SCOTTISH FOOTBALL RESULTS DATABASE
Sunday Amateur

INDEX SUNDAY AMATEUR CLUB RANKINGS SUNDAY AMATEUR RESULTS  

SCOTTISH SUNDAY TROPHY WEST SUNDAY CUPEAST SUNDAY CUPABERDEENAIRDRIE & COATBRIDGE
ANGUS & MEARNSAYRSHIREDUMFRIESFIFEFOOTBALL CENTRAL
GLASGOW & DISTRICTGLASGOW COMMUNITY & COOPERATIVELOTHIAN & EDINBURGHSCOTTISH UNITY
WEST OF SCOTLAND SUNDAY CUP RESULTS
DATE TEAM 1   SCORE   TEAM 2 PTS   COMPETITION
12/05/2024 Pather 4-1 Armadale +13/-13 W. of Scotland Sunday Cup 23-24
24/03/2024 Armadale 7-0 Troon Town +8/-8 W. of Scotland Sunday Cup 23-24
24/03/2024 Pather 2-1 Maryhill Milan +3/-3 W. of Scotland Sunday Cup 23-24
18/02/2024 Armadale 8-3 Glasgow North United +7/-7 W. of Scotland Sunday Cup 23-24
18/02/2024 Castlemilk 3-3 p Pather ±0/±0 W. of Scotland Sunday Cup 23-24
18/02/2024 Pollokshields United 1-5 Maryhill Milan -18/+18 W. of Scotland Sunday Cup 23-24
18/02/2024 Troon Town p 2-2 Maryhill Black Star +6/-6 W. of Scotland Sunday Cup 23-24
04/02/2024 Irvine Rangers 2-2 p Troon Town -8/+8 W. of Scotland Sunday Cup 23-24
21/01/2024 Airdrie Albion 2-8 Castlemilk -32/+32 W. of Scotland Sunday Cup 23-24
21/01/2024 Bellshill United 2-3 Maryhill Milan -5/+5 W. of Scotland Sunday Cup 23-24
21/01/2024 Blantyre Albion 1-3 Pollokshields United -2/+2 W. of Scotland Sunday Cup 23-24
21/01/2024 Budhill United 2-4 Armadale -23/+23 W. of Scotland Sunday Cup 23-24
21/01/2024 Drumchapel United Sunday 2-6 Maryhill Black Star -20/+20 W. of Scotland Sunday Cup 23-24
21/01/2024 Drumpellier Dynamo 3-4 Glasgow North United -23/+23 W. of Scotland Sunday Cup 23-24
21/01/2024 Irvine Rangers 5-3 Troon Town +2/-2 W. of Scotland Sunday Cup 23-24
21/01/2024 Pather 2-0 Grange +6/-6 W. of Scotland Sunday Cup 23-24
26/11/2023 Grange 3-1 Dalmuir United +5/-5   W. of Scotland Sunday Cup 23-24
19/11/2023 Annick 1-8 Drumchapel United Sunday -9/+9   W. of Scotland Sunday Cup 23-24
19/11/2023 Bellshill United p 4-4 Firwood United -6/+6   W. of Scotland Sunday Cup 23-24
19/11/2023 Cambuslang Football Academy Sunday 4-6 Pollokshields United +2/-2   W. of Scotland Sunday Cup 23-24
19/11/2023 Coatbridge Cowboys 1-7 Budhill United -24/+24   W. of Scotland Sunday Cup 23-24
19/11/2023 Duncanrig Villa 3-3 p Armadale +6/-6   W. of Scotland Sunday Cup 23-24
19/11/2023 East End Rovers 1-6 Maryhill Black Star -25/+25   W. of Scotland Sunday Cup 23-24
19/11/2023 East Kilbride Athletic 4-6 Irvine Rangers -22/+22   W. of Scotland Sunday Cup 23-24
19/11/2023 Easterhouse Football Academy Sunday 2-2 p Blantyre Albion -8/+8   W. of Scotland Sunday Cup 23-24
19/11/2023 Gartcairn Sunday 3-5 Castlemilk -7/+7   W. of Scotland Sunday Cup 23-24
19/11/2023 Girdle Toll 3-3 p Troon Town -3/+3   W. of Scotland Sunday Cup 23-24
19/11/2023 Glasgow North United 4-2 East Kilbride Forest -3/+3   W. of Scotland Sunday Cup 23-24
19/11/2023 Kilsyth Athletic Sunday 1-6 Drumpellier Dynamo -22/+22   W. of Scotland Sunday Cup 23-24
19/11/2023 Maryhill Milan 5-2 Polonia Glasgow +2/-2   W. of Scotland Sunday Cup 23-24
19/11/2023 Pather 5-1 Bullwood +3/-3   W. of Scotland Sunday Cup 23-24
22/10/2023 Anchor Sociedad 1-4 Glasgow North United -27/+27   W. of Scotland Sunday Cup 23-24
22/10/2023 Annick p 2-2 The Elms -12/+12   W. of Scotland Sunday Cup 23-24
22/10/2023 Armadale 7-0 Newton Farm +1/-1   W. of Scotland Sunday Cup 23-24
22/10/2023 Bullwood 3-1 The North +10/-10   W. of Scotland Sunday Cup 23-24
22/10/2023 Castlemilk 6-1 Barrhead United +2/-2   W. of Scotland Sunday Cup 23-24
22/10/2023 Castlepark 0-6 Troon Town -39/+39   W. of Scotland Sunday Cup 23-24
22/10/2023 Coltness United 4-6 Maryhill Milan -6/+6   W. of Scotland Sunday Cup 23-24
22/10/2023 Drumpellier Dynamo 6-0 Southside Spartans +17/-17   W. of Scotland Sunday Cup 23-24
22/10/2023 Duncanrig Villa 5-4 Bonomy +7/-7   W. of Scotland Sunday Cup 23-24
22/10/2023 East End Heart 2-10 Coatbridge Cowboys -11/+11   W. of Scotland Sunday Cup 23-24
22/10/2023 East Kilbride Athletic 6-1 Gryffe +5/-5   W. of Scotland Sunday Cup 23-24
22/10/2023 East Kilbride Forest 2-1 Kildrum United +16/-16   W. of Scotland Sunday Cup 23-24
22/10/2023 Eastend Phoenix 1-2 Irvine Rangers -2/+2   W. of Scotland Sunday Cup 23-24
22/10/2023 Easterhouse Football Academy Sunday 5-4 Clyde Apollo -3/+3   W. of Scotland Sunday Cup 23-24
22/10/2023 Gartcairn Sunday 9-3 Gowanbank +31/-31   W. of Scotland Sunday Cup 23-24
22/10/2023 Girdle Toll 6-4 United Glasgow +1/-1   W. of Scotland Sunday Cup 23-24
22/10/2023 Glasgow Caledonian United 0-3 Kilsyth Athletic Sunday -27/+27   W. of Scotland Sunday Cup 23-24
22/10/2023 Glasgow Diverse 1-3 Harmony Row Amateurs -33/+33   W. of Scotland Sunday Cup 23-24
22/10/2023 Grange 2-1 Bothwell United -9/+9   W. of Scotland Sunday Cup 23-24
22/10/2023 Hillwood 2-3 Cambuslang Football Academy Sunday -14/+14   W. of Scotland Sunday Cup 23-24
22/10/2023 Airdrie Forest Blue 0-2 East End Rovers -11/+11   W. of Scotland Sunday Cup 23-24
22/10/2023 Irvine No. 1 Celtic Sports Club 1-4 Dalmuir United -12/+12   W. of Scotland Sunday Cup 23-24
22/10/2023 Kilbowie 2-3 Pather +11/-11   W. of Scotland Sunday Cup 23-24
22/10/2023 Maryhill Black Star 4-0 Airdrie Community +15/-15   W. of Scotland Sunday Cup 23-24
22/10/2023 Men United Glasgow 2-2 p Budhill United +11/-11   W. of Scotland Sunday Cup 23-24
22/10/2023 Newmilns Greenholm 2-6 Drumchapel United Sunday -22/+22   W. of Scotland Sunday Cup 23-24
22/10/2023 North Motherwell 0-6 Bellshill United -14/+14   W. of Scotland Sunday Cup 23-24
22/10/2023 Pollok Dynamo 2-12 Pollokshields United -2/+2   W. of Scotland Sunday Cup 23-24
22/10/2023 Polonia Glasgow 4-3 Woodlands -6/+6   W. of Scotland Sunday Cup 23-24
22/10/2023 Thornliebank Thistle 1-3 Firwood United -2/+2   W. of Scotland Sunday Cup 23-24
24/09/2023 Motherwell Villa B 0-7 Kilbowie -8/+8   W. of Scotland Sunday Cup 23-24
17/09/2023 Airdrie Albion 4-0 Todholm +39/-39   W. of Scotland Sunday Cup 23-24
17/09/2023 Airdrie Community 4-2 Third Lanark Sunday -4/+4   W. of Scotland Sunday Cup 23-24
17/09/2023 Annick 8-5 Glasgow on the Ball +36/-36   W. of Scotland Sunday Cup 23-24
17/09/2023 Bellgrove 2-5 Eastend Phoenix -20/+20   W. of Scotland Sunday Cup 23-24
17/09/2023 Bellshill Athletic Sunday 3-5 Bonomy -14/+14   W. of Scotland Sunday Cup 23-24
17/09/2023 Blantyre United 3-3 p Irvine No.1 Celtic Sports Club -2/+2   W. of Scotland Sunday Cup 23-24
17/09/2023 Bothwell United p 3-3 Mill United -10/+10   W. of Scotland Sunday Cup 23-24
17/09/2023 Budhill United 5-0 Flip the Mindset ±0/±0   W. of Scotland Sunday Cup 23-24
17/09/2023 Cambuslang Football Academy Sunday 7-1 Lawthorn +64/-64   W. of Scotland Sunday Cup 23-24
17/09/2023 Carstairs Thistle 2-3 Castlepark +8/-8   W. of Scotland Sunday Cup 23-24
17/09/2023 Chapelhall 1-6 Drumchapel United Sunday -9/+9   W. of Scotland Sunday Cup 23-24
17/09/2023 Clyde Apollo 4-1 Renfrewshire Rovers -1/+1   W. of Scotland Sunday Cup 23-24
17/09/2023 Cumbernauld Thistle 2-8 Easterhouse Football Academy Sunday -18/+18   W. of Scotland Sunday Cup 23-24
17/09/2023 Douglas Amateurs 0-4 Newmilns Greenholm -18/+18   W. of Scotland Sunday Cup 23-24
17/09/2023 DT United 1-8 Southside Spartans -1/+1   W. of Scotland Sunday Cup 23-24
17/09/2023 Duncanrig Villa 4-1 Bardykes Rovers +11/-11   W. of Scotland Sunday Cup 23-24
17/09/2023 East End Athletic 2-5 East Kilbride Forest -28/+28   W. of Scotland Sunday Cup 23-24
17/09/2023 East End Rovers 6-1 Cambria Westwood +2/-2   W. of Scotland Sunday Cup 23-24
17/09/2023 East Kilbride Athletic 3-0 Clydebank Sunday +6/-6   W. of Scotland Sunday Cup 23-24
17/09/2023 Fairhill Athletico 1-4 Glasgow Diverse -5/+5   W. of Scotland Sunday Cup 23-24
17/09/2023 Finnieston Phoenix 0-3 Grange +2/-2   W. of Scotland Sunday Cup 23-24
17/09/2023 Girdle Toll 2-1 Southside Sunday +1/-1   W. of Scotland Sunday Cup 23-24
17/09/2023 Glasgow Caledonian United 3-2 Bobby's Bar -9/+9   W. of Scotland Sunday Cup 23-24
17/09/2023 Glasgow Irish 4-6 The North -18/+18   W. of Scotland Sunday Cup 23-24
17/09/2023 Glasgow North United 4-3 Inter Inchinnan +7/-7   W. of Scotland Sunday Cup 23-24
17/09/2023 Gowanbank 8-3 National ±0/±0   W. of Scotland Sunday Cup 23-24
17/09/2023 Gryffe 5-0 Lochgreen +19/-19   W. of Scotland Sunday Cup 23-24
17/09/2023 Airdrie Forest Blue 4-1 Forgewood +2/-2   W. of Scotland Sunday Cup 23-24
17/09/2023 Irvine Rangers 10-0 Lomond Thistle Colts +3/-3   W. of Scotland Sunday Cup 23-24
17/09/2023 Kelburne 1-6 Castlemilk -20/+20   W. of Scotland Sunday Cup 23-24
17/09/2023 Kilpatrick 3-9 Bellshill United +1/-1   W. of Scotland Sunday Cup 23-24
17/09/2023 Maryhill Black Star p 2-2 Strathclyde United -14/+14   W. of Scotland Sunday Cup 23-24
17/09/2023 Millbrae 2-4 Woodlands -23/+23   W. of Scotland Sunday Cup 23-24
17/09/2023 Muirend Athletic 0-1 East End Heart -7/+7   W. of Scotland Sunday Cup 23-24
17/09/2023 Neilston Sunday 2-8 Coatbridge Cowboys -28/+28   W. of Scotland Sunday Cup 23-24
17/09/2023 Newton Farm 4-3 Motherwell Villa +7/-7   W. of Scotland Sunday Cup 23-24
17/09/2023 Pather 3-1 South Camlachie -3/+3   W. of Scotland Sunday Cup 23-24
17/09/2023 Polonia Glasgow 2-1 Southside Albion -3/+3   W. of Scotland Sunday Cup 23-24
17/09/2023 Saracen Red Star 3-4 Kildrum United +3/-3   W. of Scotland Sunday Cup 23-24
17/09/2023 Thornliebank Thistle 2-1 Cumbernauld United Sunday +2/-2   W. of Scotland Sunday Cup 23-24
17/09/2023 Troon Town 6-4 Airdrie Forest White -4/+4   W. of Scotland Sunday Cup 23-24
17/09/2023 Wishaw Heart 3-4 Pollokshields United +7/-7   W. of Scotland Sunday Cup 23-24
14/05/2023 East Kilbride Athletic 3-1 Dalmuir United +20/-20 W. of Scotland Sunday Cup 22-23
14/05/2023 Grange 4-0 Budhill United +31/-31 W. of Scotland Sunday Cup 22-23
02/04/2023 Bonomy 2-3 Dalmuir United -7/+7 W. of Scotland Sunday Cup 22-23
02/04/2023 Bothwell United 1-1 p East Kilbride Athletic ±0/±0 W. of Scotland Sunday Cup 22-23
02/04/2023 Budhill United 6-0 Partizan Glasgow +14/-14 W. of Scotland Sunday Cup 22-23
02/04/2023 Glasgow Caledonian United 2-4 Grange -11/+11 W. of Scotland Sunday Cup 22-23
19/03/2023 Bonomy 5-4 Southside Sunday -4/+4 W. of Scotland Sunday Cup 22-23
19/03/2023 Budhill United 6-4 Castlemilk -1/+1 W. of Scotland Sunday Cup 22-23
19/03/2023 Dalmuir United 2-1 Pather +14/-14 W. of Scotland Sunday Cup 22-23
19/03/2023 Glasgow Caledonian United 1-0 Bullwood +6/-6 W. of Scotland Sunday Cup 22-23
19/03/2023 Glasgow Diverse 0-2 East Kilbride Athletic -26/+26 W. of Scotland Sunday Cup 22-23
19/03/2023 Grange 5-2 Easterhouse Football Academy Sunday ±0/±0 W. of Scotland Sunday Cup 22-23
19/03/2023 Maryhill Black Star 1-2 Bothwell United -20/+20 W. of Scotland Sunday Cup 22-23
19/03/2023 Partizan Glasgow p 2-2 Todholm +3/-3 W. of Scotland Sunday Cup 22-23
19/02/2023 Annick 1-7 Castlemilk -3/+3   W. of Scotland Sunday Cup 22-23
19/02/2023 Armadale 0-1 Glasgow Caledonian United -13/+13   W. of Scotland Sunday Cup 22-23
19/02/2023 Blantyre United 2-8 Partizan Glasgow -41/+41   W. of Scotland Sunday Cup 22-23
19/02/2023 Bothwell United 2-1 Glasgow on the Ball -4/+4   W. of Scotland Sunday Cup 22-23
19/02/2023 Clydebank Sunday 0-2 Bullwood -12/+12   W. of Scotland Sunday Cup 22-23
19/02/2023 Drumchapel United Sunday 2-7 Glasgow Diverse -20/+20   W. of Scotland Sunday Cup 22-23
19/02/2023 Dynamo Glasgow 0-14 East Kilbride Athletic -19/+19   W. of Scotland Sunday Cup 22-23
19/02/2023 Easterhouse Football Academy Sunday p 3-3 Neilston Sunday +1/-1   W. of Scotland Sunday Cup 22-23
19/02/2023 Kilbowie 1-3 Dalmuir United +2/-2   W. of Scotland Sunday Cup 22-23
19/02/2023 Motherwell Villa 0-4 Maryhill Black Star ±0/±0   W. of Scotland Sunday Cup 22-23
19/02/2023 Newton Farm 0-5 Bonomy -9/+9   W. of Scotland Sunday Cup 22-23
19/02/2023 Pather 8-1 Cumbernauld Colts Sunday +6/-6   W. of Scotland Sunday Cup 22-23
19/02/2023 Pollokshields United 0-2 Budhill United -12/+12   W. of Scotland Sunday Cup 22-23
19/02/2023 Silverburn 2-7 Grange -7/+7   W. of Scotland Sunday Cup 22-23
19/02/2023 Thornliebank Thistle 0-4 Todholm -8/+8   W. of Scotland Sunday Cup 22-23
20/11/2022 Armadale 5-4 North Motherwell -7/+7   W. of Scotland Sunday Cup 22-23
20/11/2022 Bardykes Rovers 1-2 Cumbernauld Colts Sunday -8/+8   W. of Scotland Sunday Cup 22-23
20/11/2022 Barrhead United 1-6 Grange -10/+10   W. of Scotland Sunday Cup 22-23
20/11/2022 Bobby's Bar 1-5 Pollokshields United -1/+1   W. of Scotland Sunday Cup 22-23
20/11/2022 Bothwell United 3-0 Crown Inn +16/-16   W. of Scotland Sunday Cup 22-23
20/11/2022 Castlemilk 7-0 Monklands Thistle +2/-2   W. of Scotland Sunday Cup 22-23
20/11/2022 Castlepark 3-3 p Kilbowie -5/+5   W. of Scotland Sunday Cup 22-23
20/11/2022 Cleland Sunday 5-6 Glasgow Caledonian United -8/+8   W. of Scotland Sunday Cup 22-23
20/11/2022 Dalmuir United 3-2 Kilsyth Rovers +3/-3   W. of Scotland Sunday Cup 22-23
20/11/2022 Dynamo Redhurst 1-2 Glasgow Diverse -7/+7   W. of Scotland Sunday Cup 22-23
20/11/2022 East End Athletic 1-5 Blantyre United -3/+3   W. of Scotland Sunday Cup 22-23
20/11/2022 East End Heart 0-5 Drumchapel United Sunday -21/+21   W. of Scotland Sunday Cup 22-23
20/11/2022 East End Rovers 1-1 p Dynamo Glasgow -10/+10   W. of Scotland Sunday Cup 22-23
20/11/2022 Easterhouse Football Academy Sunday p 1-1 Southside Spartans +2/-2   W. of Scotland Sunday Cup 22-23
20/11/2022 Glasgow North United 5-10 Budhill United -1/+1   W. of Scotland Sunday Cup 22-23
20/11/2022 Hillwood 3-10 Neilston Sunday -21/+21   W. of Scotland Sunday Cup 22-23
20/11/2022 Lanarkshire Shace 4-5 East Kilbride Athletic +7/-7   W. of Scotland Sunday Cup 22-23
20/11/2022 Maryhill Black Star p 2-2 Phoenix -4/+4   W. of Scotland Sunday Cup 22-23
20/11/2022 Maryhill Milan 3-3 p Thornliebank Thistle -2/+2   W. of Scotland Sunday Cup 22-23
20/11/2022 AFC Motherwell 1-3 Pather -5/+5   W. of Scotland Sunday Cup 22-23
20/11/2022 Saint Cadoc's Youth Club Sunday 5-2 Summerston Sunday ±0/±0   W. of Scotland Sunday Cup 22-23
20/11/2022 Saracen Red Star 0-6 Clydebank Sunday -6/+6   W. of Scotland Sunday Cup 22-23
20/11/2022 Silverburn 8-2 Lanarkshire United +3/-3   W. of Scotland Sunday Cup 22-23
20/11/2022 Southside Sunday 6-2 The North +26/-26   W. of Scotland Sunday Cup 22-23
20/11/2022 Todholm 2-0 Unity -7/+7   W. of Scotland Sunday Cup 22-23
13/11/2022 Bothwell United 4-1 Blantyre Victoria Sunday -2/+2   W. of Scotland Sunday Cup 22-23
06/11/2022 Gowanbank 3-6 Cleland Sunday -18/+18   W. of Scotland Sunday Cup 22-23
30/10/2022 Annick 3-0 Men United Glasgow +38/-38   W. of Scotland Sunday Cup 22-23
30/10/2022 Bellshill Athletic Sunday 4-4 p Armadale +3/-3   W. of Scotland Sunday Cup 22-23
30/10/2022 Glasgow United Sunday 2-7 Dynamo Glasgow -43/+43   W. of Scotland Sunday Cup 22-23
30/10/2022 Maryhill Black Star 3-0 Isle of Arran -4/+4   W. of Scotland Sunday Cup 22-23
30/10/2022 Polonia Glasgow 4-4 p Drumchapel United Sunday -7/+7   W. of Scotland Sunday Cup 22-23
30/10/2022 Third Lanark Sunday 2-3 Glasgow Diverse +8/-8   W. of Scotland Sunday Cup 22-23
27/10/2022 East Kilbride Athletic 4-1 Glasgow Irish +9/-9   W. of Scotland Sunday Cup 22-23
23/10/2022 Bardykes Rovers 4-1 Airdrie Forest White -2/+2   W. of Scotland Sunday Cup 22-23
23/10/2022 Barlanark 2-4 Coltness United -8/+8   W. of Scotland Sunday Cup 22-23
23/10/2022 Barrhead United 3-1 Newmains United Sunday +19/-19   W. of Scotland Sunday Cup 22-23
23/10/2022 Blantyre Albion 1-2 Glasgow North United -16/+16   W. of Scotland Sunday Cup 22-23
23/10/2022 Bobby's Bar p 1-1 Muirend Athletic -10/+10   W. of Scotland Sunday Cup 22-23
23/10/2022 Bullwood 2-0 Tricolorul +1/-1   W. of Scotland Sunday Cup 22-23
23/10/2022 Castlepark 5-4 Motherwell Villa B -11/+11   W. of Scotland Sunday Cup 22-23
23/10/2022 Clydebank Sunday p 1-1 Holytown Sunday -12/+12   W. of Scotland Sunday Cup 22-23
23/10/2022 Dalmuir United 4-3 Southside Albion -9/+9   W. of Scotland Sunday Cup 22-23
23/10/2022 Duncanrig Villa 2-5 The North -19/+19   W. of Scotland Sunday Cup 22-23
23/10/2022 Dynamo Redhurst 4-2 Bars for Bears -7/+7   W. of Scotland Sunday Cup 22-23
23/10/2022 East End Heart 3-2 Chapelhall -6/+6   W. of Scotland Sunday Cup 22-23
23/10/2022 East End Rovers 5-4 Glasgow Wellington Colts -6/+6   W. of Scotland Sunday Cup 22-23
23/10/2022 East Kilbride Forest p 6-6 East End United Sunday +2/-2   W. of Scotland Sunday Cup 22-23
23/10/2022 Eastwood Park 2-4 Glasgow on the Ball -30/+30   W. of Scotland Sunday Cup 22-23
23/10/2022 Finnieston Phoenix 2-5 Castlemilk -1/+1   W. of Scotland Sunday Cup 22-23
23/10/2022 Glasgow Red Star Athletic 2-5 Maryhill Milan +1/-1   W. of Scotland Sunday Cup 22-23
23/10/2022 Irvine Rangers 1-3 Bonomy -22/+22   W. of Scotland Sunday Cup 22-23
23/10/2022 Kilbowie p 2-2 Firwood United +9/-9   W. of Scotland Sunday Cup 22-23
23/10/2022 Kirkintilloch United 1-3 East End Athletic -33/+33   W. of Scotland Sunday Cup 22-23
23/10/2022 Lanarkshire Shace 10-4 Sporting Glasgow +1/-1   W. of Scotland Sunday Cup 22-23
23/10/2022 Lanarkshire United 5-1 Dormy Forest +23/-23   W. of Scotland Sunday Cup 22-23
23/10/2022 AFC Motherwell 5-0 Mill United +6/-6   W. of Scotland Sunday Cup 22-23
23/10/2022 Motherwell Villa 2-0 Anchor Sociedad +18/-18   W. of Scotland Sunday Cup 22-23
23/10/2022 Newmains United Sunday 1-1 p Hillwood -10/+10   W. of Scotland Sunday Cup 22-23
23/10/2022 Newton Farm 2-0 Ruchill Thistle ±0/±0   W. of Scotland Sunday Cup 22-23
23/10/2022 North Motherwell 2-1 Drumpellier Dynamo +18/-18   W. of Scotland Sunday Cup 22-23
23/10/2022 Overlee Colts 1-1 p Kilsyth Rovers -2/+2   W. of Scotland Sunday Cup 22-23
23/10/2022 Phoenix 9-0 Rozelle +2/-2   W. of Scotland Sunday Cup 22-23
23/10/2022 Pollokshields United 5-3 Fairhill Athletico -3/+3   W. of Scotland Sunday Cup 22-23
23/10/2022 Ravenswood 0-8 Budhill United -3/+3   W. of Scotland Sunday Cup 22-23
23/10/2022 Renfrewshire Rovers 0-10 Girdle Toll -10/+10   W. of Scotland Sunday Cup 22-23
23/10/2022 Saint Cadoc's Youth Club Sunday 4-2 Legia Cumbernauld -1/+1   W. of Scotland Sunday Cup 22-23
23/10/2022 Sensi Star 1-8 Cumbernauld Colts Sunday -5/+5   W. of Scotland Sunday Cup 22-23
23/10/2022 Southside Spartans 8-0 Glasgow Wellington Sunday +13/-13   W. of Scotland Sunday Cup 22-23
23/10/2022 Southside Sunday p 3-3 Inter Inchinnan -6/+6   W. of Scotland Sunday Cup 22-23
23/10/2022 Strathclyde United 2-6 Grange +2/-2   W. of Scotland Sunday Cup 22-23
23/10/2022 Todholm 3-0 East Kilbride Burgh -4/+4   W. of Scotland Sunday Cup 22-23
23/10/2022 Troon Town 2-5 Blantyre United -19/+19   W. of Scotland Sunday Cup 22-23
23/10/2022 United Glasgow 1-12 Weir Recreation Sunday -25/+25   W. of Scotland Sunday Cup 22-23
23/10/2022 Unity p 2-2 East Kilbride Albion +4/-4   W. of Scotland Sunday Cup 22-23
23/10/2022 Wishaw United 2-2 p Glasgow Caledonian United -8/+8   W. of Scotland Sunday Cup 22-23
18/09/2022 Castlepark 7-1 Elite +21/-21   W. of Scotland Sunday Cup 22-23
18/09/2022 Cleland Sunday 10-0 Douglas Amateurs +7/-7   W. of Scotland Sunday Cup 22-23
18/09/2022 East End Rovers 4-0 Airdrie Albion +38/-38   W. of Scotland Sunday Cup 22-23
18/09/2022 East End Thistle {GLA} 0-3 East Kilbride Athletic -19/+19   W. of Scotland Sunday Cup 22-23
18/09/2022 AFC Motherwell 6-5 Albion Rovers U21 -5/+5   W. of Scotland Sunday Cup 22-23
08/03/2020 Drumchapel United Sunday 3-1 Bellshill United +27/-27   W. of Scotland Sunday Cup 19-20
16/02/2020 Atlantic Quay 1-2 Bullwood -12/+12   W. of Scotland Sunday Cup 19-20
16/02/2020 Bellshill United 6-1 Charlie's Bar +12/-12   W. of Scotland Sunday Cup 19-20
16/02/2020 Drumchapel United Sunday 2-2 Eastend Tower +10/-10   W. of Scotland Sunday Cup 19-20
15/12/2019 Lesmahagow Sunday 11-0 Weir Recreation Sunday +16/-16   W. of Scotland Sunday Cup 19-20
17/11/2019 Atlantic Quay 6-1 Blackburn Allstars +11/-11   W. of Scotland Sunday Cup 19-20
17/11/2019 Bullfrog 9-1 Keppochhill +4/-4   W. of Scotland Sunday Cup 19-20
17/11/2019 Bullwood 4-2 GSC United +3/-3   W. of Scotland Sunday Cup 19-20
17/11/2019 Drumchapel United Sunday 5-2 Silverburn +10/-10   W. of Scotland Sunday Cup 19-20
17/11/2019 East End United Sunday 2-4 Eastend Tower +1/-1   W. of Scotland Sunday Cup 19-20
17/11/2019 Isle of Arran 2-3 Bellshill United +8/-8   W. of Scotland Sunday Cup 19-20
17/11/2019 Rutherglen Rovers 6-6 Charlie's Bar +7/-7   W. of Scotland Sunday Cup 19-20
20/10/2019 Airdrie Albion 2-3 Drumchapel United Sunday -16/+16   W. of Scotland Sunday Cup 19-20
20/10/2019 Bellshill United 3-1 The Rose +5/-5   W. of Scotland Sunday Cup 19-20
20/10/2019 Blackburn Allstars 4-3 East Kilbride United +7/-7   W. of Scotland Sunday Cup 19-20
20/10/2019 Budhill United 1-8 Lesmahagow Sunday -34/+34   W. of Scotland Sunday Cup 19-20
20/10/2019 Bullfrog 6-0 Pollokshields United +12/-12   W. of Scotland Sunday Cup 19-20
20/10/2019 East End United Sunday 6-1 Troon Town +21/-21   W. of Scotland Sunday Cup 19-20
20/10/2019 Eastend Star 1-7 Isle of Arran -29/+29   W. of Scotland Sunday Cup 19-20
20/10/2019 Eastend Tower 10-0 Lochgreen +4/-4   W. of Scotland Sunday Cup 19-20
20/10/2019 Fully Rovers 2-3 Charlie's Bar +1/-1   W. of Scotland Sunday Cup 19-20
20/10/2019 GSC United 3-2 Todholm +11/-11   W. of Scotland Sunday Cup 19-20
20/10/2019 Keppochhill 3-2 Vale Rangers -3/+3   W. of Scotland Sunday Cup 19-20
20/10/2019 Maryhill Milan 4-4 Atlantic Quay +1/-1   W. of Scotland Sunday Cup 19-20
20/10/2019 Polonia Glasgow 0-2 Bullwood -5/+5   W. of Scotland Sunday Cup 19-20
20/10/2019 Rutherglen Rovers 4-1 Saracen Red Star +4/-4   W. of Scotland Sunday Cup 19-20
20/10/2019 Silverburn 4-2 Killie Athletic +22/-22   W. of Scotland Sunday Cup 19-20
20/10/2019 Unity 0-7 Weir Recreation Sunday -4/+4   W. of Scotland Sunday Cup 19-20
29/09/2019 Vale Rangers 7-2 Motherwell Villa B +1/-1   W. of Scotland Sunday Cup 19-20
22/09/2019 Blackburn Allstars 7-0 Greenfield +8/-8   W. of Scotland Sunday Cup 19-20
22/09/2019 Blackhill Brae 0-7 Todholm -36/+36   W. of Scotland Sunday Cup 19-20
22/09/2019 Broomfield United 1-2 Bellshill United +9/-9   W. of Scotland Sunday Cup 19-20
22/09/2019 Calderglen Thistle 0-10 Bullfrog -2/+2   W. of Scotland Sunday Cup 19-20
22/09/2019 Charlie's Bar 12-0 Bathville Thistle +5/-5   W. of Scotland Sunday Cup 19-20
22/09/2019 Dalmarnock 2-5 Saracen Red Star -33/+33   W. of Scotland Sunday Cup 19-20
22/09/2019 Drumchapel United Sunday 10-0 Glencairn Thistle +6/-6   W. of Scotland Sunday Cup 19-20
22/09/2019 East End Heart 3-4 Polonia Glasgow +4/-4   W. of Scotland Sunday Cup 19-20
22/09/2019 East End United Sunday 1-0 Albion Rovers Sunday -8/+8   W. of Scotland Sunday Cup 19-20
22/09/2019 East Lane 2-5 Budhill United -7/+7   W. of Scotland Sunday Cup 19-20
22/09/2019 Ferguslie Star Sunday 2-3 Lochgreen -10/+10   W. of Scotland Sunday Cup 19-20
22/09/2019 Fully Rovers 5-1 Bengal Lancers Sunday +12/-12   W. of Scotland Sunday Cup 19-20
22/09/2019 Grange 3-3 The Rose -6/+6   W. of Scotland Sunday Cup 19-20
22/09/2019 Haghill 1-2 Unity -25/+25   W. of Scotland Sunday Cup 19-20
22/09/2019 Haldane United Sunday 4-5 East Kilbride United -15/+15   W. of Scotland Sunday Cup 19-20
22/09/2019 Isle of Arran 9-2 Blantyre Albion +28/-28   W. of Scotland Sunday Cup 19-20
22/09/2019 Keppochhill 6-4 Wishaw United +24/-24   W. of Scotland Sunday Cup 19-20
22/09/2019 Killie Athletic 6-0 Coltness United +19/-19   W. of Scotland Sunday Cup 19-20
22/09/2019 Kilsyth Rovers 3-5 Atlantic Quay +3/-3   W. of Scotland Sunday Cup 19-20
22/09/2019 Lanarkshire Forrest Sunday 1-11 Eastend Tower -8/+8   W. of Scotland Sunday Cup 19-20
22/09/2019 Larkhall Colts 0-7 GSC United -27/+27   W. of Scotland Sunday Cup 19-20
22/09/2019 Lesmahagow Sunday 9-0 Colts Athletic +1/-1   W. of Scotland Sunday Cup 19-20
22/09/2019 Nethercraigs United 2-6 Maryhill Milan -12/+12   W. of Scotland Sunday Cup 19-20
22/09/2019 North Glasgow Colts 1-5 Bullwood -15/+15   W. of Scotland Sunday Cup 19-20
22/09/2019 Pollokshields United 3-0 Stratton Southside +3/-3   W. of Scotland Sunday Cup 19-20
22/09/2019 Rutherglen Rovers 4-2 Motherwell Villa +5/-5   W. of Scotland Sunday Cup 19-20
22/09/2019 Silverburn 4-2 Maryhill Black Star +24/-24   W. of Scotland Sunday Cup 19-20
22/09/2019 Southside Star Sunday 2-6 Airdrie Albion -5/+5   W. of Scotland Sunday Cup 19-20
22/09/2019 Troon Town 2-1 Thornliebank Thistle +8/-8   W. of Scotland Sunday Cup 19-20
22/09/2019 Viewpark United 1-6 Weir Recreation Sunday -4/+4   W. of Scotland Sunday Cup 19-20
08/09/2019 Eastend Star 1-5 Blantyre Victoria Sunday -30/+30   W. of Scotland Sunday Cup 19-20
25/08/2019 Argyle Wanderers 1-8 Isle of Arran -9/+9   W. of Scotland Sunday Cup 19-20
25/08/2019 Atlantic Quay 2-0 Silverburn Athletic -7/+7   W. of Scotland Sunday Cup 19-20
25/08/2019 Barrhead 1-3 Airdrie Albion -2/+2   W. of Scotland Sunday Cup 19-20
25/08/2019 Budhill United 6-1 Dalry Tartan ±0/±0   W. of Scotland Sunday Cup 19-20
25/08/2019 Clyde Thistle 0-7 Haldane United Sunday -1/+1   W. of Scotland Sunday Cup 19-20
25/08/2019 Coatbridge United 0-6 Bellshill United -1/+1   W. of Scotland Sunday Cup 19-20
25/08/2019 Coltness United 1-0 East Kilbride Athletic +6/-6   W. of Scotland Sunday Cup 19-20
25/08/2019 Drumchapel United Sunday 11-0 Muirend Athletic +3/-3   W. of Scotland Sunday Cup 19-20
25/08/2019 East Kilbride United 9-3 Sandymount +1/-1   W. of Scotland Sunday Cup 19-20
25/08/2019 Ferguslie Star Sunday 6-5 Bardykes Rovers +12/-12   W. of Scotland Sunday Cup 19-20
25/08/2019 Garrion Wood 6-0 Charlie's Bar +59/-59   W. of Scotland Sunday Cup 19-20
25/08/2019 Glasgow Irish 2-2 Greenfield -11/+11   W. of Scotland Sunday Cup 19-20
25/08/2019 Holytown Colts Sunday 2-12 Wishaw United -5/+5   W. of Scotland Sunday Cup 19-20
25/08/2019 Irvine No.1 Celtic Sports Club 2-4 Bullfrog +4/-4   W. of Scotland Sunday Cup 19-20
25/08/2019 Irvine Sports Bar 0-3 Blackhill Brae -1/+1   W. of Scotland Sunday Cup 19-20
25/08/2019 Kilbirnie United 2-2 Albion Rovers Sunday -10/+10   W. of Scotland Sunday Cup 19-20
25/08/2019 Killie Athletic 2-2 Newarthill Athletic -14/+14   W. of Scotland Sunday Cup 19-20
25/08/2019 Kilwinning Sunday 2-5 East End Heart -35/+35   W. of Scotland Sunday Cup 19-20
25/08/2019 Lanarkshire United 0-21 Larkhall Colts -14/+14   W. of Scotland Sunday Cup 19-20
25/08/2019 Lesmahagow Sunday 1-0 Broadwood Clyde -12/+12   W. of Scotland Sunday Cup 19-20
25/08/2019 Maryhill Milan 11-1 Bobby's Bar +6/-6   W. of Scotland Sunday Cup 19-20
25/08/2019 Motherwell Villa 4-1 C9 Foundation ±0/±0   W. of Scotland Sunday Cup 19-20
25/08/2019 Motherwell Villa B 4-1 Killie United +22/-22   W. of Scotland Sunday Cup 19-20
25/08/2019 Nethercraigs United 10-3 Troon Thistle +6/-6   W. of Scotland Sunday Cup 19-20
25/08/2019 Newton Farm 5-11 GSC United -7/+7   W. of Scotland Sunday Cup 19-20
25/08/2019 North Glasgow Colts 9-1 BSC Glasgow Sunday +28/-28   W. of Scotland Sunday Cup 19-20
25/08/2019 Pollokshields United 5-1 Blackwood Villa +5/-5   W. of Scotland Sunday Cup 19-20
25/08/2019 Polonia Glasgow 6-1 Stenhousemuir Sunday +7/-7   W. of Scotland Sunday Cup 19-20
25/08/2019 Salsburgh United 3-6 Maryhill Black Star -9/+9   W. of Scotland Sunday Cup 19-20
25/08/2019 Southside Spartans 2-4 Viewpark Thistle -8/+8   W. of Scotland Sunday Cup 19-20
25/08/2019 Third Lanark Sunday 1-2 Lochgreen -4/+4   W. of Scotland Sunday Cup 19-20
25/08/2019 Villa Park 0-7 Bullwood -5/+5   W. of Scotland Sunday Cup 19-20
17/05/2019 Castlemilk Dynamo Sunday 5-1 Weir Recreation Sunday +3/-3   W. of Scotland Sunday Cup 18-19
14/04/2019 Castlemilk Dynamo Sunday 6-0 Eastwood Mearns B +4/-4   W. of Scotland Sunday Cup 18-19
14/04/2019 Weir Recreation Sunday 4-1 Glasgow Rovers +11/-11   W. of Scotland Sunday Cup 18-19
17/03/2019 Castlemilk Dynamo Sunday 4-1 Bullfrog +3/-3   W. of Scotland Sunday Cup 18-19
17/03/2019 Shotts 1-4 Eastwood Mearns B -28/+28   W. of Scotland Sunday Cup 18-19
17/03/2019 Weir Recreation Sunday 3-0 Drumchapel United Sunday +5/-5   W. of Scotland Sunday Cup 18-19
18/11/2018 Castlemilk Dynamo Sunday 11-0 Viewpark Thistle +8/-8   W. of Scotland Sunday Cup 18-19
18/11/2018 Eastwood Mearns A 8-0 Valley Thistle +13/-13   W. of Scotland Sunday Cup 18-19
18/11/2018 Glasgow Rovers 1-1 Wishaw United +1/-1   W. of Scotland Sunday Cup 18-19
18/11/2018 Haghill 3-4 Bullfrog -1/+1   W. of Scotland Sunday Cup 18-19
18/11/2018 HSV 1-2 Eastwood Mearns B -4/+4   W. of Scotland Sunday Cup 18-19
18/11/2018 Maryhill Milan 2-4 Weir Recreation Sunday -9/+9   W. of Scotland Sunday Cup 18-19
18/11/2018 Media 2-2 Drumchapel United Sunday -10/+10   W. of Scotland Sunday Cup 18-19
18/11/2018 Shotts 3-1 Lesmahagow Sunday +28/-28   W. of Scotland Sunday Cup 18-19
21/10/2018 Bardykes Rovers 0-2 Glasgow Rovers -10/+10   W. of Scotland Sunday Cup 18-19
21/10/2018 Castlemilk Dynamo Sunday 7-0 Cambria Westwood ±0/±0   W. of Scotland Sunday Cup 18-19
21/10/2018 East End Heart 3-4 Drumchapel United Sunday +3/-3   W. of Scotland Sunday Cup 18-19
21/10/2018 East End United Sunday 2-5 Shotts -10/+10   W. of Scotland Sunday Cup 18-19
21/10/2018 East Lane 2-4 HSV -14/+14   W. of Scotland Sunday Cup 18-19
21/10/2018 Eastwood Mearns A 5-1 Roch +5/-5   W. of Scotland Sunday Cup 18-19
21/10/2018 GSC United 3-4 Maryhill Milan -14/+14   W. of Scotland Sunday Cup 18-19
21/10/2018 Haghill 2-1 Eastend Tower +10/-10   W. of Scotland Sunday Cup 18-19
21/10/2018 Killie Athletic 2-4 Valley Thistle -22/+22   W. of Scotland Sunday Cup 18-19
21/10/2018 Lanarkshire Forrest Sunday 0-3 Eastwood Mearns B -1/+1   W. of Scotland Sunday Cup 18-19
21/10/2018 Lesmahagow Sunday 5-3 Atlantic Quay -4/+4   W. of Scotland Sunday Cup 18-19
21/10/2018 Media 3-2 Carluke Thistle -4/+4   W. of Scotland Sunday Cup 18-19
21/10/2018 Troon Town 2-5 Wishaw United -6/+6   W. of Scotland Sunday Cup 18-19
21/10/2018 Viewpark Thistle 4-0 Brunswick +11/-11   W. of Scotland Sunday Cup 18-19
21/10/2018 Weir Recreation Sunday 9-1 AFC Pollok +19/-19   W. of Scotland Sunday Cup 18-19
19/10/2018 Motherwell Villa 1-4 Bullfrog +4/-4   W. of Scotland Sunday Cup 18-19
30/09/2018 AFC Pollok 7-0 Baillieston Sunday +30/-30   W. of Scotland Sunday Cup 18-19
30/09/2018 Auchengeich Miners 0-14 Bullfrog -1/+1   W. of Scotland Sunday Cup 18-19
30/09/2018 Bardykes Rovers 5-1 Kilbirnie United +18/-18   W. of Scotland Sunday Cup 18-19
30/09/2018 Bellgrove 0-6 Viewpark Thistle -1/+1   W. of Scotland Sunday Cup 18-19
30/09/2018 Brunswick 7-2 Keppochhill +12/-12   W. of Scotland Sunday Cup 18-19
30/09/2018 Cambria Westwood 7-1 Colts Athletic +53/-53   W. of Scotland Sunday Cup 18-19
30/09/2018 Castlemilk Dynamo Sunday 12-1 Glencairn Thistle ±0/±0   W. of Scotland Sunday Cup 18-19
30/09/2018 Cranhill United 0-1 Weir Recreation Sunday -8/+8   W. of Scotland Sunday Cup 18-19
30/09/2018 Crownpoint United 2-2 Roch -6/+6   W. of Scotland Sunday Cup 18-19
30/09/2018 Drumchapel United Sunday 1-1 Lochgreen -11/+11   W. of Scotland Sunday Cup 18-19
30/09/2018 East End Heart 3-1 Pollokshields United +29/-29   W. of Scotland Sunday Cup 18-19
30/09/2018 East End United Sunday 4-1 Newmains Hammers Sunday +7/-7   W. of Scotland Sunday Cup 18-19
30/09/2018 Eastend Tower 3-1 Blackhill Brae -2/+2   W. of Scotland Sunday Cup 18-19
30/09/2018 Eastwood Mearns B 10-0 Symington Tinto Sunday +3/-3   W. of Scotland Sunday Cup 18-19
30/09/2018 Killie Athletic 6-3 Coatbridge United -2/+2   W. of Scotland Sunday Cup 18-19
30/09/2018 Killie United 5-7 Shotts +8/-8   W. of Scotland Sunday Cup 18-19
30/09/2018 Kilsyth Rovers 0-8 HSV -12/+12   W. of Scotland Sunday Cup 18-19
30/09/2018 Lesmahagow Sunday 15-1 BSC Glasgow Sunday +3/-3   W. of Scotland Sunday Cup 18-19
30/09/2018 Maryhill Milan 9-4 Cumbernauld Colts Sunday +14/-14   W. of Scotland Sunday Cup 18-19
30/09/2018 Motherwell Villa 9-0 Newmains United Sunday +73/-73   W. of Scotland Sunday Cup 18-19
30/09/2018 PFD United 1-5 Haghill -4/+4   W. of Scotland Sunday Cup 18-19
30/09/2018 Rutherglen Rovers 1-3 Wishaw United ±0/±0   W. of Scotland Sunday Cup 18-19
30/09/2018 Silverburn 1-1 Carluke Thistle +4/-4   W. of Scotland Sunday Cup 18-19
30/09/2018 Valley Thistle 5-0 Queenslie +5/-5   W. of Scotland Sunday Cup 18-19
30/09/2018 Victoria Park 1-1 Troon Town +3/-3   W. of Scotland Sunday Cup 18-19
30/09/2018 Wellhouse 1-4 Media +4/-4   W. of Scotland Sunday Cup 18-19
28/08/2018 Lochgreen 4-4 Coltness United +3/-3   W. of Scotland Sunday Cup 18-19
26/08/2018 AFC Pollok 6-5 New Stevenston United -4/+4   W. of Scotland Sunday Cup 18-19
26/08/2018 Baillieston Sunday 3-2 Bathville Thistle -10/+10   W. of Scotland Sunday Cup 18-19
26/08/2018 Bellshill United 1-2 East Kilbride Athletic -19/+19   W. of Scotland Sunday Cup 18-19
26/08/2018 Bengal Lancers Sunday 0-4 Weir Recreation Sunday ±0/±0   W. of Scotland Sunday Cup 18-19
26/08/2018 Blantyre Albion 1-2 Victoria Park -12/+12   W. of Scotland Sunday Cup 18-19
26/08/2018 Broadwood Clyde 0-2 Roch +2/-2   W. of Scotland Sunday Cup 18-19
26/08/2018 Brunswick 1-1 Woodside Sunday -1/+1   W. of Scotland Sunday Cup 18-19
26/08/2018 Burgh 0-1 Maryhill Milan +5/-5   W. of Scotland Sunday Cup 18-19
26/08/2018 Cambria Westwood 3-3 Fully Rovers +7/-7   W. of Scotland Sunday Cup 18-19
26/08/2018 Cambuslang Football Academy Sunday 0-3 Newmains United Sunday -4/+4   W. of Scotland Sunday Cup 18-19
26/08/2018 Carluke Thistle 6-0 Lanarkshire Forrest Sunday B +1/-1   W. of Scotland Sunday Cup 18-19
26/08/2018 Castlemilk Dynamo Sunday 14-1 Wishaw Athletic ±0/±0   W. of Scotland Sunday Cup 18-19
26/08/2018 Cellar Bar Colts 3-3 Blackwood Villa +3/-3   W. of Scotland Sunday Cup 18-19
26/08/2018 Colquhoun United Sunday 1-2 Bellgrove -13/+13   W. of Scotland Sunday Cup 18-19
26/08/2018 Dalmarnock 1-2 Silverburn +2/-2   W. of Scotland Sunday Cup 18-19
26/08/2018 Dalry Tartan 5-7 PFD United -11/+11   W. of Scotland Sunday Cup 18-19
26/08/2018 Drumchapel United Sunday 5-4 Rumours +5/-5   W. of Scotland Sunday Cup 18-19
26/08/2018 East End United Sunday 5-0 Roukenglen +19/-19   W. of Scotland Sunday Cup 18-19
26/08/2018 Eastwood Mearns A 9-0 Glasgow Irish +5/-5   W. of Scotland Sunday Cup 18-19
26/08/2018 Finnieston Phoenix 0-7 Glasgow Rovers -11/+11   W. of Scotland Sunday Cup 18-19
26/08/2018 Galston Sunday 2-3 Colts Athletic -4/+4   W. of Scotland Sunday Cup 18-19
26/08/2018 Garrion Wood 0-10 Kilsyth Rovers -68/+68   W. of Scotland Sunday Cup 18-19
26/08/2018 Glasgow Athletic 0-11 Bardykes Rovers -7/+7   W. of Scotland Sunday Cup 18-19
26/08/2018 Haldane United Sunday 7-1 Polonia Glasgow +21/-21   W. of Scotland Sunday Cup 18-19
26/08/2018 Hip Flask 1-5 Cumbernauld Colts Sunday -8/+8   W. of Scotland Sunday Cup 18-19
26/08/2018 Irvine No.1 Celtic Sports Club 1-6 Blackhill Brae -28/+28   W. of Scotland Sunday Cup 18-19
26/08/2018 Killie Athletic 5-1 Budhill United +37/-37   W. of Scotland Sunday Cup 18-19
26/08/2018 LCCT Charity 1-15 Kilbirnie United -2/+2   W. of Scotland Sunday Cup 18-19
26/08/2018 Motherwell Villa B 0-9 Eastend Tower ±0/±0   W. of Scotland Sunday Cup 18-19
26/08/2018 Nethercraigs United 2-8 East Lane -24/+24   W. of Scotland Sunday Cup 18-19
26/08/2018 Pollokshields United 7-2 Broomfield United +4/-4   W. of Scotland Sunday Cup 18-19
26/08/2018 Shotts 4-2 Unity -7/+7   W. of Scotland Sunday Cup 18-19
26/08/2018 Southside Spartans 0-0 HSV -2/+2   W. of Scotland Sunday Cup 18-19
26/08/2018 Todholm 1-7 Bullfrog -28/+28   W. of Scotland Sunday Cup 18-19
26/08/2018 Troon Town 5-0 Ardrossan +3/-3   W. of Scotland Sunday Cup 18-19
26/08/2018 Vale Rangers 2-3 Wishaw United +6/-6   W. of Scotland Sunday Cup 18-19
26/08/2018 Valley Thistle 4-2 East Kilbride United +9/-9   W. of Scotland Sunday Cup 18-19
26/08/2018 Viewpark Thistle 7-0 Newarthill Athletic +1/-1   W. of Scotland Sunday Cup 18-19
06/05/2018 Cranhill United 2-3 Drumchapel United Sunday -15/+15   W. of Scotland Sunday Cup 17-18
22/04/2018 Drumchapel United Sunday 1-1 Haghill +5/-5   W. of Scotland Sunday Cup 17-18
06/04/2018 Cranhill United 2-1 Bullfrog +18/-18   W. of Scotland Sunday Cup 17-18
25/03/2018 Cranhill United 3-0 Sporting Pumas +24/-24   W. of Scotland Sunday Cup 17-18
25/03/2018 Polonia Glasgow 2-3 Haghill +1/-1   W. of Scotland Sunday Cup 17-18
18/03/2018 Northend 2-4 Drumchapel United Sunday -19/+19   W. of Scotland Sunday Cup 17-18
18/03/2018 Weir Recreation Sunday 1-2 Bullfrog -3/+3   W. of Scotland Sunday Cup 17-18
25/02/2018 Brunswick 2-4 Bullfrog -2/+2   W. of Scotland Sunday Cup 17-18
18/02/2018 Calderside 0-2 Drumchapel United Sunday -17/+17   W. of Scotland Sunday Cup 17-18
18/02/2018 Cranhill United 2-1 Haldane United Sunday -3/+3   W. of Scotland Sunday Cup 17-18
18/02/2018 Haghill 4-2 Condorrat Weavers -3/+3   W. of Scotland Sunday Cup 17-18
18/02/2018 Northend 5-2 Alpha +4/-4   W. of Scotland Sunday Cup 17-18
18/02/2018 Polonia Glasgow 4-2 Castlemilk United -1/+1   W. of Scotland Sunday Cup 17-18
18/02/2018 Sporting Pumas 7-2 New Stevenston United +4/-4   W. of Scotland Sunday Cup 17-18
18/02/2018 Weir Recreation Sunday 8-2 Lochgreen +3/-3   W. of Scotland Sunday Cup 17-18
28/01/2018 Calderside 5-2 East Lane +9/-9   W. of Scotland Sunday Cup 17-18
28/01/2018 Carluke Thistle 1-5 Drumchapel United Sunday -22/+22   W. of Scotland Sunday Cup 17-18
28/01/2018 Castlemilk United 3-1 Saltcoats +23/-23   W. of Scotland Sunday Cup 17-18
28/01/2018 Condorrat Weavers 1-0 Cambuslang Football Academy Sunday -9/+9   W. of Scotland Sunday Cup 17-18
28/01/2018 Cranhill United 2-1 Eastend Tower +9/-9   W. of Scotland Sunday Cup 17-18
28/01/2018 Glenmill Thistle 1-3 Alpha -20/+20   W. of Scotland Sunday Cup 17-18
28/01/2018 Haghill 5-2 Albion Sunday +4/-4   W. of Scotland Sunday Cup 17-18
28/01/2018 Haldane United Sunday 6-4 Budhill United +16/-16   W. of Scotland Sunday Cup 17-18
28/01/2018 Irvine No.1 Celtic Sports Club 2-7 Brunswick -22/+22   W. of Scotland Sunday Cup 17-18
28/01/2018 Lesmahagow Sunday 2-3 Bullfrog -12/+12   W. of Scotland Sunday Cup 17-18
28/01/2018 Lochgreen 5-2 Wishaw Athletic +7/-7   W. of Scotland Sunday Cup 17-18
28/01/2018 New Stevenston United 5-2 Eastend Star -1/+1   W. of Scotland Sunday Cup 17-18
28/01/2018 Northend 3-2 Baillieston Sunday -1/+1   W. of Scotland Sunday Cup 17-18
28/01/2018 Polonia Glasgow 1-0 Newmains Hammers Sunday -4/+4   W. of Scotland Sunday Cup 17-18
28/01/2018 Sporting Pumas 10-1 Broadwood Clyde +1/-1   W. of Scotland Sunday Cup 17-18
28/01/2018 Weir Recreation Sunday 2-2 Waverley -6/+6   W. of Scotland Sunday Cup 17-18
26/11/2017 Budhill United 4-0 Burgh +1/-1   W. of Scotland Sunday Cup 17-18
19/11/2017 Albion Sunday 6-6 Overlee Partizans +11/-11   W. of Scotland Sunday Cup 17-18
19/11/2017 Alpha 3-3 Wishaw Wycombe Wanderers Sunday -1/+1   W. of Scotland Sunday Cup 17-18
19/11/2017 Baillieston Sunday 6-1 Newarthill Athletic +4/-4   W. of Scotland Sunday Cup 17-18
19/11/2017 Bengal Lancers Sunday 2-5 Saltcoats -8/+8   W. of Scotland Sunday Cup 17-18
19/11/2017 Blackhill Brae 2-2 Weir Recreation Sunday +3/-3   W. of Scotland Sunday Cup 17-18
19/11/2017 Castlemilk Dynamo Sunday 1-2 Drumchapel United Sunday -23/+23   W. of Scotland Sunday Cup 17-18
19/11/2017 Castlemilk United 3-1 Glasgow Athletic -5/+5   W. of Scotland Sunday Cup 17-18
19/11/2017 Clyde Thistle 1-7 New Stevenston United -2/+2   W. of Scotland Sunday Cup 17-18
19/11/2017 Crownpoint United 2-3 Brunswick -9/+9   W. of Scotland Sunday Cup 17-18
19/11/2017 East End United Sunday 6-8 Calderside -9/+9   W. of Scotland Sunday Cup 17-18
19/11/2017 East Lane 2-1 The Stables Bar +12/-12   W. of Scotland Sunday Cup 17-18
19/11/2017 Eastend Tower 12-1 Killie Athletic +16/-16   W. of Scotland Sunday Cup 17-18
19/11/2017 Glenmill Thistle 3-2 HSV +14/-14   W. of Scotland Sunday Cup 17-18
19/11/2017 Haghill 4-0 Coltness United +4/-4   W. of Scotland Sunday Cup 17-18
19/11/2017 Irvine No.1 Celtic Sports Club 4-1 Springside Thistle +7/-7   W. of Scotland Sunday Cup 17-18
19/11/2017 Kilsyth Rovers 0-4 Eastend Star -46/+46   W. of Scotland Sunday Cup 17-18
19/11/2017 Lanarkshire Forrest Sunday 2-6 Haldane United Sunday -8/+8   W. of Scotland Sunday Cup 17-18
19/11/2017 Lesmahagow Sunday 3-1 Cellar Bar Colts -7/+7   W. of Scotland Sunday Cup 17-18
19/11/2017 Motherwell Villa 3-3 Cambuslang Football Academy Sunday -10/+10   W. of Scotland Sunday Cup 17-18
19/11/2017 Newmains Hammers Sunday 4-3 Torbothie Rose +12/-12   W. of Scotland Sunday Cup 17-18
19/11/2017 Polonia Glasgow 2-1 Airdrie Albion +10/-10   W. of Scotland Sunday Cup 17-18
19/11/2017 Rutherglen Burgh 2-6 Sporting Pumas -11/+11   W. of Scotland Sunday Cup 17-18
19/11/2017 South Lanarkshire Ravens 2-6 Condorrat Weavers -14/+14   W. of Scotland Sunday Cup 17-18
19/11/2017 Waverley 9-0 Glencairn Thistle +2/-2   W. of Scotland Sunday Cup 17-18
19/11/2017 Wishaw Athletic 4-0 Rutherglen Rovers +30/-30   W. of Scotland Sunday Cup 17-18
29/10/2017 Overlee Partizans 2-1 Lanark United Sunday -12/+12   W. of Scotland Sunday Cup 17-18
22/10/2017 Airdrie Albion 0-1 Overlee Partizans +4/-4   W. of Scotland Sunday Cup 17-18
22/10/2017 Cambuslang Football Academy Sunday 4-1 PFD United +34/-34   W. of Scotland Sunday Cup 17-18
22/10/2017 Colquhoun United Sunday 1-3 Station Bar +1/-1   W. of Scotland Sunday Cup 17-18
22/10/2017 Lanark United Sunday 3-11 Overlee Partizans -3/+3   W. of Scotland Sunday Cup 17-18
15/10/2017 AFC Whitehirst 0-8 Waverley -2/+2   W. of Scotland Sunday Cup 17-18
15/10/2017 Bardykes Rovers 2-4 Drumchapel United Sunday ±0/±0   W. of Scotland Sunday Cup 17-18
15/10/2017 Bellshill United 2-4 Blackhill Brae -21/+21   W. of Scotland Sunday Cup 17-18
15/10/2017 Brunswick 2-0 Kilmarnock Supporters -2/+2   W. of Scotland Sunday Cup 17-18
15/10/2017 Castlemilk Dynamo Sunday 13-2 Vale Rangers +1/-1   W. of Scotland Sunday Cup 17-18
15/10/2017 Coltness United 3-1 Glasgow Rovers +20/-20   W. of Scotland Sunday Cup 17-18
15/10/2017 Cranhill United 5-1 Irvine Victoria Sunday +5/-5   W. of Scotland Sunday Cup 17-18
15/10/2017 East End United Sunday 3-2 Kildrum United -5/+5   W. of Scotland Sunday Cup 17-18
15/10/2017 Eastend Star 6-1 Wellhouse +17/-17   W. of Scotland Sunday Cup 17-18
15/10/2017 Eastwood Mearns A 2-2 Wishaw Athletic -14/+14   W. of Scotland Sunday Cup 17-18
15/10/2017 Glasgow Star 1-1 Wishaw Wycombe Wanderers Sunday +4/-4   W. of Scotland Sunday Cup 17-18
15/10/2017 HSV 2-2 Woodside Sunday ±0/±0   W. of Scotland Sunday Cup 17-18
15/10/2017 Killie Athletic 5-1 Carluke Victoria +2/-2   W. of Scotland Sunday Cup 17-18
15/10/2017 Newmains Hammers Sunday 2-1 Sauchie Amateurs +9/-9   W. of Scotland Sunday Cup 17-18
15/10/2017 Newmains United Sunday 0-6 Haghill -13/+13   W. of Scotland Sunday Cup 17-18
15/10/2017 Northend 4-2 Eastfield Star -1/+1   W. of Scotland Sunday Cup 17-18
15/10/2017 Red Star Baagrade 1-8 Rutherglen Burgh -13/+13   W. of Scotland Sunday Cup 17-18
15/10/2017 Rosehill Athletic 0-4 Airdrie Albion -5/+5   W. of Scotland Sunday Cup 17-18
15/10/2017 Saltcoats 5-1 Airdrie Albion +33/-33   W. of Scotland Sunday Cup 17-18
15/10/2017 Scottish International Youth 4-4 Budhill United +10/-10   W. of Scotland Sunday Cup 17-18
15/10/2017 Springside Thistle 3-1 Dalry Tartan +4/-4   W. of Scotland Sunday Cup 17-18
15/10/2017 The Elms 3-4 Bengal Lancers Sunday +6/-6   W. of Scotland Sunday Cup 17-18
15/10/2017 The Stables Bar 8-0 Glasgow Irish +9/-9   W. of Scotland Sunday Cup 17-18
15/10/2017 Unity 0-3 Bullfrog +4/-4   W. of Scotland Sunday Cup 17-18