DATE |
TEAM 1 |
|
SCORE |
|
TEAM 2 |
PTS |
|
COMPETITION |
29/06/2023 |
Forth |
|
0-7 |
|
Motherwell Villa |
-11/+11 |
|
SU-FCE - Lanarkshire Championship |
25/06/2023 |
Pather |
|
3-2 |
|
Drumpellier Dynamo |
-2/+2 |
|
SU-AIR - Lg. Cup |
25/06/2023 |
Airdrie Forest White |
|
3-3 |
|
Motherwell Villa |
-1/+1 |
|
SU-FCE - Lanarkshire Championship |
25/06/2023 |
Chapelhall |
|
12-5 |
|
Tower |
+3/-3 |
|
SU-FCE - Lanarkshire Championship |
25/06/2023 |
Lanark |
|
0-6 |
|
Wishaw Heart |
-1/+1 |
|
SU-FCE - Lanarkshire Championship |
25/06/2023 |
Motherwell Villa B |
|
1-5 |
|
Cambuslang Football Academy Pirates |
-5/+5 |
|
SU-FCE - Lanarkshire Championship |
25/06/2023 |
Airdrie Forest Blue |
|
8-3 |
|
Glasgow United Sunday |
+17/-17 |
|
SU-FCE - Lanarkshire Premier Div. |
25/06/2023 |
Bellsquarry |
|
3-5 |
|
East Kilbride Athletic |
-2/+2 |
|
SU-FCE - Lanarkshire Premier Div. |
25/06/2023 |
Coltness United |
|
0-2 |
|
Kilsyth Athletic Sunday |
-19/+19 |
|
SU-FCE - Lanarkshire Premier Div. |
25/06/2023 |
Newmains United Sunday |
|
4-4 |
|
Newton Farm |
-12/+12 |
|
SU-FCE - Lanarkshire Premier Div. |
25/06/2023 |
Afroscots United |
|
16-1 |
|
Lighthouse |
+1/-1 |
|
SU-UNI - Lg. |
25/06/2023 |
Dreams United |
|
2-4 |
|
Glasgow Afghan United |
-16/+16 |
|
SU-UNI - Lg. |
25/06/2023 |
G-Town Internationals |
|
0-5 |
|
Scoutable United |
-7/+7 |
|
SU-UNI - Lg. |
25/06/2023 |
Well Foundation |
|
1-7 |
|
ATM United |
-31/+31 |
|
SU-UNI - Lg. |
18/06/2023 |
Cambuslang Football Academy Pirates |
|
3-1 |
|
Lanark |
-7/+7 |
|
SU-FCE - Lanarkshire Championship |
18/06/2023 |
Castlemilk Football Academy |
|
1-2 |
|
Airdrie Forest White |
-12/+12 |
|
SU-FCE - Lanarkshire Championship |
18/06/2023 |
Tower |
|
1-4 |
|
Motherwell Villa B |
-15/+15 |
|
SU-FCE - Lanarkshire Championship |
18/06/2023 |
Whitburn Amateurs |
|
1-1 |
|
Forth |
+4/-4 |
|
SU-FCE - Lanarkshire Championship |
18/06/2023 |
Coltness United |
|
2-3 |
|
Kincardine Colts |
-16/+16 |
|
SU-FCE - Lanarkshire Premier Div. |
18/06/2023 |
Kilsyth Athletic Sunday |
|
1-4 |
|
Bellsquarry |
-39/+39 |
|
SU-FCE - Lanarkshire Premier Div. |
18/06/2023 |
Murieston United Sunday |
|
1-3 |
|
East Kilbride Athletic |
-23/+23 |
|
SU-FCE - Lanarkshire Premier Div. |
18/06/2023 |
Newton Farm |
|
2-3 |
|
Airdrie Forest Blue |
-8/+8 |
|
SU-FCE - Lanarkshire Premier Div. |
18/06/2023 |
Greens |
|
3-4 |
|
Dreams United |
+5/-5 |
|
SU-UNI - Lg. |
18/06/2023 |
Well Foundation |
|
3-5 |
|
Glasgow Afghan United |
+4/-4 |
|
SU-UNI - Lg. |
13/06/2023 |
Cumbernauld United Sunday |
|
3-2 |
|
Ravenswood |
+1/-1 |
|
SU-AIR - Div. 1 |
11/06/2023 |
Airdrie Forest White |
|
10-0 |
|
Whitburn Amateurs |
+4/-4 |
|
SU-FCE - Lanarkshire Championship |
11/06/2023 |
Forth |
|
1-3 |
|
Chapelhall |
-1/+1 |
|
SU-FCE - Lanarkshire Championship |
11/06/2023 |
Motherwell Villa |
|
1-5 |
|
Cambuslang Football Academy Pirates |
-37/+37 |
|
SU-FCE - Lanarkshire Championship |
11/06/2023 |
Motherwell Villa B |
|
0-1 |
|
Lanark |
-19/+19 |
|
SU-FCE - Lanarkshire Championship |
11/06/2023 |
Bellsquarry |
|
2-3 |
|
Kincardine Colts |
-8/+8 |
|
SU-FCE - Lanarkshire Premier Div. |
11/06/2023 |
East Kilbride Athletic |
|
4-2 |
|
Kilsyth Athletic Sunday |
+6/-6 |
|
SU-FCE - Lanarkshire Premier Div. |
11/06/2023 |
Glasgow United Sunday |
|
2-7 |
|
Murieston United Sunday |
-4/+4 |
|
SU-FCE - Lanarkshire Premier Div. |
11/06/2023 |
Newton Farm |
|
9-2 |
|
Monklands Thistle |
+21/-21 |
|
SU-FCE - Lanarkshire Premier Div. |
11/06/2023 |
Auld Hoose |
|
2-2 |
|
The Old Inn |
-3/+3 |
|
SU-FIF - Premier Div. |
11/06/2023 |
Glasgow Irish |
|
3-1 |
|
Barrhead United |
+6/-6 |
|
SU-GLA - Challenge Cup |
11/06/2023 |
Anchor Sociedad |
|
11-1 |
|
Finnieston Phoenix |
+45/-45 |
|
SU-GLA - Championship |
11/06/2023 |
Gowanbank |
|
2-4 |
|
Dynamo Redhurst |
-21/+21 |
|
SU-GLA - Championship |
11/06/2023 |
Dalmuir United |
|
14-0 |
|
Strathclyde United |
+4/-4 |
|
SU-GLA - Div. 1 |
11/06/2023 |
Glasgow Diverse |
|
1-4 |
|
Maryhill Milan |
-36/+36 |
|
SU-GLA - Premier Div. |
11/06/2023 |
ATM United |
|
4-2 |
|
Lighthouse |
+1/-1 |
|
SU-UNI - Lg. |
11/06/2023 |
Greens |
|
3-3 |
|
Oromo Scotland |
+6/-6 |
|
SU-UNI - Lg. |
11/06/2023 |
G-Town Internationals |
|
1-13 |
|
Afroscots United |
-10/+10 |
|
SU-UNI - Lg. |
09/06/2023 |
North East Dynamo |
|
4-0 |
|
Forrit Brae |
±0/±0 |
|
SU-ABD - Aimin Elmegrab Trophy |
09/06/2023 |
Checkbar United |
|
3-1 |
|
Falkirk Sunday |
+5/-5 |
|
SU-FCE - Football Central Cup |
08/06/2023 |
Dynamo Redhurst |
|
8-0 |
|
Thornliebank Thistle |
+22/-22 |
|
SU-GLA - Championship |
08/06/2023 |
Castlemilk |
|
3-2 |
|
Glasgow on the Ball |
-7/+7 |
|
SU-GLA - Div. 1 |
06/06/2023 |
Coltness United |
|
0-1 |
|
Newmains United Sunday |
-11/+11 |
|
SU-FCE - Lanarkshire Premier Div. |
04/06/2023 |
Bo'ness United Sunday |
|
2-7 |
|
East End Athletic |
-18/+18 |
|
SU-AIR - Div. 1 |
04/06/2023 |
Birchtree |
|
5-2 |
|
Annan Town |
+6/-6 |
|
SU-DUM - TPS Trophy |
04/06/2023 |
Motherwell Villa |
|
6-0 |
|
Lanark |
±0/±0 |
|
SU-FCE - Lanarkshire Championship |
04/06/2023 |
The Old Inn |
|
2-0 |
|
Auld Hoose |
+11/-11 |
|
SU-FIF - Premier Div. |
04/06/2023 |
Garnock Sunday |
|
5-2 |
|
Vale |
+12/-12 |
|
SU-GCC - Challenge Shield |
04/06/2023 |
Lomond Thistle |
|
p 3-3 |
|
Harmony Row Amateurs |
-4/+4 |
|
SU-GCC - GCCL Cup |
04/06/2023 |
Partizan Glasgow |
|
1-0 |
|
Glasgow Diverse |
+8/-8 |
|
SU-GLA - Champions Cup |
04/06/2023 |
Motherwell Albion |
|
1-1 |
|
Pollokshields United |
±0/±0 |
|
SU-GLA - Championship |
04/06/2023 |
Castlemilk |
|
4-4 |
|
Dalmuir United |
-1/+1 |
|
SU-GLA - Div. 1 |
04/06/2023 |
Milngavie |
|
2-2 |
|
Neilston Sunday |
+12/-12 |
|
SU-GLA - Div. 2 |
04/06/2023 |
Kirknewton |
|
16-1 |
|
The Tangs |
+1/-1 |
|
SU-LOT - Morning Div. 1 |
04/06/2023 |
Pentland Athletic |
|
4-1 |
|
Edinburgh Caledonian |
+18/-18 |
|
SU-LOT - Morning Premier Div. Lg. Cup |
04/06/2023 |
Edinburgh East |
|
2-2 p |
|
Westside |
+7/-7 |
|
SU-LOT - Premier Div. Lg. Cup |
04/06/2023 |
Dreams United |
|
7-3 |
|
G-Town Internationals |
+11/-11 |
|
SU-UNI - Lg. |
04/06/2023 |
Glasgow Afghan United |
|
2-1 |
|
ATM United |
-9/+9 |
|
SU-UNI - Lg. |
04/06/2023 |
Greens |
|
4-7 |
|
Afroscots United |
+4/-4 |
|
SU-UNI - Lg. |
04/06/2023 |
Oromo Scotland |
|
5-3 |
|
Lighthouse |
-5/+5 |
|
SU-UNI - Lg. |
04/06/2023 |
Well Foundation |
|
0-3 |
|
Scoutable United |
+4/-4 |
|
SU-UNI - Lg. |
02/06/2023 |
Kincorth Athletic |
|
4-1 |
|
Golden Tee |
+1/-1 |
|
SU-ABD - Jim Lumsden Trophy |
02/06/2023 |
Todholm |
|
2-1 |
|
Bullwood |
±0/±0 |
|
SU-FCE - President's Cup |