SCOTTISH FOOTBALL RESULTS DATABASE
Saturday Amateur

INDEX SATURDAY AMATEUR CLUB RANKINGS SATURDAY AMATEUR RESULTS  

SCOTTISH FA CUP SCOTTISH AMATEUR CUP WEST AMATEUR CUP EAST AMATEUR CUP FIFE AMATEUR CUP
 SOUTH AMATEUR CUP NORTH OF TAY AMATEUR CUPNORTH AMATEUR CUPHIGHLAND AMATEUR CUPABERDEENSHIRE
ARRANAYRSHIREBORDERCAITHNESSCALEDONIAN
CENTRAL SCOTTISHDUNDEE SATURDAY MORNINGEDINBURGH CHURCHESGLASGOW COLLEGESGLASGOW SATURDAY MORNING
GREATER GLASGOW PREMIERIFA SCOTTISH SUPPORTERSINVERNESS & DISTRICTKINGDOM OF FIFELEWIS & HARRIS
LOTHIAN & EDINBURGHMIDLANDSNORTH WEST SUTHERLANDORKNEYPERTHSHIRE
SATURDAY MORNINGSCOTTISH AFLSCOTTISH PREMIER AFLSHETLANDSTIRLING & DISTRICT
STRATHCLYDE EV. CHURCHESUIST & BARRAWEST HIGHLANDWEST OF SCOTLAND U21
WEST OF SCOTLAND AMATEUR CUP RESULTS
DATE TEAM 1   SCORE   TEAM 2 PTS   COMPETITION
17/02/2024 Drumchapel United SM 1-3 Drumchapel -20/+20 WES - West Am. Cup 23-24
17/02/2024 Glenburn Miners Welfare 0-2 Bannockburn -21/+21 WES - West Am. Cup 23-24
17/02/2024 Gleniffer Thistle 1-3 Saint Patrick's FP +6/-6 WES - West Am. Cup 23-24
17/02/2024 Pollok United 1-2 Gartcosh United +5/-5 WES - West Am. Cup 23-24
10/02/2024 Pollok United 7-0 Crosshill Thistle +12/-12 WES - West Am. Cup 23-24
03/02/2024 Crosshill Thistle 2-1 Weir Recreation -2/+2   WES - West Am. Cup 23-24
27/01/2024 Cumnock Amateurs 0-3 Glenburn Miners Welfare -14/+14 WES - West Am. Cup 23-24
27/01/2024 Drumchapel United SM 3-1 Annbank United +12/-12 WES - West Am. Cup 23-24
27/01/2024 Saint Mungo 2-2 p Gartcosh United +3/-3 WES - West Am. Cup 23-24
20/01/2024 Bannockburn 5-1 UB United +7/-7 WES - West Am. Cup 23-24
20/01/2024 Bellfield 0-2 Annbank United +5/-5   WES - West Am. Cup 23-24
20/01/2024 Drumchapel 4-1 Kirkintilloch Thistle +3/-3 WES - West Am. Cup 23-24
20/01/2024 East Kilbride RR 3-5 Gleniffer Thistle -33/+33 WES - West Am. Cup 23-24
20/01/2024 Saint Patrick's FP 2-0 Dirrans Athletic -4/+4   WES - West Am. Cup 23-24
13/01/2024 Galston United 0-4 Dirrans Athletic -26/+26   WES - West Am. Cup 23-24
13/01/2024 Uddingston 5-6 Kirkintilloch Thistle -5/+5   WES - West Am. Cup 23-24
06/01/2024 Whitletts Victoria Amateurs 1-4 Gleniffer Thistle -26/+26   WES - West Am. Cup 23-24
16/12/2023 Cumnock Amateurs 5-1 Saint Joseph's +30/-30   WES - West Am. Cup 23-24
16/12/2023 Drumchapel 5-1 Corinthians +5/-5   WES - West Am. Cup 23-24
16/12/2023 Drumchapel United SM 2-0 Westerlands +1/-1   WES - West Am. Cup 23-24
16/12/2023 Dynamo East Kilbride 1-6 Bannockburn -5/+5   WES - West Am. Cup 23-24
16/12/2023 East End Villa 2-8 East Kilbride RR -10/+10   WES - West Am. Cup 23-24
16/12/2023 Gartcosh United 4-2 Campsie Minerva +3/-3   WES - West Am. Cup 23-24
16/12/2023 Glenburn Miners Welfare 7-0 Arthurlie Amateurs +16/-16   WES - West Am. Cup 23-24
16/12/2023 Knockentiber 1-6 Saint Patrick's FP -4/+4   WES - West Am. Cup 23-24
16/12/2023 UB United 3-1 Oban Saints +14/-14   WES - West Am. Cup 23-24
16/12/2023 Wishaw Wycombe Wanderers 0-1 Saint Mungo -7/+7   WES - West Am. Cup 23-24
25/11/2023 Bannockburn 5-2 Busby -2/+2   WES - West Am. Cup 23-24
25/11/2023 Dirrans Athletic 1-0 Glynhill Moorcroft -3/+3   WES - West Am. Cup 23-24
25/11/2023 Moorlands Anvil 1-2 Gartcosh United +6/-6   WES - West Am. Cup 23-24
25/11/2023 Westerlands 5-2 Knightswood Amateurs +2/-2   WES - West Am. Cup 23-24
25/11/2023 Whitletts Victoria Amateurs p 2-2 Plains +6/-6   WES - West Am. Cup 23-24
18/11/2023 AFC Dalziel 0-3 Drumchapel United SM -5/+5   WES - West Am. Cup 23-24
18/11/2023 Annbank United 5-1 Strathclyde University +2/-2   WES - West Am. Cup 23-24
18/11/2023 Arthurlie Amateurs p 3-3 Dinamo Paisley ±0/±0   WES - West Am. Cup 23-24
18/11/2023 Bellfield 5-3 Kilbarchan Thistle +11/-11   WES - West Am. Cup 23-24
18/11/2023 Clydebank Amateurs 2-4 Crosshill Thistle -20/+20   WES - West Am. Cup 23-24
18/11/2023 East End Villa 3-1 Port Glasgow Amateurs +20/-20   WES - West Am. Cup 23-24
18/11/2023 East Kilbride Colts 4-4 p East Kilbride RR +4/-4   WES - West Am. Cup 23-24
18/11/2023 Garrowhill Thistle 2-3 Corinthians -6/+6   WES - West Am. Cup 23-24
18/11/2023 Glasgow Harp 2-2 p Knockentiber -9/+9   WES - West Am. Cup 23-24
18/11/2023 Glasgow University Amateurs 2-5 Saint Joseph's -2/+2   WES - West Am. Cup 23-24
18/11/2023 Glasgow Wellington 1-4 Campsie Minerva -2/+2   WES - West Am. Cup 23-24
18/11/2023 Harestanes 1-1 p Dynamo East Kilbride -10/+10   WES - West Am. Cup 23-24
18/11/2023 King's Church 3-5 UB United -11/+11   WES - West Am. Cup 23-24
18/11/2023 King's Park United 2-1 Muirend +15/-15   WES - West Am. Cup 23-24
18/11/2023 Kirkintilloch Thistle 5-2 Singer +11/-11   WES - West Am. Cup 23-24
18/11/2023 Manhattan Blacks 2-2 p Galston United +10/-10   WES - West Am. Cup 23-24
18/11/2023 Oban Saints 5-2 Chryston +11/-11   WES - West Am. Cup 23-24
18/11/2023 Pollok United 7-1 West Glasgow +4/-4   WES - West Am. Cup 23-24
18/11/2023 Port Glasgow Athletic 3-6 Gleniffer Thistle -21/+21   WES - West Am. Cup 23-24
18/11/2023 Port Glasgow Boys Club 0-4 Cumnock Amateurs -11/+11   WES - West Am. Cup 23-24
18/11/2023 Rosehill United 0-13 Saint Patrick's FP -1/+1   WES - West Am. Cup 23-24
18/11/2023 Saint Mungo 5-0 West Kilbride +10/-10   WES - West Am. Cup 23-24
18/11/2023 Shortlees 2-4 Drumchapel -16/+16   WES - West Am. Cup 23-24
18/11/2023 Weir Recreation p 3-3 Dean Fenwick Thistle -5/+5   WES - West Am. Cup 23-24
18/11/2023 Wishaw Wycombe Wanderers 5-3 Blackthorn Rovers +5/-5   WES - West Am. Cup 23-24
11/11/2023 Oban Saints 4-1 Anniesland -4/+4   WES - West Am. Cup 23-24
28/10/2023 AFC Dalziel 5-2 AS Airdrie +14/-14   WES - West Am. Cup 23-24
28/10/2023 East Kilbride YM 2-3 Annbank United -6/+6   WES - West Am. Cup 23-24
28/10/2023 Eddlewood 0-7 Glenburn Miners Welfare -1/+1   WES - West Am. Cup 23-24
28/10/2023 Greenock 4-7 Knockentiber -16/+16   WES - West Am. Cup 23-24
28/10/2023 Saint Mungo 2-0 East Dunbartonshire +6/-6   WES - West Am. Cup 23-24
21/10/2023 Bellfield 3-1 Greengairs -1/+1   WES - West Am. Cup 23-24
21/10/2023 Blackhall 0-10 Chryston -10/+10   WES - West Am. Cup 23-24
21/10/2023 Blackthorn Rovers 7-1 Mearns Cart ±0/±0   WES - West Am. Cup 23-24
21/10/2023 Busby 5-1 Dailly +44/-44   WES - West Am. Cup 23-24
21/10/2023 Cambria 1-3 Glasgow University Amateurs -19/+19   WES - West Am. Cup 23-24
21/10/2023 Clydeside Athletic 2-4 East Kilbride RR -4/+4   WES - West Am. Cup 23-24
21/10/2023 Corinthians 10-2 Parkhall +24/-24   WES - West Am. Cup 23-24
21/10/2023 Cumnock Amateurs 3-1 Rhu -1/+1   WES - West Am. Cup 23-24
21/10/2023 Darvel Victoria 4-1 Lenzie Youth Club U19 +42/-42   WES - West Am. Cup 23-24
21/10/2023 Dirrans Athletic 14-0 Busby SM +1/-1   WES - West Am. Cup 23-24
21/10/2023 Drumchapel United SM 11-0 Tarbolton +15/-15   WES - West Am. Cup 23-24
21/10/2023 East End Villa p 3-3 Castlemilk Old Boys Club +13/-13   WES - West Am. Cup 23-24
21/10/2023 East Kilbride Burgh United U19 1-3 King's Park United -22/+22   WES - West Am. Cup 23-24
21/10/2023 East Kilbride Thistle Amateurs 1-5 Singer +2/-2   WES - West Am. Cup 23-24
21/10/2023 East Lane 0-1 Wishaw Wycombe Wanderers +2/-2   WES - West Am. Cup 23-24
21/10/2023 Garrowhill Thistle p 1-1 Irvine Thistle -3/+3   WES - West Am. Cup 23-24
21/10/2023 Giffnock North 3-4 West Kilbride -20/+20   WES - West Am. Cup 23-24
21/10/2023 Gladstone Athletic 1-2 Crosshill Thistle -19/+19   WES - West Am. Cup 23-24
21/10/2023 Glasgow City Star 2-2 p Rosehill United -9/+9   WES - West Am. Cup 23-24
21/10/2023 Glasgow Free Churches 1-9 Glasgow Harp -5/+5   WES - West Am. Cup 23-24
21/10/2023 Glasgow Island 1-5 Campsie Minerva -14/+14   WES - West Am. Cup 23-24
21/10/2023 Gleniffer Thistle 8-1 Johnstone Burgh Amateurs +59/-59   WES - West Am. Cup 23-24
21/10/2023 Glynhill Moorcroft 3-2 Glebe Hibernian +3/-3   WES - West Am. Cup 23-24
21/10/2023 Harestanes 3-2 Rutherglen Glencairn Amateurs -8/+8   WES - West Am. Cup 23-24
21/10/2023 Kilbarchan Thistle 3-2 Eaglesham +13/-13   WES - West Am. Cup 23-24
21/10/2023 Kilwinning 1-12 Drumchapel -1/+1   WES - West Am. Cup 23-24
21/10/2023 Kilwinning Football Academy 1-3 Glasgow Wellington -28/+28   WES - West Am. Cup 23-24
21/10/2023 King's Church p 1-1 Inverclyde +3/-3   WES - West Am. Cup 23-24
21/10/2023 Kings Park Rangers 3-3 p Dean Fenwick Thistle -9/+9   WES - West Am. Cup 23-24
21/10/2023 Kirkintilloch Thistle 2-1 Park Sports Project +2/-2   WES - West Am. Cup 23-24
21/10/2023 Minishant 3-4 Clydebank Amateurs -9/+9   WES - West Am. Cup 23-24
21/10/2023 Moorlands Anvil 9-0 Cambusdoon +4/-4   WES - West Am. Cup 23-24
21/10/2023 Port Glasgow Amateurs 2-1 Crosshouse Waverley +1/-1   WES - West Am. Cup 23-24
21/10/2023 Port Glasgow Athletic 6-3 Southside United +8/-8   WES - West Am. Cup 23-24
21/10/2023 Roselle Rovers 1-3 Plains -2/+2   WES - West Am. Cup 23-24
21/10/2023 Rothesay Brandane 3-3 p Knightswood Amateurs -5/+5   WES - West Am. Cup 23-24
21/10/2023 Saint Patrick's FP 4-1 Greenock High School FP +1/-1   WES - West Am. Cup 23-24
21/10/2023 Saint Peter's Amateurs p 3-3 Cumbernauld Athletic -4/+4   WES - West Am. Cup 23-24
21/10/2023 Salsburgh United 3-4 Port Glasgow Boys Club -13/+13   WES - West Am. Cup 23-24
21/10/2023 Shortlees 7-0 Bearsden ±0/±0   WES - West Am. Cup 23-24
21/10/2023 South Glasgow 2-7 Galston United -3/+3   WES - West Am. Cup 23-24
21/10/2023 Stewarton United 2-4 Pollok United -29/+29   WES - West Am. Cup 23-24
21/10/2023 Strathclyde University 8-1 Shawbridge +10/-10   WES - West Am. Cup 23-24
21/10/2023 Stratton Southside 1-4 Manhattan Blacks -35/+35   WES - West Am. Cup 23-24
21/10/2023 Tollcross 0-4 Dinamo Paisley -13/+13   WES - West Am. Cup 23-24
21/10/2023 Troon Dundonald 1-4 Saint Joseph's -3/+3   WES - West Am. Cup 23-24
21/10/2023 Uddingston 3-1 Dumbarton Academy FP +20/-20   WES - West Am. Cup 23-24
21/10/2023 West Glasgow 2-1 Newshot +14/-14   WES - West Am. Cup 23-24
21/10/2023 Westerlands 5-1 Bishopton +1/-1   WES - West Am. Cup 23-24
21/10/2023 Westerlands {GGP} 2-6 Weir Recreation -33/+33   WES - West Am. Cup 23-24
20/10/2023 Rutherglen Glencairn U19 1-5 Arthurlie Amateurs ±0/±0   WES - West Am. Cup 23-24
23/09/2023 Blantyre Soccer Academy Colts 2-7 Weir Recreation -6/+6   WES - West Am. Cup 23-24
23/09/2023 Houston United 1-4 Westerlands -19/+19   WES - West Am. Cup 23-24
23/09/2023 Milngavie Wanderers SM 1-6 Wishaw Wycombe Wanderers -14/+14   WES - West Am. Cup 23-24
16/09/2023 Anniesland 0-5 AFC Motherwell -2/+2   WES - West Am. Cup 23-24
16/09/2023 Antonine 5-6 Harestanes +6/-6   WES - West Am. Cup 23-24
16/09/2023 Baillieston Thistle 1-2 Castlemilk Old Boys Club +4/-4   WES - West Am. Cup 23-24
16/09/2023 Beith Amateurs 1-6 Drumchapel United SM -5/+5   WES - West Am. Cup 23-24
16/09/2023 Bellfield 3-2 Viewfield Rovers +5/-5   WES - West Am. Cup 23-24
16/09/2023 Bishopton 1-0 Condorrat +3/-3   WES - West Am. Cup 23-24
16/09/2023 Blantyre Soccer Academy 0-6 Cumnock Amateurs -21/+21   WES - West Am. Cup 23-24
16/09/2023 BSC Glasgow Amateurs 1-2 King's Park United -1/+1   WES - West Am. Cup 23-24
16/09/2023 Burnbank U19 2-4 Knightswood Amateurs -6/+6   WES - West Am. Cup 23-24
16/09/2023 Busby 6-3 Drongan United +14/-14   WES - West Am. Cup 23-24
16/09/2023 Cambria 3-0 Cambuslang Football Academy -2/+2   WES - West Am. Cup 23-24
16/09/2023 Cambusdoon 2-0 Craigneuk +26/-26   WES - West Am. Cup 23-24
16/09/2023 Campsie 0-1 New Cumnock -15/+15   WES - West Am. Cup 23-24
16/09/2023 Cardross 0-9 Shortlees -1/+1   WES - West Am. Cup 23-24
16/09/2023 Cathcart 0-9 Dynamo East Kilbride -14/+14   WES - West Am. Cup 23-24
16/09/2023 Chryston 10-0 Craighalbert +4/-4   WES - West Am. Cup 23-24
16/09/2023 Clydebank Amateurs 10-1 Paisley United +4/-4   WES - West Am. Cup 23-24
16/09/2023 Craigneuk SM 0-2 Pollok United -16/+16   WES - West Am. Cup 23-24
16/09/2023 Dean Fenwick Thistle p 1-1 Vale of Leven Amateurs -3/+3   WES - West Am. Cup 23-24
16/09/2023 Dinamo Paisley 6-0 Neilston Amateurs +15/-15   WES - West Am. Cup 23-24
16/09/2023 Easterhouse Football Academy Amateurs 0-4 Annbank United -17/+17   WES - West Am. Cup 23-24
16/09/2023 Erskine 2-3 Bearsden -24/+24   WES - West Am. Cup 23-24
16/09/2023 Galston United 4-3 Eastwood Parkmount -10/+10   WES - West Am. Cup 23-24
16/09/2023 Garnock Valley 2-6 Troon Dundonald -6/+6   WES - West Am. Cup 23-24
16/09/2023 Garrowhill Thistle 5-3 Giffnock Soccer Centre Reds +1/-1   WES - West Am. Cup 23-24
16/09/2023 Gartcosh United 4-1 Kilmarnock Amateurs -1/+1   WES - West Am. Cup 23-24
16/09/2023 Giffnock North 4-2 Glasgow Harp {GGP} -7/+7   WES - West Am. Cup 23-24
16/09/2023 Giffnock Soccer Centre Jordanhill 3-7 Glebe Hibernian -17/+17   WES - West Am. Cup 23-24
16/09/2023 Gladstone Athletic 5-2 Duncanrig +3/-3   WES - West Am. Cup 23-24
16/09/2023 Glasgow City Star 8-5 Black's Bar +33/-33   WES - West Am. Cup 23-24
16/09/2023 Glasgow University Amateurs 3-1 West Dumbarton Colts -2/+2   WES - West Am. Cup 23-24
16/09/2023 Glenvale Carlton 2-4 Saint Mungo SM -11/+11   WES - West Am. Cup 23-24
16/09/2023 Glynhill Moorcroft 10-0 Woodbank +1/-1   WES - West Am. Cup 23-24
16/09/2023 Kilbarchan Thistle 8-0 Onthank +19/-19   WES - West Am. Cup 23-24
16/09/2023 Kilbride Thistle 3-4 Westerlands {GGP} -14/+14   WES - West Am. Cup 23-24
16/09/2023 Kirkintilloch Thistle 3-1 Baljaffray -2/+2   WES - West Am. Cup 23-24
16/09/2023 Kirkwood 2-10 Southside United -21/+21   WES - West Am. Cup 23-24
16/09/2023 Langcraigs 1-9 Corinthians -5/+5   WES - West Am. Cup 23-24
16/09/2023 Largs Thistle Amateurs 1-1 p Kilwinning Football Academy +3/-3   WES - West Am. Cup 23-24
16/09/2023 Mauchline United 0-4 Bannockburn +1/-1   WES - West Am. Cup 23-24
16/09/2023 Netherton 2-4 Clydeside Athletic -8/+8   WES - West Am. Cup 23-24
16/09/2023 Newlands 1-7 Glenburn Miners Welfare -16/+16   WES - West Am. Cup 23-24
16/09/2023 Newshot 6-1 Airdrie Forest +1/-1   WES - West Am. Cup 23-24
16/09/2023 North East Thistle 1-9 Dirrans Athletic -1/+1   WES - West Am. Cup 23-24
16/09/2023 Oban Saints 2-0 Calderglen -3/+3   WES - West Am. Cup 23-24
16/09/2023 Park Sports Project 4-0 Bellshill -1/+1   WES - West Am. Cup 23-24
16/09/2023 Port Glasgow Amateurs 7-0 Fullarton Irvine +1/-1   WES - West Am. Cup 23-24
16/09/2023 Port Glasgow Old Boys Union 1-5 Rothesay Brandane ±0/±0   WES - West Am. Cup 23-24
16/09/2023 Rosehill United 3-1 Westerlands SM +3/-3   WES - West Am. Cup 23-24
16/09/2023 Saint Joseph's 11-0 Dennistoun Thistle +2/-2   WES - West Am. Cup 23-24
16/09/2023 Saint Mungo 5-3 Strathaven Dynamo -2/+2   WES - West Am. Cup 23-24
16/09/2023 Saint Patrick's FP p 1-1 New Farm Loch -11/+11   WES - West Am. Cup 23-24
16/09/2023 Salsburgh United 3-0 Saint Patrick's FP U19 +7/-7   WES - West Am. Cup 23-24
16/09/2023 Singer 10-4 Third Lanark +17/-17   WES - West Am. Cup 23-24
16/09/2023 Southside 0-4 Johnstone Burgh Amateurs -26/+26   WES - West Am. Cup 23-24
16/09/2023 Southside Athletic 2-5 Milngavie Wanderers ±0/±0   WES - West Am. Cup 23-24
16/09/2023 Summerston 1-6 Blackthorn Rovers -5/+5   WES - West Am. Cup 23-24
16/09/2023 Tannochside United 4-6 Stewarton United -6/+6   WES - West Am. Cup 23-24
16/09/2023 Tarbert 2-5 Strathclyde University +4/-4   WES - West Am. Cup 23-24
16/09/2023 UB United 6-1 Nethercraigs +3/-3   WES - West Am. Cup 23-24
16/09/2023 Uddingston 6-0 Bothan Victoria +1/-1   WES - West Am. Cup 23-24
16/09/2023 West Dumbarton 1-1 p Greenock -6/+6   WES - West Am. Cup 23-24
16/09/2023 West Kilbride 4-1 Colquhoun United ±0/±0   WES - West Am. Cup 23-24
16/09/2023 Westwood 1-17 Drumchapel -4/+4   WES - West Am. Cup 23-24
16/09/2023 Whitletts Victoria Amateurs 4-3 Rutherglen Glencairn U21 +10/-10   WES - West Am. Cup 23-24
16/09/2023 Wishaw High School FP SM 2-5 Rhu ±0/±0   WES - West Am. Cup 23-24
15/09/2023 Cumbernauld Athletic 4-3 Clydebank Red Star -4/+4   WES - West Am. Cup 23-24
15/09/2023 Eddlewood 3-1 AFC Airdrie +1/-1   WES - West Am. Cup 23-24
22/05/2023 Shortlees 3-2 Bannockburn +9/-9 WES - West Am. Cup 22-23
24/04/2023 Shortlees 3-2 Saint Patrick's FP +16/-16 WES - West Am. Cup 22-23
21/04/2023 Bannockburn 4-3 Castlemilk Old Boys Club +1/-1 WES - West Am. Cup 22-23
11/03/2023 Shortlees 2-0 Dinamo Paisley -2/+2 WES - West Am. Cup 22-23
04/03/2023 Shortlees p 2-2 Castlemilk Dynamo -2/+2 WES - West Am. Cup 22-23
18/02/2023 Bannockburn 1-0 Saint Mungo -7/+7 WES - West Am. Cup 22-23
18/02/2023 Castlemilk Old Boys Club 2-1 New Farm Loch ±0/±0 WES - West Am. Cup 22-23
18/02/2023 Harestanes 1-7 Saint Patrick's FP -18/+18 WES - West Am. Cup 22-23
28/01/2023 Chryston 1-2 Castlemilk Dynamo +1/-1   WES - West Am. Cup 22-23
28/01/2023 Harestanes p 1-1 Greenock High School FP -6/+6 WES - West Am. Cup 22-23
28/01/2023 Saint Mungo 1-0 Drumchapel United SM +10/-10   WES - West Am. Cup 22-23
28/01/2023 Saint Patrick's FP 3-1 Giffnock North -6/+6   WES - West Am. Cup 22-23
21/01/2023 Castlemilk Old Boys Club 3-2 East Kilbride Colts -4/+4 WES - West Am. Cup 22-23
21/01/2023 Dinamo Paisley 3-1 Gladstone Athletic +2/-2 WES - West Am. Cup 22-23
21/01/2023 Greenock High School FP 1-0 Saint Joseph's +6/-6   WES - West Am. Cup 22-23
21/01/2023 New Farm Loch p 1-1 Dailly -7/+7 WES - West Am. Cup 22-23
21/01/2023 Oban Saints 0-3 Shortlees -13/+13 WES - West Am. Cup 22-23
21/01/2023 Park Sports Project 0-2 Bannockburn -2/+2 WES - West Am. Cup 22-23
14/01/2023 AS Airdrie 3-4 Saint Mungo -7/+7   WES - West Am. Cup 22-23
14/01/2023 East Kilbride Colts 2-0 Glasgow Wellington -1/+1   WES - West Am. Cup 22-23
14/01/2023 Gladstone Athletic 3-2 Kilbride Thistle -4/+4   WES - West Am. Cup 22-23
14/01/2023 Saint Joseph's 4-3 Annbank United +4/-4   WES - West Am. Cup 22-23
07/01/2023 Dailly p 2-2 Westerlands -8/+8   WES - West Am. Cup 22-23
07/01/2023 Drumchapel United SM 5-3 Eaglesham ±0/±0   WES - West Am. Cup 22-23
07/01/2023 Giffnock North 3-2 Bengal Lancers -2/+2   WES - West Am. Cup 22-23
07/01/2023 Harestanes 7-4 Campsie Minerva +8/-8   WES - West Am. Cup 22-23
07/01/2023 Kilbride Thistle 5-3 Irvine +23/-23   WES - West Am. Cup 22-23
07/01/2023 Milngavie Wanderers SM 0-5 Bannockburn -2/+2   WES - West Am. Cup 22-23
07/01/2023 Park Sports Project 2-1 Glasgow Harp +10/-10   WES - West Am. Cup 22-23
07/01/2023 Saint Patrick's FP 3-1 Dumbarton Academy FP -2/+2   WES - West Am. Cup 22-23
17/12/2022 Kilmarnock Amateurs 0-2 Dinamo Paisley -14/+14   WES - West Am. Cup 22-23
17/12/2022 New Farm Loch p 1-1 Tarbolton -5/+5   WES - West Am. Cup 22-23
26/11/2022 Bengal Lancers 8-2 Bothan Victoria +3/-3   WES - West Am. Cup 22-23
26/11/2022 Campsie Minerva 4-2 Galston United +8/-8   WES - West Am. Cup 22-23
26/11/2022 Crosslands United 0-5 New Farm Loch -17/+17   WES - West Am. Cup 22-23
26/11/2022 Giffnock North p 2-2 Southside -8/+8   WES - West Am. Cup 22-23
26/11/2022 Saint Mungo 4-0 King's Church +3/-3   WES - West Am. Cup 22-23
19/11/2022 Baillieston Thistle 1-4 Eaglesham -23/+23   WES - West Am. Cup 22-23
19/11/2022 Baljaffray 0-3 Glasgow Harp -6/+6   WES - West Am. Cup 22-23
19/11/2022 Bannockburn 5-2 Moorlands {OLD} +1/-1   WES - West Am. Cup 22-23
19/11/2022 Bengal Lancers 2-2 Bothan Victoria -13/+13   WES - West Am. Cup 22-23
19/11/2022 Castlemilk Old Boys Club 5-2 Arthurlie Amateurs +10/-10   WES - West Am. Cup 22-23
19/11/2022 Clydeside Athletic 1-1 p Milngavie Wanderers SM -9/+9   WES - West Am. Cup 22-23
19/11/2022 East Dunbartonshire 4-5 Dinamo Paisley -18/+18   WES - West Am. Cup 22-23
19/11/2022 Gladstone Athletic 3-2 West Kilbride +7/-7   WES - West Am. Cup 22-23
19/11/2022 Glasgow Wellington p 1-1 Inverclyde +5/-5   WES - West Am. Cup 22-23
19/11/2022 Goldenhill 5-4 Calderglen -7/+7   WES - West Am. Cup 22-23
19/11/2022 Greenock High School FP 5-1 Lanarkshire Thistle ±0/±0   WES - West Am. Cup 22-23
19/11/2022 Harestanes p 1-1 Cumnock Amateurs -6/+6   WES - West Am. Cup 22-23
19/11/2022 Kings Park Rangers 2-10 East Kilbride Colts -14/+14   WES - West Am. Cup 22-23
19/11/2022 Kirkintilloch Thistle p 1-1 AS Airdrie -4/+4   WES - West Am. Cup 22-23
19/11/2022 Largs Thistle Amateurs 1-2 Dumbarton Academy FP +6/-6   WES - West Am. Cup 22-23
19/11/2022 Lokomotiv Glasgow 1-5 Dailly -6/+6   WES - West Am. Cup 22-23
19/11/2022 Mauchline United 0-7 Shortlees -2/+2   WES - West Am. Cup 22-23
19/11/2022 New Cumnock 0-2 Tarbolton ±0/±0   WES - West Am. Cup 22-23
19/11/2022 Park Sports Project 2-0 Drumchapel +23/-23   WES - West Am. Cup 22-23
19/11/2022 Saint Patrick's FP 4-2 Stewarton United -2/+2   WES - West Am. Cup 22-23
19/11/2022 Tannochside United 2-3 Oban Saints -2/+2   WES - West Am. Cup 22-23
19/11/2022 Uddingston 1-1 p Kilmarnock Amateurs -6/+6   WES - West Am. Cup 22-23
19/11/2022 Westerlands 1-0 Craigneuk -3/+3   WES - West Am. Cup 22-23
19/11/2022 Wishaw Wycombe Wanderers 1-4 Chryston -27/+27   WES - West Am. Cup 22-23
29/10/2022 Greenock High School FP 6-0 Onthank +3/-3   WES - West Am. Cup 22-23
29/10/2022 New Farm Loch 10-0 Glasgow Deaf Athletic ±0/±0   WES - West Am. Cup 22-23
22/10/2022 Castlemilk Old Boys Club 4-2 Milngavie Wanderers -2/+2   WES - West Am. Cup 22-23
22/10/2022 East Kilbride RR 1-2 Shortlees +4/-4   WES - West Am. Cup 22-23
22/10/2022 Rothesay Brandane 2-3 Clydeside Athletic ±0/±0   WES - West Am. Cup 22-23
22/10/2022 Tollcross 1-14 Dumbarton Academy FP -36/+36   WES - West Am. Cup 22-23
15/10/2022 Annbank United p 3-3 Condorrat -14/+14   WES - West Am. Cup 22-23
15/10/2022 Arthurlie Amateurs 4-0 Port Glasgow Athletic ±0/±0   WES - West Am. Cup 22-23
15/10/2022 Bannockburn 3-1 East Kilbride YM +7/-7   WES - West Am. Cup 22-23
15/10/2022 Bengal Lancers 1-0 Holytown Colts -8/+8   WES - West Am. Cup 22-23
15/10/2022 Cambria 1-9 Goldenhill -22/+22   WES - West Am. Cup 22-23
15/10/2022 Castlemilk Dynamo 5-3 Wishaw High School FP +10/-10   WES - West Am. Cup 22-23
15/10/2022 Chryston 4-1 Easterhouse Football Academy Amateurs +16/-16   WES - West Am. Cup 22-23
15/10/2022 Craighalbert 1-6 Craigneuk -16/+16   WES - West Am. Cup 22-23
15/10/2022 Crosshouse Waverley 1-4 Calderglen -20/+20   WES - West Am. Cup 22-23
15/10/2022 Dailly 6-1 Dynamo East Kilbride +4/-4   WES - West Am. Cup 22-23
15/10/2022 Dalziel High School FP 2-2 p New Cumnock -10/+10   WES - West Am. Cup 22-23
15/10/2022 Drongan United 1-3 Campsie Minerva -8/+8   WES - West Am. Cup 22-23
15/10/2022 Drumchapel United SM 5-2 Netherton -3/+3   WES - West Am. Cup 22-23
15/10/2022 East Dunbartonshire 5-2 Re:Hope -2/+2   WES - West Am. Cup 22-23
15/10/2022 East End Villa 7-0 Minishant +18/-18   WES - West Am. Cup 22-23
15/10/2022 Glasgow Harp 6-2 Bishopton -2/+2   WES - West Am. Cup 22-23
15/10/2022 Glasgow Wellington 6-0 Strathaven Dynamo +45/-45   WES - West Am. Cup 22-23
15/10/2022 Huntershill 2-2 p Milngavie Wanderers SM -4/+4   WES - West Am. Cup 22-23
15/10/2022 Inverclyde p 4-4 Irvine Thistle -9/+9   WES - West Am. Cup 22-23
15/10/2022 Irvine Victoria Amateurs 1-5 Crosslands United -25/+25   WES - West Am. Cup 22-23
15/10/2022 Kilmarnock Amateurs 6-1 Port Glasgow Amateurs +33/-33   WES - West Am. Cup 22-23
15/10/2022 Kings Park Rangers 3-1 Kilmarnock United +23/-23   WES - West Am. Cup 22-23
15/10/2022 Kirkintilloch Thistle 5-2 Pollok United +4/-4   WES - West Am. Cup 22-23
15/10/2022 Largs Thistle Amateurs 7-1 Kilbarchan Thistle +10/-10   WES - West Am. Cup 22-23
15/10/2022 Lokomotiv Glasgow p 5-5 Rannoch -13/+13   WES - West Am. Cup 22-23
15/10/2022 Moorlands {OLD} p 3-3 Glenburn Miners Welfare -1/+1   WES - West Am. Cup 22-23
15/10/2022 Neilston Amateurs 0-3 Cumnock Amateurs -17/+17   WES - West Am. Cup 22-23
15/10/2022 Nethercraigs 2-3 Gladstone Athletic +5/-5   WES - West Am. Cup 22-23
15/10/2022 Park Sports Project 11-0 Hillington +12/-12   WES - West Am. Cup 22-23
15/10/2022 Rhu 0-4 Galston United -8/+8   WES - West Am. Cup 22-23
15/10/2022 Rosehill United 0-6 East Kilbride Colts -15/+15   WES - West Am. Cup 22-23
15/10/2022 Royalle Madrid 2-3 Baljaffray -4/+4   WES - West Am. Cup 22-23
15/10/2022 Rutherglen Glencairn Amateurs 1-2 King's Church -8/+8   WES - West Am. Cup 22-23
15/10/2022 Saint Patrick's FP 6-0 Vale of Leven Amateurs ±0/±0   WES - West Am. Cup 22-23
15/10/2022 Saint Peter's Amateurs 2-7 Eaglesham -23/+23   WES - West Am. Cup 22-23
15/10/2022 Singer 2-2 p Harestanes +9/-9   WES - West Am. Cup 22-23
15/10/2022 Southpark 0-7 West Kilbride -21/+21   WES - West Am. Cup 22-23
15/10/2022 Southside 2-1 Lochgilphead Red Star +12/-12   WES - West Am. Cup 22-23
15/10/2022 Stenhousemuir U21 0-5 Giffnock North -13/+13   WES - West Am. Cup 22-23
15/10/2022 Stewarton United 3-2 Eastwood Parkmount -11/+11   WES - West Am. Cup 22-23
15/10/2022 Strathclyde University 3-4 AS Airdrie -4/+4   WES - West Am. Cup 22-23
15/10/2022 Summerston 0-13 Wishaw Wycombe Wanderers -7/+7   WES - West Am. Cup 22-23
15/10/2022 Third Lanark 1-2 Dinamo Paisley -8/+8   WES - West Am. Cup 22-23
15/10/2022 Weir Recreation 2-2 p Lanarkshire Thistle -7/+7   WES - West Am. Cup 22-23
15/10/2022 West Dumbarton 1-3 Baillieston Thistle -9/+9   WES - West Am. Cup 22-23
15/10/2022 Westerlands 9-1 Bonnyton Thistle Amateurs +22/-22   WES - West Am. Cup 22-23
15/10/2022 Westwood 0-7 Tannochside United -6/+6   WES - West Am. Cup 22-23
24/09/2022 Blackhall 2-8 East Kilbride RR -5/+5   WES - West Am. Cup 22-23
24/09/2022 Cambria 2-0 Newshot +6/-6   WES - West Am. Cup 22-23
24/09/2022 Campsie 7-1 Greater Glasgow +10/-10   WES - West Am. Cup 22-23
24/09/2022 Catrine 4-2 Gleniffer Thistle +5/-5   WES - West Am. Cup 22-23
24/09/2022 Cumnock Amateurs 10-1 Southside +8/-8   WES - West Am. Cup 22-23
24/09/2022 Dean Fenwick Thistle 1-6 Harestanes -1/+1   WES - West Am. Cup 22-23
24/09/2022 Duncanrig 0-7 Glasgow Harp -5/+5   WES - West Am. Cup 22-23
24/09/2022 Eaglesham 3-1 Bearsden -7/+7   WES - West Am. Cup 22-23
24/09/2022 Manhattan Blacks 4-6 Goldenhill ±0/±0   WES - West Am. Cup 22-23
17/09/2022 Accies 1-2 Condorrat -15/+15   WES - West Am. Cup 22-23
17/09/2022 Anniesland 3-4 Royalle Madrid +4/-4   WES - West Am. Cup 22-23
17/09/2022 AS Airdrie 6-3 Garrowhill Thistle +11/-11   WES - West Am. Cup 22-23
17/09/2022 Baillieston Thistle 5-0 Glasgow Harp {GGP} +2/-2   WES - West Am. Cup 22-23
17/09/2022 Bannockburn 4-0 Viewfield Rovers -1/+1   WES - West Am. Cup 22-23
17/09/2022 Beith Amateurs 2-4 Uddingston -8/+8   WES - West Am. Cup 22-23
17/09/2022 Bellfield 0-5 Oban Saints -6/+6   WES - West Am. Cup 22-23
17/09/2022 Black's Bar 0-2 West Kilbride -23/+23   WES - West Am. Cup 22-23
17/09/2022 Blackthorn Rovers 0-4 Gartcosh United -2/+2   WES - West Am. Cup 22-23
17/09/2022 Cambria {GGP} 3-5 Craigneuk -10/+10   WES - West Am. Cup 22-23
17/09/2022 Cardross 2-3 Hillington +4/-4   WES - West Am. Cup 22-23
17/09/2022 Castlemilk Dynamo 9-0 Saint Mungo U21 +1/-1   WES - West Am. Cup 22-23
17/09/2022 Clydebank Amateurs 1-6 Gladstone Athletic -6/+6   WES - West Am. Cup 22-23
17/09/2022 Clydeside Athletic 5-0 Parkhall +8/-8   WES - West Am. Cup 22-23
17/09/2022 Colquhoun United 2-7 Tollcross -13/+13   WES - West Am. Cup 22-23
17/09/2022 Corinthians 0-3 Rutherglen Glencairn Amateurs -39/+39   WES - West Am. Cup 22-23
17/09/2022 Croftpark 0-4 Pollok United -3/+3   WES - West Am. Cup 22-23
17/09/2022 Crosshill Thistle 0-3 Kilmarnock Amateurs -14/+14   WES - West Am. Cup 22-23
17/09/2022 Dirrans Athletic 2-3 Arthurlie Amateurs -7/+7   WES - West Am. Cup 22-23
17/09/2022 Drongan United 4-3 Dunoon +4/-4   WES - West Am. Cup 22-23
17/09/2022 Drumchapel United SM 4-2 Giffnock Soccer Centre Jordanhill -6/+6   WES - West Am. Cup 22-23
17/09/2022 Dynamo East Kilbride 4-1 King's Park United +11/-11   WES - West Am. Cup 22-23
17/09/2022 East Dunbartonshire 7-1 Blantyre Soccer Academy +6/-6   WES - West Am. Cup 22-23
17/09/2022 East End Villa 4-3 Cumbernauld -7/+7   WES - West Am. Cup 22-23
17/09/2022 East Kilbride Thistle Amateurs 1-3 Kings Park Rangers +4/-4   WES - West Am. Cup 22-23
17/09/2022 East Lane 3-4 Vale of Leven Amateurs -8/+8   WES - West Am. Cup 22-23
17/09/2022 Fullarton Irvine 1-11 Chryston -3/+3   WES - West Am. Cup 22-23
17/09/2022 Giffnock North p 0-0 Erskine -11/+11   WES - West Am. Cup 22-23
17/09/2022 Glasgow South 4-6 East Kilbride Thistle Colts -17/+17   WES - West Am. Cup 22-23
17/09/2022 Glasgow University Amateurs 2-5 Glasgow Wellington -34/+34   WES - West Am. Cup 22-23
17/09/2022 Huntershill 2-0 Kirkintilloch Rob Roy Amateurs -1/+1   WES - West Am. Cup 22-23
17/09/2022 Inverclyde 6-0 Busby +6/-6   WES - West Am. Cup 22-23
17/09/2022 John Street 1-5 Netherton -21/+21   WES - West Am. Cup 22-23
17/09/2022 Johnstone Burgh Amateurs 2-2 p King's Church -9/+9   WES - West Am. Cup 22-23
17/09/2022 Kilbarchan Thistle 3-2 Rutherglen +11/-11   WES - West Am. Cup 22-23
17/09/2022 Kilbirnie United 1-2 Singer +8/-8   WES - West Am. Cup 22-23
17/09/2022 Kilwinning 1-3 Port Glasgow Athletic -2/+2   WES - West Am. Cup 22-23
17/09/2022 Irvine p 2-2 Antonine -11/+11   WES - West Am. Cup 22-23
17/09/2022 Kirkintilloch Thistle 5-1 Motherwell Athletic +1/-1   WES - West Am. Cup 22-23
17/09/2022 Knightswood 0-2 Irvine Victoria Amateurs -23/+23   WES - West Am. Cup 22-23
17/09/2022 Langcraigs 2-6 Calderglen -6/+6   WES - West Am. Cup 22-23
17/09/2022 Largs Thistle Amateurs 7-5 Glebe Hibernian +20/-20   WES - West Am. Cup 22-23
17/09/2022 Lochgilphead Red Star 4-1 Boswell +2/-2   WES - West Am. Cup 22-23
17/09/2022 Lomond 2-11 New Farm Loch -3/+3   WES - West Am. Cup 22-23
17/09/2022 Mauchline United p 1-1 Shawbridge +2/-2   WES - West Am. Cup 22-23
17/09/2022 Neilston Amateurs 7-0 Dennistoun Thistle +3/-3   WES - West Am. Cup 22-23
17/09/2022 Newlands 3-1 Braehead {GLA} +18/-18   WES - West Am. Cup 22-23
17/09/2022 North East Thistle 2-2 p Southside +12/-12   WES - West Am. Cup 22-23
17/09/2022 North Glasgow Victory 3-13 Crosslands United -6/+6   WES - West Am. Cup 22-23
17/09/2022 Park Sports Project 7-1 Dumbarton Amateurs +4/-4   WES - West Am. Cup 22-23
17/09/2022 Plains 1-7 Wishaw High School FP -6/+6   WES - West Am. Cup 22-23
17/09/2022 Rannoch 2-1 East Kilbride YM {GGP} +24/-24   WES - West Am. Cup 22-23
17/09/2022 Rhu p 2-2 Stratton Southside -6/+6   WES - West Am. Cup 22-23
17/09/2022 Rothesay Brandane 9-0 Port Glasgow Old Boys Union +3/-3   WES - West Am. Cup 22-23
17/09/2022 South Glasgow 0-2 Stenhousemuir U21 -16/+16   WES - West Am. Cup 22-23
17/09/2022 Southside United 3-4 Holytown Colts -15/+15   WES - West Am. Cup 22-23
17/09/2022 Stanley Athletic 1-1 p Dumbarton Academy FP +11/-11   WES - West Am. Cup 22-23
17/09/2022 Third Lanark 3-1 Giffnock Soccer Centre +14/-14   WES - West Am. Cup 22-23
17/09/2022 UB United 3-4 Castlemilk Old Boys Club -7/+7   WES - West Am. Cup 22-23
17/09/2022 Villa United 0-3 Wishaw Wycombe Wanderers +3/-3   WES - West Am. Cup 22-23
17/09/2022 Weir Recreation 3-1 Houston United +31/-31   WES - West Am. Cup 22-23
17/09/2022 Westerlands {GGP} 0-2 Milngavie Wanderers SM -7/+7   WES - West Am. Cup 22-23
17/09/2022 Westwood p 1-1 Glenvale Carlton -2/+2   WES - West Am. Cup 22-23
17/09/2022 Whitletts Victoria Amateurs 2-3 Lanarkshire Thistle -13/+13   WES - West Am. Cup 22-23
16/09/2022 Blantyre Reamonn Gormley Memorial 6-1 Port Glasgow Celtic +16/-16   WES - West Am. Cup 22-23
16/09/2022 Greenock 2-2 p Crosshouse Waverley -6/+6   WES - West Am. Cup 22-23
16/09/2022 Troon Dundonald 1-5 Dailly -14/+14   WES - West Am. Cup 22-23
12/05/2022 Shortlees 4-2 Saint Patrick's FP +21/-21 WES - West Am. Cup 21-22
25/04/2022 Shortlees 4-2 Houston United +2/-2 WES - West Am. Cup 21-22
22/04/2022 Bannockburn 0-0 p Saint Patrick's FP +4/-4 WES - West Am. Cup 21-22
19/03/2022 Glasgow Harp 3-3 p Saint Patrick's FP +6/-6 WES - West Am. Cup 21-22
26/02/2022 Ardeer West Recreation 2-2 p Houston United -7/+7 WES - West Am. Cup 21-22
26/02/2022 Saint Patrick's FP p 2-2 Castlemilk Old Boys Club -10/+10 WES - West Am. Cup 21-22
19/02/2022 Oban Saints 0-1 Shortlees -7/+7 WES - West Am. Cup 21-22
19/02/2022 Tarbolton 1-3 Bannockburn -12/+12 WES - West Am. Cup 21-22
05/02/2022 Glynhill Moorcroft 2-3 Oban Saints -5/+5 WES - West Am. Cup 21-22
29/01/2022 Castlemilk Dynamo 0-0 p Shortlees -5/+5 WES - West Am. Cup 21-22
29/01/2022 Glenburn Miners Welfare 2-3 Glynhill Moorcroft -19/+19   WES - West Am. Cup 21-22
29/01/2022 Saint Patrick's FP p 2-2 UB United -11/+11   WES - West Am. Cup 21-22
22/01/2022 Ardeer West Recreation 5-1 East Dunbartonshire +25/-25 WES - West Am. Cup 21-22
22/01/2022 Eastfield 0-1 Shortlees -9/+9   WES - West Am. Cup 21-22
22/01/2022 Giffnock North 2-3 Glenburn Miners Welfare -6/+6   WES - West Am. Cup 21-22
22/01/2022 Glasgow Harp 4-3 Arthurlie Amateurs +8/-8 WES - West Am. Cup 21-22
22/01/2022 Houston United 4-1 Calderglen +7/-7 WES - West Am. Cup 21-22
22/01/2022 Tarbolton p 1-1 Dailly -4/+4 WES - West Am. Cup 21-22
22/01/2022 Wishaw High School FP 1-1 p Bannockburn -7/+7 WES - West Am. Cup 21-22
15/01/2022 Arthurlie Amateurs 5-3 East Kilbride YM +6/-6   WES - West Am. Cup 21-22
15/01/2022 Calderglen 5-1 Drumchapel United SM +47/-47   WES - West Am. Cup 21-22
15/01/2022 Campsie Minerva 2-2 p Dailly +2/-2   WES - West Am. Cup 21-22
15/01/2022 Uddingston Anvil 0-2 Oban Saints -17/+17   WES - West Am. Cup 21-22
15/01/2022 Viewfield Rovers {GGP} 0-0 p Bannockburn +8/-8   WES - West Am. Cup 21-22
15/01/2022 Wishaw Wycombe Wanderers 1-2 Ardeer West Recreation -2/+2   WES - West Am. Cup 21-22
08/01/2022 East Dunbartonshire 4-3 Gartcosh United +6/-6   WES - West Am. Cup 21-22
18/12/2021 Castlemilk Dynamo 4-1 Dirrans Athletic +2/-2   WES - West Am. Cup 21-22
18/12/2021 Castlemilk Old Boys Club 4-2 Eaglesham -1/+1   WES - West Am. Cup 21-22
18/12/2021 Glasgow Harp 4-0 Maryhill Thistle +20/-20   WES - West Am. Cup 21-22
18/12/2021 Tarbolton 4-2 Plains -5/+5   WES - West Am. Cup 21-22
18/12/2021 Wishaw High School FP 3-1 Blairmore -5/+5   WES - West Am. Cup 21-22
11/12/2021 Busby 0-6 Houston United -26/+26   WES - West Am. Cup 21-22
27/11/2021 AS Airdrie 0-5 East Dunbartonshire -27/+27   WES - West Am. Cup 21-22
27/11/2021 Bannockburn 3-1 Stewarton United +11/-11   WES - West Am. Cup 21-22
27/11/2021 Craigneuk 1-6 Shortlees -6/+6   WES - West Am. Cup 21-22
27/11/2021 Drongan United 0-4 Saint Patrick's FP -3/+3   WES - West Am. Cup 21-22
27/11/2021 Eaglesham 3-1 Glasgow Island +5/-5   WES - West Am. Cup 21-22
27/11/2021 Saint Mungo 3-4 Calderglen -21/+21   WES - West Am. Cup 21-22
27/11/2021 Shotts Bon Accord Amateurs 1-3 Glynhill Moorcroft +4/-4   WES - West Am. Cup 21-22
27/11/2021 Viewfield Rovers {GGP} p 1-1 Tower Hearts +8/-8   WES - West Am. Cup 21-22
20/11/2021 Ardeer West Recreation 5-3 East Kilbride AFC -3/+3   WES - West Am. Cup 21-22
20/11/2021 Arthurlie Amateurs 5-2 Annbank United +12/-12   WES - West Am. Cup 21-22
20/11/2021 Busby 5-3 Red Star +20/-20   WES - West Am. Cup 21-22
20/11/2021 Castlemilk Old Boys Club 6-1 Crosshouse Waverley +4/-4   WES - West Am. Cup 21-22
20/11/2021 Catrine 0-4 Eastfield -8/+8   WES - West Am. Cup 21-22
20/11/2021 Dailly 8-0 Knightswood +7/-7   WES - West Am. Cup 21-22
20/11/2021 Dalziel High School FP 0-2 Campsie Minerva -7/+7   WES - West Am. Cup 21-22
20/11/2021 Dinamo Paisley 3-4 Wishaw Wycombe Wanderers -6/+6   WES - West Am. Cup 21-22
20/11/2021 Dirrans Athletic 3-1 Blantyre Reamonn Gormley Memorial +5/-5   WES - West Am. Cup 21-22
20/11/2021 Drumchapel United SM 3-0 Saint Peter's Amateurs +4/-4   WES - West Am. Cup 21-22
20/11/2021 East Kilbride YM 4-3 Glebe Hibernian -5/+5   WES - West Am. Cup 21-22
20/11/2021 Garrowhill Thistle 0-4 Castlemilk Dynamo -14/+14   WES - West Am. Cup 21-22
20/11/2021 Gartcosh United 3-1 Clydeside Athletic -1/+1   WES - West Am. Cup 21-22
20/11/2021 Glasgow Harp 4-1 Re:Hope -2/+2   WES - West Am. Cup 21-22
20/11/2021 Greenock High School FP 0-3 Tarbolton -20/+20   WES - West Am. Cup 21-22
20/11/2021 Houston United p 1-1 Vale of Leven Amateurs -12/+12   WES - West Am. Cup 21-22
20/11/2021 Maryhill Thistle 4-1 Braehead {GLA} +4/-4   WES - West Am. Cup 21-22
20/11/2021 Moorlands {OLD} 3-4 Wishaw High School FP +7/-7   WES - West Am. Cup 21-22
20/11/2021 Wishaw Rangers 2-2 p UB United +4/-4   WES - West Am. Cup 21-22
20/11/2021 Oban Saints p 3-3 Westerlands -12/+12   WES - West Am. Cup 21-22
20/11/2021 Rhu {GGP} 0-9 Plains -16/+16   WES - West Am. Cup 21-22
20/11/2021 Uddingston Anvil 4-2 Black's Bar ±0/±0   WES - West Am. Cup 21-22
19/11/2021 Glenburn Miners Welfare 0-0 p Saint Patrick's FP +7/-7 WES - West Am. Cup 19-20
06/11/2021 Blairmore 5-0 East Kilbride Thistle Colts +25/-25   WES - West Am. Cup 21-22
29/10/2021 Glenburn Miners Welfare 2-1 Glasgow Harp +4/-4 WES - West Am. Cup 19-20
23/10/2021 Anniesland 1-5 Garrowhill Thistle -3/+3   WES - West Am. Cup 21-22
23/10/2021 Castlemilk Dynamo 9-0 Port Glasgow Celtic +4/-4   WES - West Am. Cup 21-22
23/10/2021 Southside United 1-4 Annbank United -2/+2   WES - West Am. Cup 21-22
23/10/2021 Southside White Cart 0-4 Giffnock North -13/+13   WES - West Am. Cup 21-22
16/10/2021 Baillieston Thistle 1-2 Eastfield -5/+5   WES - West Am. Cup 21-22
16/10/2021 Bannockburn p 1-1 Inverclyde -7/+7   WES - West Am. Cup 21-22
16/10/2021 Black's Bar p 2-2 Coatdyke Congregational -13/+13   WES - West Am. Cup 21-22
16/10/2021 Braehead {GLA} 4-2 Campsie ±0/±0   WES - West Am. Cup 21-22
16/10/2021 Calderglen 3-1 Blantyre Soccer Academy +14/-14   WES - West Am. Cup 21-22
16/10/2021 Cardross 2-5 AS Airdrie +1/-1   WES - West Am. Cup 21-22
16/10/2021 Chryston 2-4 Ardeer West Recreation -16/+16   WES - West Am. Cup 21-22
16/10/2021 Claremont 1-5 Busby -21/+21   WES - West Am. Cup 21-22
16/10/2021 Clydeside Athletic 4-1 South Lochaber Thistle +10/-10   WES - West Am. Cup 21-22
16/10/2021 Craigneuk 2-0 Kings Park Baptist Church -5/+5   WES - West Am. Cup 21-22
16/10/2021 Crosshouse Waverley 2-1 Tannochside United +16/-16   WES - West Am. Cup 21-22
16/10/2021 Cumnock Amateurs 0-1 Moorlands {OLD} -20/+20   WES - West Am. Cup 21-22
16/10/2021 Dailly 3-1 Glasgow South +2/-2   WES - West Am. Cup 21-22
16/10/2021 Dirrans Athletic 2-1 Hillington -4/+4   WES - West Am. Cup 21-22
16/10/2021 Dumbarton Academy FP 1-3 Shortlees -20/+20   WES - West Am. Cup 21-22
16/10/2021 Dunoon 0-6 Arthurlie Amateurs -11/+11   WES - West Am. Cup 21-22
16/10/2021 East Dunbartonshire 4-2 MTK Holytown +2/-2   WES - West Am. Cup 21-22
16/10/2021 East Kilbride Thistle Colts p 3-3 Rhu -5/+5   WES - West Am. Cup 21-22
16/10/2021 East Kilbride YM 7-0 Bonnyton Thistle Amateurs +6/-6   WES - West Am. Cup 21-22
16/10/2021 East Kilbride AFC 4-3 Galston United +15/-15   WES - West Am. Cup 21-22
16/10/2021 Finnart Amateurs 1-8 Glenburn Miners Welfare -23/+23   WES - West Am. Cup 21-22
16/10/2021 Giffnock Soccer Centre Jordanhill 0-2 Tarbolton ±0/±0   WES - West Am. Cup 21-22
16/10/2021 Glasgow Harp 7-1 Royalle Madrid +5/-5   WES - West Am. Cup 21-22
16/10/2021 Glasgow University Amateurs 2-2 p Blantyre Reamonn Gormley Memorial ±0/±0   WES - West Am. Cup 21-22
16/10/2021 Glasgow Wellington 2-8 Greenock High School FP -17/+17   WES - West Am. Cup 21-22
16/10/2021 Glebe Hibernian 5-2 Eastwood Parkmount +1/-1   WES - West Am. Cup 21-22
16/10/2021 Gleniffer Thistle 0-2 Castlemilk Old Boys Club +2/-2   WES - West Am. Cup 21-22
16/10/2021 Glynhill Moorcroft 5-0 Pollok Amateurs -1/+1   WES - West Am. Cup 21-22
16/10/2021 John Street 1-3 Knightswood -7/+7   WES - West Am. Cup 21-22
16/10/2021 Kilbirnie United 1-3 Dalziel High School FP -3/+3   WES - West Am. Cup 21-22
16/10/2021 Kilmarnock Amateurs 2-5 Wishaw Rangers -21/+21   WES - West Am. Cup 21-22
16/10/2021 Kilsyth 2-2 p Drongan United -6/+6   WES - West Am. Cup 21-22
16/10/2021 Kirkintilloch Thistle 1-2 Glasgow Island -13/+13   WES - West Am. Cup 21-22
16/10/2021 Moorpark Athletic 0-9 Re:Hope -47/+47   WES - West Am. Cup 21-22
16/10/2021 Neilston Amateurs 1-4 Eaglesham -23/+23   WES - West Am. Cup 21-22
16/10/2021 New Farm Loch 1-3 Stewarton United -12/+12   WES - West Am. Cup 21-22
16/10/2021 Ochiltree Community 1-4 Vale of Leven Amateurs -17/+17   WES - West Am. Cup 21-22
16/10/2021 Parkhall 3-6 Maryhill Thistle -10/+10   WES - West Am. Cup 21-22
16/10/2021 Plains 3-1 Glenburn +12/-12   WES - West Am. Cup 21-22
16/10/2021 Rhu {GGP} 4-2 Waterside +19/-19   WES - West Am. Cup 21-22
16/10/2021 Rutherglen 0-5 Blairmore -17/+17   WES - West Am. Cup 21-22
16/10/2021 Saint Joseph's 1-2 Oban Saints -7/+7   WES - West Am. Cup 21-22
16/10/2021 Saint Mungo 2-1 Port Glasgow Athletic -7/+7   WES - West Am. Cup 21-22
16/10/2021 Saint Patrick's FP 4-1 Goldenhill +7/-7   WES - West Am. Cup 21-22
16/10/2021 Saint Peter's Amateurs 3-1 East Kilbride YM {GGP} +8/-8   WES - West Am. Cup 21-22
16/10/2021 Semsa 0-6 Gartcosh United -7/+7   WES - West Am. Cup 21-22
16/10/2021 Shotts Bon Accord Amateurs p 3-3 Vale of Clyde Amateurs +6/-6   WES - West Am. Cup 21-22
16/10/2021 Third Lanark 0-1 Red Star -10/+10   WES - West Am. Cup 21-22
16/10/2021 Thorn Athletic 2-2 p Campsie Minerva -7/+7   WES - West Am. Cup 21-22
16/10/2021 Tower Hearts 4-2 Southside -5/+5   WES - West Am. Cup 21-22
16/10/2021 UB United p 1-1 Tynecastle Amateurs -12/+12   WES - West Am. Cup 21-22
16/10/2021 Uddingston Anvil 2-1 Huntershill -5/+5   WES - West Am. Cup 21-22
16/10/2021 Weir Recreation 0-11 Houston United -15/+15   WES - West Am. Cup 21-22
16/10/2021 Westcliff 1-5 Viewfield Rovers {GGP} -8/+8   WES - West Am. Cup 21-22
16/10/2021 Westerlands 3-2 Beith Amateurs -1/+1   WES - West Am. Cup 21-22
16/10/2021 Wishaw High School FP 8-0 Crosshill Thistle +2/-2   WES - West Am. Cup 21-22
16/10/2021 Wishaw Wycombe Wanderers 6-1 Strathclyde University +23/-23   WES - West Am. Cup 21-22
29/09/2021 Busby 4-1 East Lane +9/-9   WES - West Am. Cup 21-22
25/09/2021 Baljaffray 0-1 Dailly +2/-2   WES - West Am. Cup 21-22
25/09/2021 Stedfast 1-2 Southside -2/+2   WES - West Am. Cup 21-22
18/09/2021 Annbank United 8-1 Rutherglen Glencairn Amateurs +3/-3   WES - West Am. Cup 21-22
18/09/2021 AS Airdrie 5-2 Cleland +9/-9   WES - West Am. Cup 21-22
18/09/2021 Auchenfoyle 0-2 Knightswood -3/+3   WES - West Am. Cup 21-22
18/09/2021 Baillieston Thistle p 1-1 West Park United +5/-5   WES - West Am. Cup 21-22
18/09/2021 Belleaire AFC 4-6 Red Star +6/-6   WES - West Am. Cup 21-22
18/09/2021 Bellfield 0-4 Tower Hearts -2/+2   WES - West Am. Cup 21-22
18/09/2021 Bengal Lancers 0-1 East Kilbride Thistle Colts -7/+7   WES - West Am. Cup 21-22
18/09/2021 Bishopton 0-11 Ardeer West Recreation -5/+5   WES - West Am. Cup 21-22
18/09/2021 Blantyre Reamonn Gormley Memorial 4-3 Woodside {GLA} +8/-8   WES - West Am. Cup 21-22
18/09/2021 Braehead {GLA} 4-1 Blackhall -1/+1   WES - West Am. Cup 21-22
18/09/2021 Cambria {GGP} 3-8 Dinamo Paisley -11/+11   WES - West Am. Cup 21-22
18/09/2021 Campsie Minerva 2-0 Carlton YMCA -6/+6   WES - West Am. Cup 21-22
18/09/2021 Cardross 4-2 Newshot +31/-31   WES - West Am. Cup 21-22
18/09/2021 Carluke Hotspur 0-8 Black's Bar -3/+3   WES - West Am. Cup 21-22
18/09/2021 Carluke Thistle 0-3 Glasgow Island -20/+20   WES - West Am. Cup 21-22
18/09/2021 Castlemilk Dynamo 2-0 Drumchapel +18/-18   WES - West Am. Cup 21-22
18/09/2021 Catrine 4-2 Minishant -2/+2   WES - West Am. Cup 21-22
18/09/2021 Condorrat 0-9 Wishaw Rangers -29/+29   WES - West Am. Cup 21-22
18/09/2021 Craigneuk p 1-1 Cambria +6/-6   WES - West Am. Cup 21-22
18/09/2021 Dalry 0-5 Maryhill Thistle -15/+15   WES - West Am. Cup 21-22
18/09/2021 Dean Park 1-1 p Shotts Bon Accord Amateurs +3/-3   WES - West Am. Cup 21-22
18/09/2021 Drumchapel United SM p 1-1 Easthall Star -11/+11   WES - West Am. Cup 21-22
18/09/2021 Duncanrig 1-4 Vale of Clyde Amateurs -28/+28   WES - West Am. Cup 21-22
18/09/2021 Dunoon 2-0 Westerlands {GGP} -6/+6   WES - West Am. Cup 21-22
18/09/2021 Dynamo East Kilbride 1-6 Crosshouse Waverley -20/+20   WES - West Am. Cup 21-22
18/09/2021 Eaglesham 4-2 Tollcross +5/-5   WES - West Am. Cup 21-22
18/09/2021 East Dunbartonshire 8-1 Holytown Colts +2/-2   WES - West Am. Cup 21-22
18/09/2021 Eastfield 10-1 Finnieston Park +4/-4   WES - West Am. Cup 21-22
18/09/2021 Erskine 3-3 p Waterside -6/+6   WES - West Am. Cup 21-22
18/09/2021 Finnart Amateurs p 1-1 Ferguslie Star -9/+9   WES - West Am. Cup 21-22
18/09/2021 Giffnock North 8-0 Port Glasgow United +10/-10   WES - West Am. Cup 21-22
18/09/2021 Glasgow Harp 4-1 New Stevenston Celtic -4/+4   WES - West Am. Cup 21-22
18/09/2021 Glasgow South 7-1 Craighalbert +5/-5   WES - West Am. Cup 21-22
18/09/2021 Glebe Hibernian p 3-3 Newmains Hammers -13/+13   WES - West Am. Cup 21-22
18/09/2021 Glenburn Miners Welfare 7-1 Kilwinning Rangers Amateurs +12/-12   WES - West Am. Cup 21-22
18/09/2021 Goldenhill 4-1 West Kilbride +6/-6   WES - West Am. Cup 21-22
18/09/2021 Huntershill 4-1 Glenavon Thistle +3/-3   WES - West Am. Cup 21-22
18/09/2021 Inverclyde 8-0 Barrhill +1/-1   WES - West Am. Cup 21-22
18/09/2021 Kilbarchan Thistle 2-5 Glasgow University Amateurs -11/+11   WES - West Am. Cup 21-22
18/09/2021 Kilbride Thistle 0-5 Glasgow Wellington -35/+35   WES - West Am. Cup 21-22
18/09/2021 Kilwinning 0-5 Eastwood Parkmount -11/+11   WES - West Am. Cup 21-22
18/09/2021 Kirkintilloch Rob Roy Amateurs 0-3 Ochiltree Community -37/+37   WES - West Am. Cup 21-22
18/09/2021 Kirkintilloch Thistle 2-1 East Kilbride RR +12/-12   WES - West Am. Cup 21-22
18/09/2021 Manhattan Blacks 2-4 Chryston -5/+5   WES - West Am. Cup 21-22
18/09/2021 Mauchline United 1-2 Kilsyth -1/+1   WES - West Am. Cup 21-22
18/09/2021 Milngavie Wanderers 3-4 Viewfield Rovers {GGP} -8/+8   WES - West Am. Cup 21-22
18/09/2021 New Farm Loch 5-1 Crosslands United +3/-3   WES - West Am. Cup 21-22
18/09/2021 North Glasgow Victory 0-2 Bannockburn +8/-8   WES - West Am. Cup 21-22
18/09/2021 Oban Saints 2-1 Harestanes +12/-12   WES - West Am. Cup 21-22
18/09/2021 Onthank 3-4 Southside United -5/+5   WES - West Am. Cup 21-22
18/09/2021 Parkhall 3-2 Antonine -3/+3   WES - West Am. Cup 21-22
18/09/2021 Port Glasgow Old Boys Union 0-3 Tynecastle Amateurs +1/-1   WES - West Am. Cup 21-22
18/09/2021 Rhu 8-3 East Kilbride Harp +6/-6   WES - West Am. Cup 21-22
18/09/2021 Rothesay Brandane 0-7 Arthurlie Amateurs -4/+4   WES - West Am. Cup 21-22
18/09/2021 Royalle Madrid p 1-1 Netherton -6/+6   WES - West Am. Cup 21-22
18/09/2021 Rutherglen 3-0 Kings Park Rangers +9/-9   WES - West Am. Cup 21-22
18/09/2021 Saint Peter's Amateurs 5-0 Langcraigs +1/-1   WES - West Am. Cup 21-22
18/09/2021 South Glasgow 2-5 Glenburn -5/+5   WES - West Am. Cup 21-22
18/09/2021 Southpark 1-1 p Blantyre Soccer Academy -1/+1   WES - West Am. Cup 21-22
18/09/2021 Southside White Cart 4-2 Shawbridge +10/-10   WES - West Am. Cup 21-22
18/09/2021 Stanley Athletic 0-4 Cumnock Amateurs -5/+5   WES - West Am. Cup 21-22
18/09/2021 Stewarton United 10-0 Giffnock Soccer Centre Reds +1/-1   WES - West Am. Cup 21-22
18/09/2021 Strathclyde University 11-4 Boswell +7/-7   WES - West Am. Cup 21-22
18/09/2021 Stratton Southside 0-2 Gleniffer Thistle -11/+11   WES - West Am. Cup 21-22
18/09/2021 Tannochside United 11-1 Overtoun Park +3/-3   WES - West Am. Cup 21-22
18/09/2021 Tarbolton 3-1 Westercommon Star -7/+7   WES - West Am. Cup 21-22
18/09/2021 Third Lanark 4-0 Giffnock Soccer Centre +21/-21   WES - West Am. Cup 21-22
18/09/2021 Thorn Athletic 4-0 Colquhoun United ±0/±0   WES - West Am. Cup 21-22
18/09/2021 Troon Dundonald 0-2 Port Glasgow Athletic -22/+22   WES - West Am. Cup 21-22
18/09/2021 UB United 3-1 Bearsden -7/+7   WES - West Am. Cup 21-22
18/09/2021 Uddingston 2-2 p Houston United ±0/±0   WES - West Am. Cup 21-22
18/09/2021 Viewfield Rovers 0-4 MTK Holytown -17/+17   WES - West Am. Cup 21-22
18/09/2021 Weir Recreation p 2-2 Port Glasgow Amateurs +10/-10   WES - West Am. Cup 21-22
18/09/2021 Westcliff 6-1 Symington Caledonian +8/-8   WES - West Am. Cup 21-22
18/09/2021 Westerlands 3-2 Lochgilphead Red Star +10/-10   WES - West Am. Cup 21-22
18/09/2021 Whitletts Victoria Amateurs 2-4 Re:Hope -20/+20   WES - West Am. Cup 21-22
07/03/2020 Eastfield 2-3 Hurlford Thistle -2/+2   WES - West Am. Cup 19-20
07/03/2020 Glenburn Miners Welfare 3-1 Gartcosh United +15/-15   WES - West Am. Cup 19-20
29/02/2020 Gartcosh United 1-0 Tarbolton -1/+1   WES - West Am. Cup 19-20
22/02/2020 Glasgow Harp 1-1 Glasgow University -6/+6   WES - West Am. Cup 19-20
15/02/2020 Drumchapel 1-4 Glenburn Miners Welfare -35/+35   WES - West Am. Cup 19-20
15/02/2020 Giffnock North 0-2 Gartcosh United -11/+11   WES - West Am. Cup 19-20
15/02/2020 Saint Joseph's 1-3 Saint Patrick's FP -3/+3   WES - West Am. Cup 19-20
01/02/2020 Castlemilk Dynamo 1-2 Hurlford Thistle -7/+7   WES - West Am. Cup 19-20
25/01/2020 AS Airdrie 1-3 Castlemilk Dynamo -4/+4   WES - West Am. Cup 19-20
25/01/2020 Drumchapel 6-1 Uddingston Anvil +10/-10   WES - West Am. Cup 19-20
25/01/2020 Eastfield 3-0 Cumnock Amateurs +16/-16   WES - West Am. Cup 19-20
25/01/2020 Glasgow Harp 5-2 Shortlees +23/-23   WES - West Am. Cup 19-20
25/01/2020 Glasgow University 3-0 Dalziel High School FP +4/-4   WES - West Am. Cup 19-20
25/01/2020 Saint Joseph's 3-1 East Kilbride RR +11/-11   WES - West Am. Cup 19-20
25/01/2020 Saint Patrick's FP 3-0 Huntershill -3/+3   WES - West Am. Cup 19-20
25/01/2020 Southside 1-2 Glenburn Miners Welfare +4/-4   WES - West Am. Cup 19-20
25/01/2020 Tarbolton 2-2 Dirrans Athletic -8/+8   WES - West Am. Cup 19-20
18/01/2020 Saint Patrick's FP 3-1 Glasgow Island -6/+6   WES - West Am. Cup 19-20
11/01/2020 Bridgewater 0-2 Glasgow University -15/+15   WES - West Am. Cup 19-20
14/12/2019 Blantyre Reamonn Gormley Memorial 1-4 Cumnock Amateurs -10/+10   WES - West Am. Cup 19-20
14/12/2019 East Kilbride AFC 0-3 Eastfield -19/+19   WES - West Am. Cup 19-20
14/12/2019 East Kilbride RR 3-3 Thorn Athletic -1/+1   WES - West Am. Cup 19-20
14/12/2019 East Kilbride YM {GGP} 1-6 Glasgow Harp -21/+21   WES - West Am. Cup 19-20
14/12/2019 Glasgow South 1-3 Dalziel High School FP -24/+24   WES - West Am. Cup 19-20
14/12/2019 Huntershill 6-1 Anniesland +3/-3   WES - West Am. Cup 19-20
14/12/2019 Saint Joseph's 1-1 Inverclyde -3/+3   WES - West Am. Cup 19-20
14/12/2019 Saint Mungo 1-2 Hurlford Thistle +1/-1   WES - West Am. Cup 19-20
14/12/2019 Shortlees 3-3 UB United -8/+8   WES - West Am. Cup 19-20
23/11/2019 Beith Amateurs 2-5 UB United -5/+5   WES - West Am. Cup 19-20
23/11/2019 Coatdyke Congregational 1-3 Saint Mungo +5/-5   WES - West Am. Cup 19-20
23/11/2019 Giffnock North 0-0 Bengal Lancers -9/+9   WES - West Am. Cup 19-20
23/11/2019 Glasgow Harp 4-3 Goldenhill +3/-3   WES - West Am. Cup 19-20
16/11/2019 Anniesland 2-2 Strathclyde University +12/-12   WES - West Am. Cup 19-20
16/11/2019 Braehead {GLA} 1-3 Blantyre Reamonn Gormley Memorial -18/+18   WES - West Am. Cup 19-20
16/11/2019 Bridgewater 2-2 Campsie Minerva -1/+1   WES - West Am. Cup 19-20
16/11/2019 Dirrans Athletic 3-2 Mauchline United -7/+7   WES - West Am. Cup 19-20
16/11/2019 Dumbarton Academy FP 0-1 Eastfield -13/+13   WES - West Am. Cup 19-20
16/11/2019 East Dunbartonshire 1-2 Inverclyde -12/+12   WES - West Am. Cup 19-20
16/11/2019 East Kilbride AFC 4-2 Castlemilk Old Boys Club +19/-19   WES - West Am. Cup 19-20
16/11/2019 East Kilbride RR 6-4 Lanarkshire Forest -3/+3   WES - West Am. Cup 19-20
16/11/2019 East Kilbride YM 1-2 Cumnock Amateurs -13/+13   WES - West Am. Cup 19-20
16/11/2019 East Kilbride YM {GGP} 5-2 Chryston +25/-25   WES - West Am. Cup 19-20
16/11/2019 Gartcosh United 1-0 Parkhall -9/+9   WES - West Am. Cup 19-20
16/11/2019 Glasgow Island 3-0 Symington Caledonian -3/+3   WES - West Am. Cup 19-20
16/11/2019 Glasgow South 8-2 Hyndland Thistle +7/-7   WES - West Am. Cup 19-20
16/11/2019 Glasgow University 3-1 Rhu -2/+2   WES - West Am. Cup 19-20
16/11/2019 Glynhill Moorcroft 1-1 Drumchapel +8/-8   WES - West Am. Cup 19-20
16/11/2019 Huntershill 3-0 Broomhouse +22/-22   WES - West Am. Cup 19-20
16/11/2019 Hurlford Thistle 6-0 Finnieston Park ±0/±0   WES - West Am. Cup 19-20
16/11/2019 Kilmarnock Amateurs 2-2 AS Airdrie +4/-4   WES - West Am. Cup 19-20
16/11/2019 Port Glasgow Amateurs 1-3 Southside -21/+21   WES - West Am. Cup 19-20
16/11/2019 Port Glasgow Athletic 1-5 Castlemilk Dynamo -3/+3   WES - West Am. Cup 19-20
16/11/2019 Saint Peter's 0-11 Saint Joseph's -9/+9   WES - West Am. Cup 19-20
16/11/2019 Shortlees 10-1 Ardeer West Recreation +20/-20   WES - West Am. Cup 19-20
16/11/2019 Tarbolton 4-2 Calderglen -3/+3   WES - West Am. Cup 19-20
16/11/2019 Thorn Athletic 3-1 Finnart ±0/±0   WES - West Am. Cup 19-20
16/11/2019 Tollcross 2-2 Dalziel High School FP -3/+3   WES - West Am. Cup 19-20
16/11/2019 Uddingston Anvil 4-0 Cambusnethan Talbot +11/-11   WES - West Am. Cup 19-20
16/11/2019 Westerlands 3-4 Saint Patrick's FP +8/-8   WES - West Am. Cup 19-20
16/11/2019 Wishaw High School FP 0-1 Glenburn Miners Welfare -15/+15   WES - West Am. Cup 19-20
09/11/2019 Saint Peter's 4-2 Carlton YMCA +9/-9   WES - West Am. Cup 19-20
02/11/2019 Port Glasgow United 1-7 Bengal Lancers -24/+24   WES - West Am. Cup 19-20
26/10/2019 Campsie Minerva 3-1 Dynamo East Kilbride -5/+5   WES - West Am. Cup 19-20
26/10/2019 Cumnock Amateurs 2-2 Cambria -11/+11   WES - West Am. Cup 19-20
26/10/2019 Giffnock North 4-0 Whitletts Victoria Amateurs +1/-1   WES - West Am. Cup 19-20
26/10/2019 Holytown Colts {SSM} 2-5 Dumbarton Academy FP -1/+1   WES - West Am. Cup 19-20
19/10/2019 Abronhill-Stepps 1-3 Castlemilk Old Boys Club -3/+3   WES - West Am. Cup 19-20
19/10/2019 Anniesland 3-1 Lokomotiv Glasgow +17/-17   WES - West Am. Cup 19-20
19/10/2019 AS Airdrie 2-2 Harestanes +10/-10   WES - West Am. Cup 19-20
19/10/2019 Bannockburn 3-2 Broomhouse -7/+7   WES - West Am. Cup 19-20
19/10/2019 Beith Amateurs 3-2 Hamilton Wanderers -8/+8   WES - West Am. Cup 19-20
19/10/2019 Braehead {GLA} 9-0 Rosehill Thorns +1/-1   WES - West Am. Cup 19-20
19/10/2019 Bridgewater 7-1 Baillieston +8/-8   WES - West Am. Cup 19-20
19/10/2019 Castlemilk Dynamo 8-1 Hillington +3/-3   WES - West Am. Cup 19-20
19/10/2019 Claremont 0-5 Westerlands -17/+17   WES - West Am. Cup 19-20
19/10/2019 Coatdyke Congregational 2-0 Cardross +4/-4   WES - West Am. Cup 19-20
19/10/2019 Craighalbert 0-6 Shortlees -1/+1   WES - West Am. Cup 19-20
19/10/2019 Crosshouse Waverley 0-1 Ardeer West Recreation +2/-2   WES - West Am. Cup 19-20
19/10/2019 Crosslands United 1-3 East Kilbride YM {GGP} -12/+12   WES - West Am. Cup 19-20
19/10/2019 Dalziel High School FP 2-0 Saint David's +19/-19   WES - West Am. Cup 19-20
19/10/2019 Darvel Victoria 0-2 Kilmarnock Amateurs +3/-3   WES - West Am. Cup 19-20
19/10/2019 Drumchapel 4-0 Springburn Thistle -2/+2   WES - West Am. Cup 19-20
19/10/2019 Eaglesham 1-1 Calderglen -9/+9   WES - West Am. Cup 19-20
19/10/2019 Easthall Star 0-1 Cambusnethan Talbot -10/+10   WES - West Am. Cup 19-20
19/10/2019 Red Star 3-4 Symington Caledonian -24/+24   WES - West Am. Cup 19-20
19/10/2019 Eastfield 6-0 Wishaw Wycombe Wanderers +9/-9   WES - West Am. Cup 19-20
19/10/2019 Erskine 0-1 Mauchline United -7/+7   WES - West Am. Cup 19-20
19/10/2019 Finnieston Park 5-1 Kilmarnock United +41/-41   WES - West Am. Cup 19-20
19/10/2019 Garrowhill Thistle 1-5 East Kilbride YM -16/+16   WES - West Am. Cup 19-20
19/10/2019 Gartcosh United 2-0 Irvine -3/+3   WES - West Am. Cup 19-20
19/10/2019 Giffnock Soccer Centre Jordanhill 1-2 Dirrans Athletic -3/+3   WES - West Am. Cup 19-20
19/10/2019 Glasgow Harp 3-2 Bishopton -12/+12   WES - West Am. Cup 19-20
19/10/2019 Glasgow South 3-1 Greenock High School FP +17/-17   WES - West Am. Cup 19-20
19/10/2019 Glasgow University 6-1 Accies +3/-3   WES - West Am. Cup 19-20
19/10/2019 Glenburn Miners Welfare 8-1 Craigie {AYR} +7/-7   WES - West Am. Cup 19-20
19/10/2019 Gleniffer Thistle 0-8 Southside -38/+38   WES - West Am. Cup 19-20
19/10/2019 Goldenhill 12-1 Giffnock Soccer Centre +22/-22   WES - West Am. Cup 19-20
19/10/2019 Hampden 1-2 Inverclyde +8/-8   WES - West Am. Cup 19-20
19/10/2019 Hurlford Thistle 6-0 Drongan United +3/-3   WES - West Am. Cup 19-20
19/10/2019 Kirkintilloch Rob Roy Amateurs 2-2 Port Glasgow Amateurs +8/-8   WES - West Am. Cup 19-20
19/10/2019 Lanarkshire Forest 4-2 Victoria Croftfoot +6/-6   WES - West Am. Cup 19-20
19/10/2019 Maryhill Thistle 1-6 Saint Joseph's -36/+36   WES - West Am. Cup 19-20
19/10/2019 Moorlands {OLD} 0-1 Wishaw High School FP +5/-5   WES - West Am. Cup 19-20
19/10/2019 Netherton 0-3 Uddingston Anvil -5/+5   WES - West Am. Cup 19-20
19/10/2019 Newlands 2-4 Huntershill -5/+5   WES - West Am. Cup 19-20
19/10/2019 Newton Vale 3-5 East Dunbartonshire -6/+6   WES - West Am. Cup 19-20
19/10/2019 Parkhall 2-1 Ferguslie Star +1/-1   WES - West Am. Cup 19-20
19/10/2019 Port Glasgow Old Boys Union 2-3 Chryston +11/-11   WES - West Am. Cup 19-20
19/10/2019 Port Glasgow United 2-3 Bengal Lancers +2/-2   WES - West Am. Cup 19-20
19/10/2019 Rothesay Brandane 0-5 Port Glasgow Athletic -30/+30   WES - West Am. Cup 19-20
19/10/2019 Saint Patrick's FP 4-2 Nico's United -1/+1   WES - West Am. Cup 19-20
19/10/2019 Saint Roch's Amateurs 0-0 Finnart +3/-3   WES - West Am. Cup 19-20
19/10/2019 Shawbridge 2-3 East Kilbride AFC ±0/±0   WES - West Am. Cup 19-20
19/10/2019 Singer 0-0 Saint Mungo ±0/±0   WES - West Am. Cup 19-20
19/10/2019 South Lochaber Thistle 2-2 Glasgow Island -1/+1   WES - West Am. Cup 19-20
19/10/2019 Southpark 10-1 East Kilbride RR +79/-79   WES - West Am. Cup 19-20
19/10/2019 Stewarton United 1-3 Glynhill Moorcroft -29/+29   WES - West Am. Cup 19-20
19/10/2019 Strathclyde University 4-1 Minishant ±0/±0   WES - West Am. Cup 19-20
19/10/2019 Tarbolton 5-2 Semsa ±0/±0   WES - West Am. Cup 19-20
19/10/2019 Third Lanark 0-2 Blantyre Reamonn Gormley Memorial -22/+22   WES - West Am. Cup 19-20
19/10/2019 Thorn Athletic 5-0 Kings Park Rangers ±0/±0   WES - West Am. Cup 19-20
19/10/2019 UB United 6-1 Dunoon +9/-9   WES - West Am. Cup 19-20
19/10/2019 West Kilbride 3-3 Rhu -6/+6   WES - West Am. Cup 19-20
19/10/2019 Westerlands GG 2-4 Tollcross +2/-2   WES - West Am. Cup 19-20
28/09/2019 Accies 6-2 Boswell +17/-17   WES - West Am. Cup 19-20
21/09/2019 Ardeer West Recreation 4-1 Weir Recreation -2/+2   WES - West Am. Cup 19-20
21/09/2019 AS Airdrie 13-0 Wishaw Rangers +25/-25   WES - West Am. Cup 19-20
21/09/2019 Ashfield Amateurs 2-7 Abronhill-Stepps -12/+12   WES - West Am. Cup 19-20
21/09/2019 Bannockburn 5-0 Rutherglen +1/-1   WES - West Am. Cup 19-20
21/09/2019 Bargeddie 1-11 Hampden -17/+17   WES - West Am. Cup 19-20
21/09/2019 Barrhill 2-3 Saint David's +8/-8   WES - West Am. Cup 19-20
21/09/2019 Belleaire AFC 2-2 Bridgewater +11/-11   WES - West Am. Cup 19-20
21/09/2019 Bellfield 0-3 Singer -10/+10   WES - West Am. Cup 19-20
21/09/2019 Belvidere 0-5 Kings Park Rangers -39/+39   WES - West Am. Cup 19-20
21/09/2019 Bengal Lancers 5-2 Tass Thistle +9/-9   WES - West Am. Cup 19-20
21/09/2019 Bridgend 0-5 Glenburn Miners Welfare -5/+5   WES - West Am. Cup 19-20
21/09/2019 Broomhouse 7-0 Rannoch +1/-1   WES - West Am. Cup 19-20
21/09/2019 Broomlands 3-4 Anniesland -16/+16   WES - West Am. Cup 19-20
21/09/2019 BSC Glasgow Amateurs 2-3 Braehead {GLA} +9/-9   WES - West Am. Cup 19-20
21/09/2019 Cambuslang United 0-2 Saint Roch's Amateurs -12/+12   WES - West Am. Cup 19-20
21/09/2019 Campsie 1-2 Kirkintilloch Rob Roy Amateurs -14/+14   WES - West Am. Cup 19-20
21/09/2019 Carbrain Boys 1-2 Irvine +1/-1   WES - West Am. Cup 19-20
21/09/2019 Castlemilk Old Boys Club 2-2 Busby -13/+13   WES - West Am. Cup 19-20
21/09/2019 Cleland 2-3 Shortlees +7/-7   WES - West Am. Cup 19-20
21/09/2019 Clydeside Athletic 2-3 Mauchline United -18/+18   WES - West Am. Cup 19-20
21/09/2019 Coatdyke Congregational 4-3 Kilbride Thistle +12/-12   WES - West Am. Cup 19-20
21/09/2019 Condorrat 0-6 Saint Mungo -8/+8   WES - West Am. Cup 19-20
21/09/2019 Craigneuk 2-4 Wishaw High School FP +5/-5   WES - West Am. Cup 19-20
21/09/2019 Croftpark 3-7 Tollcross ±0/±0   WES - West Am. Cup 19-20
21/09/2019 Crookston Castle 2-4 Lokomotiv Glasgow -23/+23   WES - West Am. Cup 19-20
21/09/2019 Crosshill Thistle 1-5 Gleniffer Thistle -33/+33   WES - West Am. Cup 19-20
21/09/2019 Crosslands United 4-3 Yoker United +11/-11   WES - West Am. Cup 19-20
21/09/2019 Cumnock Amateurs 5-0 Arthurlie Amateurs +28/-28   WES - West Am. Cup 19-20
21/09/2019 Dal Riata 0-4 Newton Vale -8/+8   WES - West Am. Cup 19-20
21/09/2019 Dalry 1-2 Westerlands -4/+4   WES - West Am. Cup 19-20
21/09/2019 Dean Fenwick Thistle 1-2 Craigie {AYR} -2/+2   WES - West Am. Cup 19-20
21/09/2019 Drongan United 4-3 Machan United +7/-7   WES - West Am. Cup 19-20
21/09/2019 Drumchapel 9-1 Gartcairn Amateurs ±0/±0   WES - West Am. Cup 19-20
21/09/2019 East Kilbride Thistle Colts 0-9 Tarbolton -40/+40   WES - West Am. Cup 19-20
21/09/2019 East Kilbride RR 4-2 Dailly +15/-15   WES - West Am. Cup 19-20
21/09/2019 East Kilbride YM 6-0 Mossblown Boswell +3/-3   WES - West Am. Cup 19-20
21/09/2019 Easthall Star 2-0 Drumchapel United +21/-21   WES - West Am. Cup 19-20
21/09/2019 Erskine 2-1 Milngavie Wanderers +16/-16   WES - West Am. Cup 19-20
21/09/2019 Ferguslie Star 4-0 Westcliff +11/-11   WES - West Am. Cup 19-20
21/09/2019 Finnieston Park 4-0 Eastwood Parkmount +24/-24   WES - West Am. Cup 19-20
21/09/2019 Fullarton Irvine 4-5 Kilmarnock Amateurs +9/-9   WES - West Am. Cup 19-20
21/09/2019 Garrowhill Thistle 2-2 Clydebank AFC -9/+9   WES - West Am. Cup 19-20
21/09/2019 Giffnock Soccer Centre 9-1 Southside White Cart +17/-17   WES - West Am. Cup 19-20
21/09/2019 Giffnock Soccer Centre Jordanhill 2-1 Barrhead Arky +5/-5   WES - West Am. Cup 19-20
21/09/2019 Glasgow Island 4-1 Lomond Vale +3/-3   WES - West Am. Cup 19-20
21/09/2019 Glasgow Islay 1-3 Southside -6/+6   WES - West Am. Cup 19-20
21/09/2019 Glasgow Medics 0-8 Blantyre Reamonn Gormley Memorial -13/+13   WES - West Am. Cup 19-20
21/09/2019 Glasgow South 5-1 Duncanrig {SAF} ±0/±0   WES - West Am. Cup 19-20
21/09/2019 Glasgow University 9-1 Cambria {GGP} +3/-3   WES - West Am. Cup 19-20
21/09/2019 Glenafton 1-8 Bishopton -38/+38   WES - West Am. Cup 19-20
21/09/2019 Carlton YMCA 3-2 Colquhoun United +9/-9   WES - West Am. Cup 19-20
21/09/2019 Goldenhill 14-1 South Glasgow +4/-4   WES - West Am. Cup 19-20
21/09/2019 Helensburgh 2-8 Cambria -18/+18   WES - West Am. Cup 19-20
21/09/2019 Hillington 4-1 Newmains Hammers +8/-8   WES - West Am. Cup 19-20
21/09/2019 Holytown Colts 1-3 Campsie Minerva +3/-3   WES - West Am. Cup 19-20
21/09/2019 Holytown Colts {SSM} 6-0 Onthank +15/-15   WES - West Am. Cup 19-20
21/09/2019 Houston United 0-3 Harestanes -5/+5   WES - West Am. Cup 19-20
21/09/2019 Hyndland Thistle 6-1 Glenmuir Thistle +26/-26   WES - West Am. Cup 19-20
21/09/2019 Irvine Thistle 3-7 Southpark -38/+38   WES - West Am. Cup 19-20
21/09/2019 Kilbarchan Thistle 1-1 Craighalbert -5/+5   WES - West Am. Cup 19-20
21/09/2019 Kilsyth 0-3 Eastfield -6/+6   WES - West Am. Cup 19-20
21/09/2019 Kirkintilloch Thistle 1-1 Red Star -6/+6   WES - West Am. Cup 19-20
21/09/2019 Lenzie Thistle 1-4 UB United -9/+9   WES - West Am. Cup 19-20
21/09/2019 Neilston Amateurs 2-3 Dirrans Athletic -4/+4   WES - West Am. Cup 19-20
21/09/2019 New Farm Loch 1-1 West Kilbride -9/+9   WES - West Am. Cup 19-20
21/09/2019 Newlands 2-2 Lochgilphead Red Star +7/-7   WES - West Am. Cup 19-20
21/09/2019 Newshot 2-2 Port Glasgow Amateurs -3/+3   WES - West Am. Cup 19-20
21/09/2019 Nico's United 10-0 Langcraigs +2/-2   WES - West Am. Cup 19-20
21/09/2019 North Kelvin United 1-8 Rhu -2/+2   WES - West Am. Cup 19-20
21/09/2019 Oban Saints 1-2 Inverclyde -13/+13   WES - West Am. Cup 19-20
21/09/2019 Parkhall 2-2 Largs Thistle Amateurs -8/+8   WES - West Am. Cup 19-20
21/09/2019 Port Glasgow Athletic 5-2 Bonnyton Thistle Amateurs +18/-18   WES - West Am. Cup 19-20
21/09/2019 Port Glasgow United 8-2 Glenburn +45/-45   WES - West Am. Cup 19-20
21/09/2019 Rosehill United 1-2 East Dunbartonshire +8/-8   WES - West Am. Cup 19-20
21/09/2019 Royalle Madrid 0-3 Moorlands {OLD} -12/+12   WES - West Am. Cup 19-20
21/09/2019 Saint Conval's 1-2 Glasgow Harp +10/-10   WES - West Am. Cup 19-20
21/09/2019 Saint Patrick's FP 13-0 Blantyre +1/-1   WES - West Am. Cup 19-20
21/09/2019 Saint Peter's 3-4 Catrine -1/+1   WES - West Am. Cup 19-20
21/09/2019 Saint Thomas 1-1 Dunoon +13/-13   WES - West Am. Cup 19-20
21/09/2019 Shawbridge 5-2 Blackthorn Rovers +11/-11   WES - West Am. Cup 19-20
21/09/2019 Shotts Bon Accord Amateurs 0-3 Thorn Athletic +3/-3   WES - West Am. Cup 19-20
21/09/2019 Stewarton United 6-0 Southside United +4/-4   WES - West Am. Cup 19-20
21/09/2019 Strathclyde University 1-0 Rossvale Kelvinbridge ±0/±0   WES - West Am. Cup 19-20
21/09/2019 Symington Caledonian 5-0 Stanley Athletic +48/-48   WES - West Am. Cup 19-20
21/09/2019 Tannochside United 1-1 Port Glasgow Old Boys Union -15/+15   WES - West Am. Cup 19-20
21/09/2019 Third Lanark 3-0 Stedfast +10/-10   WES - West Am. Cup 19-20
21/09/2019 Tynecastle Amateurs 2-5 South Lochaber Thistle -17/+17   WES - West Am. Cup 19-20
21/09/2019 Uddingston 0-4 Finnart -28/+28   WES - West Am. Cup 19-20
21/09/2019 United Churches of Ayr 1-3 Greenock High School FP +3/-3   WES - West Am. Cup 19-20
21/09/2019 United Glasgow 3-3 Springburn Thistle +10/-10   WES - West Am. Cup 19-20
21/09/2019 Victoria Croftfoot 2-1 John Street -5/+5   WES - West Am. Cup 19-20
21/09/2019 Westercommon Star 0-5 Hurlford Thistle -1/+1   WES - West Am. Cup 19-20
21/09/2019 Whitletts Victoria Amateurs 9-3 MLS Leeds United +9/-9   WES - West Am. Cup 19-20
21/09/2019 Wishaw Wycombe Wanderers 5-0 Giffnock Soccer Centre Reds +1/-1   WES - West Am. Cup 19-20
14/09/2019 Dynamo East Kilbride 5-1 Troon Dundonald +35/-35   WES - West Am. Cup 19-20
14/09/2019 Galston United 3-3 Chryston -3/+3   WES - West Am. Cup 19-20
03/05/2019 Oban Saints 3-3 Bannockburn +4/-4   WES - West Am. Cup 18-19
13/04/2019 Oban Saints 2-1 Shortlees +13/-13   WES - West Am. Cup 18-19
02/04/2019 Bannockburn 6-2 Saint Patrick's FP +38/-38   WES - West Am. Cup 18-19
23/03/2019 Bannockburn 3-1 Dumbarton Academy FP +8/-8   WES - West Am. Cup 18-19
23/03/2019 Southside 0-3 Saint Patrick's FP -4/+4   WES - West Am. Cup 18-19
16/03/2019 Oban Saints 3-1 Cambria ±0/±0   WES - West Am. Cup 18-19
16/03/2019 Shortlees 3-2 Glasgow University -2/+2   WES - West Am. Cup 18-19
23/02/2019 Glasgow University Amateurs 3-0 Irvine +26/-26   WES - West Am. Cup 18-19
16/02/2019 Bannockburn 3-2 Tynecastle Amateurs -11/+11   WES - West Am. Cup 18-19
16/02/2019 Dumbarton Academy FP 3-1 Third Lanark -3/+3   WES - West Am. Cup 18-19
16/02/2019 East Dunbartonshire 1-5 Shortlees -24/+24   WES - West Am. Cup 18-19
16/02/2019 Goldenhill 1-2 Cambria -20/+20   WES - West Am. Cup 18-19
16/02/2019 Harestanes 1-2 Saint Patrick's FP -11/+11   WES - West Am. Cup 18-19
16/02/2019 Oban Saints 5-2 Neilston Amateurs +3/-3   WES - West Am. Cup 18-19
16/02/2019 Southside 1-1 Crookston Castle -11/+11   WES - West Am. Cup 18-19
26/01/2019 Cambria 2-2 East Kilbride YM +7/-7   WES - West Am. Cup 18-19
26/01/2019 Colville Park 1-3 Bannockburn -26/+26   WES - West Am. Cup 18-19
26/01/2019 Hurlford 1-3 Goldenhill -9/+9   WES - West Am. Cup 18-19
26/01/2019 Neilston Amateurs 1-1 South Lochaber Thistle -4/+4   WES - West Am. Cup 18-19
26/01/2019 Strathclyde University 0-3 Harestanes -4/+4   WES - West Am. Cup 18-19
19/01/2019 Ardeer West Recreation 3-3 Dumbarton Academy FP +4/-4   WES - West Am. Cup 18-19
19/01/2019 Ardrossan Castle Rovers 0-3 Irvine -28/+28   WES - West Am. Cup 18-19
19/01/2019 Blantyre Reamonn Gormley Memorial 0-1 Shortlees +4/-4   WES - West Am. Cup 18-19
19/01/2019 Crookston Castle 3-1 Garrowhill Thistle +26/-26   WES - West Am. Cup 18-19
19/01/2019 Easthall Star 1-10 Saint Patrick's FP -11/+11   WES - West Am. Cup 18-19
19/01/2019 Kilbride Thistle 0-1 East Dunbartonshire +7/-7   WES - West Am. Cup 18-19
19/01/2019 Motherwell Thistle 0-2 Southside -24/+24   WES - West Am. Cup 18-19
19/01/2019 Oban Saints 3-1 Thorn Athletic +11/-11   WES - West Am. Cup 18-19
19/01/2019 Saint David's 2-3 Third Lanark -14/+14   WES - West Am. Cup 18-19
19/01/2019 Stewarton United 1-5 Glasgow University Amateurs -48/+48   WES - West Am. Cup 18-19
19/01/2019 Tynecastle Amateurs 2-0 Campsie Minerva +27/-27   WES - West Am. Cup 18-19
24/11/2018 Nico's United 2-5 Harestanes -15/+15   WES - West Am. Cup 18-19
24/11/2018 Quayside Thistle 1-4 Third Lanark -18/+18   WES - West Am. Cup 18-19
17/11/2018 AS Airdrie 3-3 Kilbride Thistle -12/+12   WES - West Am. Cup 18-19
17/11/2018 Auchenfoyle 1-2 South Lochaber Thistle +3/-3   WES - West Am. Cup 18-19
17/11/2018 Bannockburn 4-0 West of Scotland ±0/±0   WES - West Am. Cup 18-19
17/11/2018 Bridgewater 3-4 Easthall Star -15/+15   WES - West Am. Cup 18-19
17/11/2018 Cambria 4-0 Newton Vale +15/-15   WES - West Am. Cup 18-19
17/11/2018 Campsie Minerva 5-1 Westercommon Star +2/-2   WES - West Am. Cup 18-19
17/11/2018 Crookston Castle 3-1 Saint Mungo +29/-29   WES - West Am. Cup 18-19
17/11/2018 Dalziel High School FP 0-1 Dumbarton Academy FP +3/-3   WES - West Am. Cup 18-19
17/11/2018 Finnart 2-5 Ardeer West Recreation -23/+23   WES - West Am. Cup 18-19
17/11/2018 Glasgow University Amateurs 6-0 Finnieston Park +11/-11   WES - West Am. Cup 18-19
17/11/2018 Glenburn Miners Welfare 2-5 Strathclyde University -41/+41   WES - West Am. Cup 18-19
17/11/2018 Goldenhill 8-1 Crosshouse Waverley +6/-6   WES - West Am. Cup 18-19
17/11/2018 Hillington 3-3 Southside +6/-6   WES - West Am. Cup 18-19
17/11/2018 Holytown Colts {SSM} 1-3 Hurlford -8/+8   WES - West Am. Cup 18-19
17/11/2018 Kilsyth 0-3 Oban Saints -11/+11   WES - West Am. Cup 18-19
17/11/2018 Irvine 2-0 Broomlands -4/+4   WES - West Am. Cup 18-19
17/11/2018 Maryhill Thistle 3-3 Saint Patrick's FP +7/-7   WES - West Am. Cup 18-19
17/11/2018 Milton 0-1 Colville Park +4/-4   WES - West Am. Cup 18-19
17/11/2018 Motherwell Thistle 3-1 East Kilbride RR +11/-11   WES - West Am. Cup 18-19
17/11/2018 Neilston Amateurs 4-4 Stedfast -5/+5   WES - West Am. Cup 18-19
17/11/2018 Newshot 3-4 East Dunbartonshire ±0/±0   WES - West Am. Cup 18-19
17/11/2018 North Glasgow Colts 0-5 Garrowhill Thistle -30/+30   WES - West Am. Cup 18-19
17/11/2018 Saint David's 4-0 Craigie {AYR} +12/-12   WES - West Am. Cup 18-19
17/11/2018 Shortlees 1-0 Eastfield +6/-6   WES - West Am. Cup 18-19
17/11/2018 Southside 1-2 Ardrossan Castle Rovers -12/+12   WES - West Am. Cup 18-19
17/11/2018 Stewarton United 3-2 Drumchapel United SM +3/-3   WES - West Am. Cup 18-19
17/11/2018 Thorn Athletic 7-1 Royalle Madrid +5/-5   WES - West Am. Cup 18-19
17/11/2018 Tynecastle Amateurs 3-3 Ardencaple ±0/±0   WES - West Am. Cup 18-19
17/11/2018 UB United 3-5 Blantyre Reamonn Gormley Memorial -26/+26   WES - West Am. Cup 18-19
27/10/2018 Easthall Star 4-3 West Kilbride +7/-7   WES - West Am. Cup 18-19
27/10/2018 Kings Park Rangers 1-2 Ardencaple ±0/±0   WES - West Am. Cup 18-19
27/10/2018 Port Glasgow Old Boys Union 1-1 Campsie Minerva +14/-14   WES - West Am. Cup 18-19
27/10/2018 Saint Mungo 8-2 Lanarkshire Forest +11/-11   WES - West Am. Cup 18-19
20/10/2018 Alba Thistle 1-1 Drumchapel United SM -7/+7   WES - West Am. Cup 18-19
20/10/2018 Ardrossan Castle Rovers 5-3 Royal Union +2/-2   WES - West Am. Cup 18-19
20/10/2018 AS Airdrie 4-2 Giffnock Soccer Centre Jordanhill +2/-2   WES - West Am. Cup 18-19
20/10/2018 Bannockburn 5-0 Accies ±0/±0   WES - West Am. Cup 18-19
20/10/2018 Broomlands 5-2 Lokomotiv Glasgow +17/-17   WES - West Am. Cup 18-19
20/10/2018 Calderglen 0-8 Goldenhill -13/+13   WES - West Am. Cup 18-19
20/10/2018 Cambria 3-0 Argyle +3/-3   WES - West Am. Cup 18-19
20/10/2018 Cleland 2-8 Southside -29/+29   WES - West Am. Cup 18-19
20/10/2018 Craigie {AYR} 5-0 Craigneuk +18/-18   WES - West Am. Cup 18-19
20/10/2018 Crosshouse Waverley 3-2 Victoria Croftfoot +1/-1   WES - West Am. Cup 18-19
20/10/2018 Dalziel High School FP 6-1 Glenmuir Thistle +6/-6   WES - West Am. Cup 18-19
20/10/2018 Dumbarton Academy FP 3-0 Shawbridge ±0/±0   WES - West Am. Cup 18-19
20/10/2018 Duncanrig {SAF} 0-4 Bridgewater -2/+2   WES - West Am. Cup 18-19
20/10/2018 East Dunbartonshire 5-1 Bellfield +1/-1   WES - West Am. Cup 18-19
20/10/2018 East Kilbride FC Amateurs 2-4 South Lochaber Thistle -25/+25   WES - West Am. Cup 18-19
20/10/2018 Eastfield 2-1 Cumnock Amateurs -2/+2   WES - West Am. Cup 18-19
20/10/2018 Eddlewood Amateurs 1-5 Southside -27/+27   WES - West Am. Cup 18-19
20/10/2018 Ferguslie Star 1-10 Colville Park -6/+6   WES - West Am. Cup 18-19
20/10/2018 Finnart 8-0 Langcraigs +4/-4   WES - West Am. Cup 18-19
20/10/2018 Finnieston Park 4-2 Red Star +20/-20   WES - West Am. Cup 18-19
20/10/2018 Fordbank Star 0-9 Blantyre Reamonn Gormley Memorial -6/+6   WES - West Am. Cup 18-19
20/10/2018 Garrowhill Thistle 3-1 Glasgow Harp +22/-22   WES - West Am. Cup 18-19
20/10/2018 Giffnock North 2-3 East Kilbride YM -4/+4   WES - West Am. Cup 18-19
20/10/2018 Glasgow South 0-4 Stewarton United -19/+19   WES - West Am. Cup 18-19
20/10/2018 Glasgow University Amateurs 3-0 Cambusnethan Talbot +8/-8   WES - West Am. Cup 18-19
20/10/2018 Glenburn Miners Welfare 6-1 Anniesland ±0/±0   WES - West Am. Cup 18-19
20/10/2018 Greenock High School FP {SSM} 2-6 Quayside Thistle -28/+28   WES - West Am. Cup 18-19
20/10/2018 Harestanes 2-1 Hurlford Thistle +2/-2   WES - West Am. Cup 18-19
20/10/2018 Heathside 0-4 Auchenfoyle -13/+13   WES - West Am. Cup 18-19
20/10/2018 Helensburgh 1-2 Crookston Castle -3/+3   WES - West Am. Cup 18-19
20/10/2018 Holytown Colts {SSM} 4-2 Bridgeton Vale -1/+1   WES - West Am. Cup 18-19
20/10/2018 Hurlford 4-0 Coatdyke Congregational ±0/±0   WES - West Am. Cup 18-19
20/10/2018 Inverclyde 4-7 Ardeer West Recreation -29/+29   WES - West Am. Cup 18-19
20/10/2018 Kilbride Thistle 3-3 Chryston +8/-8   WES - West Am. Cup 18-19
20/10/2018 Kilsyth 4-3 Clydeside Athletic +5/-5   WES - West Am. Cup 18-19
20/10/2018 Irvine 3-2 East Kilbride YM {GGP} +3/-3   WES - West Am. Cup 18-19
20/10/2018 Maryhill Thistle 3-0 Barrhead Arky +4/-4   WES - West Am. Cup 18-19
20/10/2018 Mossblown Boswell 2-4 UB United ±0/±0   WES - West Am. Cup 18-19
20/10/2018 Neilston Amateurs 4-1 Port Glasgow Amateurs +15/-15   WES - West Am. Cup 18-19
20/10/2018 Newton Vale 2-0 Gartcosh United +27/-27   WES - West Am. Cup 18-19
20/10/2018 North Glasgow Colts 2-0 New Farm Loch +27/-27   WES - West Am. Cup 18-19
20/10/2018 Saint David's 8-0 Braehead {GLA} +19/-19   WES - West Am. Cup 18-19
20/10/2018 Ravenscraig 3-3 Carbrain Boys -6/+6   WES - West Am. Cup 18-19
20/10/2018 Renfrew Amateurs 2-6 Hillington -34/+34   WES - West Am. Cup 18-19
20/10/2018 Rossvale Kelvinbridge 1-6 Nico's United -18/+18   WES - West Am. Cup 18-19
20/10/2018 Royalle Madrid 1-0 Symington Caledonian -6/+6   WES - West Am. Cup 18-19
20/10/2018 Saint Joseph's 1-2 Saint Patrick's FP -2/+2   WES - West Am. Cup 18-19
20/10/2018 Shortlees 6-2 Erskine -1/+1   WES - West Am. Cup 18-19
20/10/2018 Stedfast 7-1 Arthurlie Amateurs +57/-57   WES - West Am. Cup 18-19
20/10/2018 Strathclyde University 3-0 Rutherglen +3/-3   WES - West Am. Cup 18-19
20/10/2018 Tarbolton 3-4 Newshot -20/+20   WES - West Am. Cup 18-19
20/10/2018 Third Lanark 2-0 Greenbank BB +17/-17   WES - West Am. Cup 18-19
20/10/2018 Thorn Athletic 18-0 Erskine United ±0/±0   WES - West Am. Cup 18-19
20/10/2018 Tynecastle Amateurs 6-1 Colquhoun United +15/-15   WES - West Am. Cup 18-19
20/10/2018 Uddingston 2-2 Oban Saints +8/-8   WES - West Am. Cup 18-19
20/10/2018 Westercommon Star 2-2 Clydebank AFC +4/-4   WES - West Am. Cup 18-19
20/10/2018 Westerlands A 1-2 West of Scotland -4/+4   WES - West Am. Cup 18-19
22/09/2018 Glasgow University 2-0 Crosshill Thistle -5/+5   WES - West Am. Cup 18-19
22/09/2018 Southside United 4-7 AS Airdrie -10/+10   WES - West Am. Cup 18-19
22/09/2018 Springburn Thistle 0-3 Blantyre Reamonn Gormley Memorial -4/+4   WES - West Am. Cup 18-19
22/09/2018 Tarbert 3-5 Finnieston Park +5/-5   WES - West Am. Cup 18-19
15/09/2018 Accies 3-1 Winlinton Wolves ±0/±0   WES - West Am. Cup 18-19
15/09/2018 Alba Thistle 3-1 Bengal Lancers -2/+2   WES - West Am. Cup 18-19
15/09/2018 Ardeer West Recreation 5-1 Dunoon +5/-5   WES - West Am. Cup 18-19
15/09/2018 Ardrossan Castle Rovers 6-0 Rosehill United +7/-7   WES - West Am. Cup 18-19
15/09/2018 Argyle 4-3 Milngavie Wanderers +6/-6   WES - West Am. Cup 18-19
15/09/2018 Arthurlie Amateurs 5-1 Lomond Vale +1/-1   WES - West Am. Cup 18-19
15/09/2018 Auchenfoyle 6-1 Strathclyde University {GGP} +14/-14   WES - West Am. Cup 18-19
15/09/2018 Bannockburn 14-0 Cambusnethan Colts +1/-1   WES - West Am. Cup 18-19
15/09/2018 Bargeddie 0-9 Stewarton United -1/+1   WES - West Am. Cup 18-19
15/09/2018 Bearsden 0-3 Eastfield +4/-4   WES - West Am. Cup 18-19
15/09/2018 Belleaire AFC 0-4 Ardencaple -13/+13   WES - West Am. Cup 18-19
15/09/2018 Bishopton 2-3 Harestanes +11/-11   WES - West Am. Cup 18-19
15/09/2018 Blackthorn Rovers 1-2 Tynecastle Amateurs -10/+10   WES - West Am. Cup 18-19
15/09/2018 Blochairn Star 3-1 Largs Thistle Amateurs -3/+3   WES - West Am. Cup 18-19
15/09/2018 Bridgend 2-4 Greenbank BB -2/+2   WES - West Am. Cup 18-19
15/09/2018 Broomlands 3-1 Moorpark Athletic +6/-6   WES - West Am. Cup 18-19
15/09/2018 Calderglen 2-0 Mauchline United +12/-12   WES - West Am. Cup 18-19
15/09/2018 Cambusnethan Talbot 4-0 Huntershill +24/-24   WES - West Am. Cup 18-19
15/09/2018 Campsie Minerva 4-1 Glasgow Medics -2/+2   WES - West Am. Cup 18-19
15/09/2018 Carbrain Boys 5-0 Southside White Cart +26/-26   WES - West Am. Cup 18-19
15/09/2018 Castlemilk Old Boys Club 1-2 Third Lanark -18/+18   WES - West Am. Cup 18-19
15/09/2018 Catrine 3-4 Clydebank AFC -9/+9   WES - West Am. Cup 18-19
15/09/2018 Claremont 1-1 Bellfield +1/-1   WES - West Am. Cup 18-19
15/09/2018 Cleland 5-2 Weir Recreation +7/-7   WES - West Am. Cup 18-19
15/09/2018 Clydeside Athletic 5-2 Boswell -1/+1   WES - West Am. Cup 18-19
15/09/2018 Coatdyke Congregational 2-0 Woodside {GLA} +29/-29   WES - West Am. Cup 18-19
15/09/2018 Colquhoun United 5-1 South Glasgow +19/-19   WES - West Am. Cup 18-19
15/09/2018 Craigie {AYR} 6-0 Baillieston +16/-16   WES - West Am. Cup 18-19
15/09/2018 Crookston Castle 4-4 Woodhead -7/+7   WES - West Am. Cup 18-19
15/09/2018 Dalry 4-6 Helensburgh -26/+26   WES - West Am. Cup 18-19
15/09/2018 Dalziel High School FP 2-0 Parkhall +5/-5   WES - West Am. Cup 18-19
15/09/2018 Darvel Victoria 0-5 Red Star -3/+3   WES - West Am. Cup 18-19
15/09/2018 Dirrans Athletic 1-1 Saint Patrick's FP +8/-8   WES - West Am. Cup 18-19
15/09/2018 Drongan United 1-1 Glasgow Harp +8/-8   WES - West Am. Cup 18-19
15/09/2018 Drumchapel United 1-1 UB United -4/+4   WES - West Am. Cup 18-19
15/09/2018 Drumchapel United SM 3-2 Strathclyde University {GSM} -12/+12   WES - West Am. Cup 18-19
15/09/2018 Dumbarton Amateurs 1-5 Finnart -7/+7   WES - West Am. Cup 18-19
15/09/2018 Eaglesham 1-2 Glenmuir Thistle -23/+23   WES - West Am. Cup 18-19
15/09/2018 East Dunbartonshire 2-2 Drumchapel +4/-4   WES - West Am. Cup 18-19
15/09/2018 East Kilbride YM {GGP} 6-3 Barrhill -2/+2   WES - West Am. Cup 18-19
15/09/2018 Easthall Star 4-1 Dean Fenwick Thistle +5/-5   WES - West Am. Cup 18-19
15/09/2018 Eastwood Parkmount 0-5 Mossblown Boswell -38/+38   WES - West Am. Cup 18-19
15/09/2018 Eddlewood Amateurs 3-0 Onthank ±0/±0   WES - West Am. Cup 18-19
15/09/2018 Edusport Academy Amateurs 2-3 Saint Mungo -6/+6   WES - West Am. Cup 18-19
15/09/2018 Erskine 5-3 Moorlands {OLD} +24/-24   WES - West Am. Cup 18-19
15/09/2018 Erskine United 3-3 North Kelvin United ±0/±0   WES - West Am. Cup 18-19
15/09/2018 FC Clydebank 1-5 South Lochaber Thistle -22/+22   WES - West Am. Cup 18-19
15/09/2018 Garrowhill Thistle 5-0 Viewfield Rovers +7/-7   WES - West Am. Cup 18-19
15/09/2018 Giffnock Soccer Centre 1-4 Royal Union -37/+37   WES - West Am. Cup 18-19
15/09/2018 Glasgow Islay 0-3 Gartcosh United -1/+1   WES - West Am. Cup 18-19
15/09/2018 Glasgow South 5-4 Petershall Villa -8/+8   WES - West Am. Cup 18-19
15/09/2018 Glenburn 3-4 Rutherglen -12/+12   WES - West Am. Cup 18-19
15/09/2018 Glenburn Miners Welfare 8-1 Blantyre +2/-2   WES - West Am. Cup 18-19
15/09/2018 Carlton YMCA 2-6 West Kilbride -6/+6   WES - West Am. Cup 18-19
15/09/2018 Glynhill Moorcroft 2-2 Kilsyth -7/+7   WES - West Am. Cup 18-19
15/09/2018 Gryffe Thistle 4-8 Stedfast -13/+13   WES - West Am. Cup 18-19
15/09/2018 Hampden 3-6 Kings Park Rangers -26/+26   WES - West Am. Cup 18-19
15/09/2018 Hillington 7-1 Cardross +5/-5   WES - West Am. Cup 18-19
15/09/2018 Holytown Colts 0-3 Westerlands A -21/+21   WES - West Am. Cup 18-19
15/09/2018 Houston United 1-1 Craigneuk -10/+10   WES - West Am. Cup 18-19
15/09/2018 Hurlford Thistle 5-2 Galston United +2/-2   WES - West Am. Cup 18-19
15/09/2018 Inverclyde 1-0 Troon Dundonald -7/+7   WES - West Am. Cup 18-19
15/09/2018 John Street 1-2 Braehead {GLA} ±0/±0   WES - West Am. Cup 18-19
15/09/2018 Kilmarnock Amateurs 2-3 Langcraigs -21/+21   WES - West Am. Cup 18-19
15/09/2018 Irvine 3-0 Barony of Blackhall +1/-1   WES - West Am. Cup 18-19
15/09/2018 Kirkintilloch Rob Roy Amateurs 1-4 East Kilbride RR -2/+2   WES - West Am. Cup 18-19
15/09/2018 Kirkintilloch Thistle 0-0 Hurlford ±0/±0   WES - West Am. Cup 18-19
15/09/2018 Lanarkshire Forest 3-2 BSC Glasgow Amateurs -10/+10   WES - West Am. Cup 18-19
15/09/2018 Lochgilphead Red Star 0-3 Uddingston -27/+27   WES - West Am. Cup 18-19
15/09/2018 Lokomotiv Glasgow 7-1 Glenvale {PAI} +15/-15   WES - West Am. Cup 18-19
15/09/2018 MLS Leeds United 0-8 East Kilbride YM -1/+1   WES - West Am. Cup 18-19
15/09/2018 Newlands 1-8 Motherwell Thistle -12/+12   WES - West Am. Cup 18-19
15/09/2018 Wishaw Rangers 0-3 Port Glasgow Old Boys Union -44/+44   WES - West Am. Cup 18-19
15/09/2018 Newshot 2-1 Beith Amateurs -4/+4   WES - West Am. Cup 18-19
15/09/2018 Newton Vale 3-0 Uddingston Anvil +26/-26   WES - West Am. Cup 18-19
15/09/2018 Nico's United 12-0 Minishant +5/-5   WES - West Am. Cup 18-19
15/09/2018 North Glasgow Colts 4-3 Greenock High School FP +11/-11   WES - West Am. Cup 18-19
15/09/2018 Ochiltree Community 1-2 Heathside -16/+16   WES - West Am. Cup 18-19
15/09/2018 Paisley 1-5 Neilston Amateurs -11/+11   WES - West Am. Cup 18-19
15/09/2018 Saint David's 4-0 Lenzie Thistle +9/-9   WES - West Am. Cup 18-19
15/09/2018 Port Glasgow Athletic 2-6 Giffnock North -10/+10   WES - West Am. Cup 18-19
15/09/2018 Port Glasgow Celtic 1-8 Symington Caledonian -66/+66   WES - West Am. Cup 18-19
15/09/2018 Port Glasgow United 2-3 Holytown Colts {SSM} -6/+6   WES - West Am. Cup 18-19
15/09/2018 Renfrew Amateurs 9-2 Eastwood Parkmount B +8/-8   WES - West Am. Cup 18-19
15/09/2018 Rhu 1-3 Chryston -10/+10   WES - West Am. Cup 18-19
15/09/2018 Rothesay Brandane 1-7 Kilbride Thistle -35/+35   WES - West Am. Cup 18-19
15/09/2018 Saint Joseph's 2-1 Wishaw High School FP +9/-9   WES - West Am. Cup 18-19
15/09/2018 Shawbridge 2-0 Condorrat -2/+2   WES - West Am. Cup 18-19
15/09/2018 Shortlees 9-2 Busby +3/-3   WES - West Am. Cup 18-19
15/09/2018 Singer 2-4 Greenock High School FP {SSM} -31/+31   WES - West Am. Cup 18-19
15/09/2018 Southside 5-0 Fullarton Irvine -1/+1   WES - West Am. Cup 18-19
15/09/2018 Southside 2-2 Kilmarnock United -9/+9   WES - West Am. Cup 18-19
15/09/2018 Strathclyde University 5-2 Gourock Athletic +6/-6   WES - West Am. Cup 18-19
15/09/2018 Tarbolton 4-0 Campsie ±0/±0   WES - West Am. Cup 18-19
15/09/2018 Thorn Athletic 5-0 Dal Riata ±0/±0   WES - West Am. Cup 18-19
15/09/2018 United Churches of Ayr 1-5 Maryhill Thistle -3/+3   WES - West Am. Cup 18-19
15/09/2018 United Clydebank Supporters 1-5 New Farm Loch ±0/±0   WES - West Am. Cup 18-19
15/09/2018 Victoria Croftfoot 3-1 Whitletts Victoria Amateurs +7/-7   WES - West Am. Cup 18-19
15/09/2018 West of Scotland 3-0 Milngavie +10/-10   WES - West Am. Cup 18-19
15/09/2018 Westercommon Star 6-1 Glasgow Ansar +7/-7   WES - West Am. Cup 18-19
15/09/2018 Westerlands 2-4 Goldenhill -4/+4   WES - West Am. Cup 18-19
15/09/2018 Wishaw Wycombe Wanderers 0-1 Milton -4/+4   WES - West Am. Cup 18-19
15/09/2018 Yoker United 2-5 Cumnock Amateurs -11/+11   WES - West Am. Cup 18-19
14/09/2018 Cambria 3-0 Villa Park ±0/±0   WES - West Am. Cup 18-19
08/09/2018 Duncanrig {SAF} 2-0 Gartcairn Amateurs ±0/±0   WES - West Am. Cup 18-19
04/05/2018 UB United 0-1 Colville Park +6/-6   WES - West Am. Cup 17-18
18/04/2018 Colville Park 3-0 Southside +3/-3   WES - West Am. Cup 17-18
16/04/2018 Saint Joseph's 1-3 UB United -19/+19   WES - West Am. Cup 17-18
24/03/2018 Colville Park 4-0 Alba Thistle +10/-10   WES - West Am. Cup 17-18
17/03/2018 Dumbarton Academy FP 1-1 Saint Joseph's -4/+4   WES - West Am. Cup 17-18
17/03/2018 Southside 0-0 Hurlford Thistle +6/-6   WES - West Am. Cup 17-18
17/03/2018 UB United 5-4 Shortlees +11/-11   WES - West Am. Cup 17-18
10/03/2018 Easthall Star 2-10 Southside -36/+36   WES - West Am. Cup 17-18
24/02/2018 Dumbarton Academy FP 2-1 Goldenhill +4/-4   WES - West Am. Cup 17-18
24/02/2018 Hurlford Thistle 2-1 Wishaw Wycombe Wanderers -8/+8   WES - West Am. Cup 17-18
24/02/2018 Saint Joseph's 5-1 Harestanes +33/-33   WES - West Am. Cup 17-18
24/02/2018 UB United 5-0 Maryhill Black Star +13/-13   WES - West Am. Cup 17-18
17/02/2018 Ardrossan Castle Rovers 0-1 Maryhill Black Star -14/+14   WES - West Am. Cup 17-18
17/02/2018 Garrowhill Thistle 1-3 Alba Thistle -7/+7   WES - West Am. Cup 17-18
17/02/2018 Saint Patrick's FP 1-3 Colville Park -11/+11   WES - West Am. Cup 17-18
17/02/2018 Shortlees 4-2 Oban Saints +5/-5   WES - West Am. Cup 17-18
10/02/2018 Alba Thistle 1-0 Southside United -10/+10   WES - West Am. Cup 17-18
10/02/2018 Dumbarton Academy FP 2-1 Uddingston Anvil -3/+3   WES - West Am. Cup 17-18
10/02/2018 Oban Saints 8-0 Woodhall Thistle +10/-10   WES - West Am. Cup 17-18
10/02/2018 Shortlees 7-1 Milton +14/-14   WES - West Am. Cup 17-18
27/01/2018 Colville Park 4-0 East Kilbride Amateurs +3/-3   WES - West Am. Cup 17-18
27/01/2018 Easthall Star 4-1 Glynhill Moorcroft +26/-26   WES - West Am. Cup 17-18
27/01/2018 Garrowhill Thistle 2-1 Motherwell Thistle +8/-8   WES - West Am. Cup 17-18
27/01/2018 Harestanes 3-3 Uddingston -12/+12   WES - West Am. Cup 17-18
27/01/2018 Hurlford Thistle 2-0 Dalziel High School FP -3/+3   WES - West Am. Cup 17-18
27/01/2018 Saint Joseph's 4-3 Westercommon Star -10/+10   WES - West Am. Cup 17-18
27/01/2018 Saint Patrick's FP 2-0 Ardeer West Recreation +1/-1   WES - West Am. Cup 17-18
27/01/2018 Southside 6-3 Rothesay Brandane -3/+3   WES - West Am. Cup 17-18
27/01/2018 West Kilbride 0-4 UB United -20/+20   WES - West Am. Cup 17-18
27/01/2018 Wishaw Wycombe Wanderers 4-0 Barrhill +2/-2   WES - West Am. Cup 17-18
27/01/2018 Yoker United 3-5 Goldenhill -4/+4   WES - West Am. Cup 17-18
06/01/2018 Southside United 2-1 FC Clydebank +3/-3   WES - West Am. Cup 17-18
09/12/2017 Campsie Minerva 3-4 Alba Thistle +3/-3   WES - West Am. Cup 17-18
18/11/2017 Ardrossan Castle Rovers 5-4 Glasgow South ±0/±0   WES - West Am. Cup 17-18
18/11/2017 Bridgewater 1-3 Wishaw Wycombe Wanderers -21/+21   WES - West Am. Cup 17-18
18/11/2017 Cambria {GGP} 2-3 Garrowhill Thistle +7/-7   WES - West Am. Cup 17-18
18/11/2017 Catrine 2-5 Harestanes -1/+1   WES - West Am. Cup 17-18
18/11/2017 Colville Park 4-1 Milngavie Wanderers -3/+3   WES - West Am. Cup 17-18
18/11/2017 Dean Fenwick Thistle 2-3 West Kilbride +2/-2   WES - West Am. Cup 17-18
18/11/2017 Dirrans Athletic 1-1 Barrhill -13/+13   WES - West Am. Cup 17-18
18/11/2017 Dumbarton Academy FP 8-1 Bridgeton Vale +1/-1   WES - West Am. Cup 17-18
18/11/2017 East Kilbride Amateurs 2-1 Bannockburn +14/-14   WES - West Am. Cup 17-18
18/11/2017 East Kilbride RR 3-6 Hurlford Thistle -11/+11   WES - West Am. Cup 17-18
18/11/2017 East Kilbride YM 2-3 Southside -16/+16   WES - West Am. Cup 17-18
18/11/2017 Red Star 2-2 Oban Saints +8/-8   WES - West Am. Cup 17-18
18/11/2017 Galston United 1-8 Shortlees -15/+15   WES - West Am. Cup 17-18
18/11/2017 Glasgow Island 0-2 Yoker United -14/+14   WES - West Am. Cup 17-18
18/11/2017 Glynhill Moorcroft 6-2 King's Church +4/-4   WES - West Am. Cup 17-18
18/11/2017 Goldenhill 2-1 Eaglesham -7/+7   WES - West Am. Cup 17-18
18/11/2017 Kilsyth 1-3 Uddingston Anvil -13/+13   WES - West Am. Cup 17-18
18/11/2017 Milton 1-1 Southside -2/+2   WES - West Am. Cup 17-18
18/11/2017 Motherwell Thistle 6-2 Port Glasgow Amateurs +7/-7   WES - West Am. Cup 17-18
18/11/2017 New Farm Loch 2-7 Saint Patrick's FP -22/+22   WES - West Am. Cup 17-18
18/11/2017 Plains 1-4 Easthall Star -23/+23   WES - West Am. Cup 17-18
18/11/2017 Rothesay Brandane 3-2 Chryston +20/-20   WES - West Am. Cup 17-18
18/11/2017 Saint Joseph's 4-1 Cumnock Amateurs +18/-18   WES - West Am. Cup 17-18
18/11/2017 Stedfast 2-3 Westercommon Star -18/+18   WES - West Am. Cup 17-18
18/11/2017 Strathclyde University 4-4 Ardeer West Recreation ±0/±0   WES - West Am. Cup 17-18
18/11/2017 UB United 8-2 Giffnock North +23/-23   WES - West Am. Cup 17-18
18/11/2017 Uddingston 3-2 Glasgow Harp +13/-13   WES - West Am. Cup 17-18
18/11/2017 Whitletts Victoria Amateurs 1-2 Maryhill Black Star +3/-3   WES - West Am. Cup 17-18
18/11/2017 Woodhall Thistle 3-1 Stanley Athletic +2/-2   WES - West Am. Cup 17-18
18/11/2017 Woodside {GLA} 0-14 Dalziel High School FP -63/+63   WES - West Am. Cup 17-18
11/11/2017 Rosehill Star 1-7 FC Clydebank -26/+26   WES - West Am. Cup 17-18
28/10/2017 Beith Amateurs 2-5 Woodside {GLA} -22/+22   WES - West Am. Cup 17-18
28/10/2017 East Kilbride RR 1-1 Helensburgh -13/+13   WES - West Am. Cup 17-18
28/10/2017 Giffnock North 3-1 Maryhill Thistle +15/-15   WES - West Am. Cup 17-18
28/10/2017 Milngavie Wanderers 3-1 Quayside Thistle +6/-6   WES - West Am. Cup 17-18
28/10/2017 West Kilbride 2-1 Ravenscraig -3/+3   WES - West Am. Cup 17-18
28/10/2017 Westercommon Star 7-1 Westcliff +16/-16   WES - West Am. Cup 17-18
21/10/2017 Barrhead Arky 1-2 Colville Park +8/-8   WES - West Am. Cup 17-18
21/10/2017 Chryston 3-0 Craigneuk +4/-4   WES - West Am. Cup 17-18
21/10/2017 Dumbarton Academy FP 6-2 AS Airdrie +8/-8   WES - West Am. Cup 17-18
21/10/2017 Rhu 2-4 Barrhill -31/+31   WES - West Am. Cup 17-18
21/10/2017 Rossvale Amateurs 1-7 Saint Patrick's FP -4/+4   WES - West Am. Cup 17-18
21/10/2017 Symington Caledonian 1-2 Cambria {GGP} -11/+11   WES - West Am. Cup 17-18
21/10/2017 United Churches of Ayr 2-4 Port Glasgow Amateurs -6/+6   WES - West Am. Cup 17-18
14/10/2017 Alba Thistle 2-0 Wishaw High School FP +11/-11   WES - West Am. Cup 17-18
14/10/2017 Ardrossan Castle Rovers 2-1 Eastwood Parkmount -9/+9   WES - West Am. Cup 17-18
14/10/2017 Bannockburn 5-2 Duntocher Hibs -3/+3   WES - West Am. Cup 17-18
14/10/2017 Barony of Blackhall 1-3 Dean Fenwick Thistle -18/+18   WES - West Am. Cup 17-18
14/10/2017 Braehead {GLA} 0-4 Oban Saints -10/+10   WES - West Am. Cup 17-18
14/10/2017 Catrine 3-2 Irvine +12/-12   WES - West Am. Cup 17-18
14/10/2017 Crosshill Thistle 0-4 New Farm Loch -9/+9   WES - West Am. Cup 17-18
14/10/2017 Crosshouse Waverley 3-5 Campsie Minerva -10/+10   WES - West Am. Cup 17-18
14/10/2017 Cumbernauld Colts Amateurs 0-1 Dalziel High School FP +3/-3   WES - West Am. Cup 17-18
14/10/2017 Cumnock Amateurs 2-0 Kirkintilloch Rob Roy Amateurs -7/+7   WES - West Am. Cup 17-18
14/10/2017 Dailly 1-2 Goldenhill -2/+2   WES - West Am. Cup 17-18
14/10/2017 Dirrans Athletic 6-0 Glasgow Elim ±0/±0   WES - West Am. Cup 17-18
14/10/2017 East Dunbartonshire 0-0 Harestanes +3/-3   WES - West Am. Cup 17-18
14/10/2017 East Kilbride YM 7-4 Hillwood -2/+2   WES - West Am. Cup 17-18
14/10/2017 Easthall Star 2-1 Eastfield +18/-18   WES - West Am. Cup 17-18
14/10/2017 Red Star 1-1 Balmore -1/+1   WES - West Am. Cup 17-18
14/10/2017 Ferguslie Star 3-4 Strathclyde University -4/+4   WES - West Am. Cup 17-18
14/10/2017 Firhill United 0-9 Shortlees -6/+6   WES - West Am. Cup 17-18
14/10/2017 Galston United 4-3 Giffnock Soccer Centre Jordanhill -1/+1   WES - West Am. Cup 17-18
14/10/2017 Garrowhill Thistle 6-1 Blantyre +2/-2   WES - West Am. Cup 17-18
14/10/2017 Glasgow Harp 1-0 Blantyre Celtic +4/-4   WES - West Am. Cup 17-18
14/10/2017 Glenburn Miners Welfare 4-6 Motherwell Thistle -22/+22   WES - West Am. Cup 17-18
14/10/2017 Greenbank BB 2-3 Southside -6/+6   WES - West Am. Cup 17-18
14/10/2017 Hampden 1-1 Bridgeton Vale -5/+5   WES - West Am. Cup 17-18
14/10/2017 Hurlford 2-4 Southside United -31/+31   WES - West Am. Cup 17-18
14/10/2017 Inverclyde 0-4 Hurlford Thistle -16/+16   WES - West Am. Cup 17-18
14/10/2017 Kilsyth 3-1 Barshaw +1/-1   WES - West Am. Cup 17-18
14/10/2017 King's Church 3-0 Mauchline United +22/-22   WES - West Am. Cup 17-18
14/10/2017 Lenzie Thistle 1-2 Bridgewater -3/+3   WES - West Am. Cup 17-18
14/10/2017 Maryhill Black Star 9-0 Campsie +9/-9   WES - West Am. Cup 17-18
14/10/2017 MLS Leeds United 0-7 Glasgow Island -6/+6   WES - West Am. Cup 17-18
14/10/2017 Newshot 1-1 Ardeer West Recreation +2/-2   WES - West Am. Cup 17-18
14/10/2017 Petershall Villa 0-6 Glasgow South -16/+16   WES - West Am. Cup 17-18
14/10/2017 Plains 4-2 Weir Recreation +2/-2   WES - West Am. Cup 17-18
14/10/2017 Port Glasgow Celtic 2-3 Milton +7/-7   WES - West Am. Cup 17-18
14/10/2017 Rosehill United 1-2 Yoker United +5/-5   WES - West Am. Cup 17-18
14/10/2017 Rothesay Brandane 3-2 Springburn Thistle +3/-3   WES - West Am. Cup 17-18
14/10/2017 Saint Joseph's 4-0 Saint Mungo +13/-13   WES - West Am. Cup 17-18
14/10/2017 Shawbridge 2-3 Uddingston -7/+7   WES - West Am. Cup 17-18
14/10/2017 Singer 2-3 Glynhill Moorcroft -11/+11   WES - West Am. Cup 17-18
14/10/2017 Southside 2-2 Cambusnethan Talbot -11/+11   WES - West Am. Cup 17-18
14/10/2017 Stanley Athletic 3-1 Kelvinbridge +20/-20   WES - West Am. Cup 17-18
14/10/2017 Troon Dundonald 0-3 East Kilbride Amateurs -13/+13   WES - West Am. Cup 17-18
14/10/2017 Tynecastle Amateurs 2-3 Eaglesham -3/+3   WES - West Am. Cup 17-18
14/10/2017 UB United 4-3 Blantyre Soccer Academy -9/+9   WES - West Am. Cup 17-18
14/10/2017 Uddingston Anvil 6-0 Stewarton United +36/-36   WES - West Am. Cup 17-18
14/10/2017 Whitletts Victoria Amateurs 4-3 Clydeside Athletic +14/-14   WES - West Am. Cup 17-18
14/10/2017 Wishaw Wycombe Wanderers 3-0 Cambria +20/-20   WES - West Am. Cup 17-18
14/10/2017 Woodhall Thistle 5-2 Ochiltree Community -2/+2   WES - West Am. Cup 17-18
21/09/2017 Wishaw High School FP 4-2 Lanarkshire Forest -6/+6   WES - West Am. Cup 17-18
16/09/2017 Ardeer West Recreation 7-1 Crookston Castle +6/-6   WES - West Am. Cup 17-18
16/09/2017 Argyle 0-7 Dirrans Athletic -33/+33   WES - West Am. Cup 17-18
16/09/2017 Arthurlie Amateurs 2-2 Duntocher Hibs -11/+11   WES - West Am. Cup 17-18
16/09/2017 Balmore 2-1 Kirkintilloch Thistle +2/-2   WES - West Am. Cup 17-18
16/09/2017 Barrhead Arky 8-5 Port Glasgow United +5/-5   WES - West Am. Cup 17-18
16/09/2017 Barshaw 2-2 Port Glasgow Old Boys Union -13/+13   WES - West Am. Cup 17-18
16/09/2017 Beith Amateurs 2-2 Hillington -2/+2   WES - West Am. Cup 17-18
16/09/2017 Beith Meadowside 0-13 Dumbarton Academy FP -1/+1   WES - West Am. Cup 17-18
16/09/2017 Bengal Lancers 1-4 Barony of Blackhall -41/+41   WES - West Am. Cup 17-18
16/09/2017 Boswell 1-2 Cambria {GGP} -12/+12   WES - West Am. Cup 17-18
16/09/2017 Braehead {GLA} 4-3 Darvel Victoria -10/+10   WES - West Am. Cup 17-18
16/09/2017 Bridgend 0-11 Cumnock Amateurs -16/+16   WES - West Am. Cup 17-18
16/09/2017 Bridgeton Vale 1-0 Finnieston Park +13/-13   WES - West Am. Cup 17-18
16/09/2017 Burnbank Thistle 1-5 Bridgewater -9/+9   WES - West Am. Cup 17-18
16/09/2017 Busby 1-7 Barrhill -54/+54   WES - West Am. Cup 17-18
16/09/2017 Cambusnethan Talbot 5-1 Colquhoun United +5/-5   WES - West Am. Cup 17-18
16/09/2017 Campsie 2-1 Hamilton Wanderers -4/+4   WES - West Am. Cup 17-18
16/09/2017 Campsie Minerva 2-1 Kilmarnock Amateurs -7/+7   WES - West Am. Cup 17-18
16/09/2017 Carbrain Boys 1-3 Troon Dundonald -14/+14   WES - West Am. Cup 17-18
16/09/2017 Cardross 1-4 Petershall Villa -12/+12   WES - West Am. Cup 17-18
16/09/2017 Cartsbridge Evangelical Church 0-8 Alba Thistle -4/+4   WES - West Am. Cup 17-18
16/09/2017 Castlemilk Old Boys Club 0-3 Blantyre Soccer Academy -41/+41   WES - West Am. Cup 17-18
16/09/2017 Chryston 7-2 Glenburn +12/-12   WES - West Am. Cup 17-18
16/09/2017 Clydebank AFC 1-3 Bannockburn +3/-3   WES - West Am. Cup 17-18
16/09/2017 Clydeside Athletic 10-0 Bellfield +16/-16   WES - West Am. Cup 17-18
16/09/2017 Coatdyke Congregational 1-3 AS Airdrie +3/-3   WES - West Am. Cup 17-18
16/09/2017 Craigie {AYR} 2-3 Wishaw High School FP +3/-3   WES - West Am. Cup 17-18
16/09/2017 Craigneuk 5-3 Arden -4/+4   WES - West Am. Cup 17-18
16/09/2017 Crosshouse Waverley 3-1 Erskine +7/-7   WES - West Am. Cup 17-18
16/09/2017 Crown Athletic 3-8 Woodhall Thistle -3/+3   WES - West Am. Cup 17-18
16/09/2017 Cumbernauld Colts Amateurs {WOS} 0-6 Catrine -35/+35   WES - West Am. Cup 17-18
16/09/2017 Dailly 6-0 Auchenfoyle +3/-3   WES - West Am. Cup 17-18
16/09/2017 Dal Riata 0-2 Blantyre -16/+16   WES - West Am. Cup 17-18
16/09/2017 Dalziel High School FP 4-0 Holytown Colts {SSM} +7/-7   WES - West Am. Cup 17-18
16/09/2017 Dean Fenwick Thistle 2-2 Dalry -1/+1   WES - West Am. Cup 17-18
16/09/2017 Drumchapel 3-3 Giffnock North -9/+9   WES - West Am. Cup 17-18
16/09/2017 Drumchapel Colts 1-3 Milton ±0/±0   WES - West Am. Cup 17-18
16/09/2017 Dynamo East Kilbride 0-4 Wishaw Wycombe Wanderers -13/+13   WES - West Am. Cup 17-18
16/09/2017 Eaglesham 2-2 Belleaire AFC -13/+13   WES - West Am. Cup 17-18
16/09/2017 East Dunbartonshire 4-0 Drongan United +7/-7   WES - West Am. Cup 17-18
16/09/2017 East Kilbride Amateurs 8-0 Condorrat +3/-3   WES - West Am. Cup 17-18
16/09/2017 East Kilbride FC Amateurs 2-3 Hillwood -18/+18   WES - West Am. Cup 17-18
16/09/2017 East Kilbride RR 9-1 Harestanes United +6/-6   WES - West Am. Cup 17-18
16/09/2017 East Kilbride YM 6-0 Tannahill ±0/±0   WES - West Am. Cup 17-18
16/09/2017 East Kilbride YM {GGP} 1-2 Uddingston Anvil -4/+4   WES - West Am. Cup 17-18
16/09/2017 Eastfield 10-1 Wishaw Rangers +3/-3   WES - West Am. Cup 17-18
16/09/2017 Eastwood Parkmount B 1-7 Red Star -8/+8   WES - West Am. Cup 17-18
16/09/2017 Eddlewood Amateurs 3-3 Tynecastle Amateurs -6/+6   WES - West Am. Cup 17-18
16/09/2017 Erskine United 0-9 Rossvale Amateurs -4/+4   WES - West Am. Cup 17-18
16/09/2017 Gartcairn Amateurs 1-7 Maryhill Black Star -1/+1   WES - West Am. Cup 17-18
16/09/2017 Giffnock Soccer Centre Jordanhill 3-0 Greenock High School FP +29/-29   WES - West Am. Cup 17-18
16/09/2017 Glasgow Harp 11-0 Glenvale {STI} +1/-1   WES - West Am. Cup 17-18
16/09/2017 Glasgow South 5-3 Neilston Amateurs +6/-6   WES - West Am. Cup 17-18
16/09/2017 Glenburn Miners Welfare 13-2 Carluke +6/-6   WES - West Am. Cup 17-18
16/09/2017 Glenmuir Thistle 0-3 Shortlees +3/-3   WES - West Am. Cup 17-18
16/09/2017 Carlton YMCA 0-10 Yoker United -11/+11   WES - West Am. Cup 17-18
16/09/2017 Glynhill Moorcroft 5-0 Millbeg +1/-1   WES - West Am. Cup 17-18
16/09/2017 Goldenhill 5-0 Tarbolton +14/-14   WES - West Am. Cup 17-18
16/09/2017 Gourock Athletic 0-2 Glasgow Elim -34/+34   WES - West Am. Cup 17-18
16/09/2017 Greater Glasgow 2-3 FC Clydebank +7/-7   WES - West Am. Cup 17-18
16/09/2017 Gryffe Thistle 1-3 Eastwood Parkmount -18/+18   WES - West Am. Cup 17-18
16/09/2017 Harestanes 7-0 Glasgow Islay +3/-3   WES - West Am. Cup 17-18
16/09/2017 Heathside 2-5 Weir Recreation -3/+3   WES - West Am. Cup 17-18
16/09/2017 Helensburgh 6-2 United Clydebank Supporters +9/-9   WES - West Am. Cup 17-18
16/09/2017 Hurlford 4-2 Renfrew Amateurs -2/+2   WES - West Am. Cup 17-18
16/09/2017 Hurlford Thistle 14-0 Mearns Churches ±0/±0   WES - West Am. Cup 17-18
16/09/2017 Inverclyde 6-1 Baillieston +8/-8   WES - West Am. Cup 17-18
16/09/2017 John Street 3-4 Easthall Star +2/-2   WES - West Am. Cup 17-18
16/09/2017 Kelvinbridge 5-1 Westerlands A +11/-11   WES - West Am. Cup 17-18
16/09/2017 Kilsyth 9-0 Broomlands +13/-13   WES - West Am. Cup 17-18
16/09/2017 King's Church 1-1 East Kilbride Thistle Colts +5/-5   WES - West Am. Cup 17-18
16/09/2017 Kirkintilloch Rob Roy Amateurs 5-1 Carrick +33/-33   WES - West Am. Cup 17-18
16/09/2017 Langcraigs 1-4 Crosshill Thistle -10/+10   WES - West Am. Cup 17-18
16/09/2017 Lenzie Thistle 4-1 Glasgow University +33/-33   WES - West Am. Cup 17-18
16/09/2017 Lochgilphead Red Star 1-5 Maryhill Thistle -14/+14   WES - West Am. Cup 17-18
16/09/2017 Mauchline United 5-0 Cleland +29/-29   WES - West Am. Cup 17-18
16/09/2017 Mill United 0-3 Garrowhill Thistle +1/-1   WES - West Am. Cup 17-18
16/09/2017 Milngavie Wanderers 9-2 Rannoch +2/-2   WES - West Am. Cup 17-18
16/09/2017 Minishant 3-6 Ardrossan Castle Rovers -4/+4   WES - West Am. Cup 17-18
16/09/2017 MLS Leeds United 5-5 Possil YM +13/-13   WES - West Am. Cup 17-18
16/09/2017 Motherwell Thistle 1-0 Onthank -11/+11   WES - West Am. Cup 17-18
16/09/2017 Muirton 3-4 Ravenscraig -1/+1   WES - West Am. Cup 17-18
16/09/2017 New Farm Loch 1-1 Rutherglen -12/+12   WES - West Am. Cup 17-18
16/09/2017 Newshot 1-1 Blantyre Reamonn Gormley Memorial +2/-2   WES - West Am. Cup 17-18
16/09/2017 Newton Vale 1-7 Cambria -34/+34   WES - West Am. Cup 17-18
16/09/2017 Oban Saints 9-0 Cambusnethan Colts +2/-2   WES - West Am. Cup 17-18
16/09/2017 Olympique Energetik 1-6 Ferguslie Star -2/+2   WES - West Am. Cup 17-18
16/09/2017 Paisley 1-3 Hampden -16/+16   WES - West Am. Cup 17-18
16/09/2017 Plains 3-3 Holytown Colts -9/+9   WES - West Am. Cup 17-18
16/09/2017 Port Glasgow Celtic 6-3 Blackthorn Rovers +27/-27   WES - West Am. Cup 17-18
16/09/2017 QU Athletic 0-5 Claremont -10/+10   WES - West Am. Cup 17-18
16/09/2017 Quayside Thistle 4-3 Anniesland -7/+7   WES - West Am. Cup 17-18
16/09/2017 Rannoch Colts 0-11 Irvine -3/+3   WES - West Am. Cup 17-18
16/09/2017 Rhu 8-2 Dunoon +26/-26   WES - West Am. Cup 17-18
16/09/2017 Rosehill Star 6-1 Bargeddie +7/-7   WES - West Am. Cup 17-18
16/09/2017 Rosehill United 5-2 Lomond Vale +15/-15   WES - West Am. Cup 17-18
16/09/2017 Rothesay Brandane 7-1 East End United +26/-26   WES - West Am. Cup 17-18
16/09/2017 Saint Patrick's FP 7-0 Milngavie +2/-2   WES - West Am. Cup 17-18
16/09/2017 Saint Thomas 1-8 Firhill United -11/+11   WES - West Am. Cup 17-18
16/09/2017 Shawbridge 8-2 Mossblown Boswell +16/-16   WES - West Am. Cup 17-18
16/09/2017 Singer 4-1 Finnart +14/-14   WES - West Am. Cup 17-18
16/09/2017 South Lochaber Thistle 2-4 UB United -5/+5   WES - West Am. Cup 17-18
16/09/2017 Southside 6-0 Kilbirnie +7/-7   WES - West Am. Cup 17-18
16/09/2017 Southside United 2-1 Gartcosh United +20/-20   WES - West Am. Cup 17-18
16/09/2017 Springburn Thistle 2-1 Broomhouse +17/-17   WES - West Am. Cup 17-18
16/09/2017 Stanley Athletic 3-2 Bearsden -8/+8   WES - West Am. Cup 17-18
16/09/2017 Stedfast 5-4 Thorn Athletic +15/-15   WES - West Am. Cup 17-18
16/09/2017 Stewarton United 3-1 Largs Thistle Amateurs -6/+6   WES - West Am. Cup 17-18
16/09/2017 Strathclyde University 4-3 Third Lanark +4/-4   WES - West Am. Cup 17-18
16/09/2017 Symington Caledonian 3-0 River Nevis +6/-6   WES - West Am. Cup 17-18
16/09/2017 Uddingston 2-2 Kilbride Thistle -6/+6   WES - West Am. Cup 17-18
16/09/2017 United Churches of Ayr 2-1 Blochairn Star +17/-17   WES - West Am. Cup 17-18
16/09/2017 Victoria Croftfoot 1-2 Galston United -3/+3   WES - West Am. Cup 17-18
16/09/2017 Viewfield Rovers 2-3 Port Glasgow Amateurs -6/+6   WES - West Am. Cup 17-18
16/09/2017 West Kilbride 1-0 Calderglen -3/+3   WES - West Am. Cup 17-18
16/09/2017 Westcliff 7-2 Accies +36/-36   WES - West Am. Cup 17-18
16/09/2017 Westercommon Star 9-5 Moorlands {OLD} +31/-31   WES - West Am. Cup 17-18
16/09/2017 Whitletts Victoria Amateurs 2-1 Glenvale {PAI} -8/+8   WES - West Am. Cup 17-18
16/09/2017 Windlaw 1-7 Southside -3/+3   WES - West Am. Cup 17-18
16/09/2017 Winlinton Wolves 2-6 Greenbank BB -1/+1   WES - West Am. Cup 17-18
16/09/2017 Woodside {GLA} 3-2 Duncanrig {SAF} -9/+9   WES - West Am. Cup 17-18
09/09/2017 Gormac Thistle 1-7 Troon Dundonald -22/+22   WES - West Am. Cup 17-18
09/09/2017 Kings Park Rangers 1-4 Kilbirnie -16/+16   WES - West Am. Cup 17-18
09/09/2017 Lokomotiv Glasgow 2-5 UB United +1/-1   WES - West Am. Cup 17-18
09/09/2017 North Kelvin United 2-2 Mauchline United +14/-14   WES - West Am. Cup 17-18
09/09/2017 Westerlands 0-5 Greenbank BB -25/+25   WES - West Am. Cup 17-18
05/05/2017 Southside 0-1 Cambria -11/+11   WES - West Am. Cup 16-17
21/04/2017 Cambria 1-0 Colville Park +19/-19   WES - West Am. Cup 16-17
17/04/2017 Southside 2-0 Saint Patrick's FP +22/-22   WES - West Am. Cup 16-17
25/03/2017 Cambria 1-0 East Kilbride Amateurs +2/-2   WES - West Am. Cup 16-17
18/03/2017 Cambria 3-3 Eastfield +2/-2   WES - West Am. Cup 16-17
18/03/2017 Colville Park 2-0 East Kilbride FC Amateurs -6/+6   WES - West Am. Cup 16-17
18/03/2017 Hurlford Thistle 1-1 Southside -5/+5   WES - West Am. Cup 16-17
18/03/2017 Saint Patrick's FP 3-2 Campsie Minerva -7/+7   WES - West Am. Cup 16-17
06/03/2017 Campsie Minerva 3-0 Dirrans Athletic +14/-14   WES - West Am. Cup 16-17
06/03/2017 Dumbarton Academy FP 1-2 Saint Patrick's FP -8/+8   WES - West Am. Cup 16-17
06/03/2017 East Kilbride Amateurs 3-2 Harestanes +10/-10   WES - West Am. Cup 16-17
06/03/2017 East Kilbride FC Amateurs 7-2 Campsie Blackwatch Waterside +37/-37   WES - West Am. Cup 16-17
06/03/2017 Greenock High School FP 1-3 Hurlford Thistle -6/+6   WES - West Am. Cup 16-17
06/03/2017 Southside 3-2 West Kilbride -7/+7   WES - West Am. Cup 16-17
18/02/2017 Eastfield 1-1 Blochairn Star -11/+11   WES - West Am. Cup 16-17
11/02/2017 Thorn Athletic 2-2 Harestanes ±0/±0   WES - West Am. Cup 16-17
04/02/2017 East Kilbride RR 0-2 Thorn Athletic -14/+14   WES - West Am. Cup 16-17
28/01/2017 Barrhill 2-7 Greenock High School FP -12/+12   WES - West Am. Cup 16-17
28/01/2017 Clydebank AFC 0-3 Hurlford Thistle -4/+4   WES - West Am. Cup 16-17
28/01/2017 Colville Park 2-1 Saint Joseph's -5/+5   WES - West Am. Cup 16-17
28/01/2017 Eastfield 2-0 Hampden -7/+7   WES - West Am. Cup 16-17
28/01/2017 Southside 5-1 Cumbernauld Colts Amateurs {WOS} -1/+1   WES - West Am. Cup 16-17
21/01/2017 Ardrossan Castle Rovers 1-3 West Kilbride -23/+23   WES - West Am. Cup 16-17
21/01/2017 Campsie Minerva 2-0 Shortlees +26/-26   WES - West Am. Cup 16-17
21/01/2017 Clydeside Athletic 0-3 East Kilbride Amateurs -17/+17   WES - West Am. Cup 16-17
21/01/2017 Cumbernauld Colts Amateurs {WOS} 4-1 Hamilton FP +30/-30   WES - West Am. Cup 16-17
21/01/2017 Dirrans Athletic 4-3 Glasgow Harp +11/-11   WES - West Am. Cup 16-17
21/01/2017 Dumbarton Academy FP 2-1 Bridgewater -4/+4   WES - West Am. Cup 16-17
21/01/2017 East Kilbride FC Amateurs 4-2 Cumnock Amateurs +23/-23   WES - West Am. Cup 16-17
21/01/2017 Eastfield 1-1 Dalziel High School FP -9/+9   WES - West Am. Cup 16-17
21/01/2017 Hurlford Thistle 3-2 Goldenhill +6/-6   WES - West Am. Cup 16-17
21/01/2017 Lochgilphead Red Star 1-4 Cambria -9/+9   WES - West Am. Cup 16-17
21/01/2017 Milngavie Wanderers 1-2 Wishaw High School FP +6/-6   WES - West Am. Cup 16-17
21/01/2017 Saint Patrick's FP 3-3 Gourock Athletic -14/+14   WES - West Am. Cup 16-17
21/01/2017 Troon Dundonald 0-5 Campsie Blackwatch Waterside -26/+26   WES - West Am. Cup 16-17
17/12/2016 Bannockburn 2-3 Gourock Athletic -24/+24   WES - West Am. Cup 16-17
17/12/2016 Blantyre Celtic 2-4 Goldenhill -11/+11   WES - West Am. Cup 16-17
17/12/2016 Blochairn Star 7-3 Possil YM +19/-19   WES - West Am. Cup 16-17
17/12/2016 Cambria 5-2 Largs Thistle Amateurs -2/+2   WES - West Am. Cup 16-17
17/12/2016 East Kilbride Amateurs 2-2 Alba Thistle ±0/±0   WES - West Am. Cup 16-17
17/12/2016 East Kilbride FC Amateurs 1-0 Oban Saints +13/-13   WES - West Am. Cup 16-17
17/12/2016 Firhill United 1-2 Saint Patrick's FP +9/-9   WES - West Am. Cup 16-17
17/12/2016 Glasgow University 0-3 East Kilbride RR -28/+28   WES - West Am. Cup 16-17
17/12/2016 Greenock High School FP 11-1 UB United +62/-62   WES - West Am. Cup 16-17
17/12/2016 Hamilton FP 1-0 Galston United +5/-5   WES - West Am. Cup 16-17
17/12/2016 Milngavie Wanderers 4-1 East Kilbride YM +37/-37   WES - West Am. Cup 16-17
17/12/2016 Newton Vale 1-1 Dirrans Athletic -1/+1   WES - West Am. Cup 16-17
17/12/2016 Saint Mungo 1-3 Cumnock Amateurs -14/+14   WES - West Am. Cup 16-17
10/12/2016 Alba Thistle 2-0 Drumchapel +11/-11   WES - West Am. Cup 16-17
10/12/2016 Bridgewater 4-0 Kilbride Thistle +11/-11   WES - West Am. Cup 16-17
10/12/2016 Campsie 1-6 Cambria -5/+5   WES - West Am. Cup 16-17
10/12/2016 Campsie Blackwatch Waterside 4-1 Ravenscraig +3/-3   WES - West Am. Cup 16-17
10/12/2016 Campsie Minerva 11-2 Cardross +2/-2   WES - West Am. Cup 16-17
10/12/2016 Crosshouse Waverley 0-4 Troon Dundonald -33/+33   WES - West Am. Cup 16-17
10/12/2016 Fenwick Thistle 1-7 East Kilbride YM -4/+4   WES - West Am. Cup 16-17
10/12/2016 Ferguslie Star 1-3 Harestanes +1/-1   WES - West Am. Cup 16-17
10/12/2016 Giffnock Soccer Centre Jordanhill 2-4 Ardrossan Castle Rovers -12/+12   WES - West Am. Cup 16-17
10/12/2016 Glasgow Harp 3-1 Strathclyde University +3/-3   WES - West Am. Cup 16-17
10/12/2016 Kelvinbridge 1-2 Dumbarton Academy FP +5/-5   WES - West Am. Cup 16-17
10/12/2016 Kilmarnock Amateurs 0-4 Gourock Athletic -33/+33   WES - West Am. Cup 16-17
10/12/2016 Lochgilphead Red Star 2-1 Claremont -5/+5   WES - West Am. Cup 16-17
10/12/2016 Milngavie 1-2 Clydebank AFC -4/+4   WES - West Am. Cup 16-17
10/12/2016 Milngavie Wanderers 2-2 New Farm Loch +3/-3   WES - West Am. Cup 16-17
10/12/2016 Plains 2-4 Clydeside Athletic -10/+10   WES - West Am. Cup 16-17
10/12/2016 Rannoch 0-4 Colville Park +3/-3   WES - West Am. Cup 16-17
10/12/2016 Saint Joseph's 3-1 Glenburn Miners Welfare +6/-6   WES - West Am. Cup 16-17
10/12/2016 Saint Patrick's FP 1-1 Blairdardie United -10/+10   WES - West Am. Cup 16-17
10/12/2016 Shawbridge 1-2 Barrhill -21/+21   WES - West Am. Cup 16-17
10/12/2016 Shortlees 7-1 Holytown Colts Youth +3/-3   WES - West Am. Cup 16-17
10/12/2016 Southside 2-0 Finnart -3/+3   WES - West Am. Cup 16-17
10/12/2016 West Kilbride 6-1 New Meadow +8/-8   WES - West Am. Cup 16-17
10/12/2016 Wishaw High School FP 1-1 Woodhall Thistle -12/+12   WES - West Am. Cup 16-17
03/12/2016 Cardross 4-2 Fordbank Star +12/-12   WES - West Am. Cup 16-17
03/12/2016 Hamilton Wanderers 3-4 Holytown Colts Youth +5/-5   WES - West Am. Cup 16-17
03/12/2016 Winlinton Wolves 0-5 Wishaw High School FP ±0/±0   WES - West Am. Cup 16-17
26/11/2016 Bannockburn 2-0 Gartcosh United +4/-4   WES - West Am. Cup 16-17
26/11/2016 Campsie Minerva 5-2 East Kilbride Thistle Colts +9/-9   WES - West Am. Cup 16-17
26/11/2016 Erskine 3-4 East Kilbride Amateurs +5/-5   WES - West Am. Cup 16-17
26/11/2016 Firhill United 3-0 BSC Glasgow Amateurs -2/+2   WES - West Am. Cup 16-17
26/11/2016 Glasgow Harp 5-0 Rhu +8/-8   WES - West Am. Cup 16-17
26/11/2016 Lomond Vale 1-1 Milngavie ±0/±0   WES - West Am. Cup 16-17
26/11/2016 Robslee 1-14 Shortlees -4/+4   WES - West Am. Cup 16-17
26/11/2016 Saint Patrick's FP {GGP} 2-5 UB United -8/+8   WES - West Am. Cup 16-17
19/11/2016 Argyle 1-4 Newton Vale -19/+19   WES - West Am. Cup 16-17
19/11/2016 Barrhill 4-3 Helensburgh +2/-2   WES - West Am. Cup 16-17
19/11/2016 Broomhouse 0-4 East Kilbride FC Amateurs -30/+30   WES - West Am. Cup 16-17
19/11/2016 Claremont 3-1 Barrhead Arky +25/-25   WES - West Am. Cup 16-17
19/11/2016 Clark Drive 1-2 West Kilbride -2/+2   WES - West Am. Cup 16-17
19/11/2016 Clydeside Athletic 2-1 Calderglen -4/+4   WES - West Am. Cup 16-17
19/11/2016 Colville Park 5-1 Westerlands ±0/±0   WES - West Am. Cup 16-17
19/11/2016 Condorrat 0-10 Blochairn Star -16/+16   WES - West Am. Cup 16-17
19/11/2016 Cumbernauld Colts Amateurs {WOS} 5-4 Uddingston Anvil +19/-19   WES - West Am. Cup 16-17
19/11/2016 Cumnock Amateurs 2-0 Knockentiber {OLD} -4/+4   WES - West Am. Cup 16-17
19/11/2016 Dailly 2-6 Bridgewater -35/+35   WES - West Am. Cup 16-17
19/11/2016 Duntocher Hibs 1-2 Dumbarton Academy FP +6/-6   WES - West Am. Cup 16-17
19/11/2016 Ferguslie Star 6-1 Westercommon Star +22/-22   WES - West Am. Cup 16-17
19/11/2016 Finnart 4-0 Bridgend +8/-8   WES - West Am. Cup 16-17
19/11/2016 Giffnock Soccer Centre Jordanhill 5-3 United Clydebank Supporters -5/+5   WES - West Am. Cup 16-17
19/11/2016 Glenburn Miners Welfare 5-4 Dunoon -9/+9   WES - West Am. Cup 16-17
19/11/2016 Greenock High School FP 2-1 AS Airdrie ±0/±0   WES - West Am. Cup 16-17
19/11/2016 Harestanes 3-1 Eddlewood Amateurs -3/+3   WES - West Am. Cup 16-17
19/11/2016 Kilbirnie 1-3 Clydebank AFC -18/+18   WES - West Am. Cup 16-17
19/11/2016 King's Church 1-7 Ardrossan Castle Rovers -19/+19   WES - West Am. Cup 16-17
19/11/2016 Kings Park Rangers 0-4 Hampden -30/+30   WES - West Am. Cup 16-17
19/11/2016 Largs Thistle Amateurs 2-0 Carrick +15/-15   WES - West Am. Cup 16-17
19/11/2016 Milton 3-6 Lochgilphead Red Star -38/+38   WES - West Am. Cup 16-17
19/11/2016 Minishant 1-5 Kelvinbridge -14/+14   WES - West Am. Cup 16-17
19/11/2016 Motherwell Thistle 1-2 Campsie Blackwatch Waterside -14/+14   WES - West Am. Cup 16-17
19/11/2016 Neilston Amateurs 2-3 Possil YM -9/+9   WES - West Am. Cup 16-17
19/11/2016 New Meadow 2-0 Electric +14/-14   WES - West Am. Cup 16-17
19/11/2016 Paisley Caledonian 1-2 Crosshouse Waverley -3/+3   WES - West Am. Cup 16-17
19/11/2016 Plains 2-1 Gryffe Thistle -5/+5   WES - West Am. Cup 16-17
19/11/2016 Rannoch 2-0 Drongan United +33/-33   WES - West Am. Cup 16-17
19/11/2016 Saint Joseph's 7-1 Glenvale {PAI} ±0/±0   WES - West Am. Cup 16-17
19/11/2016 Saint Mungo 4-3 Port Glasgow Amateurs -5/+5   WES - West Am. Cup 16-17
19/11/2016 Shawbridge 6-0 Duncanrig {SAF} +4/-4   WES - West Am. Cup 16-17
19/11/2016 Singer 3-3 Strathclyde University -3/+3   WES - West Am. Cup 16-17
19/11/2016 Southside 5-0 Harestanes United ±0/±0   WES - West Am. Cup 16-17
19/11/2016 Third Lanark 2-3 Ravenscraig -18/+18   WES - West Am. Cup 16-17
19/11/2016 Troon Dundonald 3-2 Bengal Lancers +4/-4   WES - West Am. Cup 16-17
19/11/2016 United Glasgow 1-9 Dirrans Athletic -2/+2   WES - West Am. Cup 16-17
19/11/2016 Wishaw Wycombe Wanderers 1-3 Hurlford Thistle -7/+7   WES - West Am. Cup 16-17
19/11/2016 Woodhall Thistle 5-2 Bargeddie -4/+4   WES - West Am. Cup 16-17
29/10/2016 Southside Accies 2-4 Neilston Amateurs +4/-4   WES - West Am. Cup 16-17
22/10/2016 Alba Thistle 2-1 Lanarkshire Forest -10/+10   WES - West Am. Cup 16-17
22/10/2016 Albion 1-13 East Kilbride FC Amateurs -20/+20   WES - West Am. Cup 16-17
22/10/2016 Ardrossan Castle Rovers 7-1 Renfrew Thistle +4/-4   WES - West Am. Cup 16-17
22/10/2016 Argyle 3-2 Rutherglen +1/-1   WES - West Am. Cup 16-17
22/10/2016 Arthurlie Amateurs 2-2 BSC Glasgow Amateurs -14/+14   WES - West Am. Cup 16-17
22/10/2016 Auchinleck Boswell 2-1 Broomhill Amateurs +2/-2   WES - West Am. Cup 16-17
22/10/2016 Baillieston 2-2 Cardross -12/+12   WES - West Am. Cup 16-17
22/10/2016 Bannockburn 4-1 Shawlands FP ±0/±0   WES - West Am. Cup 16-17
22/10/2016 Bargeddie 3-0 Mearns Churches +20/-20   WES - West Am. Cup 16-17
22/10/2016 Barrhead Arky 5-1 Craigie {AYR} +25/-25   WES - West Am. Cup 16-17
22/10/2016 Belleaire AFC 1-6 Saint Mungo -8/+8   WES - West Am. Cup 16-17
22/10/2016 Bellfield 0-4 Dirrans Athletic -11/+11   WES - West Am. Cup 16-17
22/10/2016 Bengal Lancers 3-3 Baillieston Juniors ±0/±0   WES - West Am. Cup 16-17
22/10/2016 Blairdardie United 7-1 Moorlands {OLD} +13/-13   WES - West Am. Cup 16-17
22/10/2016 Blochairn Star 2-1 Eaglesham +2/-2   WES - West Am. Cup 16-17
22/10/2016 Boswell 0-3 New Meadow -21/+21   WES - West Am. Cup 16-17
22/10/2016 Bridgeton Vale 2-2 Saint Patrick's FP {GGP} +5/-5   WES - West Am. Cup 16-17
22/10/2016 Busby 1-4 Wishaw High School FP +1/-1   WES - West Am. Cup 16-17
22/10/2016 Calderglen 1-1 Balmore +2/-2   WES - West Am. Cup 16-17
22/10/2016 Cambusnethan Colts 1-2 Ferguslie Star +4/-4   WES - West Am. Cup 16-17
22/10/2016 Cambusnethan Talbot 2-2 Cumbernauld Colts Amateurs {WOS} -8/+8   WES - West Am. Cup 16-17
22/10/2016 Campsie 7-1 Arden +12/-12   WES - West Am. Cup 16-17
22/10/2016 Campsie Blackwatch Waterside 1-0 Blantyre -10/+10   WES - West Am. Cup 16-17
22/10/2016 Carbrain 3-4 Kilbride Thistle ±0/±0   WES - West Am. Cup 16-17
22/10/2016 Carrick 5-0 Postal United +16/-16   WES - West Am. Cup 16-17
22/10/2016 Clyde Valley Rovers 1-4 Campsie Minerva -9/+9   WES - West Am. Cup 16-17
22/10/2016 Clydebank AFC 4-3 Irvine Town +1/-1   WES - West Am. Cup 16-17
22/10/2016 Clydesdale 0-5 Drumchapel -5/+5   WES - West Am. Cup 16-17
22/10/2016 Clydeside Athletic 4-3 Carluke -7/+7   WES - West Am. Cup 16-17
22/10/2016 Corkerhill 2-5 Clark Drive -5/+5   WES - West Am. Cup 16-17
22/10/2016 Coylton 4-8 AS Airdrie -3/+3   WES - West Am. Cup 16-17
22/10/2016 Crosshouse Waverley 3-2 Eastwood Parkmount B -9/+9   WES - West Am. Cup 16-17
22/10/2016 Drongan United 2-1 Eastwood Parkmount -4/+4   WES - West Am. Cup 16-17
22/10/2016 Dumbarton Harp Celtic 2-3 Kings Park Rangers -3/+3   WES - West Am. Cup 16-17
22/10/2016 East Dunbartonshire 0-2 Barrhill -33/+33   WES - West Am. Cup 16-17
22/10/2016 East End United 0-5 Bridgewater -5/+5   WES - West Am. Cup 16-17
22/10/2016 East Kilbride Thistle Colts 1-1 Weir Recreation -9/+9   WES - West Am. Cup 16-17
22/10/2016 East Kilbride RR 4-0 Semsa +2/-2   WES - West Am. Cup 16-17
22/10/2016 East Kilbride YM 1-5 Goldenhill -23/+23   WES - West Am. Cup 16-17
22/10/2016 Easthall Star 2-3 Glasgow University -6/+6   WES - West Am. Cup 16-17
22/10/2016 Eddlewood Amateurs 3-2 Hillington -4/+4   WES - West Am. Cup 16-17
22/10/2016 FC Clydebank 1-2 New Farm Loch +3/-3   WES - West Am. Cup 16-17
22/10/2016 Fenwick Thistle 2-2 Rosehill United +2/-2   WES - West Am. Cup 16-17
22/10/2016 Finnart 4-1 Croftfoot Parish -1/+1   WES - West Am. Cup 16-17
22/10/2016 Firhill United 3-3 Southside White Cart -7/+7   WES - West Am. Cup 16-17
22/10/2016 Fordbank Star 3-2 Campbeltown Pupils +9/-9   WES - West Am. Cup 16-17
22/10/2016 Giffnock Soccer Centre Jordanhill 4-3 South Lochaber Thistle +5/-5   WES - West Am. Cup 16-17
22/10/2016 Glasgow Island 2-8 Dalziel High School FP -31/+31   WES - West Am. Cup 16-17
22/10/2016 Glynhill Moorcroft 1-5 Eastfield -16/+16   WES - West Am. Cup 16-17
22/10/2016 Gormac Thistle 2-5 Glasgow Harp +1/-1   WES - West Am. Cup 16-17
22/10/2016 Gourock Athletic 3-2 Beith Amateurs -1/+1   WES - West Am. Cup 16-17
22/10/2016 Haldane United 2-3 Cambria -5/+5   WES - West Am. Cup 16-17
22/10/2016 Hamilton Wanderers 4-2 New Cumnock Afton +15/-15   WES - West Am. Cup 16-17
22/10/2016 Hampden 7-2 Glenmuir Thistle +18/-18   WES - West Am. Cup 16-17
22/10/2016 Harestanes 1-1 Giffnock North -7/+7   WES - West Am. Cup 16-17
22/10/2016 Helensburgh 11-0 Beith Meadowside +5/-5   WES - West Am. Cup 16-17
22/10/2016 Hurlford 1-1 Glenvale {PAI} -14/+14   WES - West Am. Cup 16-17
22/10/2016 Hurlford Thistle 11-1 Colquhoun United +2/-2   WES - West Am. Cup 16-17
22/10/2016 Kelvinbridge 4-1 Glenvale {STI} -3/+3   WES - West Am. Cup 16-17
22/10/2016 Kilbirnie 11-0 Port Glasgow Old Boys Union +5/-5   WES - West Am. Cup 16-17
22/10/2016 Kilmarnock Amateurs 3-2 Mossblown Boswell +4/-4   WES - West Am. Cup 16-17
22/10/2016 Kirkintilloch Thistle 1-4 Broomhouse -24/+24   WES - West Am. Cup 16-17
22/10/2016 Knockentiber {OLD} 4-2 Crookston Castle +5/-5   WES - West Am. Cup 16-17
22/10/2016 Largs Thistle Amateurs 2-2 Bearsden -10/+10   WES - West Am. Cup 16-17
22/10/2016 Linwood Thistle 1-4 King's Church -14/+14   WES - West Am. Cup 16-17
22/10/2016 Lochgilphead Red Star 7-0 Inverclyde +47/-47   WES - West Am. Cup 16-17
22/10/2016 Mauchline United 1-2 Wishaw Wycombe Wanderers +3/-3   WES - West Am. Cup 16-17
22/10/2016 Muirton 1-4 Strathclyde University -4/+4   WES - West Am. Cup 16-17
22/10/2016 Newton Vale 2-1 Renfrew Amateurs -2/+2   WES - West Am. Cup 16-17
22/10/2016 North Kelvin United 1-2 Westercommon Star +10/-10   WES - West Am. Cup 16-17
22/10/2016 North Motherwell 1-1 Gartcosh United +11/-11   WES - West Am. Cup 16-17
22/10/2016 Ochiltree Community 0-2 United Clydebank Supporters -18/+18   WES - West Am. Cup 16-17
22/10/2016 Saint David's 1-7 Colville Park -13/+13   WES - West Am. Cup 16-17
22/10/2016 Petershall Villa 0-8 Oban Saints -6/+6   WES - West Am. Cup 16-17
22/10/2016 Port Glasgow Amateurs 4-2 Mill United {LAN} +8/-8   WES - West Am. Cup 16-17
22/10/2016 Port Glasgow Celtic 2-4 Claremont -19/+19   WES - West Am. Cup 16-17
22/10/2016 Port Glasgow United 2-3 Electric -9/+9   WES - West Am. Cup 16-17
22/10/2016 Possil YM 10-1 Darvel Victoria +2/-2   WES - West Am. Cup 16-17
22/10/2016 Quayside Thistle 2-2 Lomond Vale -9/+9   WES - West Am. Cup 16-17
22/10/2016 Rannoch 3-2 Stedfast +23/-23   WES - West Am. Cup 16-17
22/10/2016 Ravenscraig 2-1 Newshot +8/-8   WES - West Am. Cup 16-17
22/10/2016 Robslee 2-1 Chryston +21/-21   WES - West Am. Cup 16-17
22/10/2016 Rosehill Star 2-2 West Kilbride +11/-11   WES - West Am. Cup 16-17
22/10/2016 Rossvale Amateurs 1-2 Cumnock Amateurs +6/-6   WES - West Am. Cup 16-17
22/10/2016 Rothesay Brandane 0-3 Hamilton FP -10/+10   WES - West Am. Cup 16-17
22/10/2016 Saint Joseph's 8-0 Carradale +3/-3   WES - West Am. Cup 16-17
22/10/2016 Saint Patrick's FP 8-0 Dean Fenwick Thistle +3/-3   WES - West Am. Cup 16-17
22/10/2016 Saint Silas 2-3 Paisley Caledonian -4/+4   WES - West Am. Cup 16-17
22/10/2016 Shawbridge 3-1 Mill United -5/+5   WES - West Am. Cup 16-17
22/10/2016 Shortlees 12-1 Dal Riata +1/-1   WES - West Am. Cup 16-17
22/10/2016 Singer 3-3 Barony of Blackhall -11/+11   WES - West Am. Cup 16-17
22/10/2016 Southside 3-0 Anniesland -4/+4   WES - West Am. Cup 16-17
22/10/2016 Southside 4-2 Finnieston Park -6/+6   WES - West Am. Cup 16-17
22/10/2016 Stanley Athletic 0-6 Greenock High School FP -15/+15   WES - West Am. Cup 16-17
22/10/2016 Stewarton Annick 3-4 Galston United +7/-7   WES - West Am. Cup 16-17
22/10/2016 Machan United 3-7 Milngavie Wanderers -38/+38   WES - West Am. Cup 16-17
22/10/2016 Tannahill 0-3 Erskine -6/+6   WES - West Am. Cup 16-17
22/10/2016 Tarbert 0-2 Dailly +7/-7   WES - West Am. Cup 16-17
22/10/2016 Third Lanark 2-1 Maryhill Thistle +10/-10   WES - West Am. Cup 16-17
22/10/2016 Thorn Athletic 2-2 Paisley -14/+14   WES - West Am. Cup 16-17
22/10/2016 UB United 5-4 Kilsyth -4/+4   WES - West Am. Cup 16-17
22/10/2016 United Churches of Ayr 0-4 East Kilbride Amateurs -6/+6   WES - West Am. Cup 16-17
22/10/2016 Victoria Croftfoot 5-7 Plains -14/+14   WES - West Am. Cup 16-17
22/10/2016 Viewfield Rovers 0-13 Blantyre Celtic -19/+19   WES - West Am. Cup 16-17
22/10/2016 Wallacetoun 2-5 Dumbarton Academy FP -2/+2   WES - West Am. Cup 16-17
22/10/2016 Westcliff 1-2 Bridgend -7/+7   WES - West Am. Cup 16-17
22/10/2016 Westerlands 5-1 River Nevis ±0/±0   WES - West Am. Cup 16-17
22/10/2016 Westerlands A 2-3 Dunoon -6/+6   WES - West Am. Cup 16-17
22/10/2016 Windlaw 2-5 Milton -1/+1   WES - West Am. Cup 16-17
22/10/2016 Winlinton Wolves 7-2 Cartsbridge Evangelical Church +35/-35   WES - West Am. Cup 16-17
22/10/2016 Woodhall Thistle 3-1 Glenburn +5/-5   WES - West Am. Cup 16-17
24/09/2016 Shawlands FP 7-2 Langcraigs +2/-2   WES - West Am. Cup 16-17
24/09/2016 Southside White Cart 5-2 Millbeg +6/-6   WES - West Am. Cup 16-17
17/09/2016 Braehead {GLA} 1-3 Cartsbridge Evangelical Church -30/+30   WES - West Am. Cup 16-17
17/09/2016 Broomhouse 4-0 Ardeer West Recreation +25/-25   WES - West Am. Cup 16-17
17/09/2016 Broomlands 3-2 Castlemilk Old Boys Club +20/-20   WES - West Am. Cup 16-17
17/09/2016 Campsie Blackwatch Waterside 5-1 Tynecastle Amateurs +10/-10   WES - West Am. Cup 16-17
17/09/2016 Coatdyke Congregational 1-10 East Kilbride Thistle Colts -18/+18   WES - West Am. Cup 16-17
17/09/2016 Crosshouse Waverley 4-0 Greater Glasgow +1/-1   WES - West Am. Cup 16-17
17/09/2016 East End United 6-0 Gartcairn Amateurs +8/-8   WES - West Am. Cup 16-17
17/09/2016 East Kilbride FC Amateurs 7-0 Carlton YMCA +3/-3   WES - West Am. Cup 16-17
17/09/2016 Red Star 1-2 Hampden -15/+15   WES - West Am. Cup 16-17
17/09/2016 Ferguslie Star {PAI} 0-8 Possil YM -4/+4   WES - West Am. Cup 16-17
17/09/2016 Finnieston Park 1-1 Craigneuk -2/+2   WES - West Am. Cup 16-17
17/09/2016 Garrowhill Thistle 1-3 Motherwell Thistle -15/+15   WES - West Am. Cup 16-17
17/09/2016 Gartcosh United 4-0 Broomlands ±0/±0   WES - West Am. Cup 16-17
17/09/2016 Glenburn Miners Welfare 4-0 Catrine +5/-5   WES - West Am. Cup 16-17
17/09/2016 Gryffe Thistle 4-3 Crosshill Thistle +6/-6   WES - West Am. Cup 16-17
17/09/2016 Harestanes 6-1 Drumchapel Colts +1/-1   WES - West Am. Cup 16-17
17/09/2016 Invac 3-4 Carluke -6/+6   WES - West Am. Cup 16-17
17/09/2016 John Street 2-11 Milton -17/+17   WES - West Am. Cup 16-17
17/09/2016 Maryhill Black Star 0-8 Giffnock North -34/+34   WES - West Am. Cup 16-17
17/09/2016 Port Glasgow Amateurs 3-1 Dalry +3/-3   WES - West Am. Cup 16-17
17/09/2016 Postal United 5-0 Motherwell Bridgeworks +8/-8   WES - West Am. Cup 16-17
17/09/2016 Rossvale Amateurs 3-3 Carbrain Boys -3/+3   WES - West Am. Cup 16-17
17/09/2016 Southside 3-1 Stewarton United +2/-2   WES - West Am. Cup 16-17
17/09/2016 Stedfast 3-1 Holytown Colts {SSM} +5/-5   WES - West Am. Cup 16-17
17/09/2016 Strathclyde University 1-1 Blantyre Reamonn Gormley Memorial -1/+1   WES - West Am. Cup 16-17
17/09/2016 Strathclyde University {GGP} 1-4 Albion -11/+11   WES - West Am. Cup 16-17
17/09/2016 Symington Caledonian 1-5 Victoria Croftfoot -26/+26   WES - West Am. Cup 16-17
17/09/2016 Windlaw 7-1 Crown Athletic +7/-7   WES - West Am. Cup 16-17
17/09/2016 Woodhall Thistle 7-0 MLS Leeds United +4/-4   WES - West Am. Cup 16-17