SCOTTISH FOOTBALL RESULTS DATABASE
Saturday Amateur

INDEX SATURDAY AMATEUR CLUB RANKINGS SATURDAY AMATEUR RESULTS  

SCOTTISH FA CUP SCOTTISH AMATEUR CUP WEST AMATEUR CUP EAST AMATEUR CUP FIFE AMATEUR CUP
 SOUTH AMATEUR CUP NORTH OF TAY AMATEUR CUPNORTH AMATEUR CUPHIGHLAND AMATEUR CUPABERDEENSHIRE
ARRANAYRSHIREBORDERCAITHNESSCALEDONIAN
CENTRAL SCOTTISHDUNDEE SATURDAY MORNINGEDINBURGH CHURCHESGLASGOW COLLEGESGLASGOW SATURDAY MORNING
GREATER GLASGOW PREMIERIFA SCOTTISH SUPPORTERSINVERNESS & DISTRICTKINGDOM OF FIFELEWIS & HARRIS
LOTHIAN & EDINBURGHMIDLANDSNORTH WEST SUTHERLANDORKNEYPERTHSHIRE
SATURDAY MORNINGSCOTTISH AFLSCOTTISH PREMIER AFLSHETLANDSTIRLING & DISTRICT
STRATHCLYDE EV. CHURCHESUIST & BARRAWEST HIGHLANDWEST OF SCOTLAND U21
SATURDAY MORNING AFA RESULTS
DATE TEAM 1   SCORE   TEAM 2 PTS   COMPETITION
08/06/2024 Knightswood Amateurs 5-2 Glasgow Wellington +14/-14   SSM - Championship Promotion PO
01/06/2024 Drumchapel United SM 4-0 Dinamo Paisley +14/-14   SSM - Premier Div.
01/06/2024 Glasgow Wellington p 2-2 Singer +5/-5   SSM - Championship Promotion PO
31/05/2024 Knightswood Amateurs 4-0 Gladstone Athletic +27/-27 SSM - Spring Cup
25/05/2024 Port Glasgow Athletic 1-6 Stratton Southside -36/+36   SSM - Championship B
25/05/2024 Knightswood Amateurs 4-1 Baillieston Thistle +27/-27   SSM - Championship Promotion PO
24/05/2024 Drumchapel United SM 3-1 Glebe Hibernian +4/-4 SSM - Strathclyde Cup
23/05/2024 Port Glasgow Athletic 1-3 Braehead {GLA} -8/+8   SSM - Championship B
21/05/2024 East Kilbride YM SM p 2-2 Knightswood Amateurs -4/+4   SSM - Championship Promotion PO
18/05/2024 AS Airdrie 0-7 Drumchapel United SM -8/+8   SSM - Premier Div.
18/05/2024 Stratton Southside 1-5 Gleniffer Thistle -27/+27   SSM - Championship B
18/05/2024 Gladstone Athletic 2-1 East Kilbride YM SM +12/-12 SSM - Spring Cup
18/05/2024 Knightswood Amateurs p 2-2 Roselle Rovers +1/-1 SSM - Spring Cup
13/05/2024 Stratton Southside 4-0 Port Glasgow Athletic +20/-20   SSM - Championship B
11/05/2024 Plains 3-6 Drumchapel United SM -14/+14   SSM - Premier Div.
11/05/2024 Uddingston 1-6 Dinamo Paisley -28/+28   SSM - Premier Div.
10/05/2024 Glebe Hibernian 1-1 Knightswood Amateurs -11/+11   SSM - Championship A
10/05/2024 Cumbernauld Athletic 1-2 Kirkwood -20/+20   SSM - Development Div.
10/05/2024 Netherton Colts 2-3 Moorlands -3/+3   SSM - Development Div.
10/05/2024 Wishaw High School FP SM 4-3 North Glasgow Victory -1/+1   SSM - Development Div.
09/05/2024 Singer 6-0 Port Glasgow Athletic +12/-12   SSM - Championship B
08/05/2024 Kirkintilloch Thistle 0-1 Dinamo Paisley -6/+6   SSM - Premier Div.
08/05/2024 East Lane 0-1 Drumchapel United SM +8/-8   SSM - Premier Div.
08/05/2024 Huntershill 1-7 Glebe Hibernian -25/+25   SSM - Championship A
08/05/2024 Braehead {GLA} 3-1 Stratton Southside +2/-2   SSM - Championship B
08/05/2024 Gladstone Athletic 0-0 Gleniffer Thistle -6/+6   SSM - Championship B
08/05/2024 Wishaw High School FP SM 5-1 East Kilbride Thistle Amateurs +1/-1   SSM - Development Div.
07/05/2024 Plains 2-1 Uddingston +2/-2   SSM - Premier Div.
07/05/2024 Netherton Colts 6-3 Glasgow Deaf Athletic -3/+3   SSM - Development Div.
07/05/2024 Muirend 4-6 Milngavie Wanderers SM -10/+10   SSM - Div. 1B
04/05/2024 AS Airdrie 2-3 Uddingston +2/-2   SSM - Premier Div.
04/05/2024 Dinamo Paisley 1-1 Drumchapel United SM +2/-2   SSM - Premier Div.
04/05/2024 Moorlands Anvil 3-4 Ashfield Amateurs -6/+6   SSM - Premier Div.
04/05/2024 Huntershill 3-1 Netherton +3/-3   SSM - Championship A
04/05/2024 East Kilbride Colts 3-1 Port Glasgow Athletic -3/+3   SSM - Championship B
04/05/2024 Gleniffer Thistle 4-2 Stratton Southside +6/-6   SSM - Championship B
04/05/2024 Singer 0-1 Easterhouse Football Academy Amateurs -14/+14   SSM - Championship B
04/05/2024 Dean Park 2-5 Wishaw High School FP SM -13/+13   SSM - Development Div.
04/05/2024 Glasgow Deaf Athletic 0-8 Blantyre Soccer Academy Colts -14/+14   SSM - Development Div.
04/05/2024 Moorlands 1-2 Cumbernauld Athletic -9/+9   SSM - Development Div.
04/05/2024 Netherton Colts 2-3 Craigneuk SM +3/-3   SSM - Development Div.
04/05/2024 North Glasgow Victory 1-3 Kirkwood -20/+20   SSM - Development Div.
04/05/2024 Saint Mungo SM 6-1 Southside Athletic +7/-7   SSM - Div. 1A
04/05/2024 Glynhill Moorcroft 5-2 Third Lanark +12/-12   SSM - Div. 1B
04/05/2024 Summerston 5-3 Greengairs +7/-7   SSM - Div. 1B
04/05/2024 Knightswood Amateurs 2-1 Port Glasgow Boys Club -2/+2   SSM - Spring Cup
04/05/2024 Rutherglen Glencairn Amateurs 1-2 Roselle Rovers -7/+7   SSM - Spring Cup
03/05/2024 Milngavie Wanderers SM 3-2 Glasgow Wellington +3/-3 SSM - Glasgow Cup
01/05/2024 Viewfield Rovers 2-4 Blackthorn Rovers -7/+7   SSM - Premier Div.
01/05/2024 Netherton 0-7 Glebe Hibernian -20/+20   SSM - Championship A
01/05/2024 Port Glasgow Athletic 1-5 Baillieston Thistle -18/+18   SSM - Championship B
01/05/2024 Singer 2-1 Gleniffer Thistle -4/+4   SSM - Championship B
01/05/2024 Dalziel High School FP 7-1 Holytown +2/-2   SSM - Div. 1A
30/04/2024 Gladstone Athletic 1-4 Roselle Rovers -31/+31   SSM - Spring Cup
29/04/2024 Southside Athletic 0-0 Holytown -5/+5   SSM - Spring Cup
27/04/2024 Plains 2-1 Ashfield Amateurs +3/-3   SSM - Premier Div.
27/04/2024 Uddingston 3-1 East Lane -2/+2   SSM - Premier Div.
27/04/2024 Viewfield Rovers 4-5 East Dunbartonshire -1/+1   SSM - Premier Div.
27/04/2024 Easterhouse Football Academy Amateurs 0-2 Gleniffer Thistle -26/+26   SSM - Championship B
27/04/2024 Stratton Southside 0-7 Whiteacre Wolves -42/+42   SSM - Championship B
27/04/2024 Cumbernauld Athletic 2-3 Moorlands -14/+14   SSM - Development Div.
27/04/2024 West Dumbarton Colts 4-0 Glasgow Deaf Athletic +1/-1   SSM - Development Div.
27/04/2024 Wishaw High School FP SM 2-1 Craigneuk SM +17/-17   SSM - Development Div.
27/04/2024 Dalziel High School FP 8-1 Bellshill +4/-4   SSM - Div. 1A
27/04/2024 Summerston 3-6 Glynhill Moorcroft -5/+5   SSM - Div. 1B
27/04/2024 Third Lanark 0-0 Muirend -9/+9   SSM - Div. 1B
27/04/2024 Gladstone Athletic 4-1 Whitehart +10/-10   SSM - Spring Cup
27/04/2024 Airdrie Forest 1-4 East Kilbride YM SM +2/-2   SSM - Spring Cup
27/04/2024 Roselle Rovers 2-2 Glasgow Wellington -4/+4   SSM - Spring Cup
27/04/2024 Southside Athletic 1-3 Port Glasgow Boys Club -3/+3   SSM - Spring Cup
27/04/2024 Drumchapel United SM 3-0 Dinamo Paisley +16/-16 SSM - Strathclyde Cup
27/04/2024 Glebe Hibernian 4-0 Westwood +2/-2 SSM - Strathclyde Cup
26/04/2024 Braehead {GLA} 3-0 Port Glasgow Athletic +14/-14 SSM - Inverclyde & Renfrewshire Cup
23/04/2024 Netherton Colts 0-1 North Glasgow Victory -14/+14   SSM - Development Div.
23/04/2024 Baillieston Thistle 1-3 Whitehart -27/+27   SSM - Spring Cup
23/04/2024 East Kilbride YM SM 2-0 Southside Athletic -7/+7   SSM - Spring Cup
23/04/2024 Knightswood Amateurs 5-0 Holytown +2/-2   SSM - Spring Cup
22/04/2024 Stratton Southside 0-3 East Kilbride Colts -11/+11   SSM - Championship B
22/04/2024 Southside 2-2 Easterhouse Football Academy Amateurs +1/-1   SSM - Championship B
20/04/2024 Drumchapel United SM 5-0 AS Airdrie +2/-2   SSM - Premier Div.
20/04/2024 Moorlands Anvil 1-4 Uddingston -25/+25   SSM - Premier Div.
20/04/2024 Dean Park 7-1 East Kilbride Thistle Amateurs +13/-13   SSM - Development Div.
20/04/2024 Glasgow Deaf Athletic 0-4 North Glasgow Victory -6/+6   SSM - Development Div.
20/04/2024 West Dumbarton Colts 1-2 Cumbernauld Athletic +3/-3   SSM - Development Div.
20/04/2024 Saint Mungo SM 2-2 Whitehart -1/+1   SSM - Div. 1A
20/04/2024 Glynhill Moorcroft 4-2 Milngavie Wanderers SM +6/-6   SSM - Div. 1B
20/04/2024 Summerston 2-2 West Dumbarton +6/-6   SSM - Div. 1B
20/04/2024 Glasgow Wellington 1-6 Gladstone Athletic -37/+37   SSM - Spring Cup
20/04/2024 Viewfield Rovers 3-4 Westwood -18/+18 SSM - Strathclyde Cup
19/04/2024 Glebe Hibernian p 1-1 Netherton -10/+10 SSM - Lanarkshire Cup
19/04/2024 Strathaven Dynamo 0-5 Huntershill -38/+38   SSM - Championship A
19/04/2024 Stratton Southside 0-2 Baillieston Thistle -10/+10   SSM - Championship B
19/04/2024 Greengairs 1-3 Third Lanark ±0/±0   SSM - Div. 1B
19/04/2024 Airdrie Forest 3-6 Port Glasgow Boys Club -5/+5   SSM - Spring Cup
17/04/2024 Drumchapel United SM 2-0 Blackthorn Rovers -3/+3   SSM - Premier Div.
13/04/2024 Kirkintilloch Thistle 0-1 Uddingston -14/+14   SSM - Premier Div.
13/04/2024 Moorlands Anvil 1-3 Plains -17/+17   SSM - Premier Div.
13/04/2024 Viewfield Rovers 3-3 AS Airdrie -3/+3   SSM - Premier Div.
13/04/2024 Strathaven Dynamo 4-3 Netherton ±0/±0   SSM - Championship A
13/04/2024 Braehead {GLA} 4-0 Singer +36/-36   SSM - Championship B
13/04/2024 Port Glasgow Athletic 3-0 Gleniffer Thistle +20/-20   SSM - Championship B
13/04/2024 Craigneuk SM 0-2 Moorlands -29/+29   SSM - Development Div.
13/04/2024 Notre Dame 8-3 Glasgow Deaf Athletic +24/-24   SSM - Development Div.
13/04/2024 West Dumbarton Colts 3-3 East Kilbride Thistle Amateurs -12/+12   SSM - Development Div.
13/04/2024 Wishaw High School FP SM 0-0 Blantyre Soccer Academy Colts -6/+6   SSM - Development Div.
13/04/2024 Saint Mungo SM 2-2 Bellshill -12/+12   SSM - Div. 1A
13/04/2024 Third Lanark 3-1 Westerlands SM -7/+7   SSM - Div. 1B
13/04/2024 Westwood 2-4 Muirend -12/+12   SSM - Div. 1B
13/04/2024 Easterhouse Football Academy Amateurs 1-1 p Glasgow Wellington -3/+3 SSM - Glasgow Cup
13/04/2024 Milngavie Wanderers SM 2-0 Saint Roch's Amateurs ±0/±0 SSM - Glasgow Cup
13/04/2024 Baillieston Thistle 1-1 Gladstone Athletic -6/+6   SSM - Spring Cup
13/04/2024 Port Glasgow Boys Club 0-6 East Kilbride YM SM -23/+23   SSM - Spring Cup
12/04/2024 Drumchapel United SM 3-1 Dinamo Paisley +11/-11 SSM - Champions Cup
11/04/2024 Netherton 3-0 Cumbernauld Athletic +16/-16 SSM - Lanarkshire Cup
06/04/2024 AS Airdrie 2-2 Viewfield Rovers -3/+3   SSM - Premier Div.
06/04/2024 Blackthorn Rovers 1-2 Ashfield Amateurs -5/+5   SSM - Premier Div.
06/04/2024 East Lane 1-3 Plains -4/+4   SSM - Premier Div.
06/04/2024 Moorlands Anvil 0-1 Drumchapel United SM ±0/±0   SSM - Premier Div.
06/04/2024 Port Glasgow Boys Club 3-7 Huntershill -31/+31   SSM - Championship A
06/04/2024 Gladstone Athletic 1-1 Stratton Southside -6/+6   SSM - Championship B
06/04/2024 Gleniffer Thistle 2-4 Braehead {GLA} -20/+20   SSM - Championship B
06/04/2024 Singer 4-1 East Kilbride Colts +19/-19   SSM - Championship B
06/04/2024 Kirkwood 6-0 East Kilbride Thistle Amateurs +7/-7   SSM - Development Div.
06/04/2024 Greengairs 1-3 Milngavie Wanderers SM -1/+1   SSM - Div. 1B
06/04/2024 Muirend 6-0 Westerlands SM +8/-8   SSM - Div. 1B
06/04/2024 West Dumbarton 4-5 Westwood -21/+21   SSM - Div. 1B
06/04/2024 Glasgow Wellington 2-3 Wishaw United -10/+10   SSM - Spring Cup
06/04/2024 Knightswood Amateurs 2-8 East Kilbride YM SM -39/+39   SSM - Spring Cup
06/04/2024 Roselle Rovers 5-0 Baillieston Thistle +42/-42   SSM - Spring Cup
05/04/2024 Glebe Hibernian 3-1 Dalziel High School FP +5/-5 SSM - Lanarkshire Cup
03/04/2024 Dinamo Paisley 6-1 Blackthorn Rovers +11/-11   SSM - Premier Div.
30/03/2024 Kirkintilloch Thistle 6-0 East Dunbartonshire +23/-23   SSM - Premier Div.
30/03/2024 Plains 11-2 East Lane +15/-15   SSM - Premier Div.
30/03/2024 Blantyre Soccer Academy 4-0 Port Glasgow Boys Club +19/-19   SSM - Championship A
30/03/2024 Gladstone Athletic 1-3 East Kilbride Colts -11/+11   SSM - Championship B
30/03/2024 Stratton Southside 2-2 Singer +5/-5   SSM - Championship B
30/03/2024 Blantyre Soccer Academy Colts 4-4 Wishaw High School FP SM +1/-1   SSM - Development Div.
30/03/2024 Cumbernauld Athletic 3-0 Glasgow Deaf Athletic -4/+4   SSM - Development Div.
30/03/2024 North Glasgow Victory 0-4 Craigneuk SM -7/+7   SSM - Development Div.
30/03/2024 Notre Dame 4-2 East Kilbride Thistle Amateurs +13/-13   SSM - Development Div.
30/03/2024 Bellshill 2-3 Saint Mungo SM +4/-4   SSM - Div. 1A
30/03/2024 Greengairs 1-1 Roselle Rovers +6/-6   SSM - Div. 1B
30/03/2024 Milngavie Wanderers SM 3-1 Westerlands SM -6/+6 SSM - Glasgow Cup
30/03/2024 Southside Athletic 0-9 Knightswood Amateurs -13/+13   SSM - Spring Cup
30/03/2024 Rutherglen Glencairn Amateurs 4-3 Glasgow Wellington +7/-7   SSM - Spring Cup
30/03/2024 Drumchapel United SM 6-3 Moorlands Anvil +4/-4 SSM - Strathclyde Cup
30/03/2024 Glebe Hibernian 3-1 Glynhill Moorcroft +5/-5 SSM - Strathclyde Cup
27/03/2024 Cumbernauld Athletic 4-2 Blantyre Soccer Academy Colts -4/+4   SSM - Development Div.
23/03/2024 Dinamo Paisley 5-0 Viewfield Rovers +4/-4   SSM - Premier Div.
23/03/2024 East Lane 0-4 Ashfield Amateurs -16/+16   SSM - Premier Div.
23/03/2024 Uddingston 4-1 Plains +20/-20   SSM - Premier Div.
23/03/2024 Moorlands Anvil 3-2 Blackthorn Rovers +1/-1   SSM - Premier Div.
23/03/2024 Netherton 0-6 Glasgow Wellington -40/+40   SSM - Championship A
23/03/2024 East Kilbride YM SM 2-0 Stratton Southside +2/-2   SSM - Championship B
23/03/2024 Southside 1-0 Singer +12/-12   SSM - Championship B
23/03/2024 East Kilbride Thistle Amateurs 1-8 Cumbernauld Thistle -1/+1   SSM - Development Div.
23/03/2024 Glasgow Deaf Athletic 2-1 Dean Park +16/-16   SSM - Development Div.
23/03/2024 Moorlands 1-2 Craigneuk SM -1/+1   SSM - Development Div.
23/03/2024 Netherton Colts 0-3 Blantyre Soccer Academy Colts -37/+37   SSM - Development Div.
23/03/2024 Notre Dame 1-4 Wishaw High School FP SM -2/+2   SSM - Development Div.
23/03/2024 Wishaw United 0-0 Dalziel High School FP -2/+2   SSM - Div. 1A
23/03/2024 Milngavie Wanderers SM 4-3 Muirend -5/+5   SSM - Div. 1B
23/03/2024 Roselle Rovers 5-0 Saint Roch's Amateurs +13/-13   SSM - Div. 1B
23/03/2024 Westwood 5-3 Greengairs +10/-10   SSM - Div. 1B
23/03/2024 Drumchapel United SM 6-1 Third Lanark +6/-6 SSM - Strathclyde Cup
22/03/2024 Huntershill 2-3 Strathaven Dynamo -10/+10   SSM - Championship A
16/03/2024 Kirkintilloch Thistle 4-0 Viewfield Rovers +7/-7   SSM - Premier Div.
16/03/2024 Dinamo Paisley 4-2 AS Airdrie -5/+5   SSM - Premier Div.
16/03/2024 Blantyre Soccer Academy 5-0 Strathaven Dynamo +30/-30   SSM - Championship A
16/03/2024 Glasgow Wellington 1-3 Glebe Hibernian -6/+6   SSM - Championship A
16/03/2024 Huntershill 2-1 Knightswood Amateurs +6/-6   SSM - Championship A
16/03/2024 Port Glasgow Boys Club 1-2 Netherton -13/+13   SSM - Championship A
16/03/2024 Braehead {GLA} 3-5 Whiteacre Wolves -20/+20   SSM - Championship B
16/03/2024 Easterhouse Football Academy Amateurs 0-3 East Kilbride Colts -22/+22   SSM - Championship B
16/03/2024 Gladstone Athletic 2-1 East Kilbride YM SM +6/-6   SSM - Championship B
16/03/2024 Port Glasgow Athletic 0-3 Singer -10/+10   SSM - Championship B
16/03/2024 Blantyre Soccer Academy Colts 4-1 Dean Park +15/-15   SSM - Development Div.
16/03/2024 Cumbernauld Athletic 2-1 North Glasgow Victory -8/+8   SSM - Development Div.
16/03/2024 Kirkwood 6-1 Notre Dame +5/-5   SSM - Development Div.
16/03/2024 Moorlands 5-0 East Kilbride Thistle Amateurs +1/-1   SSM - Development Div.
16/03/2024 Netherton Colts 1-3 West Dumbarton Colts -27/+27   SSM - Development Div.
16/03/2024 Wishaw High School FP SM 4-1 Glasgow Deaf Athletic -2/+2   SSM - Development Div.
16/03/2024 Glynhill Moorcroft 1-1 West Dumbarton -7/+7   SSM - Div. 1B
16/03/2024 Third Lanark 5-2 Westwood -1/+1   SSM - Div. 1B
16/03/2024 Drumchapel United SM 10-2 Stratton Southside +5/-5   SSM - Strathclyde Cup
15/03/2024 Greengairs 1-3 Muirend -13/+13   SSM - Div. 1B
12/03/2024 Uddingston 2-0 Moorlands Anvil +13/-13   SSM - Premier Div.
09/03/2024 Glebe Hibernian 6-1 East Kilbride YM SM +19/-19 SSM - Lanarkshire Cup
09/03/2024 Netherton 2-0 Netherton Colts -2/+2 SSM - Lanarkshire Cup
09/03/2024 Strathaven Dynamo 2-2 p Dalziel High School FP -2/+2 SSM - Lanarkshire Cup
09/03/2024 AS Airdrie 1-5 Plains -14/+14   SSM - Premier Div.
09/03/2024 Kirkintilloch Thistle 3-1 East Lane ±0/±0   SSM - Premier Div.
09/03/2024 East Dunbartonshire 1-4 Moorlands Anvil -27/+27   SSM - Premier Div.
09/03/2024 Viewfield Rovers 2-4 Uddingston -9/+9   SSM - Premier Div.
09/03/2024 Shawbridge 2-1 Blantyre Soccer Academy +15/-15   SSM - Championship A
09/03/2024 Gleniffer Thistle 1-2 East Kilbride Colts -1/+1   SSM - Championship B
09/03/2024 Singer 0-1 Baillieston Thistle -11/+11   SSM - Championship B
09/03/2024 Southside 0-4 Gladstone Athletic -30/+30   SSM - Championship B
09/03/2024 East Kilbride Thistle Amateurs 0-6 North Glasgow Victory -18/+18   SSM - Development Div.
09/03/2024 Glasgow Deaf Athletic 1-2 Craigneuk SM +11/-11   SSM - Development Div.
09/03/2024 Moorlands 3-1 Wishaw High School FP SM +4/-4   SSM - Development Div.
09/03/2024 Notre Dame 3-6 Blantyre Soccer Academy Colts -9/+9   SSM - Development Div.
09/03/2024 West Dumbarton Colts 2-3 Kirkwood -12/+12   SSM - Development Div.
09/03/2024 Bellshill 0-4 Wishaw United -5/+5   SSM - Div. 1A
09/03/2024 Glynhill Moorcroft 1-1 Roselle Rovers -9/+9   SSM - Div. 1B
09/03/2024 Muirend 4-0 Westwood +14/-14   SSM - Div. 1B
09/03/2024 Easterhouse Football Academy Amateurs p 2-2 Third Lanark -3/+3 SSM - Glasgow Cup
09/03/2024 Glasgow Wellington 3-2 Knightswood Amateurs +6/-6 SSM - Glasgow Cup
09/03/2024 Rutherglen Glencairn Amateurs 0-2 Saint Roch's Amateurs -29/+29 SSM - Glasgow Cup
09/03/2024 Braehead {GLA} 2-1 West Dumbarton +6/-6 SSM - Inverclyde & Renfrewshire Cup
09/03/2024 Port Glasgow Athletic p 2-2 Port Glasgow Boys Club ±0/±0 SSM - Inverclyde & Renfrewshire Cup
09/03/2024 Milngavie Wanderers SM 1-2 Dinamo Paisley +3/-3 SSM - Strathclyde Cup
08/03/2024 Cumbernauld Athletic 3-0 Greengairs +11/-11 SSM - Lanarkshire Cup
02/03/2024 AS Airdrie 1-2 Moorlands Anvil ±0/±0   SSM - Premier Div.
02/03/2024 Blackthorn Rovers 5-2 Viewfield Rovers +7/-7   SSM - Premier Div.
02/03/2024 Dinamo Paisley 4-2 UB United +5/-5   SSM - Premier Div.
02/03/2024 Plains 4-1 East Dunbartonshire +17/-17   SSM - Premier Div.
02/03/2024 Uddingston 3-2 Ashfield Amateurs +7/-7   SSM - Premier Div.
02/03/2024 Blantyre Soccer Academy 1-2 Huntershill -12/+12   SSM - Championship A
02/03/2024 Netherton 1-7 Knightswood Amateurs -41/+41   SSM - Championship A
02/03/2024 Port Glasgow Boys Club 1-2 Glasgow Wellington -12/+12   SSM - Championship A
02/03/2024 Baillieston Thistle 2-0 Stratton Southside ±0/±0   SSM - Championship B
02/03/2024 East Kilbride Colts 2-1 Gleniffer Thistle -5/+5   SSM - Championship B
02/03/2024 Easterhouse Football Academy Amateurs 3-2 Port Glasgow Athletic -5/+5   SSM - Championship B
02/03/2024 Singer 6-2 East Kilbride YM SM +21/-21   SSM - Championship B
02/03/2024 Southside 3-3 Braehead {GLA} -4/+4   SSM - Championship B
02/03/2024 Cumbernauld Athletic 8-1 Netherton Colts +21/-21   SSM - Development Div.
02/03/2024 Kirkwood 12-0 Glasgow Deaf Athletic +11/-11   SSM - Development Div.
02/03/2024 Moorlands 11-0 Notre Dame +4/-4   SSM - Development Div.
02/03/2024 North Glasgow Victory 3-1 East Kilbride Thistle Amateurs -2/+2   SSM - Development Div.
02/03/2024 West Dumbarton Colts 1-4 Blantyre Soccer Academy Colts -36/+36   SSM - Development Div.
02/03/2024 Wishaw High School FP SM 2-0 Dean Park +1/-1   SSM - Development Div.
02/03/2024 Bellshill 1-5 Whitehart -8/+8   SSM - Div. 1A
02/03/2024 Dalziel High School FP 1-2 Southside Athletic -24/+24   SSM - Div. 1A
02/03/2024 Greengairs 0-2 Glynhill Moorcroft +1/-1   SSM - Div. 1B
02/03/2024 Milngavie Wanderers SM 7-1 Westwood +8/-8   SSM - Div. 1B
02/03/2024 Muirend 1-2 Saint Roch's Amateurs -15/+15   SSM - Div. 1B
02/03/2024 Third Lanark 1-2 West Dumbarton -15/+15   SSM - Div. 1B
02/03/2024 Westerlands SM 1-8 Roselle Rovers -15/+15   SSM - Div. 1B
01/03/2024 Saint Mungo SM 3-4 Holytown -23/+23   SSM - Div. 1A
24/02/2024 Blackthorn Rovers 4-0 AS Airdrie +11/-11   SSM - Premier Div.
24/02/2024 Drumchapel United SM 2-0 Ashfield Amateurs -1/+1   SSM - Premier Div.
24/02/2024 East Dunbartonshire 2-0 Uddingston +6/-6   SSM - Premier Div.
24/02/2024 East Lane 4-6 Dinamo Paisley ±0/±0   SSM - Premier Div.
24/02/2024 Blantyre Soccer Academy 1-2 Knightswood Amateurs -11/+11   SSM - Championship A
24/02/2024 Braehead {GLA} 2-6 Baillieston Thistle -22/+22   SSM - Championship B
24/02/2024 East Kilbride YM SM 4-1 Easterhouse Football Academy Amateurs +17/-17   SSM - Championship B
24/02/2024 Port Glasgow Athletic 2-5 Gladstone Athletic -22/+22   SSM - Championship B
24/02/2024 Southside 3-1 East Kilbride Colts +23/-23   SSM - Championship B
24/02/2024 Craigneuk SM 2-1 Kirkwood -10/+10   SSM - Development Div.
24/02/2024 Dean Park 1-2 Blantyre Soccer Academy Colts -13/+13   SSM - Development Div.
24/02/2024 East Kilbride Thistle Amateurs 2-4 Netherton Colts +3/-3   SSM - Development Div.
24/02/2024 Notre Dame 2-2 North Glasgow Victory +9/-9   SSM - Development Div.
24/02/2024 West Dumbarton Colts 1-8 Wishaw High School FP SM -56/+56   SSM - Development Div.
24/02/2024 Bellshill 4-5 Holytown -16/+16   SSM - Div. 1A
24/02/2024 AFC Motherwell 2-4 Saint Mungo SM -27/+27   SSM - Div. 1A
24/02/2024 Southside Athletic 3-6 Dalziel High School FP ±0/±0   SSM - Div. 1A
24/02/2024 Muirend 4-2 Greengairs +5/-5   SSM - Div. 1B
24/02/2024 Summerston 5-2 Westerlands SM +7/-7   SSM - Div. 1B
24/02/2024 Glynhill Moorcroft 3-1 Glasgow Wellington +2/-2 SSM - Strathclyde Cup
24/02/2024 Milngavie Wanderers SM 6-1 Gleniffer Thistle +21/-21   SSM - Strathclyde Cup
24/02/2024 Netherton 2-2 p Glebe Hibernian +5/-5 SSM - Strathclyde Cup
24/02/2024 Plains 0-1 Moorlands Anvil -12/+12 SSM - Strathclyde Cup
24/02/2024 UB United 1-1 p Viewfield Rovers -11/+11 SSM - Strathclyde Cup
24/02/2024 West Dumbarton p 2-2 Westwood -11/+11 SSM - Strathclyde Cup
24/02/2024 Wishaw United p 1-1 Singer +2/-2 SSM - Strathclyde Cup
17/02/2024 Notre Dame 0-10 East Kilbride YM SM -1/+1 SSM - Lanarkshire Cup
17/02/2024 AS Airdrie 1-6 UB United -19/+19   SSM - Premier Div.
17/02/2024 Dinamo Paisley 4-1 East Dunbartonshire +9/-9   SSM - Premier Div.
17/02/2024 East Lane 0-4 Uddingston -26/+26   SSM - Premier Div.
17/02/2024 Plains 4-0 Moorlands Anvil +21/-21   SSM - Premier Div.
17/02/2024 Manhattan Blacks 3-6 Huntershill -18/+18   SSM - Championship A
17/02/2024 Glasgow Wellington 0-4 Netherton -39/+39   SSM - Championship A
17/02/2024 Glebe Hibernian 3-3 Blantyre Soccer Academy -10/+10   SSM - Championship A
17/02/2024 Strathaven Dynamo 0-2 Port Glasgow Boys Club -23/+23   SSM - Championship A
17/02/2024 Baillieston Thistle 2-1 East Kilbride Colts +7/-7   SSM - Championship B
17/02/2024 Easterhouse Football Academy Amateurs 7-2 Braehead {GLA} +17/-17   SSM - Championship B
17/02/2024 Gladstone Athletic 4-2 Singer +22/-22   SSM - Championship B
17/02/2024 Southside 5-1 Stratton Southside +24/-24   SSM - Championship B
17/02/2024 Glasgow Deaf Athletic 1-2 East Kilbride Thistle Amateurs -6/+6   SSM - Development Div.
17/02/2024 Kirkwood 3-4 Dean Park -13/+13   SSM - Development Div.
17/02/2024 Moorlands 2-3 West Dumbarton Colts -15/+15   SSM - Development Div.
17/02/2024 Wishaw High School FP SM 2-2 Netherton Colts +4/-4   SSM - Development Div.
17/02/2024 Airdrie Forest 0-3 Dalziel High School FP +2/-2   SSM - Div. 1A
17/02/2024 AFC Motherwell 4-3 Salsburgh United ±0/±0   SSM - Div. 1A
17/02/2024 Wishaw United 4-0 Southside Athletic +1/-1   SSM - Div. 1A
17/02/2024 Glynhill Moorcroft 6-0 Greengairs +6/-6   SSM - Div. 1B
17/02/2024 Roselle Rovers 4-1 Muirend +13/-13   SSM - Div. 1B
17/02/2024 Summerston 2-7 Third Lanark -11/+11   SSM - Div. 1B
17/02/2024 Westwood 5-5 Westerlands SM -9/+9   SSM - Div. 1B
17/02/2024 Milngavie Wanderers SM 3-0 Ashfield Amateurs +32/-32   SSM - Strathclyde Cup
13/02/2024 Salsburgh United 5-1 Holytown ±0/±0   SSM - Div. 1A
10/02/2024 Blackthorn Rovers 1-3 Dinamo Paisley -8/+8   SSM - Premier Div.
10/02/2024 East Dunbartonshire 2-3 Drumchapel United SM +2/-2   SSM - Premier Div.
10/02/2024 Blantyre Soccer Academy 14-1 Shawbridge +20/-20   SSM - Championship A
10/02/2024 Glasgow Wellington 5-2 Strathaven Dynamo +21/-21   SSM - Championship A
10/02/2024 Knightswood Amateurs 5-0 Cumbernauld United Amateurs +15/-15   SSM - Championship A
10/02/2024 Gleniffer Thistle 0-5 Baillieston Thistle -32/+32   SSM - Championship B
10/02/2024 Southside 3-2 Port Glasgow Athletic +3/-3   SSM - Championship B
10/02/2024 Blantyre Soccer Academy Colts 3-1 East Kilbride Thistle Amateurs +2/-2   SSM - Development Div.
10/02/2024 Glasgow Deaf Athletic 0-8 Cumbernauld Athletic -3/+3   SSM - Development Div.
10/02/2024 Moorlands 3-1 Kirkwood -1/+1   SSM - Development Div.
10/02/2024 Notre Dame 3-6 Dean Park -11/+11   SSM - Development Div.
10/02/2024 Wishaw High School FP SM 3-2 West Dumbarton Colts +7/-7   SSM - Development Div.
10/02/2024 Rutherglen Glencairn Amateurs 4-2 Motherwell Albion +18/-18   SSM - Div. 1A
10/02/2024 Muirend 1-5 Third Lanark -18/+18   SSM - Div. 1B
10/02/2024 North Glasgow Victory 2-3 Easterhouse Football Academy Amateurs +10/-10 SSM - Glasgow Cup
10/02/2024 Roselle Rovers 0-2 Port Glasgow Boys Club -17/+17 SSM - Inverclyde & Renfrewshire Cup
10/02/2024 AS Airdrie 2-5 Singer -18/+18   SSM - Strathclyde Cup
10/02/2024 East Kilbride Colts 0-1 Plains -12/+12   SSM - Strathclyde Cup
10/02/2024 Glebe Hibernian 2-1 Dalziel High School FP -3/+3   SSM - Strathclyde Cup
10/02/2024 Glynhill Moorcroft 2-1 Craigneuk SM -5/+5   SSM - Strathclyde Cup
10/02/2024 Huntershill 2-2 p Netherton -4/+4   SSM - Strathclyde Cup
10/02/2024 Summerston 3-4 Stratton Southside +1/-1   SSM - Strathclyde Cup
10/02/2024 West Dumbarton 4-0 Braehead {GLA} +24/-24   SSM - Strathclyde Cup
10/02/2024 Westwood 3-0 Greengairs +21/-21   SSM - Strathclyde Cup
03/02/2024 Bellshill 2-4 Greengairs -10/+10 SSM - Lanarkshire Cup
03/02/2024 Manhattan Blacks 0-5 Glebe Hibernian -11/+11 SSM - Lanarkshire Cup
03/02/2024 Dalziel High School FP 5-1 Holytown -1/+1 SSM - Lanarkshire Cup
03/02/2024 Netherton Colts 5-2 East Kilbride Thistle Amateurs -3/+3 SSM - Lanarkshire Cup
03/02/2024 Salsburgh United 1-3 Netherton -25/+25 SSM - Lanarkshire Cup
03/02/2024 Strathaven Dynamo 3-0 Kirkwood -4/+4 SSM - Lanarkshire Cup
03/02/2024 AS Airdrie 1-3 Ashfield Amateurs -7/+7   SSM - Premier Div.
03/02/2024 East Lane 2-2 Viewfield Rovers -5/+5   SSM - Premier Div.
03/02/2024 Plains 3-1 Blackthorn Rovers +9/-9   SSM - Premier Div.
03/02/2024 Uddingston 1-1 UB United +2/-2   SSM - Premier Div.
03/02/2024 Moorlands Anvil 1-2 East Dunbartonshire -11/+11   SSM - Premier Div.
03/02/2024 Baillieston Thistle 2-1 Gladstone Athletic -3/+3   SSM - Championship B
03/02/2024 East Kilbride YM SM 2-1 East Kilbride Colts +8/-8   SSM - Championship B
03/02/2024 Moorlands 2-3 Dean Park -22/+22   SSM - Development Div.
03/02/2024 North Glasgow Victory 2-1 Wishaw High School FP SM +5/-5   SSM - Development Div.
03/02/2024 West Dumbarton Colts 1-0 Notre Dame -10/+10   SSM - Development Div.
03/02/2024 AFC Motherwell 5-5 Wishaw United -6/+6   SSM - Div. 1A
03/02/2024 West Dumbarton 4-1 Muirend +10/-10   SSM - Div. 1B
03/02/2024 Glasgow Deaf Athletic 1-8 Saint Roch's Amateurs -4/+4 SSM - Glasgow Cup
03/02/2024 Huntershill 1-4 Milngavie Wanderers SM -27/+27 SSM - Glasgow Cup
03/02/2024 Saint Mungo SM 0-2 Third Lanark -10/+10 SSM - Glasgow Cup
03/02/2024 Shawbridge 2-5 Knightswood Amateurs -13/+13 SSM - Glasgow Cup
03/02/2024 Southside Athletic 1-7 Whitehart -15/+15 SSM - Glasgow Cup
03/02/2024 Westerlands SM 4-2 Westwood +21/-21 SSM - Glasgow Cup
03/02/2024 Gleniffer Thistle 2-3 Braehead {GLA} -11/+11 SSM - Inverclyde & Renfrewshire Cup
02/02/2024 Cumbernauld Athletic 7-2 Blantyre Soccer Academy Colts +3/-3 SSM - Lanarkshire Cup
27/01/2024 East Lane 1-2 East Dunbartonshire -2/+2   SSM - Premier Div.
27/01/2024 Knightswood Amateurs 1-0 Glasgow Wellington +5/-5   SSM - Championship A
27/01/2024 Netherton 2-3 Cumbernauld United Amateurs -14/+14   SSM - Championship A
27/01/2024 Shawbridge 4-6 Port Glasgow Boys Club -8/+8   SSM - Championship A
27/01/2024 Gladstone Athletic 0-0 Gleniffer Thistle ±0/±0   SSM - Championship B
27/01/2024 Craigneuk SM 2-0 Blantyre Soccer Academy Colts -7/+7   SSM - Development Div.
27/01/2024 Dean Park 0-2 Kirkwood -16/+16   SSM - Development Div.
27/01/2024 Glasgow Deaf Athletic 0-4 Netherton Colts -1/+1   SSM - Development Div.
27/01/2024 Southside Athletic 3-6 Motherwell Albion ±0/±0   SSM - Div. 1A
27/01/2024 Muirend 7-2 Glasgow City Star +24/-24   SSM - Div. 1B
27/01/2024 Roselle Rovers 1-4 Glynhill Moorcroft -14/+14   SSM - Div. 1B
27/01/2024 Baillieston Thistle 1-2 Moorlands Anvil -5/+5   SSM - Strathclyde Cup
27/01/2024 Bellshill 1-4 Singer ±0/±0   SSM - Strathclyde Cup
27/01/2024 Blantyre Soccer Academy 3-3 p Viewfield Rovers -4/+4   SSM - Strathclyde Cup
27/01/2024 Notre Dame 1-16 Dinamo Paisley ±0/±0   SSM - Strathclyde Cup
27/01/2024 Plains 11-0 East Kilbride Thistle Amateurs ±0/±0   SSM - Strathclyde Cup
27/01/2024 Strathaven Dynamo 0-2 Third Lanark -22/+22   SSM - Strathclyde Cup
27/01/2024 West Dumbarton Colts 2-6 UB United ±0/±0   SSM - Strathclyde Cup
27/01/2024 Westerlands SM 1-6 Wishaw United -7/+7   SSM - Strathclyde Cup
27/01/2024 Southside 1-1 p West Dumbarton -1/+1   SSM - Strathclyde Cup
27/01/2024 Wishaw High School FP SM 0-5 AS Airdrie -5/+5   SSM - Strathclyde Cup
26/01/2024 Greengairs p 2-2 Uddingston +9/-9   SSM - Strathclyde Cup
20/01/2024 Blackthorn Rovers 3-2 Moorlands Anvil +6/-6   SSM - Premier Div.
20/01/2024 Plains 2-1 AS Airdrie -3/+3   SSM - Premier Div.
20/01/2024 Uddingston 3-2 East Dunbartonshire +8/-8   SSM - Premier Div.
20/01/2024 Viewfield Rovers 0-3 Dinamo Paisley -4/+4   SSM - Premier Div.
20/01/2024 Shawbridge 0-5 Strathaven Dynamo -14/+14   SSM - Championship A
20/01/2024 East Kilbride YM SM 3-2 Braehead {GLA} -1/+1   SSM - Championship B
20/01/2024 Port Glasgow Athletic 3-1 Easterhouse Football Academy Amateurs +24/-24   SSM - Championship B
20/01/2024 Craigneuk SM 4-1 Netherton Colts +4/-4   SSM - Development Div.
20/01/2024 Kirkwood 0-5 Moorlands -18/+18   SSM - Development Div.
20/01/2024 Airdrie Forest 0-6 Wishaw United -7/+7   SSM - Div. 1A
20/01/2024 Southside Athletic 0-6 Whitehart -17/+17   SSM - Div. 1A
20/01/2024 Greengairs 5-2 Glasgow City Star +25/-25   SSM - Div. 1B
20/01/2024 Roselle Rovers 3-3 Milngavie Wanderers SM -3/+3   SSM - Div. 1B
20/01/2024 West Dumbarton 2-3 Saint Roch's Amateurs -21/+21   SSM - Div. 1B
20/01/2024 Westwood 4-5 Third Lanark +3/-3   SSM - Div. 1B
20/01/2024 Port Glasgow Boys Club p 1-1 West Dumbarton Colts -12/+12 SSM - Inverclyde & Renfrewshire Cup
20/01/2024 Glasgow Deaf Athletic 0-5 Dalziel High School FP +1/-1   SSM - Strathclyde Cup
20/01/2024 Glynhill Moorcroft 2-0 Knightswood Amateurs +2/-2   SSM - Strathclyde Cup
20/01/2024 Southside 2-1 Muirend ±0/±0   SSM - Strathclyde Cup
19/01/2024 Cumbernauld Athletic 6-0 East Kilbride Thistle Amateurs +1/-1   SSM - Development Div.
13/01/2024 Wishaw High School FP SM 2-3 Bellshill -6/+6   SSM - Lanarkshire Cup
13/01/2024 Blackthorn Rovers 2-3 East Dunbartonshire -8/+8   SSM - Premier Div.
13/01/2024 Drumchapel United SM 3-2 Plains -8/+8   SSM - Premier Div.
13/01/2024 UB United 4-3 AS Airdrie -6/+6   SSM - Premier Div.
13/01/2024 Viewfield Rovers 1-5 Moorlands Anvil -17/+17   SSM - Premier Div.
13/01/2024 Manhattan Blacks 1-4 Glasgow Wellington -18/+18   SSM - Championship A
13/01/2024 Glebe Hibernian 5-2 Port Glasgow Boys Club +3/-3   SSM - Championship A
13/01/2024 Huntershill 3-0 Blantyre Soccer Academy +19/-19   SSM - Championship A
13/01/2024 Knightswood Amateurs 1-5 Strathaven Dynamo -28/+28   SSM - Championship A
13/01/2024 Netherton 1-1 Shawbridge -8/+8   SSM - Championship A
13/01/2024 East Kilbride Colts 1-0 Singer ±0/±0   SSM - Championship B
13/01/2024 Southside 1-1 East Kilbride YM SM +4/-4   SSM - Championship B
13/01/2024 Blantyre Soccer Academy Colts 6-6 Kirkwood +1/-1   SSM - Development Div.
13/01/2024 Craigneuk SM 3-0 East Kilbride Thistle Amateurs -4/+4   SSM - Development Div.
13/01/2024 Netherton Colts 6-3 Notre Dame -3/+3   SSM - Development Div.
13/01/2024 North Glasgow Victory 0-1 Moorlands ±0/±0   SSM - Development Div.
13/01/2024 West Dumbarton Colts 4-1 North East Thistle +8/-8   SSM - Development Div.
13/01/2024 Dalziel High School FP 2-3 Whitehart -19/+19   SSM - Div. 1A
13/01/2024 Wishaw United 7-0 Holytown +4/-4   SSM - Div. 1A
13/01/2024 Glasgow City Star 7-3 Westwood +13/-13   SSM - Div. 1B
13/01/2024 Roselle Rovers 3-2 West Dumbarton +6/-6   SSM - Div. 1B
13/01/2024 Summerston 2-4 Milngavie Wanderers SM -5/+5   SSM - Div. 1B
13/01/2024 Third Lanark 9-1 Glynhill Moorcroft +57/-57   SSM - Div. 1B
13/01/2024 Westerlands SM 2-2 Muirend +9/-9   SSM - Div. 1B
13/01/2024 Port Glasgow Athletic 3-2 Gladstone Athletic +7/-7 SSM - Inverclyde & Renfrewshire Cup
13/01/2024 Braehead {GLA} 4-1 Saint Mungo SM +11/-11   SSM - Strathclyde Cup
12/01/2024 Cumbernauld Athletic 3-1 Dean Park -5/+5   SSM - Development Div.
06/01/2024 Manhattan Blacks 1-0 Moorlands -3/+3   SSM - Lanarkshire Cup
06/01/2024 Wishaw United 2-3 Strathaven Dynamo -8/+8   SSM - Lanarkshire Cup
06/01/2024 Blackthorn Rovers 0-3 UB United -23/+23   SSM - Premier Div.
06/01/2024 Blantyre Soccer Academy 2-3 Glasgow Wellington -13/+13   SSM - Championship A
06/01/2024 Shawbridge 1-7 Glebe Hibernian -11/+11   SSM - Championship A
06/01/2024 Braehead {GLA} 0-3 East Kilbride Colts -14/+14   SSM - Championship B
06/01/2024 Rutherglen Glencairn Amateurs 5-1 Holytown +2/-2   SSM - Div. 1A
06/01/2024 Milngavie Wanderers SM 5-3 Saint Roch's Amateurs -1/+1   SSM - Div. 1B
06/01/2024 Westerlands SM 3-3 Greengairs +5/-5   SSM - Div. 1B
06/01/2024 Westwood 3-4 Roselle Rovers -2/+2   SSM - Div. 1B
06/01/2024 Netherton 5-3 Gladstone Athletic +13/-13   SSM - Strathclyde Cup
06/01/2024 Viewfield Rovers 6-2 Netherton Colts +6/-6   SSM - Strathclyde Cup
19/12/2023 Dinamo Paisley 2-1 East Lane -8/+8   SSM - Premier Div.
16/12/2023 Dinamo Paisley 1-1 Moorlands Anvil -9/+9   SSM - Premier Div.
16/12/2023 East Dunbartonshire 4-0 AS Airdrie +9/-9   SSM - Premier Div.
16/12/2023 Viewfield Rovers 5-2 East Lane +22/-22   SSM - Premier Div.
16/12/2023 East Kilbride Colts 6-2 Whiteacre Wolves +5/-5   SSM - Championship B
09/12/2023 Drumchapel United SM 2-2 Moorlands Anvil -11/+11   SSM - Premier Div.
09/12/2023 Manhattan Blacks 3-5 Knightswood Amateurs -13/+13   SSM - Championship A
09/12/2023 Braehead {GLA} 6-2 Greenock +12/-12   SSM - Championship B
09/12/2023 East Kilbride Colts 4-2 Gladstone Athletic ±0/±0   SSM - Championship B
09/12/2023 East Kilbride YM SM 2-4 Singer -19/+19   SSM - Championship B
09/12/2023 Craigneuk SM 8-2 Dean Park +2/-2   SSM - Development Div.
09/12/2023 East Kilbride Thistle Amateurs 0-5 Moorlands -5/+5   SSM - Development Div.
09/12/2023 Kirkwood 3-1 West Dumbarton Colts +20/-20   SSM - Development Div.
09/12/2023 North Glasgow Victory 3-3 North East Thistle -5/+5   SSM - Development Div.
09/12/2023 Airdrie Forest 0-3 Motherwell Albion +2/-2   SSM - Div. 1A
09/12/2023 Rutherglen Glencairn Amateurs 7-2 Bellshill +9/-9   SSM - Div. 1A
09/12/2023 Wishaw United 1-1 Salsburgh United -3/+3   SSM - Div. 1A
09/12/2023 Glynhill Moorcroft 13-2 Glasgow City Star +14/-14   SSM - Div. 1B
09/12/2023 Muirend 3-6 Roselle Rovers -26/+26   SSM - Div. 1B
09/12/2023 West Dumbarton 3-1 Milngavie Wanderers SM +8/-8   SSM - Div. 1B
09/12/2023 Westerlands SM 2-6 Westwood -19/+19   SSM - Div. 1B
08/12/2023 Cumbernauld Athletic 8-2 Notre Dame +1/-1   SSM - Development Div.
05/12/2023 Salsburgh United 3-0 North Glasgow Victory -3/+3   SSM - Strathclyde Cup
25/11/2023 Baillieston Thistle 2-3 Port Glasgow Athletic -20/+20   SSM - Championship B
25/11/2023 Greenock 2-3 Singer +1/-1   SSM - Championship B
25/11/2023 Notre Dame 1-8 Craigneuk SM -2/+2   SSM - Development Div.
25/11/2023 West Dumbarton 6-1 Westerlands SM +3/-3   SSM - Div. 1B
25/11/2023 Blantyre Soccer Academy 3-2 East Lane +5/-5   SSM - Strathclyde Cup
25/11/2023 Dinamo Paisley 7-1 Shawbridge +2/-2   SSM - Strathclyde Cup
25/11/2023 Drumchapel United SM 5-0 Motherwell Albion +4/-4   SSM - Strathclyde Cup
25/11/2023 East Kilbride Colts 2-1 Blackthorn Rovers +3/-3   SSM - Strathclyde Cup
25/11/2023 Easterhouse Football Academy Amateurs 4-5 Glasgow Wellington -20/+20   SSM - Strathclyde Cup
25/11/2023 Glebe Hibernian 5-0 Roselle Rovers +8/-8   SSM - Strathclyde Cup
25/11/2023 Gleniffer Thistle 5-0 Blantyre Soccer Academy Colts ±0/±0   SSM - Strathclyde Cup
25/11/2023 Airdrie Forest 5-10 Third Lanark -6/+6   SSM - Strathclyde Cup
25/11/2023 Kirkwood 2-4 Wishaw United +5/-5   SSM - Strathclyde Cup
25/11/2023 Strathaven Dynamo 8-2 Cumbernauld Athletic +11/-11   SSM - Strathclyde Cup
25/11/2023 UB United 4-1 East Dunbartonshire +17/-17   SSM - Strathclyde Cup
25/11/2023 Westwood 4-3 Southside Athletic -2/+2   SSM - Strathclyde Cup
18/11/2023 AS Airdrie 0-0 East Lane -2/+2   SSM - Premier Div.
18/11/2023 East Dunbartonshire 2-2 Viewfield Rovers -11/+11   SSM - Premier Div.
18/11/2023 Huntershill 5-2 Shawbridge +7/-7   SSM - Championship A
18/11/2023 Netherton 2-3 Blantyre Soccer Academy -6/+6   SSM - Championship A
18/11/2023 Braehead {GLA} 1-1 Gladstone Athletic -4/+4   SSM - Championship B
18/11/2023 Easterhouse Football Academy Amateurs 3-1 Stratton Southside -2/+2   SSM - Championship B
18/11/2023 Southside 3-5 Baillieston Thistle -8/+8   SSM - Championship B
18/11/2023 Dean Park 6-4 North East Thistle +15/-15   SSM - Development Div.
18/11/2023 Netherton Colts 3-1 Kirkwood -2/+2   SSM - Development Div.
18/11/2023 West Dumbarton Colts 2-3 Moorlands -7/+7   SSM - Development Div.
18/11/2023 Salsburgh United 5-2 Bellshill -1/+1   SSM - Div. 1A
18/11/2023 Southside Athletic 5-3 Holytown +5/-5   SSM - Div. 1A
18/11/2023 Wishaw United 3-2 Whitehart -3/+3   SSM - Div. 1A
18/11/2023 Third Lanark 0-2 Roselle Rovers -24/+24   SSM - Div. 1B
18/11/2023 West Dumbarton 4-3 Greengairs -7/+7   SSM - Div. 1B
18/11/2023 Westwood 3-2 Saint Roch's Amateurs +2/-2   SSM - Div. 1B
11/11/2023 AS Airdrie 1-3 East Dunbartonshire -8/+8   SSM - Premier Div.
11/11/2023 Kirkintilloch Thistle 0-4 Moorlands Anvil -42/+42   SSM - Premier Div.
11/11/2023 Uddingston 4-2 Blackthorn Rovers +17/-17   SSM - Premier Div.
11/11/2023 Drumchapel United SM 2-1 East Kilbride Colts -5/+5 SSM - Champions Cup
11/11/2023 Plains 0-0 p Dinamo Paisley +6/-6 SSM - Champions Cup
11/11/2023 Manhattan Blacks 1-4 Blantyre Soccer Academy -19/+19   SSM - Championship A
11/11/2023 Knightswood Amateurs 6-2 Shawbridge +11/-11   SSM - Championship A
11/11/2023 Port Glasgow Boys Club 0-5 Glebe Hibernian -24/+24   SSM - Championship A
11/11/2023 East Kilbride YM SM 1-0 Baillieston Thistle +2/-2   SSM - Championship B
11/11/2023 Gleniffer Thistle 2-4 Easterhouse Football Academy Amateurs -5/+5   SSM - Championship B
11/11/2023 Port Glasgow Athletic 7-2 Whiteacre Wolves +36/-36   SSM - Championship B
11/11/2023 Singer 8-2 Braehead {GLA} +21/-21   SSM - Championship B
11/11/2023 Stratton Southside 2-1 Greenock ±0/±0   SSM - Championship B
11/11/2023 Blantyre Soccer Academy Colts 2-5 Netherton Colts -5/+5   SSM - Development Div.
11/11/2023 Cumbernauld Athletic 7-1 North East Thistle +7/-7   SSM - Development Div.
11/11/2023 Dean Park 2-5 West Dumbarton Colts -11/+11   SSM - Development Div.
11/11/2023 Kirkwood 1-2 Wishaw High School FP SM -6/+6   SSM - Development Div.
11/11/2023 North Glasgow Victory 4-1 Glasgow Deaf Athletic ±0/±0   SSM - Development Div.
11/11/2023 Bellshill 2-4 Motherwell Albion +3/-3   SSM - Div. 1A
11/11/2023 Dalziel High School FP 5-0 Saint Mungo SM +14/-14   SSM - Div. 1A
11/11/2023 Airdrie Forest 6-5 Whitehart +19/-19   SSM - Div. 1A
11/11/2023 Glasgow City Star 3-4 Milngavie Wanderers SM -7/+7   SSM - Div. 1B
11/11/2023 Glynhill Moorcroft 12-1 Westwood +7/-7   SSM - Div. 1B
11/11/2023 Roselle Rovers 8-0 Notre Dame +1/-1   SSM - Div. 1B
11/11/2023 Westerlands SM 4-5 Saint Roch's Amateurs -3/+3   SSM - Div. 1B
04/11/2023 UB United 2-2 East Lane -9/+9   SSM - Premier Div.
04/11/2023 Glasgow Wellington 1-0 Shawbridge -3/+3   SSM - Championship A
04/11/2023 Glebe Hibernian 4-0 Cumbernauld United Amateurs +6/-6   SSM - Championship A
04/11/2023 East Kilbride YM SM 4-3 Greenock -7/+7   SSM - Championship B
04/11/2023 Dean Park 1-7 Cumbernauld Athletic -11/+11   SSM - Development Div.
04/11/2023 Glasgow Deaf Athletic 1-9 Wishaw High School FP SM -16/+16   SSM - Development Div.
04/11/2023 North East Thistle 3-3 Kirkwood -4/+4   SSM - Development Div.
04/11/2023 North Glasgow Victory 0-2 West Dumbarton Colts -13/+13   SSM - Development Div.
04/11/2023 AFC Motherwell 4-1 Whitehart +4/-4   SSM - Div. 1A
04/11/2023 Glynhill Moorcroft 4-0 Muirend +7/-7   SSM - Div. 1B
04/11/2023 Milngavie Wanderers SM 8-1 Westerlands SM +6/-6   SSM - Div. 1B
04/11/2023 Notre Dame 1-5 Saint Roch's Amateurs -2/+2   SSM - Div. 1B
28/10/2023 Kirkintilloch Thistle 3-0 Plains +13/-13   SSM - Premier Div.
28/10/2023 Blackthorn Rovers 3-3 East Lane -9/+9   SSM - Premier Div.
28/10/2023 Drumchapel United SM 3-2 Viewfield Rovers -11/+11   SSM - Premier Div.
28/10/2023 UB United 6-2 Uddingston +14/-14   SSM - Premier Div.
28/10/2023 Muirend 1-3 East Kilbride Colts -4/+4 SSM - Champions Cup
28/10/2023 Manhattan Blacks 4-1 Shawbridge +12/-12   SSM - Championship A
28/10/2023 Glasgow Wellington 6-1 Blantyre Soccer Academy +34/-34   SSM - Championship A
28/10/2023 Glebe Hibernian 5-2 Huntershill +6/-6   SSM - Championship A
28/10/2023 Netherton 2-0 Port Glasgow Boys Club +13/-13   SSM - Championship A
28/10/2023 Singer 2-0 Stratton Southside +2/-2   SSM - Championship A
28/10/2023 Strathaven Dynamo 2-3 Knightswood Amateurs -14/+14   SSM - Championship A
28/10/2023 Baillieston Thistle 5-4 Easterhouse Football Academy Amateurs +8/-8   SSM - Championship B
28/10/2023 Gladstone Athletic 1-4 Braehead {GLA} -27/+27   SSM - Championship B
28/10/2023 Gleniffer Thistle 3-0 Whiteacre Wolves +20/-20   SSM - Championship B
28/10/2023 East Kilbride Thistle Amateurs 0-4 Craigneuk SM +1/-1   SSM - Development Div.
28/10/2023 Kirkwood 0-3 Netherton Colts -10/+10   SSM - Development Div.
28/10/2023 Moorlands 6-0 Glasgow Deaf Athletic +2/-2   SSM - Development Div.
28/10/2023 North East Thistle 3-4 West Dumbarton Colts -5/+5   SSM - Development Div.
28/10/2023 North Glasgow Victory 5-2 Blantyre Soccer Academy Colts +8/-8   SSM - Development Div.
28/10/2023 Airdrie Forest 2-6 Saint Peter's Amateurs -10/+10   SSM - Div. 1A
28/10/2023 Rutherglen Glencairn Amateurs 4-0 Southside Athletic +5/-5   SSM - Div. 1A
28/10/2023 Milngavie Wanderers SM 4-2 Roselle Rovers +8/-8   SSM - Div. 1B
28/10/2023 Third Lanark 4-1 Saint Roch's Amateurs +2/-2   SSM - Div. 1B
28/10/2023 Westerlands SM 1-11 Glynhill Moorcroft -7/+7   SSM - Div. 1B
28/10/2023 Bellshill 2-9 Tannochside United -10/+10   SSM - Strathclyde Cup
28/10/2023 East Kilbride YM SM 4-6 Dinamo Paisley -8/+8   SSM - Strathclyde Cup
28/10/2023 Greengairs p 2-2 Glasgow City Star +5/-5   SSM - Strathclyde Cup
28/10/2023 Westwood 4-2 Port Glasgow Athletic +17/-17   SSM - Strathclyde Cup
21/10/2023 Tannochside United 3-4 Viewfield Rovers -18/+18   SSM - Premier Div.
21/10/2023 UB United 4-4 p Muirend -11/+11   SSM - Champions Cup
21/10/2023 Blantyre Soccer Academy 5-1 Netherton +17/-17   SSM - Championship A
21/10/2023 Baillieston Thistle 1-2 Whiteacre Wolves -17/+17   SSM - Championship B
21/10/2023 Easterhouse Football Academy Amateurs 3-3 East Kilbride YM SM -6/+6   SSM - Championship B
21/10/2023 Blantyre Soccer Academy Colts 2-8 Craigneuk SM -5/+5   SSM - Development Div.
21/10/2023 Dean Park 1-7 Netherton Colts -20/+20   SSM - Development Div.
21/10/2023 Glasgow Deaf Athletic 0-9 Moorlands -8/+8   SSM - Development Div.
21/10/2023 West Dumbarton Colts 2-3 North Glasgow Victory -16/+16   SSM - Development Div.
21/10/2023 Wishaw High School FP SM 3-5 Kirkwood -24/+24   SSM - Development Div.
21/10/2023 Southside Athletic 2-2 Bellshill -2/+2   SSM - Div. 1A
21/10/2023 Milngavie Wanderers SM 1-3 Third Lanark -17/+17   SSM - Div. 1B
21/10/2023 Westwood 1-4 West Dumbarton -11/+11   SSM - Div. 1B
14/10/2023 UB United 6-2 Moorlands Anvil +15/-15   SSM - Premier Div.
14/10/2023 Uddingston 3-4 AS Airdrie -13/+13   SSM - Premier Div.
14/10/2023 Kirkintilloch Thistle 1-2 Drumchapel United SM ±0/±0 SSM - Champions Cup
14/10/2023 Dinamo Paisley 7-0 Glynhill Moorcroft +20/-20 SSM - Champions Cup
14/10/2023 Plains 2-2 Singer -6/+6 SSM - Champions Cup
14/10/2023 Glasgow Wellington 1-1 Huntershill ±0/±0   SSM - Championship A
14/10/2023 Knightswood Amateurs 5-4 Blantyre Soccer Academy +6/-6   SSM - Championship A
14/10/2023 Port Glasgow Boys Club 2-1 Shawbridge -3/+3   SSM - Championship A
14/10/2023 Baillieston Thistle 1-1 Gleniffer Thistle -11/+11   SSM - Championship B
14/10/2023 East Kilbride Colts 3-3 East Kilbride YM SM -5/+5   SSM - Championship B
14/10/2023 Easterhouse Football Academy Amateurs 1-3 Gladstone Athletic -29/+29   SSM - Championship B
14/10/2023 Craigneuk SM 3-0 West Dumbarton Colts +1/-1   SSM - Development Div.
14/10/2023 Dean Park 1-8 North Glasgow Victory -54/+54   SSM - Development Div.
14/10/2023 East Kilbride Thistle Amateurs 6-1 Glasgow Deaf Athletic +26/-26   SSM - Development Div.
14/10/2023 Kirkwood 0-4 Cumbernauld Athletic -9/+9   SSM - Development Div.
14/10/2023 Moorlands 6-1 Blantyre Soccer Academy Colts +7/-7   SSM - Development Div.
14/10/2023 Netherton Colts 3-2 North East Thistle -5/+5   SSM - Development Div.
14/10/2023 Airdrie Forest 2-1 Southside Athletic +9/-9   SSM - Div. 1A
14/10/2023 Saint Mungo SM 5-1 Saint Peter's Amateurs +17/-17   SSM - Div. 1A
14/10/2023 Salsburgh United 5-3 Whitehart +3/-3   SSM - Div. 1A
14/10/2023 Third Lanark 8-0 Notre Dame +1/-1   SSM - Div. 1B
14/10/2023 Westerlands SM 0-8 West Dumbarton -15/+15   SSM - Div. 1B
13/10/2023 East Lane 2-0 Tannochside United +17/-17   SSM - Premier Div.
07/10/2023 Plains 3-3 UB United -3/+3   SSM - Premier Div.
07/10/2023 Moorlands Anvil 0-1 Dinamo Paisley -3/+3   SSM - Premier Div.
07/10/2023 Shawbridge 0-2 Huntershill -13/+13   SSM - Championship A
07/10/2023 East Kilbride YM SM 4-4 Gladstone Athletic -8/+8   SSM - Championship B
30/09/2023 AS Airdrie 2-1 Blackthorn Rovers +13/-13   SSM - Premier Div.
30/09/2023 East Lane 3-6 Moorlands Anvil -21/+21   SSM - Premier Div.
30/09/2023 Tannochside United 2-4 East Dunbartonshire -15/+15   SSM - Premier Div.
30/09/2023 Uddingston 2-0 Viewfield Rovers +1/-1   SSM - Premier Div.
30/09/2023 Kirkintilloch Thistle 8-0 Motherwell Albion +30/-30 SSM - Champions Cup
30/09/2023 Dinamo Paisley 4-1 Blantyre Soccer Academy +2/-2 SSM - Champions Cup
30/09/2023 East Kilbride Colts 5-3 Whiteacre Wolves -1/+1 SSM - Champions Cup
30/09/2023 Glynhill Moorcroft 6-2 Craigneuk SM +7/-7 SSM - Champions Cup
30/09/2023 Plains 5-1 Baillieston Thistle +19/-19 SSM - Champions Cup
30/09/2023 Singer 6-1 Stratton Southside +15/-15 SSM - Champions Cup
30/09/2023 Glebe Hibernian 1-1 Netherton -10/+10   SSM - Championship A
30/09/2023 Knightswood Amateurs 3-4 Huntershill -12/+12   SSM - Championship A
30/09/2023 Lesmahagow SM 6-1 Cumbernauld United Amateurs +2/-2   SSM - Championship A
30/09/2023 Port Glasgow Boys Club 4-5 Strathaven Dynamo -8/+8   SSM - Championship A
30/09/2023 Shawbridge 1-4 Glasgow Wellington -27/+27   SSM - Championship A
30/09/2023 Gladstone Athletic 2-5 Easterhouse Football Academy Amateurs -12/+12   SSM - Championship B
30/09/2023 Gleniffer Thistle 1-4 East Kilbride YM SM -8/+8   SSM - Championship B
30/09/2023 Greenock 2-1 Braehead {GLA} +9/-9   SSM - Championship B
30/09/2023 Dean Park 3-4 Moorlands -1/+1   SSM - Development Div.
30/09/2023 East Kilbride Thistle Amateurs 1-4 Kirkwood -11/+11   SSM - Development Div.
30/09/2023 North East Thistle 6-3 Blantyre Soccer Academy Colts +11/-11   SSM - Development Div.
30/09/2023 North Glasgow Victory 2-6 Cumbernauld Athletic -9/+9   SSM - Development Div.
30/09/2023 West Dumbarton Colts 0-1 Netherton Colts -8/+8   SSM - Development Div.
30/09/2023 Bellshill 3-4 Southside Athletic -10/+10   SSM - Div. 1A
30/09/2023 Airdrie Forest 0-7 Salsburgh United -8/+8   SSM - Div. 1A
30/09/2023 Saint Mungo SM 2-2 Dalziel High School FP +4/-4   SSM - Div. 1A
30/09/2023 Milngavie Wanderers SM 7-3 Greengairs +5/-5   SSM - Div. 1B
30/09/2023 Roselle Rovers 4-1 Westerlands SM +1/-1   SSM - Div. 1B
30/09/2023 Summerston 5-4 Glasgow City Star +15/-15   SSM - Div. 1B
30/09/2023 West Dumbarton 1-3 Third Lanark -21/+21   SSM - Div. 1B
23/09/2023 Blackthorn Rovers 3-1 Uddingston +4/-4   SSM - Premier Div.
23/09/2023 Braehead {GLA} 1-4 Easterhouse Football Academy Amateurs -13/+13   SSM - Championship B
23/09/2023 Greenock 1-3 Gladstone Athletic -13/+13   SSM - Championship B
23/09/2023 Craigneuk SM 2-0 North Glasgow Victory -6/+6   SSM - Development Div.
23/09/2023 Saint Mungo SM 2-2 Motherwell Albion +7/-7   SSM - Div. 1A
23/09/2023 Southside Athletic 1-5 Saint Peter's Amateurs -17/+17   SSM - Div. 1A
23/09/2023 Westerlands SM 1-4 Third Lanark -5/+5   SSM - Div. 1B
21/09/2023 Blantyre Soccer Academy 2-0 Strathaven Dynamo +10/-10   SSM - Champions Cup
19/09/2023 Blantyre Soccer Academy Colts 7-1 Kirkwood +38/-38   SSM - Champions Cup
16/09/2023 Bengal Lancers 0-6 East Dunbartonshire -32/+32   SSM - Premier Div.
16/09/2023 East Lane 3-5 AS Airdrie -21/+21   SSM - Premier Div.
16/09/2023 Huntershill 2-3 Glasgow Wellington -15/+15   SSM - Championship A
16/09/2023 Shawbridge 0-7 Lesmahagow SM -10/+10   SSM - Championship A
16/09/2023 East Kilbride YM SM 4-2 Port Glasgow Athletic -1/+1   SSM - Championship B
16/09/2023 East Kilbride Thistle Amateurs 2-4 Dean Park -3/+3   SSM - Development Div.
16/09/2023 Braehead {GLA} 9-3 Moorlands +7/-7   SSM - Strathclyde Cup
16/09/2023 Manhattan Blacks 0-6 Plains -19/+19   SSM - Strathclyde Cup
16/09/2023 Moorlands Anvil 4-1 Whitehart +4/-4   SSM - Strathclyde Cup
14/09/2023 Port Glasgow Boys Club 1-4 Gladstone Athletic -27/+27   SSM - Strathclyde Cup
13/09/2023 Gleniffer Thistle 0-7 Motherwell Albion -21/+21   SSM - Champions Cup
13/09/2023 Netherton Colts 3-3 North East Thistle -10/+10   SSM - Champions Cup
13/09/2023 Shawbridge 4-2 Blantyre Soccer Academy Colts -6/+6   SSM - Champions Cup
13/09/2023 Uddingston 2-4 Easterhouse Football Academy Amateurs -13/+13   SSM - Champions Cup
13/09/2023 West Dumbarton Colts 0-2 Bengal Lancers +3/-3   SSM - Champions Cup
09/09/2023 Kirkintilloch Thistle 2-3 Blackthorn Rovers -12/+12   SSM - Premier Div.
09/09/2023 Bengal Lancers 4-1 Viewfield Rovers +9/-9   SSM - Premier Div.
09/09/2023 Drumchapel United SM 14-0 East Lane +10/-10   SSM - Premier Div.
09/09/2023 East Dunbartonshire 2-0 Plains +10/-10   SSM - Premier Div.
09/09/2023 Tannochside United 1-6 Dinamo Paisley -34/+34   SSM - Premier Div.
09/09/2023 Moorlands Anvil 2-2 UB United +1/-1   SSM - Premier Div.
09/09/2023 Glebe Hibernian 3-1 Strathaven Dynamo +2/-2   SSM - Championship A
09/09/2023 Lesmahagow SM 8-3 Huntershill +4/-4   SSM - Championship A
09/09/2023 Port Glasgow Boys Club 5-0 Knightswood Amateurs +29/-29   SSM - Championship A
09/09/2023 Shawbridge 2-4 Netherton -18/+18   SSM - Championship A
09/09/2023 Braehead {GLA} 2-2 Gleniffer Thistle -8/+8   SSM - Championship B
09/09/2023 East Kilbride Colts 3-1 Easterhouse Football Academy Amateurs +13/-13   SSM - Championship B
09/09/2023 Gladstone Athletic 0-0 Baillieston Thistle +4/-4   SSM - Championship B
09/09/2023 Greenock 1-2 Stratton Southside -6/+6   SSM - Championship B
09/09/2023 Port Glasgow Athletic 2-3 East Kilbride YM SM +1/-1   SSM - Championship B
09/09/2023 Blantyre Soccer Academy Colts 2-4 North Glasgow Victory -17/+17   SSM - Development Div.
09/09/2023 Glasgow Deaf Athletic 0-11 Kirkwood -33/+33   SSM - Development Div.
09/09/2023 Netherton Colts 0-0 Cumbernauld Athletic ±0/±0   SSM - Development Div.
09/09/2023 North East Thistle 2-3 Dean Park -10/+10   SSM - Development Div.
09/09/2023 West Dumbarton Colts 0-6 Craigneuk SM -17/+17   SSM - Development Div.
09/09/2023 Wishaw High School FP SM 3-2 Moorlands +11/-11   SSM - Development Div.
09/09/2023 Airdrie Forest 2-8 Bellshill -43/+43   SSM - Div. 1A
09/09/2023 Paisley United 4-4 Southside Athletic +10/-10   SSM - Div. 1A
09/09/2023 Saint Peter's Amateurs 1-2 Saint Mungo SM -9/+9   SSM - Div. 1A
09/09/2023 Salsburgh United 2-3 Motherwell Albion -3/+3   SSM - Div. 1A
09/09/2023 Rutherglen Glencairn Amateurs 1-6 Dalziel High School FP -26/+26   SSM - Div. 1A
09/09/2023 Wishaw United 5-1 Blackhall +3/-3   SSM - Div. 1A
09/09/2023 Greengairs 7-2 Westerlands SM +23/-23   SSM - Div. 1B
09/09/2023 Muirend 3-6 Glynhill Moorcroft -12/+12   SSM - Div. 1B
09/09/2023 Notre Dame 1-8 Glasgow City Star -2/+2   SSM - Div. 1B
09/09/2023 West Dumbarton 2-1 Roselle Rovers -2/+2   SSM - Div. 1B
09/09/2023 Westwood 2-5 Milngavie Wanderers SM -14/+14   SSM - Div. 1B
07/09/2023 North Glasgow Victory 1-8 Lesmahagow SM -1/+1   SSM - Champions Cup
07/09/2023 Westerlands SM 3-1 Wishaw High School FP SM +5/-5   SSM - Champions Cup
07/09/2023 Wishaw United 0-6 Motherwell Albion -39/+39   SSM - Champions Cup
06/09/2023 Braehead {GLA} 8-1 Kirkwood +2/-2   SSM - Champions Cup
06/09/2023 Craigneuk SM 1-3 Westwood -29/+29   SSM - Champions Cup
06/09/2023 Easterhouse Football Academy Amateurs 4-5 East Kilbride Colts -14/+14   SSM - Champions Cup
06/09/2023 Huntershill 8-2 Port Glasgow Boys Club +37/-37   SSM - Champions Cup
06/09/2023 Knightswood Amateurs 4-1 Netherton +13/-13   SSM - Champions Cup
06/09/2023 Netherton Colts 2-6 East Kilbride YM SM -5/+5   SSM - Champions Cup
06/09/2023 Saint Mungo SM 4-3 Whitehart +5/-5   SSM - Champions Cup
06/09/2023 Saint Peter's Amateurs 3-0 Moorlands +8/-8   SSM - Champions Cup
06/09/2023 Third Lanark 3-0 Paisley United -4/+4   SSM - Champions Cup
05/09/2023 Cumbernauld Athletic 3-2 Holytown -5/+5   SSM - Champions Cup
05/09/2023 Manhattan Blacks 3-6 Singer -13/+13   SSM - Champions Cup
05/09/2023 East Kilbride Thistle Amateurs 1-3 North East Thistle -4/+4   SSM - Champions Cup
05/09/2023 Glasgow Deaf Athletic 1-11 Port Glasgow Athletic -5/+5   SSM - Champions Cup
05/09/2023 Glynhill Moorcroft 6-3 Saint Roch's Amateurs -2/+2   SSM - Champions Cup
05/09/2023 Greenock 0-3 West Dumbarton Colts -42/+42   SSM - Champions Cup
05/09/2023 Milngavie Wanderers SM 3-2 Glasgow City Star +1/-1   SSM - Champions Cup
05/09/2023 Southside Athletic 5-3 Gladstone Athletic +29/-29   SSM - Champions Cup
04/09/2023 Glebe Hibernian 9-0 Roselle Rovers +16/-16   SSM - Champions Cup
02/09/2023 AS Airdrie 3-3 Dinamo Paisley +6/-6   SSM - Premier Div.
02/09/2023 Blackthorn Rovers 1-1 Plains -5/+5   SSM - Premier Div.
02/09/2023 Tannochside United 3-1 Moorlands Anvil +6/-6   SSM - Premier Div.
02/09/2023 UB United 6-0 East Dunbartonshire +33/-33   SSM - Premier Div.
02/09/2023 Uddingston 3-6 Bengal Lancers -35/+35   SSM - Premier Div.
02/09/2023 Viewfield Rovers 0-8 Drumchapel United SM -9/+9   SSM - Premier Div.
02/09/2023 Manhattan Blacks 4-1 Strathaven Dynamo +27/-27   SSM - Championship A
02/09/2023 Glasgow Wellington 1-9 Port Glasgow Boys Club -47/+47   SSM - Championship A
02/09/2023 Glebe Hibernian 7-0 Shawbridge +15/-15   SSM - Championship A
02/09/2023 Lesmahagow SM 10-2 Knightswood Amateurs +10/-10   SSM - Championship A
02/09/2023 Netherton 3-0 Huntershill +16/-16   SSM - Championship A
02/09/2023 Baillieston Thistle 2-2 Singer -6/+6   SSM - Championship B
02/09/2023 East Kilbride YM SM 4-0 Gleniffer Thistle +6/-6   SSM - Championship B
02/09/2023 Easterhouse Football Academy Amateurs 5-0 Greenock +7/-7   SSM - Championship B
02/09/2023 Gladstone Athletic 2-2 Port Glasgow Athletic -8/+8   SSM - Championship B
02/09/2023 Stratton Southside 3-3 Braehead {GLA} -2/+2   SSM - Championship B
02/09/2023 Blantyre Soccer Academy Colts 4-5 West Dumbarton Colts ±0/±0   SSM - Development Div.
02/09/2023 East Kilbride Thistle Amateurs 1-9 Wishaw High School FP SM -21/+21   SSM - Development Div.
02/09/2023 Glasgow Deaf Athletic 1-9 North East Thistle -34/+34   SSM - Development Div.
02/09/2023 Kirkwood 2-6 Craigneuk SM -3/+3   SSM - Development Div.
02/09/2023 Moorlands 3-4 Netherton Colts -12/+12   SSM - Development Div.
02/09/2023 North Glasgow Victory 7-3 Dean Park +31/-31   SSM - Development Div.
02/09/2023 Bellshill 3-7 Blackhall -29/+29   SSM - Div. 1A
02/09/2023 Saint Mungo SM 2-3 Wishaw United -2/+2   SSM - Div. 1A
02/09/2023 Saint Peter's Amateurs 7-1 Southside Athletic +14/-14   SSM - Div. 1A
02/09/2023 Salsburgh United 0-0 Dalziel High School FP -1/+1   SSM - Div. 1A
02/09/2023 Rutherglen Glencairn Amateurs 10-0 Paisley United +2/-2   SSM - Div. 1A
02/09/2023 Glasgow City Star 0-1 Muirend -11/+11   SSM - Div. 1B
02/09/2023 Greengairs 2-4 West Dumbarton -1/+1   SSM - Div. 1B
02/09/2023 Milngavie Wanderers SM 4-5 Glynhill Moorcroft -1/+1   SSM - Div. 1B
02/09/2023 Roselle Rovers 6-1 Third Lanark +37/-37   SSM - Div. 1B
02/09/2023 Summerston 3-5 Westwood -19/+19   SSM - Div. 1B
02/09/2023 Westerlands SM 10-2 Notre Dame +5/-5   SSM - Div. 1B
01/09/2023 AFC Motherwell 7-1 Holytown +2/-2   SSM - Div. 1A
31/08/2023 Baillieston Thistle 5-2 Braehead {GLA} +9/-9   SSM - Champions Cup
31/08/2023 Manhattan Blacks 5-0 North Glasgow Victory +2/-2   SSM - Champions Cup
31/08/2023 Kirkwood 2-3 Shawbridge +8/-8   SSM - Champions Cup
31/08/2023 Wishaw High School FP SM 1-2 Glasgow Wellington +6/-6   SSM - Champions Cup
30/08/2023 Dalziel High School FP 2-4 Plains -15/+15   SSM - Champions Cup
30/08/2023 East Kilbride YM SM 8-1 East Kilbride Thistle Amateurs ±0/±0   SSM - Champions Cup
30/08/2023 Gladstone Athletic 2-3 Cumbernauld Athletic -20/+20   SSM - Champions Cup
30/08/2023 Glasgow City Star 8-5 AS Airdrie +24/-24   SSM - Champions Cup
30/08/2023 Greenock 3-1 Glebe Hibernian +22/-22   SSM - Champions Cup
30/08/2023 Lesmahagow SM 1-1 Tannochside United -8/+8   SSM - Champions Cup
30/08/2023 Netherton 1-1 Stratton Southside ±0/±0   SSM - Champions Cup
30/08/2023 Roselle Rovers 3-5 Bengal Lancers -12/+12   SSM - Champions Cup
30/08/2023 Salsburgh United 1-11 Easterhouse Football Academy Amateurs -40/+40   SSM - Champions Cup
30/08/2023 Strathaven Dynamo 4-7 Moorlands Anvil -25/+25   SSM - Champions Cup
29/08/2023 Craigneuk SM 1-0 Milngavie Wanderers SM +3/-3   SSM - Champions Cup
29/08/2023 East Kilbride Colts 2-2 Uddingston -3/+3   SSM - Champions Cup
29/08/2023 Airdrie Forest 1-9 Drumchapel United SM -1/+1   SSM - Champions Cup
29/08/2023 North East Thistle 0-4 Ashfield Amateurs +2/-2   SSM - Champions Cup
29/08/2023 Port Glasgow Athletic 1-5 UB United -13/+13   SSM - Champions Cup
29/08/2023 Port Glasgow Boys Club 2-2 Muirend -4/+4   SSM - Champions Cup
29/08/2023 Summerston 5-2 Bellshill +10/-10   SSM - Champions Cup
29/08/2023 Rutherglen Glencairn Amateurs 8-0 Glasgow Deaf Athletic +2/-2   SSM - Champions Cup
28/08/2023 AFC Motherwell 3-1 East Lane +8/-8   SSM - Champions Cup
26/08/2023 AS Airdrie 0-4 Tannochside United -25/+25   SSM - Premier Div.
26/08/2023 Bengal Lancers 1-9 Blackthorn Rovers -39/+39   SSM - Premier Div.
26/08/2023 Drumchapel United SM 5-1 East Dunbartonshire +8/-8   SSM - Premier Div.
26/08/2023 Moorlands Anvil 2-5 East Lane -31/+31   SSM - Premier Div.
26/08/2023 Viewfield Rovers 0-0 UB United +5/-5   SSM - Premier Div.
26/08/2023 Blantyre Soccer Academy 1-5 Lesmahagow SM -14/+14   SSM - Championship A
26/08/2023 Huntershill 4-4 Port Glasgow Boys Club -2/+2   SSM - Championship A
26/08/2023 Knightswood Amateurs 3-5 Glebe Hibernian -11/+11   SSM - Championship A
26/08/2023 Shawbridge 2-3 Cumbernauld United Amateurs -15/+15   SSM - Championship A
26/08/2023 Strathaven Dynamo 2-3 Glasgow Wellington -19/+19   SSM - Championship A
26/08/2023 Braehead {GLA} 4-2 East Kilbride YM SM +17/-17   SSM - Championship B
26/08/2023 Easterhouse Football Academy Amateurs 2-3 Baillieston Thistle -14/+14   SSM - Championship B
26/08/2023 Port Glasgow Athletic 2-3 East Kilbride Colts +3/-3   SSM - Championship B
26/08/2023 Singer 5-5 Greenock -9/+9   SSM - Championship B
26/08/2023 Stratton Southside 5-0 Gladstone Athletic +35/-35   SSM - Championship B
26/08/2023 Southside 4-1 Gleniffer Thistle +10/-10   SSM - Championship B
26/08/2023 Blantyre Soccer Academy Colts 2-7 Moorlands -13/+13   SSM - Development Div.
26/08/2023 Dean Park 2-2 Craigneuk SM +12/-12   SSM - Development Div.
26/08/2023 Glasgow Deaf Athletic 2-4 West Dumbarton Colts -2/+2   SSM - Development Div.
26/08/2023 Netherton Colts 3-1 East Kilbride Thistle Amateurs -6/+6   SSM - Development Div.
26/08/2023 North East Thistle 3-5 North Glasgow Victory -24/+24   SSM - Development Div.
26/08/2023 Blackhall 1-7 Motherwell Albion -9/+9   SSM - Div. 1A
26/08/2023 Paisley United 0-11 Salsburgh United -3/+3   SSM - Div. 1A
26/08/2023 Southside Athletic 1-3 Saint Mungo SM -5/+5   SSM - Div. 1A
26/08/2023 Rutherglen Glencairn Amateurs 7-0 Saint Peter's Amateurs +30/-30   SSM - Div. 1A
26/08/2023 Wishaw United 4-3 Bellshill -10/+10   SSM - Div. 1A
26/08/2023 Milngavie Wanderers SM 5-2 Glasgow City Star +14/-14   SSM - Div. 1B
26/08/2023 Summerston 4-4 Roselle Rovers +4/-4   SSM - Div. 1B
26/08/2023 Westwood 0-11 Glynhill Moorcroft -17/+17   SSM - Div. 1B
25/08/2023 Cumbernauld Athletic 2-3 Wishaw High School FP SM -21/+21   SSM - Development Div.
24/08/2023 AS Airdrie 2-2 Craigneuk SM -6/+6   SSM - Champions Cup
24/08/2023 Braehead {GLA} 6-2 Blantyre Soccer Academy Colts -2/+2   SSM - Champions Cup
24/08/2023 East Dunbartonshire 3-1 Port Glasgow Boys Club -2/+2   SSM - Champions Cup
24/08/2023 Glasgow Wellington 2-0 Westerlands SM -2/+2   SSM - Champions Cup
24/08/2023 Muirend 4-1 Huntershill +20/-20   SSM - Champions Cup
24/08/2023 North Glasgow Victory 0-0 Singer +14/-14   SSM - Champions Cup
24/08/2023 Wishaw United 6-0 Gleniffer Thistle +17/-17   SSM - Champions Cup
23/08/2023 Kirkintilloch Thistle 2-1 East Kilbride YM SM -1/+1   SSM - Champions Cup
23/08/2023 Bellshill 4-8 Glynhill Moorcroft -2/+2   SSM - Champions Cup
23/08/2023 Blackthorn Rovers 5-2 Saint Roch's Amateurs -2/+2   SSM - Champions Cup
23/08/2023 Blantyre Soccer Academy 2-0 Greengairs -5/+5   SSM - Champions Cup
23/08/2023 Cumbernauld Athletic 2-0 Southside Athletic +3/-3   SSM - Champions Cup
23/08/2023 Drumchapel United SM 6-2 Gladstone Athletic +3/-3   SSM - Champions Cup
23/08/2023 East Kilbride Thistle Amateurs 0-5 Netherton Colts -6/+6   SSM - Champions Cup
23/08/2023 Easterhouse Football Academy Amateurs 0-0 Blackhall -14/+14   SSM - Champions Cup
23/08/2023 Glasgow Deaf Athletic 0-5 Saint Mungo SM -2/+2   SSM - Champions Cup
23/08/2023 Glebe Hibernian 3-3 West Dumbarton Colts -14/+14   SSM - Champions Cup
23/08/2023 Milngavie Wanderers SM 9-3 Westwood +14/-14   SSM - Champions Cup
23/08/2023 Moorlands 0-10 Dinamo Paisley -9/+9   SSM - Champions Cup
23/08/2023 Tannochside United 4-1 Cumbernauld United Amateurs +2/-2   SSM - Champions Cup
23/08/2023 UB United 4-0 Whitehart +6/-6   SSM - Champions Cup
23/08/2023 Viewfield Rovers 0-4 Netherton -41/+41   SSM - Champions Cup
23/08/2023 Southside 7-1 Wishaw High School FP SM +3/-3   SSM - Champions Cup
22/08/2023 Bengal Lancers 3-2 Greenock -2/+2   SSM - Champions Cup
22/08/2023 Plains 5-1 Third Lanark +14/-14   SSM - Champions Cup
22/08/2023 Shawbridge 1-5 Baillieston Thistle -22/+22   SSM - Champions Cup
21/08/2023 Stratton Southside 4-3 Knightswood Amateurs +6/-6   SSM - Champions Cup
21/08/2023 Uddingston 3-4 Salsburgh United -17/+17   SSM - Champions Cup
21/08/2023 Moorlands Anvil 2-1 West Dumbarton -2/+2   SSM - Champions Cup
19/08/2023 Kirkintilloch Thistle 2-0 AS Airdrie +1/-1   SSM - Premier Div.
19/08/2023 Blackthorn Rovers 4-2 Drumchapel United SM +27/-27   SSM - Premier Div.
19/08/2023 East Dunbartonshire 3-3 East Lane -9/+9   SSM - Premier Div.
19/08/2023 UB United 1-3 Dinamo Paisley -16/+16   SSM - Premier Div.
19/08/2023 Uddingston 1-3 Tannochside United -23/+23   SSM - Premier Div.
19/08/2023 Viewfield Rovers 1-3 Plains -12/+12   SSM - Premier Div.
19/08/2023 Manhattan Blacks 1-1 Netherton -3/+3   SSM - Championship A
19/08/2023 Glasgow Wellington 1-3 Knightswood Amateurs -13/+13   SSM - Championship A
19/08/2023 Port Glasgow Boys Club 3-3 Blantyre Soccer Academy +1/-1   SSM - Championship A
19/08/2023 Strathaven Dynamo 5-1 Shawbridge +15/-15   SSM - Championship A
19/08/2023 Baillieston Thistle 3-3 East Kilbride YM SM -2/+2   SSM - Championship B
19/08/2023 East Kilbride Colts 8-1 Braehead {GLA} +22/-22   SSM - Championship B
19/08/2023 Gladstone Athletic 3-2 Whiteacre Wolves -1/+1   SSM - Championship B
19/08/2023 Gleniffer Thistle 3-4 Singer -1/+1   SSM - Championship B
19/08/2023 Greenock 0-2 Port Glasgow Athletic -24/+24   SSM - Championship B
19/08/2023 Stratton Southside 3-2 Easterhouse Football Academy Amateurs +18/-18   SSM - Championship B
19/08/2023 Craigneuk SM 4-0 Cumbernauld Athletic +11/-11   SSM - Development Div.
19/08/2023 Dean Park 1-1 Glasgow Deaf Athletic -10/+10   SSM - Development Div.
19/08/2023 East Kilbride Thistle Amateurs 0-6 West Dumbarton Colts -15/+15   SSM - Development Div.
19/08/2023 Kirkwood 2-2 Blantyre Soccer Academy Colts -6/+6   SSM - Development Div.
19/08/2023 North East Thistle 5-1 Wishaw High School FP SM +28/-28   SSM - Development Div.
19/08/2023 North Glasgow Victory 4-5 Netherton Colts +5/-5   SSM - Development Div.
19/08/2023 Dalziel High School FP 7-1 Blackhall +4/-4   SSM - Div. 1A
19/08/2023 Airdrie Forest 3-1 Paisley United -3/+3   SSM - Div. 1A
19/08/2023 AFC Motherwell 7-4 Bellshill -2/+2   SSM - Div. 1A
19/08/2023 Salsburgh United 2-0 Saint Peter's Amateurs +2/-2   SSM - Div. 1A
19/08/2023 Southside Athletic 1-3 Wishaw United +1/-1   SSM - Div. 1A
19/08/2023 Rutherglen Glencairn Amateurs 4-3 Saint Mungo SM +3/-3   SSM - Div. 1A
19/08/2023 Glasgow City Star 4-4 Glynhill Moorcroft +5/-5   SSM - Div. 1B
19/08/2023 Greengairs 0-2 Saint Roch's Amateurs -18/+18   SSM - Div. 1B
19/08/2023 Muirend 2-5 West Dumbarton -21/+21   SSM - Div. 1B
19/08/2023 Roselle Rovers 3-2 Westwood -4/+4   SSM - Div. 1B
19/08/2023 Westerlands SM 1-3 Milngavie Wanderers SM -2/+2   SSM - Div. 1B
18/08/2023 Notre Dame 3-12 Third Lanark -1/+1   SSM - Div. 1B
17/08/2023 Kirkwood 1-8 Baillieston Thistle -3/+3   SSM - Champions Cup
17/08/2023 Westerlands SM 0-8 Whiteacre Wolves -19/+19   SSM - Champions Cup
16/08/2023 Blackhall 3-6 Uddingston +1/-1   SSM - Champions Cup
16/08/2023 Dalziel High School FP 2-3 Third Lanark -13/+13   SSM - Champions Cup
16/08/2023 East Kilbride Colts 4-1 Salsburgh United +9/-9   SSM - Champions Cup
16/08/2023 Glasgow City Star 1-3 Craigneuk SM -19/+19   SSM - Champions Cup
16/08/2023 Gleniffer Thistle 0-3 East Lane -22/+22   SSM - Champions Cup
16/08/2023 Glynhill Moorcroft 3-3 Blackthorn Rovers -3/+3   SSM - Champions Cup
16/08/2023 Airdrie Forest 2-4 Gladstone Athletic +4/-4   SSM - Champions Cup
16/08/2023 Huntershill 3-3 East Dunbartonshire +8/-8   SSM - Champions Cup
16/08/2023 Knightswood Amateurs 5-0 Viewfield Rovers +31/-31   SSM - Champions Cup
16/08/2023 Netherton Colts 0-3 Ashfield Amateurs +1/-1   SSM - Champions Cup
16/08/2023 North East Thistle 0-11 East Kilbride YM SM -4/+4   SSM - Champions Cup
16/08/2023 Paisley United 0-13 Plains -2/+2   SSM - Champions Cup
16/08/2023 Port Glasgow Athletic 2-1 Whitehart +5/-5   SSM - Champions Cup
16/08/2023 Roselle Rovers 1-6 Greenock -41/+41   SSM - Champions Cup
16/08/2023 Saint Mungo SM 1-3 UB United -3/+3   SSM - Champions Cup
16/08/2023 Saint Peter's Amateurs 0-8 Dinamo Paisley -20/+20   SSM - Champions Cup
16/08/2023 Singer 8-2 Tannochside United +37/-37   SSM - Champions Cup
16/08/2023 Southside Athletic 2-7 Drumchapel United SM ±0/±0   SSM - Champions Cup
16/08/2023 West Dumbarton 2-1 Strathaven Dynamo +8/-8   SSM - Champions Cup
16/08/2023 Westwood 6-5 AS Airdrie +18/-18   SSM - Champions Cup
14/08/2023 Greengairs 3-7 Moorlands Anvil -5/+5   SSM - Champions Cup
14/08/2023 Lesmahagow SM 8-2 Cumbernauld United Amateurs +4/-4   SSM - Champions Cup
12/08/2023 Drumchapel United SM 5-2 Uddingston +3/-3   SSM - Premier Div.
12/08/2023 East Dunbartonshire 2-3 Blackthorn Rovers -16/+16   SSM - Premier Div.
12/08/2023 Plains 2-4 Dinamo Paisley -16/+16   SSM - Premier Div.
12/08/2023 Tannochside United 2-2 UB United -3/+3   SSM - Premier Div.
12/08/2023 Moorlands Anvil 5-4 AS Airdrie +1/-1   SSM - Premier Div.
12/08/2023 Viewfield Rovers 1-1 Ashfield Amateurs +5/-5   SSM - Premier Div.
12/08/2023 Blantyre Soccer Academy 4-2 Glebe Hibernian +18/-18   SSM - Championship A
12/08/2023 Glasgow Wellington 0-5 Lesmahagow SM -10/+10   SSM - Championship A
12/08/2023 Huntershill 0-5 Cumbernauld United Amateurs -52/+52   SSM - Championship A
12/08/2023 Netherton 2-3 Strathaven Dynamo ±0/±0   SSM - Championship A
12/08/2023 Shawbridge 4-3 Knightswood Amateurs +2/-2   SSM - Championship A
12/08/2023 Braehead {GLA} 11-0 Port Glasgow Athletic +26/-26   SSM - Championship B
12/08/2023 East Kilbride Colts 1-1 Baillieston Thistle -4/+4   SSM - Championship B
12/08/2023 Easterhouse Football Academy Amateurs 5-1 Whiteacre Wolves +5/-5   SSM - Championship B
12/08/2023 Greenock 1-5 Gleniffer Thistle -36/+36   SSM - Championship B
12/08/2023 Singer 5-1 Gladstone Athletic +26/-26   SSM - Championship B
12/08/2023 Stratton Southside 2-1 East Kilbride YM SM +14/-14   SSM - Championship B
12/08/2023 Blantyre Soccer Academy Colts 3-1 Glasgow Deaf Athletic +4/-4   SSM - Development Div.
12/08/2023 Craigneuk SM 8-0 Wishaw High School FP SM +7/-7   SSM - Development Div.
12/08/2023 Moorlands 5-2 North Glasgow Victory -1/+1   SSM - Development Div.
12/08/2023 North East Thistle 3-4 Netherton Colts +1/-1   SSM - Development Div.
12/08/2023 West Dumbarton Colts 1-2 Dean Park -14/+14   SSM - Development Div.
12/08/2023 Paisley United 1-6 Blackhall -11/+11   SSM - Div. 1A
12/08/2023 Saint Mungo SM 0-4 Salsburgh United -25/+25   SSM - Div. 1A
12/08/2023 Saint Peter's Amateurs 4-4 Holytown -12/+12   SSM - Div. 1A
12/08/2023 Wishaw United 1-0 Motherwell Albion +5/-5   SSM - Div. 1A
12/08/2023 Glynhill Moorcroft 8-4 Westerlands SM ±0/±0   SSM - Div. 1B
12/08/2023 Milngavie Wanderers SM 1-3 West Dumbarton -18/+18   SSM - Div. 1B
12/08/2023 Roselle Rovers 3-1 Greengairs -2/+2   SSM - Div. 1B
12/08/2023 Summerston 9-2 Notre Dame +3/-3   SSM - Div. 1B
12/08/2023 Westwood 2-8 Glasgow City Star -30/+30   SSM - Div. 1B
10/08/2023 Blackthorn Rovers 5-3 Bellshill -6/+6   SSM - Champions Cup
10/08/2023 East Dunbartonshire 1-1 Muirend -12/+12   SSM - Champions Cup
10/08/2023 Southside Athletic 2-5 Holytown -36/+36   SSM - Champions Cup
10/08/2023 Third Lanark 6-0 Greengairs +7/-7   SSM - Div. 1B
09/08/2023 Kirkintilloch Thistle 15-0 East Kilbride Thistle Amateurs ±0/±0   SSM - Champions Cup
09/08/2023 UB United 6-0 Glasgow Deaf Athletic ±0/±0   SSM - Champions Cup
09/08/2023 Westwood 1-3 Glasgow City Star -12/+12   SSM - Champions Cup
08/08/2023 Bengal Lancers 2-4 Glebe Hibernian -14/+14   SSM - Champions Cup
08/08/2023 Blackhall 1-7 East Kilbride Colts -6/+6   SSM - Champions Cup
08/08/2023 Braehead {GLA} 2-0 Shawbridge +9/-9   SSM - Champions Cup
08/08/2023 Drumchapel United SM 8-1 Cumbernauld Athletic +1/-1   SSM - Champions Cup
08/08/2023 East Lane 5-4 Wishaw United +6/-6   SSM - Champions Cup
08/08/2023 Paisley United 1-8 Dalziel High School FP -1/+1   SSM - Champions Cup
08/08/2023 Saint Mungo SM 2-1 Port Glasgow Athletic +2/-2   SSM - Champions Cup
08/08/2023 Singer 3-1 Lesmahagow SM +26/-26   SSM - Champions Cup
08/08/2023 Tannochside United 8-0 North Glasgow Victory ±0/±0   SSM - Champions Cup
08/08/2023 Moorlands Anvil 1-8 Blantyre Soccer Academy -67/+67   SSM - Champions Cup
08/08/2023 Viewfield Rovers 1-2 Stratton Southside -17/+17   SSM - Champions Cup
07/08/2023 AS Airdrie 1-1 Milngavie Wanderers SM -8/+8   SSM - Champions Cup
07/08/2023 Greengairs 1-3 Strathaven Dynamo +1/-1   SSM - Champions Cup
07/08/2023 Southside 3-1 Glasgow Wellington +8/-8   SSM - Champions Cup
05/08/2023 AS Airdrie 5-3 Bengal Lancers +10/-10   SSM - Premier Div.
05/08/2023 Dinamo Paisley 2-3 Ashfield Amateurs -9/+9   SSM - Premier Div.
05/08/2023 East Lane 3-4 Blackthorn Rovers -5/+5   SSM - Premier Div.
05/08/2023 UB United 1-7 Drumchapel United SM -21/+21   SSM - Premier Div.
05/08/2023 Moorlands Anvil 3-3 Viewfield Rovers -8/+8   SSM - Premier Div.
05/08/2023 Manhattan Blacks 1-7 Port Glasgow Boys Club -39/+39   SSM - Championship A
05/08/2023 Glebe Hibernian 9-2 Glasgow Wellington +15/-15   SSM - Championship A
05/08/2023 Knightswood Amateurs 3-5 Netherton -26/+26   SSM - Championship A
05/08/2023 Lesmahagow SM 9-0 Shawbridge +12/-12   SSM - Championship A
05/08/2023 Strathaven Dynamo 3-1 Blantyre Soccer Academy +3/-3   SSM - Championship A
05/08/2023 Baillieston Thistle 3-1 Braehead {GLA} +5/-5   SSM - Championship B
05/08/2023 East Kilbride Colts 2-1 Stratton Southside -7/+7   SSM - Championship B
05/08/2023 East Kilbride YM SM 3-2 Whiteacre Wolves -5/+5   SSM - Championship B
05/08/2023 Easterhouse Football Academy Amateurs 1-1 Singer -11/+11   SSM - Championship B
05/08/2023 Gladstone Athletic 1-3 Greenock -29/+29   SSM - Championship B
05/08/2023 Gleniffer Thistle 4-0 Port Glasgow Athletic +24/-24   SSM - Championship B
05/08/2023 Craigneuk SM 9-0 Glasgow Deaf Athletic +2/-2   SSM - Development Div.
05/08/2023 East Kilbride Thistle Amateurs 8-5 Blantyre Soccer Academy Colts +30/-30   SSM - Development Div.
05/08/2023 Kirkwood 2-1 North Glasgow Victory -3/+3   SSM - Development Div.
05/08/2023 Moorlands 3-2 North East Thistle -8/+8   SSM - Development Div.
05/08/2023 Bellshill 2-1 Paisley United -8/+8   SSM - Div. 1A
05/08/2023 Blackhall 0-1 Saint Peter's Amateurs +2/-2   SSM - Div. 1A
05/08/2023 Dalziel High School FP 3-2 Motherwell Albion +4/-4   SSM - Div. 1A
05/08/2023 Airdrie Forest 2-8 Saint Mungo SM -13/+13   SSM - Div. 1A
05/08/2023 Salsburgh United 7-0 Southside Athletic +9/-9   SSM - Div. 1A
05/08/2023 Rutherglen Glencairn Amateurs 2-4 Wishaw United -11/+11   SSM - Div. 1A
05/08/2023 Greengairs 2-5 Westwood -24/+24   SSM - Div. 1B
05/08/2023 Notre Dame 3-8 Roselle Rovers ±0/±0   SSM - Div. 1B
05/08/2023 Third Lanark 1-4 Milngavie Wanderers SM -35/+35   SSM - Div. 1B
05/08/2023 West Dumbarton 1-1 Glynhill Moorcroft +4/-4   SSM - Div. 1B
05/08/2023 Westerlands SM 1-4 Glasgow City Star -12/+12   SSM - Div. 1B
04/08/2023 Plains 2-2 Tannochside United -2/+2   SSM - Premier Div.
04/08/2023 Cumbernauld Athletic 3-0 West Dumbarton Colts +4/-4   SSM - Development Div.
04/08/2023 Netherton Colts 6-1 Wishaw High School FP SM +16/-16   SSM - Development Div.
04/08/2023 Summerston 2-2 Muirend +5/-5   SSM - Div. 1B
10/06/2023 Viewfield Rovers 5-0 Glasgow South +34/-34   SSM - Championship Promotion PO
02/06/2023 Viewfield Rovers 3-1 Knightswood +7/-7   SSM - Championship Promotion PO
01/06/2023 Glasgow Wellington 3-5 Southpark -29/+29   SSM - Championship
31/05/2023 Stanley Athletic 2-1 Glasgow Wellington +10/-10   SSM - Championship
30/05/2023 AS Airdrie 3-4 Uddingston -4/+4   SSM - Premier Div.
27/05/2023 Dinamo Paisley 7-2 AS Airdrie +20/-20   SSM - Premier Div.
27/05/2023 Westwood 4-1 West Dumbarton +34/-34   SSM - Development Div.
26/05/2023 East Kilbride Colts 4-1 Braehead {GLA} +9/-9   SSM - Div. 1A
26/05/2023 Stratton Southside 3-0 Glasgow Wellington +31/-31 SSM - Glasgow Cup
25/05/2023 Moorlands {OLD} 0-6 Uddingston -45/+45   SSM - Premier Div.
24/05/2023 Tannochside United 2-5 Drumchapel United SM -10/+10   SSM - Premier Div.
23/05/2023 Shawbridge 0-4 East Dunbartonshire -16/+16   SSM - Premier Div.
23/05/2023 East Kilbride Colts 4-0 Strathaven Dynamo +20/-20   SSM - Div. 1A
22/05/2023 Blackthorn Rovers 2-2 AS Airdrie -4/+4   SSM - Premier Div.
22/05/2023 Plains 2-0 East Lane +3/-3   SSM - Championship
20/05/2023 Tannochside United 4-0 AS Airdrie +18/-18   SSM - Premier Div.
20/05/2023 East Lane 3-1 Port Glasgow Celtic +4/-4   SSM - Championship
20/05/2023 Glasgow Wellington 3-1 Stanley Athletic +1/-1   SSM - Championship
20/05/2023 Knightswood 0-7 Plains -26/+26   SSM - Championship
20/05/2023 Netherton 3-0 Southpark +12/-12   SSM - Championship
20/05/2023 Blackhall 3-4 Lanarkshire Thistle -12/+12   SSM - Development Div.
20/05/2023 Glasgow Deaf Athletic 0-13 Southside Athletic -21/+21   SSM - Development Div.
20/05/2023 East Kilbride Colts 0-2 Lesmahagow SM -9/+9   SSM - Div. 1A
20/05/2023 Kirkintilloch Rob Roy Amateurs 6-2 Crosslands United +39/-39   SSM - Div. 1A
20/05/2023 Milngavie Wanderers SM 2-2 Blantyre Soccer Academy -1/+1   SSM - Div. 1A
20/05/2023 East Dunbartonshire 4-4 p Moorlands {OLD} -3/+3 SSM - Strathclyde Cup
19/05/2023 Strathaven Dynamo 6-1 Whitehart +19/-19 SSM - Lanarkshire Cup
18/05/2023 Glasgow Wellington 4-1 Netherton +6/-6   SSM - Championship
17/05/2023 East Dunbartonshire 3-4 Bengal Lancers -19/+19   SSM - Premier Div.
17/05/2023 Gleniffer Thistle 2-3 Port Glasgow Celtic -10/+10   SSM - Championship
17/05/2023 Knightswood 2-1 Southpark -3/+3   SSM - Championship
17/05/2023 Dean Park 2-0 Villa United +13/-13   SSM - Development Div.
16/05/2023 AS Airdrie 0-2 Drumchapel United SM -3/+3   SSM - Premier Div.
16/05/2023 UB United 2-2 Moorlands {OLD} -4/+4   SSM - Premier Div.
16/05/2023 Uddingston 3-2 Ashfield Amateurs +7/-7   SSM - Premier Div.
16/05/2023 Stanley Athletic 0-7 Plains -27/+27   SSM - Championship
16/05/2023 North Glasgow Victory 2-3 Blackhall +4/-4   SSM - Development Div.
16/05/2023 Strathaven Dynamo 4-0 Kirkintilloch Rob Roy Amateurs +3/-3   SSM - Div. 1A
13/05/2023 AS Airdrie 0-2 Shawbridge -26/+26   SSM - Premier Div.
13/05/2023 Drumchapel United SM 3-1 East Dunbartonshire +3/-3   SSM - Premier Div.
13/05/2023 Glasgow South 3-1 Moorlands {OLD} +20/-20   SSM - Premier Div.
13/05/2023 Glasgow Wellington 1-0 Gleniffer Thistle -3/+3   SSM - Championship
13/05/2023 Viewfield Rovers 2-0 Plains +17/-17   SSM - Championship
13/05/2023 Gladstone Athletic 4-1 Blantyre Soccer Academy +6/-6   SSM - Div. 1A
12/05/2023 Tannochside United 3-3 Dinamo Paisley -3/+3   SSM - Premier Div.
12/05/2023 Huntershill 3-3 Netherton -9/+9   SSM - Championship
12/05/2023 Lanarkshire Thistle 2-3 Westwood -7/+7   SSM - Development Div.
12/05/2023 East Kilbride Colts 7-2 Milngavie Wanderers SM +11/-11   SSM - Div. 1A
12/05/2023 Port Glasgow Celtic p 1-1 Stanley Athletic -1/+1 SSM - Inverclyde & Renfrewshire Cup
11/05/2023 Plains 4-0 Gleniffer Thistle +8/-8   SSM - Championship
11/05/2023 Lesmahagow SM 1-2 Braehead {GLA} -21/+21   SSM - Div. 1A
10/05/2023 Dinamo Paisley 2-1 Glasgow South -4/+4   SSM - Premier Div.
10/05/2023 Drumchapel United SM 11-0 Moorlands {OLD} +23/-23   SSM - Premier Div.
10/05/2023 East Dunbartonshire 3-2 AS Airdrie -3/+3   SSM - Premier Div.
10/05/2023 East Kilbride Thistle Amateurs 0-9 Westwood -11/+11   SSM - Development Div.
10/05/2023 Rutherglen Glencairn Amateurs 6-3 North Glasgow Victory -4/+4   SSM - Development Div.
09/05/2023 Uddingston 5-4 Shawbridge -3/+3   SSM - Premier Div.
06/05/2023 Kirkintilloch Thistle 3-1 AS Airdrie +6/-6   SSM - Premier Div.
06/05/2023 Bengal Lancers 2-3 Drumchapel United SM +4/-4   SSM - Premier Div.
06/05/2023 Moorlands {OLD} 2-1 UB United +2/-2   SSM - Premier Div.
06/05/2023 Shawbridge 1-2 Dinamo Paisley -3/+3   SSM - Premier Div.
06/05/2023 Tannochside United 3-3 East Dunbartonshire +2/-2   SSM - Premier Div.
06/05/2023 Uddingston 1-2 Blackthorn Rovers -13/+13   SSM - Premier Div.
06/05/2023 Royalle Madrid 1-5 Glasgow Wellington -30/+30   SSM - Championship
06/05/2023 Blackhall 1-5 West Dumbarton -11/+11   SSM - Development Div.
06/05/2023 Dean Park 2-4 Westwood -8/+8   SSM - Development Div.
06/05/2023 East Kilbride Thistle Amateurs 1-4 Southside Athletic -1/+1   SSM - Development Div.
06/05/2023 Motherwell Athletic 2-2 Villa United -9/+9   SSM - Development Div.
06/05/2023 North Glasgow Victory 1-5 Lanarkshire Thistle -12/+12   SSM - Development Div.
06/05/2023 Braehead {GLA} 5-6 Gladstone Athletic -5/+5   SSM - Div. 1A
06/05/2023 Strathaven Dynamo 1-0 Glebe Hibernian +6/-6   SSM - Div. 1A
06/05/2023 Baillieston Thistle 1-0 Stratton Southside -7/+7   SSM - Div. 1B
06/05/2023 Port Glasgow Celtic 2-1 Viewfield Rovers +12/-12 SSM - Inverclyde & Renfrewshire Cup
06/05/2023 Stanley Athletic 2-1 Gleniffer Thistle +8/-8 SSM - Inverclyde & Renfrewshire Cup
04/05/2023 East Kilbride Colts 1-3 Glebe Hibernian -19/+19   SSM - Div. 1A
04/05/2023 Lesmahagow SM 3-0 Kirkintilloch Rob Roy Amateurs -3/+3   SSM - Div. 1A
03/05/2023 Westwood 4-2 Southside Athletic +11/-11   SSM - Development Div.
02/05/2023 Royalle Madrid 0-6 East Lane -46/+46   SSM - Championship
29/04/2023 AS Airdrie 3-1 Dinamo Paisley +12/-12   SSM - Premier Div.
29/04/2023 Bengal Lancers 6-3 Uddingston +27/-27   SSM - Premier Div.
29/04/2023 UB United 3-4 Ashfield Amateurs -9/+9   SSM - Premier Div.
29/04/2023 Manhattan Blacks 2-1 Gleniffer Thistle +6/-6   SSM - Championship
29/04/2023 East Lane 3-3 Royalle Madrid -2/+2   SSM - Championship
29/04/2023 Huntershill 0-1 Port Glasgow Celtic -17/+17   SSM - Championship
29/04/2023 Lanarkshire Thistle 2-3 Blackhall -9/+9   SSM - Development Div.
29/04/2023 North Glasgow Victory 3-1 East Kilbride Thistle Amateurs +5/-5   SSM - Development Div.
29/04/2023 Villa United 1-8 Westwood -42/+42   SSM - Development Div.
29/04/2023 Rutherglen Glencairn Amateurs 1-6 West Dumbarton -42/+42   SSM - Development Div.
29/04/2023 Crosslands United 1-1 Blantyre Soccer Academy -4/+4   SSM - Div. 1A
29/04/2023 Kirkintilloch Rob Roy Amateurs 0-7 Strathaven Dynamo -19/+19   SSM - Div. 1A
29/04/2023 Lesmahagow SM 2-0 East Kilbride Colts +1/-1   SSM - Div. 1A
29/04/2023 East Kilbride YM SM 2-5 Easterhouse Football Academy Amateurs -23/+23   SSM - Div. 1B
29/04/2023 Glasgow Wellington 2-1 East End Villa +2/-2 SSM - Glasgow Cup
29/04/2023 Stratton Southside 6-2 Braehead {GLA} +44/-44 SSM - Glasgow Cup
29/04/2023 East Dunbartonshire 7-1 Shawbridge +15/-15 SSM - Strathclyde Cup
29/04/2023 Moorlands {OLD} 4-0 Gladstone Athletic +24/-24 SSM - Strathclyde Cup
28/04/2023 Blackthorn Rovers 4-0 Tannochside United +30/-30   SSM - Premier Div.
27/04/2023 Glasgow Wellington 2-1 Baillieston Thistle +11/-11 SSM - Glasgow Cup
26/04/2023 AS Airdrie 2-1 Moorlands {OLD} +6/-6   SSM - Premier Div.
26/04/2023 Glasgow South 1-0 Ashfield Amateurs +14/-14   SSM - Premier Div.
26/04/2023 Uddingston 4-0 Drumchapel United SM +41/-41   SSM - Premier Div.
26/04/2023 Westwood 8-5 Glasgow Deaf Athletic +1/-1   SSM - Development Div.
26/04/2023 Gleniffer Thistle 4-0 Port Glasgow Athletic +26/-26 SSM - Inverclyde & Renfrewshire Cup
25/04/2023 Shawbridge 5-1 Tannochside United +40/-40   SSM - Premier Div.
25/04/2023 UB United 3-2 Bengal Lancers -4/+4   SSM - Premier Div.
25/04/2023 East Lane 1-1 Stanley Athletic -7/+7   SSM - Championship
25/04/2023 Southside Athletic 2-4 East End Villa -9/+9   SSM - Development Div.
25/04/2023 Rutherglen Glencairn Amateurs 8-1 Dean Park +4/-4   SSM - Development Div.
22/04/2023 Netherton 1-7 Whitehart -37/+37 SSM - Lanarkshire Cup
22/04/2023 Bengal Lancers 2-0 Moorlands {OLD} +22/-22   SSM - Premier Div.
22/04/2023 Drumchapel United SM 1-1 Ashfield Amateurs -10/+10   SSM - Premier Div.
22/04/2023 East Dunbartonshire 4-3 Uddingston -2/+2   SSM - Premier Div.
22/04/2023 Glasgow South 3-2 Shawbridge +3/-3   SSM - Premier Div.
22/04/2023 Manhattan Blacks 5-2 Port Glasgow Celtic +20/-20   SSM - Championship
22/04/2023 Huntershill 8-1 Glasgow Wellington +32/-32   SSM - Championship
22/04/2023 Knightswood 1-1 Gleniffer Thistle -4/+4   SSM - Championship
22/04/2023 Viewfield Rovers 6-1 East Lane +28/-28   SSM - Championship
22/04/2023 Dean Park 4-0 East Kilbride Thistle Amateurs +6/-6   SSM - Development Div.
22/04/2023 Glasgow Deaf Athletic 3-4 Westwood +4/-4   SSM - Development Div.
22/04/2023 Villa United 3-4 North Glasgow Victory -20/+20   SSM - Development Div.
22/04/2023 West Dumbarton 5-0 Lanarkshire Thistle +7/-7   SSM - Development Div.
22/04/2023 Accies 0-5 Gladstone Athletic -11/+11   SSM - Div. 1A
22/04/2023 Glebe Hibernian 4-2 East Kilbride Colts +12/-12   SSM - Div. 1A
22/04/2023 Kirkintilloch Rob Roy Amateurs 2-4 Blantyre Soccer Academy -8/+8   SSM - Div. 1A
22/04/2023 Singer 0-3 Easterhouse Football Academy Amateurs -12/+12   SSM - Div. 1B
22/04/2023 Stratton Southside 4-0 Saint Roch's Amateurs +15/-15   SSM - Div. 1B
22/04/2023 Southside Athletic 1-1 p East End Villa +4/-4 SSM - Glasgow Cup
21/04/2023 Strathaven Dynamo 2-1 Plains +5/-5 SSM - Lanarkshire Cup
21/04/2023 Lesmahagow SM 4-2 AS Airdrie +5/-5 SSM - Champions Cup
21/04/2023 Southpark 0-3 Royalle Madrid -13/+13   SSM - Championship
20/04/2023 East End Villa 4-1 Westwood +4/-4   SSM - Development Div.
19/04/2023 Kirkintilloch Thistle 4-2 Shawbridge -1/+1   SSM - Premier Div.
19/04/2023 Drumchapel United SM 2-0 Glasgow South -6/+6   SSM - Premier Div.
19/04/2023 Tannochside United 7-2 UB United +28/-28   SSM - Premier Div.
19/04/2023 Glasgow Wellington 1-3 Port Glasgow Celtic -27/+27   SSM - Championship
19/04/2023 West Dumbarton 3-1 Blackhall -2/+2   SSM - Development Div.
19/04/2023 Milngavie Wanderers SM 1-2 East Kilbride Colts +1/-1   SSM - Div. 1A
19/04/2023 Stanley Athletic 3-1 East Lane +20/-20 SSM - Inverclyde & Renfrewshire Cup
18/04/2023 Bengal Lancers 4-1 Dinamo Paisley +32/-32   SSM - Premier Div.
18/04/2023 Blackthorn Rovers 2-4 East Dunbartonshire -8/+8   SSM - Premier Div.
18/04/2023 Uddingston 2-4 Moorlands {OLD} -17/+17   SSM - Premier Div.
18/04/2023 Viewfield Rovers 5-1 Cumbernauld United Amateurs +14/-14   SSM - Championship
18/04/2023 Dean Park 4-1 Glasgow Deaf Athletic +6/-6   SSM - Development Div.
18/04/2023 Southside Athletic 2-2 Lanarkshire Thistle -5/+5   SSM - Development Div.
17/04/2023 Gleniffer Thistle 3-3 Southpark -7/+7   SSM - Championship
17/04/2023 Gladstone Athletic 9-0 Tynecastle Amateurs +10/-10   SSM - Div. 1A
15/04/2023 Manhattan Blacks 1-6 Plains -21/+21 SSM - Lanarkshire Cup
15/04/2023 Motherwell Athletic 1-2 Strathaven Dynamo +5/-5 SSM - Lanarkshire Cup
15/04/2023 AS Airdrie 4-0 Bengal Lancers +11/-11   SSM - Premier Div.
15/04/2023 Blackthorn Rovers 1-4 UB United -19/+19   SSM - Premier Div.
15/04/2023 Drumchapel United SM 3-1 Tannochside United -2/+2   SSM - Premier Div.
15/04/2023 Glasgow South 2-4 Dinamo Paisley -6/+6   SSM - Premier Div.
15/04/2023 Moorlands {OLD} 3-4 Ashfield Amateurs -10/+10   SSM - Premier Div.
15/04/2023 Shawbridge 0-5 Uddingston -27/+27   SSM - Premier Div.
15/04/2023 East Lane 1-0 Glasgow Wellington +4/-4   SSM - Championship
15/04/2023 Port Glasgow Celtic 2-2 Netherton -3/+3   SSM - Championship
15/04/2023 Royalle Madrid 1-2 Gleniffer Thistle -16/+16   SSM - Championship
15/04/2023 Southpark 2-3 Knightswood -4/+4   SSM - Championship
15/04/2023 Blackhall 2-2 Southside Athletic -2/+2   SSM - Development Div.
15/04/2023 Glasgow Deaf Athletic 4-6 Lanarkshire Thistle -1/+1   SSM - Development Div.
15/04/2023 Rutherglen Glencairn Amateurs 10-0 East Kilbride Thistle Amateurs +2/-2   SSM - Development Div.
15/04/2023 Kirkintilloch Rob Roy Amateurs 2-3 East Kilbride Colts +6/-6   SSM - Div. 1A
15/04/2023 Lesmahagow SM 5-1 Blantyre Soccer Academy +3/-3   SSM - Div. 1A
15/04/2023 Milngavie Wanderers SM 3-6 Glebe Hibernian -15/+15   SSM - Div. 1A
15/04/2023 Easterhouse Football Academy Amateurs 3-2 East Kilbride YM SM +1/-1   SSM - Div. 1B
15/04/2023 Crosslands United 1-3 Baillieston Thistle -11/+11 SSM - Glasgow Cup
15/04/2023 Summerston 2-2 p Stratton Southside ±0/±0 SSM - Glasgow Cup
15/04/2023 Westwood 0-3 East End Villa -13/+13 SSM - Glasgow Cup
14/04/2023 North Glasgow Victory 1-3 West Dumbarton +6/-6   SSM - Development Div.
13/04/2023 Rutherglen Glencairn Amateurs 10-0 Villa United +11/-11 SSM - Lanarkshire Cup
13/04/2023 Moorlands {OLD} 1-4 Drumchapel United SM -12/+12   SSM - Premier Div.
13/04/2023 Motherwell Athletic 4-5 Westwood -15/+15   SSM - Development Div.
13/04/2023 Kirkintilloch Rob Roy Amateurs 1-0 Milngavie Wanderers SM +12/-12   SSM - Div. 1A
13/04/2023 Lesmahagow SM 1-1 Gladstone Athletic -9/+9   SSM - Div. 1A
13/04/2023 Viewfield Rovers 4-1 Greenock +16/-16 SSM - Inverclyde & Renfrewshire Cup
12/04/2023 AS Airdrie 0-2 Ashfield Amateurs -16/+16   SSM - Premier Div.
12/04/2023 Dinamo Paisley 5-3 UB United +11/-11   SSM - Premier Div.
12/04/2023 Gleniffer Thistle 1-4 Glasgow Wellington -17/+17   SSM - Championship
12/04/2023 Plains 3-0 Royalle Madrid +12/-12   SSM - Championship
12/04/2023 Southpark 2-2 Huntershill +6/-6   SSM - Championship
11/04/2023 Lanarkshire Thistle 1-3 Netherton -6/+6 SSM - Lanarkshire Cup
11/04/2023 Bengal Lancers 1-3 East Dunbartonshire -3/+3   SSM - Premier Div.
11/04/2023 Manhattan Blacks 2-2 Stanley Athletic -5/+5   SSM - Championship
11/04/2023 Blackhall 9-1 North Glasgow Victory +8/-8   SSM - Development Div.
11/04/2023 Southside Athletic 4-2 Glasgow Deaf Athletic -5/+5   SSM - Development Div.
10/04/2023 Tannochside United 2-2 Shawbridge -10/+10   SSM - Premier Div.
07/04/2023 AS Airdrie 1-1 UB United ±0/±0   SSM - Premier Div.
07/04/2023 Dinamo Paisley 3-2 Blackthorn Rovers -1/+1   SSM - Premier Div.
07/04/2023 Tannochside United 6-3 Uddingston +13/-13   SSM - Premier Div.
07/04/2023 East Kilbride Thistle Amateurs 1-2 North Glasgow Victory -8/+8   SSM - Development Div.
06/04/2023 Accies 2-2 p Cumbernauld United Amateurs ±0/±0 SSM - Lanarkshire Cup
06/04/2023 Rutherglen Glencairn Amateurs 7-3 Blackhall +6/-6   SSM - Development Div.
06/04/2023 Kirkintilloch Rob Roy Amateurs 1-5 Saint Roch's Amateurs -42/+42 SSM - Glasgow Cup
05/04/2023 Kirkintilloch Thistle 2-1 East Dunbartonshire +7/-7   SSM - Premier Div.
05/04/2023 Southpark 0-4 Braehead {GLA} -14/+14 SSM - Glasgow Cup
04/04/2023 Strathaven Dynamo 4-2 Glebe Hibernian +14/-14 SSM - Lanarkshire Cup
04/04/2023 Gladstone Athletic 4-1 East Kilbride Colts +22/-22   SSM - Div. 1A
04/04/2023 Milngavie Wanderers SM 4-5 Glasgow Wellington -8/+8 SSM - Glasgow Cup
04/04/2023 Port Glasgow Celtic 8-1 Dean Park +7/-7 SSM - Inverclyde & Renfrewshire Cup
04/04/2023 Royalle Madrid 2-2 p East Lane -3/+3 SSM - Inverclyde & Renfrewshire Cup
03/04/2023 Glasgow Deaf Athletic 0-8 Stratton Southside -10/+10 SSM - Glasgow Cup
01/04/2023 Blackthorn Rovers 2-6 Drumchapel United SM -10/+10   SSM - Premier Div.
01/04/2023 Dinamo Paisley 2-1 Ashfield Amateurs +3/-3   SSM - Premier Div.
01/04/2023 East Dunbartonshire 2-0 Shawbridge -2/+2   SSM - Premier Div.
01/04/2023 Moorlands {OLD} 1-2 Bengal Lancers -21/+21   SSM - Premier Div.
01/04/2023 UB United 2-2 AS Airdrie -6/+6   SSM - Premier Div.
01/04/2023 Glasgow Wellington 5-3 Cumbernauld United Amateurs +3/-3   SSM - Championship
01/04/2023 Huntershill 2-4 Plains -18/+18   SSM - Championship
01/04/2023 Port Glasgow Celtic 1-6 East Lane -30/+30   SSM - Championship
01/04/2023 Southpark 2-2 Netherton ±0/±0   SSM - Championship
01/04/2023 Stanley Athletic 4-1 Knightswood +24/-24   SSM - Championship
01/04/2023 Dean Park 1-3 West Dumbarton +3/-3   SSM - Development Div.
01/04/2023 East End Villa 1-3 Southside Athletic -28/+28   SSM - Development Div.
01/04/2023 North Glasgow Victory 2-3 Motherwell Athletic +7/-7   SSM - Development Div.
01/04/2023 Villa United 4-0 Blackhall +31/-31   SSM - Development Div.
01/04/2023 Westwood 3-1 Lanarkshire Thistle +12/-12   SSM - Development Div.
01/04/2023 Rutherglen Glencairn Amateurs 8-0 Glasgow Deaf Athletic +2/-2   SSM - Development Div.
01/04/2023 Blantyre Soccer Academy 1-3 East Kilbride Colts -6/+6   SSM - Div. 1A
01/04/2023 Crosslands United 2-7 Lesmahagow SM -15/+15   SSM - Div. 1A
01/04/2023 Gladstone Athletic 1-2 Glebe Hibernian -11/+11   SSM - Div. 1A
01/04/2023 Tynecastle Amateurs 1-2 Kirkintilloch Rob Roy Amateurs -12/+12   SSM - Div. 1A
01/04/2023 East Kilbride YM SM 5-1 Port Glasgow Athletic +7/-7   SSM - Div. 1B
29/03/2023 Drumchapel United SM 4-0 Dinamo Paisley +7/-7   SSM - Premier Div.
27/03/2023 Gleniffer Thistle 0-2 Gladstone Athletic -6/+6 SSM - Strathclyde Cup
25/03/2023 East Kilbride Thistle Amateurs 1-3 Villa United -2/+2 SSM - Lanarkshire Cup
25/03/2023 Dinamo Paisley 1-3 Drumchapel United SM -7/+7   SSM - Premier Div.
25/03/2023 Glasgow South 0-5 AS Airdrie -32/+32   SSM - Premier Div.
25/03/2023 Tannochside United 3-3 Ashfield Amateurs -3/+3   SSM - Premier Div.
25/03/2023 Glasgow Wellington 4-4 Viewfield Rovers -6/+6   SSM - Championship
25/03/2023 Huntershill 1-1 Southpark -11/+11   SSM - Championship
25/03/2023 Knightswood 0-2 East Lane -18/+18   SSM - Championship
25/03/2023 Netherton 1-4 Royalle Madrid -19/+19   SSM - Championship
25/03/2023 Plains 4-1 Stanley Athletic +4/-4   SSM - Championship
25/03/2023 Motherwell Athletic 3-4 Whitehart -2/+2   SSM - Development Div.
25/03/2023 Westwood 2-2 North Glasgow Victory -12/+12   SSM - Development Div.
25/03/2023 Crosslands United 1-3 East Kilbride Colts -9/+9   SSM - Div. 1A
25/03/2023 Kirkintilloch Rob Roy Amateurs 0-5 Braehead {GLA} -19/+19   SSM - Div. 1A
25/03/2023 Strathaven Dynamo 1-2 Lesmahagow SM +2/-2   SSM - Div. 1A
25/03/2023 Tynecastle Amateurs 0-7 Glebe Hibernian -24/+24   SSM - Div. 1A
25/03/2023 East Kilbride YM SM 7-2 Saint Roch's Amateurs +1/-1   SSM - Div. 1B
25/03/2023 Easterhouse Football Academy Amateurs 7-0 Singer +17/-17   SSM - Div. 1B
25/03/2023 Greenock 3-4 Westerlands SM -21/+21   SSM - Div. 1B
25/03/2023 East Dunbartonshire 7-0 Blantyre Soccer Academy +10/-10 SSM - Strathclyde Cup
25/03/2023 Shawbridge 4-1 Stratton Southside +4/-4 SSM - Strathclyde Cup
25/03/2023 UB United 1-5 Moorlands {OLD} -38/+38 SSM - Strathclyde Cup
18/03/2023 Kirkintilloch Thistle 3-0 Bengal Lancers +4/-4   SSM - Premier Div.
18/03/2023 Drumchapel United SM 8-1 AS Airdrie +10/-10   SSM - Premier Div.
18/03/2023 Moorlands {OLD} 4-3 Shawbridge -6/+6   SSM - Premier Div.
18/03/2023 UB United 4-2 Tannochside United +6/-6   SSM - Premier Div.
18/03/2023 Uddingston 5-2 Dinamo Paisley +23/-23   SSM - Premier Div.
18/03/2023 Knightswood 0-3 Netherton -35/+35   SSM - Championship
18/03/2023 Royalle Madrid 8-0 Southpark +18/-18   SSM - Championship
18/03/2023 Blackhall 6-0 Glasgow Deaf Athletic +5/-5   SSM - Development Div.
18/03/2023 Lanarkshire Thistle 3-1 Southside Athletic +12/-12   SSM - Development Div.
18/03/2023 North Glasgow Victory 1-5 Villa United -14/+14   SSM - Development Div.
18/03/2023 West Dumbarton 4-1 Dean Park -2/+2   SSM - Development Div.
18/03/2023 Westwood 5-3 Whitehart +28/-28   SSM - Development Div.
18/03/2023 Accies 0-3 Blantyre Soccer Academy -16/+16   SSM - Div. 1A
18/03/2023 Glebe Hibernian 0-2 Gladstone Athletic -20/+20   SSM - Div. 1A
18/03/2023 Milngavie Wanderers SM 1-10 Lesmahagow SM -22/+22   SSM - Div. 1A
18/03/2023 Strathaven Dynamo 4-1 Braehead {GLA} +17/-17   SSM - Div. 1A
18/03/2023 Port Glasgow Athletic 2-3 Easterhouse Football Academy Amateurs +2/-2   SSM - Div. 1B
18/03/2023 Summerston 2-7 East Kilbride YM SM -4/+4   SSM - Div. 1B
18/03/2023 Stratton Southside 1-3 Singer -5/+5   SSM - Div. 1B
17/03/2023 Cumbernauld 1-3 Motherwell Athletic -12/+12   SSM - Development Div.
14/03/2023 Plains 2-2 Netherton -10/+10   SSM - Championship
11/03/2023 Bengal Lancers 0-1 Ashfield Amateurs ±0/±0   SSM - Premier Div.
11/03/2023 East Dunbartonshire 3-2 Tannochside United +1/-1   SSM - Premier Div.
11/03/2023 Glasgow South 0-10 Drumchapel United SM -21/+21   SSM - Premier Div.
11/03/2023 Shawbridge 2-2 AS Airdrie +2/-2   SSM - Premier Div.
11/03/2023 Manhattan Blacks 1-5 Glasgow Wellington -27/+27   SSM - Championship
11/03/2023 Huntershill 3-1 Viewfield Rovers +4/-4   SSM - Championship
11/03/2023 Netherton 0-2 East Lane -13/+13   SSM - Championship
11/03/2023 Southpark 2-3 Gleniffer Thistle -6/+6   SSM - Championship
11/03/2023 Dean Park 4-4 Lanarkshire Thistle +3/-3   SSM - Development Div.
11/03/2023 East Kilbride Thistle Amateurs 1-5 East End Villa ±0/±0   SSM - Development Div.
11/03/2023 Southside Athletic 1-7 Whitehart -24/+24   SSM - Development Div.
11/03/2023 Villa United 2-0 Cumbernauld +15/-15   SSM - Development Div.
11/03/2023 East Kilbride Colts 1-3 Accies -34/+34   SSM - Div. 1A
11/03/2023 Lesmahagow SM 6-3 Milngavie Wanderers SM +1/-1   SSM - Div. 1A
11/03/2023 Port Glasgow Athletic 4-3 Westerlands SM -8/+8   SSM - Div. 1B
11/03/2023 Stratton Southside 3-4 East Kilbride YM SM +7/-7   SSM - Div. 1B
10/03/2023 Plains 3-0 Knightswood +14/-14   SSM - Championship
09/03/2023 Port Glasgow Celtic 1-4 Royalle Madrid -24/+24   SSM - Championship
04/03/2023 AS Airdrie 1-3 Uddingston -20/+20   SSM - Premier Div.
04/03/2023 Blackthorn Rovers 0-1 Moorlands {OLD} -6/+6   SSM - Premier Div.
04/03/2023 Drumchapel United SM 4-0 Shawbridge +2/-2   SSM - Premier Div.
04/03/2023 Glasgow South 0-3 East Dunbartonshire -14/+14   SSM - Premier Div.
04/03/2023 UB United 8-0 Whiteacre Wolves +11/-11   SSM - Premier Div.
04/03/2023 East Lane 1-1 Huntershill +1/-1   SSM - Championship
04/03/2023 Gleniffer Thistle 2-3 Stanley Athletic -15/+15   SSM - Championship
04/03/2023 Plains 5-0 Glasgow Wellington +25/-25   SSM - Championship
04/03/2023 Port Glasgow Celtic 3-2 Knightswood +8/-8   SSM - Championship
04/03/2023 Royalle Madrid 4-6 Viewfield Rovers -22/+22   SSM - Championship
04/03/2023 Southpark 2-1 Cumbernauld United Amateurs +9/-9   SSM - Championship
04/03/2023 Blackhall 1-0 Westwood -1/+1   SSM - Development Div.
04/03/2023 Cumbernauld 9-1 North Glasgow Victory +10/-10   SSM - Development Div.
04/03/2023 East End Villa 5-0 Glasgow Deaf Athletic +1/-1   SSM - Development Div.
04/03/2023 East Kilbride Thistle Amateurs 0-1 Dean Park ±0/±0   SSM - Development Div.
04/03/2023 Lanarkshire Thistle 0-10 Whitehart -35/+35   SSM - Development Div.
04/03/2023 Southside Athletic 1-0 Motherwell Athletic +4/-4   SSM - Development Div.
04/03/2023 West Dumbarton 6-2 Villa United +2/-2   SSM - Development Div.
04/03/2023 Accies 0-2 Milngavie Wanderers SM -8/+8   SSM - Div. 1A
04/03/2023 Blantyre Soccer Academy 2-6 Gladstone Athletic -28/+28   SSM - Div. 1A
04/03/2023 Crosslands United 1-2 Strathaven Dynamo -12/+12   SSM - Div. 1A
04/03/2023 Glebe Hibernian 2-0 Kirkintilloch Rob Roy Amateurs -3/+3   SSM - Div. 1A
04/03/2023 East Kilbride YM SM 3-0 Singer +8/-8   SSM - Div. 1B
04/03/2023 Summerston 2-10 Easterhouse Football Academy Amateurs -7/+7   SSM - Div. 1B
04/03/2023 Stratton Southside 2-5 Baillieston Thistle -6/+6   SSM - Div. 1B
25/02/2023 Kirkintilloch Thistle 2-2 Whiteacre Wolves -10/+10   SSM - Premier Div.
25/02/2023 Tannochside United 0-3 Blackthorn Rovers -36/+36   SSM - Premier Div.
25/02/2023 Uddingston 1-3 Glasgow South -24/+24   SSM - Premier Div.
25/02/2023 Manhattan Blacks 0-6 Huntershill -41/+41   SSM - Championship
25/02/2023 East Lane 3-2 Plains +7/-7   SSM - Championship
25/02/2023 Glasgow Wellington 3-3 Royalle Madrid -5/+5   SSM - Championship
25/02/2023 Netherton 2-4 Knightswood -10/+10   SSM - Championship
25/02/2023 Stanley Athletic 2-3 Port Glasgow Celtic -6/+6   SSM - Championship
25/02/2023 Viewfield Rovers 5-3 Southpark +4/-4   SSM - Championship
25/02/2023 Dean Park 4-5 Blackhall ±0/±0   SSM - Development Div.
25/02/2023 Glasgow Deaf Athletic 2-2 Motherwell Athletic +11/-11   SSM - Development Div.
25/02/2023 Lanarkshire Thistle 1-2 West Dumbarton +1/-1   SSM - Development Div.
25/02/2023 North Glasgow Victory 1-5 Cumbernauld -12/+12   SSM - Development Div.
25/02/2023 Southside Athletic 2-1 Villa United -4/+4   SSM - Development Div.
25/02/2023 Westwood 10-0 East Kilbride Thistle Amateurs +11/-11   SSM - Development Div.
25/02/2023 Rutherglen Glencairn Amateurs 1-2 East End Villa -12/+12   SSM - Development Div.
25/02/2023 Accies 2-2 Braehead {GLA} +7/-7   SSM - Div. 1A
25/02/2023 Strathaven Dynamo 1-2 Crosslands United -10/+10   SSM - Div. 1A
25/02/2023 Tynecastle Amateurs 1-2 Milngavie Wanderers SM -5/+5   SSM - Div. 1A
25/02/2023 Easterhouse Football Academy Amateurs 15-0 Castle Rock +10/-10   SSM - Div. 1B
25/02/2023 Port Glasgow Athletic 3-3 Greenock -3/+3   SSM - Div. 1B
25/02/2023 Baillieston Thistle 0-0 p Gleniffer Thistle -10/+10 SSM - Strathclyde Cup
25/02/2023 Blantyre Soccer Academy 6-0 Bengal Lancers +33/-33 SSM - Strathclyde Cup
25/02/2023 East Dunbartonshire 3-0 Dinamo Paisley +18/-18 SSM - Strathclyde Cup
25/02/2023 Gladstone Athletic p 2-2 East Kilbride YM SM +2/-2 SSM - Strathclyde Cup
25/02/2023 Moorlands {OLD} p 1-1 Drumchapel United SM +4/-4 SSM - Strathclyde Cup
25/02/2023 Shawbridge p 2-2 Glebe Hibernian +2/-2 SSM - Strathclyde Cup
25/02/2023 Stratton Southside 3-1 East Kilbride Colts +32/-32 SSM - Strathclyde Cup
25/02/2023 UB United 1-0 Lesmahagow SM +4/-4 SSM - Strathclyde Cup
22/02/2023 Netherton 1-1 Huntershill +2/-2   SSM - Championship
18/02/2023 AS Airdrie 4-2 East Dunbartonshire +17/-17   SSM - Premier Div.
18/02/2023 Kirkintilloch Thistle 1-1 Drumchapel United SM +5/-5   SSM - Premier Div.
18/02/2023 Dinamo Paisley 2-0 Moorlands {OLD} +8/-8   SSM - Premier Div.
18/02/2023 Glasgow South 4-2 Bengal Lancers +8/-8   SSM - Premier Div.
18/02/2023 UB United 6-1 Shawbridge +9/-9   SSM - Premier Div.
18/02/2023 Southside 0-0 Uddingston +4/-4   SSM - Premier Div.
18/02/2023 East Lane 3-1 Knightswood +15/-15   SSM - Championship
18/02/2023 Huntershill 1-2 Cumbernauld United Amateurs -13/+13   SSM - Championship
18/02/2023 Port Glasgow Celtic 3-2 Glasgow Wellington +10/-10   SSM - Championship
18/02/2023 Royalle Madrid 2-0 Netherton +5/-5   SSM - Championship
18/02/2023 Cumbernauld 4-5 Whitehart +3/-3   SSM - Development Div.
18/02/2023 East End Villa 4-1 Dean Park -1/+1   SSM - Development Div.
18/02/2023 East Kilbride Thistle Amateurs 0-3 West Dumbarton +3/-3   SSM - Development Div.
18/02/2023 Motherwell Athletic 2-5 Lanarkshire Thistle -34/+34   SSM - Development Div.
18/02/2023 North Glasgow Victory 0-6 Southside Athletic -13/+13   SSM - Development Div.
18/02/2023 Villa United 3-3 Glasgow Deaf Athletic -10/+10   SSM - Development Div.
18/02/2023 Accies 0-6 Lesmahagow SM -6/+6   SSM - Div. 1A
18/02/2023 Blantyre Soccer Academy 1-1 Glebe Hibernian +3/-3   SSM - Div. 1A
18/02/2023 Crosslands United 3-3 Kirkintilloch Rob Roy Amateurs -10/+10   SSM - Div. 1A
18/02/2023 East Kilbride Colts 2-1 Tynecastle Amateurs -10/+10   SSM - Div. 1A
18/02/2023 Gladstone Athletic 4-3 Braehead {GLA} +3/-3   SSM - Div. 1A
18/02/2023 Milngavie Wanderers SM 1-2 Strathaven Dynamo -8/+8   SSM - Div. 1A
18/02/2023 Castle Rock 1-6 Easterhouse Football Academy Amateurs -10/+10   SSM - Div. 1B
18/02/2023 Greenock 0-5 East Kilbride YM SM -24/+24   SSM - Div. 1B
18/02/2023 Summerston 0-5 Baillieston Thistle -7/+7   SSM - Div. 1B
11/02/2023 AS Airdrie 1-5 Blackthorn Rovers -41/+41   SSM - Premier Div.
11/02/2023 Kirkintilloch Thistle 3-1 UB United +14/-14   SSM - Premier Div.
11/02/2023 Bengal Lancers 3-3 Whiteacre Wolves -5/+5   SSM - Premier Div.
11/02/2023 East Dunbartonshire 3-5 Drumchapel United SM -11/+11   SSM - Premier Div.
11/02/2023 Glasgow South 0-6 Tannochside United -28/+28   SSM - Premier Div.
11/02/2023 Moorlands {OLD} 2-4 Dinamo Paisley -19/+19   SSM - Premier Div.
11/02/2023 Manhattan Blacks 3-1 Royalle Madrid +11/-11   SSM - Championship
11/02/2023 Glasgow Wellington 2-3 East Lane -16/+16   SSM - Championship
11/02/2023 Netherton 2-2 Plains +3/-3   SSM - Championship
11/02/2023 Viewfield Rovers 1-3 Huntershill -15/+15   SSM - Championship
11/02/2023 Blackhall 4-2 East Kilbride Thistle Amateurs -6/+6   SSM - Development Div.
11/02/2023 Glasgow Deaf Athletic 2-2 Cumbernauld +9/-9   SSM - Development Div.
11/02/2023 Lanarkshire Thistle 0-2 Dean Park -29/+29   SSM - Development Div.
11/02/2023 Motherwell Athletic 2-1 East End Villa +8/-8   SSM - Development Div.
11/02/2023 North Glasgow Victory 1-6 Whitehart -3/+3   SSM - Development Div.
11/02/2023 Southside Athletic 2-4 West Dumbarton -6/+6   SSM - Development Div.
11/02/2023 Westwood 5-2 Villa United +15/-15   SSM - Development Div.
11/02/2023 Blantyre Soccer Academy 1-4 Strathaven Dynamo -26/+26   SSM - Div. 1A
11/02/2023 Braehead {GLA} 2-2 East Kilbride Colts +5/-5   SSM - Div. 1A
11/02/2023 Crosslands United 3-2 Accies -7/+7   SSM - Div. 1A
11/02/2023 Gladstone Athletic 1-4 Milngavie Wanderers SM -35/+35   SSM - Div. 1A
11/02/2023 Kirkintilloch Rob Roy Amateurs 3-6 Glebe Hibernian -7/+7   SSM - Div. 1A
11/02/2023 Tynecastle Amateurs 2-3 Lesmahagow SM +8/-8   SSM - Div. 1A
11/02/2023 East Kilbride YM SM 5-2 Greenock +7/-7   SSM - Div. 1B
11/02/2023 Easterhouse Football Academy Amateurs 2-1 Baillieston Thistle ±0/±0   SSM - Div. 1B
11/02/2023 Port Glasgow Athletic 2-0 Stratton Southside ±0/±0   SSM - Div. 1B
11/02/2023 Summerston 5-2 Singer +41/-41   SSM - Div. 1B
11/02/2023 Westerlands SM 1-3 Castle Rock -10/+10   SSM - Div. 1B
04/02/2023 Blackthorn Rovers 0-2 Ashfield Amateurs -12/+12   SSM - Premier Div.
04/02/2023 Dinamo Paisley 2-0 Shawbridge -1/+1   SSM - Premier Div.
04/02/2023 UB United 1-2 East Dunbartonshire -12/+12   SSM - Premier Div.
04/02/2023 Uddingston 2-3 Bengal Lancers -17/+17   SSM - Premier Div.
04/02/2023 Southside 2-2 Moorlands {OLD} +8/-8   SSM - Premier Div.
04/02/2023 Huntershill 4-1 Royalle Madrid +17/-17   SSM - Championship
04/02/2023 Knightswood 1-2 Glasgow Wellington -10/+10   SSM - Championship
04/02/2023 Plains 2-1 Southpark -6/+6   SSM - Championship
04/02/2023 Stanley Athletic 1-3 Gleniffer Thistle -15/+15   SSM - Championship
04/02/2023 Viewfield Rovers 2-1 Netherton ±0/±0   SSM - Championship
04/02/2023 Dean Park 3-2 Southside Athletic +16/-16   SSM - Development Div.
04/02/2023 East End Villa 11-0 North Glasgow Victory +4/-4   SSM - Development Div.
04/02/2023 East Kilbride Thistle Amateurs 3-2 Glasgow Deaf Athletic +5/-5   SSM - Development Div.
04/02/2023 Villa United 0-1 Lanarkshire Thistle -5/+5   SSM - Development Div.
04/02/2023 West Dumbarton 6-0 Westwood +6/-6   SSM - Development Div.
04/02/2023 Rutherglen Glencairn Amateurs 5-3 Motherwell Athletic +4/-4   SSM - Development Div.
04/02/2023 Accies 2-3 Strathaven Dynamo ±0/±0   SSM - Div. 1A
04/02/2023 Blantyre Soccer Academy 3-2 Kirkintilloch Rob Roy Amateurs -5/+5   SSM - Div. 1A
04/02/2023 Glebe Hibernian 1-0 Lesmahagow SM +13/-13   SSM - Div. 1A
04/02/2023 Milngavie Wanderers SM 0-8 Crosslands United -53/+53   SSM - Div. 1A
04/02/2023 Tynecastle Amateurs 1-5 Braehead {GLA} -19/+19   SSM - Div. 1A
04/02/2023 Greenock 3-6 Easterhouse Football Academy Amateurs -15/+15   SSM - Div. 1B
04/02/2023 Port Glasgow Athletic 5-1 East Kilbride YM SM +41/-41   SSM - Div. 1B
04/02/2023 Singer 3-1 Stratton Southside -4/+4   SSM - Div. 1B
04/02/2023 Westerlands SM 3-6 Baillieston Thistle -1/+1   SSM - Div. 1B
04/02/2023 AS Airdrie 3-4 Drumchapel United SM ±0/±0   SSM - Strathclyde Cup
03/02/2023 East Lane 0-3 Cumbernauld United Amateurs -28/+28   SSM - Championship
03/02/2023 Cumbernauld 2-3 Blackhall -7/+7   SSM - Development Div.
28/01/2023 AS Airdrie 3-0 Glasgow South +11/-11   SSM - Premier Div.
28/01/2023 Southside 2-5 Tannochside United -9/+9   SSM - Premier Div.
28/01/2023 Netherton 1-3 Glasgow Wellington -10/+10   SSM - Championship
28/01/2023 Port Glasgow Celtic 2-2 Viewfield Rovers -2/+2   SSM - Championship
28/01/2023 Southpark 2-4 East Lane -12/+12   SSM - Championship
28/01/2023 Stanley Athletic 2-8 Royalle Madrid -35/+35   SSM - Championship
28/01/2023 Blackhall 2-0 Whitehart +24/-24   SSM - Development Div.
28/01/2023 East Kilbride Thistle Amateurs 2-2 Lanarkshire Thistle +11/-11   SSM - Development Div.
28/01/2023 Glasgow Deaf Athletic 2-2 North Glasgow Victory -1/+1   SSM - Development Div.
28/01/2023 Motherwell Athletic 3-0 Dean Park ±0/±0   SSM - Development Div.
28/01/2023 Villa United 4-3 East End Villa +18/-18   SSM - Development Div.
28/01/2023 Westwood 3-4 Cumbernauld -9/+9   SSM - Development Div.
28/01/2023 Crosslands United 3-5 Milngavie Wanderers SM -21/+21   SSM - Div. 1A
28/01/2023 Easterhouse Football Academy Amateurs 7-2 Greenock +16/-16   SSM - Div. 1B
28/01/2023 Westerlands SM 2-3 Port Glasgow Athletic +2/-2   SSM - Div. 1B
28/01/2023 Blackthorn Rovers 0-0 p UB United +6/-6   SSM - Strathclyde Cup
28/01/2023 Blantyre Soccer Academy 7-3 Cumbernauld United Amateurs +18/-18   SSM - Strathclyde Cup
28/01/2023 Braehead {GLA} 2-3 East Kilbride Colts +1/-1   SSM - Strathclyde Cup
28/01/2023 Castle Rock 2-4 East Kilbride YM SM +1/-1   SSM - Strathclyde Cup
28/01/2023 East Dunbartonshire p 5-5 Plains -10/+10   SSM - Strathclyde Cup
28/01/2023 Glebe Hibernian p 1-1 Singer -3/+3   SSM - Strathclyde Cup
28/01/2023 Gleniffer Thistle 4-1 Strathaven Dynamo +27/-27   SSM - Strathclyde Cup
28/01/2023 Huntershill 3-4 Bengal Lancers -10/+10   SSM - Strathclyde Cup
28/01/2023 Kirkintilloch Rob Roy Amateurs 3-5 Lesmahagow SM +4/-4   SSM - Strathclyde Cup
28/01/2023 Knightswood 1-3 Dinamo Paisley -8/+8   SSM - Strathclyde Cup
28/01/2023 Moorlands {OLD} 3-2 Ashfield Amateurs ±0/±0   SSM - Strathclyde Cup
28/01/2023 Shawbridge 4-0 Accies +8/-8   SSM - Strathclyde Cup
28/01/2023 Stratton Southside 3-0 Tynecastle Amateurs +27/-27   SSM - Strathclyde Cup
28/01/2023 Uddingston 4-4 p Baillieston Thistle -5/+5   SSM - Strathclyde Cup
28/01/2023 West Dumbarton 1-3 Gladstone Athletic -11/+11   SSM - Strathclyde Cup
21/01/2023 Blackthorn Rovers 3-2 Glasgow South +5/-5   SSM - Premier Div.
21/01/2023 Tannochside United 2-1 Bengal Lancers -6/+6   SSM - Premier Div.
21/01/2023 UB United 1-3 Uddingston -27/+27   SSM - Premier Div.
21/01/2023 Southside 0-5 East Dunbartonshire -16/+16   SSM - Premier Div.
21/01/2023 East Lane 5-3 Netherton +8/-8   SSM - Championship
21/01/2023 Knightswood 6-2 Huntershill +20/-20   SSM - Championship
21/01/2023 Stanley Athletic 3-2 Southpark +1/-1   SSM - Championship
21/01/2023 Viewfield Rovers 2-2 Glasgow Wellington +1/-1   SSM - Championship
21/01/2023 Blackhall 6-1 Villa United +19/-19   SSM - Development Div.
21/01/2023 West Dumbarton 2-0 Motherwell Athletic +2/-2   SSM - Development Div.
21/01/2023 Braehead {GLA} 3-2 Milngavie Wanderers SM ±0/±0   SSM - Div. 1A
21/01/2023 Glebe Hibernian 3-2 Crosslands United -1/+1   SSM - Div. 1A
21/01/2023 Lesmahagow SM 3-1 Accies -7/+7   SSM - Div. 1A
21/01/2023 Baillieston Thistle 4-2 Easterhouse Football Academy Amateurs +14/-14   SSM - Div. 1B
21/01/2023 Greenock 5-1 Port Glasgow Athletic +16/-16   SSM - Div. 1B
21/01/2023 Westerlands SM 2-7 Singer -7/+7   SSM - Div. 1B
20/01/2023 Plains 4-1 Port Glasgow Celtic +10/-10   SSM - Championship
14/01/2023 Bengal Lancers 2-6 UB United -10/+10   SSM - Premier Div.
14/01/2023 Dinamo Paisley 5-0 Uddingston +22/-22   SSM - Premier Div.
14/01/2023 East Dunbartonshire 2-2 Moorlands {OLD} -3/+3   SSM - Premier Div.
14/01/2023 Glasgow South 3-3 Blackthorn Rovers -5/+5   SSM - Premier Div.
14/01/2023 Manhattan Blacks 1-4 Knightswood -24/+24   SSM - Championship
14/01/2023 Gleniffer Thistle 3-4 Royalle Madrid -6/+6   SSM - Championship
14/01/2023 Netherton 1-5 Viewfield Rovers -36/+36   SSM - Championship
14/01/2023 Port Glasgow Celtic 4-2 Stanley Athletic +8/-8   SSM - Championship
14/01/2023 East End Villa 3-2 East Kilbride Thistle Amateurs -11/+11   SSM - Development Div.
14/01/2023 Villa United 1-8 Whitehart -18/+18   SSM - Development Div.
14/01/2023 West Dumbarton 9-0 North Glasgow Victory +3/-3   SSM - Development Div.
14/01/2023 Westwood 4-1 Blackhall +23/-23   SSM - Development Div.
14/01/2023 Blantyre Soccer Academy 7-1 Tynecastle Amateurs +25/-25   SSM - Div. 1A
14/01/2023 Braehead {GLA} 4-2 Accies -2/+2   SSM - Div. 1A
14/01/2023 Strathaven Dynamo 0-2 Milngavie Wanderers SM -24/+24   SSM - Div. 1A
14/01/2023 Castle Rock 1-4 Baillieston Thistle -8/+8   SSM - Div. 1B
14/01/2023 East Kilbride YM SM 5-1 Stratton Southside ±0/±0   SSM - Div. 1B
14/01/2023 Easterhouse Football Academy Amateurs 4-3 Port Glasgow Athletic -6/+6   SSM - Div. 1B
14/01/2023 Singer 6-2 Greenock +18/-18   SSM - Div. 1B
14/01/2023 Westerlands SM 4-1 Saint Roch's Amateurs +18/-18   SSM - Div. 1B
14/01/2023 Drumchapel United SM 3-2 Tannochside United -5/+5   SSM - Strathclyde Cup
14/01/2023 Lesmahagow SM 4-0 Crosslands United +4/-4   SSM - Strathclyde Cup
13/01/2023 Huntershill 2-5 Plains -31/+31   SSM - Championship
07/01/2023 Dinamo Paisley 7-4 East Dunbartonshire +22/-22   SSM - Premier Div.
07/01/2023 Shawbridge 3-1 Ashfield Amateurs +23/-23   SSM - Premier Div.
07/01/2023 Uddingston 2-1 UB United +11/-11   SSM - Premier Div.
07/01/2023 Gleniffer Thistle 3-0 Plains +28/-28   SSM - Championship
07/01/2023 Knightswood 4-3 Cumbernauld United Amateurs +1/-1   SSM - Championship
07/01/2023 Royalle Madrid 2-2 Huntershill +1/-1   SSM - Championship
07/01/2023 Viewfield Rovers 2-0 Stanley Athletic +10/-10   SSM - Championship
07/01/2023 Blackhall 4-5 Cumbernauld -15/+15   SSM - Development Div.
07/01/2023 Lanarkshire Thistle 0-4 East End Villa -19/+19   SSM - Development Div.
07/01/2023 North Glasgow Victory 2-5 Glasgow Deaf Athletic -34/+34   SSM - Development Div.
07/01/2023 Southside Athletic 5-2 East Kilbride Thistle Amateurs -3/+3   SSM - Development Div.
07/01/2023 Accies 0-3 Kirkintilloch Rob Roy Amateurs -30/+30   SSM - Div. 1A
07/01/2023 Blantyre Soccer Academy 4-3 Braehead {GLA} +8/-8   SSM - Div. 1A
07/01/2023 Strathaven Dynamo 0-1 Tynecastle Amateurs -18/+18   SSM - Div. 1A
07/01/2023 Baillieston Thistle 4-1 Saint Roch's Amateurs -2/+2   SSM - Div. 1B
07/01/2023 Westerlands SM 4-2 Stratton Southside +17/-17   SSM - Div. 1B
07/01/2023 Moorlands {OLD} 10-1 Whitehart +10/-10   SSM - Strathclyde Cup
17/12/2022 East Lane 3-2 Southpark -2/+2   SSM - Championship
17/12/2022 Plains 1-0 Dean Park -11/+11   SSM - Strathclyde Cup
10/12/2022 Blackhall 3-4 Motherwell Athletic -6/+6   SSM - Development Div.
10/12/2022 Accies 1-3 Glebe Hibernian -3/+3   SSM - Div. 1A
10/12/2022 Singer 0-2 Baillieston Thistle -20/+20   SSM - Div. 1B
09/12/2022 Cumbernauld 9-1 East Kilbride Thistle Amateurs +8/-8   SSM - Development Div.
03/12/2022 Bengal Lancers 1-2 Glasgow South -6/+6   SSM - Premier Div.
03/12/2022 Blackthorn Rovers 4-3 Dinamo Paisley +10/-10   SSM - Premier Div.
03/12/2022 Manhattan Blacks 7-1 Southpark +19/-19   SSM - Championship
03/12/2022 Gleniffer Thistle 0-4 Netherton -30/+30   SSM - Championship
03/12/2022 Huntershill 8-1 Saint Peter's Amateurs +24/-24   SSM - Championship
03/12/2022 Royalle Madrid 3-3 Port Glasgow Celtic -5/+5   SSM - Championship
03/12/2022 Viewfield Rovers 0-5 Plains -32/+32   SSM - Championship
03/12/2022 Blackhall 5-0 Dean Park +8/-8   SSM - Development Div.
03/12/2022 East Kilbride Thistle Amateurs 0-10 Whitehart -4/+4   SSM - Development Div.
03/12/2022 Glasgow Deaf Athletic 2-3 Villa United +5/-5   SSM - Development Div.
03/12/2022 Southside Athletic 5-0 North Glasgow Victory +5/-5   SSM - Development Div.
03/12/2022 West Dumbarton 6-1 Cumbernauld +5/-5   SSM - Development Div.
03/12/2022 Westwood 2-4 Motherwell Athletic -7/+7   SSM - Development Div.
03/12/2022 Crosslands United 2-4 Glebe Hibernian -16/+16   SSM - Div. 1A
03/12/2022 Kirkintilloch Rob Roy Amateurs 3-3 Accies -1/+1   SSM - Div. 1A
03/12/2022 Milngavie Wanderers SM 2-3 Gladstone Athletic -4/+4   SSM - Div. 1A
03/12/2022 Strathaven Dynamo 2-1 Blantyre Soccer Academy -3/+3   SSM - Div. 1A
03/12/2022 Baillieston Thistle 3-5 East Kilbride YM SM -13/+13   SSM - Div. 1B
03/12/2022 Castle Rock 4-3 Westerlands SM -5/+5   SSM - Div. 1B
03/12/2022 Singer 3-2 Saint Roch's Amateurs -10/+10   SSM - Div. 1B
03/12/2022 Stratton Southside 2-4 Port Glasgow Athletic -8/+8   SSM - Div. 1B
26/11/2022 AS Airdrie 7-1 Southpark +7/-7   SSM - Strathclyde Cup
26/11/2022 Baillieston Thistle 1-0 Port Glasgow Celtic -5/+5   SSM - Strathclyde Cup
26/11/2022 Blackthorn Rovers 7-0 Cumbernauld +5/-5   SSM - Strathclyde Cup
26/11/2022 Blantyre Soccer Academy 5-2 Lanarkshire Thistle +4/-4   SSM - Strathclyde Cup
26/11/2022 Braehead {GLA} 3-2 Netherton -4/+4   SSM - Strathclyde Cup
26/11/2022 Manhattan Blacks 3-1 Southside Athletic ±0/±0   SSM - Strathclyde Cup
26/11/2022 East Kilbride Colts 7-1 North Glasgow Victory ±0/±0   SSM - Strathclyde Cup
26/11/2022 East Kilbride Thistle Amateurs 0-10 Shawbridge -3/+3   SSM - Strathclyde Cup
26/11/2022 East Lane 1-3 Huntershill -15/+15   SSM - Strathclyde Cup
26/11/2022 Easterhouse Football Academy Amateurs 4-4 p Uddingston -5/+5   SSM - Strathclyde Cup
26/11/2022 Gladstone Athletic 4-2 Milngavie Wanderers SM +3/-3   SSM - Strathclyde Cup
26/11/2022 Glasgow Deaf Athletic 1-14 East Kilbride YM SM -1/+1   SSM - Strathclyde Cup
26/11/2022 Glasgow South 2-2 p Knightswood -6/+6   SSM - Strathclyde Cup
26/11/2022 Glebe Hibernian 4-2 Glasgow Wellington +8/-8   SSM - Strathclyde Cup
26/11/2022 Summerston 0-11 Dinamo Paisley -10/+10   SSM - Strathclyde Cup
26/11/2022 Singer 0-1 Port Glasgow Athletic -19/+19   SSM - Strathclyde Cup
26/11/2022 Stanley Athletic 2-4 East Dunbartonshire +2/-2   SSM - Strathclyde Cup
26/11/2022 UB United 3-1 Viewfield Rovers -5/+5   SSM - Strathclyde Cup
26/11/2022 Villa United 1-5 Tynecastle Amateurs -14/+14   SSM - Strathclyde Cup
26/11/2022 West Dumbarton p 0-0 Blackhall -11/+11   SSM - Strathclyde Cup
26/11/2022 Westerlands SM 1-8 Gleniffer Thistle -29/+29   SSM - Strathclyde Cup
26/11/2022 Westwood 1-8 Ashfield Amateurs -4/+4   SSM - Strathclyde Cup
25/11/2022 Plains 2-1 Saint Peter's Amateurs +1/-1   SSM - Championship
19/11/2022 Shawbridge 3-5 Blackthorn Rovers -17/+17   SSM - Premier Div.
19/11/2022 UB United 4-1 Glasgow South +4/-4   SSM - Premier Div.
19/11/2022 Manhattan Blacks 5-6 Plains -10/+10   SSM - Championship
19/11/2022 Huntershill 7-4 Gleniffer Thistle +6/-6   SSM - Championship
19/11/2022 Knightswood 2-3 Viewfield Rovers -16/+16   SSM - Championship
19/11/2022 Saint Peter's Amateurs 2-2 Royalle Madrid -3/+3   SSM - Championship
19/11/2022 Southpark 3-1 Port Glasgow Celtic +15/-15   SSM - Championship
19/11/2022 Stanley Athletic 5-2 Netherton +19/-19   SSM - Championship
19/11/2022 East Kilbride Thistle Amateurs 1-3 Motherwell Athletic +5/-5   SSM - Development Div.
19/11/2022 Glasgow Deaf Athletic 4-4 Blackhall +11/-11   SSM - Development Div.
19/11/2022 Villa United 2-2 Southside Athletic +1/-1   SSM - Development Div.
19/11/2022 West Dumbarton 2-1 Whitehart +1/-1   SSM - Development Div.
19/11/2022 Westwood 1-4 Dean Park -38/+38   SSM - Development Div.
19/11/2022 Braehead {GLA} 5-1 Blantyre Soccer Academy +15/-15   SSM - Div. 1A
19/11/2022 Glebe Hibernian 2-2 Strathaven Dynamo -3/+3   SSM - Div. 1A
19/11/2022 Kirkintilloch Rob Roy Amateurs 4-6 Tynecastle Amateurs -14/+14   SSM - Div. 1A
19/11/2022 Castle Rock 2-5 Greenock -14/+14   SSM - Div. 1B
19/11/2022 Summerston 3-2 Westerlands SM +2/-2   SSM - Div. 1B
19/11/2022 Singer 4-6 East Kilbride YM SM -17/+17   SSM - Div. 1B
19/11/2022 Stratton Southside 0-3 Easterhouse Football Academy Amateurs -1/+1   SSM - Div. 1B
12/11/2022 AS Airdrie 1-3 Tannochside United -20/+20   SSM - Premier Div.
12/11/2022 Glasgow South 1-2 Uddingston -8/+8   SSM - Premier Div.
12/11/2022 Moorlands {OLD} 1-4 East Dunbartonshire -25/+25   SSM - Premier Div.
12/11/2022 Shawbridge 2-7 Drumchapel United SM -8/+8   SSM - Premier Div.
12/11/2022 UB United 6-1 Blackthorn Rovers +7/-7   SSM - Premier Div.
12/11/2022 Huntershill 7-0 Stanley Athletic +23/-23   SSM - Championship
12/11/2022 Netherton 3-2 Cumbernauld United Amateurs +6/-6   SSM - Championship
12/11/2022 Viewfield Rovers 1-2 Gleniffer Thistle -14/+14   SSM - Championship
12/11/2022 East End Villa 8-1 Villa United +12/-12   SSM - Development Div.
12/11/2022 Glasgow Deaf Athletic 0-10 Whitehart -5/+5   SSM - Development Div.
12/11/2022 Lanarkshire Thistle 12-2 East Kilbride Thistle Amateurs +6/-6   SSM - Development Div.
12/11/2022 Motherwell Athletic 6-2 Blackhall +17/-17   SSM - Development Div.
12/11/2022 North Glasgow Victory 4-7 Westwood -13/+13   SSM - Development Div.
12/11/2022 Southside Athletic 3-1 Dean Park -4/+4   SSM - Development Div.
12/11/2022 Accies 1-3 Crosslands United -6/+6   SSM - Div. 1A
12/11/2022 Blantyre Soccer Academy 2-2 Milngavie Wanderers SM -3/+3   SSM - Div. 1A
12/11/2022 Braehead {GLA} 3-1 Strathaven Dynamo +13/-13   SSM - Div. 1A
12/11/2022 East Kilbride Colts 5-1 Kirkintilloch Rob Roy Amateurs +1/-1   SSM - Div. 1A
12/11/2022 Gladstone Athletic 3-6 Lesmahagow SM -12/+12   SSM - Div. 1A
12/11/2022 Glebe Hibernian 5-1 Tynecastle Amateurs +9/-9   SSM - Div. 1A
12/11/2022 Baillieston Thistle 5-1 Greenock +16/-16   SSM - Div. 1B
12/11/2022 East Kilbride YM SM 7-2 Castle Rock +6/-6   SSM - Div. 1B
12/11/2022 Summerston 6-3 Stratton Southside +26/-26   SSM - Div. 1B
12/11/2022 Singer 6-4 Port Glasgow Athletic -1/+1   SSM - Div. 1B
12/11/2022 Westerlands SM 0-5 Easterhouse Football Academy Amateurs -3/+3   SSM - Div. 1B
11/11/2022 Dinamo Paisley 4-3 Whiteacre Wolves -5/+5   SSM - Premier Div.
05/11/2022 Blackthorn Rovers 8-2 Bengal Lancers +35/-35   SSM - Premier Div.
05/11/2022 Shawbridge 3-1 Whiteacre Wolves +9/-9   SSM - Premier Div.
05/11/2022 Manhattan Blacks 6-9 East Lane -32/+32   SSM - Championship
05/11/2022 Port Glasgow Celtic 3-3 Gleniffer Thistle -7/+7   SSM - Championship
05/11/2022 Royalle Madrid 3-1 Stanley Athletic +7/-7   SSM - Championship
05/11/2022 Saint Peter's Amateurs 1-2 Viewfield Rovers -14/+14   SSM - Championship
05/11/2022 Cumbernauld 0-5 Lanarkshire Thistle -36/+36   SSM - Development Div.
05/11/2022 Dean Park 1-5 Motherwell Athletic -8/+8   SSM - Development Div.
05/11/2022 Villa United 7-1 East Kilbride Thistle Amateurs +6/-6   SSM - Development Div.
05/11/2022 Rutherglen Glencairn Amateurs 2-2 Southside Athletic -9/+9   SSM - Development Div.
05/11/2022 Gladstone Athletic 3-3 Accies -11/+11   SSM - Div. 1A
05/11/2022 Lesmahagow SM 6-2 Tynecastle Amateurs +1/-1   SSM - Div. 1A
05/11/2022 Baillieston Thistle 2-3 Singer -9/+9   SSM - Div. 1B
05/11/2022 Port Glasgow Athletic 3-0 Saint Roch's Amateurs +2/-2   SSM - Div. 1B
05/11/2022 Westerlands SM 1-6 East Kilbride YM SM -5/+5   SSM - Div. 1B
29/10/2022 Drumchapel United SM 2-0 Blackthorn Rovers -5/+5   SSM - Premier Div.
29/10/2022 UB United 8-6 Dinamo Paisley +1/-1   SSM - Premier Div.
29/10/2022 AS Airdrie 3-2 Uddingston +5/-5 SSM - Champions Cup
29/10/2022 Lesmahagow SM 2-0 Moorlands {OLD} +15/-15 SSM - Champions Cup
29/10/2022 Glasgow Wellington 0-2 Knightswood -20/+20   SSM - Championship
29/10/2022 Gleniffer Thistle 0-3 Huntershill -18/+18   SSM - Championship
29/10/2022 Netherton 3-1 Saint Peter's Amateurs +15/-15   SSM - Championship
29/10/2022 Royalle Madrid 2-1 Cumbernauld United Amateurs +6/-6   SSM - Championship
29/10/2022 Southpark 2-3 Stanley Athletic -8/+8   SSM - Championship
29/10/2022 Viewfield Rovers 4-3 Port Glasgow Celtic +5/-5   SSM - Championship
29/10/2022 East Kilbride Thistle Amateurs 2-5 Blackhall -1/+1   SSM - Development Div.
29/10/2022 Southside Athletic 7-2 Westwood +21/-21   SSM - Development Div.
29/10/2022 Villa United 4-5 West Dumbarton +4/-4   SSM - Development Div.
29/10/2022 Rutherglen Glencairn Amateurs 7-2 Lanarkshire Thistle +10/-10   SSM - Development Div.
29/10/2022 Blantyre Soccer Academy 5-1 Accies +13/-13   SSM - Div. 1A
29/10/2022 Gladstone Athletic 2-1 Crosslands United +1/-1   SSM - Div. 1A
29/10/2022 Glebe Hibernian 5-2 Braehead {GLA} +15/-15   SSM - Div. 1A
29/10/2022 Milngavie Wanderers SM 1-1 Kirkintilloch Rob Roy Amateurs -9/+9   SSM - Div. 1A
29/10/2022 Tynecastle Amateurs 3-7 East Kilbride Colts -11/+11   SSM - Div. 1A
29/10/2022 Baillieston Thistle 3-2 Port Glasgow Athletic -6/+6   SSM - Div. 1B
29/10/2022 Castle Rock 2-5 Singer -9/+9   SSM - Div. 1B
29/10/2022 Greenock 10-3 Saint Roch's Amateurs +6/-6   SSM - Div. 1B
22/10/2022 Blackthorn Rovers 4-3 Uddingston +13/-13   SSM - Premier Div.
22/10/2022 Dinamo Paisley 4-1 Bengal Lancers +11/-11   SSM - Premier Div.
22/10/2022 East Dunbartonshire 2-2 Glasgow South -9/+9   SSM - Premier Div.
22/10/2022 Tannochside United 2-6 Moorlands {OLD} -27/+27   SSM - Premier Div.
22/10/2022 Southside 5-1 Shawbridge +27/-27   SSM - Premier Div.
22/10/2022 AS Airdrie p 1-1 East Kilbride YM SM -4/+4 SSM - Champions Cup
22/10/2022 East Lane 3-0 Gleniffer Thistle +13/-13   SSM - Championship
22/10/2022 Glasgow Wellington 5-3 Southpark +1/-1   SSM - Championship
22/10/2022 Huntershill 2-3 Knightswood -10/+10   SSM - Championship
22/10/2022 Netherton 1-0 Port Glasgow Celtic +5/-5   SSM - Championship
22/10/2022 Stanley Athletic 1-0 Cumbernauld United Amateurs +10/-10   SSM - Championship
22/10/2022 Viewfield Rovers 0-1 Royalle Madrid -9/+9   SSM - Championship
22/10/2022 Cumbernauld 3-4 Villa United -13/+13   SSM - Development Div.
22/10/2022 East End Villa 1-7 Whitehart -51/+51   SSM - Development Div.
22/10/2022 Motherwell Athletic 2-3 Southside Athletic -14/+14   SSM - Development Div.
22/10/2022 North Glasgow Victory 3-1 Dean Park +11/-11   SSM - Development Div.
22/10/2022 West Dumbarton 8-1 East Kilbride Thistle Amateurs +1/-1   SSM - Development Div.
22/10/2022 Braehead {GLA} 4-1 Lesmahagow SM +36/-36   SSM - Div. 1A
22/10/2022 Crosslands United 3-1 Tynecastle Amateurs +2/-2   SSM - Div. 1A
22/10/2022 East Kilbride Colts 4-4 Blantyre Soccer Academy -11/+11   SSM - Div. 1A
22/10/2022 Kirkintilloch Rob Roy Amateurs 1-3 Gladstone Athletic -1/+1   SSM - Div. 1A
22/10/2022 Strathaven Dynamo 3-1 Accies -2/+2   SSM - Div. 1A
22/10/2022 Baillieston Thistle 2-3 Westerlands SM -24/+24   SSM - Div. 1B
22/10/2022 Easterhouse Football Academy Amateurs 8-3 Stratton Southside +4/-4   SSM - Div. 1B
22/10/2022 Greenock 3-1 Singer +19/-19   SSM - Div. 1B
22/10/2022 Port Glasgow Athletic 4-2 Castle Rock +8/-8   SSM - Div. 1B
15/10/2022 Shawbridge 2-2 Glasgow South ±0/±0   SSM - Premier Div.
15/10/2022 East Lane 4-0 Viewfield Rovers +25/-25   SSM - Championship
15/10/2022 Gleniffer Thistle 2-8 Cumbernauld United Amateurs -35/+35   SSM - Championship
15/10/2022 Knightswood 3-2 Stanley Athletic -1/+1   SSM - Championship
15/10/2022 Port Glasgow Celtic 1-4 Plains -23/+23   SSM - Championship
15/10/2022 Motherwell Athletic 4-1 Cumbernauld +10/-10   SSM - Development Div.
15/10/2022 Villa United 4-3 Dean Park -5/+5   SSM - Development Div.
15/10/2022 Blantyre Soccer Academy 1-4 Lesmahagow SM -3/+3   SSM - Div. 1A
15/10/2022 Braehead {GLA} 5-1 Kirkintilloch Rob Roy Amateurs +8/-8   SSM - Div. 1A
15/10/2022 Glebe Hibernian 2-1 Accies -6/+6   SSM - Div. 1A
15/10/2022 East Kilbride YM SM 7-1 Westerlands SM +2/-2   SSM - Div. 1B
15/10/2022 Stratton Southside 1-3 Greenock -8/+8   SSM - Div. 1B
08/10/2022 Drumchapel United SM 5-2 Bengal Lancers ±0/±0   SSM - Premier Div.
08/10/2022 Glasgow South 3-2 Whiteacre Wolves -4/+4   SSM - Premier Div.
08/10/2022 Lesmahagow SM 2-1 Dinamo Paisley -5/+5 SSM - Champions Cup
08/10/2022 Moorlands {OLD} 2-1 Easterhouse Football Academy Amateurs -1/+1 SSM - Champions Cup
08/10/2022 Uddingston 4-2 Blackthorn Rovers ±0/±0 SSM - Champions Cup
08/10/2022 Manhattan Blacks 6-2 Saint Peter's Amateurs +28/-28   SSM - Championship
08/10/2022 Port Glasgow Celtic 5-0 Huntershill +33/-33   SSM - Championship
08/10/2022 Royalle Madrid 2-4 Knightswood -18/+18   SSM - Championship
08/10/2022 Stanley Athletic 4-2 East Lane +10/-10   SSM - Championship
08/10/2022 East Kilbride Thistle Amateurs 1-6 Villa United -13/+13   SSM - Development Div.
08/10/2022 Glasgow Deaf Athletic 1-3 West Dumbarton +7/-7   SSM - Development Div.
08/10/2022 Motherwell Athletic 1-0 North Glasgow Victory -9/+9   SSM - Development Div.
08/10/2022 Southside Athletic 1-1 Blackhall -2/+2   SSM - Development Div.
08/10/2022 Rutherglen Glencairn Amateurs 5-5 Cumbernauld -9/+9   SSM - Development Div.
08/10/2022 East Kilbride Colts 4-1 Gladstone Athletic +12/-12   SSM - Div. 1A
08/10/2022 Tynecastle Amateurs 1-6 Crosslands United -33/+33   SSM - Div. 1A
08/10/2022 Castle Rock 2-0 Stratton Southside +7/-7   SSM - Div. 1B
08/10/2022 Newmains United Amateurs 4-5 Saint Roch's Amateurs -22/+22   SSM - Div. 1B
08/10/2022 Port Glasgow Athletic 0-5 Singer -21/+21   SSM - Div. 1B
01/10/2022 Bengal Lancers 2-2 Shawbridge -5/+5   SSM - Premier Div.
01/10/2022 Huntershill 4-4 East Lane -8/+8 SSM - Championship
01/10/2022 Stanley Athletic 0-5 Viewfield Rovers -41/+41   SSM - Championship
01/10/2022 Cumbernauld 5-1 Dean Park +7/-7   SSM - Development Div.
01/10/2022 Lanarkshire Thistle 6-2 Glasgow Deaf Athletic +1/-1   SSM - Development Div.
01/10/2022 Accies 0-6 Tynecastle Amateurs -42/+42   SSM - Div. 1A
01/10/2022 Lesmahagow SM 6-1 Glebe Hibernian +8/-8   SSM - Div. 1A
01/10/2022 Strathaven Dynamo 2-1 Gladstone Athletic +3/-3   SSM - Div. 1A
01/10/2022 Castle Rock 3-5 East Kilbride YM SM -3/+3   SSM - Div. 1B
01/10/2022 Port Glasgow Athletic 4-3 Newmains United Amateurs +8/-8   SSM - Div. 1B
01/10/2022 Singer 5-0 Westerlands SM +2/-2   SSM - Div. 1B
24/09/2022 Kirkintilloch Thistle 5-3 Glasgow South +5/-5   SSM - Premier Div.
24/09/2022 Shawbridge 1-3 UB United -2/+2   SSM - Premier Div.
24/09/2022 Southside 3-4 Bengal Lancers -4/+4   SSM - Premier Div.
24/09/2022 East Dunbartonshire 4-4 p AS Airdrie -8/+8 SSM - Champions Cup
24/09/2022 East Kilbride Thistle Colts 0-2 Moorlands {OLD} -15/+15 SSM - Champions Cup
24/09/2022 Easterhouse Football Academy Amateurs 8-0 Singer +36/-36 SSM - Champions Cup
24/09/2022 Gladstone Athletic 1-1 p Dinamo Paisley -3/+3 SSM - Champions Cup
24/09/2022 Huntershill 1-5 Lesmahagow SM -12/+12 SSM - Champions Cup
24/09/2022 Knightswood 1-3 Blackthorn Rovers -19/+19 SSM - Champions Cup
24/09/2022 Tannochside United 2-5 East Kilbride YM SM -32/+32 SSM - Champions Cup
24/09/2022 Uddingston 4-3 Drumchapel United SM +16/-16 SSM - Champions Cup
24/09/2022 Glasgow Wellington 4-4 Plains -2/+2   SSM - Championship
24/09/2022 Saint Peter's Amateurs 3-3 East Lane -9/+9   SSM - Championship
24/09/2022 Southpark 3-3 Viewfield Rovers -1/+1   SSM - Championship
24/09/2022 Dean Park 4-2 North Glasgow Victory +9/-9   SSM - Development Div.
24/09/2022 Glasgow Deaf Athletic 4-3 East Kilbride Thistle Amateurs +4/-4   SSM - Development Div.
24/09/2022 Rutherglen Glencairn Amateurs 5-1 Villa United +6/-6   SSM - Development Div.
24/09/2022 Blantyre Soccer Academy 2-2 Crosslands United ±0/±0   SSM - Div. 1A
24/09/2022 Milngavie Wanderers SM 1-2 Braehead {GLA} -10/+10   SSM - Div. 1A
24/09/2022 Tynecastle Amateurs 2-3 Strathaven Dynamo +1/-1   SSM - Div. 1A
24/09/2022 Baillieston Thistle 10-1 Castle Rock +14/-14   SSM - Div. 1B
24/09/2022 Newmains United Amateurs 6-3 Greenock +17/-17   SSM - Div. 1B
24/09/2022 Summerston 3-8 Port Glasgow Athletic -18/+18   SSM - Div. 1B
24/09/2022 Stratton Southside 7-1 Westerlands SM +18/-18   SSM - Div. 1B
20/09/2022 Lanarkshire Thistle 3-5 Motherwell Athletic -15/+15   SSM - Development Div.
17/09/2022 Bengal Lancers 4-2 Tannochside United +20/-20   SSM - Premier Div.
17/09/2022 Saint Peter's Amateurs 1-1 Southpark -10/+10   SSM - Championship
17/09/2022 West Dumbarton 5-0 Glasgow Deaf Athletic -1/+1   SSM - Development Div.
17/09/2022 Summerston 0-7 Castle Rock -32/+32   SSM - Div. 1B
13/09/2022 Lesmahagow SM 10-2 Crosslands United +12/-12   SSM - Div. 1A
27/08/2022 Drumchapel United SM 8-2 Uddingston +8/-8   SSM - Premier Div.
27/08/2022 East Dunbartonshire 7-2 Blackthorn Rovers +6/-6   SSM - Premier Div.
27/08/2022 Glasgow South 1-3 UB United -8/+8   SSM - Premier Div.
27/08/2022 Moorlands {OLD} 7-4 AS Airdrie +11/-11   SSM - Premier Div.
27/08/2022 Shawbridge 1-4 Bengal Lancers -27/+27   SSM - Premier Div.
27/08/2022 Southside 2-4 Ashfield Amateurs -6/+6   SSM - Premier Div.
27/08/2022 Glasgow Wellington 5-2 Huntershill +26/-26   SSM - Championship
27/08/2022 Gleniffer Thistle 4-0 East Lane +21/-21   SSM - Championship
27/08/2022 Netherton 3-2 Stanley Athletic +6/-6   SSM - Championship
27/08/2022 Plains 3-4 Cumbernauld United Amateurs -14/+14   SSM - Championship
27/08/2022 Royalle Madrid 4-2 Saint Peter's Amateurs +19/-19   SSM - Championship
27/08/2022 Viewfield Rovers 2-3 Knightswood -7/+7   SSM - Championship
27/08/2022 Cumbernauld 3-2 Glasgow Deaf Athletic -10/+10   SSM - Development Div.
27/08/2022 Dean Park 2-6 Whitehart -7/+7   SSM - Development Div.
27/08/2022 East Kilbride Thistle Amateurs 5-2 Inter Glasgow +32/-32   SSM - Development Div.
27/08/2022 Lanarkshire Thistle 4-1 North Glasgow Victory +2/-2   SSM - Development Div.
27/08/2022 Villa United 0-1 Motherwell Athletic -3/+3   SSM - Development Div.
27/08/2022 West Dumbarton 6-0 Southside Athletic +10/-10   SSM - Development Div.
27/08/2022 Westwood 2-3 East End Villa +2/-2   SSM - Development Div.
27/08/2022 Braehead {GLA} 10-2 Tynecastle Amateurs +26/-26   SSM - Div. 1A
27/08/2022 Crosslands United 2-2 Gladstone Athletic +1/-1   SSM - Div. 1A
27/08/2022 East Kilbride Thistle Colts 8-1 Shotts Bon Accord Amateurs +3/-3   SSM - Div. 1A
27/08/2022 Glebe Hibernian 5-2 Blantyre Soccer Academy +7/-7   SSM - Div. 1A
27/08/2022 Kirkintilloch Rob Roy Amateurs 0-1 Lesmahagow SM +10/-10   SSM - Div. 1A
27/08/2022 Milngavie Wanderers SM 7-5 Accies +6/-6   SSM - Div. 1A
27/08/2022 Newmains Hammers 0-2 Strathaven Dynamo ±0/±0   SSM - Div. 1A
27/08/2022 Easterhouse Football Academy Amateurs 1-0 Westerlands SM -10/+10   SSM - Div. 1B
27/08/2022 Ferguslie 2-3 East Kilbride YM SM +8/-8   SSM - Div. 1B
27/08/2022 Port Glasgow Athletic 0-3 Baillieston Thistle -12/+12   SSM - Div. 1B
27/08/2022 Summerston 1-5 Greenock -9/+9   SSM - Div. 1B
27/08/2022 Singer 6-1 Castle Rock +5/-5   SSM - Div. 1B
27/08/2022 Stratton Southside 2-4 Newmains United Amateurs -4/+4   SSM - Div. 1B
25/08/2022 Port Glasgow Celtic 8-3 Southpark +19/-19   SSM - Championship
24/08/2022 Dinamo Paisley 4-2 Tannochside United +18/-18   SSM - Premier Div.
22/08/2022 Blackhall 3-2 Whiteacre Wolves +17/-17   SSM - Strathclyde Cup
20/08/2022 Kirkintilloch Thistle 3-1 Dinamo Paisley +5/-5   SSM - Premier Div.
20/08/2022 Bengal Lancers 1-2 AS Airdrie -5/+5   SSM - Premier Div.
20/08/2022 Blackthorn Rovers 1-3 Shawbridge -16/+16   SSM - Premier Div.
20/08/2022 UB United 0-3 Drumchapel United SM -22/+22   SSM - Premier Div.
20/08/2022 Uddingston 3-3 East Dunbartonshire +3/-3   SSM - Premier Div.
20/08/2022 Manhattan Blacks 5-3 Netherton +5/-5   SSM - Championship
20/08/2022 East Lane 1-2 Saint Peter's Amateurs -1/+1   SSM - Championship
20/08/2022 Gleniffer Thistle 2-3 Viewfield Rovers -11/+11   SSM - Championship
20/08/2022 Knightswood 2-4 Port Glasgow Celtic -24/+24   SSM - Championship
20/08/2022 Southpark 0-3 Plains -16/+16   SSM - Championship
20/08/2022 Stanley Athletic 2-0 Huntershill +22/-22   SSM - Championship
20/08/2022 Glasgow Deaf Athletic 4-6 Dean Park -9/+9   SSM - Development Div.
20/08/2022 Inter Glasgow 3-5 Blackhall -8/+8   SSM - Development Div.
20/08/2022 Lanarkshire Thistle 1-2 Villa United -15/+15   SSM - Development Div.
20/08/2022 Motherwell Athletic 4-2 East Kilbride Thistle Amateurs -7/+7   SSM - Development Div.
20/08/2022 North Glasgow Victory 1-3 East End Villa +4/-4   SSM - Development Div.
20/08/2022 North Kelvin United 1-3 West Dumbarton +6/-6   SSM - Development Div.
20/08/2022 Southside Athletic 2-3 Cumbernauld -13/+13   SSM - Development Div.
20/08/2022 Rutherglen Glencairn Amateurs 5-0 Westwood +17/-17   SSM - Development Div.
20/08/2022 Gladstone Athletic 5-2 Kirkintilloch Rob Roy Amateurs -1/+1   SSM - Div. 1A
20/08/2022 Glebe Hibernian 5-0 Milngavie Wanderers SM +18/-18   SSM - Div. 1A
20/08/2022 Lesmahagow SM 7-0 Newmains Hammers +3/-3   SSM - Div. 1A
20/08/2022 Shotts Bon Accord Amateurs 2-1 Blantyre Soccer Academy +17/-17   SSM - Div. 1A
20/08/2022 Strathaven Dynamo 2-1 East Kilbride Thistle Colts +4/-4   SSM - Div. 1A
20/08/2022 Tynecastle Amateurs 1-1 Accies -4/+4   SSM - Div. 1A
20/08/2022 Castle Rock 3-2 Port Glasgow Athletic +6/-6   SSM - Div. 1B
20/08/2022 East Kilbride YM SM 1-2 Baillieston Thistle -13/+13   SSM - Div. 1B
20/08/2022 Easterhouse Football Academy Amateurs 6-2 Saint Roch's Amateurs ±0/±0   SSM - Div. 1B
20/08/2022 Ferguslie 4-3 Westerlands SM +2/-2   SSM - Div. 1B
20/08/2022 Greenock 5-2 Stratton Southside +3/-3   SSM - Div. 1B
19/08/2022 Braehead {GLA} 2-1 Crosslands United +5/-5   SSM - Div. 1A
17/08/2022 Gleniffer Thistle 1-4 Blackthorn Rovers -23/+23   SSM - Champions Cup
17/08/2022 Southside 5-0 East Kilbride Thistle Amateurs -1/+1   SSM - Champions Cup
17/08/2022 Knightswood 4-3 Greenock +5/-5   SSM - Strathclyde Cup
17/08/2022 Motherwell Athletic 5-7 East Kilbride Thistle Colts +1/-1   SSM - Strathclyde Cup
17/08/2022 Port Glasgow Athletic 1-1 Ferguslie -11/+11   SSM - Strathclyde Cup
17/08/2022 Royalle Madrid 1-4 Moorlands {OLD} -7/+7   SSM - Strathclyde Cup
16/08/2022 Uddingston 5-6 Southpark -21/+21   SSM - Champions Cup
13/08/2022 Bengal Lancers 1-3 Blackthorn Rovers -26/+26   SSM - Premier Div.
13/08/2022 East Dunbartonshire 5-3 Dinamo Paisley +1/-1   SSM - Premier Div.
13/08/2022 Shawbridge 1-3 Moorlands {OLD} -7/+7   SSM - Premier Div.
13/08/2022 Tannochside United 4-1 Glasgow South +12/-12   SSM - Premier Div.
13/08/2022 Accies 2-1 Saint Roch's Amateurs -6/+6   SSM - Champions Cup
13/08/2022 Blackhall 3-3 Villa United -6/+6   SSM - Champions Cup
13/08/2022 Blantyre Soccer Academy 0-2 Stanley Athletic -26/+26   SSM - Champions Cup
13/08/2022 Manhattan Blacks 6-1 North Glasgow Victory +1/-1   SSM - Champions Cup
13/08/2022 Easterhouse Football Academy Amateurs 3-1 UB United +25/-25   SSM - Champions Cup
13/08/2022 Gleniffer Thistle 0-2 Royalle Madrid -20/+20   SSM - Champions Cup
13/08/2022 Huntershill 3-4 Greenock -15/+15   SSM - Champions Cup
13/08/2022 Motherwell Athletic 0-3 East Kilbride YM SM -4/+4   SSM - Champions Cup
13/08/2022 Netherton 5-3 Southside Athletic +3/-3   SSM - Champions Cup
13/08/2022 Newmains Hammers 2-1 Viewfield Rovers +8/-8   SSM - Champions Cup
13/08/2022 Newmains United Amateurs 3-0 Glasgow Deaf Athletic -5/+5   SSM - Champions Cup
13/08/2022 North Kelvin United 1-10 East Kilbride Thistle Colts -1/+1   SSM - Champions Cup
13/08/2022 Plains 3-1 Crosslands United +12/-12   SSM - Champions Cup
13/08/2022 Port Glasgow Athletic 10-1 Dean Park +4/-4   SSM - Champions Cup
13/08/2022 Port Glasgow Celtic 2-2 Tynecastle Amateurs -2/+2   SSM - Champions Cup
13/08/2022 Stratton Southside 1-3 West Dumbarton -8/+8   SSM - Champions Cup
13/08/2022 Westwood 7-0 East Kilbride Thistle Amateurs +5/-5   SSM - Champions Cup
13/08/2022 Braehead {GLA} 1-2 Glebe Hibernian -7/+7   SSM - Div. 1A
13/08/2022 East End Villa 0-5 Uddingston -24/+24   SSM - Strathclyde Cup
11/08/2022 East Kilbride Thistle Amateurs 0-7 Huntershill -1/+1   SSM - Champions Cup
11/08/2022 Glebe Hibernian 0-3 East End Villa -36/+36   SSM - Champions Cup
11/08/2022 Villa United 3-5 Blackthorn Rovers ±0/±0   SSM - Champions Cup
10/08/2022 Blantyre Soccer Academy 3-1 Cumbernauld -3/+3   SSM - Champions Cup
10/08/2022 Dean Park 0-5 Inter Glasgow -40/+40   SSM - Champions Cup
10/08/2022 North Kelvin United 2-7 Newmains United Amateurs -1/+1   SSM - Champions Cup
10/08/2022 Summerston 2-7 Singer -5/+5   SSM - Champions Cup
10/08/2022 Southside Athletic 3-2 Southpark +10/-10   SSM - Champions Cup
10/08/2022 Tynecastle Amateurs 1-3 Plains -16/+16   SSM - Champions Cup
10/08/2022 West Dumbarton 4-3 Cumbernauld United Amateurs +2/-2   SSM - Champions Cup
09/08/2022 East Kilbride YM SM 6-0 Kirkintilloch Rob Roy Amateurs +4/-4   SSM - Champions Cup
09/08/2022 Royalle Madrid 7-0 Blackhall +14/-14   SSM - Champions Cup
08/08/2022 Bengal Lancers 4-3 Glasgow Deaf Athletic -12/+12   SSM - Champions Cup
08/08/2022 Crosslands United 0-7 Drumchapel United SM -16/+16   SSM - Champions Cup
08/08/2022 North Glasgow Victory 0-10 AS Airdrie -3/+3   SSM - Champions Cup
08/08/2022 Strathaven Dynamo 1-2 Knightswood -19/+19   SSM - Champions Cup
06/08/2022 AS Airdrie 9-0 West Dumbarton +22/-22   SSM - Champions Cup
06/08/2022 Kirkintilloch Thistle 1-3 Strathaven Dynamo -22/+22   SSM - Champions Cup
06/08/2022 Blackhall 1-2 Gleniffer Thistle +1/-1   SSM - Champions Cup
06/08/2022 Braehead {GLA} 5-0 Ferguslie +6/-6   SSM - Champions Cup
06/08/2022 Manhattan Blacks 2-3 Stratton Southside -19/+19   SSM - Champions Cup
06/08/2022 Drumchapel United SM 5-1 Tynecastle Amateurs ±0/±0   SSM - Champions Cup
06/08/2022 East Kilbride Thistle Colts 6-2 Bengal Lancers +18/-18   SSM - Champions Cup
06/08/2022 East Lane 0-4 Gladstone Athletic -17/+17   SSM - Champions Cup
06/08/2022 Glasgow Deaf Athletic 3-3 North Kelvin United ±0/±0   SSM - Champions Cup
06/08/2022 Glasgow South 4-3 Milngavie Wanderers SM -5/+5   SSM - Champions Cup
06/08/2022 Glasgow Wellington 3-6 Lesmahagow SM -3/+3   SSM - Champions Cup
06/08/2022 Huntershill 3-1 Westwood -6/+6   SSM - Champions Cup
06/08/2022 Inter Glasgow 0-6 Port Glasgow Athletic -8/+8   SSM - Champions Cup
06/08/2022 Kirkintilloch Rob Roy Amateurs 3-4 Motherwell Athletic -10/+10   SSM - Champions Cup
06/08/2022 Knightswood 4-2 Baillieston Thistle +21/-21   SSM - Champions Cup
06/08/2022 Lanarkshire Thistle 0-7 East Dunbartonshire -5/+5   SSM - Champions Cup
06/08/2022 Moorlands {OLD} 16-1 Dean Park +2/-2   SSM - Champions Cup
06/08/2022 Saint Peter's Amateurs 1-3 East Kilbride YM SM -17/+17   SSM - Champions Cup
06/08/2022 Summerston 0-2 Shawbridge ±0/±0   SSM - Champions Cup
06/08/2022 Shotts Bon Accord Amateurs 0-1 Newmains Hammers -4/+4   SSM - Champions Cup
06/08/2022 Singer 9-1 Accies +13/-13   SSM - Champions Cup
06/08/2022 Southpark 1-1 Netherton -4/+4   SSM - Champions Cup
06/08/2022 Stanley Athletic 2-3 Cumbernauld -19/+19   SSM - Champions Cup
06/08/2022 Tannochside United 6-1 Blantyre Soccer Academy +10/-10   SSM - Champions Cup
06/08/2022 UB United 4-0 Viewfield Rovers ±0/±0   SSM - Champions Cup
06/08/2022 Uddingston 3-2 Southside Athletic -10/+10   SSM - Champions Cup
05/08/2022 Dinamo Paisley 6-1 East End Villa +14/-14   SSM - Champions Cup
05/08/2022 Plains 2-2 Port Glasgow Celtic -7/+7   SSM - Champions Cup
04/08/2022 Baillieston Thistle 1-3 Ashfield Amateurs -16/+16   SSM - Champions Cup
04/08/2022 East Kilbride Thistle Colts 7-0 Glasgow Deaf Athletic ±0/±0   SSM - Champions Cup
04/08/2022 Lesmahagow SM 2-2 Glasgow South -9/+9   SSM - Champions Cup
04/08/2022 Villa United 2-2 Royalle Madrid +9/-9   SSM - Champions Cup
03/08/2022 Accies 1-0 Shawbridge +10/-10   SSM - Champions Cup
03/08/2022 Crosslands United 4-2 Tynecastle Amateurs +3/-3   SSM - Champions Cup
03/08/2022 Ferguslie 1-10 East Dunbartonshire -5/+5   SSM - Champions Cup
03/08/2022 Greenock 7-0 East Kilbride Thistle Amateurs ±0/±0   SSM - Champions Cup
03/08/2022 Milngavie Wanderers SM 3-2 Glasgow Wellington ±0/±0   SSM - Champions Cup
03/08/2022 Newmains Hammers 2-7 Easterhouse Football Academy Amateurs -15/+15   SSM - Champions Cup
03/08/2022 Newmains United Amateurs 1-2 Bengal Lancers -7/+7   SSM - Champions Cup
03/08/2022 North Glasgow Victory 0-9 West Dumbarton -7/+7   SSM - Champions Cup
03/08/2022 Tannochside United 5-1 Cumbernauld -1/+1   SSM - Champions Cup
03/08/2022 Viewfield Rovers 5-0 Shotts Bon Accord Amateurs +10/-10   SSM - Champions Cup
03/08/2022 Westwood 2-4 Whiteacre Wolves -1/+1   SSM - Champions Cup
02/08/2022 Blackthorn Rovers 8-0 Blackhall +15/-15   SSM - Champions Cup
02/08/2022 Lanarkshire Thistle 2-1 Braehead {GLA} +18/-18   SSM - Champions Cup
02/08/2022 Netherton 2-3 Uddingston +4/-4   SSM - Champions Cup
02/08/2022 Port Glasgow Athletic 1-5 Moorlands {OLD} -11/+11   SSM - Champions Cup
02/08/2022 Port Glasgow Celtic 0-3 Drumchapel United SM ±0/±0   SSM - Champions Cup
01/08/2022 Stratton Southside 0-3 AS Airdrie -4/+4   SSM - Champions Cup
01/08/2022 Rutherglen Glencairn Amateurs 2-3 East Lane -5/+5   SSM - Champions Cup
30/07/2022 AS Airdrie 2-4 Cumbernauld United Amateurs -29/+29   SSM - Champions Cup
30/07/2022 Kirkintilloch Thistle 2-2 Knightswood -11/+11   SSM - Champions Cup
30/07/2022 Baillieston Thistle 2-6 Strathaven Dynamo -39/+39   SSM - Champions Cup
30/07/2022 Bengal Lancers 10-1 North Kelvin United +1/-1   SSM - Champions Cup
30/07/2022 Blackthorn Rovers 3-2 Royalle Madrid +3/-3   SSM - Champions Cup
30/07/2022 Dinamo Paisley 2-2 Glebe Hibernian -3/+3   SSM - Champions Cup
30/07/2022 Drumchapel United SM 14-0 Plains +10/-10   SSM - Champions Cup
30/07/2022 East Dunbartonshire 7-1 Braehead {GLA} +10/-10   SSM - Champions Cup
30/07/2022 Easterhouse Football Academy Amateurs 4-3 Viewfield Rovers -6/+6   SSM - Champions Cup
30/07/2022 Ferguslie 2-1 Lanarkshire Thistle +4/-4   SSM - Champions Cup
30/07/2022 Glasgow South 2-0 Glasgow Wellington -1/+1   SSM - Champions Cup
30/07/2022 Gleniffer Thistle 9-0 Villa United +9/-9   SSM - Champions Cup
30/07/2022 Milngavie Wanderers SM 5-7 Lesmahagow SM ±0/±0   SSM - Champions Cup
30/07/2022 Moorlands {OLD} 10-1 Inter Glasgow +1/-1   SSM - Champions Cup
30/07/2022 Newmains United Amateurs 3-5 East Kilbride Thistle Colts -13/+13   SSM - Champions Cup
30/07/2022 Port Glasgow Celtic 2-2 Crosslands United +4/-4   SSM - Champions Cup
30/07/2022 Saint Peter's Amateurs 4-1 Kirkintilloch Rob Roy Amateurs ±0/±0   SSM - Champions Cup
30/07/2022 Shawbridge 2-1 Singer +10/-10   SSM - Champions Cup
30/07/2022 Shotts Bon Accord Amateurs 1-8 UB United -2/+2   SSM - Champions Cup
30/07/2022 Stratton Southside 5-0 North Glasgow Victory +6/-6   SSM - Champions Cup
30/07/2022 Tannochside United 5-2 Stanley Athletic ±0/±0   SSM - Champions Cup
30/07/2022 Westwood 2-6 Greenock -10/+10   SSM - Champions Cup
30/07/2022 Southside 0-5 Huntershill -35/+35   SSM - Champions Cup
30/07/2022 Rutherglen Glencairn Amateurs 0-2 Gladstone Athletic -1/+1   SSM - Champions Cup
04/06/2022 Wishaw Rangers 2-2 Tannochside United +4/-4   SSM - Championship C
04/06/2022 Moorlands {OLD} 4-2 East Lane -3/+3   SSM - Premier Div. PO
31/05/2022 East Lane 4-7 Saint Peter's Amateurs -14/+14   SSM - Premier Div. PO
30/05/2022 UB United 0-0 Shawbridge -12/+12   SSM - Premier Div.
28/05/2022 Gleniffer Thistle 3-2 Port Glasgow United +1/-1   SSM - Championship A
28/05/2022 Blantyre Soccer Academy 11-0 North Glasgow Victory +4/-4   SSM - Development Div.
28/05/2022 Saint Peter's Amateurs 3-6 Moorlands {OLD} -20/+20   SSM - Premier Div. PO
28/05/2022 Glasgow South 3-2 AS Airdrie +8/-8 SSM - Strathclyde Cup
27/05/2022 Tannochside United 3-2 Shawbridge -2/+2 SSM - Hair of the Dog Chairmans Cup
24/05/2022 Port Glasgow United 2-1 East Lane +5/-5   SSM - Championship A
24/05/2022 North Glasgow Victory 1-5 Port Glasgow Athletic -4/+4   SSM - Development Div.
24/05/2022 Rutherglen Glencairn Amateurs 1-2 Blantyre Soccer Academy ±0/±0   SSM - Development Div.
21/05/2022 East Dunbartonshire 2-3 Uddingston -17/+17   SSM - Premier Div.
21/05/2022 Glasgow South 0-5 UB United -21/+21   SSM - Premier Div.
21/05/2022 East Lane 3-0 Royalle Madrid +18/-18   SSM - Championship A
21/05/2022 Gleniffer Thistle 3-3 Viewfield Rovers -5/+5   SSM - Championship A
21/05/2022 Blackhall 3-4 Port Glasgow Athletic -1/+1   SSM - Development Div.
21/05/2022 Stratton Southside 1-3 Blantyre Soccer Academy -5/+5   SSM - Development Div.
18/05/2022 Plains 0-5 Moorlands {OLD} -25/+25   SSM - Championship C
17/05/2022 Port Glasgow Celtic 1-2 Port Glasgow United -11/+11   SSM - Championship A
16/05/2022 Viewfield Rovers 1-3 East Lane -19/+19   SSM - Championship A
14/05/2022 Kirkintilloch Thistle 4-1 Blackthorn Rovers +1/-1   SSM - Premier Div.
14/05/2022 Shawbridge 1-6 UB United -13/+13   SSM - Premier Div.
14/05/2022 Royalle Madrid 2-5 Gleniffer Thistle -31/+31   SSM - Championship A
14/05/2022 Viewfield Rovers 2-3 Port Glasgow United -13/+13   SSM - Championship A
14/05/2022 Southpark 4-3 Huntershill +15/-15   SSM - Championship B
14/05/2022 Blantyre Soccer Academy 5-0 Whitehart +12/-12   SSM - Development Div.
13/05/2022 Wishaw Rangers 5-2 Netherton +5/-5   SSM - Championship C
12/05/2022 Blackhall 6-0 Stratton Southside +42/-42   SSM - Development Div.
12/05/2022 Moorlands {OLD} 4-2 Cumbernauld United Amateurs -1/+1   SSM - Championship C
11/05/2022 Dinamo Paisley 1-2 Port Glasgow United -21/+21   SSM - Championship A
10/05/2022 UB United 1-1 Uddingston -11/+11   SSM - Premier Div.
10/05/2022 Stanley Athletic 2-5 Port Glasgow Celtic -29/+29   SSM - Championship A
10/05/2022 Viewfield Rovers 2-2 Royalle Madrid ±0/±0   SSM - Championship A
10/05/2022 Glasgow Wellington 1-4 Semsa -27/+27   SSM - Championship B
10/05/2022 Knightswood 2-1 Saint Peter's Amateurs +13/-13   SSM - Championship B
10/05/2022 Wishaw Rangers 4-1 Plains +17/-17   SSM - Championship C
07/05/2022 AS Airdrie 2-0 Ashfield Amateurs +14/-14   SSM - Premier Div.
07/05/2022 Blackthorn Rovers 0-5 Glasgow South -20/+20   SSM - Premier Div.
07/05/2022 Uddingston 5-1 Tynecastle Amateurs +11/-11   SSM - Premier Div.
07/05/2022 Port Glasgow Celtic 2-1 Gleniffer Thistle +6/-6   SSM - Championship A
07/05/2022 Stanley Athletic 2-1 Viewfield Rovers +3/-3   SSM - Championship A
07/05/2022 Huntershill 4-0 Glasgow Wellington +13/-13   SSM - Championship B
07/05/2022 Saint Peter's Amateurs 0-5 Drumchapel United SM -20/+20   SSM - Championship B
07/05/2022 Semsa 4-1 Southpark +11/-11   SSM - Championship B
07/05/2022 Blantyre Soccer Academy 9-2 Blackhall +9/-9   SSM - Development Div.
07/05/2022 Port Glasgow Athletic 5-2 Whitehart +10/-10   SSM - Development Div.
07/05/2022 Manhattan Blacks 3-3 Wishaw Rangers ±0/±0   SSM - Championship C
07/05/2022 Tannochside United 2-1 UB United +11/-11 SSM - Hair of the Dog Chairmans Cup
06/05/2022 Netherton 0-2 Plains -8/+8   SSM - Championship C
04/05/2022 Royalle Madrid 2-2 Gleniffer Thistle -6/+6   SSM - Championship A
04/05/2022 Southpark 3-3 Saint Peter's Amateurs +8/-8   SSM - Championship B
04/05/2022 Manhattan Blacks 7-2 Kirkintilloch Rob Roy Amateurs +14/-14   SSM - Championship C
03/05/2022 Viewfield Rovers 3-1 Port Glasgow Celtic +8/-8   SSM - Championship A
03/05/2022 Semsa 4-1 Knightswood +18/-18   SSM - Championship B
03/05/2022 Netherton 1-6 Moorlands {OLD} -15/+15   SSM - Championship C
03/05/2022 Plains 4-4 Tannochside United +4/-4   SSM - Championship C
30/04/2022 Tynecastle Amateurs 1-1 Shawbridge +1/-1   SSM - Premier Div.
30/04/2022 Uddingston 5-0 Blackthorn Rovers +15/-15   SSM - Premier Div.
30/04/2022 Dinamo Paisley 4-3 Royalle Madrid -3/+3   SSM - Championship A
30/04/2022 Viewfield Rovers 3-2 Port Glasgow United ±0/±0   SSM - Championship A
30/04/2022 Huntershill 0-5 Drumchapel United SM -17/+17   SSM - Championship B
30/04/2022 Saint Peter's Amateurs 3-1 Semsa -2/+2   SSM - Championship B
30/04/2022 Southpark 0-4 Knightswood -30/+30   SSM - Championship B
30/04/2022 North Glasgow Victory 0-9 Blantyre Soccer Academy -9/+9   SSM - Development Div.
30/04/2022 Manhattan Blacks 3-4 Tannochside United +3/-3   SSM - Championship C
30/04/2022 Plains 1-3 Moorlands {OLD} -13/+13   SSM - Championship C
30/04/2022 Blackhall 1-10 UB United -3/+3 SSM - Hair of the Dog Chairmans Cup
30/04/2022 AS Airdrie 1-0 East Dunbartonshire +11/-11 SSM - Strathclyde Cup
27/04/2022 Kirkintilloch Thistle 4-1 East Dunbartonshire +25/-25   SSM - Premier Div.
27/04/2022 Uddingston 1-6 UB United -17/+17   SSM - Premier Div.
27/04/2022 Gleniffer Thistle 1-2 East Lane -13/+13   SSM - Championship A
27/04/2022 Port Glasgow United 2-1 Port Glasgow Celtic +5/-5   SSM - Championship A
27/04/2022 Royalle Madrid 3-1 Stanley Athletic +6/-6   SSM - Championship A
26/04/2022 Glasgow Wellington 6-4 Southpark +6/-6   SSM - Championship B
26/04/2022 Kirkintilloch Rob Roy Amateurs 1-2 Plains +2/-2   SSM - Championship C
26/04/2022 Netherton 2-7 Tannochside United -12/+12   SSM - Championship C
26/04/2022 Wishaw Rangers 3-2 Moorlands {OLD} +10/-10   SSM - Championship C
23/04/2022 AS Airdrie 0-4 UB United -19/+19   SSM - Premier Div.
23/04/2022 Glasgow South 0-2 East Dunbartonshire -9/+9   SSM - Premier Div.
23/04/2022 Shawbridge 0-2 Ashfield Amateurs -11/+11   SSM - Premier Div.
23/04/2022 Southside 1-2 Uddingston -8/+8   SSM - Premier Div.
23/04/2022 East Lane 3-1 Stanley Athletic +14/-14   SSM - Championship A
23/04/2022 Gleniffer Thistle 0-4 Dinamo Paisley -21/+21   SSM - Championship A
23/04/2022 Viewfield Rovers 1-4 Royalle Madrid -25/+25   SSM - Championship A
23/04/2022 Drumchapel United SM 6-1 Southpark +2/-2   SSM - Championship B
23/04/2022 Glasgow Wellington 0-0 Saint Peter's Amateurs +6/-6   SSM - Championship B
23/04/2022 Port Glasgow Athletic 1-2 Blantyre Soccer Academy -8/+8   SSM - Development Div.
23/04/2022 Netherton 0-2 Moorlands {OLD} -4/+4   SSM - Championship C
23/04/2022 Plains 3-3 Cumbernauld United Amateurs -8/+8   SSM - Championship C
23/04/2022 Tannochside United 4-0 Kirkintilloch Rob Roy Amateurs +1/-1   SSM - Championship C
20/04/2022 Bengal Lancers 5-2 Tynecastle Amateurs +8/-8   SSM - Premier Div.
20/04/2022 Blackthorn Rovers 1-3 East Dunbartonshire ±0/±0   SSM - Premier Div.
20/04/2022 Uddingston 4-1 Glasgow South +24/-24   SSM - Premier Div.
20/04/2022 Gleniffer Thistle 5-2 Port Glasgow United +10/-10   SSM - Championship A
20/04/2022 Royalle Madrid 2-2 Port Glasgow Celtic -6/+6   SSM - Championship A
20/04/2022 Knightswood 1-5 Drumchapel United SM -5/+5   SSM - Championship B
20/04/2022 Saint Peter's Amateurs 5-1 Huntershill +18/-18   SSM - Championship B
19/04/2022 UB United 4-0 Ashfield Amateurs +12/-12   SSM - Premier Div.
19/04/2022 Viewfield Rovers 2-2 Dinamo Paisley +4/-4   SSM - Championship A
19/04/2022 Kirkintilloch Rob Roy Amateurs 1-0 Shotts Bon Accord Amateurs -2/+2   SSM - Championship C
19/04/2022 Netherton 2-4 Plains -10/+10   SSM - Championship C
19/04/2022 Wishaw Rangers 3-0 Cumbernauld United Amateurs +11/-11   SSM - Championship C
19/04/2022 Tannochside United 3-3 Moorlands {OLD} -5/+5   SSM - Championship C
16/04/2022 Bengal Lancers 2-4 Shawbridge -24/+24   SSM - Premier Div.
16/04/2022 Tynecastle Amateurs 0-0 Glasgow South +6/-6   SSM - Premier Div.
16/04/2022 Southside 1-4 UB United -9/+9   SSM - Premier Div.
16/04/2022 Gleniffer Thistle 1-2 Viewfield Rovers -12/+12   SSM - Championship A
16/04/2022 Stanley Athletic 0-2 Royalle Madrid -20/+20   SSM - Championship A
16/04/2022 Knightswood 1-2 Glasgow Wellington -10/+10   SSM - Championship B
16/04/2022 Saint Peter's Amateurs 3-6 Drumchapel United SM -16/+16   SSM - Championship B
16/04/2022 Blantyre Soccer Academy 12-0 North Glasgow Victory +5/-5   SSM - Development Div.
16/04/2022 New Stevenston Celtic 2-2 Whitehart +1/-1   SSM - Development Div.
16/04/2022 Stratton Southside 0-2 Port Glasgow Athletic -14/+14   SSM - Development Div.
16/04/2022 Manhattan Blacks 1-3 Netherton -23/+23   SSM - Championship C
16/04/2022 Kirkintilloch Rob Roy Amateurs 2-3 Moorlands {OLD} +6/-6   SSM - Championship C
16/04/2022 Blackhall 3-2 Southpark +14/-14 SSM - Hair of the Dog Chairmans Cup
16/04/2022 East Dunbartonshire p 5-5 Uddingston -11/+11 SSM - Strathclyde Cup
15/04/2022 Shotts Bon Accord Amateurs 0-15 Tannochside United -12/+12   SSM - Championship C
13/04/2022 Blackthorn Rovers 3-1 Bengal Lancers +22/-22   SSM - Premier Div.
13/04/2022 Tynecastle Amateurs 0-3 Ashfield Amateurs -11/+11   SSM - Premier Div.
13/04/2022 East Lane 2-1 Royalle Madrid +8/-8   SSM - Championship A
13/04/2022 Gleniffer Thistle 3-0 Stanley Athletic +19/-19   SSM - Championship A
13/04/2022 Southpark 0-4 Saint Peter's Amateurs -15/+15   SSM - Championship B
13/04/2022 Moorlands {OLD} 6-0 Cumbernauld United Amateurs +14/-14   SSM - Championship C
13/04/2022 Shotts Bon Accord Amateurs 0-6 Wishaw Rangers -17/+17   SSM - Championship C
12/04/2022 Glasgow South 3-0 Whiteacre Wolves +8/-8   SSM - Premier Div.
12/04/2022 UB United 3-2 East Dunbartonshire +4/-4   SSM - Premier Div.
12/04/2022 Uddingston 1-2 Maryhill Thistle -2/+2   SSM - Premier Div.
12/04/2022 Dinamo Paisley 4-2 Port Glasgow United -2/+2   SSM - Championship A
12/04/2022 Glasgow Wellington 0-12 Drumchapel United SM -23/+23   SSM - Championship B
12/04/2022 Kirkintilloch Rob Roy Amateurs 2-1 Netherton +9/-9   SSM - Championship C
12/04/2022 Tannochside United 2-2 Plains -9/+9   SSM - Championship C
09/04/2022 AS Airdrie 3-2 Blackthorn Rovers -6/+6   SSM - Premier Div.
09/04/2022 Bengal Lancers 4-5 East Dunbartonshire -1/+1   SSM - Premier Div.
09/04/2022 East Lane 2-5 Dinamo Paisley -11/+11   SSM - Championship A
09/04/2022 Port Glasgow Celtic 4-3 Gleniffer Thistle +7/-7   SSM - Championship A
09/04/2022 Viewfield Rovers 2-1 Stanley Athletic +6/-6   SSM - Championship A
09/04/2022 Drumchapel United SM 11-0 Semsa +9/-9   SSM - Championship B
09/04/2022 Huntershill 2-1 Knightswood -5/+5   SSM - Championship B
09/04/2022 Saint Peter's Amateurs 4-3 Glasgow Wellington -5/+5   SSM - Championship B
09/04/2022 New Stevenston Celtic 2-6 Blantyre Soccer Academy -18/+18   SSM - Development Div.
09/04/2022 Rutherglen Glencairn Amateurs 3-1 Stratton Southside +11/-11   SSM - Development Div.
09/04/2022 Kirkintilloch Rob Roy Amateurs 1-3 Plains -4/+4   SSM - Championship C
09/04/2022 Wishaw Rangers 1-1 Netherton -7/+7   SSM - Championship C
09/04/2022 Tannochside United 2-0 Cumbernauld United Amateurs -2/+2   SSM - Championship C
09/04/2022 Port Glasgow Athletic 1-6 Southpark -44/+44   SSM - Hair of the Dog Chairmans Cup
09/04/2022 Shawbridge 4-1 Royalle Madrid +12/-12 SSM - Hair of the Dog Chairmans Cup
09/04/2022 UB United 5-0 Tynecastle Amateurs +5/-5 SSM - Hair of the Dog Chairmans Cup
09/04/2022 Maryhill Thistle 3-2 Whiteacre Wolves -4/+4 SSM - Strathclyde Cup
05/04/2022 UB United 5-2 Bengal Lancers +7/-7   SSM - Premier Div.
02/04/2022 Bengal Lancers 6-1 AS Airdrie +33/-33   SSM - Premier Div.
02/04/2022 Blackthorn Rovers 1-2 Shawbridge -7/+7   SSM - Premier Div.
02/04/2022 Glasgow South 3-2 Ashfield Amateurs +3/-3   SSM - Premier Div.
02/04/2022 Maryhill Thistle 2-5 UB United -26/+26   SSM - Premier Div.
02/04/2022 Tynecastle Amateurs 2-3 Uddingston -6/+6   SSM - Premier Div.
02/04/2022 Southside 2-1 East Dunbartonshire +18/-18   SSM - Premier Div.
02/04/2022 Viewfield Rovers 2-0 Gleniffer Thistle +13/-13   SSM - Championship A
02/04/2022 Drumchapel United SM 6-1 Huntershill +15/-15   SSM - Championship B
02/04/2022 Blackhall 4-1 North Glasgow Victory +5/-5   SSM - Development Div.
02/04/2022 Blantyre Soccer Academy 3-0 Whitehart +9/-9   SSM - Development Div.
02/04/2022 Moorlands {OLD} 5-1 Shotts Bon Accord Amateurs +1/-1   SSM - Championship C
01/04/2022 Kirkintilloch Rob Roy Amateurs 3-5 Wishaw Rangers -7/+7   SSM - Championship C
26/03/2022 Kirkintilloch Thistle 4-2 Uddingston +3/-3   SSM - Premier Div.
26/03/2022 Glasgow South 0-5 Bengal Lancers -51/+51   SSM - Premier Div.
26/03/2022 Dinamo Paisley 7-1 Gleniffer Thistle +19/-19   SSM - Championship A
26/03/2022 East Lane 3-0 Viewfield Rovers +21/-21   SSM - Championship A
26/03/2022 Port Glasgow Celtic 2-3 Royalle Madrid -6/+6   SSM - Championship A
26/03/2022 Drumchapel United SM 2-3 Saint Peter's Amateurs -17/+17   SSM - Championship B
26/03/2022 Blackhall 1-5 Port Glasgow Athletic -13/+13   SSM - Development Div.
26/03/2022 New Stevenston Celtic 6-0 North Glasgow Victory +10/-10   SSM - Development Div.
26/03/2022