydebank Amateurs 0-1 Duncanrig -4/+4   GGP - Div. 3
10/12/2022 Colquhoun United 2-3 Boswell -5/+5   GGP - Bobby Thomson Challenge Cup
03/12/2022 Eaglesham {GGP} 1-1 East Kilbride YM {GGP} +3/-3   GGP - Div. 1
03/12/2022 Giffnock Soccer Centre 3-1 Giffnock Soccer Centre Jordanhill ±0/±0   GGP - Div. 1
03/12/2022 Westerlands {GGP} 0-2 Eastwood Parkmount -9/+9   GGP - Div. 1
03/12/2022 Boswell 2-4 Johnstone Burgh Amateurs -3/+3   GGP - Div. 2
03/12/2022 Langcraigs 2-4 Carluke Thistle -1/+1   GGP - Div. 2
03/12/2022 Strathclyde University {GGP} 1-5 Craigneuk -8/+8   GGP - Div. 2
03/12/2022 Antonine 5-1 Clydebank Amateurs +3/-3   GGP - Div. 3
03/12/2022 Bearsden 3-3 Glasgow Harp {GGP} +1/-1   GGP - Div. 3
03/12/2022 Condorrat 2-4 Giffnock Soccer Centre Reds -27/+27   GGP - Div. 3
03/12/2022 Dynamo East Kilbride 3-2 Kilbarchan Thistle -7/+7   GGP - Bobby Thomson Challenge Cup
03/12/2022 Glasgow University Amateurs {GGP} p 3-3 John Street -7/+7   GGP - Bobby Thomson Challenge Cup
03/12/2022 Kirkfield United 4-0 Calderglen +40/-40   GGP - Bobby Thomson Challenge Cup
03/12/2022 Vale of Leven Amateurs 1-2 Houston United -2/+2   GGP - President's Lg. Cup
26/11/2022 Calderglen 3-1 Eastwood Parkmount +1/-1   GGP - Div. 1
26/11/2022 Eaglesham {GGP} 0-3 Giffnock Soccer Centre Jordanhill -20/+20   GGP - Div. 1
26/11/2022 Westerlands {GGP} 1-5 Newshot -12/+12   GGP - Div. 1
26/11/2022 Houston United 7-3 Glasgow University Amateurs {GGP} +6/-6   GGP - Div. 2
26/11/2022 John Street 4-4 Boswell +2/-2   GGP - Div. 2
26/11/2022 Strathclyde University {GGP} 1-7 Dynamo East Kilbride -12/+12   GGP - Div. 2
26/11/2022 Bearsden 1-9 Vale of Leven Amateurs -24/+24   GGP - Div. 3
26/11/2022 Clydebank Amateurs 5-4 Kilbarchan Thistle +8/-8   GGP - Div. 3
26/11/2022 Duncanrig 3-3 Condorrat ±0/±0   GGP - Div. 3
26/11/2022 North East Thistle 6-3 Giffnock Soccer Centre Reds +29/-29   GGP - Div. 3
26/11/2022 Glasgow Harp {GGP} 6-0 Langcraigs +22/-22   GGP - Bobby Thomson Challenge Cup
19/11/2022 East Kilbride RR 9-1 Westerlands {GGP} +3/-3   GGP - Div. 1
19/11/2022 Giffnock Soccer Centre Jordanhill 1-1 East Kilbride YM {GGP} -1/+1   GGP - Div. 1
19/11/2022 Boswell 6-4 Strathclyde University {GGP} ±0/±0   GGP - Div. 2
19/11/2022 Colquhoun United 2-0 Langcraigs +5/-5   GGP - Div. 2
19/11/2022 John Street 2-4 Carluke Thistle -8/+8   GGP - Div. 2
19/11/2022 Johnstone Burgh Amateurs 5-1 Houston United +22/-22   GGP - Div. 2
19/11/2022 Clydebank Amateurs 0-5 Condorrat -24/+24   GGP - Div. 3
19/11/2022 Duncanrig 2-0 Oban Saints {GGP} +1/-1   GGP - Div. 3
19/11/2022 Giffnock Soccer Centre Reds 3-2 Kirkfield United +9/-9   GGP - Div. 3
19/11/2022 Rannoch 1-4 Kilbarchan Thistle -11/+11   GGP - Div. 3
18/11/2022 North East Thistle 0-1 Glasgow Harp {GGP} -2/+2   GGP - Div. 3
12/11/2022 East Kilbride YM {GGP} 0-4 Newshot -39/+39   GGP - Div. 1
12/11/2022 Eastwood Parkmount 1-0 Giffnock Soccer Centre Jordanhill +8/-8   GGP - Div. 1
12/11/2022 Westerlands {GGP} 1-3 Giffnock Soccer Centre +3/-3   GGP - Div. 1
12/11/2022 Carluke Thistle 0-5 Dynamo East Kilbride -39/+39   GGP - Div. 2
12/11/2022 Colquhoun United 2-4 Houston United +1/-1   GGP - Div. 2
12/11/2022 Glasgow University Amateurs {GGP} 1-2 Johnstone Burgh Amateurs +2/-2   GGP - Div. 2
12/11/2022 Langcraigs 2-3 Boswell ±0/±0   GGP - Div. 2
12/11/2022 Strathclyde University {GGP} 1-5 John Street -30/+30   GGP - Div. 2
12/11/2022 Condorrat 1-4 Antonine -18/+18   GGP - Div. 3
12/11/2022 Giffnock Soccer Centre Reds 4-1 Bearsden +14/-14   GGP - Div. 3
12/11/2022 Glasgow Harp {GGP} 5-1 Rannoch +9/-9   GGP - Div. 3
12/11/2022 Kirkfield United 12-2 North East Thistle +14/-14   GGP - Div. 3
12/11/2022 Oban Saints {GGP} 1-1 Vale of Leven Amateurs +9/-9   GGP - Div. 3
12/11/2022 Clydebank Amateurs 1-6 Saint Patrick's FP {GGP} -12/+12   GGP - President's Lg. Cup
05/11/2022 Eaglesham {GGP} 1-1 Eastwood Parkmount -4/+4   GGP - Div. 1
05/11/2022 Erskine 1-2 Saint Patrick's FP {GGP} -7/+7   GGP - Div. 1
05/11/2022 Boswell 2-3 Glasgow University Amateurs {GGP} -12/+12   GGP - Div. 2
05/11/2022 Dynamo East Kilbride 4-0 Langcraigs +4/-4   GGP - Div. 2
05/11/2022 John Street 2-5 Craigneuk -9/+9   GGP - Div. 2
05/11/2022 Rhu {GGP} 1-2 Colquhoun United -1/+1   GGP - Div. 2
05/11/2022 Strathclyde University {GGP} 1-5 Carluke Thistle -12/+12   GGP - Div. 2
05/11/2022 Clydebank Amateurs 3-0 Giffnock Soccer Centre Reds +20/-20   GGP - Div. 3
05/11/2022 Duncanrig 2-3 Glasgow Harp {GGP} -15/+15   GGP - Div. 3
05/11/2022 Oban Saints {GGP} 1-6 Kilbarchan Thistle -31/+31   GGP - Div. 3
05/11/2022 Vale of Leven Amateurs 4-0 Westerlands {GGP} +12/-12   GGP - Bobby Thomson Challenge Cup
04/11/2022 North East Thistle 4-6 Bearsden -13/+13   GGP - Div. 3
29/10/2022 East Kilbride YM {GGP} 1-0 Eastwood Parkmount -5/+5   GGP - Div. 1
29/10/2022 Giffnock Soccer Centre 4-0 Saint Patrick's FP {GGP} +7/-7   GGP - Div. 1
29/10/2022 Giffnock Soccer Centre Jordanhill 4-2 Erskine +6/-6   GGP - Div. 1
29/10/2022 Newshot 3-2 Eaglesham {GGP} -1/+1   GGP - Div. 1
29/10/2022 Westerlands {GGP} 1-6 Calderglen -15/+15   GGP - Div. 1
29/10/2022 Carluke Thistle 1-1 Glasgow University Amateurs {GGP} -9/+9   GGP - Div. 2
29/10/2022 Colquhoun United 2-3 Dynamo East Kilbride +1/-1   GGP - Div. 2
29/10/2022 Craigneuk 3-0 Boswell +10/-10   GGP - Div. 2
29/10/2022 Houston United 6-4 John Street -6/+6   GGP - Div. 2
29/10/2022 Condorrat 6-1 Kilbarchan Thistle +15/-15   GGP - Div. 3
29/10/2022 Giffnock Soccer Centre Reds 6-0 Oban Saints {GGP} +22/-22   GGP - Div. 3
29/10/2022 Glasgow Harp {GGP} 0-3 Vale of Leven Amateurs -12/+12   GGP - Div. 3
29/10/2022 Kirkfield United 2-2 Clydebank Amateurs -9/+9   GGP - Div. 3
28/10/2022 North East Thistle 2-2 Rannoch -5/+5   GGP - Div. 3
22/10/2022 Calderglen 3-3 East Kilbride YM {GGP} -2/+2   GGP - Div. 1
22/10/2022 Eaglesham {GGP} 3-3 Erskine -3/+3   GGP - Div. 1
22/10/2022 Eastwood Parkmount 1-4 Giffnock Soccer Centre -6/+6   GGP - Div. 1
22/10/2022 Newshot 5-3 Giffnock Soccer Centre Jordanhill +11/-11   GGP - Div. 1
22/10/2022 Saint Patrick's FP {GGP} 3-2 Cambria {GGP} -7/+7   GGP - Div. 1
22/10/2022 Boswell 1-6 Dynamo East Kilbride -39/+39   GGP - Div. 2
22/10/2022 Craigneuk 8-4 Colquhoun United +7/-7   GGP - Div. 2
22/10/2022 Rhu {GGP} 1-6 Strathclyde University {GGP} -31/+31   GGP - Div. 2
22/10/2022 Antonine 9-0 Oban Saints {GGP} +11/-11   GGP - Div. 3
22/10/2022 Clydebank Amateurs 0-4 North East Thistle -44/+44   GGP - Div. 3
22/10/2022 Condorrat 2-0 Bearsden +1/-1   GGP - Div. 3
22/10/2022 Giffnock Soccer Centre Reds 3-1 Vale of Leven Amateurs +24/-24   GGP - Div. 3
22/10/2022 Kilbarchan Thistle 1-2 Glasgow Harp {GGP} -13/+13   GGP - Div. 3
22/10/2022 Rannoch 2-4 Duncanrig -3/+3   GGP - Div. 3
22/10/2022 John Street 4-4 p Johnstone Burgh Amateurs +11/-11 GGP - President's Lg. Cup
15/10/2022 Cambria {GGP} 0-5 Newshot -20/+20   GGP - Div. 1
15/10/2022 East Kilbride YM {GGP} 0-1 Eaglesham {GGP} -19/+19   GGP - Div. 1
15/10/2022 Erskine 5-0 Westerlands {GGP} +17/-17   GGP - Div. 1
15/10/2022 Colquhoun United 2-8 Johnstone Burgh Amateurs -11/+11   GGP - Div. 2
15/10/2022 Glasgow University Amateurs {GGP} 3-1 John Street +5/-5   GGP - Div. 2
15/10/2022 Houston United 6-1 Strathclyde University {GGP} +1/-1   GGP - Div. 2
15/10/2022 Duncanrig 1-2 Antonine -3/+3   GGP - Div. 3
15/10/2022 Glasgow Harp {GGP} 3-2 Clydebank Amateurs +5/-5   GGP - Div. 3
15/10/2022 Oban Saints {GGP} 3-1 North East Thistle +4/-4   GGP - Div. 3
08/10/2022 Eaglesham {GGP} 4-1 Cambria {GGP} +9/-9   GGP - Div. 1
08/10/2022 East Kilbride RR 4-1 Giffnock Soccer Centre Jordanhill +2/-2   GGP - Div. 1
08/10/2022 Westerlands {GGP} 4-4 East Kilbride YM {GGP} +9/-9   GGP - Div. 1
08/10/2022 Craigneuk 8-3 Langcraigs +7/-7   GGP - Div. 2
08/10/2022 Strathclyde University {GGP} 1-5 Glasgow University Amateurs {GGP} -26/+26   GGP - Div. 2
08/10/2022 Giffnock Soccer Centre Reds 5-3 Kilbarchan Thistle +15/-15   GGP - Div. 3
08/10/2022 Kirkfield United 3-2 Bearsden -4/+4   GGP - Div. 3
08/10/2022 North East Thistle 0-3 Duncanrig -11/+11   GGP - Div. 3
08/10/2022 Oban Saints {GGP} 2-3 Condorrat -2/+2   GGP - Div. 3
08/10/2022 Vale of Leven Amateurs 0-1 Rannoch -24/+24   GGP - Div. 3
08/10/2022 Eastwood Parkmount 4-5 Boswell -10/+10   GGP - President's Lg. Cup
01/10/2022 Saint Patrick's FP {GGP} 2-1 East Kilbride YM {GGP} +9/-9   GGP - Div. 1
01/10/2022 Westerlands {GGP} 3-1 Eaglesham {GGP} +17/-17   GGP - Div. 1
01/10/2022 Carluke Thistle 1-4 Boswell -34/+34   GGP - Div. 2
01/10/2022 Colquhoun United 2-2 John Street -5/+5   GGP - Div. 2
01/10/2022 Bearsden 1-3 Clydebank Amateurs -18/+18   GGP - Div. 3
01/10/2022 Condorrat 4-1 North East Thistle +2/-2   GGP - Div. 3
01/10/2022 Duncanrig 0-5 Kirkfield United -40/+40   GGP - Div. 3
01/10/2022 Glasgow Harp {GGP} 2-4 Giffnock Soccer Centre Reds -22/+22   GGP - Div. 3
17/09/2022 East Kilbride RR 2-2 Eaglesham {GGP} -13/+13   GGP - Div. 1
17/09/2022 Eastwood Parkmount 4-1 Saint Patrick's FP {GGP} +27/-27   GGP - Div. 1
17/09/2022 Carluke Thistle 2-1 Rhu {GGP} -10/+10   GGP - Div. 2
17/09/2022 Kirkfield United 3-0 Oban Saints {GGP} +8/-8   GGP - Div. 3
07/09/2022 Rannoch 1-6 Antonine -6/+6   GGP - Div. 3
03/09/2022 Cambria {GGP} 1-5 East Kilbride YM {GGP} -8/+8   GGP - Div. 1
03/09/2022 Eaglesham {GGP} 1-3 Saint Patrick's FP {GGP} -11/+11   GGP - Div. 1
03/09/2022 Dynamo East Kilbride 1-3 Johnstone Burgh Amateurs -7/+7   GGP - Div. 2
31/08/2022 Cambria {GGP} 1-5 Westerlands {GGP} -36/+36   GGP - Div. 1
31/08/2022 East Kilbride YM {GGP} 3-4 East Kilbride RR -4/+4   GGP - Div. 1
31/08/2022 Erskine 3-3 Calderglen +3/-3   GGP - Div. 1
31/08/2022 Giffnock Soccer Centre Jordanhill 3-5 Eaglesham {GGP} -26/+26   GGP - Div. 1
31/08/2022 Colquhoun United 1-3 Boswell -16/+16   GGP - Div. 2
31/08/2022 Dynamo East Kilbride 4-1 John Street +5/-5   GGP - Div. 2
31/08/2022 Langcraigs 5-0 Rhu {GGP} +21/-21   GGP - Div. 2
31/08/2022 Antonine 3-3 Bearsden -11/+11   GGP - Div. 3
31/08/2022 Condorrat 1-0 Glasgow Harp {GGP} -2/+2   GGP - Div. 3
31/08/2022 Giffnock Soccer Centre Reds 1-2 Duncanrig ±0/±0   GGP - Div. 3
31/08/2022 Rannoch 3-3 Clydebank Amateurs +7/-7   GGP - Div. 3
30/08/2022 North East Thistle 0-5 Kirkfield United -20/+20   GGP - Div. 3
27/08/2022 Giffnock Soccer Centre 2-1 Eaglesham {GGP} -8/+8   GGP - Div. 1
27/08/2022 Saint Patrick's FP {GGP} 4-2 Giffnock Soccer Centre Jordanhill +11/-11   GGP - Div. 1
27/08/2022 Carluke Thistle 0-0 Houston United +5/-5   GGP - Div. 2
27/08/2022 Dynamo East Kilbride 4-0 Rhu {GGP} +3/-3   GGP - Div. 2
27/08/2022 John Street 6-1 Langcraigs +20/-20   GGP - Div. 2
27/08/2022 Duncanrig 5-2 Clydebank Amateurs +9/-9   GGP - Div. 3
27/08/2022 Kirkfield United 5-2 Glasgow Harp {GGP} +13/-13   GGP - Div. 3
27/08/2022 Bearsden 2-2 Oban Saints {GGP} -3/+3   GGP - President's Lg. Cup
27/08/2022 Boswell 0-4 Vale of Leven Amateurs -29/+29   GGP - President's Lg. Cup
27/08/2022 Condorrat 0-1 East Kilbride YM {GGP} +5/-5   GGP - President's Lg. Cup
27/08/2022 East Kilbride RR 8-3 Colquhoun United +2/-2   GGP - President's Lg. Cup
27/08/2022 Johnstone Burgh Amateurs 3-3 Erskine -11/+11   GGP - President's Lg. Cup
27/08/2022 Kilbarchan Thistle 4-4 Newshot +7/-7   GGP - President's Lg. Cup
27/08/2022 Westerlands {GGP} 3-3 Eastwood Parkmount ±0/±0   GGP - President's Lg. Cup
26/08/2022 North East Thistle 2-6 Calderglen -3/+3   GGP - President's Lg. Cup
24/08/2022 Calderglen 4-2 Giffnock Soccer Centre Jordanhill +12/-12   GGP - Div. 1
24/08/2022 Saint Patrick's FP {GGP} 3-0 Westerlands {GGP} +4/-4   GGP - Div. 1
24/08/2022 Carluke Thistle 0-4 Craigneuk -43/+43   GGP - Div. 2
24/08/2022 John Street 2-2 Rhu {GGP} -8/+8   GGP - Div. 2
24/08/2022 Johnstone Burgh Amateurs 6-1 Langcraigs +2/-2   GGP - Div. 2
24/08/2022 Rannoch 2-2 Kirkfield United +9/-9   GGP - Div. 3
24/08/2022 Antonine 9-1 Kilbarchan Thistle +20/-20   GGP - President's Lg. Cup
24/08/2022 Cambria {GGP} 2-3 Newshot -2/+2   GGP - President's Lg. Cup
24/08/2022 Colquhoun United 2-7 Eaglesham {GGP} -40/+40   GGP - President's Lg. Cup
24/08/2022 Duncanrig 0-5 East Kilbride RR -6/+6   GGP - President's Lg. Cup
24/08/2022 Giffnock Soccer Centre Reds 4-1 Condorrat +32/-32   GGP - President's Lg. Cup
23/08/2022 East Kilbride YM {GGP} 0-6 Giffnock Soccer Centre -49/+49   GGP - President's Lg. Cup
23/08/2022 North East Thistle 0-3 Clydebank Amateurs -18/+18   GGP - President's Lg. Cup
20/08/2022 East Kilbride RR 5-1 Newshot +5/-5   GGP - Div. 1
20/08/2022 Erskine 1-3 East Kilbride YM {GGP} -1/+1   GGP - Div. 1
20/08/2022 Clydebank Amateurs 1-7 Vale of Leven Amateurs -26/+26   GGP - Div. 3
20/08/2022 Kilbarchan Thistle 2-3 North East Thistle -19/+19   GGP - Div. 3
20/08/2022 Boswell 2-3 Westerlands {GGP} -16/+16   GGP - President's Lg. Cup
20/08/2022 Calderglen 4-4 Saint Patrick's FP {GGP} -4/+4   GGP - President's Lg. Cup
20/08/2022 Cambria {GGP} 2-3 Antonine -8/+8   GGP - President's Lg. Cup
20/08/2022 Eaglesham {GGP} 4-0 Duncanrig +26/-26   GGP - President's Lg. Cup
20/08/2022 Giffnock Soccer Centre 9-1 Giffnock Soccer Centre Reds +3/-3   GGP - President's Lg. Cup
20/08/2022 Giffnock Soccer Centre Jordanhill 5-0 Craigneuk +15/-15   GGP - President's Lg. Cup
20/08/2022 Glasgow Harp {GGP} 0-5 Dynamo East Kilbride -25/+25   GGP - President's Lg. Cup
20/08/2022 Houston United 5-0 Eastwood Parkmount +5/-5   GGP - President's Lg. Cup
20/08/2022 Kirkfield United 2-2 Bearsden -7/+7   GGP - President's Lg. Cup
20/08/2022 Langcraigs 1-6 Carluke Thistle -10/+10   GGP - President's Lg. Cup
20/08/2022 Oban Saints {GGP} 0-3 Johnstone Burgh Amateurs ±0/±0   GGP - President's Lg. Cup
20/08/2022 Rhu {GGP} 1-13 John Street -69/+69   GGP - President's Lg. Cup
17/08/2022 Condorrat 3-1 Duncanrig +12/-12   GGP - Div. 3
17/08/2022 Bearsden 0-3 Johnstone Burgh Amateurs ±0/±0   GGP - President's Lg. Cup
17/08/2022 Craigneuk 1-1 Carluke Thistle +2/-2   GGP - President's Lg. Cup
17/08/2022 Dynamo East Kilbride 3-4 John Street -21/+21   GGP - President's Lg. Cup
17/08/2022 Eaglesham {GGP} 0-4 East Kilbride RR -3/+3   GGP - President's Lg. Cup
17/08/2022 Eastwood Parkmount 2-2 Vale of Leven Amateurs -2/+2   GGP - President's Lg. Cup
17/08/2022 Giffnock Soccer Centre Jordanhill 4-0 Langcraigs +2/-2   GGP - President's Lg. Cup
17/08/2022 Kilbarchan Thistle 3-1 Cambria {GGP} +16/-16   GGP - President's Lg. Cup
17/08/2022 Kirkfield United 4-2 Erskine +19/-19   GGP - President's Lg. Cup
17/08/2022 Rhu {GGP} 0-1 Glasgow Harp {GGP} -7/+7   GGP - President's Lg. Cup
17/08/2022 Westerlands {GGP} 2-6 Houston United -5/+5   GGP - President's Lg. Cup
16/08/2022 Giffnock Soccer Centre Reds 1-4 East Kilbride YM {GGP} +2/-2   GGP - President's Lg. Cup
13/08/2022 Eastwood Parkmount 0-7 East Kilbride RR -14/+14   GGP - Div. 1
13/08/2022 Bearsden 5-3 Kilbarchan Thistle +19/-19   GGP - Div. 3
13/08/2022 Antonine 2-1 Newshot +10/-10   GGP - President's Lg. Cup
13/08/2022 Calderglen 8-2 Clydebank Amateurs +8/-8   GGP - President's Lg. Cup
13/08/2022 Carluke Thistle 4-0 Giffnock Soccer Centre Jordanhill +25/-25   GGP - President's Lg. Cup
13/08/2022 Duncanrig 2-0 Colquhoun United +9/-9   GGP - President's Lg. Cup
13/08/2022 Dynamo East Kilbride 5-0 Rhu {GGP} +9/-9   GGP - President's Lg. Cup
13/08/2022 Erskine 8-2 Oban Saints {GGP} +11/-11   GGP - President's Lg. Cup
13/08/2022 Giffnock Soccer Centre 1-1 Condorrat -12/+12   GGP - President's Lg. Cup
13/08/2022 Houston United 3-2 Boswell -8/+8   GGP - President's Lg. Cup
13/08/2022 John Street 2-3 Glasgow Harp {GGP} -6/+6   GGP - President's Lg. Cup
13/08/2022 Langcraigs 2-3 Craigneuk +1/-1   GGP - President's Lg. Cup
13/08/2022 Vale of Leven Amateurs 3-0 Westerlands {GGP} +10/-10   GGP - President's Lg. Cup
10/06/2022 East Kilbride YM {GGP} 5-0 Colquhoun United +8/-8 GGP - Bobby Thomson Challenge Cup
08/06/2022 East Kilbride YM {GGP} 4-2 Giffnock Soccer Centre +13/-13 GGP - President's Lg. Cup
06/06/2022 East Kilbride YM {GGP} 3-2 Carluke Thistle -2/+2 GGP - Bobby Thomson Challenge Cup
04/06/2022 Strathclyde University {GGP} 5-1 Colquhoun United +46/-46   GGP - Div. 2 PO
03/06/2022 Giffnock Soccer Centre 7-1 Antonine +14/-14 GGP - Spring Cup
02/06/2022 East Kilbride YM {GGP} 1-0 Carluke Thistle -2/+2 GGP - President's Lg. Cup
28/05/2022 Colquhoun United p 3-3 East Kilbride RR +11/-11 GGP - Bobby Thomson Challenge Cup
28/05/2022 Boswell p 1-1 Houston United +11/-11   GGP - Div. 3 Trophy Final
28/05/2022 Giffnock Soccer Centre 6-0 Dynamo East Kilbride +16/-16 GGP - Spring Cup
25/05/2022 Cambria {GGP} 0-2 Carluke Thistle -11/+11 GGP - Bobby Thomson Challenge Cup
21/05/2022 East Kilbride YM {GGP} 11-0 Belleaire AFC +3/-3 GGP - Bobby Thomson Challenge Cup
21/05/2022 Vale of Leven Amateurs 1-7 East Kilbride RR -13/+13 GGP - Bobby Thomson Challenge Cup
21/05/2022 Colquhoun United 2-1 Craigneuk +7/-7   GGP - Div. 3 PO (Runners Up PO)
20/05/2022 Antonine p 1-1 Cambria {GGP} -1/+1 GGP - Spring Cup
14/05/2022 South Lochaber Thistle 1-2 Cambria {GGP} -16/+16   GGP - Div. 1
14/05/2022 Belleaire AFC 2-1 Calderglen +21/-21 GGP - Bobby Thomson Challenge Cup
14/05/2022 Vale of Leven Amateurs 4-2 Kirkfield United +2/-2 GGP - Bobby Thomson Challenge Cup
14/05/2022 Newshot 2-3 Giffnock Soccer Centre -1/+1 GGP - President's Lg. Cup
14/05/2022 John Street 2-6 Dynamo East Kilbride -14/+14   GGP - Spring Cup
07/05/2022 Calderglen 1-2 East Kilbride YM {GGP} -3/+3   GGP - Div. 1
07/05/2022 Eastwood Parkmount B 3-0 Belleaire AFC +18/-18   GGP - Div. 2
07/05/2022 Kirkfield United 0-2 Boswell -12/+12   GGP - Div. 3B
07/05/2022 Vale of Leven Amateurs 4-2 Ferguslie Star +13/-13   GGP - Div. 3B
07/05/2022 Erskine 1-1 p Cambria {GGP} -5/+5 GGP - Bobby Thomson Challenge Cup
07/05/2022 Craigneuk 0-3 Houston United -8/+8   GGP - Spring Cup
07/05/2022 Kilbarchan Thistle 3-1 Oban Saints {GGP} +3/-3   GGP - Spring Cup
07/05/2022 Saint Patrick's FP {GGP} 4-2 Giffnock Soccer Centre +20/-20   GGP - Spring Cup
07/05/2022 Westerlands {GGP} 3-4 Dynamo East Kilbride -5/+5   GGP - Spring Cup
04/05/2022 Saint Patrick's FP {GGP} 3-1 Cambria {GGP} +3/-3   GGP - Div. 1
04/05/2022 Langcraigs 1-1 Houston United +13/-13   GGP - Spring Cup
03/05/2022 Ferguslie Star 1-1 Erskine -5/+5   GGP - Spring Cup
30/04/2022 Eastwood Parkmount 3-4 Calderglen -3/+3   GGP - Div. 1
30/04/2022 East Kilbride RR 7-0 Langcraigs +2/-2   GGP - Div. 2
30/04/2022 Boswell 2-2 Ferguslie Star ±0/±0   GGP - Spring Cup
30/04/2022 Carluke Thistle 1-2 Colquhoun United -16/+16   GGP - Spring Cup
30/04/2022 Dynamo East Kilbride 4-0 Kilbarchan Thistle +15/-15   GGP - Spring Cup
30/04/2022 Eaglesham {GGP} 3-3 Saint Patrick's FP {GGP} +5/-5   GGP - Spring Cup
30/04/2022 Houston United 1-2 Cambria {GGP} -23/+23   GGP - Spring Cup
30/04/2022 Vale of Leven Amateurs 5-1 The Lovat Arms ±0/±0   GGP - Spring Cup
30/04/2022 Westerlands {GGP} 3-0 Oban Saints {GGP} +9/-9   GGP - Spring Cup
27/04/2022 Eaglesham {GGP} 3-1 Pollok Amateurs -3/+3   GGP - Spring Cup
23/04/2022 East Kilbride YM {GGP} 1-2 Calderglen -18/+18   GGP - Div. 1
23/04/2022 Westerlands {GGP} 4-1 South Lochaber Thistle +34/-34   GGP - Div. 1
23/04/2022 Belleaire AFC 1-2 Dynamo East Kilbride +2/-2   GGP - Div. 2
23/04/2022 East Kilbride RR 9-1 John Street +2/-2   GGP - Div. 2
23/04/2022 Colquhoun United 4-3 Boswell +3/-3 GGP - Bobby Thomson Challenge Cup
23/04/2022 Antonine 0-1 Ferguslie Star -10/+10   GGP - Spring Cup
23/04/2022 Carluke Thistle 3-2 Saint Patrick's FP {GGP} +2/-2   GGP - Spring Cup
23/04/2022 Langcraigs 3-3 Cambria {GGP} +4/-4   GGP - Spring Cup
23/04/2022 Vale of Leven Amateurs 2-1 Craigneuk +5/-5   GGP - Spring Cup
21/04/2022 Belleaire AFC 3-5 Giffnock Soccer Centre Jordanhill +3/-3   GGP - Div. 2
20/04/2022 Eastwood Parkmount B 6-1 John Street +38/-38   GGP - Div. 2
20/04/2022 Cambria {GGP} 1-1 Vale of Leven Amateurs -1/+1   GGP - Spring Cup
20/04/2022 Dynamo East Kilbride 3-1 Giffnock Soccer Centre Reds -3/+3   GGP - Spring Cup
20/04/2022 Kilbarchan Thistle 1-2 Westerlands {GGP} -14/+14   GGP - Spring Cup
20/04/2022 The Lovat Arms 1-9 Houston United -1/+1   GGP - Spring Cup
16/04/2022 Cambria {GGP} 3-0 South Lochaber Thistle +33/-33   GGP - Div. 1
16/04/2022 Boswell 3-2 Erskine +5/-5   GGP - Spring Cup
16/04/2022 Craigneuk 6-2 The Lovat Arms -1/+1   GGP - Spring Cup
16/04/2022 Giffnock Soccer Centre 2-2 Pollok Amateurs -15/+15   GGP - Spring Cup
16/04/2022 John Street 2-1 Westerlands {GGP} +6/-6   GGP - Spring Cup
16/04/2022 Oban Saints {GGP} 1-0 Dynamo East Kilbride +15/-15   GGP - Spring Cup
16/04/2022 Saint Patrick's FP {GGP} 1-2 Colquhoun United -17/+17   GGP - Spring Cup
16/04/2022 Vale of Leven Amateurs 5-1 Langcraigs +8/-8   GGP - Spring Cup
13/04/2022 Eastwood Parkmount 5-2 Glasgow University Amateurs {GGP} +9/-9   GGP - Div. 1
13/04/2022 Eaglesham {GGP} 0-1 Carluke Thistle ±0/±0   GGP - Spring Cup
13/04/2022 Erskine 1-2 Antonine -11/+11   GGP - Spring Cup
13/04/2022 Houston United 5-0 Vale of Leven Amateurs +4/-4   GGP - Spring Cup
13/04/2022 Pollok Amateurs 2-2 Colquhoun United +11/-11   GGP - Spring Cup
13/04/2022 Westerlands {GGP} 4-2 Giffnock Soccer Centre Reds +3/-3   GGP - Spring Cup
09/04/2022 Eaglesham {GGP} 0-2 Westerlands {GGP} -25/+25   GGP - Div. 1
09/04/2022 Rhu {GGP} 0-4 East Kilbride YM {GGP} -2/+2   GGP - Div. 1
09/04/2022 Belleaire AFC 1-2 Langcraigs -9/+9   GGP - Div. 2
09/04/2022 Dynamo East Kilbride 1-0 Strathclyde University {GGP} -7/+7   GGP - Div. 2
09/04/2022 East Kilbride RR 3-1 Newshot -1/+1   GGP - Div. 2
09/04/2022 Giffnock Soccer Centre Jordanhill 5-1 Eastwood Parkmount B -1/+1   GGP - Div. 2
09/04/2022 Colquhoun United 0-5 Houston United -11/+11   GGP - Div. 3A
09/04/2022 Craigneuk 0-1 Ferguslie Star -12/+12   GGP - Div. 3B
09/04/2022 Rannoch 0-4 Boswell -5/+5   GGP - Div. 3B
09/04/2022 Cambria {GGP} 8-1 The Lovat Arms +6/-6   GGP - Spring Cup
09/04/2022 Giffnock Soccer Centre 6-1 Carluke Thistle +14/-14   GGP - Spring Cup
09/04/2022 Oban Saints {GGP} 4-2 John Street +13/-13   GGP - Spring Cup
09/04/2022 Pollok Amateurs 2-2 Saint Patrick's FP {GGP} +13/-13   GGP - Spring Cup
06/04/2022 Erskine 2-3 Saint Patrick's FP {GGP} -5/+5   GGP - Div. 1
06/04/2022 Glasgow University Amateurs {GGP} 1-3 Rhu {GGP} -27/+27   GGP - Div. 1
06/04/2022 Colquhoun United 2-6 Eaglesham {GGP} -43/+43   GGP - Spring Cup
06/04/2022 Giffnock Soccer Centre Reds 5-3 John Street +18/-18   GGP - Spring Cup
02/04/2022 Rhu {GGP} 2-3 Calderglen +6/-6   GGP - Div. 1
02/04/2022 South Lochaber Thistle 3-0 Glasgow University Amateurs {GGP} +3/-3   GGP - Div. 1
02/04/2022 Dynamo East Kilbride 5-0 John Street +13/-13   GGP - Div. 2
02/04/2022 Eastwood Parkmount B 1-6 East Kilbride RR -1/+1   GGP - Div. 2
02/04/2022 Giffnock Soccer Centre Jordanhill 4-1 Strathclyde University {GGP} -2/+2   GGP - Div. 2
02/04/2022 Langcraigs 1-7 Belleaire AFC -56/+56   GGP - Div. 2
02/04/2022 Oban Saints {GGP} 0-2 Houston United +6/-6   GGP - Div. 3A
02/04/2022 Boswell 2-2 Ferguslie Star -1/+1   GGP - Div. 3B
02/04/2022 Kirkfield United 12-1 The Lovat Arms +12/-12   GGP - Div. 3B
02/04/2022 Pollok Amateurs 1-2 Rannoch -12/+12   GGP - Div. 3B
02/04/2022 East Kilbride YM {GGP} 2-0 Saint Patrick's FP {GGP} +1/-1 GGP - Bobby Thomson Challenge Cup
02/04/2022 Newshot 1-2 Colquhoun United -16/+16 GGP - Bobby Thomson Challenge Cup
02/04/2022 Cambria {GGP} 2-0 Craigneuk +21/-21   GGP - Spring Cup
02/04/2022 Giffnock Soccer Centre 6-2 Eaglesham {GGP} +2/-2   GGP - Spring Cup
26/03/2022 Eaglesham {GGP} 1-1 Rhu {GGP} -8/+8   GGP - Div. 1
26/03/2022 Westerlands {GGP} 1-4 Calderglen -7/+7   GGP - Div. 1
26/03/2022 Strathclyde University {GGP} 2-1 Belleaire AFC ±0/±0   GGP - Div. 2
26/03/2022 Antonine 4-0 Kirkfield United +12/-12   GGP - Div. 3B
26/03/2022 Rannoch 3-3 The Lovat Arms -3/+3   GGP - Div. 3B
26/03/2022 Carluke Thistle 2-1 Giffnock Soccer Centre Jordanhill +6/-6 GGP - Bobby Thomson Challenge Cup
26/03/2022 Duncanrig 0-3 Boswell -31/+31 GGP - Bobby Thomson Challenge Cup
26/03/2022 Dynamo East Kilbride 3-3 p Vale of Leven Amateurs -4/+4   GGP - Bobby Thomson Challenge Cup
26/03/2022 East Kilbride RR 4-1 Giffnock Soccer Centre +12/-12 GGP - Bobby Thomson Challenge Cup
26/03/2022 Craigneuk 4-1 Langcraigs +3/-3   GGP - Spring Cup
26/03/2022 Giffnock Soccer Centre Reds 1-1 Oban Saints {GGP} -1/+1   GGP - Spring Cup
26/03/2022 John Street 3-3 Kilbarchan Thistle ±0/±0   GGP - Spring Cup
19/03/2022 East Kilbride YM {GGP} 2-1 Eaglesham {GGP} -10/+10   GGP - Div. 1
19/03/2022 Eastwood Parkmount 4-4 Rhu {GGP} -11/+11   GGP - Div. 1
19/03/2022 Erskine 5-2 Glasgow University Amateurs {GGP} +10/-10   GGP - Div. 1
19/03/2022 South Lochaber Thistle 3-1 Westerlands {GGP} -4/+4   GGP - Div. 1
19/03/2022 Dynamo East Kilbride 1-3 East Kilbride RR -1/+1   GGP - Div. 2
19/03/2022 Giffnock Soccer Centre 8-1 Belleaire AFC +1/-1   GGP - Div. 2
19/03/2022 Newshot 0-2 Giffnock Soccer Centre Jordanhill -19/+19   GGP - Div. 2
19/03/2022 Houston United 7-2 Duncanrig +5/-5   GGP - Div. 3A
19/03/2022 Ferguslie Star 2-2 Vale of Leven Amateurs -5/+5   GGP - Div. 3B
19/03/2022 Calderglen 1-0 Craigneuk ±0/±0   GGP - Bobby Thomson Challenge Cup
19/03/2022 Antonine 5-2 Boswell +14/-14   GGP - Spring Cup
19/03/2022 Kilbarchan Thistle 3-2 Giffnock Soccer Centre Reds -6/+6   GGP - Spring Cup
19/03/2022 Pollok Amateurs 1-6 Carluke Thistle -3/+3   GGP - Spring Cup
19/03/2022 The Lovat Arms 0-0 Langcraigs +8/-8   GGP - Spring Cup
12/03/2022 Calderglen 2-3 Saint Patrick's FP {GGP} -12/+12   GGP - Div. 1
12/03/2022 Glasgow University Amateurs {GGP} 2-4 East Kilbride YM {GGP} +1/-1   GGP - Div. 1
12/03/2022 Rhu {GGP} 1-3 Erskine -3/+3   GGP - Div. 1
12/03/2022 East Kilbride RR 11-0 Strathclyde University {GGP} +3/-3   GGP - Div. 2
12/03/2022 Newshot 3-4 Giffnock Soccer Centre -5/+5   GGP - Div. 2
12/03/2022 Houston United 2-2 Carluke Thistle -10/+10   GGP - Div. 3A
12/03/2022 Ferguslie Star 1-4 Craigneuk -28/+28   GGP - Div. 3B
12/03/2022 Rannoch 0-3 Vale of Leven Amateurs -2/+2   GGP - Div. 3B
12/03/2022 Oban Saints {GGP} 2-4 Duncanrig -4/+4   GGP - Bobby Thomson Challenge Cup
05/03/2022 East Kilbride YM {GGP} 2-1 Cambria {GGP} -10/+10   GGP - Div. 1
05/03/2022 Erskine 6-1 Rhu {GGP} +8/-8   GGP - Div. 1
05/03/2022 Glasgow University Amateurs {GGP} 2-0 Calderglen +25/-25   GGP - Div. 1
05/03/2022 South Lochaber Thistle 2-3 Eastwood Parkmount -18/+18   GGP - Div. 1
05/03/2022 Giffnock Soccer Centre Jordanhill 2-2 East Kilbride RR +4/-4   GGP - Div. 2
05/03/2022 John Street 2-0 Langcraigs +10/-10   GGP - Div. 2
05/03/2022 Newshot 4-4 Dynamo East Kilbride -9/+9   GGP - Div. 2
05/03/2022 Houston United 8-0 Oban Saints {GGP} +2/-2   GGP - Div. 3A
05/03/2022 Antonine 3-2 Rannoch -10/+10   GGP - Div. 3B
05/03/2022 Craigneuk 4-2 Kirkfield United +1/-1   GGP - Div. 3B
05/03/2022 The Lovat Arms 2-3 Pollok Amateurs -10/+10   GGP - Div. 3B
05/03/2022 Giffnock Soccer Centre Reds 3-6 Belleaire AFC -31/+31   GGP - Bobby Thomson Challenge Cup
26/02/2022 Rhu {GGP} 1-2 Westerlands {GGP} -7/+7   GGP - Div. 1
26/02/2022 Belleaire AFC 0-2 Eastwood Parkmount B -20/+20   GGP - Div. 2
26/02/2022 East Kilbride RR 3-3 Giffnock Soccer Centre -6/+6   GGP - Div. 2
26/02/2022 John Street 0-9 Newshot -21/+21   GGP - Div. 2
26/02/2022 Oban Saints {GGP} 2-3 Viewfield Rovers {GGP} +9/-9   GGP - Div. 3A
26/02/2022 Craigneuk 5-3 Vale of Leven Amateurs +7/-7   GGP - Div. 3B
26/02/2022 Pollok Amateurs 1-6 Ferguslie Star -5/+5   GGP - Div. 3B
26/02/2022 Giffnock Soccer Centre Jordanhill 5-2 Langcraigs +1/-1   GGP - Bobby Thomson Challenge Cup
19/02/2022 South Lochaber Thistle 2-3 Erskine -19/+19   GGP - Div. 1
19/02/2022 Westerlands {GGP} 1-0 Glasgow University Amateurs {GGP} +8/-8   GGP - Div. 1
19/02/2022 Belleaire AFC 1-5 John Street -21/+21   GGP - Div. 2
19/02/2022 Strathclyde University {GGP} 0-2 Langcraigs -15/+15   GGP - Div. 2
19/02/2022 Giffnock Soccer Centre Reds 0-5 Colquhoun United -16/+16   GGP - Div. 3A
19/02/2022 Boswell 2-3 Craigneuk -7/+7   GGP - Div. 3B
19/02/2022 Ferguslie Star 8-0 Kirkfield United +21/-21   GGP - Div. 3B
19/02/2022 East Kilbride YM {GGP} 6-2 East Kilbride RR +27/-27 GGP - President's Lg. Cup
12/02/2022 Calderglen 2-1 Westerlands {GGP} -9/+9   GGP - Div. 1
12/02/2022 Cambria {GGP} 1-3 Erskine -14/+14   GGP - Div. 1
12/02/2022 Eastwood Parkmount 0-7 East Kilbride YM {GGP} -20/+20   GGP - Div. 1
12/02/2022 Glasgow University Amateurs {GGP} 3-2 South Lochaber Thistle +18/-18   GGP - Div. 1
12/02/2022 Belleaire AFC 2-2 Strathclyde University {GGP} ±0/±0   GGP - Div. 2
12/02/2022 East Kilbride RR 18-0 Eastwood Parkmount B +2/-2   GGP - Div. 2
12/02/2022 Langcraigs 1-3 Dynamo East Kilbride -9/+9   GGP - Div. 2
12/02/2022 Carluke Thistle 6-1 Oban Saints {GGP} +4/-4   GGP - Div. 3A
12/02/2022 Houston United 2-0 Giffnock Soccer Centre Reds -7/+7   GGP - Div. 3A
12/02/2022 Newshot 0-1 Viewfield Rovers {GGP} -6/+6   GGP - Bobby Thomson Challenge Cup
05/02/2022 Saint Patrick's FP {GGP} 5-0 Eastwood Parkmount +20/-20   GGP - Div. 1
05/02/2022 South Lochaber Thistle 3-3 Calderglen -5/+5   GGP - Div. 1
05/02/2022 Colquhoun United 0-3 Carluke Thistle -22/+22   GGP - Div. 3A
05/02/2022 Duncanrig 1-5 Houston United -10/+10   GGP - Div. 3A
05/02/2022 Boswell 5-2 Rhu {GGP} +5/-5   GGP - Bobby Thomson Challenge Cup
29/01/2022 Eaglesham {GGP} 0-3 Eastwood Parkmount -19/+19   GGP - Div. 1
29/01/2022 East Kilbride YM {GGP} 4-3 Saint Patrick's FP {GGP} -5/+5   GGP - Div. 1
29/01/2022 Eastwood Parkmount B 0-2 Langcraigs -8/+8   GGP - Div. 2
29/01/2022 Strathclyde University {GGP} 1-7 Newshot -11/+11   GGP - Div. 2
29/01/2022 Kilbarchan Thistle 3-2 Giffnock Soccer Centre Reds -6/+6   GGP - Div. 3A
29/01/2022 Viewfield Rovers {GGP} 2-3 Duncanrig -20/+20   GGP - Div. 3A
29/01/2022 Kirkfield United 2-1 Vale of Leven Amateurs +8/-8   GGP - Div. 3B
29/01/2022 Antonine 2-2 p Erskine -4/+4   GGP - Bobby Thomson Challenge Cup
29/01/2022 Carluke Thistle 2-1 Glasgow University Amateurs {GGP} -5/+5   GGP - Bobby Thomson Challenge Cup
29/01/2022 East Kilbride RR 10-0 The Lovat Arms +1/-1   GGP - Bobby Thomson Challenge Cup
29/01/2022 Ferguslie Star 2-4 Dynamo East Kilbride -24/+24   GGP - Bobby Thomson Challenge Cup
29/01/2022 Giffnock Soccer Centre p 2-2 John Street -14/+14   GGP - Bobby Thomson Challenge Cup
22/01/2022 Cambria {GGP} 4-0 Rhu {GGP} +14/-14   GGP - Div. 1
22/01/2022 Eastwood Parkmount 0-0 Erskine -5/+5   GGP - Div. 1
22/01/2022 Belleaire AFC 1-5 East Kilbride RR +1/-1   GGP - Div. 2
22/01/2022 Giffnock Soccer Centre 5-4 Dynamo East Kilbride -8/+8   GGP - Div. 2
22/01/2022 Giffnock Soccer Centre Jordanhill 4-0 Langcraigs +3/-3   GGP - Div. 2
22/01/2022 John Street 2-5 Strathclyde University {GGP} -34/+34   GGP - Div. 2
22/01/2022 Newshot 7-0 Eastwood Parkmount B +3/-3   GGP - Div. 2
22/01/2022 Duncanrig 4-0 Giffnock Soccer Centre Reds +5/-5   GGP - Div. 3A
22/01/2022 Kilbarchan Thistle 1-2 Viewfield Rovers {GGP} +5/-5   GGP - Div. 3A
22/01/2022 Oban Saints {GGP} 1-4 Colquhoun United -9/+9   GGP - Div. 3A
22/01/2022 Boswell 3-1 Vale of Leven Amateurs +13/-13   GGP - Div. 3B
22/01/2022 Craigneuk 1-2 Antonine -13/+13   GGP - Div. 3B
22/01/2022 Saint Patrick's FP {GGP} 2-1 Westerlands {GGP} -8/+8   GGP - Bobby Thomson Challenge Cup
22/01/2022 South Lochaber Thistle 2-4 East Kilbride YM {GGP} -17/+17   GGP - Bobby Thomson Challenge Cup
15/01/2022 Eaglesham {GGP} 3-3 Saint Patrick's FP {GGP} +5/-5   GGP - Div. 1
15/01/2022 Rhu {GGP} 2-2 Glasgow University Amateurs {GGP} +2/-2   GGP - Div. 1
15/01/2022 Westerlands {GGP} 1-2 Erskine -2/+2   GGP - Div. 1
15/01/2022 Belleaire AFC 0-7 Newshot -9/+9   GGP - Div. 2
15/01/2022 Dynamo East Kilbride 7-0 Eastwood Parkmount B +10/-10   GGP - Div. 2
15/01/2022 Langcraigs 5-3 John Street +13/-13   GGP - Div. 2
15/01/2022 Oban Saints {GGP} 0-2 Kilbarchan Thistle -9/+9   GGP - Div. 3A
15/01/2022 Antonine 2-1 Ferguslie Star +8/-8   GGP - Div. 3B
15/01/2022 The Lovat Arms 2-6 Boswell -6/+6   GGP - Div. 3B
15/01/2022 Vale of Leven Amateurs 3-0 Pollok Amateurs -2/+2   GGP - Div. 3B
15/01/2022 Eastwood Parkmount 1-1 p Cambria {GGP} -8/+8   GGP - Bobby Thomson Challenge Cup
15/01/2022 Houston United 2-3 Colquhoun United -22/+22   GGP - Bobby Thomson Challenge Cup
15/01/2022 Kirkfield United 10-0 Rannoch +10/-10   GGP - Bobby Thomson Challenge Cup
15/01/2022 Strathclyde University {GGP} 0-6 Giffnock Soccer Centre Jordanhill -10/+10   GGP - Bobby Thomson Challenge Cup
15/01/2022 South Lochaber Thistle 3-5 Giffnock Soccer Centre -18/+18 GGP - President's Lg. Cup
08/01/2022 Giffnock Soccer Centre 3-1 Giffnock Soccer Centre Jordanhill +3/-3   GGP - Div. 2
08/01/2022 Pollok Amateurs 2-5 Kirkfield United -7/+7   GGP - Div. 3B
18/12/2021 Eaglesham {GGP} 0-4 Cambria {GGP} -42/+42   GGP - Div. 1
18/12/2021 Rhu {GGP} 2-3 Eastwood Parkmount +2/-2   GGP - Div. 1
18/12/2021 Eastwood Parkmount B 1-7 Giffnock Soccer Centre -3/+3   GGP - Div. 2
18/12/2021 John Street 1-2 Giffnock Soccer Centre Jordanhill +3/-3   GGP - Div. 2
18/12/2021 Colquhoun United 3-2 Kilbarchan Thistle -1/+1   GGP - Div. 3A
18/12/2021 Antonine 1-1 Pollok Amateurs -13/+13   GGP - Div. 3B
18/12/2021 Vale of Leven Amateurs 6-1 Kirkfield United +17/-17   GGP - Div. 3B
11/12/2021 Calderglen 3-1 Cambria {GGP} -3/+3   GGP - Div. 1
11/12/2021 Glasgow University Amateurs {GGP} 3-3 Erskine ±0/±0   GGP - Div. 1
11/12/2021 Saint Patrick's FP {GGP} 1-5 South Lochaber Thistle -24/+24   GGP - Div. 1
11/12/2021 Westerlands {GGP} 3-3 Rhu {GGP} -4/+4   GGP - Div. 1
11/12/2021 Langcraigs 2-1 Eastwood Parkmount B -4/+4   GGP - Div. 2
11/12/2021 Newshot 0-5 East Kilbride RR -21/+21   GGP - Div. 2
11/12/2021 Kilbarchan Thistle 2-2 Duncanrig ±0/±0   GGP - Div. 3A
11/12/2021 Viewfield Rovers {GGP} 6-3 Giffnock Soccer Centre Reds -3/+3   GGP - Div. 3A
11/12/2021 Antonine 9-0 The Lovat Arms +6/-6   GGP - Div. 3B
11/12/2021 Boswell 3-1 Pollok Amateurs -5/+5   GGP - Div. 3B
11/12/2021 Kirkfield United 1-3 Craigneuk -11/+11   GGP - Div. 3B
11/12/2021 Giffnock Soccer Centre 4-1 Eaglesham {GGP} ±0/±0   GGP - Bobby Thomson Challenge Cup
04/12/2021 Cambria {GGP} 0-6 Glasgow University Amateurs {GGP} -45/+45   GGP - Div. 1
04/12/2021 Eastwood Parkmount 2-1 Westerlands {GGP} -6/+6   GGP - Div. 1
04/12/2021 Erskine 0-5 Calderglen -28/+28   GGP - Div. 1
04/12/2021 East Kilbride RR 5-1 Dynamo East Kilbride +1/-1   GGP - Div. 2
04/12/2021 John Street 7-3 Belleaire AFC +11/-11   GGP - Div. 2
04/12/2021 Strathclyde University {GGP} 0-2 Giffnock Soccer Centre +5/-5   GGP - Div. 2
04/12/2021 Carluke Thistle 0-1 Houston United +1/-1   GGP - Div. 3A
04/12/2021 Colquhoun United 1-4 Viewfield Rovers {GGP} -9/+9   GGP - Div. 3A
04/12/2021 Giffnock Soccer Centre Reds 1-1 Oban Saints {GGP} -2/+2   GGP - Div. 3A
04/12/2021 Craigneuk 3-4 Boswell -16/+16   GGP - Div. 3B
04/12/2021 Rannoch 0-1 Antonine +8/-8   GGP - Div. 3B
04/12/2021 The Lovat Arms 0-9 Ferguslie Star -9/+9   GGP - Div. 3B
04/12/2021 Langcraigs 3-1 Kilbarchan Thistle +18/-18   GGP - Bobby Thomson Challenge Cup
04/12/2021 Rhu {GGP} 3-0 Pollok Amateurs +4/-4   GGP - Bobby Thomson Challenge Cup
27/11/2021 Eaglesham {GGP} 2-4 East Kilbride YM {GGP} -2/+2   GGP - Div. 1
27/11/2021 Glasgow University Amateurs {GGP} 0-4 Eastwood Parkmount -21/+21   GGP - Div. 1
27/11/2021 Rhu {GGP} 0-2 South Lochaber Thistle +4/-4   GGP - Div. 1
27/11/2021 Saint Patrick's FP {GGP} 2-1 Erskine -3/+3   GGP - Div. 1
27/11/2021 Belleaire AFC 0-8 Giffnock Soccer Centre -6/+6   GGP - Div. 2
27/11/2021 Dynamo East Kilbride 3-3 Giffnock Soccer Centre Jordanhill +5/-5   GGP - Div. 2
27/11/2021 Eastwood Parkmount B 2-3 Strathclyde University {GGP} -7/+7   GGP - Div. 2
27/11/2021 John Street 3-5 East Kilbride RR +4/-4   GGP - Div. 2
27/11/2021 Newshot 6-0 Langcraigs +6/-6   GGP - Div. 2
27/11/2021 Duncanrig 3-0 Colquhoun United +20/-20   GGP - Div. 3A
27/11/2021 Giffnock Soccer Centre Reds 2-4 Carluke Thistle +1/-1   GGP - Div. 3A
27/11/2021 Kilbarchan Thistle 0-8 Houston United -16/+16   GGP - Div. 3A
27/11/2021 Boswell 6-1 The Lovat Arms +4/-4   GGP - Div. 3B
27/11/2021 Ferguslie Star 3-0 Antonine +13/-13   GGP - Div. 3B
27/11/2021 Kirkfield United 6-0 Pollok Amateurs +6/-6   GGP - Div. 3B
27/11/2021 Vale of Leven Amateurs 5-2 Rannoch -2/+2   GGP - Div. 3B
20/11/2021 Eastwood Parkmount 2-2 South Lochaber Thistle +7/-7   GGP - Div. 1
20/11/2021 Erskine 2-3 Cambria {GGP} -17/+17   GGP - Div. 1
20/11/2021 Glasgow University Amateurs {GGP} 4-3 Eaglesham {GGP} +8/-8   GGP - Div. 1
20/11/2021 Westerlands {GGP} 1-3 East Kilbride YM {GGP} +4/-4   GGP - Div. 1
20/11/2021 Giffnock Soccer Centre 7-1 Langcraigs +3/-3   GGP - Div. 2
20/11/2021 John Street 2-7 Dynamo East Kilbride -37/+37   GGP - Div. 2
20/11/2021 Newshot 5-2 Strathclyde University {GGP} -2/+2   GGP - Div. 2
20/11/2021 Carluke Thistle 3-2 Kilbarchan Thistle -3/+3   GGP - Div. 3A
20/11/2021 Colquhoun United 2-1 Giffnock Soccer Centre Reds -8/+8   GGP - Div. 3A
20/11/2021 Duncanrig 5-1 Oban Saints {GGP} +8/-8   GGP - Div. 3A
20/11/2021 Antonine 2-2 Boswell -7/+7   GGP - Div. 3B
20/11/2021 Kirkfield United 4-2 Ferguslie Star +21/-21   GGP - Div. 3B
13/11/2021 Cambria {GGP} 1-2 Eastwood Parkmount -3/+3   GGP - Div. 1
13/11/2021 Glasgow University Amateurs {GGP} 3-3 Westerlands {GGP} -6/+6   GGP - Div. 1
13/11/2021 Saint Patrick's FP {GGP} 4-3 Rhu {GGP} -9/+9   GGP - Div. 1
13/11/2021 South Lochaber Thistle 2-2 Eaglesham {GGP} -12/+12   GGP - Div. 1
13/11/2021 Eastwood Parkmount B 1-3 Dynamo East Kilbride -6/+6   GGP - Div. 2
13/11/2021 Giffnock Soccer Centre 5-2 East Kilbride RR +26/-26   GGP - Div. 2
13/11/2021 Giffnock Soccer Centre Jordanhill 2-3 Newshot -11/+11   GGP - Div. 2
13/11/2021 Langcraigs 2-1 Strathclyde University {GGP} -1/+1   GGP - Div. 2
13/11/2021 Carluke Thistle 1-4 Colquhoun United -34/+34   GGP - Div. 3A
13/11/2021 Giffnock Soccer Centre Reds 1-3 Duncanrig -5/+5   GGP - Div. 3A
13/11/2021 Viewfield Rovers {GGP} 2-4 Kilbarchan Thistle -33/+33   GGP - Div. 3A
13/11/2021 Boswell 3-2 Kirkfield United +1/-1   GGP - Div. 3B
13/11/2021 Pollok Amateurs 1-6 Craigneuk -5/+5   GGP - Div. 3B
13/11/2021 Vale of Leven Amateurs 4-1 The Lovat Arms -1/+1   GGP - Div. 3B
12/11/2021 Ferguslie Star 4-1 Rannoch -3/+3   GGP - Div. 3B
06/11/2021 Eastwood Parkmount 3-1 Eaglesham {GGP} +8/-8   GGP - Div. 1
06/11/2021 Glasgow University Amateurs {GGP} 0-5 Saint Patrick's FP {GGP} -18/+18   GGP - Div. 1
06/11/2021 Westerlands {GGP} 3-0 Cambria {GGP} +24/-24   GGP - Div. 1
06/11/2021 Dynamo East Kilbride 2-0 Belleaire AFC ±0/±0   GGP - Div. 2
06/11/2021 John Street 5-1 Eastwood Parkmount B +8/-8   GGP - Div. 2
06/11/2021 Strathclyde University {GGP} 3-7 Giffnock Soccer Centre Jordanhill -5/+5   GGP - Div. 2
06/11/2021 Carluke Thistle 4-0 Duncanrig +10/-10   GGP - Div. 3A
06/11/2021 Colquhoun United 4-1 Oban Saints {GGP} +4/-4   GGP - Div. 3A
06/11/2021 Pollok Amateurs 0-8 Vale of Leven Amateurs -14/+14   GGP - Div. 3B
06/11/2021 Rannoch 0-3 Craigneuk +1/-1   GGP - Div. 3B
06/11/2021 The Lovat Arms 3-9 Kirkfield United -19/+19   GGP - Div. 3B
30/10/2021 Cambria {GGP} 1-7 East Kilbride YM {GGP} -11/+11   GGP - Div. 1
30/10/2021 Erskine 2-1 Eaglesham {GGP} +1/-1   GGP - Div. 1
30/10/2021 Saint Patrick's FP {GGP} 4-2 Calderglen +8/-8   GGP - Div. 1
30/10/2021 Westerlands {GGP} 2-1 Eastwood Parkmount +16/-16   GGP - Div. 1
30/10/2021 Giffnock Soccer Centre 4-1 Newshot +11/-11   GGP - Div. 2
30/10/2021 Strathclyde University {GGP} 1-7 East Kilbride RR -2/+2   GGP - Div. 2
30/10/2021 Duncanrig 0-7 Viewfield Rovers {GGP} -18/+18   GGP - Div. 3A
30/10/2021 Oban Saints {GGP} 2-5 Carluke Thistle -5/+5   GGP - Div. 3A
30/10/2021 Pollok Amateurs 0-5 Antonine -7/+7   GGP - Div. 3B
30/10/2021 Kirkfield United 1-4 Dynamo East Kilbride -27/+27   GGP - President's Lg. Cup
23/10/2021 Eaglesham {GGP} 0-7 Calderglen -44/+44   GGP - Div. 1
23/10/2021 East Kilbride YM {GGP} 5-4 Glasgow University Amateurs {GGP} -9/+9   GGP - Div. 1
23/10/2021 Erskine 3-0 Eastwood Parkmount +20/-20   GGP - Div. 1
23/10/2021 Rhu {GGP} 3-3 Cambria {GGP} +2/-2   GGP - Div. 1
23/10/2021 Saint Patrick's FP {GGP} 4-0 Westerlands {GGP} +2/-2   GGP - Div. 1
23/10/2021 Dynamo East Kilbride 4-3 Langcraigs ±0/±0   GGP - Div. 2
23/10/2021 East Kilbride RR 3-2 Giffnock Soccer Centre Jordanhill -7/+7   GGP - Div. 2
23/10/2021 Giffnock Soccer Centre 2-0 Strathclyde University {GGP} -6/+6   GGP - Div. 2
23/10/2021 Newshot 5-3 John Street -2/+2   GGP - Div. 2
23/10/2021 Carluke Thistle 7-2 Giffnock Soccer Centre Reds +3/-3   GGP - Div. 3A
23/10/2021 Houston United 6-1 Colquhoun United +5/-5   GGP - Div. 3A
23/10/2021 Kilbarchan Thistle 3-0 Oban Saints {GGP} +8/-8   GGP - Div. 3A
23/10/2021 Antonine 2-1 Craigneuk +6/-6   GGP - Div. 3B
23/10/2021 Ferguslie Star 6-0 Boswell +18/-18   GGP - Div. 3B
23/10/2021 Pollok Amateurs 4-5 The Lovat Arms -11/+11   GGP - Div. 3B
23/10/2021 Rannoch 4-4 Kirkfield United +10/-10   GGP - Div. 3B
16/10/2021 Cambria {GGP} 1-3 Saint Patrick's FP {GGP} -6/+6   GGP - Div. 1
16/10/2021 Eaglesham {GGP} 2-1 Glasgow University Amateurs {GGP} -3/+3   GGP - Div. 1
16/10/2021 Erskine 3-1 Westerlands {GGP} -1/+1   GGP - Div. 1
16/10/2021 Giffnock Soccer Centre 8-0 Eastwood Parkmount B +3/-3   GGP - Div. 2
16/10/2021 Langcraigs 2-6 East Kilbride RR ±0/±0   GGP - Div. 2
16/10/2021 Newshot 5-0 Belleaire AFC +2/-2   GGP - Div. 2
16/10/2021 Strathclyde University {GGP} 3-4 Dynamo East Kilbride -4/+4   GGP - Div. 2
16/10/2021 Giffnock Soccer Centre Reds 0-2 Kilbarchan Thistle -9/+9   GGP - Div. 3A
16/10/2021 Oban Saints {GGP} 1-2 Duncanrig -1/+1   GGP - Div. 3A
16/10/2021 Boswell 2-1 Rannoch -10/+10   GGP - Div. 3B
16/10/2021 Ferguslie Star 8-1 The Lovat Arms +4/-4   GGP - Div. 3B
09/10/2021 Calderglen 3-3 Eastwood Parkmount -3/+3   GGP - Div. 1
09/10/2021 Cambria {GGP} 7-1 Westerlands {GGP} +19/-19   GGP - Div. 1
09/10/2021 Saint Patrick's FP {GGP} 6-2 Glasgow University Amateurs {GGP} +7/-7   GGP - Div. 1
09/10/2021 Dynamo East Kilbride 3-4 Giffnock Soccer Centre +6/-6   GGP - Div. 2
09/10/2021 Strathclyde University {GGP} 3-4 John Street -3/+3   GGP - Div. 2
09/10/2021 Duncanrig 5-0 Kilbarchan Thistle +21/-21   GGP - Div. 3A
09/10/2021 Rannoch 2-7 Pollok Amateurs -38/+38   GGP - Div. 3B
09/10/2021 Vale of Leven Amateurs 1-7 Craigneuk -40/+40   GGP - Div. 3B
09/10/2021 Carluke Thistle p 2-2 Viewfield Rovers {GGP} +4/-4 GGP - President's Lg. Cup
09/10/2021 Colquhoun United 1-2 Newshot -4/+4 GGP - President's Lg. Cup
09/10/2021 Houston United 3-1 Belleaire AFC -7/+7   GGP - President's Lg. Cup
09/10/2021 South Lochaber Thistle 8-2 Antonine +12/-12   GGP - President's Lg. Cup
02/10/2021 Calderglen 3-1 Rhu {GGP} -3/+3   GGP - Div. 1
02/10/2021 Eastwood Parkmount 1-2 Saint Patrick's FP {GGP} -8/+8   GGP - Div. 1
02/10/2021 Glasgow University Amateurs {GGP} 2-2 Cambria {GGP} -3/+3   GGP - Div. 1
02/10/2021 Westerlands {GGP} 0-1 Eaglesham {GGP} +2/-2   GGP - Div. 1
02/10/2021 Giffnock Soccer Centre Jordanhill 7-1 Dynamo East Kilbride +9/-9   GGP - Div. 2
02/10/2021 Strathclyde University {GGP} 2-1 Eastwood Parkmount B +1/-1   GGP - Div. 2
02/10/2021 Kilbarchan Thistle 3-2 Colquhoun United +8/-8   GGP - Div. 3A
02/10/2021 Oban Saints {GGP} 5-1 Giffnock Soccer Centre Reds +20/-20   GGP - Div. 3A
02/10/2021 Boswell 3-0 Antonine +24/-24   GGP - Div. 3B
18/09/2021 Calderglen 6-5 Eaglesham {GGP} +2/-2   GGP - Div. 1
18/09/2021 Saint Patrick's FP {GGP} 2-1 East Kilbride YM {GGP} +14/-14   GGP - Div. 1
18/09/2021 Eastwood Parkmount B 0-6 Giffnock Soccer Centre Jordanhill -8/+8   GGP - Div. 2
11/09/2021 Cambria {GGP} 1-2 Calderglen -3/+3   GGP - Div. 1
11/09/2021 Eaglesham {GGP} 2-0 Erskine +9/-9   GGP - Div. 1
11/09/2021 East Kilbride YM {GGP} 6-0 Westerlands {GGP} +2/-2   GGP - Div. 1
11/09/2021 Rhu {GGP} 2-3 Saint Patrick's FP {GGP} +5/-5   GGP - Div. 1
11/09/2021 Dynamo East Kilbride 0-6 Newshot -20/+20   GGP - Div. 2
11/09/2021 East Kilbride RR 13-0 Belleaire AFC +2/-2   GGP - Div. 2
11/09/2021 John Street 1-4 Giffnock Soccer Centre -4/+4   GGP - Div. 2
11/09/2021 Langcraigs 1-1 Giffnock Soccer Centre Jordanhill +9/-9   GGP - Div. 2
11/09/2021 Giffnock Soccer Centre Reds 2-5 Houston United +2/-2   GGP - Div. 3A
11/09/2021 Kilbarchan Thistle 2-4 Carluke Thistle -7/+7   GGP - Div. 3A
11/09/2021 Pollok Amateurs 0-4 Boswell -8/+8   GGP - Div. 3B
11/09/2021 The Lovat Arms 0-2 Craigneuk +3/-3   GGP - Div. 3B
11/09/2021 Duncanrig 5-1 Kirkfield United +16/-16   GGP - President's Lg. Cup
11/09/2021 Oban Saints {GGP} 1-5 Colquhoun United -16/+16   GGP - President's Lg. Cup
04/09/2021 Saint Patrick's FP {GGP} 2-2 Eaglesham {GGP} -6/+6   GGP - Div. 1
04/09/2021 Eastwood Parkmount B 2-5 Newshot -1/+1   GGP - Div. 2
04/09/2021 Langcraigs 0-2 Giffnock Soccer Centre +3/-3   GGP - Div. 2
04/09/2021 Houston United 3-1 Viewfield Rovers {GGP} +8/-8   GGP - Div. 3A
04/09/2021 Craigneuk 3-3 Rannoch -14/+14   GGP - Div. 3B
04/09/2021 The Lovat Arms 0-3 Vale of Leven Amateurs -2/+2   GGP - Div. 3B
01/09/2021 Calderglen 2-2 Erskine -5/+5   GGP - Div. 1
01/09/2021 Cambria {GGP} 3-3 Eaglesham {GGP} +2/-2   GGP - Div. 1
01/09/2021 East Kilbride YM {GGP} 3-1 Eastwood Parkmount -1/+1   GGP - Div. 1
01/09/2021 Westerlands {GGP} 0-7 Saint Patrick's FP {GGP} -20/+20   GGP - Div. 1
01/09/2021 Giffnock Soccer Centre Jordanhill 3-3 John Street -11/+11   GGP - Div. 2
01/09/2021 Langcraigs 0-1 Newshot +6/-6   GGP - Div. 2
01/09/2021 Duncanrig 2-2 Carluke Thistle +3/-3   GGP - Div. 3A
01/09/2021 Houston United 4-2 Kilbarchan Thistle -5/+5   GGP - Div. 3A
01/09/2021 Antonine 2-2 Vale of Leven Amateurs -4/+4   GGP - Div. 3B
01/09/2021 Ferguslie Star 8-0 Pollok Amateurs +4/-4   GGP - Div. 3B
01/09/2021 The Lovat Arms 2-2 Rannoch -5/+5   GGP - Div. 3B
28/08/2021 Rhu {GGP} 1-8 Eaglesham {GGP} -25/+25   GGP - Div. 1
28/08/2021 Giffnock Soccer Centre Jordanhill 3-0 Giffnock Soccer Centre +26/-26   GGP - Div. 2
28/08/2021 Craigneuk 5-0 Pollok Amateurs +2/-2   GGP - Div. 3B
28/08/2021 Calderglen 2-3 Colquhoun United -13/+13   GGP - President's Lg. Cup
28/08/2021 Cambria {GGP} 0-3 Duncanrig -23/+23   GGP - President's Lg. Cup
28/08/2021 Carluke Thistle 5-2 Kirkfield United +4/-4   GGP - President's Lg. Cup
28/08/2021 East Kilbride RR 7-1 Boswell +2/-2   GGP - President's Lg. Cup
28/08/2021 Eastwood Parkmount 1-2 East Kilbride YM {GGP} +1/-1   GGP - President's Lg. Cup
28/08/2021 Giffnock Soccer Centre Reds 1-2 Weir Recreation -4/+4   GGP - President's Lg. Cup
28/08/2021 Kilbarchan Thistle 4-2 Saint Patrick's FP {GGP} +20/-20   GGP - President's Lg. Cup
28/08/2021 Langcraigs 0-2 Newshot +1/-1   GGP - President's Lg. Cup
28/08/2021 The Lovat Arms 2-3 Antonine +8/-8   GGP - President's Lg. Cup
28/08/2021 Vale of Leven Amateurs 2-6 South Lochaber Thistle -21/+21   GGP - President's Lg. Cup
28/08/2021 Viewfield Rovers {GGP} 4-3 Houston United +5/-5   GGP - President's Lg. Cup
28/08/2021 Westerlands {GGP} 4-1 Rannoch +2/-2   GGP - President's Lg. Cup
25/08/2021 Eastwood Parkmount 2-1 Cambria {GGP} -3/+3   GGP - Div. 1
25/08/2021 The Lovat Arms 3-2 Antonine +22/-22   GGP - Div. 3B
25/08/2021 Duncanrig 3-4 Carluke Thistle -2/+2   GGP - President's Lg. Cup
25/08/2021 Giffnock Soccer Centre Jordanhill 3-1 Craigneuk +5/-5   GGP - President's Lg. Cup
25/08/2021 Langcraigs 2-2 Westerlands {GGP} -3/+3   GGP - President's Lg. Cup
25/08/2021 Pollok Amateurs 0-8 Giffnock Soccer Centre -3/+3   GGP - President's Lg. Cup
25/08/2021 Saint Patrick's FP {GGP} 1-3 Viewfield Rovers {GGP} -9/+9   GGP - President's Lg. Cup
25/08/2021 Vale of Leven Amateurs 3-2 Ferguslie Star +4/-4   GGP - President's Lg. Cup
24/08/2021 Giffnock Soccer Centre Reds 3-3 John Street +2/-2   GGP - President's Lg. Cup
24/08/2021 Weir Recreation 0-4 East Kilbride YM {GGP} -6/+6   GGP - President's Lg. Cup
21/08/2021 Erskine 0-5 East Kilbride YM {GGP} -15/+15   GGP - Div. 1
21/08/2021 Kirkfield United 1-3 Antonine -11/+11   GGP - Div. 3B
21/08/2021 Belleaire AFC 2-8 Saint Patrick's FP {GGP} -11/+11   GGP - President's Lg. Cup
21/08/2021 Carluke Thistle 3-1 Cambria {GGP} -1/+1   GGP - President's Lg. Cup
21/08/2021 Colquhoun United 1-1 Rhu {GGP} -11/+11   GGP - President's Lg. Cup
21/08/2021 Craigneuk 2-1 Boswell -3/+3   GGP - President's Lg. Cup
21/08/2021 Dynamo East Kilbride 2-3 Duncanrig -10/+10   GGP - President's Lg. Cup
21/08/2021 Giffnock Soccer Centre 3-1 Eaglesham {GGP} -3/+3   GGP - President's Lg. Cup
21/08/2021 Giffnock Soccer Centre Jordanhill 0-4 East Kilbride RR -12/+12   GGP - President's Lg. Cup
21/08/2021 Giffnock Soccer Centre Reds 1-6 Eastwood Parkmount -16/+16   GGP - President's Lg. Cup
21/08/2021 Langcraigs 7-1 Rannoch +10/-10   GGP - President's Lg. Cup
21/08/2021 Newshot 4-1 Westcliff +3/-3   GGP - President's Lg. Cup
21/08/2021 Oban Saints {GGP} 3-0 Calderglen +37/-37   GGP - President's Lg. Cup
21/08/2021 The Lovat Arms 1-5 Vale of Leven Amateurs -4/+4   GGP - President's Lg. Cup
21/08/2021 Viewfield Rovers {GGP} 5-1 Kilbarchan Thistle +3/-3   GGP - President's Lg. Cup
21/08/2021 Weir Recreation 1-2 John Street -12/+12   GGP - President's Lg. Cup
18/08/2021 Antonine 4-1 Vale of Leven Amateurs +16/-16   GGP - President's Lg. Cup
18/08/2021 Calderglen 2-1 Rhu {GGP} -9/+9   GGP - President's Lg. Cup
18/08/2021 Cambria {GGP} 2-0 Dynamo East Kilbride +13/-13   GGP - President's Lg. Cup
18/08/2021 Colquhoun United 2-0 Erskine +10/-10   GGP - President's Lg. Cup
18/08/2021 East Kilbride YM {GGP} 5-0 Giffnock Soccer Centre Reds +1/-1   GGP - President's Lg. Cup
18/08/2021 Eastwood Parkmount 3-2 John Street -4/+4   GGP - President's Lg. Cup
18/08/2021 Ferguslie Star 5-4 The Lovat Arms -10/+10   GGP - President's Lg. Cup
18/08/2021 Giffnock Soccer Centre Jordanhill 4-3 Boswell -6/+6   GGP - President's Lg. Cup
18/08/2021 Kilbarchan Thistle 4-2 Belleaire AFC ±0/±0   GGP - President's Lg. Cup
18/08/2021 Saint Patrick's FP {GGP} 0-5 Houston United -22/+22   GGP - President's Lg. Cup
18/08/2021 Westcliff 2-2 Langcraigs -8/+8   GGP - President's Lg. Cup
18/08/2021 Westerlands {GGP} 3-7 Newshot -8/+8   GGP - President's Lg. Cup
14/08/2021 Colquhoun United 5-0 Duncanrig +25/-25   GGP - Div. 3A
14/08/2021 Vale of Leven Amateurs 9-1 Boswell +27/-27   GGP - Div. 3B
14/08/2021 Antonine 4-3 Ferguslie Star +4/-4   GGP - President's Lg. Cup
14/08/2021 Belleaire AFC 2-6 Viewfield Rovers {GGP} -1/+1   GGP - President's Lg. Cup
14/08/2021 Craigneuk 0-1 East Kilbride RR +6/-6   GGP - President's Lg. Cup
14/08/2021 Dynamo East Kilbride 3-7 Carluke Thistle -21/+21   GGP - President's Lg. Cup
14/08/2021 Eaglesham {GGP} 3-0 Pollok Amateurs -1/+1   GGP - President's Lg. Cup
14/08/2021 East Kilbride YM {GGP} 5-0 John Street +3/-3   GGP - President's Lg. Cup
14/08/2021 Eastwood Parkmount 3-0 Weir Recreation +9/-9   GGP - President's Lg. Cup
14/08/2021 Erskine 1-1 Calderglen +1/-1   GGP - President's Lg. Cup
14/08/2021 Houston United 4-1 Kilbarchan Thistle -1/+1   GGP - President's Lg. Cup
14/08/2021 Kirkfield United 2-2 Cambria {GGP} -5/+5   GGP - President's Lg. Cup
14/08/2021 Rannoch 1-3 Newshot +6/-6   GGP - President's Lg. Cup
14/08/2021 Rhu {GGP} 5-3 Oban Saints {GGP} +12/-12   GGP - President's Lg. Cup
14/08/2021 South Lochaber Thistle 8-2 The Lovat Arms +1/-1   GGP - President's Lg. Cup
14/08/2021 Westcliff 4-0 Westerlands {GGP} +13/-13   GGP - President's Lg. Cup