SCOTTISH FOOTBALL RESULTS DATABASE
Women

INDEX WOMEN'S CLUB RANKINGS WOMEN'S RESULTS  

CURRENT COMPETITIONS FORMER COMPETITIONS
 EUROPE  REGIONAL  NATIONAL  REGIONAL
UEFA Champions League Scottish League (North) Scottish Premier Scottish Division 2 (North)
 NATIONAL Scottish League (South) Scottish Division 1 Scottish Division 2 (North/East)
Scottish Premier 1 Scottish League (East) Scottish Division 1 (North) Scottish Division 2 (Southeast)
Scottish Premier 2 Scottish League (West) Scottish Division 1 (South) Scottish Division 2 (Southwest)
Scottish Championship Highlands & Islands League Scottish Championship (North) Scottish Division 2 (Southeast/Central)
Scottish League 1 Highlands & Islands League Cup Scottish Championship (South) Scottish Division 2 (Central)
Scottish Cup SWFL Cup Scottish Division 1 Cup Scottish Division 2 (Central/Southeast)
Scottish Premier Cup SWFL Plate Scottish Championship Play-Off Scottish Division 2 (East)
Scottish Championship/League 1 Cup Glasgow Cup Scottish Championship Play-Off Scottish Division 2 (East/Central)
Tier 1/2 Play-Off     Scottish Division 2 (West)
Tier 2/3 Play-Off     Scottish Division 2 (West/Central)
Tier 3/4 Play-Off     Scottish Division 2 (West/Southwest)
      Scottish Division 2 Cup
 
SWFL CUP RESULTS
DATE TEAM 1   SCORE   TEAM 2 PTS   COMPETITION
28/01/2024 Armadale Thistle 7-1 Dyce +14/-14 SWFL Cup
28/01/2024 Ayr United Development 0-5 McDermid -50/+50 SWFL Cup
28/01/2024 Drumchapel United 5-4 Rossvale Development -2/+2 SWFL Cup
28/01/2024 Glenrothes Strollers 10-0 Clydebank +3/-3 SWFL Cup
28/01/2024 Inverurie Loco Works 6-1 Harmony Row +5/-5 SWFL Cup
28/01/2024 Kilwinning 2-1 Arbroath +8/-8 SWFL Cup
10/12/2023 Dryburgh Athletic Development 6-3 Stonehaven +16/-16   SWFL Cup
10/12/2023 Westdyke Thistle 2-5 Arbroath -9/+9   SWFL Cup
26/11/2023 Ardrossan Winton Rovers 1-4 Ayr United Development -1/+1   SWFL Cup
26/11/2023 Bishopton 1-5 Rossvale Development -34/+34   SWFL Cup
26/11/2023 Clydebank 2-2 Alloa Athletic +1/-1   SWFL Cup
26/11/2023 Cumbernauld Colts 1-6 Gleniffer Thistle -55/+55   SWFL Cup
26/11/2023 Dalbeattie Star 2-3 Annan Athletic +7/-7   SWFL Cup
26/11/2023 Drumchapel United 9-0 Dunipace +51/-51   SWFL Cup
26/11/2023 Dunfermline Athletic 5-3 Linlithgow Rose +15/-15   SWFL Cup
26/11/2023 Dyce 6-1 Arbroath +6/-6   SWFL Cup
26/11/2023 Edinburgh Uni Thistle 2-2 Armadale Thistle +10/-10   SWFL Cup
26/11/2023 Elgin City 5-0 Grampian +32/-32   SWFL Cup
26/11/2023 Harmony Row 1-2 West Park United -21/+21   SWFL Cup
26/11/2023 Murieston United 1-7 Edinburgh South -14/+14   SWFL Cup
26/11/2023 Musselburgh Windsor 0-1 Glenrothes Strollers +1/-1   SWFL Cup
26/11/2023 Stonehaven 4-0 Huntly +43/-43   SWFL Cup
05/11/2023 Cumnock Juniors 1-1 Nithsdale Wanderers +1/-1   SWFL Cup
05/11/2023 Edinburgh South 3-0 McDermid +7/-7   SWFL Cup
05/11/2023 Falkirk Development 1-11 Musselburgh Windsor -14/+14   SWFL Cup
29/10/2023 Alloa Athletic 2-2 West Park United -6/+6   SWFL Cup
29/10/2023 Ayr United Development 4-1 Annan Athletic -4/+4   SWFL Cup
29/10/2023 Cumbernauld Colts 2-4 Drumchapel United -25/+25   SWFL Cup
29/10/2023 Cumnock Juniors 0-6 Kilwinning -1/+1   SWFL Cup
29/10/2023 Dalbeattie Star 0-2 Ardrossan Winton Rovers +5/-5   SWFL Cup
29/10/2023 Dunfermline Athletic 2-1 Edinburgh Uni Thistle +2/-2   SWFL Cup
29/10/2023 Dunipace 1-5 Gleniffer Thistle -53/+53   SWFL Cup
29/10/2023 East Fife Development 2-2 Musselburgh Windsor -2/+2   SWFL Cup
29/10/2023 Edinburgh South 5-0 Central +20/-20   SWFL Cup
29/10/2023 Elgin City 4-5 Inverurie Loco Works +6/-6   SWFL Cup
29/10/2023 Grampian 3-1 Buchan United +6/-6   SWFL Cup
29/10/2023 Harmony Row 0-2 Clydebank -33/+33   SWFL Cup
29/10/2023 Linlithgow Rose 3-7 Armadale Thistle -8/+8   SWFL Cup
29/10/2023 Murieston United 2-1 McDermid +10/-10   SWFL Cup
29/10/2023 Stewarton United 5-0 Nithsdale Wanderers +2/-2   SWFL Cup
15/10/2023 Alloa Athletic 1-2 Harmony Row +2/-2   SWFL Cup
15/10/2023 Annan Athletic 3-2 Ardrossan Winton Rovers +8/-8   SWFL Cup
15/10/2023 Arbroath 2-2 Dyce +7/-7   SWFL Cup
15/10/2023 Ayr United Development 6-1 Dalbeattie Star -1/+1   SWFL Cup
15/10/2023 Cumnock Juniors 1-8 Stewarton United -6/+6   SWFL Cup
15/10/2023 Dumbarton United 5-2 Bishopton +13/-13   SWFL Cup
15/10/2023 Dunfermline Athletic 1-8 Armadale Thistle -14/+14   SWFL Cup
15/10/2023 Dunipace 2-2 Cumbernauld Colts -7/+7   SWFL Cup
15/10/2023 East Fife Development 0-3 Glenrothes Strollers -10/+10   SWFL Cup
15/10/2023 Gleniffer Thistle 1-5 Drumchapel United -17/+17   SWFL Cup
15/10/2023 Grampian 0-2 Inverurie Loco Works -3/+3   SWFL Cup
15/10/2023 Linlithgow Rose 4-5 Edinburgh Uni Thistle -14/+14   SWFL Cup
15/10/2023 Murieston United 1-4 Central -16/+16   SWFL Cup
15/10/2023 West Park United 1-2 Clydebank -15/+15   SWFL Cup
24/09/2023 Alloa Athletic 0-4 Clydebank -47/+47   SWFL Cup
24/09/2023 Annan Athletic 4-2 Dalbeattie Star -5/+5   SWFL Cup
24/09/2023 Armadale Thistle 3-1 Edinburgh Uni Thistle -5/+5   SWFL Cup
24/09/2023 Ayr United Development 5-0 Ardrossan Winton Rovers +3/-3   SWFL Cup
24/09/2023 Buchan United 0-8 Inverurie Loco Works -19/+19   SWFL Cup
24/09/2023 Central 0-2 McDermid -23/+23   SWFL Cup
24/09/2023 Dunipace 4-5 Drumchapel United -22/+22   SWFL Cup
24/09/2023 Edinburgh South 8-0 Murieston United +20/-20   SWFL Cup
24/09/2023 Falkirk Development 4-5 East Fife Development +4/-4   SWFL Cup
24/09/2023 Gleniffer Thistle 2-2 Cumbernauld Colts +10/-10   SWFL Cup
24/09/2023 Glenrothes Strollers 0-1 Musselburgh Windsor -20/+20   SWFL Cup
24/09/2023 Grampian 4-3 Elgin City -1/+1   SWFL Cup
24/09/2023 Huntly 6-1 Stonehaven +8/-8   SWFL Cup
24/09/2023 Linlithgow Rose 3-2 Dunfermline Athletic +2/-2   SWFL Cup
24/09/2023 Rossvale Development 5-5 Bishopton -2/+2   SWFL Cup
24/09/2023 Stewarton United 0-6 Kilwinning -26/+26   SWFL Cup
24/09/2023 West Park United 3-4 Harmony Row +6/-6   SWFL Cup
24/09/2023 Westdyke Thistle 1-7 Dyce -6/+6   SWFL Cup
03/09/2023 Annan Athletic 1-8 Ayr United Development -7/+7   SWFL Cup
03/09/2023 Ardrossan Winton Rovers 2-1 Dalbeattie Star -11/+11   SWFL Cup
03/09/2023 Clydebank 2-3 Harmony Row +10/-10   SWFL Cup
03/09/2023 Drumchapel United 2-3 Cumbernauld Colts +3/-3   SWFL Cup
03/09/2023 Gleniffer Thistle 3-5 Dunipace +3/-3   SWFL Cup
03/09/2023 Kilwinning 15-0 Nithsdale Wanderers +4/-4   SWFL Cup
03/09/2023 Rossvale Development 5-1 Dumbarton United +37/-37   SWFL Cup
03/09/2023 West Park United 3-4 Alloa Athletic -7/+7   SWFL Cup
20/08/2023 Arbroath 4-1 Westdyke Thistle +5/-5   SWFL Cup
20/08/2023 Ardrossan Winton Rovers 5-3 Annan Athletic +4/-4   SWFL Cup
20/08/2023 Armadale Thistle 5-2 Linlithgow Rose -1/+1   SWFL Cup
20/08/2023 Bishopton 3-3 Dumbarton United +2/-2   SWFL Cup
20/08/2023 Buchan United 4-1 Grampian +26/-26   SWFL Cup
20/08/2023 Central 0-5 Edinburgh South -54/+54   SWFL Cup
20/08/2023 Cumbernauld Colts 4-5 Dunipace -11/+11   SWFL Cup
20/08/2023 Dalbeattie Star 0-6 Ayr United Development ±0/±0   SWFL Cup
20/08/2023 Drumchapel United 1-3 Gleniffer Thistle -26/+26   SWFL Cup
20/08/2023 Dryburgh Athletic Development 1-5 Huntly -20/+20   SWFL Cup
20/08/2023 Edinburgh Uni Thistle 1-4 Dunfermline Athletic -25/+25   SWFL Cup
20/08/2023 Glenrothes Strollers 6-1 Falkirk Development ±0/±0   SWFL Cup
20/08/2023 Harmony Row 0-0 Alloa Athletic -12/+12   SWFL Cup
20/08/2023 Inverurie Loco Works 2-1 Elgin City -9/+9   SWFL Cup
20/08/2023 Kilwinning 10-0 Cumnock Juniors +2/-2   SWFL Cup
20/08/2023 McDermid 0-1 Murieston United -18/+18   SWFL Cup
20/08/2023 Musselburgh Windsor 0-1 East Fife Development -9/+9   SWFL Cup
20/08/2023 Nithsdale Wanderers 1-7 Stewarton United -10/+10   SWFL Cup
26/06/2022 Harmony Row 3-2 Linlithgow Rose +9/-9 SWFL Cup
22/05/2022 Linlithgow Rose 2-0 Bayside +11/-11 SWFL Cup
22/05/2022 Musselburgh Windsor 2-5 Harmony Row -10/+10 SWFL Cup
01/05/2022 Linlithgow Rose 6-0 Ayr United Development +9/-9 SWFL Cup
01/05/2022 McDermid 2-3 Bayside -5/+5 SWFL Cup
01/05/2022 Musselburgh Windsor 4-3 Rutherglen +1/-1 SWFL Cup
01/05/2022 Queen of the South 2-5 Harmony Row -19/+19 SWFL Cup
10/04/2022 Ayr United Development 4-1 Stewarton United +6/-6 SWFL Cup
10/04/2022 Bayside 4-2 Clydebank -5/+5 SWFL Cup
10/04/2022 Buchan United 3-7 McDermid -38/+38 SWFL Cup
10/04/2022 Harmony Row 14-1 Annan Athletic ±0/±0 SWFL Cup
10/04/2022 Linlithgow Rose 12-2 Dryburgh Athletic Development +43/-43 SWFL Cup
10/04/2022 Musselburgh Windsor 5-0 Dunipace +34/-34 SWFL Cup
10/04/2022 Queen of the South 4-0 Kilwinning +11/-11 SWFL Cup
10/04/2022 Rutherglen 4-0 Murieston United +23/-23 SWFL Cup
20/03/2022 Clark Drive 0-2 Kilwinning -4/+4   SWFL Cup
20/03/2022 Cumnock Juniors 0-7 Ayr United Development -2/+2   SWFL Cup
20/03/2022 Dryburgh Athletic Development 3-4 Buchan United -12/+12   SWFL Cup
20/03/2022 Forfar Farmington 2-2 Westdyke Thistle -15/+15   SWFL Cup
20/03/2022 Linlithgow Rose 4-3 East Fife Development -3/+3   SWFL Cup
20/03/2022 Lothian 6-1 Edinburgh South +4/-4   SWFL Cup
20/03/2022 McDermid 4-1 Central +11/-11   SWFL Cup
20/03/2022 Musselburgh Windsor 1-1 Murieston United -1/+1   SWFL Cup
20/03/2022 Nithsdale Wanderers 3-5 Annan Athletic -26/+26   SWFL Cup
20/03/2022 Queen of the South 11-0 Dalbeattie Star ±0/±0   SWFL Cup
20/03/2022 Rutherglen 0-2 Clydebank -25/+25   SWFL Cup
20/03/2022 West Park United 1-1 Motherwell Development +8/-8   SWFL Cup
15/03/2022 Westdyke Thistle 1-3 Buchan United +6/-6   SWFL Cup
13/03/2022 Clark Drive 2-0 Cumnock Juniors -5/+5   SWFL Cup
13/03/2022 Clydebank 6-1 Motherwell Development +51/-51   SWFL Cup
13/03/2022 Dalbeattie Star 1-3 Annan Athletic -18/+18   SWFL Cup
13/03/2022 Dryburgh Athletic Development 6-1 Forfar Farmington +60/-60   SWFL Cup
13/03/2022 East Fife Development 2-3 Central -19/+19   SWFL Cup
13/03/2022 Harmony Row 2-3 Stewarton United -23/+23   SWFL Cup
13/03/2022 Kilwinning 2-3 Ayr United Development -7/+7   SWFL Cup
13/03/2022 Linlithgow Rose 9-1 McDermid +17/-17   SWFL Cup
13/03/2022 Musselburgh Windsor 3-2 Lothian +4/-4   SWFL Cup
13/03/2022 Nithsdale Wanderers 0-9 Queen of the South -1/+1   SWFL Cup
13/03/2022 Rutherglen 6-3 West Park United +6/-6   SWFL Cup
06/03/2022 Annan Athletic 1-13 Queen of the South -1/+1   SWFL Cup
06/03/2022 Ayr United Development 3-5 Clark Drive -33/+33   SWFL Cup
06/03/2022 Bayside 4-1 Falkirk Development -3/+3   SWFL Cup
06/03/2022 Central 4-1 Linlithgow Rose +39/-39   SWFL Cup
06/03/2022 Cumnock Juniors 0-9 Kilwinning -4/+4   SWFL Cup
06/03/2022 Edinburgh South 1-10 Musselburgh Windsor -20/+20   SWFL Cup
06/03/2022 Forfar Farmington 1-4 Buchan United -46/+46   SWFL Cup
06/03/2022 Giffnock Soccer Centre 3-5 Harmony Row -20/+20   SWFL Cup
06/03/2022 Lothian 3-1 Murieston United +13/-13   SWFL Cup
06/03/2022 Motherwell Development 2-3 Rutherglen -19/+19   SWFL Cup
06/03/2022 Nithsdale Wanderers 2-3 Dalbeattie Star -19/+19   SWFL Cup
06/03/2022 Stewarton United 13-1 Drumchapel United +30/-30   SWFL Cup
06/03/2022 West Park United 1-4 Clydebank -30/+30   SWFL Cup
06/03/2022 Westdyke Thistle 0-3 Dryburgh Athletic Development +2/-2   SWFL Cup
02/03/2022 Queen of the South 14-0 Nithsdale Wanderers +1/-1   SWFL Cup
27/02/2022 Annan Athletic 4-2 Nithsdale Wanderers +23/-23   SWFL Cup
27/02/2022 Ayr United Development 15-0 Cumnock Juniors +2/-2   SWFL Cup
27/02/2022 Buchan United 3-1 Dryburgh Athletic Development +13/-13   SWFL Cup
27/02/2022 Central 1-3 McDermid -11/+11   SWFL Cup
27/02/2022 Clydebank 0-6 Rutherglen -32/+32   SWFL Cup
27/02/2022 Dalbeattie Star 0-7 Queen of the South ±0/±0   SWFL Cup
27/02/2022 Drumchapel United 3-2 Giffnock Soccer Centre +23/-23   SWFL Cup
27/02/2022 East Fife Development 2-6 Linlithgow Rose -26/+26   SWFL Cup
27/02/2022 Edinburgh South 0-6 Lothian -15/+15   SWFL Cup
27/02/2022 Falkirk Development 1-1 Dunipace +8/-8   SWFL Cup
27/02/2022 Kilwinning 2-0 Clark Drive -3/+3   SWFL Cup
27/02/2022 Motherwell Development 3-1 West Park United -4/+4   SWFL Cup
27/02/2022 Murieston United 1-2 Musselburgh Windsor -15/+15   SWFL Cup
25/02/2022 Clark Drive 0-6 Ayr United Development -11/+11   SWFL Cup
20/02/2022 Annan Athletic 5-0 Dalbeattie Star +31/-31   SWFL Cup
20/02/2022 Cumnock Juniors 2-2 Clark Drive +10/-10   SWFL Cup
20/02/2022 Edinburgh South 0-8 Murieston United -15/+15   SWFL Cup
20/02/2022 Forfar Farmington 0-5 Dryburgh Athletic Development -64/+64   SWFL Cup
20/02/2022 Giffnock Soccer Centre 7-0 Stewarton United +4/-4   SWFL Cup
20/02/2022 Lothian 1-2 Musselburgh Windsor -13/+13   SWFL Cup
20/02/2022 McDermid 2-3 Linlithgow Rose ±0/±0   SWFL Cup
20/02/2022 Motherwell Development 3-2 Clydebank -9/+9   SWFL Cup
20/02/2022 West Park United 0-2 Rutherglen -15/+15   SWFL Cup
13/02/2022 Clydebank 1-3 West Park United -19/+19   SWFL Cup
13/02/2022 Dalbeattie Star 1-3 Nithsdale Wanderers -8/+8   SWFL Cup
13/02/2022 Drumchapel United 0-22 Harmony Row -14/+14   SWFL Cup
13/02/2022 Dryburgh Athletic Development 3-5 Westdyke Thistle -35/+35   SWFL Cup
13/02/2022 East Fife Development 2-4 McDermid -28/+28   SWFL Cup
13/02/2022 Kilwinning 3-1 Cumnock Juniors -7/+7   SWFL Cup
13/02/2022 Linlithgow Rose 2-1 Central -9/+9   SWFL Cup
13/02/2022 Livingston Development 8-1 Falkirk Development +1/-1   SWFL Cup
13/02/2022 Murieston United 2-0 Lothian +7/-7   SWFL Cup
13/02/2022 Musselburgh Windsor 10-0 Edinburgh South +17/-17   SWFL Cup
13/02/2022 Queen of the South 16-2 Annan Athletic ±0/±0   SWFL Cup
13/02/2022 Rutherglen 3-0 Motherwell Development +37/-37   SWFL Cup
21/11/2021 Bishopton 4-0 Bayside +26/-26 SWFL Cup
26/09/2021 East Fife Development 1-2 Bayside +1/-1 SWFL Cup
26/09/2021 Linlithgow Rose 1-3 Bishopton -12/+12 SWFL Cup
05/09/2021 Bishopton 4-2 Motherwell Development -1/+1 SWFL Cup
29/08/2021 Clark Drive 0-7 Linlithgow Rose -7/+7 SWFL Cup
29/08/2021 East Fife Development 2-0 Giffnock Soccer Centre +11/-11 SWFL Cup
29/08/2021 Musselburgh Windsor 0-5 Bayside -4/+4 SWFL Cup
25/07/2021 Bayside 3-1 Buchan Youth -5/+5 SWFL Cup
25/07/2021 East Fife Development 4-0 Dryburgh Athletic Development +30/-30 SWFL Cup
25/07/2021 Giffnock Soccer Centre 3-2 Queen of the South -4/+4 SWFL Cup
25/07/2021 Mid Annandale 0-5 Clark Drive -42/+42 SWFL Cup
25/07/2021 Motherwell Development 4-1 Harmony Row +31/-31 SWFL Cup
25/07/2021 Murrayfield 2-5 Blackburn United -12/+12 SWFL Cup
25/07/2021 Musselburgh Windsor 1-0 Central +23/-23 SWFL Cup
04/07/2021 Bayside 15-0 Leven +1/-1   SWFL Cup
04/07/2021 Blackburn United 1-4 Central +2/-2   SWFL Cup
04/07/2021 Falkirk Development 3-0 Murrayfield +4/-4   SWFL Cup
04/07/2021 Harmony Row 7-0 West Park United +2/-2   SWFL Cup
04/07/2021 Kilwinning 1-7 Bishopton -17/+17   SWFL Cup
04/07/2021 Linlithgow Rose 2-1 Murieston United +3/-3   SWFL Cup
04/07/2021 Lothian 2-3 Musselburgh Windsor -8/+8   SWFL Cup
04/07/2021 Raith Rovers 3-4 East Fife Development -9/+9   SWFL Cup
04/07/2021 Queen of the South 13-0 Annan Athletic ±0/±0   SWFL Cup
04/07/2021 Rutherglen 2-3 Motherwell Development -2/+2   SWFL Cup
04/07/2021 Westdyke Thistle 2-5 Buchan Youth -3/+3   SWFL Cup
08/03/2020 Ayr United Development 0-9 Giffnock Soccer Centre -22/+22   SWFL Cup
08/03/2020 Border 2-1 Lothian +3/-3   SWFL Cup
08/03/2020 Buchan Youth 0-2 Bayside +3/-3   SWFL Cup
08/03/2020 Dunfermline Athletic Development 1-3 Dryburgh Athletic Development -16/+16   SWFL Cup
08/03/2020 Gleniffer Thistle 12-0 Annan Athletic +4/-4   SWFL Cup
08/03/2020 Granite City 1-5 Jeanfield Swifts -18/+18   SWFL Cup
08/03/2020 Harmony Row 7-2 Stewarton United +2/-2   SWFL Cup
08/03/2020 Kilwinning 16-1 Millennium +2/-2   SWFL Cup
08/03/2020 Raith Rovers 0-1 East Fife Development -10/+10   SWFL Cup
08/03/2020 Motherwell Development 1-2 Blackburn United -19/+19   SWFL Cup
08/03/2020 Murieston United 5-0 Musselburgh Windsor +6/-6   SWFL Cup
08/03/2020 West Park United 7-0 Murrayfield +23/-23   SWFL Cup
08/03/2020 Westdyke Thistle 2-8 Moray -10/+10   SWFL Cup
01/03/2020 Annan Athletic 0-14 Clark Drive -10/+10   SWFL Cup
01/03/2020 Bayside 3-2 Dryburgh Athletic Development -6/+6   SWFL Cup
01/03/2020 Westdyke Thistle 2-2 Leven -5/+5   SWFL Cup
23/02/2020 Bishopton 11-0 Border +7/-7   SWFL Cup
23/02/2020 Blackburn United 4-2 West Park United +2/-2   SWFL Cup
23/02/2020 Clark Drive 2-3 Gleniffer Thistle -11/+11   SWFL Cup
23/02/2020 Dunfermline Athletic Development 1-0 Bayside +17/-17   SWFL Cup
23/02/2020 Granite City 3-3 East Fife Development +9/-9   SWFL Cup
23/02/2020 Harmony Row 2-1 Giffnock Soccer Centre -3/+3   SWFL Cup
23/02/2020 Mid Annandale 1-0 Lothian +5/-5   SWFL Cup
23/02/2020 Millennium 10-0 Annan Athletic +15/-15   SWFL Cup
23/02/2020 Motherwell Development 6-0 Murrayfield +4/-4   SWFL Cup
23/02/2020 Rutherglen 6-3 Musselburgh Windsor +10/-10   SWFL Cup
23/02/2020 Stewarton United 7-3 Ayr United Development +26/-26   SWFL Cup
16/02/2020 Ayr United Development 1-5 Harmony Row -6/+6   SWFL Cup
16/02/2020 Border 0-3 Mid Annandale -34/+34   SWFL Cup
16/02/2020 Buchan 1-2 Dunfermline Athletic Development -23/+23   SWFL Cup
16/02/2020 East Fife Development 4-0 Jeanfield Swifts +13/-13   SWFL Cup
16/02/2020 Giffnock Soccer Centre 5-2 Stewarton United ±0/±0   SWFL Cup
16/02/2020 Kilwinning 2-3 Clark Drive -23/+23   SWFL Cup
16/02/2020 Lothian 0-6 Bishopton -8/+8   SWFL Cup
16/02/2020 Millennium 1-13 Gleniffer Thistle -41/+41   SWFL Cup
16/02/2020 Murieston United 2-2 Rutherglen -10/+10   SWFL Cup
16/02/2020 Murrayfield 0-5 Blackburn United -23/+23   SWFL Cup
16/02/2020 West Park United 0-1 Motherwell Development +5/-5   SWFL Cup