SCOTTISH FOOTBALL RESULTS DATABASE
Saturday Amateur

INDEX SATURDAY AMATEUR CLUB RANKINGS SATURDAY AMATEUR RESULTS  

SCOTTISH FA CUP SCOTTISH AMATEUR CUP WEST AMATEUR CUP EAST AMATEUR CUP FIFE AMATEUR CUP
 SOUTH AMATEUR CUP NORTH OF TAY AMATEUR CUPNORTH AMATEUR CUPHIGHLAND AMATEUR CUPABERDEENSHIRE
ARRANAYRSHIREBORDERCAITHNESSCALEDONIAN
CENTRAL SCOTTISHDUNDEE SATURDAY MORNINGEDINBURGH CHURCHESGLASGOW COLLEGESGLASGOW SATURDAY MORNING
GREATER GLASGOW PREMIERIFA SCOTTISH SUPPORTERSINVERNESS & DISTRICTKINGDOM OF FIFELEWIS & HARRIS
LOTHIAN & EDINBURGHMIDLANDSNORTH WEST SUTHERLANDORKNEYPERTHSHIRE
SATURDAY MORNINGSCOTTISH AFLSCOTTISH PREMIER AFLSHETLANDSTIRLING & DISTRICT
STRATHCLYDE EV. CHURCHESUIST & BARRAWEST HIGHLANDWEST OF SCOTLAND U21
PERTHSHIRE AFA RESULTS
DATE TEAM 1   SCORE   TEAM 2 PTS   COMPETITION
17/02/2024 Methven Athletic 0-6 Stanley -3/+3   PER - Ashleigh Cup
17/02/2024 Balmoral United 2-1 Alyth +7/-7   PER - Div. 1
17/02/2024 Burrelton Rovers 0-4 Vale of Earn -11/+11   PER - Div. 1
17/02/2024 Auchterarder Primrose 5-1 Vale of Atholl +7/-7   PER - Div. 2
17/02/2024 Bridgeton United 1-1 Luncarty Amateurs +6/-6   PER - Div. 2
17/02/2024 FC Romania 10-0 Abernethy +1/-1   PER - Div. 2
10/02/2024 Alyth 0-3 Burrelton Rovers -21/+21 PER - Ashleigh Cup
10/02/2024 Auchterarder Primrose 5-2 Bridgeton United +19/-19   PER - Ashleigh Cup
10/02/2024 Breadalbane 1-3 Vale of Earn -20/+20 PER - Ashleigh Cup
10/02/2024 Vale of Atholl 2-3 Wolfhill -1/+1   PER - Ashleigh Cup
10/02/2024 Jeanfield Swifts Amateurs 3-3 Saint John's -11/+11   PER - Div. 1
10/02/2024 Luncarty Amateurs 5-1 FC Romania +2/-2   PER - Div. 2
03/02/2024 Balmoral United 8-0 Kinnoull Reds +6/-6   PER - Ashleigh Cup
03/02/2024 Alyth 1-6 Kettins -11/+11   PER - Div. 1
03/02/2024 Vale of Earn 1-0 Jeanfield Swifts Amateurs ±0/±0   PER - Div. 1
03/02/2024 Bridgeton United 3-1 Vale of Atholl -1/+1   PER - Div. 2
03/02/2024 Stanley 11-1 Pitfour ±0/±0   PER - Div. 2
03/02/2024 Wolfhill 0-1 Auchterarder Primrose -12/+12   PER - Div. 2
03/02/2024 Burrelton Rovers 5-0 Methven Athletic ±0/±0 PER - Perthshire Cup
03/02/2024 FC Romania 1-6 Breadalbane ±0/±0 PER - Perthshire Cup
27/01/2024 Saint John's 2-6 Balmoral United -46/+46   PER - Div. 1
27/01/2024 Vale of Earn 4-2 Letham Community -7/+7   PER - Div. 1
27/01/2024 Abernethy 0-3 Vale of Atholl +2/-2   PER - Div. 2
27/01/2024 FC Romania 3-4 Kinnoull Reds -19/+19   PER - Div. 2
27/01/2024 Bridgeton United 2-6 Kettins -1/+1 PER - Perthshire Cup
27/01/2024 Wolfhill 2-3 Stanley +2/-2 PER - Perthshire Cup
20/01/2024 Auchterarder Primrose 2-5 Luncarty Amateurs -10/+10   PER - Div. 2
20/01/2024 FC Romania 3-2 Methven Athletic -6/+6   PER - Div. 2
20/01/2024 Jeanfield Swifts Amateurs 4-1 Alyth +1/-1 PER - Perthshire Cup
20/01/2024 Pitfour 1-4 Kinnoull Reds -3/+3 PER - Perthshire Cup
13/01/2024 Letham Community 3-2 Burrelton Rovers +18/-18   PER - Div. 1
13/01/2024 Luncarty Amateurs 18-0 Methven Athletic +5/-5   PER - Div. 2
13/01/2024 Pitfour 5-2 Abernethy +10/-10   PER - Div. 2
13/01/2024 Vale of Atholl 0-3 Stanley ±0/±0   PER - Div. 2
06/01/2024 Kettins 4-1 Burrelton Rovers +2/-2   PER - Div. 1
06/01/2024 Kinnoull Reds 7-2 Abernethy +1/-1   PER - Div. 2
16/12/2023 Alyth 2-2 Breadalbane +11/-11   PER - Div. 1
16/12/2023 Letham Community 0-12 Vale of Earn -6/+6   PER - Div. 1
16/12/2023 Saint John's 2-6 Kettins -13/+13   PER - Div. 1
16/12/2023 Abernethy 2-6 Methven Athletic -3/+3   PER - Div. 2
16/12/2023 Kinnoull Reds 2-3 FC Romania ±0/±0   PER - Div. 2
16/12/2023 Luncarty Amateurs 5-0 Bridgeton United +13/-13   PER - Div. 2
16/12/2023 Pitfour 1-8 Wolfhill -2/+2   PER - Div. 2
09/12/2023 Balmoral United 2-1 Burrelton Rovers +16/-16   PER - Div. 1
09/12/2023 Abernethy 1-15 Luncarty Amateurs -1/+1   PER - Div. 2
09/12/2023 Methven Athletic 0-15 Stanley -8/+8   PER - Div. 2
09/12/2023 Vale of Atholl 7-2 Kinnoull Reds +19/-19   PER - Div. 2
09/12/2023 Auchterarder Primrose 1-9 Jeanfield Swifts Amateurs -7/+7   PER - Perthshire Cup
08/12/2023 Letham Community 2-3 Saint John's +4/-4   PER - Div. 1
02/12/2023 Wolfhill 4-2 Kinnoull Reds -3/+3   PER - Div. 2
25/11/2023 Alyth 2-0 Balmoral United +1/-1   PER - Div. 1
25/11/2023 Auchterarder Primrose 2-4 Stanley -4/+4   PER - Div. 2
25/11/2023 Methven Athletic 1-2 FC Romania +1/-1   PER - Div. 2
18/11/2023 Vale of Atholl 16-0 Abernethy +4/-4   PER - Div. 2
11/11/2023 Balmoral United 3-1 Letham Community +6/-6   PER - Div. 1
11/11/2023 Abernethy 2-15 Bridgeton United -2/+2   PER - Div. 2
11/11/2023 Auchterarder Primrose 6-3 FC Romania +12/-12   PER - Div. 2
11/11/2023 Luncarty Amateurs 3-2 Vale of Atholl -10/+10   PER - Div. 2
04/11/2023 Saint John's 2-4 Alyth -26/+26   PER - Div. 1
04/11/2023 Stanley 19-0 Abernethy ±0/±0   PER - Div. 2
14/10/2023 Balmoral United 4-7 Jeanfield Swifts Amateurs -1/+1   PER - Div. 1
14/10/2023 Abernethy 4-3 Pitfour +7/-7   PER - Div. 2
14/10/2023 Kinnoull Reds 5-9 Luncarty Amateurs -1/+1   PER - Div. 2
30/09/2023 Abernethy 1-17 Luncarty Amateurs -1/+1 PER - Perthshire Cup
30/09/2023 Balmoral United 2-3 Breadalbane +9/-9   PER - Perthshire Cup
30/09/2023 Bridgeton United 9-3 Letham Community +29/-29   PER - Perthshire Cup
30/09/2023 Kettins 10-0 Vale of Atholl +1/-1   PER - Perthshire Cup
30/09/2023 Saint John's 2-5 Vale of Earn -7/+7 PER - Perthshire Cup
23/09/2023 Balmoral United 1-2 Saint John's +4/-4   PER - Div. 1
23/09/2023 Kettins 3-0 Alyth ±0/±0   PER - Div. 1
23/09/2023 Letham Community 1-4 Jeanfield Swifts Amateurs -1/+1   PER - Div. 1
23/09/2023 Bridgeton United 8-1 Abernethy ±0/±0   PER - Div. 2
23/09/2023 FC Romania 3-4 Luncarty Amateurs +5/-5   PER - Div. 2
23/09/2023 Kinnoull Reds 1-8 Stanley -4/+4   PER - Div. 2
23/09/2023 Pitfour 1-5 Methven Athletic -6/+6   PER - Div. 2
23/09/2023 Vale of Atholl 5-4 Wolfhill +16/-16   PER - Div. 2
16/09/2023 Alyth 0-9 Vale of Earn -14/+14   PER - Div. 1
16/09/2023 Burrelton Rovers 2-3 Saint John's -13/+13   PER - Div. 1
16/09/2023 Jeanfield Swifts Amateurs 3-0 Balmoral United -2/+2   PER - Div. 1
16/09/2023 Bridgeton United 7-1 Pitfour ±0/±0   PER - Div. 2
16/09/2023 FC Romania 0-4 Vale of Atholl -48/+48   PER - Div. 2
16/09/2023 Methven Athletic 3-5 Luncarty Amateurs +6/-6   PER - Div. 2
16/09/2023 Stanley 5-5 Auchterarder Primrose -12/+12   PER - Div. 2
16/09/2023 Wolfhill 12-2 Abernethy +1/-1   PER - Div. 2
09/09/2023 Kettins 4-5 Breadalbane -11/+11   PER - Div. 1
09/09/2023 Letham Community 2-1 Balmoral United +3/-3   PER - Div. 1
09/09/2023 Saint John's 4-1 Burrelton Rovers +23/-23   PER - Div. 1
09/09/2023 Bridgeton United 4-5 Stanley +2/-2   PER - Div. 2
09/09/2023 Luncarty Amateurs 8-0 Pitfour ±0/±0   PER - Div. 2
09/09/2023 Methven Athletic 7-3 Kinrossie Caledonian +7/-7   PER - Div. 2
09/09/2023 Kinnoull Reds 5-2 Abernethy -3/+3   PER - Smith Lg. Cup
02/09/2023 Alyth 4-2 Letham Community +1/-1   PER - Div. 1
02/09/2023 Balmoral United 1-10 Breadalbane -8/+8   PER - Div. 1
02/09/2023 Vale of Earn 3-4 Kettins -14/+14   PER - Div. 1
02/09/2023 FC Romania 2-1 Auchterarder Primrose +4/-4   PER - Div. 2
02/09/2023 Luncarty Amateurs 9-1 Kinnoull Reds +3/-3   PER - Div. 2
02/09/2023 Methven Athletic 2-2 Vale of Atholl -2/+2   PER - Div. 2
02/09/2023 Stanley 6-0 Wolfhill +10/-10   PER - Div. 2
02/09/2023 Saint John's 4-1 Jeanfield Swifts Amateurs +33/-33   PER - Smith Lg. Cup
31/08/2023 Alyth 0-0 Saint John's -1/+1   PER - Div. 1
31/08/2023 Burrelton Rovers 4-1 Balmoral United -1/+1   PER - Div. 1
31/08/2023 Kettins 4-2 Letham Community -7/+7   PER - Div. 1
31/08/2023 Auchterarder Primrose 2-0 Bridgeton United +14/-14   PER - Div. 2
31/08/2023 Kinnoull Reds 3-1 Methven Athletic +9/-9   PER - Div. 2
31/08/2023 Luncarty Amateurs 10-1 Abernethy ±0/±0   PER - Div. 2
31/08/2023 Pitfour 0-9 Stanley ±0/±0   PER - Div. 2
31/08/2023 Kinrossie Caledonian 0-5 Vale of Atholl -21/+21   PER - Smith Lg. Cup
29/08/2023 Balmoral United 1-3 Kettins +5/-5   PER - Div. 1
29/08/2023 Breadalbane 8-0 Saint John's +13/-13   PER - Div. 1
29/08/2023 Burrelton Rovers 4-3 Letham Community -9/+9   PER - Div. 1
29/08/2023 Jeanfield Swifts Amateurs 4-3 Alyth -8/+8   PER - Div. 1
29/08/2023 Bridgeton United 3-2 FC Romania -1/+1   PER - Div. 2
29/08/2023 Vale of Atholl 2-4 Luncarty Amateurs +6/-6   PER - Smith Lg. Cup
26/08/2023 Alyth 5-1 Auchterarder Primrose +7/-7   PER - Smith Lg. Cup
26/08/2023 Balmoral United 8-1 Pitfour ±0/±0   PER - Smith Lg. Cup
26/08/2023 FC Romania 1-1 Burrelton Rovers +12/-12   PER - Smith Lg. Cup
26/08/2023 Jeanfield Swifts Amateurs 1-2 Stanley -21/+21   PER - Smith Lg. Cup
26/08/2023 Vale of Earn 11-0 Methven Athletic ±0/±0   PER - Smith Lg. Cup
26/08/2023 Wolfhill 0-7 Breadalbane -7/+7   PER - Smith Lg. Cup
24/08/2023 Balmoral United 1-4 Vale of Earn +2/-2   PER - Div. 1
24/08/2023 Breadalbane 6-1 Jeanfield Swifts Amateurs +34/-34   PER - Div. 1
24/08/2023 Bridgeton United 6-3 Letham Community +17/-17   PER - Smith Lg. Cup
24/08/2023 Methven Athletic 1-1 Alyth +13/-13   PER - Smith Lg. Cup
24/08/2023 Pitfour 0-10 FC Romania -4/+4   PER - Smith Lg. Cup
24/08/2023 Saint John's 2-1 Stanley +2/-2   PER - Smith Lg. Cup
22/08/2023 Saint John's 11-0 Letham Community +19/-19   PER - Div. 1
22/08/2023 Abernethy 0-17 Breadalbane ±0/±0   PER - Smith Lg. Cup
22/08/2023 Auchterarder Primrose 0-4 Vale of Earn +1/-1   PER - Smith Lg. Cup
22/08/2023 Balmoral United 1-2 Burrelton Rovers +7/-7   PER - Smith Lg. Cup
22/08/2023 Kettins 10-1 Bridgeton United +3/-3   PER - Smith Lg. Cup
22/08/2023 Kinnoull Reds 0-4 Wolfhill -9/+9   PER - Smith Lg. Cup
19/08/2023 Abernethy 1-11 Wolfhill -2/+2   PER - Smith Lg. Cup
19/08/2023 Auchterarder Primrose 3-0 Methven Athletic +1/-1   PER - Smith Lg. Cup
19/08/2023 Breadalbane 9-0 Kinnoull Reds +1/-1   PER - Smith Lg. Cup
19/08/2023 Burrelton Rovers 13-0 Pitfour ±0/±0   PER - Smith Lg. Cup
19/08/2023 Letham Community 1-9 Kettins -8/+8   PER - Smith Lg. Cup
19/08/2023 Luncarty Amateurs 16-3 Kinrossie Caledonian +1/-1   PER - Smith Lg. Cup
19/08/2023 Vale of Earn 4-0 Alyth +1/-1   PER - Smith Lg. Cup
17/08/2023 Burrelton Rovers 3-1 Alyth -1/+1   PER - Div. 1
17/08/2023 Jeanfield Swifts Amateurs 3-2 Kettins +1/-1   PER - Div. 1
17/08/2023 Letham Community 1-6 Breadalbane -8/+8   PER - Div. 1
17/08/2023 Saint John's 3-0 Vale of Earn +41/-41   PER - Div. 1
17/08/2023 Auchterarder Primrose 4-3 Kinnoull Reds -7/+7   PER - Div. 2
17/08/2023 Bridgeton United 12-1 Methven Athletic +10/-10   PER - Div. 2
17/08/2023 Vale of Atholl 1-4 Luncarty Amateurs +2/-2   PER - Div. 2
15/08/2023 Abernethy 1-3 Kinnoull Reds +4/-4   PER - Div. 2
15/08/2023 FC Romania 0-6 Stanley -17/+17   PER - Div. 2
15/08/2023 Pitfour 1-5 Bridgeton United +1/-1   PER - Div. 2
15/08/2023 Wolfhill 4-0 Methven Athletic +3/-3   PER - Div. 2
12/08/2023 Breadalbane 8-0 Balmoral United +5/-5   PER - Div. 1
12/08/2023 Jeanfield Swifts Amateurs 0-2 Burrelton Rovers -29/+29   PER - Div. 1
12/08/2023 Kettins 2-1 Saint John's -9/+9   PER - Div. 1
12/08/2023 Letham Community 1-0 Alyth +11/-11   PER - Div. 1
12/08/2023 Stanley 4-3 Luncarty Amateurs +4/-4   PER - Div. 2
12/08/2023 Vale of Atholl 1-3 Auchterarder Primrose -2/+2   PER - Div. 2
12/08/2023 Wolfhill 5-1 Pitfour -2/+2   PER - Div. 2
08/06/2023 Stanley 5-1 FC Romania +8/-8 PER - Consolation Cup
06/06/2023 FC Romania 4-3 Saint John's +16/-16 PER - Consolation Cup
06/06/2023 Stanley 3-2 Breadalbane +19/-19 PER - North Perthshire Cup
03/06/2023 Breadalbane 6-0 Ballinluig +2/-2 PER - Birks Cup
01/06/2023 Stanley 3-2 Alyth +4/-4 PER - Consolation Cup
01/06/2023 Breadalbane 3-2 Jeanfield Swifts Amateurs +11/-11   PER - Div. 1
30/05/2023 Breadalbane 4-0 Stanley +9/-9 PER - Atholl Cup
27/05/2023 Auchterarder Primrose 5-1 Wolfhill +30/-30   PER - Div. 2
26/05/2023 Jeanfield Swifts Amateurs 5-4 Breadalbane -1/+1 PER - Perthshire Cup
25/05/2023 Ballinluig 2-4 Saint John's -6/+6 PER - Consolation Cup
25/05/2023 Stanley 11-0 Kinrossie Caledonian +1/-1 PER - Consolation Cup
25/05/2023 Balmoral United 2-1 Bridgeton United +2/-2   PER - Div. 2
25/05/2023 Vale of Atholl 10-4 Abernethy +3/-3   PER - Div. 2
23/05/2023 Alyth 0-4 Vale of Earn -4/+4   PER - Div. 1
23/05/2023 Jeanfield Swifts Amateurs 1-2 Kettins -15/+15   PER - Div. 1
20/05/2023 Kettins 1-4 Vale of Earn -21/+21   PER - Div. 1
20/05/2023 Bridgeton United 2-2 Wolfhill -2/+2   PER - Div. 2
20/05/2023 FC Romania 4-3 Stanley +17/-17   PER - Div. 2
18/05/2023 Jeanfield Swifts Amateurs 4-3 Breadalbane -2/+2   PER - Ashleigh Cup
18/05/2023 Bridgeton United 1-3 FC Romania -26/+26   PER - Div. 2
16/05/2023 Vale of Atholl 3-4 Ballinluig +5/-5 PER - Birks Cup
16/05/2023 Auchterarder Primrose 2-7 Alyth -16/+16 PER - Consolation Cup
16/05/2023 Kettins 3-1 Breadalbane +5/-5   PER - Div. 1
16/05/2023 Balmoral United 0-3 Saint John's -16/+16   PER - Div. 2
16/05/2023 Wolfhill 1-7 Stanley -32/+32   PER - Div. 2
13/05/2023 Alyth 2-1 Balmoral United -4/+4 PER - Consolation Cup
13/05/2023 Bridgeton United 2-2 p Auchterarder Primrose -7/+7 PER - Consolation Cup
12/05/2023 Kettins 4-1 Wolfhill -2/+2 PER - Marshall Cup
11/05/2023 Ballinluig 0-2 Breadalbane +4/-4 PER - Atholl Cup
11/05/2023 Rattray 0-11 Jeanfield Swifts Amateurs -9/+9   PER - Div. 1
11/05/2023 Kinrossie Caledonian 0-13 Stanley -4/+4   PER - Div. 2
11/05/2023 Saint John's 5-1 Auchterarder Primrose +6/-6   PER - Div. 2
09/05/2023 Letham Community 1-6 Kettins -4/+4   PER - Div. 1
09/05/2023 Rattray 1-8 Vale of Earn -6/+6   PER - Div. 1
09/05/2023 Abernethy 1-9 Bridgeton United -1/+1   PER - Div. 2
09/05/2023 Stanley 3-1 Ballinluig ±0/±0   PER - Div. 2
09/05/2023 Vale of Atholl 4-3 Kinrossie Caledonian -5/+5   PER - Div. 2
06/05/2023 Breadalbane 4-0 Burrelton Rovers +18/-18 PER - Ashleigh Cup
06/05/2023 Kettins 3-6 Jeanfield Swifts Amateurs -24/+24 PER - Ashleigh Cup
06/05/2023 Letham Community 2-4 Saint John's -12/+12 PER - Consolation Cup
06/05/2023 Kinrossie Caledonian 1-7 Auchterarder Primrose -7/+7   PER - Div. 2
06/05/2023 Wolfhill 1-2 Balmoral United -14/+14   PER - Div. 2
05/05/2023 Vale of Earn 3-1 Bridgeton United -7/+7 PER - West District Cup
04/05/2023 Vale of Atholl 0-8 Stanley -7/+7 PER - Atholl Cup
04/05/2023 Wolfhill 3-0 Abernethy -5/+5 PER - Consolation Cup
04/05/2023 Jeanfield Swifts Amateurs 4-0 Burrelton Rovers +10/-10   PER - Div. 1
02/05/2023 Ballinluig 1-3 Bridgeton United -18/+18   PER - Div. 2
02/05/2023 Kettins 2-5 Breadalbane -38/+38 PER - Perthshire Cup
02/05/2023 Vale of Earn 3-4 Jeanfield Swifts Amateurs -14/+14 PER - Perthshire Cup
29/04/2023 Burrelton Rovers 6-1 Alyth +11/-11   PER - Div. 1
29/04/2023 Letham Community 2-6 Breadalbane -9/+9   PER - Div. 1
29/04/2023 Ballinluig 19-0 Abernethy +1/-1   PER - Div. 2
29/04/2023 Stanley 2-0 FC Romania -3/+3   PER - Div. 2
29/04/2023 Vale of Atholl 0-5 Bridgeton United -12/+12   PER - Div. 2
28/04/2023 Kettins 2-1 Jeanfield Swifts Amateurs +5/-5 PER - Smith Lg. Cup
27/04/2023 Wolfhill 3-1 Auchterarder Primrose +2/-2   PER - Div. 2
25/04/2023 Jeanfield Swifts Amateurs 3-1 Alyth -5/+5   PER - Div. 1
25/04/2023 Breadalbane 2-0 Saint John's -1/+1 PER - Perthshire Cup
25/04/2023 Kettins 4-1 Balmoral United -4/+4 PER - Perthshire Cup
25/04/2023 Auchterarder Primrose 0-6 Vale of Atholl -68/+68 PER - West District Cup
22/04/2023 Abernethy 1-7 Stanley ±0/±0   PER - Div. 2
22/04/2023 Auchterarder Primrose 1-1 Kinrossie Caledonian -14/+14   PER - Div. 2
22/04/2023 Wolfhill 3-1 FC Romania ±0/±0 PER - Marshall Cup
22/04/2023 Kettins 2-0 Burrelton Rovers ±0/±0 PER - Smith Lg. Cup
21/04/2023 Jeanfield Swifts Amateurs 3-2 Saint John's -9/+9 PER - Perth District Cup
20/04/2023 Burrelton Rovers 3-4 Kettins ±0/±0 PER - Marshall Cup
20/04/2023 Letham Community 1-7 Vale of Earn -4/+4 PER - Perthshire Cup
15/04/2023 Balmoral United 0-4 Burrelton Rovers -6/+6 PER - Ashleigh Cup
15/04/2023 Kettins 4-1 Vale of Earn +21/-21 PER - Ashleigh Cup
15/04/2023 Abernethy 1-10 Auchterarder Primrose -1/+1   PER - Div. 2
15/04/2023 Kinrossie Caledonian 0-8 Saint John's -3/+3   PER - Div. 2
15/04/2023 Stanley 2-3 Bridgeton United -19/+19   PER - Div. 2
12/04/2023 FC Romania 2-1 Vale of Atholl -8/+8   PER - Div. 2
08/04/2023 Alyth 1-1 Burrelton Rovers +5/-5   PER - Div. 1
08/04/2023 Kinrossie Caledonian 2-4 Balmoral United +5/-5   PER - Div. 2
08/04/2023 Vale of Atholl 1-3 Auchterarder Primrose +3/-3   PER - Div. 2
08/04/2023 Wolfhill 2-1 Saint John's +7/-7   PER - Div. 2
08/04/2023 Rattray 2-3 FC Romania -20/+20 PER - Marshall Cup
08/04/2023 Ballinluig 1-4 Stanley -15/+15 PER - North Tayside Cup
08/04/2023 Jeanfield Swifts Amateurs 6-0 Bridgeton United +1/-1 PER - Perthshire Cup
07/04/2023 Letham Community 3-7 Breadalbane -11/+11 PER - Ashleigh Cup
01/04/2023 Alyth 0-3 Kettins -4/+4 PER - Marshall Cup
01/04/2023 Burrelton Rovers 11-1 Kinrossie Caledonian ±0/±0 PER - Marshall Cup
01/04/2023 Saint John's 3-2 Letham Community -1/+1 PER - Perth District Cup
01/04/2023 Rattray 0-6 Breadalbane -24/+24 PER - Perthshire Cup
01/04/2023 Stanley 0-8 Jeanfield Swifts Amateurs -13/+13 PER - Smith Lg. Cup
01/04/2023 Bridgeton United 15-1 Abernethy +1/-1 PER - West District Cup
25/03/2023 Jeanfield Swifts Amateurs 1-3 Vale of Earn -15/+15   PER - Div. 1
25/03/2023 Abernethy 0-6 Kinrossie Caledonian -21/+21   PER - Div. 2
25/03/2023 FC Romania 0-0 Auchterarder Primrose +4/-4   PER - Div. 2
25/03/2023 Saint John's 3-1 Ballinluig +2/-2   PER - Div. 2
25/03/2023 Balmoral United 0-3 Wolfhill -26/+26 PER - Marshall Cup
18/03/2023 Auchterarder Primrose 1-3 Stanley -10/+10   PER - Div. 2
18/03/2023 Ballinluig 3-1 Vale of Atholl -6/+6   PER - Div. 2
18/03/2023 Saint John's 5-3 FC Romania -3/+3   PER - Div. 2
18/03/2023 Alyth 1-2 Bridgeton United -21/+21 PER - Perthshire Cup
11/03/2023 Alyth 6-1 Rattray +23/-23   PER - Div. 1
11/03/2023 Breadalbane 0-3 Kettins -12/+12   PER - Div. 1
11/03/2023 Burrelton Rovers 4-0 Letham Community +3/-3   PER - Div. 1
11/03/2023 Bridgeton United 4-1 Ballinluig +25/-25   PER - Div. 2
11/03/2023 FC Romania 0-6 Wolfhill -31/+31   PER - Div. 2
04/03/2023 Burrelton Rovers 1-3 Jeanfield Swifts Amateurs -8/+8   PER - Div. 1
04/03/2023 Vale of Earn 5-1 Breadalbane +4/-4   PER - Div. 1
04/03/2023 Kinrossie Caledonian 3-1 Vale of Atholl +21/-21   PER - Div. 2
04/03/2023 Saint John's 2-0 Stanley +12/-12   PER - Div. 2
04/03/2023 Wolfhill 14-1 Abernethy +1/-1   PER - Div. 2
25/02/2023 Jeanfield Swifts Amateurs 10-0 Luncarty Amateurs +11/-11   PER - Div. 1
25/02/2023 Kettins 8-1 Letham Community +3/-3   PER - Div. 1
25/02/2023 Rattray 1-9 Burrelton Rovers -34/+34   PER - Div. 1
25/02/2023 Auchterarder Primrose 6-0 Balmoral United +38/-38   PER - Div. 2
25/02/2023 Ballinluig 0-3 Saint John's -23/+23   PER - Div. 2
25/02/2023 Bridgeton United 7-1 Vale of Atholl +7/-7   PER - Div. 2
25/02/2023 FC Romania 5-1 Abernethy -2/+2   PER - Div. 2
25/02/2023 Stanley 1-3 Wolfhill -30/+30   PER - Div. 2
18/02/2023 Alyth 2-2 Breadalbane +4/-4   PER - Div. 1
18/02/2023 Kettins 2-2 Jeanfield Swifts Amateurs -3/+3   PER - Div. 1
18/02/2023 Auchterarder Primrose 4-2 FC Romania +5/-5   PER - Div. 2
18/02/2023 Ballinluig 2-4 Wolfhill -26/+26   PER - Div. 2
18/02/2023 Saint John's 2-2 Bridgeton United -10/+10   PER - Div. 2
11/02/2023 Alyth 0-4 Jeanfield Swifts Amateurs -8/+8   PER - Div. 1
11/02/2023 Burrelton Rovers 0-4 Vale of Earn -12/+12   PER - Div. 1
11/02/2023 Luncarty Amateurs 2-2 Letham Community -9/+9   PER - Div. 1
11/02/2023 Rattray 0-5 Kettins -13/+13   PER - Div. 1
11/02/2023 Ballinluig 3-0 Auchterarder Primrose +10/-10   PER - Div. 2
11/02/2023 Balmoral United 1-0 Wolfhill -3/+3   PER - Div. 2
11/02/2023 Bridgeton United 6-0 Abernethy ±0/±0   PER - Div. 2
11/02/2023 Stanley 14-0 Kinrossie Caledonian +1/-1   PER - Div. 2
11/02/2023 Vale of Atholl 1-8 Saint John's -6/+6   PER - Div. 2
04/02/2023 Abernethy 0-11 Saint John's -1/+1   PER - Div. 2
04/02/2023 FC Romania 0-3 Ballinluig -15/+15   PER - Div. 2
04/02/2023 Kinrossie Caledonian 2-2 Wolfhill +13/-13   PER - Div. 2
04/02/2023 Vale of Atholl 0-4 Balmoral United -3/+3   PER - Div. 2
04/02/2023 Alyth 2-5 Burrelton Rovers -16/+16 PER - Smith Lg. Cup
04/02/2023 Jeanfield Swifts Amateurs 7-1 Auchterarder Primrose +1/-1 PER - Smith Lg. Cup
04/02/2023 Kettins 5-2 Breadalbane +6/-6 PER - Smith Lg. Cup
04/02/2023 Rattray 0-4 Stanley -40/+40 PER - Smith Lg. Cup
28/01/2023 Vale of Earn 8-1 Letham Community +2/-2   PER - Div. 1
28/01/2023 Abernethy 1-11 Ballinluig -1/+1   PER - Div. 2
28/01/2023 Wolfhill 4-1 Vale of Atholl ±0/±0   PER - Div. 2
28/01/2023 Jeanfield Swifts Amateurs 7-4 Stanley -1/+1 PER - Perthshire Cup
28/01/2023 Kettins 8-2 Auchterarder Primrose +2/-2 PER - Perthshire Cup
28/01/2023 Luncarty Amateurs 0-2 Balmoral United -30/+30 PER - Perthshire Cup
28/01/2023 Saint John's 1-0 FC Romania -6/+6 PER - Perthshire Cup
21/01/2023 Vale of Earn 6-3 Burrelton Rovers +1/-1 PER - Perthshire Cup
20/01/2023 Kinrossie Caledonian 2-8 Letham Community -2/+2 PER - Perthshire Cup
14/01/2023 Breadalbane 4-5 Burrelton Rovers -12/+12   PER - Div. 1
14/01/2023 Kettins 7-2 Luncarty Amateurs +9/-9   PER - Div. 1
14/01/2023 Letham Community 0-7 Jeanfield Swifts Amateurs -8/+8   PER - Div. 1
14/01/2023 Bridgeton United 3-2 Auchterarder Primrose +9/-9   PER - Div. 2
14/01/2023 Kinrossie Caledonian 0-14 Ballinluig -5/+5   PER - Div. 2
14/01/2023 Saint John's 4-2 Wolfhill +1/-1   PER - Div. 2
14/01/2023 Stanley 1-2 Balmoral United -18/+18   PER - Div. 2
14/01/2023 Vale of Atholl 1-4 FC Romania -8/+8   PER - Div. 2
13/01/2023 Vale of Earn 6-1 Rattray +4/-4   PER - Div. 1
07/01/2023 FC Romania 0-5 Balmoral United -33/+33 PER - Ashleigh Cup
07/01/2023 Kettins 6-0 Stanley +7/-7 PER - Ashleigh Cup
07/01/2023 Luncarty Amateurs 16-0 Kinrossie Caledonian +1/-1 PER - Ashleigh Cup
07/01/2023 Rattray 3-8 Breadalbane -35/+35 PER - Ashleigh Cup
07/01/2023 Saint John's 2-3 Jeanfield Swifts Amateurs +7/-7 PER - Ashleigh Cup
07/01/2023 Vale of Earn 8-1 Burrelton Rovers +10/-10   PER - Div. 1
07/01/2023 Abernethy 5-7 Vale of Atholl +3/-3   PER - Div. 2
10/12/2022 Letham Community 2-0 Bridgeton United ±0/±0 PER - Ashleigh Cup
10/12/2022 Vale of Earn 15-1 Fair City +5/-5 PER - Ashleigh Cup
03/12/2022 Auchterarder Primrose 3-4 Burrelton Rovers +6/-6 PER - Ashleigh Cup
03/12/2022 Luncarty Amateurs 2-6 Vale of Earn -10/+10   PER - Div. 1
03/12/2022 FC Romania 4-1 Balmoral United +23/-23   PER - Div. 2
03/12/2022 Ballinluig 1-4 Bridgeton United -40/+40   PER - Perthshire Cup
03/12/2022 Fair City 2-7 Jeanfield Swifts Amateurs -8/+8   PER - Perthshire Cup
03/12/2022 Stanley 19-0 Abernethy ±0/±0   PER - Perthshire Cup
03/12/2022 Wolfhill 1-5 Kettins -1/+1   PER - Perthshire Cup
02/12/2022 Letham Community 1-5 Alyth -26/+26   PER - Div. 1
26/11/2022 Luncarty Amateurs 0-1 Alyth -17/+17   PER - Div. 1
26/11/2022 Auchterarder Primrose 2-1 Saint John's +10/-10   PER - Div. 2
26/11/2022 Kinrossie Caledonian 1-4 FC Romania +1/-1   PER - Div. 2
12/11/2022 Alyth 1-5 Kettins -8/+8   PER - Div. 1
12/11/2022 Breadalbane 2-4 Vale of Earn -3/+3   PER - Div. 1
12/11/2022 Letham Community 1-6 Rattray -25/+25   PER - Div. 1
12/11/2022 Luncarty Amateurs 2-5 Jeanfield Swifts Amateurs -11/+11   PER - Div. 1
12/11/2022 Abernethy 1-10 Balmoral United -1/+1   PER - Div. 2
12/11/2022 Auchterarder Primrose 9-1 Vale of Atholl +7/-7   PER - Div. 2
12/11/2022 Ballinluig 2-3 Stanley -7/+7   PER - Div. 2
12/11/2022 FC Romania 4-2 Saint John's +25/-25   PER - Div. 2
12/11/2022 Kinrossie Caledonian 0-8 Bridgeton United -10/+10   PER - Div. 2
05/11/2022 Jeanfield Swifts Amateurs 9-0 Letham Community +6/-6   PER - Div. 1
05/11/2022 Luncarty Amateurs 4-0 Fair City +9/-9   PER - Div. 1
05/11/2022 Rattray 4-4 Breadalbane ±0/±0   PER - Div. 1
05/11/2022 Abernethy 0-8 Wolfhill -2/+2   PER - Div. 2
05/11/2022 Auchterarder Primrose 2-0 Bridgeton United +2/-2   PER - Div. 2
05/11/2022 Saint John's 11-1 Kinrossie Caledonian +1/-1   PER - Div. 2
29/10/2022 Breadalbane 6-1 Alyth +14/-14   PER - Div. 1
29/10/2022 Fair City 1-5 Letham Community -39/+39   PER - Div. 1
29/10/2022 Jeanfield Swifts Amateurs 5-3 Rattray -2/+2   PER - Div. 1
29/10/2022 Kettins 3-2 Burrelton Rovers -4/+4   PER - Div. 1
29/10/2022 Vale of Earn 3-0 Luncarty Amateurs +1/-1   PER - Div. 1
29/10/2022 Auchterarder Primrose 8-1 Abernethy ±0/±0   PER - Div. 2
29/10/2022 Ballinluig 9-0 Kinrossie Caledonian +1/-1   PER - Div. 2
29/10/2022 Bridgeton United 0-7 Stanley -18/+18   PER - Div. 2
29/10/2022 Saint John's 8-2 Vale of Atholl +2/-2   PER - Div. 2
29/10/2022 Wolfhill 2-3 FC Romania -16/+16   PER - Div. 2
22/10/2022 Ballinluig 0-9 Jeanfield Swifts Amateurs -12/+12   PER - Ashleigh Cup
22/10/2022 Breadalbane 9-0 Alyth +28/-28   PER - Ashleigh Cup
22/10/2022 Kettins 9-2 Wolfhill +2/-2   PER - Ashleigh Cup
22/10/2022 Vale of Atholl 1-2 FC Romania +1/-1   PER - Ashleigh Cup
22/10/2022 Letham Community 0-8 Vale of Earn -7/+7   PER - Div. 1
22/10/2022 Balmoral United 13-0 Kinrossie Caledonian +3/-3   PER - Div. 2
22/10/2022 Saint John's 10-1 Abernethy ±0/±0   PER - Div. 2
15/10/2022 Abernethy 0-10 Luncarty Amateurs ±0/±0   PER - Ashleigh Cup
08/10/2022 Breadalbane 4-0 Letham Community +8/-8   PER - Div. 1
08/10/2022 Fair City 4-2 Burrelton Rovers +21/-21   PER - Div. 1
08/10/2022 Kettins 4-1 Rattray +3/-3   PER - Div. 1
08/10/2022 Vale of Earn 7-1 Alyth +5/-5   PER - Div. 1
08/10/2022 Ballinluig 2-0 FC Romania -2/+2   PER - Div. 2
08/10/2022 Bridgeton United 5-3 Kinrossie Caledonian -6/+6   PER - Div. 2
08/10/2022 Saint John's 4-0 Balmoral United +9/-9   PER - Div. 2
08/10/2022 Vale of Atholl 1-1 Wolfhill +10/-10   PER - Div. 2
01/10/2022 Balmoral United 8-0 Vale of Atholl +8/-8   PER - Div. 2
01/10/2022 FC Romania 5-1 Kinrossie Caledonian ±0/±0   PER - Div. 2
01/10/2022 Stanley 9-0 Abernethy ±0/±0   PER - Div. 2
30/09/2022 Letham Community 2-4 Burrelton Rovers -2/+2 PER - Div. 1
30/09/2022 Rattray 4-4 Luncarty Amateurs -1/+1   PER - Div. 1
24/09/2022 Breadalbane 2-1 Luncarty Amateurs +5/-5   PER - Div. 1
24/09/2022 Kettins 3-2 Fair City -8/+8   PER - Div. 1
24/09/2022 Rattray 7-4 Letham Community +6/-6   PER - Div. 1
24/09/2022 Vale of Earn 3-2 Jeanfield Swifts Amateurs ±0/±0   PER - Div. 1
24/09/2022 Auchterarder Primrose 1-1 Ballinluig +4/-4   PER - Div. 2
24/09/2022 Wolfhill 2-1 Bridgeton United -2/+2   PER - Div. 2
17/09/2022 Burrelton Rovers 1-3 Breadalbane -26/+26   PER - Div. 1
17/09/2022 Fair City 4-6 Rattray -16/+16   PER - Div. 1
17/09/2022 Luncarty Amateurs 5-3 Kettins +23/-23   PER - Div. 1
17/09/2022 Abernethy 4-9 FC Romania -1/+1   PER - Div. 2
17/09/2022 Bridgeton United 3-5 Balmoral United -15/+15   PER - Div. 2
17/09/2022 Stanley 6-0 Auchterarder Primrose +16/-16   PER - Div. 2
01/09/2022 Burrelton Rovers 2-2 Kettins +3/-3   PER - Div. 1
01/09/2022 Fair City 3-10 Jeanfield Swifts Amateurs -17/+17   PER - Div. 1
01/09/2022 Bridgeton United 0-2 Saint John's -5/+5   PER - Div. 2
01/09/2022 Vale of Atholl 0-4 Ballinluig -3/+3   PER - Div. 2
01/09/2022 Wolfhill 4-0 Kinrossie Caledonian -1/+1   PER - Div. 2
30/08/2022 Rattray 4-1 Alyth +16/-16   PER - Div. 1
30/08/2022 Balmoral United 1-0 FC Romania -2/+2   PER - Div. 2
27/08/2022 Alyth 2-0 Letham Community +4/-4   PER - Div. 1
27/08/2022 Burrelton Rovers 9-0 Rattray +25/-25   PER - Div. 1
27/08/2022 Jeanfield Swifts Amateurs 1-0 Breadalbane -8/+8   PER - Div. 1
27/08/2022 Balmoral United 1-0 Auchterarder Primrose +4/-4   PER - Div. 2
27/08/2022 FC Romania 2-4 Bridgeton United -18/+18   PER - Div. 2
27/08/2022 Kinrossie Caledonian 3-4 Abernethy -20/+20   PER - Div. 2
27/08/2022 Stanley 2-3 Saint John's -10/+10   PER - Div. 2
27/08/2022 Luncarty Amateurs 1-6 Kettins -21/+21   PER - Smith Lg. Cup
25/08/2022 Kettins 5-2 Fair City +1/-1   PER - Smith Lg. Cup
25/08/2022 Luncarty Amateurs 8-1 Vale of Atholl +1/-1   PER - Smith Lg. Cup
23/08/2022 Balmoral United 0-3 Rattray -6/+6   PER - Smith Lg. Cup
23/08/2022 Burrelton Rovers 9-0 Wolfhill +7/-7   PER - Smith Lg. Cup
23/08/2022 Kettins 4-0 Auchterarder Primrose -1/+1   PER - Smith Lg. Cup
23/08/2022 Saint John's 8-0 Kinrossie Caledonian +1/-1   PER - Smith Lg. Cup
23/08/2022 Stanley 11-0 FC Romania +18/-18   PER - Smith Lg. Cup
23/08/2022 Vale of Atholl 6-4 Abernethy -6/+6   PER - Smith Lg. Cup
20/08/2022 Abernethy 0-13 Kettins ±0/±0   PER - Smith Lg. Cup
20/08/2022 Alyth 3-1 FC Romania -5/+5   PER - Smith Lg. Cup
20/08/2022 Auchterarder Primrose 5-0 Vale of Atholl +6/-6   PER - Smith Lg. Cup
20/08/2022 Breadalbane 3-8 Jeanfield Swifts Amateurs -16/+16   PER - Smith Lg. Cup
20/08/2022 Bridgeton United 3-4 Ballinluig +1/-1   PER - Smith Lg. Cup
20/08/2022 Burrelton Rovers 9-1 Letham Community +16/-16   PER - Smith Lg. Cup
20/08/2022 Kinrossie Caledonian 0-8 Stanley -3/+3   PER - Smith Lg. Cup
20/08/2022 Wolfhill 3-1 Balmoral United +9/-9   PER - Smith Lg. Cup
18/08/2022 Abernethy 0-15 Luncarty Amateurs ±0/±0   PER - Smith Lg. Cup
18/08/2022 Ballinluig 0-5 Breadalbane -29/+29   PER - Smith Lg. Cup
18/08/2022 Fair City 2-2 Auchterarder Primrose -11/+11   PER - Smith Lg. Cup
18/08/2022 FC Romania 2-6 Saint John's -17/+17   PER - Smith Lg. Cup
18/08/2022 Letham Community 0-2 Balmoral United -30/+30   PER - Smith Lg. Cup
18/08/2022 Rattray 4-0 Wolfhill +5/-5   PER - Smith Lg. Cup
18/08/2022 Stanley 2-5 Alyth -18/+18   PER - Smith Lg. Cup
18/08/2022 Vale of Earn 2-2 Jeanfield Swifts Amateurs -6/+6   PER - Smith Lg. Cup
16/08/2022 Auchterarder Primrose 13-1 Abernethy +1/-1   PER - Smith Lg. Cup
16/08/2022 Balmoral United 2-5 Burrelton Rovers -2/+2   PER - Smith Lg. Cup
16/08/2022 Breadalbane 5-0 Bridgeton United +4/-4   PER - Smith Lg. Cup
16/08/2022 Kinrossie Caledonian 1-9 Alyth -1/+1   PER - Smith Lg. Cup
16/08/2022 Luncarty Amateurs 8-2 Fair City +25/-25   PER - Smith Lg. Cup
16/08/2022 Rattray 1-2 Letham Community -15/+15   PER - Smith Lg. Cup
16/08/2022 Saint John's 1-8 Stanley -58/+58   PER - Smith Lg. Cup
13/08/2022 Balmoral United 1-4 Stanley -21/+21   PER - Div. 2
13/08/2022 Alyth 4-1 Saint John's +13/-13   PER - Smith Lg. Cup
13/08/2022 Breadalbane 4-2 Vale of Earn +31/-31   PER - Smith Lg. Cup
13/08/2022 Bridgeton United 1-8 Jeanfield Swifts Amateurs -3/+3   PER - Smith Lg. Cup
13/08/2022 Burrelton Rovers 3-5 Rattray -26/+26   PER - Smith Lg. Cup
13/08/2022 Fair City 14-0 Abernethy ±0/±0   PER - Smith Lg. Cup
13/08/2022 FC Romania 7-3 Kinrossie Caledonian ±0/±0   PER - Smith Lg. Cup
13/08/2022 Luncarty Amateurs 1-3 Auchterarder Primrose -34/+34   PER - Smith Lg. Cup
13/08/2022 Vale of Atholl 1-5 Kettins +2/-2   PER - Smith Lg. Cup
13/08/2022 Wolfhill 1-3 Letham Community -8/+8   PER - Smith Lg. Cup
10/06/2022 Rattray 3-6 Kettins -8/+8 PER - Marshall Cup
07/06/2022 Breadalbane 2-11 Kettins -25/+25   PER - Div. 1
07/06/2022 Vale of Earn 4-2 Jeanfield Swifts Amateurs +8/-8 PER - Smith Lg. Cup
02/06/2022 Jeanfield Swifts Amateurs 0-2 Vale of Earn -9/+9 PER - Perthshire Cup
31/05/2022 Burrelton Rovers 6-1 Fair City +27/-27 PER - Consolation Cup
28/05/2022 Jeanfield Swifts Amateurs 2-6 Vale of Earn -31/+31   PER - Div. 1
28/05/2022 Luncarty Amateurs 4-0 Stanley +7/-7 PER - North Perthshire Cup
26/05/2022 Wolfhill 1-4 Burrelton Rovers -4/+4 PER - Consolation Cup
26/05/2022 Ballinluig 2-3 Luncarty Amateurs -1/+1 PER - North Perthshire Cup
26/05/2022 Jeanfield Swifts Amateurs 7-3 Kettins +18/-18 PER - Smith Lg. Cup
24/05/2022 Rattray 1-2 Fair City -9/+9 PER - Consolation Cup
24/05/2022 Luncarty Amateurs 0-2 Jeanfield Swifts Amateurs -6/+6 PER - Perthshire Cup
24/05/2022 Burrelton Rovers 1-2 Vale of Earn +1/-1 PER - Smith Lg. Cup
24/05/2022 Kettins 4-0 Alyth +4/-4 PER - Smith Lg. Cup
21/05/2022 Luncarty Amateurs 1-1 Letham Community -9/+9   PER - Div. 1
21/05/2022 Alyth 2-1 Wolfhill -6/+6   PER - Div. 2
21/05/2022 Balmoral United 2-4 Rattray -2/+2 PER - Marshall Cup
19/05/2022 Wolfhill 3-3 Stanley -1/+1   PER - Div. 2
19/05/2022 Alyth 0-2 Kettins -3/+3 PER - Marshall Cup
17/05/2022 Fair City 4-2 Balmoral United -4/+4 PER - Consolation Cup
17/05/2022 Kettins 9-1 Burrelton Rovers +23/-23   PER - Div. 1
17/05/2022 Luncarty Amateurs 1-3 Jeanfield Swifts Amateurs -8/+8 PER - Smith Lg. Cup
14/05/2022 Auchterarder Primrose 0-2 Wolfhill -16/+16 PER - Consolation Cup
14/05/2022 Vale of Earn 2-2 Burrelton Rovers -10/+10   PER - Div. 1
14/05/2022 Fair City 4-2 Alyth +7/-7   PER - Div. 2
14/05/2022 Stanley 8-3 Letham Colts +12/-12   PER - Div. 2
12/05/2022 Kettins 6-2 Breadalbane +6/-6   PER - Div. 1
12/05/2022 Wolfhill 2-3 Balmoral United -13/+13 PER - Marshall Cup
12/05/2022 Burrelton Rovers 6-5 Stanley -9/+9 PER - Smith Lg. Cup
12/05/2022 Vale of Earn 8-1 Rattray +8/-8 PER - Smith Lg. Cup
10/05/2022 Vale of Earn 2-1 Kettins +1/-1 PER - Ashleigh Cup
10/05/2022 Stanley p 3-3 Breadalbane +6/-6 PER - North Perthshire Cup
10/05/2022 Luncarty Amateurs 4-0 Rattray +17/-17   PER - Smith Lg. Cup
10/05/2022 Wolfhill 1-2 Letham Community -2/+2   PER - Smith Lg. Cup
07/05/2022 Breadalbane 5-0 Letham Community +21/-21   PER - Div. 1
07/05/2022 Burrelton Rovers 0-6 Jeanfield Swifts Amateurs -33/+33   PER - Div. 1
07/05/2022 Letham Colts 4-2 Stanley +21/-21   PER - Div. 2
07/05/2022 Rattray 5-0 Fair City +31/-31   PER - Div. 2
07/05/2022 Wolfhill 2-7 Ballinluig -31/+31   PER - Div. 2
05/05/2022 Kettins 4-2 Alyth -2/+2 PER - Ashleigh Cup
05/05/2022 Letham Community 0-12 Vale of Earn -19/+19 PER - Ashleigh Cup
05/05/2022 Stanley 2-5 Burrelton Rovers -4/+4 PER - Consolation Cup
03/05/2022 Burrelton Rovers 0-1 Kettins -7/+7   PER - Div. 1
03/05/2022 Luncarty Amateurs 3-2 Breadalbane -2/+2   PER - Div. 1
03/05/2022 Balmoral United 2-1 Ballinluig +12/-12   PER - Smith Lg. Cup
03/05/2022 Wolfhill 2-1 Auchterarder Primrose -1/+1   PER - Smith Lg. Cup
02/05/2022 Kettins p 2-2 Burrelton Rovers -6/+6 PER - Marshall Cup
30/04/2022 Burrelton Rovers 0-3 Breadalbane -40/+40   PER - Div. 1
30/04/2022 Vale of Earn 1-1 Kettins -7/+7   PER - Div. 1
30/04/2022 Stanley 3-4 Auchterarder Primrose -17/+17   PER - Div. 2
30/04/2022 Rattray 3-1 Luncarty Amateurs +17/-17   PER - Smith Lg. Cup
28/04/2022 Ballinluig 0-1 Rattray -5/+5 PER - Consolation Cup
28/04/2022 Fair City 2-0 Breadalbane +3/-3 PER - Consolation Cup
28/04/2022 Vale of Earn 4-0 Kettins +15/-15 PER - Perthshire Cup
28/04/2022 Luncarty Amateurs 3-1 Balmoral United -6/+6   PER - Smith Lg. Cup
26/04/2022 Luncarty Amateurs 2-1 Jeanfield Swifts Amateurs +11/-11   PER - Div. 1
26/04/2022 Alyth 3-1 Fair City +17/-17   PER - Smith Lg. Cup
26/04/2022 Auchterarder Primrose 1-2 Stanley -3/+3   PER - Smith Lg. Cup
26/04/2022 Letham Community 1-5 Kettins -13/+13   PER - Smith Lg. Cup
26/04/2022 Rattray 1-2 Ballinluig -17/+17   PER - Smith Lg. Cup
23/04/2022 Ballinluig 2-6 Fair City -18/+18   PER - Div. 2
23/04/2022 Luncarty Amateurs 3-1 Burrelton Rovers +17/-17 PER - Perthshire Cup
23/04/2022 Balmoral United 0-4 Rattray -10/+10   PER - Smith Lg. Cup
23/04/2022 Stanley 6-2 Letham Community +40/-40   PER - Smith Lg. Cup
23/04/2022 Wolfhill 3-4 Kettins +8/-8   PER - Smith Lg. Cup
22/04/2022 Breadalbane 0-5 Vale of Earn -10/+10   PER - Div. 1
21/04/2022 Auchterarder Primrose 0-2 Kettins +6/-6   PER - Smith Lg. Cup
21/04/2022 Fair City 1-8 Burrelton Rovers -42/+42   PER - Smith Lg. Cup
21/04/2022 Luncarty Amateurs 3-2 Ballinluig -6/+6   PER - Smith Lg. Cup
19/04/2022 Auchterarder Primrose 1-0 Wolfhill +10/-10   PER - Smith Lg. Cup
19/04/2022 Ballinluig 3-2 Luncarty Amateurs +15/-15   PER - Smith Lg. Cup
19/04/2022 Fair City 4-0 Alyth +12/-12   PER - Smith Lg. Cup
16/04/2022 Breadalbane 2-5 Luncarty Amateurs -17/+17   PER - Div. 1
16/04/2022 Fair City 9-3 Auchterarder Primrose +3/-3   PER - Div. 2
16/04/2022 Vale of Earn 1-0 Alyth -9/+9 PER - Perthshire Cup
16/04/2022 Jeanfield Swifts Amateurs 2-1 Breadalbane -8/+8   PER - Smith Lg. Cup
16/04/2022 Stanley 1-5 Kettins -3/+3   PER - Smith Lg. Cup
14/04/2022 Jeanfield Swifts Amateurs 4-2 Burrelton Rovers +4/-4   PER - Div. 1
14/04/2022 Letham Community 3-3 Luncarty Amateurs ±0/±0   PER - Div. 1
14/04/2022 Rattray 0-1 Alyth -13/+13   PER - Div. 2
14/04/2022 Kettins 9-2 Wolfhill +4/-4   PER - Smith Lg. Cup
12/04/2022 Auchterarder Primrose 1-7 Letham Community -14/+14   PER - Smith Lg. Cup
12/04/2022 Kettins 9-0 Stanley +5/-5   PER - Smith Lg. Cup
12/04/2022 Letham Colts 0-13 Burrelton Rovers -8/+8   PER - Smith Lg. Cup
12/04/2022 Rattray 1-0 Balmoral United -8/+8   PER - Smith Lg. Cup
12/04/2022 Vale of Earn 2-0 Breadalbane -5/+5   PER - Smith Lg. Cup
09/04/2022 Letham Community 1-7 Jeanfield Swifts Amateurs -21/+21   PER - Div. 1
09/04/2022 Ballinluig 2-4 Alyth -14/+14   PER - Div. 2
09/04/2022 Rattray 6-3 Balmoral United ±0/±0   PER - Div. 2
09/04/2022 Stanley 2-8 Fair City -16/+16   PER - Div. 2
07/04/2022 Breadalbane 1-5 Vale of Earn -8/+8   PER - Smith Lg. Cup
07/04/2022 Kettins 6-1 Auchterarder Primrose ±0/±0   PER - Smith Lg. Cup
07/04/2022 Letham Community 4-0 Wolfhill +7/-7   PER - Smith Lg. Cup
06/04/2022 Luncarty Amateurs 3-1 Rattray +6/-6   PER - Smith Lg. Cup
05/04/2022 Kettins 5-1 Luncarty Amateurs +13/-13   PER - Div. 1
05/04/2022 Letham Community 2-2 Stanley -10/+10   PER - Smith Lg. Cup
05/04/2022 Vale of Earn 3-1 Jeanfield Swifts Amateurs +7/-7   PER - Smith Lg. Cup
02/04/2022 Luncarty Amateurs 3-4 Kettins -5/+5 PER - Ashleigh Cup
02/04/2022 Auchterarder Primrose 0-4 Rattray -9/+9   PER - Div. 2
02/04/2022 Ballinluig 2-1 Balmoral United -5/+5   PER - Smith Lg. Cup
02/04/2022 Burrelton Rovers 3-1 Fair City +6/-6   PER - Smith Lg. Cup
02/04/2022 Stanley 4-1 Wolfhill +20/-20   PER - Smith Lg. Cup
01/04/2022 Letham Community 0-2 Vale of Earn -3/+3   PER - Div. 1
26/03/2022 Letham Community 3-3 Breadalbane -6/+6   PER - Div. 1
26/03/2022 Rattray 4-3 Ballinluig -3/+3   PER - Div. 2
26/03/2022 Letham Community 1-2 Kettins -2/+2 PER - Perthshire Cup
26/03/2022 Wolfhill 1-4 Luncarty Amateurs -8/+8 PER - Perthshire Cup
26/03/2022 Alyth 1-1 Burrelton Rovers +6/-6   PER - Smith Lg. Cup
26/03/2022 Fair City 7-1 Letham Colts +2/-2   PER - Smith Lg. Cup
26/03/2022 Jeanfield Swifts Amateurs 2-2 Vale of Earn -1/+1   PER - Smith Lg. Cup
26/03/2022 Kinrossie Caledonian 0-16 Breadalbane -3/+3   PER - Smith Lg. Cup
26/03/2022 Stanley 6-1 Auchterarder Primrose +22/-22   PER - Smith Lg. Cup
19/03/2022 Kettins 1-7 Vale of Earn -43/+43   PER - Div. 1
19/03/2022 Auchterarder Primrose 2-1 Balmoral United +2/-2   PER - Div. 2
19/03/2022 Fair City 9-0 Kinrossie Caledonian ±0/±0   PER - Div. 2
19/03/2022 Stanley 1-4 Ballinluig -19/+19   PER - Div. 2
19/03/2022 Breadalbane 1-6 Jeanfield Swifts Amateurs -15/+15   PER - Smith Lg. Cup
16/03/2022 Auchterarder Primrose 0-10 Vale of Earn -7/+7 PER - Ashleigh Cup
12/03/2022 Alyth 4-0 Fair City +38/-38 PER - Ashleigh Cup
12/03/2022 Burrelton Rovers 4-5 Letham Community -18/+18 PER - Ashleigh Cup
12/03/2022 Jeanfield Swifts Amateurs 3-2 Rattray -7/+7 PER - Perthshire Cup
12/03/2022 Wolfhill 3-3 Stanley -6/+6   PER - Smith Lg. Cup
05/03/2022 Breadalbane 1-2 Kettins +3/-3   PER - Div. 1
05/03/2022 Burrelton Rovers 1-1 Letham Community -9/+9   PER - Div. 1
05/03/2022 Luncarty Amateurs 1-4 Vale of Earn -19/+19   PER - Div. 1
05/03/2022 Alyth 0-0 Balmoral United -10/+10   PER - Div. 2
05/03/2022 Ballinluig 3-1 Wolfhill +9/-9   PER - Div. 2
26/02/2022 Letham Colts 0-9 Kettins -4/+4 PER - Perthshire Cup
12/02/2022 Kettins 1-3 Jeanfield Swifts Amateurs -20/+20   PER - Div. 1
12/02/2022 Vale of Earn 1-2 Breadalbane -21/+21   PER - Div. 1
12/02/2022 Alyth 6-1 Auchterarder Primrose +12/-12   PER - Div. 2
12/02/2022 Balmoral United 0-4 Rattray -10/+10   PER - Div. 2
12/02/2022 Letham Colts 1-4 Fair City +1/-1   PER - Div. 2
12/02/2022 Stanley 3-0 Kinrossie Caledonian -4/+4   PER - Div. 2
05/02/2022 Jeanfield Swifts Amateurs 3-2 Letham Community -7/+7   PER - Div. 1
05/02/2022 Ballinluig 2-0 Balmoral United +1/-1   PER - Div. 2
05/02/2022 Stanley 1-9 Rattray -34/+34   PER - Div. 2
29/01/2022 Burrelton Rovers 3-2 Vale of Earn +7/-7   PER - Div. 1
29/01/2022 Jeanfield Swifts Amateurs 2-1 Kettins +4/-4   PER - Div. 1
29/01/2022 Luncarty Amateurs 6-0 Bridgeton United +3/-3   PER - Div. 1
29/01/2022 Kinrossie Caledonian 1-6 Fair City +1/-1   PER - Div. 2
29/01/2022 Stanley 5-1 Alyth +35/-35   PER - Div. 2
29/01/2022 Wolfhill 3-2 Rattray +9/-9   PER - Div. 2
22/01/2022 Letham Community 7-1 Bridgeton United +6/-6   PER - Div. 1
22/01/2022 Vale of Earn 2-1 Luncarty Amateurs -3/+3   PER - Div. 1
22/01/2022 Balmoral United 5-0 Kinrossie Caledonian +1/-1   PER - Div. 2
22/01/2022 Fair City 4-6 Rattray -30/+30   PER - Div. 2
22/01/2022 Letham Colts 1-1 Ballinluig +7/-7   PER - Div. 2
22/01/2022 Wolfhill 4-2 Auchterarder Primrose +4/-4   PER - Div. 2
15/01/2022 Breadalbane 4-4 Jeanfield Swifts Amateurs +9/-9   PER - Div. 1
15/01/2022 Letham Community 2-3 Kettins +3/-3   PER - Div. 1
15/01/2022 Alyth 0-2 Fair City -6/+6   PER - Div. 2
15/01/2022 Auchterarder Primrose 2-2 Ballinluig +2/-2   PER - Div. 2
15/01/2022 Balmoral United 4-7 Wolfhill -19/+19   PER - Div. 2
15/01/2022 Kinrossie Caledonian 0-8 Letham Colts -12/+12   PER - Div. 2
15/01/2022 Rattray 2-3 Stanley -19/+19   PER - Div. 2
08/01/2022 Breadalbane 3-0 Bridgeton United +2/-2   PER - Div. 1
08/01/2022 Auchterarder Primrose 0-2 Letham Colts -28/+28   PER - Div. 2
18/12/2021 Auchterarder Primrose 1-6 Fair City -9/+9   PER - Div. 2
11/12/2021 Jeanfield Swifts Amateurs 4-2 Breadalbane -4/+4   PER - Div. 1
11/12/2021 Luncarty Amateurs 3-2 Fair City +5/-5   PER - Perthshire Cup
11/12/2021 Vale of Earn 4-3 Auchterarder Primrose -11/+11 PER - Perthshire Cup
04/12/2021 Bridgeton United 0-7 Vale of Earn -3/+3   PER - Div. 1
04/12/2021 Wolfhill 2-2 Letham Colts -11/+11   PER - Div. 2
04/12/2021 Ballinluig 0-2 Rattray -15/+15 PER - Perthshire Cup
04/12/2021 Breadalbane 3-4 Letham Community -8/+8 PER - Perthshire Cup
04/12/2021 Jeanfield Swifts Amateurs 8-2 Balmoral United +2/-2 PER - Perthshire Cup
04/12/2021 Stanley 3-8 Burrelton Rovers -6/+6 PER - Perthshire Cup
27/11/2021 Balmoral United 3-0 Stanley +21/-21   PER - Div. 2
27/11/2021 Letham Colts 1-6 Alyth -9/+9   PER - Div. 2
27/11/2021 Rattray 13-0 Kinrossie Caledonian +1/-1   PER - Div. 2
20/11/2021 Balmoral United 7-0 Letham Colts +22/-22   PER - Div. 2
13/11/2021 Balmoral United 2-3 Auchterarder Primrose -7/+7 PER - Ashleigh Cup
13/11/2021 Burrelton Rovers 1-0 Stanley -10/+10 PER - Ashleigh Cup
13/11/2021 Jeanfield Swifts Amateurs 2-2 p Letham Community -12/+12 PER - Ashleigh Cup
13/11/2021 Kinrossie Caledonian 0-8 Alyth -2/+2 PER - Ashleigh Cup
13/11/2021 Letham Colts 2-8 Kettins -1/+1 PER - Ashleigh Cup
13/11/2021 Rattray 2-4 Luncarty Amateurs -7/+7 PER - Ashleigh Cup
13/11/2021 Vale of Earn 13-1 Wolfhill +6/-6 PER - Ashleigh Cup
06/11/2021 Rattray 2-0 Breadalbane +13/-13   PER - Ashleigh Cup
06/11/2021 Alyth 5-1 Stanley +9/-9   PER - Div. 2
06/11/2021 Kinrossie Caledonian 0-10 Wolfhill -5/+5   PER - Div. 2
30/10/2021 Jeanfield Swifts Amateurs 2-3 Luncarty Amateurs -18/+18   PER - Div. 1
30/10/2021 Vale of Earn 2-2 Letham Community -12/+12   PER - Div. 1
30/10/2021 Alyth 5-0 Kinrossie Caledonian -1/+1   PER - Div. 2
30/10/2021 Fair City 8-1 Wolfhill +8/-8   PER - Div. 2
23/10/2021 Bridgeton United 0-11 Kettins -6/+6   PER - Div. 1
23/10/2021 Luncarty Amateurs 1-1 Burrelton Rovers +1/-1   PER - Div. 1
23/10/2021 Ballinluig 1-1 Letham Colts -12/+12   PER - Div. 2
23/10/2021 Fair City 13-0 Balmoral United +7/-7   PER - Div. 2
23/10/2021 Rattray 7-2 Auchterarder Primrose +15/-15   PER - Div. 2
23/10/2021 Wolfhill 1-2 Alyth -6/+6   PER - Div. 2
16/10/2021 Kettins 4-3 Luncarty Amateurs -4/+4   PER - Div. 1
16/10/2021 Letham Community 1-6 Burrelton Rovers -21/+21   PER - Div. 1
16/10/2021 Vale of Earn 4-5 Jeanfield Swifts Amateurs -11/+11   PER - Div. 1
16/10/2021 Auchterarder Primrose 4-0 Kinrossie Caledonian -1/+1   PER - Div. 2
16/10/2021 Ballinluig 3-3 Rattray -3/+3   PER - Div. 2
16/10/2021 Balmoral United 1-1 Alyth +7/-7   PER - Div. 2
09/10/2021 Auchterarder Primrose 0-3 Alyth -16/+16   PER - Div. 2
09/10/2021 Ballinluig 3-1 Kinrossie Caledonian -8/+8   PER - Div. 2
09/10/2021 Wolfhill 4-2 Balmoral United +2/-2   PER - Div. 2
02/10/2021 Kinrossie Caledonian 1-5 Balmoral United -3/+3   PER - Div. 2
02/10/2021 Rattray 4-2 Vale of Atholl -6/+6   PER - Div. 2
01/10/2021 Letham Colts 1-5 Wolfhill -14/+14   PER - Div. 2
25/09/2021 Breadalbane 1-2 Letham Community -10/+10   PER - Div. 1
25/09/2021 Bridgeton United 0-6 Jeanfield Swifts Amateurs -3/+3   PER - Div. 1
25/09/2021 Burrelton Rovers 3-2 Luncarty Amateurs ±0/±0   PER - Div. 1
25/09/2021 Alyth 0-1 Ballinluig -14/+14   PER - Div. 2
25/09/2021 Auchterarder Primrose 2-4 Wolfhill -19/+19   PER - Div. 2
25/09/2021 Balmoral United 0-6 Fair City -9/+9   PER - Div. 2
25/09/2021 Kinrossie Caledonian 2-9 Stanley -5/+5   PER - Div. 2
25/09/2021 Letham Colts 4-2 Rattray +29/-29   PER - Div. 2
18/09/2021 Letham Community 1-6 Jeanfield Swifts Amateurs -17/+17   PER - Div. 1
18/09/2021 Vale of Earn 3-2 Kettins +1/-1   PER - Div. 1
18/09/2021 Ballinluig 1-2 Auchterarder Primrose -15/+15   PER - Div. 2
18/09/2021 Balmoral United 3-1 Vale of Atholl -3/+3   PER - Div. 2
18/09/2021 Letham Colts 3-0 Kinrossie Caledonian -1/+1   PER - Div. 2
11/09/2021 Breadalbane 2-5 Vale of Earn -7/+7   PER - Div. 1
11/09/2021 Bridgeton United 0-5 Letham Community -13/+13   PER - Div. 1
11/09/2021 Alyth 8-0 Letham Colts +7/-7   PER - Div. 2
11/09/2021 Fair City 3-0 Ballinluig +3/-3   PER - Div. 2
11/09/2021 Kinrossie Caledonian 1-3 Auchterarder Primrose +6/-6   PER - Div. 2
11/09/2021 Stanley 2-3 Balmoral United -14/+14   PER - Div. 2
11/09/2021 Vale of Atholl 0-7 Wolfhill -13/+13   PER - Div. 2
04/09/2021 Luncarty Amateurs 2-4 Vale of Earn -9/+9   PER - Div. 1
28/08/2021 Kettins 2-2 Jeanfield Swifts Amateurs -3/+3   PER - Div. 1
28/08/2021 Luncarty Amateurs 3-1 Breadalbane +3/-3   PER - Div. 1
28/08/2021 Vale of Earn 4-2 Bridgeton United -7/+7   PER - Div. 1
28/08/2021 Balmoral United 2-2 Auchterarder Primrose +2/-2   PER - Div. 2
28/08/2021 Kinrossie Caledonian 0-7 Ballinluig -2/+2   PER - Div. 2
28/08/2021 Rattray 2-3 Wolfhill -18/+18   PER - Div. 2
28/08/2021 Vale of Atholl 1-2 Letham Colts -3/+3   PER - Div. 2
24/08/2021 Luncarty Amateurs 1-0 Jeanfield Swifts Amateurs +12/-12   PER - Div. 1
21/08/2021 Breadalbane 0-4 Jeanfield Swifts Amateurs -12/+12   PER - Div. 1
21/08/2021 Luncarty Amateurs 3-0 Letham Community +10/-10   PER - Div. 1
21/08/2021 Vale of Earn 2-1 Burrelton Rovers -3/+3   PER - Div. 1
21/08/2021 Alyth 2-2 Rattray -2/+2   PER - Div. 2
21/08/2021 Letham Colts 0-3 Auchterarder Primrose -12/+12   PER - Div. 2
21/08/2021 Vale of Atholl 1-6 Fair City -1/+1   PER - Div. 2
21/08/2021 Wolfhill 10-1 Kinrossie Caledonian +2/-2   PER - Div. 2
19/08/2021 Jeanfield Swifts Amateurs 2-0 Burrelton Rovers +4/-4   PER - Div. 1
19/08/2021 Wolfhill 1-6 Fair City -14/+14   PER - Div. 2
17/08/2021 Letham Community 2-0 Vale of Earn +29/-29   PER - Div. 1
17/08/2021 Auchterarder Primrose 5-0 Stanley +28/-28   PER - Div. 2
17/08/2021 Letham Colts 1-2 Balmoral United -6/+6   PER - Div. 2
14/08/2021 Jeanfield Swifts Amateurs 1-2 Vale of Earn -8/+8   PER - Div. 1
14/08/2021 Kettins 3-0 Letham Community +1/-1   PER - Div. 1
14/08/2021 Balmoral United 0-4 Ballinluig -20/+20   PER - Div. 2
14/08/2021 Fair City 8-0 Letham Colts +4/-4   PER - Div. 2
14/08/2021 Kinrossie Caledonian 0-10 Alyth -3/+3   PER - Div. 2
14/08/2021 Stanley 2-2 Wolfhill -2/+2   PER - Div. 2