SCOTTISH FOOTBALL RESULTS DATABASE
Saturday Amateur

INDEX SATURDAY AMATEUR CLUB RANKINGS RESULTS BY ASSOCIATION  

2024-25 JUL 24AUG 24SEP 24OCT 24NOV 24DEC 24JAN 25FEB 25MAR 25APR 25MAY 25JUN 25
2023-24 JUL 23AUG 23SEP 23OCT 23NOV 23DEC 23JAN 24FEB 24MAR 24APR 24MAY 24JUN 24
2022-23 JUL 22AUG 22SEP 22OCT 22NOV 22DEC 22JAN 23FEB 23MAR 23APR 23MAY 23JUN 23
2021-22 JUL 21AUG 21SEP 21OCT 21NOV 21DEC 21JAN 22FEB 22MAR 22APR 22MAY 22JUN 22
NOVEMBER 2021 RESULTS
DATE TEAM 1   SCORE   TEAM 2 PTS   COMPETITION
27/11/2021 Cumnock Amateurs 3-1 Ardeer West Recreation +6/-6   AYR - Premier Div.
27/11/2021 Irvine 2-4 West Kilbride -20/+20   AYR - Div. 1
27/11/2021 Largs Thistle Amateurs 0-1 Crosshouse Waverley -1/+1   AYR - Div. 1
27/11/2021 Whitletts Victoria Amateurs 3-5 Galston United ±0/±0   AYR - Div. 1
27/11/2021 Annbank United 4-0 Mauchline United +1/-1   AYR - Div. 2A
27/11/2021 Kilbirnie United 3-2 Crosshill Thistle +15/-15   AYR - Div. 2A
27/11/2021 Minishant 4-4 Kilwinning -12/+12   AYR - Div. 2A
27/11/2021 Darvel Victoria 0-4 Glenafton -15/+15   AYR - Div. 2B
27/11/2021 Kilmarnock Amateurs 1-1 Onthank -9/+9   AYR - Div. 2B
27/11/2021 Kilmarnock United 1-2 Black's Bar -8/+8   AYR - Div. 2B
27/11/2021 Tarbolton 3-0 New Farm Loch +16/-16 AYR - Ayrshire Cup
27/11/2021 Dean Fenwick Thistle 0-2 Dailly +3/-3 AYR - Donsport Trophy
27/11/2021 Irvine Thistle 5-1 Dalry +15/-15 AYR - Donsport Trophy
27/11/2021 Hawick Legion 1-0 Kelso Thistle -3/+3   BOR - B Div.
27/11/2021 Leithen Rovers 0-2 Stow -8/+8   BOR - B Div.
27/11/2021 Selkirk Victoria 5-0 Gala Hotspur +23/-23   BOR - B Div.
27/11/2021 Cambria 2-7 Thorn Athletic -18/+18   CAL - Premier Div.
27/11/2021 Dalziel High School FP 2-4 Glasgow Harp -3/+3   CAL - Premier Div.
27/11/2021 Doune Castle 4-0 Holytown Colts ±0/±0   CAL - Div. 1
27/11/2021 Dunblane Soccer Club 2-1 Milton +12/-12   CAL - Div. 1
27/11/2021 Finnart Amateurs 3-6 Saint Joseph's -11/+11   CAL - Div. 1
27/11/2021 Kilsyth 2-4 Cambusbarron Rovers -15/+15   CAL - Div. 1
27/11/2021 Rhu 1-5 University of Stirling Amateurs -44/+44   CAL - Div. 1
27/11/2021 Rothesay Brandane 0-3 Dumbarton Academy FP +4/-4   CAL - Douglas Smith Lg. Cup
27/11/2021 Eastfield 0-2 Fallin -8/+8   CEN - Premier Div.
27/11/2021 Oban Saints 0-2 Uddingston Anvil -22/+22   CEN - Premier Div.
27/11/2021 Wishaw High School FP 3-1 Drumchapel +7/-7   CEN - Premier Div.
27/11/2021 Campsie Minerva 2-2 Third Lanark -6/+6   CEN - Championship
27/11/2021 Goldenhill 4-1 Steins Thistle +9/-9   CEN - Championship
27/11/2021 Greenock High School FP 2-4 Harestanes -2/+2 CEN - Bunrigh Lg. Cup
27/11/2021 Dundee North End Amateurs 4-2 Occidental +15/-15   DSM - Premier Div.
27/11/2021 Riverside Community Sports Club 3-1 Powrie +3/-3   DSM - Premier Div.
27/11/2021 Kelso 5-2 Cannon Fodder ±0/±0   DSM - Div. 1
27/11/2021 Whitfield Tavern 3-0 Dundee University Medics +4/-4   DSM - Div. 1
27/11/2021 Riverside West End 4-2 Lochee Albion -8/+8   DSM - Div. 2
27/11/2021 Saint James 5-4 Tayside Fire Brigade -8/+8   DSM - Div. 2
27/11/2021 Carrubbers 3-2 Barclay Viewforth United +10/-10   EDC - Cassvalets Cup
27/11/2021 Central 0-5 Saint Mary's Metropolitan -1/+1   EDC - Cassvalets Cup
27/11/2021 Gorgie United 3-1 Charlotte Chapel -2/+2   EDC - Cassvalets Cup
27/11/2021 Port Seton 3-0 Niddrie Mission +16/-16   EDC - Cassvalets Cup
27/11/2021 Saint Columba's 10-1 Ladywell Baptist Church +8/-8   EDC - Cassvalets Cup
27/11/2021 Bristo Castle 1-4 White Lightning -12/+12   EDC - Cassvalets Cup
27/11/2021 University of Saint Andrews 1-3 Strathmiglo United -12/+12 FIF - Fife Am. Cup 19-20
27/11/2021 Greig Park Rangers 4-0 Kincardine +8/-8   FIF - Fife Am. Cup 21-22
27/11/2021 Kennoway 10-0 Fife Star ±0/±0   FIF - Fife Am. Cup 21-22
27/11/2021 Kinross Colts A 10-0 Kennoway Star Hearts Amateurs +2/-2   FIF - Fife Am. Cup 21-22
27/11/2021 Lomond 2-3 Greater Glasgow -13/+13   GCO - Div. 1A
27/11/2021 Sporto 1-3 DTI -3/+3   GCO - Div. 1B
27/11/2021 Burnhill 1-3 King's Park United ±0/±0   GCO - Jim Harvey (Div. 1) Cup
27/11/2021 Croftpark 1-8 Glasgow Ansar -45/+45   GCO - Jim Harvey (Div. 1) Cup
27/11/2021 River Nevis 3-4 Cambuslang Football Academy -21/+21   GCO - Jim Harvey (Div. 1) Cup
27/11/2021 Tantallon Victoria 6-3 Glasgow East -1/+1   GCO - Jim Harvey (Div. 1) Cup
27/11/2021 Clydeside Athletic 4-1 Singer +17/-17   GCO - Premier Lg. Cup
27/11/2021 Royal Union 6-3 Lokomotiv Glasgow +7/-7   GCO - Premier Lg. Cup
27/11/2021 Southside United 2-4 Saint David's -5/+5   GCO - Premier Lg. Cup
27/11/2021 Eaglesham {GGP} 2-4 East Kilbride YM {GGP} -2/+2   GGP - Div. 1
27/11/2021 Glasgow University Amateurs {GGP} 0-4 Eastwood Parkmount -21/+21   GGP - Div. 1
27/11/2021 Rhu {GGP} 0-2 South Lochaber Thistle +4/-4   GGP - Div. 1
27/11/2021 Saint Patrick's FP {GGP} 2-1 Erskine -3/+3   GGP - Div. 1
27/11/2021 Belleaire AFC 0-8 Giffnock Soccer Centre -6/+6   GGP - Div. 2
27/11/2021 Dynamo East Kilbride 3-3 Giffnock Soccer Centre Jordanhill +5/-5   GGP - Div. 2
27/11/2021 Eastwood Parkmount B 2-3 Strathclyde University {GGP} -7/+7   GGP - Div. 2
27/11/2021 John Street 3-5 East Kilbride RR +4/-4   GGP - Div. 2
27/11/2021 Newshot 6-0 Langcraigs +6/-6   GGP - Div. 2
27/11/2021 Duncanrig 3-0 Colquhoun United +20/-20   GGP - Div. 3A
27/11/2021 Giffnock Soccer Centre Reds 2-4 Carluke Thistle +1/-1   GGP - Div. 3A
27/11/2021 Kilbarchan Thistle 0-8 Houston United -16/+16   GGP - Div. 3A
27/11/2021 Boswell 6-1 The Lovat Arms +4/-4   GGP - Div. 3B
27/11/2021 Ferguslie Star 3-0 Antonine +13/-13   GGP - Div. 3B
27/11/2021 Kirkfield United 6-0 Pollok Amateurs +6/-6   GGP - Div. 3B
27/11/2021 Vale of Leven Amateurs 5-2 Rannoch -2/+2   GGP - Div. 3B
27/11/2021 Accies 2-3 Braehead {GLA} -1/+1   GSM - Premier Div.
27/11/2021 Belvidere 1-3 Cleland -10/+10   GSM - Premier Div.
27/11/2021 Crosslands United 2-3 East Kilbride Thistle Colts -8/+8   GSM - Premier Div.
27/11/2021 East Kilbride AFC 10-0 Finnieston Park +15/-15   GSM - Premier Div.
27/11/2021 Baillieston Thistle 3-0 Bellahouston +4/-4   GSM - Div. 1
27/11/2021 Dumbarton Amateurs 4-0 North Kelvin United +2/-2   GSM - Div. 1
27/11/2021 Glebe Hibernian 5-1 Strathclyde University {GSM} -2/+2   GSM - Div. 1
27/11/2021 Moorpark Athletic 2-2 Glenavon Thistle -1/+1   GSM - Div. 1
27/11/2021 Newmains Hammers 2-1 Dean Park -7/+7   GSM - Div. 1
27/11/2021 MTK Holytown 1-0 Barshaw -3/+3 GSM - Dan Boyle Trophy
27/11/2021 Queen's Park Supporters 5-0 Glasgow Piraten ±0/±0   IFA - Lg.
27/11/2021 Dumbarton Supporters Club 2-10 Fir Park Corner -4/+4 IFA - IFA Challenge Cup
27/11/2021 Kirkcaldy YMCA 2-5 Balgonie Scotia -14/+14   KOF - Premier Div.
27/11/2021 Lumphinnans United 3-3 Kelty -3/+3   KOF - Premier Div.
27/11/2021 Fife Thistle 2-1 Burntisland United -4/+4   KOF - Championship
27/11/2021 Glenrothes Amateurs 0-2 Markinch -1/+1   KOF - Championship
27/11/2021 Rosebank Athletic 3-4 Bridge of Earn +4/-4   KOF - Championship
27/11/2021 The Swifts 6-0 Hearts of Beath +6/-6   KOF - Championship
27/11/2021 Kirkcaldy Blues 1-4 Methilhill Strollers -1/+1   KOF - Div. 1
27/11/2021 Leven 1-1 Leslie Hearts +7/-7   KOF - Div. 1
27/11/2021 United Colleges 1-3 Kettle United -15/+15   KOF - Div. 1
27/11/2021 Edinburgh United Vale 1-0 Meadowbank +13/-13   LOT - Premier Div.
27/11/2021 Barca-Milton 1-3 Musselburgh Windsor ±0/±0   LOT - Championship
27/11/2021 Corstorphine Dynamo 2-3 Cavalry Park -9/+9   LOT - Championship
27/11/2021 Edinburgh University 2nds 3-2 Ratho Athletic +9/-9   LOT - Championship
27/11/2021 Bonnyrigg Rose Athletic A 1-7 Fernieside -3/+3   LOT - Div. 1 East
27/11/2021 Edinburgh University 4ths 5-0 Dalkeith Thistle Amateurs +25/-25   LOT - Div. 1 East
27/11/2021 Mill 3-7 Saughton Sounders -14/+14   LOT - Div. 1 West
27/11/2021 Polbeth United 0-8 Loganlea United -1/+1   LOT - Div. 1 West
27/11/2021 Danderhall Miners Welfare 7-2 Restalrig +10/-10   LOT - Centenary Cup
27/11/2021 Edinburgh Harps 2-4 Dunbar Athletic -17/+17   LOT - Challenge Cup
27/11/2021 Edinburgh Star 2-1 Kirkliston & South Queensferry -8/+8 LOT - Challenge Cup
27/11/2021 Bank of Scotland Strollers 2-4 Blackridge Vale of Craig -17/+17 LOT - Challenge Cup
27/11/2021 Newcraighall Leith Victoria 1-2 Tollcross Thistle +9/-9   LOT - Challenge Cup
27/11/2021 Murieston United 2-6 Sandys -21/+21 LOT - Challenge Cup
27/11/2021 Armadale Athletic 0-8 Carrick Athletic -14/+14 LOT - Ian McDonald Cup
27/11/2021 Balerno Athletic 0-3 Pencaitland -9/+9 LOT - Ian McDonald Cup
27/11/2021 East Calder United 4-1 Mental Mechanics +10/-10 LOT - Ian McDonald Cup
27/11/2021 Heriot-Watt University Amateurs 2-2 p Penicuik +5/-5 LOT - Ian McDonald Cup
27/11/2021 Leith Athletic Amateurs 1-2 East Linton -12/+12   LOT - Ian McDonald Cup
27/11/2021 Linton Hotspur p 3-3 Bo'ness United Community +10/-10 LOT - Ian McDonald Cup
27/11/2021 Loanhead Miners Welfare 6-3 North Berwick +12/-12 LOT - Ian McDonald Cup
27/11/2021 Longniddry Villa 0-3 Bathgate -22/+22 LOT - Ian McDonald Cup
27/11/2021 Broughty United 6-0 Morgan Academy FP +16/-16   MID - Premier Div.
27/11/2021 Barnhill Reserves 1-1 Kirriemuir Thistle Amateurs Reserves -11/+11   MID - Alliance Lg. 1
27/11/2021 Morgan Academy FP Reserves 0-8 Broughty United Reserves -25/+25   MID - Alliance Lg. 1
27/11/2021 Newport Reserves 3-3 Forfar Athletic Amateurs Reserves +6/-6   MID - Alliance Lg. 2
27/11/2021 Fairmuir Social 1-7 Stobswell -19/+19   NTA - N. of Tay Am. Cup 21-22
27/11/2021 Balmoral United 3-0 Stanley +21/-21   PER - Div. 2
27/11/2021 Letham Colts 1-6 Alyth -9/+9   PER - Div. 2
27/11/2021 Rattray 13-0 Kinrossie Caledonian +1/-1   PER - Div. 2
27/11/2021 Hillington 3-5 Rutherglen -23/+23   SAF - Premier Div.
27/11/2021 Neilston Amateurs 1-4 Castlemilk Old Boys Club -5/+5   SAF - Premier Div.
27/11/2021 Parkhall 3-4 Easthall Star -5/+5   SAF - Premier Div.
27/11/2021 Arthurlie Amateurs 11-0 Carlton YMCA +2/-2   SAF - Div. 1
27/11/2021 Baljaffray 7-0 Cardross +4/-4   SAF - Div. 1
27/11/2021 Busby 9-0 Port Glasgow Old Boys Union +2/-2   SAF - Div. 1
27/11/2021 Glenburn 3-1 Dunoon +7/-7   SAF - Div. 1
27/11/2021 Anniesland 2-1 United Churches of Ayr +4/-4   SEC - Premier Div.
27/11/2021 Coatdyke Congregational 2-4 Craighalbert -19/+19   SEC - Premier Div.
27/11/2021 Cumbernauld Colts Amateurs 3-2 Re:Hope ±0/±0   SEC - Premier Div.
27/11/2021 Houston & Killellan 0-1 West Glasgow -7/+7   SEC - Premier Div.
27/11/2021 King's Church 2-1 South Glasgow +1/-1   SEC - Premier Div.
27/11/2021 Croftfoot Parish 5-0 Glasgow Free Churches +4/-4   SEC - Div. 1
27/11/2021 Greenbank Church of Scotland 1-1 Fullarton Irvine +3/-3   SEC - Div. 1
27/11/2021 Kings Park Baptist Church 4-3 Dennistoun Thistle +13/-13   SEC - Div. 1
27/11/2021 West Hamilton 0-1 Mearns Churches -1/+1   SEC - Div. 1
27/11/2021 Kirkintilloch Thistle 2-1 Glasgow South +6/-6   SSM - Premier Div.
27/11/2021 Westercommon Star 1-4 Tynecastle Amateurs -20/+20   SSM - Premier Div.
27/11/2021 Dinamo Paisley 5-2 Port Glasgow Celtic +10/-10   SSM - Championship A
27/11/2021 East Lane 0-2 Stanley Athletic -11/+11   SSM - Championship A
27/11/2021 Port Glasgow United 0-2 Gleniffer Thistle -15/+15   SSM - Championship A
27/11/2021 Drumchapel United SM 7-1 Glasgow Wellington +3/-3   SSM - Championship B
27/11/2021 Semsa 3-0 Knightswood +18/-18   SSM - Championship B
27/11/2021 Southpark 3-3 Huntershill +3/-3   SSM - Championship B
27/11/2021 Blantyre Soccer Academy 6-2 New Stevenston Celtic +7/-7   SSM - Development Div.
27/11/2021 North Glasgow Victory 0-3 Stratton Southside -2/+2   SSM - Development Div.
27/11/2021 Rutherglen Glencairn Amateurs 7-0 Carluke Hotspur +4/-4   SSM - Development Div.
27/11/2021 Netherton 3-2 Overtoun Park -5/+5   SSM - Championship C
27/11/2021 Saint Peter's Amateurs 3-2 Manhattan Blacks -4/+4   SSM - Strathclyde Cup
27/11/2021 Condorrat 0-4 Braehead {STI} -3/+3   STI - David MacKinnon Memorial Trophy
27/11/2021 Falkirk Athletic LK 1-4 Riverside -29/+29 STI - David MacKinnon Memorial Trophy
27/11/2021 Dollar Glen 2-0 Cowie United +2/-2   STI - Div. 1
27/11/2021 Grangemouth 1-3 Linlithgow Rose Community -22/+22 STI - Div. 1 Lg. Cup
27/11/2021 Chryston 5-2 Dunipace Amateurs +2/-2   STI - Premier Div.
27/11/2021 Glasgow University U21 3-1 Rutherglen Glencairn U21 +32/-32 W21 - Golden Goals Cup
27/11/2021 Johnstone Burgh U21 4-1 Barrhead Youth +9/-9   W21 - Premier Div.
27/11/2021 Third Lanark U21 1-5 Cambuslang Rangers U21 -6/+6   W21 - Premier Div.
27/11/2021 Glasgow Harp U21 0-1 Bellshill Athletic U21 -17/+17   W21 - Scottish U21 Cup
27/11/2021 AS Airdrie 0-5 East Dunbartonshire -27/+27   WES - West Am. Cup 21-22
27/11/2021 Bannockburn 3-1 Stewarton United +11/-11   WES - West Am. Cup 21-22
27/11/2021 Craigneuk 1-6 Shortlees -7/+7   WES - West Am. Cup 21-22
27/11/2021 Drongan United 0-4 Saint Patrick's FP -4/+4   WES - West Am. Cup 21-22
27/11/2021 Eaglesham 3-1 Glasgow Island +5/-5   WES - West Am. Cup 21-22
27/11/2021 Saint Mungo 3-4 Calderglen -21/+21   WES - West Am. Cup 21-22
27/11/2021 Shotts Bon Accord Amateurs 1-3 Glynhill Moorcroft +4/-4   WES - West Am. Cup 21-22
27/11/2021 Viewfield Rovers {GGP} p 1-1 Tower Hearts +8/-8   WES - West Am. Cup 21-22
26/11/2021 Maryhill Thistle 3-0 Tannochside United +15/-15 SSM - President's Cup
23/11/2021 Drumchapel 5-3 Shortlees +8/-8 SCO - Scottish Am. Cup 19-20
20/11/2021 Woodside 1-1 Echt +2/-2   ABD - Premier Div.
20/11/2021 Glentanar Reflex 0-2 Newmachar United Amateurs ±0/±0   ABD - Div. 2 (North)
20/11/2021 Aberdeen University Colts 5-1 Turriff Thistle +42/-42   ABD - Aberdeen FC Trophy
20/11/2021 BSFC 1-9 Cowie Thistle -6/+6   ABD - Aberdeen FC Trophy
20/11/2021 Cammachmore 1-3 Newburgh Thistle -16/+16   ABD - Aberdeen FC Trophy
20/11/2021 Continental 5-4 Westdyke +6/-6   ABD - Aberdeen FC Trophy
20/11/2021 Cove Thistle 2-1 Insch -5/+5   ABD - Aberdeen FC Trophy
20/11/2021 Ellon Thistle 2-3 Kincorth +11/-11   ABD - Aberdeen FC Trophy
20/11/2021 FC Polska 2-1 Jesus House Aberdeen -2/+2   ABD - Aberdeen FC Trophy
20/11/2021 Ferryhill 3-2 Monymusk +7/-7   ABD - Aberdeen FC Trophy
20/11/2021 Fyvie 3-2 Bridge of Don -4/+4   ABD - Aberdeen FC Trophy
20/11/2021 Kaimhill United p 1-1 Great Western United +6/-6   ABD - Aberdeen FC Trophy
20/11/2021 Kemnay Youth 1-3 Burghmuir -1/+1   ABD - Aberdeen FC Trophy
20/11/2021 Kintore 4-1 Feughside +8/-8   ABD - Aberdeen FC Trophy
20/11/2021 Middlefield Wasps 2-6 Aberdeen University Amateurs -6/+6   ABD - Aberdeen FC Trophy
20/11/2021 Old Aberdonians 0-2 Bon Accord City -23/+23   ABD - Aberdeen FC Trophy
20/11/2021 Saint Marnans 3-0 AC Mill Inn +13/-13   ABD - Aberdeen FC Trophy
20/11/2021 Theologians North East 3-4 Faithlie United -6/+6   ABD - Aberdeen FC Trophy
20/11/2021 Tolbooth 4-5 Glendale -18/+18   ABD - Aberdeen FC Trophy
20/11/2021 JS XI p 3-3 Newtonhill -7/+7   ABD - Association Trophy
20/11/2021 Banchory 2-1 Bervie Caledonian -6/+6 ABD - Premier Trophy
20/11/2021 Kemnay 6-2 Beacon Rangers +21/-21 ABD - White Cup
20/11/2021 New Farm Loch 0-2 Cumnock Amateurs -21/+21   AYR - Premier Div.
20/11/2021 Beith Amateurs 1-6 Irvine -26/+26   AYR - Div. 1
20/11/2021 Dalry 2-2 Whitletts Victoria Amateurs -6/+6   AYR - Div. 1
20/11/2021 Galston United 2-0 Largs Thistle Amateurs -6/+6   AYR - Div. 1
20/11/2021 West Kilbride 2-4 Drongan United -23/+23   AYR - Div. 1
20/11/2021 Crosshill Thistle 4-4 Mauchline United -5/+5   AYR - Div. 2A
20/11/2021 Irvine Victoria Amateurs 0-2 Kilwinning Rangers Amateurs -12/+12   AYR - Div. 2A
20/11/2021 Kilbride Thistle 6-1 Kilbirnie United +17/-17   AYR - Div. 2A
20/11/2021 Kilwinning 0-4 Irvine Thistle -2/+2   AYR - Div. 2A
20/11/2021 Minishant 8-1 Symington Caledonian +11/-11   AYR - Div. 2A
20/11/2021 Bellfield 3-1 Ochiltree Community -3/+3   AYR - Div. 2B
20/11/2021 Bonnyton Thistle Amateurs 0-0 Kilmarnock Amateurs -5/+5   AYR - Div. 2B
20/11/2021 Dean Fenwick Thistle 1-3 Glenafton -27/+27   AYR - Div. 2B
20/11/2021 Troon Dundonald 5-2 Kilmarnock United +16/-16   AYR - Div. 2B
20/11/2021 Ancrum 2-5 Hawick Waverley -11/+11   BOR - A Div.
20/11/2021 Earlston Rhymers 4-0 Jed Legion +4/-4   BOR - B Div.
20/11/2021 Leithen Rovers 1-2 Tweedmouth -2/+2   BOR - B Div.
20/11/2021 Highfields United 3-3 Berwick Colts -5/+5   BOR - C Div.
20/11/2021 Lauder 5-5 Eyemouth United +10/-10   BOR - C Div.
20/11/2021 Giffnock North 0-0 Dumbarton Academy FP +4/-4   CAL - Premier Div.
20/11/2021 Glasgow University Amateurs 0-4 Thorn Athletic -7/+7   CAL - Premier Div.
20/11/2021 Holytown Colts 1-2 Saint Joseph's +7/-7   CAL - Div. 1
20/11/2021 Kilsyth 5-3 Rhu +4/-4   CAL - Div. 1
20/11/2021 Rothesay Brandane 0-5 Dunblane Soccer Club -12/+12   CAL - Div. 1
20/11/2021 Goldenhill 3-3 Third Lanark -11/+11   CEN - Championship
20/11/2021 The Beat 2-1 Dundee University Medics +13/-13   DSM - Div. 1
20/11/2021 Dundee Athletic 1-11 Saint James -2/+2   DSM - Div. 2
20/11/2021 Strathmartine Athletic 1-7 Fairmuir Social ±0/±0   DSM - Div. 2
20/11/2021 Balerno Athletic 0-2 Linlithgow Rose Community -2/+2   EAS - East Am. Cup 21-22
20/11/2021 Bo'ness United Community 5-2 Milton +27/-27   EAS - East Am. Cup 21-22
20/11/2021 Callander Thistle 2-4 Braehead {STI} +3/-3   EAS - East Am. Cup 21-22
20/11/2021 Cambusbarron Rovers 0-1 Stenhousemuir Community -11/+11   EAS - East Am. Cup 21-22
20/11/2021 Cavalry Park p 1-1 Beechwood Albion +7/-7   EAS - East Am. Cup 21-22
20/11/2021 Craigshill Thistle p 3-3 Alva +4/-4   EAS - East Am. Cup 21-22
20/11/2021 Dunipace Amateurs 4-6 Saughton Sounders -12/+12   EAS - East Am. Cup 21-22
20/11/2021 Edinburgh Star 3-1 Dollar Glen -6/+6   EAS - East Am. Cup 21-22
20/11/2021 Edinburgh University 2nds 5-2 Corstorphine Dynamo +5/-5   EAS - East Am. Cup 21-22
20/11/2021 Falkirk Athletic LK 1-5 Meadowbank -16/+16   EAS - East Am. Cup 21-22
20/11/2021 Fallin 4-2 Doune Castle +3/-3   EAS - East Am. Cup 21-22
20/11/2021 Mill 2-1 Carrick Athletic +18/-18   EAS - East Am. Cup 21-22
20/11/2021 Restalrig 0-3 Edinburgh United Vale -16/+16   EAS - East Am. Cup 21-22
20/11/2021 Riverside 2-8 Loganlea United -15/+15   EAS - East Am. Cup 21-22
20/11/2021 Steins Thistle 5-2 Murieston United +6/-6   EAS - East Am. Cup 21-22
20/11/2021 Tollcross Thistle 7-3 University of Stirling Amateurs -1/+1   EAS - East Am. Cup 21-22
20/11/2021 Niddrie Mission 2-1 Port Seton +3/-3   EDC - Lg.
20/11/2021 Saint Columba's 1-1 Carrubbers -4/+4   EDC - Lg.
20/11/2021 Saint Mary's Metropolitan 8-0 Central +1/-1   EDC - Lg.
20/11/2021 Bristo Castle 6-5 Ladywell Baptist Church -3/+3   EDC - Lg.
20/11/2021 White Lightning 3-3 Charlotte Chapel -7/+7   EDC - Lg.
20/11/2021 Leven United 3-0 Greig Park Rangers +8/-8 FIF - Fife Am. Cup 19-20
20/11/2021 Balgonie Scotia 0-1 The Swifts -20/+20   FIF - Fife Am. Cup 21-22
20/11/2021 Bowhill Rovers 14-1 Kinross Colts B +15/-15   FIF - Fife Am. Cup 21-22
20/11/2021 Fife Thistle 2-4 Leslie Hearts -20/+20   FIF - Fife Am. Cup 21-22
20/11/2021 Leven 0-4 Pittenweem Rovers -14/+14   FIF - Fife Am. Cup 21-22
20/11/2021 Markinch 2-0 Lumphinnans United ±0/±0   FIF - Fife Am. Cup 21-22
20/11/2021 Newburgh Juveniles 3-2 Hearts of Beath -4/+4   FIF - Fife Am. Cup 21-22
20/11/2021 Newport 2-4 Methilhill Strollers -5/+5   FIF - Fife Am. Cup 21-22
20/11/2021 University of Saint Andrews 1-2 Auchtermuchty Bellvue -17/+17   FIF - Fife Am. Cup 21-22
20/11/2021 Cambuslang Football Academy 2-4 River Nevis -2/+2   GCO - Jim Harvey (Div. 1) Cup
20/11/2021 Cambuslang Football Academy Pirates 3-2 Cambuslang United +4/-4   GCO - Jim Harvey (Div. 1) Cup
20/11/2021 Cathcart 2-2 DTI +4/-4   GCO - Jim Harvey (Div. 1) Cup
20/11/2021 Glasgow Ansar 4-4 Croftpark -4/+4   GCO - Jim Harvey (Div. 1) Cup
20/11/2021 Glasgow East 1-9 Tantallon Victoria -15/+15   GCO - Jim Harvey (Div. 1) Cup
20/11/2021 Glasgow Medics 3-4 Greater Glasgow -19/+19   GCO - Jim Harvey (Div. 1) Cup
20/11/2021 King's Park United 3-1 Burnhill -4/+4   GCO - Jim Harvey (Div. 1) Cup
20/11/2021 Lomond 3-4 Newlands +5/-5   GCO - Jim Harvey (Div. 1) Cup
20/11/2021 Southside White Cart 4-1 MSM +1/-1   GCO - Jim Harvey (Div. 1) Cup
20/11/2021 Saint David's 4-0 Lokomotiv Glasgow +2/-2   GCO - Premier Lg. Cup
20/11/2021 Rosehill United 2-1 Royal Union +10/-10   GCO - Premier Lg. Cup
20/11/2021 Singer 1-0 Rossvale Kelvinbridge -4/+4   GCO - Premier Lg. Cup
20/11/2021 Eastwood Parkmount 2-2 South Lochaber Thistle +7/-7   GGP - Div. 1
20/11/2021 Erskine 2-3 Cambria {GGP} -17/+17   GGP - Div. 1
20/11/2021 Glasgow University Amateurs {GGP} 4-3 Eaglesham {GGP} +8/-8   GGP - Div. 1
20/11/2021 Westerlands {GGP} 1-3 East Kilbride YM {GGP} +4/-4   GGP - Div. 1
20/11/2021 Giffnock Soccer Centre 7-1 Langcraigs +3/-3   GGP - Div. 2
20/11/2021 John Street 2-7 Dynamo East Kilbride -37/+37   GGP - Div. 2
20/11/2021 Newshot 5-2 Strathclyde University {GGP} -2/+2   GGP - Div. 2
20/11/2021 Carluke Thistle 3-2 Kilbarchan Thistle -3/+3   GGP - Div. 3A
20/11/2021 Colquhoun United 2-1 Giffnock Soccer Centre Reds -8/+8   GGP - Div. 3A
20/11/2021 Duncanrig 5-1 Oban Saints {GGP} +8/-8   GGP - Div. 3A
20/11/2021 Antonine 2-2 Boswell -7/+7   GGP - Div. 3B
20/11/2021 Kirkfield United 4-2 Ferguslie Star +21/-21   GGP - Div. 3B
20/11/2021 Cleland 5-1 Bishopton +2/-2   GSM - Premier Div.
20/11/2021 Crosslands United 2-0 Woodside {GLA} +18/-18   GSM - Premier Div.
20/11/2021 Renfrew Town 2-3 Accies +3/-3   GSM - Premier Div.
20/11/2021 Baillieston Thistle 3-1 Dumbarton Amateurs -6/+6   GSM - Div. 1
20/11/2021 Bellahouston 7-2 North Kelvin United ±0/±0   GSM - Div. 1
20/11/2021 Dean Park 1-5 Moorpark Athletic -11/+11   GSM - Div. 1
20/11/2021 Glenavon Thistle 8-2 Hamilton Wanderers +8/-8   GSM - Div. 1
20/11/2021 Strathclyde University {GSM} 1-4 Newmains Hammers -4/+4   GSM - Div. 1
20/11/2021 Internazioswally 3-2 Livingston GS +6/-6 IFA - IFA Challenge Cup/Lg.
20/11/2021 Dumbarton Supporters Club 6-4 Real Maroon +18/-18   IFA - Lg.
20/11/2021 Dunfermline Athletic Supporters 0-2 KaisAyr +2/-2   IFA - Lg.
20/11/2021 Troon Academicals 14-2 Glasgow Piraten +2/-2   IFA - Lg.
20/11/2021 Cupar Hearts 5-1 Kinross Colts A -1/+1   KOF - Premier Div.
20/11/2021 Kirkcaldy YMCA 1-1 Kelty -10/+10   KOF - Premier Div.
20/11/2021 Glenrothes Amateurs 0-3 Saint Andrews -24/+24   KOF - Championship
20/11/2021 Lochgelly United 1-0 Rosebank Athletic -9/+9   KOF - Championship
20/11/2021 Kettle United 3-1 Glenrothes Strollers +2/-2   KOF - Div. 1
20/11/2021 Kirkcaldy Blues 4-1 Fife Star -4/+4   KOF - Div. 1
20/11/2021 United Colleges 1-3 Kincardine -4/+4   KOF - Div. 1
20/11/2021 Sandys 5-2 Newcraighall Leith Victoria -1/+1   LOT - Premier Div.
20/11/2021 Bank of Scotland Strollers 5-2 Barca-Milton +4/-4   LOT - Championship
20/11/2021 Kirkliston & South Queensferry 7-0 Edinburgh Harps +38/-38   LOT - Championship
20/11/2021 Bonnyrigg Rose Athletic A 1-12 Leith Athletic Amateurs -1/+1   LOT - Div. 1 East
20/11/2021 Dalkeith Thistle Amateurs 0-2 Fernieside -18/+18   LOT - Div. 1 East
20/11/2021 North Berwick 3-0 Edinburgh University 4ths +10/-10   LOT - Div. 1 East
20/11/2021 East Calder United 0-2 Heriot-Watt University Amateurs -12/+12   LOT - Div. 1 West
20/11/2021 Mental Mechanics 3-0 Polbeth United +2/-2   LOT - Div. 1 West
20/11/2021 Carnoustie Panmure YM Reserves 1-2 Arbroath High School FP Reserves A +8/-8   MID - Alliance Lg. (pre-split)
20/11/2021 Arbroath Harp Reserves 1-4 Barnhill Reserves -11/+11   MID - Alliance Lg. 1
20/11/2021 Morgan Academy FP Reserves 6-2 Kirriemuir Thistle Amateurs Reserves +17/-17   MID - Alliance Lg. 1
20/11/2021 Arbroath High School FP Reserves B 4-1 Brechin Community Reserves +9/-9   MID - Alliance Lg. 2
20/11/2021 Forfar Athletic Amateurs Reserves 2-2 Invergowrie Reserves -8/+8   MID - Alliance Lg. 2
20/11/2021 Stoneywood Parkvale Amateurs 2-5 Tarves -8/+8   NOR - North Am. Cup 21-22
20/11/2021 Alyth 2-1 Forfar Athletic Amateurs ±0/±0   NTA - N. of Tay Am. Cup 21-22
20/11/2021 Arbroath High School FP 0-1 Stobswell +4/-4   NTA - N. of Tay Am. Cup 21-22
20/11/2021 Breadalbane 0-4 The Maidens -7/+7   NTA - N. of Tay Am. Cup 21-22
20/11/2021 Brechin Community 0-4 Arbroath Harp -7/+7   NTA - N. of Tay Am. Cup 21-22
20/11/2021 Burrelton Rovers 4-2 Powrie +2/-2   NTA - N. of Tay Am. Cup 21-22
20/11/2021 Carnoustie Panmure YM 2-4 Bridge of Earn -2/+2   NTA - N. of Tay Am. Cup 21-22
20/11/2021 Charlie Accies 2-1 Dundee West +7/-7   NTA - N. of Tay Am. Cup 21-22
20/11/2021 Clepington Social 2-8 Cairdy Thistle -2/+2   NTA - N. of Tay Am. Cup 21-22
20/11/2021 Craigie 3-2 Bank Street Athletic +13/-13   NTA - N. of Tay Am. Cup 21-22
20/11/2021 Dolphin 2-3 Stanley -17/+17   NTA - N. of Tay Am. Cup 21-22
20/11/2021 Dryburgh Athletic 19-1 Kinrossie Caledonian +1/-1   NTA - N. of Tay Am. Cup 21-22
20/11/2021 Dundee North End Amateurs 3-6 Kettins -17/+17   NTA - N. of Tay Am. Cup 21-22
20/11/2021 Fair City 0-2 Fintry Athletic -5/+5   NTA - N. of Tay Am. Cup 21-22
20/11/2021 Finavon 3-1 Dundee United Sports Club +15/-15   NTA - N. of Tay Am. Cup 21-22
20/11/2021 Invergowrie 1-0 Auchterarder Primrose -7/+7   NTA - N. of Tay Am. Cup 21-22
20/11/2021 Kelso p 2-2 Ballinluig -4/+4   NTA - N. of Tay Am. Cup 21-22
20/11/2021 Kirriemuir Thistle Amateurs 1-2 Rattray -18/+18   NTA - N. of Tay Am. Cup 21-22
20/11/2021 Letham Colts 3-2 Bridgeton United +9/-9   NTA - N. of Tay Am. Cup 21-22
20/11/2021 Letham Community 3-2 Clarks -3/+3   NTA - N. of Tay Am. Cup 21-22
20/11/2021 Luncarty Amateurs 4-2 Wolfhill -3/+3   NTA - N. of Tay Am. Cup 21-22
20/11/2021 Monifieth Athletic 0-3 Jeanfield Swifts Amateurs -5/+5   NTA - N. of Tay Am. Cup 21-22
20/11/2021 Merpro 6-0 Saint Andrews Colts {DSM} +1/-1   NTA - N. of Tay Am. Cup 21-22
20/11/2021 Occidental 5-1 Sporting Tayside -2/+2   NTA - N. of Tay Am. Cup 21-22
20/11/2021 Parktool Athletic 0-8 Broughty United -3/+3   NTA - N. of Tay Am. Cup 21-22
20/11/2021 Tayside Fire Brigade 3-4 Morgan Academy FP +6/-6   NTA - N. of Tay Am. Cup 21-22
20/11/2021 Vale of Earn 13-0 Cannon Fodder +2/-2   NTA - N. of Tay Am. Cup 21-22
20/11/2021 Wellbank 6-3 Kirkton +26/-26   NTA - N. of Tay Am. Cup 21-22
20/11/2021 Whitfield Tavern 2-3 Riverside West End -7/+7   NTA - N. of Tay Am. Cup 21-22
20/11/2021 Balmoral United 7-0 Letham Colts +22/-22   PER - Div. 2
20/11/2021 Hillington 0-3 Port Glasgow Amateurs -17/+17   SAF - Premier Div.
20/11/2021 Inverclyde 5-0 Rutherglen +2/-2   SAF - Premier Div.
20/11/2021 Kings Park Rangers 1-6 Easthall Star -12/+12   SAF - Premier Div.
20/11/2021 Neilston Amateurs 3-4 Parkhall -14/+14   SAF - Premier Div.
20/11/2021 Claremont 1-4 Dunoon -10/+10   SAF - Div. 1
20/11/2021 Carlton YMCA 0-3 Glenburn -7/+7   SAF - Div. 1
20/11/2021 Port Glasgow Old Boys Union 2-7 Baljaffray ±0/±0   SAF - Div. 1
20/11/2021 East Dunbartonshire 5-2 Kennoway ±0/±0   SCO - Scottish Am. Cup 21-22
20/11/2021 Cumbernauld Colts Amateurs 5-1 Law Community +4/-4   SEC - Premier Div.
20/11/2021 King's Church 5-0 Coatdyke Congregational +15/-15   SEC - Premier Div.
20/11/2021 West Glasgow 4-4 Craighalbert ±0/±0   SEC - Premier Div.
20/11/2021 Dennistoun Thistle 3-3 Croftfoot Parish -4/+4   SEC - Div. 1
20/11/2021 Fullarton Irvine 3-4 Kings Park Baptist Church -5/+5   SEC - Div. 1
20/11/2021 Mearns Churches 2-6 Mount Kirk -11/+11   SEC - Div. 1
20/11/2021 Tollcross 8-2 West Hamilton ±0/±0   SEC - Div. 1
20/11/2021 Glasgow Free Churches 0-6 Anniesland -21/+21   SEC - Fraser Trophy
20/11/2021 Avendale 1-4 Langlee -9/+9   SOU - South Am. Cup 21-22
20/11/2021 Coldstream Amateurs 2-4 Machan United +7/-7   SOU - South Am. Cup 21-22
20/11/2021 Danderhall Miners Welfare 4-2 Hawick Legion -7/+7   SOU - South Am. Cup 21-22
20/11/2021 Dunbar Athletic p 2-2 Pencaitland +1/-1   SOU - South Am. Cup 21-22
20/11/2021 East Linton 3-2 Biggar United -2/+2   SOU - South Am. Cup 21-22
20/11/2021 Gala Hotspur 0-4 Linton Hotspur -14/+14   SOU - South Am. Cup 21-22
20/11/2021 Hawick United 2-1 Greenlaw +18/-18   SOU - South Am. Cup 21-22
20/11/2021 Kelso Thistle 3-7 Loanhead Miners Welfare -4/+4   SOU - South Am. Cup 21-22
20/11/2021 Musselburgh Windsor p 2-2 Longniddry Villa ±0/±0   SOU - South Am. Cup 21-22
20/11/2021 Penicuik 6-5 Stow -6/+6   SOU - South Am. Cup 21-22
20/11/2021 Tranent Amateurs 4-0 Newtown +11/-11   SOU - South Am. Cup 21-22
20/11/2021 Trinity 2-1 Duns +18/-18   SOU - South Am. Cup 21-22
20/11/2021 Glasgow South 2-1 Tynecastle Amateurs -8/+8   SSM - Premier Div.
20/11/2021 Shawbridge 3-1 Blackthorn Rovers +5/-5   SSM - Premier Div.
20/11/2021 Uddingston 2-4 Bengal Lancers -14/+14   SSM - Premier Div.
20/11/2021 Southside 1-0 Kirkintilloch Thistle +7/-7   SSM - Premier Div.
20/11/2021 Viewfield Rovers 1-2 East Lane -17/+17   SSM - Championship A
20/11/2021 Glasgow Wellington 5-1 Semsa +24/-24   SSM - Championship B
20/11/2021 Blackhall 4-3 Blantyre Soccer Academy +16/-16   SSM - Development Div.
20/11/2021 North Glasgow Victory 1-2 Port Glasgow Athletic +8/-8   SSM - Development Div.
20/11/2021 Stratton Southside 2-2 Rutherglen Glencairn Amateurs -2/+2   SSM - Development Div.
20/11/2021 New Stevenston Celtic p 2-2 Huntershill +10/-10   SSM - Strathclyde Cup
20/11/2021 Stanley Athletic 4-1 Gleniffer Thistle +20/-20   SSM - Strathclyde Cup
20/11/2021 Vale of Clyde Amateurs 4-3 Kirkintilloch Rob Roy Amateurs -3/+3   SSM - Strathclyde Cup
20/11/2021 Grangemouth 6-1 Campsie +10/-10   STI - Div. 1
20/11/2021 Chryston 4-0 Condorrat +1/-1   STI - Premier Div.
20/11/2021 Johnstone Burgh U21 5-0 Third Lanark U21 +7/-7   W21 - Premier Div.
20/11/2021 Glasgow University U21 0-9 Larkhall Thistle U21 -24/+24 W21 - Scottish U21 Cup
20/11/2021 Greenock High School FP U21 1-0 Lenzie Youth Club -11/+11 W21 - Scottish U21 Cup
20/11/2021 Linwood Rangers 1-1 Stenhousemuir U21 -7/+7 W21 - Scottish U21 Cup
20/11/2021 Pollok Juveniles 4-3 Barrhead Youth +4/-4 W21 - Scottish U21 Cup
20/11/2021 Rutherglen Glencairn U21 5-2 Cambuslang Rangers U21 +14/-14 W21 - Scottish U21 Cup
20/11/2021 Stonelaw Boys Club 0-1 Third Lanark U21 +7/-7 W21 - Scottish U21 Cup
20/11/2021 Ardeer West Recreation 5-3 East Kilbride AFC -3/+3   WES - West Am. Cup 21-22
20/11/2021 Arthurlie Amateurs 5-2 Annbank United +12/-12   WES - West Am. Cup 21-22
20/11/2021 Busby 5-3 Red Star +20/-20   WES - West Am. Cup 21-22
20/11/2021 Castlemilk Old Boys Club 6-1 Crosshouse Waverley +4/-4   WES - West Am. Cup 21-22
20/11/2021 Catrine 0-4 Eastfield -8/+8   WES - West Am. Cup 21-22
20/11/2021 Dailly 8-0 Knightswood +8/-8   WES - West Am. Cup 21-22
20/11/2021 Dalziel High School FP 0-2 Campsie Minerva -7/+7   WES - West Am. Cup 21-22
20/11/2021 Dinamo Paisley 3-4 Wishaw Wycombe Wanderers -6/+6   WES - West Am. Cup 21-22
20/11/2021 Dirrans Athletic 3-1 Blantyre Reamonn Gormley Memorial +6/-6   WES - West Am. Cup 21-22
20/11/2021 Drumchapel United SM 3-0 Saint Peter's Amateurs +4/-4   WES - West Am. Cup 21-22
20/11/2021 East Kilbride YM 4-3 Glebe Hibernian -5/+5   WES - West Am. Cup 21-22
20/11/2021 Garrowhill Thistle 0-4 Castlemilk Dynamo -14/+14   WES - West Am. Cup 21-22
20/11/2021 Gartcosh United 3-1 Clydeside Athletic ±0/±0   WES - West Am. Cup 21-22
20/11/2021 Glasgow Harp 4-1 Re:Hope -2/+2   WES - West Am. Cup 21-22
20/11/2021 Greenock High School FP 0-3 Tarbolton -19/+19   WES - West Am. Cup 21-22
20/11/2021 Houston United p 1-1 Vale of Leven Amateurs -12/+12   WES - West Am. Cup 21-22
20/11/2021 Maryhill Thistle 4-1 Braehead {GLA} +4/-4   WES - West Am. Cup 21-22
20/11/2021 Moorlands {OLD} 3-4 Wishaw High School FP +7/-7   WES - West Am. Cup 21-22
20/11/2021 Wishaw Rangers 2-2 p UB United +4/-4   WES - West Am. Cup 21-22
20/11/2021 Oban Saints p 3-3 Westerlands -12/+12   WES - West Am. Cup 21-22
20/11/2021 Rhu {GGP} 0-9 Plains -17/+17   WES - West Am. Cup 21-22
20/11/2021 Uddingston Anvil 4-2 Black's Bar ±0/±0   WES - West Am. Cup 21-22
19/11/2021 Stonehaven Athletic 2-1 Auchnagatt Barons +6/-6   ABD - Aberdeen FC Trophy
19/11/2021 Glenburn Miners Welfare 0-0 p Saint Patrick's FP +7/-7 WES - West Am. Cup 19-20
16/11/2021 Tollcross Thistle 2-0 Eastfield +10/-10 SCO - Scottish Am. Cup 19-20
13/11/2021 Banchory 1-2 Echt -6/+6   ABD - Premier Div.
13/11/2021 Bervie Caledonian 1-2 Rattray's XI -10/+10   ABD - Premier Div.
13/11/2021 Newtonhill 1-0 Insch +19/-19   ABD - Premier Div.
13/11/2021 Old Aberdonians 0-3 Cowie Thistle +3/-3   ABD - Premier Div.
13/11/2021 Saint Laurence 5-1 Newburgh Thistle +8/-8   ABD - Premier Div.
13/11/2021 Tarves 2-5 Cove Thistle -25/+25   ABD - Premier Div.
13/11/2021 Woodside 2-3 Kincorth +2/-2   ABD - Premier Div.
13/11/2021 Ellon Thistle 3-3 Glendale +3/-3   ABD - Div. 1 (East)
13/11/2021 Faithlie United 1-9 Kemnay -11/+11   ABD - Div. 1 (East)
13/11/2021 Kaimhill United 2-3 AC Mill Inn -12/+12   ABD - Div. 1 (East)
13/11/2021 Nicolls 6-0 Aberdeen University Amateurs +7/-7   ABD - Div. 1 (North)
13/11/2021 Saint Marnans 2-2 BSFC -7/+7   ABD - Div. 1 (North)
13/11/2021 Stonehaven Athletic 2-1 Ellon -6/+6   ABD - Div. 1 (North)
13/11/2021 Tolbooth 2-1 Turriff Thistle -4/+4   ABD - Div. 1 (North)
13/11/2021 Auchnagatt Barons 2-2 Aboyne -10/+10   ABD - Div. 2 (East)
13/11/2021 Jesus House Aberdeen 2-4 Postal ALC -9/+9   ABD - Div. 2 (East)
13/11/2021 Theologians North East 2-0 Ferryhill +5/-5   ABD - Div. 2 (East)
13/11/2021 Fyvie 4-1 Kemnay Youth +1/-1   ABD - Div. 2 (North)
13/11/2021 Newmachar United Amateurs 1-3 Burghmuir -7/+7   ABD - Div. 2 (North)
13/11/2021 West End United 3-6 Feughside -2/+2   ABD - Div. 2 (North)
13/11/2021 Glenburn Miners Welfare 2-2 Dirrans Athletic -11/+11   AYR - Premier Div.
13/11/2021 Shortlees 0-1 Ardeer West Recreation -14/+14   AYR - Premier Div.
13/11/2021 Stewarton United 1-3 New Farm Loch -23/+23   AYR - Premier Div.
13/11/2021 Crosshouse Waverley 4-0 Catrine +21/-21   AYR - Div. 1
13/11/2021 Dalry 2-3 Beith Amateurs -11/+11   AYR - Div. 1
13/11/2021 Galston United 2-2 West Kilbride -6/+6   AYR - Div. 1
13/11/2021 Irvine 0-3 Drongan United -33/+33   AYR - Div. 1
13/11/2021 Whitletts Victoria Amateurs 6-6 Largs Thistle Amateurs -6/+6   AYR - Div. 1
13/11/2021 Crosshill Thistle 4-3 Minishant -5/+5   AYR - Div. 2A
13/11/2021 Kilwinning 0-11 Kilbride Thistle -27/+27   AYR - Div. 2A
13/11/2021 Mauchline United 1-3 Kilwinning Rangers Amateurs -13/+13   AYR - Div. 2A
13/11/2021 Symington Caledonian 0-6 Irvine Thistle -7/+7   AYR - Div. 2A
13/11/2021 Black's Bar 0-2 Troon Dundonald -22/+22   AYR - Div. 2B
13/11/2021 Ochiltree Community 4-1 Glenafton +28/-28   AYR - Div. 2B
13/11/2021 Onthank 2-3 Dean Fenwick Thistle -3/+3   AYR - Div. 2B
13/11/2021 Bonnyton Thistle Amateurs 1-5 Tarbolton -8/+8 AYR - Ayrshire Cup
13/11/2021 Dailly 9-1 Kilmarnock United +12/-12 AYR - Donsport Trophy
13/11/2021 Duns 2-0 Greenlaw -2/+2   BOR - A Div.
13/11/2021 Hawick United 3-5 Chirnside United -2/+2   BOR - A Div.
13/11/2021 Newtown 5-2 Hawick Waverley +11/-11   BOR - A Div.
13/11/2021 Tweeddale Rovers 6-1 Ancrum +8/-8   BOR - A Div.
13/11/2021 Biggar United 7-2 Hawick Legion +4/-4   BOR - B Div.
13/11/2021 Coldstream Amateurs 1-1 Earlston Rhymers +7/-7   BOR - B Div.
13/11/2021 Kelso Thistle 1-4 Leithen Rovers -4/+4   BOR - B Div.
13/11/2021 Stow 3-1 Gala Hotspur -5/+5   BOR - B Div.
13/11/2021 Tweedmouth 4-1 Selkirk Victoria -1/+1   BOR - B Div.
13/11/2021 Eyemouth United 4-2 Netherdale Thistle -3/+3   BOR - C Div.
13/11/2021 Gala Fairydean Rovers Amateurs 0-7 Spittal Rovers -1/+1   BOR - C Div.
13/11/2021 Hawick Colts 7-6 Highfields United -6/+6   BOR - C Div.
13/11/2021 Lauder 3-2 Tweeddale Rovers Colts +3/-3   BOR - C Div.
13/11/2021 Saint Boswells 4-1 Berwick Colts +13/-13   BOR - C Div.
13/11/2021 East Kilbride YM 6-0 Dalziel High School FP +6/-6   CAL - Premier Div.
13/11/2021 Giffnock North 1-0 Saint Mungo +1/-1   CAL - Premier Div.
13/11/2021 Glasgow Harp 3-2 Cambria -5/+5   CAL - Premier Div.
13/11/2021 Glasgow University Amateurs 1-5 Dumbarton Academy FP -4/+4   CAL - Premier Div.
13/11/2021 Milngavie Wanderers 1-2 Stenhousemuir Community -5/+5   CAL - Premier Div.
13/11/2021 Strathclyde University 4-1 Wishaw Wycombe Wanderers +19/-19   CAL - Premier Div.
13/11/2021 Doune Castle 8-0 Kilsyth +16/-16   CAL - Div. 1
13/11/2021 Dunblane Soccer Club 3-2 Westerlands +2/-2   CAL - Div. 1
13/11/2021 Finnart Amateurs 4-2 University of Stirling Amateurs ±0/±0   CAL - Div. 1
13/11/2021 Holytown Colts 1-1 Callander Thistle -3/+3   CAL - Div. 1
13/11/2021 Saint Joseph's 4-0 Rothesay Brandane -1/+1   CAL - Div. 1
13/11/2021 Bannockburn 3-4 Gartcosh United -11/+11   CEN - Premier Div.
13/11/2021 Greenock High School FP 1-2 Drumchapel ±0/±0   CEN - Premier Div.
13/11/2021 Saint Patrick's FP 2-0 Oban Saints -2/+2   CEN - Premier Div.
13/11/2021 Blantyre Reamonn Gormley Memorial 5-3 Garrowhill Thistle +16/-16   CEN - Championship
13/11/2021 Campsie Minerva 1-5 West Park United -26/+26   CEN - Championship
13/11/2021 Steins Thistle 6-4 Third Lanark +3/-3   CEN - Championship
13/11/2021 Castlemilk Dynamo 2-2 p Tower Hearts -2/+2 CEN - Bunrigh Lg. Cup
13/11/2021 Bank Street Athletic 1-5 Riverside Community Sports Club -38/+38   DSM - Premier Div.
13/11/2021 Cairdy Thistle 2-4 Occidental -27/+27   DSM - Premier Div.
13/11/2021 Dryburgh Athletic 1-2 Charlie Accies -8/+8   DSM - Premier Div.
13/11/2021 Fintry Athletic 6-2 Dundee North End Amateurs +6/-6   DSM - Premier Div.
13/11/2021 Stobswell 6-1 Powrie +2/-2   DSM - Premier Div.
13/11/2021 Dundee University Medics 7-0 Fife Thistle {DSM} +12/-12   DSM - Div. 1
13/11/2021 Clarks 5-1 Cannon Fodder +5/-5   DSM - Div. 1
13/11/2021 Parktool Athletic 3-4 The Beat -11/+11   DSM - Div. 1
13/11/2021 The Maidens 6-1 Kelso +3/-3   DSM - Div. 1
13/11/2021 Clepington Social 0-2 Tayside Fire Brigade -6/+6   DSM - Div. 2
13/11/2021 Dolphin 8-0 Strathmartine Athletic +1/-1   DSM - Div. 2
13/11/2021 Fairmuir Social 2-0 Sporting Tayside -7/+7   DSM - Div. 2
13/11/2021 Lochee Albion 2-16 Craigie -7/+7   DSM - Div. 2
13/11/2021 Monifieth Athletic 0-5 Saint James -17/+17   DSM - Div. 2
13/11/2021 Riverside West End 7-0 Saint Andrews Colts {DSM} +1/-1   DSM - Div. 2
13/11/2021 Carrubbers 3-2 Saint Mary's Metropolitan +18/-18   EDC - Lg.
13/11/2021 Central 1-2 White Lightning +7/-7   EDC - Lg.
13/11/2021 Gorgie United 7-1 Bristo Castle +5/-5   EDC - Lg.
13/11/2021 Ladywell Baptist Church 2-6 Niddrie Mission +1/-1   EDC - Lg.
13/11/2021 Charlotte Chapel 3-5 Barclay Viewforth United -6/+6   EDC - Cassvalets Cup
13/11/2021 Royal Union 1-4 Singer -12/+12   GCO - Premier Div.
13/11/2021 Burnhill 0-5 Cambuslang Football Academy Pirates -10/+10   GCO - Jim Harvey (Div. 1) Cup
13/11/2021 Croftpark 2-3 Lomond -10/+10   GCO - Jim Harvey (Div. 1) Cup
13/11/2021 Glasgow Ansar 2-7 Newlands -13/+13   GCO - Jim Harvey (Div. 1) Cup
13/11/2021 Glasgow East 2-5 MSM -3/+3   GCO - Jim Harvey (Div. 1) Cup
13/11/2021 Glasgow Medics 2-2 DTI -4/+4   GCO - Jim Harvey (Div. 1) Cup
13/11/2021 Greater Glasgow 3-1 Cathcart +12/-12   GCO - Jim Harvey (Div. 1) Cup
13/11/2021 King's Park United 3-1 Cambuslang United +13/-13   GCO - Jim Harvey (Div. 1) Cup
13/11/2021 Rosehill Thorns 1-7 River Nevis -15/+15   GCO - Jim Harvey (Div. 1) Cup
13/11/2021 Sporto 3-4 Cambuslang Football Academy -16/+16   GCO - Jim Harvey (Div. 1) Cup
13/11/2021 Tantallon Victoria 3-4 Southside White Cart +5/-5   GCO - Jim Harvey (Div. 1) Cup
13/11/2021 Lokomotiv Glasgow 2-6 Southside United -27/+27   GCO - Premier Lg. Cup
13/11/2021 Saint David's 3-2 Rosehill United -9/+9   GCO - Premier Lg. Cup
13/11/2021 Rossvale Kelvinbridge 5-6 Glasgow Island -9/+9   GCO - Premier Lg. Cup
13/11/2021 Cambria {GGP} 1-2 Eastwood Parkmount -3/+3   GGP - Div. 1
13/11/2021 Glasgow University Amateurs {GGP} 3-3 Westerlands {GGP} -6/+6   GGP - Div. 1
13/11/2021 Saint Patrick's FP {GGP} 4-3 Rhu {GGP} -9/+9   GGP - Div. 1
13/11/2021 South Lochaber Thistle 2-2 Eaglesham {GGP} -12/+12   GGP - Div. 1
13/11/2021 Eastwood Parkmount B 1-3 Dynamo East Kilbride -6/+6   GGP - Div. 2
13/11/2021 Giffnock Soccer Centre 5-2 East Kilbride RR +26/-26   GGP - Div. 2
13/11/2021 Giffnock Soccer Centre Jordanhill 2-3 Newshot -11/+11   GGP - Div. 2
13/11/2021 Langcraigs 2-1 Strathclyde University {GGP} -1/+1   GGP - Div. 2
13/11/2021 Carluke Thistle 1-4 Colquhoun United -34/+34   GGP - Div. 3A
13/11/2021 Giffnock Soccer Centre Reds 1-3 Duncanrig -5/+5   GGP - Div. 3A
13/11/2021 Viewfield Rovers {GGP} 2-4 Kilbarchan Thistle -33/+33   GGP - Div. 3A
13/11/2021 Boswell 3-2 Kirkfield United +1/-1   GGP - Div. 3B
13/11/2021 Pollok Amateurs 1-6 Craigneuk -5/+5   GGP - Div. 3B
13/11/2021 Vale of Leven Amateurs 4-1 The Lovat Arms -1/+1   GGP - Div. 3B
13/11/2021 Accies 2-2 Belvidere -5/+5   GSM - Premier Div.
13/11/2021 Braehead {GLA} 6-1 Bishopton +2/-2   GSM - Premier Div.
13/11/2021 Crosslands United 5-3 East Kilbride AFC +11/-11   GSM - Premier Div.
13/11/2021 East Kilbride Thistle Colts 5-4 Renfrew Town -11/+11   GSM - Premier Div.
13/11/2021 Red Star 6-1 Cleland +17/-17   GSM - Premier Div.
13/11/2021 AC Milanda 2-5 MTK Holytown +5/-5   GSM - Div. 1
13/11/2021 Barshaw 3-2 Baillieston Thistle +15/-15   GSM - Div. 1
13/11/2021 BSC Glasgow Amateurs 1-5 Glenavon Thistle -6/+6   GSM - Div. 1
13/11/2021 Bellahouston 4-0 Dumbarton Amateurs +8/-8   GSM - Div. 1
13/11/2021 Newmains Hammers 4-0 North Kelvin United +1/-1   GSM - Div. 1
13/11/2021 Dumbarton Supporters Club 1-6 Queen's Park Supporters -13/+13   IFA - Lg.
13/11/2021 Glasgow Piraten 1-11 KaisAyr -2/+2   IFA - Lg.
13/11/2021 Real Maroon 1-2 Rochdale Supporters -6/+6   IFA - IFA Challenge Cup
13/11/2021 Greig Park Rangers 4-1 Kinross Colts A +2/-2   KOF - Premier Div.
13/11/2021 Kelty 0-4 Cupar Hearts ±0/±0   KOF - Premier Div.
13/11/2021 Kirkcaldy YMCA 2-3 Pittenweem Rovers -18/+18   KOF - Premier Div.
13/11/2021 Lumphinnans United 3-1 Auchtermuchty Bellvue +15/-15   KOF - Premier Div.
13/11/2021 University of Saint Andrews 3-3 Balgonie Scotia +4/-4   KOF - Premier Div.
13/11/2021 Bridge of Earn 1-2 Burntisland United -22/+22   KOF - Championship
13/11/2021 Glenrothes Amateurs 4-1 Fife Thistle +31/-31   KOF - Championship
13/11/2021 Lochgelly United 2-1 The Swifts -1/+1   KOF - Championship
13/11/2021 Markinch 2-1 Strathmiglo United +4/-4   KOF - Championship
13/11/2021 Saint Monans Swallows 0-4 Saint Andrews -11/+11   KOF - Championship
13/11/2021 Benarty Astros 3-0 Glenrothes Strollers -2/+2   KOF - Div. 1
13/11/2021 Kettle United 3-2 Kincardine +14/-14   KOF - Div. 1
13/11/2021 Kinross Colts B 4-4 Kennoway Star Hearts Amateurs -13/+13   KOF - Div. 1
13/11/2021 Kirkcaldy Blues 2-6 Newburgh Juveniles -7/+7   KOF - Div. 1
13/11/2021 Leven 6-0 Fife Star -1/+1   KOF - Div. 1
13/11/2021 Methilhill Strollers 2-3 Leslie Hearts -11/+11   KOF - Div. 1
13/11/2021 Tranent Amateurs 2-6 Danderhall Miners Welfare -29/+29   LOT - Premier Div.
13/11/2021 East Linton 5-2 Leith Athletic Amateurs +20/-20   LOT - Div. 1 East
13/11/2021 Longniddry Villa 2-2 Penicuik +3/-3   LOT - Div. 1 East
13/11/2021 North Berwick 2-3 Restalrig -7/+7   LOT - Div. 1 East
13/11/2021 Loganlea United 5-1 East Calder United ±0/±0   LOT - Div. 1 West
13/11/2021 Mill 0-8 Carrick Athletic -22/+22   LOT - Div. 1 West
13/11/2021 Barca-Milton 1-4 Heriot-Watt University Amateurs -7/+7   LOT - Centenary Cup
13/11/2021 Corstorphine Dynamo p 1-1 Edinburgh University 2nds +5/-5   LOT - Centenary Cup
13/11/2021 Dalkeith Thistle Amateurs 3-3 p Armadale Athletic -1/+1   LOT - Centenary Cup
13/11/2021 Edinburgh University 4ths 2-4 Musselburgh Windsor -4/+4   LOT - Centenary Cup
13/11/2021 Fernieside 3-1 Bank of Scotland Strollers +19/-19   LOT - Centenary Cup
13/11/2021 Linton Hotspur 0-4 Newcraighall Leith Victoria -32/+32   LOT - Centenary Cup
13/11/2021 Loanhead Miners Welfare 2-1 Cavalry Park +1/-1   LOT - Centenary Cup
13/11/2021 Mental Mechanics 1-2 Dunbar Athletic -3/+3   LOT - Centenary Cup
13/11/2021 Murieston United p 2-2 Sandys +3/-3   LOT - Centenary Cup
13/11/2021 Pencaitland 2-1 Kirkliston & South Queensferry -3/+3   LOT - Centenary Cup
13/11/2021 Meadowbank 1-1 p Ratho Athletic -8/+8 LOT - Challenge Cup
13/11/2021 Arbroath Harp 1-1 Merpro -4/+4   MID - Premier Div.
13/11/2021 Arbroath High School FP 2-4 Broughty United -6/+6   MID - Premier Div. (pre-split)
13/11/2021 Finavon 2-0 Carnoustie Panmure YM -2/+2   MID - Premier Div. (pre-split)
13/11/2021 Morgan Academy FP 3-2 Kirriemuir Thistle Amateurs -5/+5   MID - Premier Div. (pre-split)
13/11/2021 Invergowrie 1-1 Wellbank -9/+9   MID - Div. 1
13/11/2021 Newport 4-4 Forfar Athletic Amateurs -5/+5   MID - Div. 1
13/11/2021 Broughty United Reserves 5-3 Arbroath Harp Reserves -3/+3   MID - Alliance Lg. 1
13/11/2021 Carnoustie Panmure YM Reserves 4-5 Newport Reserves -1/+1   MID - Alliance Lg. 2
13/11/2021 Forfar Athletic Amateurs Reserves 0-0 Arbroath High School FP Reserves B -9/+9   MID - Alliance Lg. 2
13/11/2021 Balmoral United 2-3 Auchterarder Primrose -7/+7 PER - Ashleigh Cup
13/11/2021 Burrelton Rovers 1-0 Stanley -10/+10 PER - Ashleigh Cup
13/11/2021 Jeanfield Swifts Amateurs 2-2 p Letham Community -12/+12 PER - Ashleigh Cup
13/11/2021 Kinrossie Caledonian 0-8 Alyth -2/+2 PER - Ashleigh Cup
13/11/2021 Letham Colts 2-8 Kettins -1/+1 PER - Ashleigh Cup
13/11/2021 Rattray 2-4 Luncarty Amateurs -7/+7 PER - Ashleigh Cup
13/11/2021 Vale of Earn 13-1 Wolfhill +6/-6 PER - Ashleigh Cup
13/11/2021 Castlemilk Old Boys Club 5-2 Port Glasgow Amateurs +2/-2   SAF - Premier Div.
13/11/2021 Easthall Star 1-2 Inverclyde +1/-1   SAF - Premier Div.
13/11/2021 Hillington 3-3 Neilston Amateurs +1/-1   SAF - Premier Div.
13/11/2021 Kings Park Rangers 1-2 Rutherglen -7/+7   SAF - Premier Div.
13/11/2021 Parkhall 2-7 Glynhill Moorcroft -27/+27   SAF - Premier Div.
13/11/2021 Arthurlie Amateurs 2-2 Lochgilphead Red Star -11/+11   SAF - Div. 1
13/11/2021 Busby 3-0 Claremont +6/-6   SAF - Div. 1
13/11/2021 Cardross 1-1 Port Glasgow Old Boys Union -12/+12   SAF - Div. 1
13/11/2021 Erskine 1-3 Milton +2/-2   SCO - Scottish Am. Cup 21-22
13/11/2021 Leven United 1-4 Fallin -26/+26   SCO - Scottish Am. Cup 21-22
13/11/2021 Anniesland 3-6 South Glasgow -15/+15   SEC - Premier Div.
13/11/2021 Avendale 1-1 King's Church -4/+4   SEC - Premier Div.
13/11/2021 Coatdyke Congregational 4-2 West Glasgow +5/-5   SEC - Premier Div.
13/11/2021 Law Community 2-2 United Churches of Ayr -1/+1   SEC - Premier Div.
13/11/2021 Glasgow Elim 2-3 Dennistoun Thistle +3/-3   SEC - Div. 1
13/11/2021 Greenbank Church of Scotland 1-2 Mearns Churches -2/+2   SEC - Div. 1
13/11/2021 Kings Park Baptist Church 2-5 Trinity -10/+10   SEC - Div. 1
13/11/2021 Mount Kirk 0-4 Tollcross -12/+12   SEC - Div. 1
13/11/2021 West Hamilton 2-5 Glasgow Free Churches -20/+20   SEC - Div. 1
13/11/2021 AS Airdrie 6-1 Shawbridge +13/-13   SSM - Premier Div.
13/11/2021 Kirkintilloch Thistle 3-3 UB United +1/-1   SSM - Premier Div.
13/11/2021 Bengal Lancers 3-2 Glasgow South +5/-5   SSM - Premier Div.
13/11/2021 Port Glasgow Celtic 4-3 Port Glasgow United +2/-2   SSM - Championship A
13/11/2021 Royalle Madrid 3-1 Dinamo Paisley +20/-20   SSM - Championship A
13/11/2021 Glasgow Wellington 3-5 Knightswood -18/+18   SSM - Championship B
13/11/2021 Southpark 3-2 Vale of Clyde Amateurs +2/-2   SSM - Championship B
13/11/2021 New Stevenston Celtic 1-3 Stratton Southside -8/+8   SSM - Development Div.
13/11/2021 North Glasgow Victory 2-3 Blackhall ±0/±0   SSM - Development Div.
13/11/2021 Moorlands {OLD} 5-4 Kirkintilloch Rob Roy Amateurs -9/+9   SSM - Championship C
13/11/2021 Overtoun Park 2-4 Manhattan Blacks -2/+2   SSM - Championship C
13/11/2021 Shotts Bon Accord Amateurs 1-3 Netherton -7/+7   SSM - Championship C
13/11/2021 Tannochside United 4-1 Wishaw Rangers +7/-7   SSM - Championship C
13/11/2021 Maryhill Thistle 2-1 Stanley Athletic -9/+9 SSM - President's Cup
13/11/2021 Braehead {STI} 4-0 Westfield Colts +4/-4   STI - Premier Lg. Cup
13/11/2021 Falkirk Athletic LK 4-5 Chryston +1/-1   STI - Premier Lg. Cup
13/11/2021 Clackmannan Community 2-1 Cowie United -8/+8 STI - David MacKinnon Memorial Trophy
13/11/2021 Alva 1-2 Grangemouth -17/+17 STI - Colley Trophy
13/11/2021 Riverside 3-2 Condorrat -4/+4 STI - Colley Trophy
13/11/2021 Dollar Glen 2-2 Linlithgow Rose Community +8/-8   STI - Div. 1
13/11/2021 Barrhead Youth 1-6 Cambuslang Rangers U21 -22/+22   W21 - Premier Div.
13/11/2021 Glasgow Harp U21 1-3 Pollok Juveniles -17/+17   W21 - Premier Div.
13/11/2021 Johnstone Burgh U21 4-5 Glasgow University U21 -22/+22   W21 - Premier Div.
13/11/2021 Linwood Rangers 1-1 Third Lanark U21 -11/+11   W21 - Premier Div.
13/11/2021 Greenock High School FP U21 2-3 Larkhall Thistle U21 -14/+14 W21 - West of Scotland U21 Cup
13/11/2021 Stenhousemuir U21 2-4 Rutherglen Glencairn U21 -3/+3 W21 - West of Scotland U21 Cup
12/11/2021 Harestanes 2-1 Uddingston Anvil -6/+6 CEN - M & M Trophy
12/11/2021 Ferguslie Star 4-1 Rannoch -3/+3   GGP - Div. 3B
12/11/2021 Tollcross Thistle 5-1 Edinburgh Star +12/-12   LOT - Challenge Cup 19-20
12/11/2021 Drumchapel United SM 4-2 East Dunbartonshire +12/-12 SSM - Champions Cup
09/11/2021 Glenburn Miners Welfare 4-0 Shortlees +23/-23   AYR - Premier Div.
06/11/2021 Cove Thistle 4-1 Banchory +14/-14   ABD - Premier Div.
06/11/2021 Rattray's XI 6-0 Newtonhill +13/-13   ABD - Premier Div.
06/11/2021 Tarves 2-2 Saint Laurence -10/+10   ABD - Premier Div.
06/11/2021 AC Mill Inn 2-2 Kintore ±0/±0   ABD - Div. 1 (East)
06/11/2021 Cammachmore 1-7 Great Western United -27/+27   ABD - Div. 1 (East)
06/11/2021 Kaimhill United 2-5 Beacon Rangers -9/+9   ABD - Div. 1 (East)
06/11/2021 Kemnay 6-2 Glendale +6/-6   ABD - Div. 1 (East)
06/11/2021 Westdyke 5-0 Ellon Thistle +6/-6   ABD - Div. 1 (East)
06/11/2021 Aberdeen University Amateurs 2-3 Turriff Thistle -7/+7   ABD - Div. 1 (North)
06/11/2021 BSFC 2-2 Nicolls +9/-9   ABD - Div. 1 (North)
06/11/2021 FC Polska 2-5 Stonehaven Athletic -24/+24   ABD - Div. 1 (North)
06/11/2021 Tolbooth 4-0 Saint Marnans +11/-11   ABD - Div. 1 (North)
06/11/2021 Bon Accord City 2-7 Auchnagatt Barons -14/+14   ABD - Div. 2 (East)
06/11/2021 Middlefield Wasps 2-4 AC Mill Inn Academy -1/+1   ABD - Div. 2 (East)
06/11/2021 Postal ALC 1-1 Aberdeen Grammar +5/-5   ABD - Div. 2 (East)
06/11/2021 Theologians North East 3-3 Jesus House Aberdeen +2/-2   ABD - Div. 2 (East)
06/11/2021 Aberdeen University Colts 4-3 Glentanar Reflex -3/+3   ABD - Div. 2 (North)
06/11/2021 Huntly Amateurs 4-2 Monymusk -3/+3   ABD - Div. 2 (North)
06/11/2021 West End United 1-5 Kemnay Youth -8/+8   ABD - Div. 2 (North)
06/11/2021 Dailly 3-1 Dirrans Athletic +1/-1   AYR - Premier Div.
06/11/2021 Irvine 4-0 Catrine +11/-11   AYR - Div. 1
06/11/2021 Largs Thistle Amateurs 3-8 Beith Amateurs -29/+29   AYR - Div. 1
06/11/2021 West Kilbride 1-2 Crosshouse Waverley -18/+18   AYR - Div. 1
06/11/2021 Whitletts Victoria Amateurs 4-6 Drongan United -10/+10   AYR - Div. 1
06/11/2021 Irvine Thistle 1-1 Crosshill Thistle -5/+5   AYR - Div. 2A
06/11/2021 Kilbride Thistle 3-3 Kilwinning -11/+11   AYR - Div. 2A
06/11/2021 Symington Caledonian 1-4 Irvine Victoria Amateurs -2/+2   AYR - Div. 2A
06/11/2021 Bellfield 1-1 Dean Fenwick Thistle -4/+4   AYR - Div. 2B
06/11/2021 Bonnyton Thistle Amateurs 2-0 Onthank -1/+1   AYR - Div. 2B
06/11/2021 Darvel Victoria 5-0 Ochiltree Community +37/-37   AYR - Div. 2B
06/11/2021 Glenafton 2-3 Black's Bar +3/-3   AYR - Div. 2B
06/11/2021 Greenlaw 3-3 Chirnside United -4/+4   BOR - A Div.
06/11/2021 Langholm Legion 3-1 Newtown +3/-3   BOR - A Div.
06/11/2021 Tweeddale Rovers 1-5 Duns -8/+8   BOR - A Div.
06/11/2021 Coldstream Amateurs 0-1 Jed Legion -14/+14   BOR - B Div.
06/11/2021 Earlston Rhymers 0-3 Stow -10/+10   BOR - B Div.
06/11/2021 Gala Hotspur 1-1 Selkirk Victoria -3/+3   BOR - B Div.
06/11/2021 Kelso Thistle 1-2 Tweedmouth +10/-10   BOR - B Div.
06/11/2021 Leithen Rovers 3-0 Hawick Legion +3/-3   BOR - B Div.
06/11/2021 Hawick Colts 4-3 Lauder -10/+10   BOR - C Div.
06/11/2021 Highfields United 3-4 Eyemouth United -5/+5   BOR - C Div.
06/11/2021 Saint Boswells 4-2 Tweeddale Rovers Colts -2/+2   BOR - C Div.
06/11/2021 Cambria 7-6 Strathclyde University +2/-2   CAL - Premier Div.
06/11/2021 Glasgow Harp 4-1 Glasgow University Amateurs ±0/±0   CAL - Premier Div.
06/11/2021 Saint Mungo 2-0 Milngavie Wanderers +3/-3   CAL - Premier Div.
06/11/2021 Stenhousemuir Community 2-2 Dalziel High School FP -9/+9   CAL - Premier Div.
06/11/2021 Wishaw Wycombe Wanderers 0-5 East Kilbride YM -21/+21   CAL - Premier Div.
06/11/2021 Callander Thistle 2-1 Rhu +12/-12   CAL - Div. 1
06/11/2021 Dunblane Soccer Club 0-2 Cambusbarron Rovers -11/+11   CAL - Div. 1
06/11/2021 Rothesay Brandane 0-2 Holytown Colts -13/+13   CAL - Div. 1
06/11/2021 University of Stirling Amateurs 1-3 Westerlands -9/+9   CAL - Div. 1
06/11/2021 Bearsden 0-9 Campsie Minerva -4/+4   CEN - Championship
06/11/2021 Third Lanark 0-0 Blantyre Reamonn Gormley Memorial -6/+6   CEN - Championship
06/11/2021 Bank Street Athletic 1-3 Dundee North End Amateurs -25/+25   DSM - Premier Div.
06/11/2021 FC Spartak 3-7 Charlie Accies -21/+21   DSM - Premier Div.
06/11/2021 Occidental 7-4 Dryburgh Athletic +15/-15   DSM - Premier Div.
06/11/2021 Cannon Fodder 1-1 Fife Thistle {DSM} +3/-3   DSM - Div. 1
06/11/2021 Clarks 4-4 Dundee West +12/-12   DSM - Div. 1
06/11/2021 Parktool Athletic 0-7 The Maidens -5/+5   DSM - Div. 1
06/11/2021 The Beat 4-2 Kirkton +26/-26   DSM - Div. 1
06/11/2021 Saint Andrews Colts {DSM} 2-2 Dundee Athletic -10/+10   DSM - Div. 2
06/11/2021 Saint James 3-0 Clepington Social -3/+3   DSM - Div. 2
06/11/2021 Sporting Tayside 1-4 Monifieth Athletic -4/+4   DSM - Div. 2
06/11/2021 Tayside Fire Brigade 7-4 Lochee Albion -3/+3   DSM - Div. 2
06/11/2021 Fallin 2-1 Clackmannan Community -11/+11 EAS - East Am. Cup 19-20
06/11/2021 Barclay Viewforth United 4-2 Central -7/+7   EDC - Lg.
06/11/2021 Gorgie United 1-1 Niddrie Mission +3/-3   EDC - Lg.
06/11/2021 Ladywell Baptist Church 2-7 Port Seton -1/+1   EDC - Lg.
06/11/2021 Bristo Castle 1-7 Charlotte Chapel -42/+42   EDC - Lg.
06/11/2021 Cambuslang Football Academy 4-4 Rosehill Thorns -4/+4   GCO - Jim Harvey (Div. 1) Cup
06/11/2021 Cambuslang Football Academy Pirates 1-2 King's Park United -13/+13   GCO - Jim Harvey (Div. 1) Cup
06/11/2021 Cambuslang United 6-1 Burnhill +3/-3   GCO - Jim Harvey (Div. 1) Cup
06/11/2021 Cathcart 1-5 Glasgow Medics -22/+22   GCO - Jim Harvey (Div. 1) Cup
06/11/2021 DTI 3-0 Greater Glasgow +5/-5   GCO - Jim Harvey (Div. 1) Cup
06/11/2021 Lomond 5-2 Glasgow Ansar +22/-22   GCO - Jim Harvey (Div. 1) Cup
06/11/2021 MSM 4-2 Tantallon Victoria +8/-8   GCO - Jim Harvey (Div. 1) Cup
06/11/2021 Newlands 8-2 Croftpark +6/-6   GCO - Jim Harvey (Div. 1) Cup
06/11/2021 River Nevis 3-1 Sporto +1/-1   GCO - Jim Harvey (Div. 1) Cup
06/11/2021 Southside White Cart 8-2 Glasgow East ±0/±0   GCO - Jim Harvey (Div. 1) Cup
06/11/2021 Glasgow Island 1-1 Clydeside Athletic +2/-2   GCO - Premier Lg. Cup
06/11/2021 Royal Union 2-2 Saint David's +6/-6   GCO - Premier Lg. Cup
06/11/2021 Rosehill United 0-6 Lokomotiv Glasgow -50/+50   GCO - Premier Lg. Cup
06/11/2021 Eastwood Parkmount 3-1 Eaglesham {GGP} +8/-8   GGP - Div. 1
06/11/2021 Glasgow University Amateurs {GGP} 0-5 Saint Patrick's FP {GGP} -18/+18   GGP - Div. 1
06/11/2021 Westerlands {GGP} 3-0 Cambria {GGP} +24/-24   GGP - Div. 1
06/11/2021 Dynamo East Kilbride 2-0 Belleaire AFC ±0/±0   GGP - Div. 2
06/11/2021 John Street 5-1 Eastwood Parkmount B +8/-8   GGP - Div. 2
06/11/2021 Strathclyde University {GGP} 3-7 Giffnock Soccer Centre Jordanhill -5/+5   GGP - Div. 2
06/11/2021 Carluke Thistle 4-0 Duncanrig +10/-10   GGP - Div. 3A
06/11/2021 Colquhoun United 4-1 Oban Saints {GGP} +4/-4   GGP - Div. 3A
06/11/2021 Pollok Amateurs 0-8 Vale of Leven Amateurs -14/+14   GGP - Div. 3B
06/11/2021 Rannoch 0-3 Craigneuk +1/-1   GGP - Div. 3B
06/11/2021 The Lovat Arms 3-9 Kirkfield United -19/+19   GGP - Div. 3B
06/11/2021 Accies 5-2 Bishopton +2/-2   GSM - Premier Div.
06/11/2021 East Kilbride AFC 2-1 Braehead {GLA} +5/-5   GSM - Premier Div.
06/11/2021 Finnieston Park 2-2 Renfrew Town -10/+10   GSM - Premier Div.
06/11/2021 Woodside {GLA} 4-2 Belvidere -4/+4   GSM - Premier Div.
06/11/2021 Dean Park 7-4 BSC Glasgow Amateurs +13/-13   GSM - Div. 1
06/11/2021 Dumbarton Amateurs 4-4 AC Milanda -14/+14   GSM - Div. 1
06/11/2021 Moorpark Athletic 3-0 Barshaw +30/-30   GSM - Div. 1
06/11/2021 North Kelvin United 1-5 Glenavon Thistle -3/+3   GSM - Div. 1
06/11/2021 Alloa Athletic Supporters 6-3 Stirling Albion Supporters +9/-9   IFA - Lg.
06/11/2021 Dumbarton Supporters Club 0-12 KaisAyr -10/+10   IFA - Lg.
06/11/2021 PSJ Saints 3-3 Queen's Park Supporters +4/-4   IFA - Lg.
06/11/2021 Dunfermline Athletic Supporters 3-5 Troon Academicals -2/+2 IFA - IFA Challenge Cup
06/11/2021 Kinross 0-3 Kinross Colts A -9/+9   KOF - Premier Div.
06/11/2021 Pittenweem Rovers 2-1 Bowhill Rovers +7/-7   KOF - Premier Div.
06/11/2021 Rosebank Athletic 1-2 Burntisland United -11/+11   KOF - Championship
06/11/2021 Saint Andrews 2-0 Hearts of Beath +4/-4   KOF - Championship
06/11/2021 Saint Monans Swallows 1-6 Glenrothes Amateurs -21/+21   KOF - Championship
06/11/2021 The Swifts 2-1 Fife Thistle +1/-1   KOF - Championship
06/11/2021 Fife Star 1-6 Kennoway Star Hearts Amateurs -5/+5   KOF - Div. 1
06/11/2021 Kirkcaldy Blues 1-6 Kettle United -15/+15   KOF - Div. 1
06/11/2021 Leven 0-3 Benarty Astros -3/+3   KOF - Div. 1
06/11/2021 Barca-Milton 0-6 Craigshill Thistle -12/+12   LOT - Championship
06/11/2021 Cavalry Park 3-0 Blackridge Vale of Craig +24/-24   LOT - Championship
06/11/2021 Corstorphine Dynamo 3-1 Musselburgh Windsor +23/-23   LOT - Championship
06/11/2021 Ratho Athletic 3-1 Bank of Scotland Strollers -2/+2   LOT - Championship
06/11/2021 Fernieside 1-4 Restalrig -17/+17   LOT - Div. 1 East
06/11/2021 Loanhead Miners Welfare 13-2 Bonnyrigg Rose Athletic A +1/-1   LOT - Div. 1 East
06/11/2021 Pencaitland 5-0 Linton Hotspur +16/-16   LOT - Div. 1 East
06/11/2021 Penicuik 5-0 Edinburgh University 4ths +2/-2   LOT - Div. 1 East
06/11/2021 Balerno Athletic 0-6 Loganlea United -4/+4   LOT - Div. 1 West
06/11/2021 Bo'ness United Community 3-1 East Calder United -4/+4   LOT - Div. 1 West
06/11/2021 Heriot-Watt University Amateurs 5-2 Mill +13/-13   LOT - Div. 1 West
06/11/2021 Polbeth United 0-6 Bathgate -2/+2   LOT - Div. 1 West
06/11/2021 Morgan Academy FP 2-0 Arbroath Harp +9/-9   MID - Premier Div.
06/11/2021 Forfar Athletic Amateurs 1-3 Invergowrie -10/+10   MID - Div. 1
06/11/2021 Newport 2-0 Brechin Community +7/-7   MID - Div. 1
06/11/2021 Invergowrie Reserves 5-3 Carnoustie Panmure YM Reserves -3/+3   MID - Alliance Lg. (pre-split)
06/11/2021 Broughty United Reserves 2-2 Arbroath High School FP Reserves A -9/+9   MID - Alliance Lg. 1
06/11/2021 Arbroath High School FP Reserves B 5-1 Newport Reserves +18/-18   MID - Alliance Lg. 2
06/11/2021 Brechin Community Reserves 0-7 Forfar Athletic Amateurs Reserves -25/+25   MID - Alliance Lg. 2
06/11/2021 Alyth 5-1 Stanley +9/-9   PER - Div. 2
06/11/2021 Kinrossie Caledonian 0-10 Wolfhill -5/+5   PER - Div. 2
06/11/2021 Rattray 2-0 Breadalbane +13/-13   PER - Ashleigh Cup
06/11/2021 Inverclyde 2-1 Port Glasgow Amateurs -6/+6   SAF - Premier Div.
06/11/2021 Rutherglen 2-3 Neilston Amateurs ±0/±0   SAF - Premier Div.
06/11/2021 Carlton YMCA 2-0 Cardross +3/-3   SAF - Div. 1
06/11/2021 Lochgilphead Red Star 3-3 Baljaffray -6/+6   SAF - Div. 1
06/11/2021 Alva p 2-2 Baillieston Thistle -4/+4   SCO - Scottish Am. Cup 21-22
06/11/2021 Annbank United 6-1 Biggar United +2/-2   SCO - Scottish Am. Cup 21-22
06/11/2021 Armadale Athletic 0-7 Newshot -24/+24   SCO - Scottish Am. Cup 21-22
06/11/2021 Bervie Caledonian 2-4 UB United +1/-1   SCO - Scottish Am. Cup 21-22
06/11/2021 Bridge of Earn 6-4 Dalry +3/-3   SCO - Scottish Am. Cup 21-22
06/11/2021 Burrelton Rovers 1-1 p Rossvale Kelvinbridge +1/-1   SCO - Scottish Am. Cup 21-22
06/11/2021 Cairdy Thistle 3-4 Balgonie Scotia -3/+3   SCO - Scottish Am. Cup 21-22
06/11/2021 Carrick Athletic 7-1 Burghmuir +9/-9   SCO - Scottish Am. Cup 21-22
06/11/2021 Claremont 1-3 Garrowhill Thistle +1/-1   SCO - Scottish Am. Cup 21-22
06/11/2021 Manhattan Blacks 0-4 Maryhill Thistle -12/+12   SCO - Scottish Am. Cup 21-22
06/11/2021 Cumnock Amateurs 3-2 Glebe Hibernian -4/+4   SCO - Scottish Am. Cup 21-22
06/11/2021 Cupar Hearts 9-1 Houston United +9/-9   SCO - Scottish Am. Cup 21-22
06/11/2021 Dalkeith Thistle Amateurs 2-4 Kilmarnock United ±0/±0   SCO - Scottish Am. Cup 21-22
06/11/2021 Doune Castle 0-3 Saint Patrick's FP -13/+13   SCO - Scottish Am. Cup 21-22
06/11/2021 Dumbarton Academy FP 6-0 Luncarty Amateurs +1/-1   SCO - Scottish Am. Cup 21-22
06/11/2021 Dundee United Sports Club 1-2 Markinch -12/+12   SCO - Scottish Am. Cup 21-22
06/11/2021 Eaglesham p 2-2 Edinburgh Star -3/+3   SCO - Scottish Am. Cup 21-22
06/11/2021 East Kilbride RR 1-2 MTK Holytown -15/+15   SCO - Scottish Am. Cup 21-22
06/11/2021 Echt 8-0 Red Star +40/-40   SCO - Scottish Am. Cup 21-22
06/11/2021 Edinburgh University 2nds 4-0 Woodside +30/-30   SCO - Scottish Am. Cup 21-22
06/11/2021 Ellon 1-5 Wishaw High School FP +3/-3   SCO - Scottish Am. Cup 21-22
06/11/2021 Fair City 0-1 West Park United +8/-8   SCO - Scottish Am. Cup 21-22
06/11/2021 Finnart Amateurs 0-4 Giffnock North -17/+17   SCO - Scottish Am. Cup 21-22
06/11/2021 Galston United 1-4 Tollcross Thistle -18/+18   SCO - Scottish Am. Cup 21-22
06/11/2021 Glasgow South 6-1 Blackburn +1/-1   SCO - Scottish Am. Cup 21-22
06/11/2021 Glenburn Miners Welfare 6-1 Ballinluig -1/+1   SCO - Scottish Am. Cup 21-22
06/11/2021 Glynhill Moorcroft 3-7 Eastfield -21/+21   SCO - Scottish Am. Cup 21-22
06/11/2021 Goldenhill 3-0 Finavon -1/+1   SCO - Scottish Am. Cup 21-22
06/11/2021 Harestanes 6-3 Riverside West End -3/+3   SCO - Scottish Am. Cup 21-22
06/11/2021 Hillington 0-5 New Farm Loch -9/+9   SCO - Scottish Am. Cup 21-22
06/11/2021 Insch 0-6 South Lochaber Thistle -36/+36   SCO - Scottish Am. Cup 21-22
06/11/2021 Kildrum United 1-2 Greig Park Rangers +7/-7   SCO - Scottish Am. Cup 21-22
06/11/2021 Kilsyth 4-2 Kincardine +4/-4   SCO - Scottish Am. Cup 21-22
06/11/2021 Kirkcaldy YMCA 3-2 Grangemouth -1/+1   SCO - Scottish Am. Cup 21-22
06/11/2021 Kirriemuir Thistle Amateurs 2-4 Alford -8/+8   SCO - Scottish Am. Cup 21-22
06/11/2021 Leith Athletic Amateurs 6-2 Plains +19/-19   SCO - Scottish Am. Cup 21-22
06/11/2021 Linlithgow Rose Community 8-3 Saughton Sounders +37/-37   SCO - Scottish Am. Cup 21-22
06/11/2021 Lochgelly United 4-2 Kilwinning Rangers Amateurs +5/-5   SCO - Scottish Am. Cup 21-22
06/11/2021 Meadowbank 3-1 Braehead {STI} +16/-16   SCO - Scottish Am. Cup 21-22
06/11/2021 Moorlands {OLD} 3-1 Crosslands United +4/-4   SCO - Scottish Am. Cup 21-22
06/11/2021 Newburgh Juveniles 0-5 Tranent Amateurs -34/+34   SCO - Scottish Am. Cup 21-22
06/11/2021 Edinburgh United Vale 0-1 Drumchapel United SM +6/-6   SCO - Scottish Am. Cup 21-22
06/11/2021 Oban Saints 1-2 Drumchapel -3/+3   SCO - Scottish Am. Cup 21-22
06/11/2021 Parkhall 2-4 Kettins -19/+19   SCO - Scottish Am. Cup 21-22
06/11/2021 Powrie 1-2 East Kilbride YM {GGP} +4/-4   SCO - Scottish Am. Cup 21-22
06/11/2021 Saint Joseph's 6-2 Viewfield Rovers {GGP} +14/-14   SCO - Scottish Am. Cup 21-22
06/11/2021 Shortlees p 3-3 Giffnock Soccer Centre -12/+12   SCO - Scottish Am. Cup 21-22
06/11/2021 Southpark 1-4 Cowie Thistle -10/+10   SCO - Scottish Am. Cup 21-22
06/11/2021 Southside United 6-4 Riverside Community Sports Club +11/-11   SCO - Scottish Am. Cup 21-22
06/11/2021 Spittal Rovers 2-4 Stewarton United ±0/±0   SCO - Scottish Am. Cup 21-22
06/11/2021 Steins Thistle 5-0 Fintry Athletic +20/-20   SCO - Scottish Am. Cup 21-22
06/11/2021 Stobswell 5-2 Kings Park Rangers -2/+2   SCO - Scottish Am. Cup 21-22
06/11/2021 Strathmiglo United 2-4 Castlemilk Dynamo -4/+4   SCO - Scottish Am. Cup 21-22
06/11/2021 Stratton Southside 2-3 Mauchline United -7/+7   SCO - Scottish Am. Cup 21-22
06/11/2021 Tarbolton p 3-3 Danderhall Miners Welfare -12/+12   SCO - Scottish Am. Cup 21-22
06/11/2021 Uddingston Anvil 0-1 Tower Hearts -2/+2   SCO - Scottish Am. Cup 21-22
06/11/2021 Anniesland 2-4 King's Church -8/+8   SEC - Premier Div.
06/11/2021 Avendale 4-0 Coatdyke Congregational +12/-12   SEC - Premier Div.
06/11/2021 Cumbernauld Colts Amateurs 7-1 Craighalbert +13/-13   SEC - Premier Div.
06/11/2021 South Glasgow 6-1 Re:Hope +37/-37   SEC - Premier Div.
06/11/2021 Machan United 4-2 Law Community -6/+6   SEC - Premier Div.
06/11/2021 United Churches of Ayr 2-2 Houston & Killellan -8/+8   SEC - Premier Div.
06/11/2021 Dennistoun Thistle 2-1 West Hamilton -10/+10   SEC - Div. 1
06/11/2021 Glasgow Free Churches 1-5 Mount Kirk -7/+7   SEC - Div. 1
06/11/2021 Mearns Churches 3-0 Kings Park Baptist Church +26/-26   SEC - Div. 1
06/11/2021 Trinity 5-2 Fullarton Irvine ±0/±0   SEC - Div. 1
06/11/2021 AS Airdrie 1-1 Bengal Lancers -5/+5   SSM - Premier Div.
06/11/2021 Blackthorn Rovers 2-2 Kirkintilloch Thistle +5/-5   SSM - Premier Div.
06/11/2021 Shawbridge 4-0 Westercommon Star +7/-7   SSM - Premier Div.
06/11/2021 Tynecastle Amateurs 2-5 Southside -17/+17   SSM - Premier Div.
06/11/2021 Gleniffer Thistle 3-2 Dinamo Paisley +7/-7   SSM - Championship A
06/11/2021 Port Glasgow Celtic 0-2 Viewfield Rovers -20/+20   SSM - Championship A
06/11/2021 Stanley Athletic 2-2 Port Glasgow United -4/+4   SSM - Championship A
06/11/2021 Vale of Clyde Amateurs 4-4 Semsa -1/+1   SSM - Championship B
06/11/2021 New Stevenston Celtic 0-2 Port Glasgow Athletic -7/+7   SSM - Development Div.
06/11/2021 Rutherglen Glencairn Amateurs 6-4 Blackhall -1/+1   SSM - Development Div.
06/11/2021 Kirkintilloch Rob Roy Amateurs 3-2 Overtoun Park ±0/±0   SSM - Championship C
06/11/2021 Netherton 3-3 Tannochside United +9/-9   SSM - Championship C
06/11/2021 Wishaw Rangers 2-2 Shotts Bon Accord Amateurs -13/+13   SSM - Championship C
06/11/2021 Cowie United 1-2 Falkirk Athletic LK +8/-8 STI - Colley Trophy
06/11/2021 Campsie 2-3 Riverside -6/+6   STI - Div. 1
06/11/2021 Dunipace Amateurs 2-2 Condorrat -9/+9   STI - Premier Div.
06/11/2021 Cambuslang Rangers U21 6-0 Glasgow Harp U21 +10/-10   W21 - Premier Div.
06/11/2021 Glasgow University U21 1-3 Greenock High School FP U21 ±0/±0   W21 - Premier Div.
06/11/2021 Johnstone Burgh U21 9-1 Bellshill Athletic U21 +8/-8   W21 - Premier Div.
06/11/2021 Larkhall Thistle U21 0-3 Barrhead Youth -33/+33   W21 - Premier Div.
06/11/2021 Rutherglen Glencairn U21 7-3 Third Lanark U21 +1/-1   W21 - Premier Div.
06/11/2021 Stenhousemuir U21 0-3 Linwood Rangers -22/+22   W21 - Premier Div.
06/11/2021 Blairmore 5-0 East Kilbride Thistle Colts +25/-25   WES - West Am. Cup 21-22
05/11/2021 Internazioswally 1-4 Fir Park Corner -12/+12 IFA - Lg.
05/11/2021 Carnoustie Panmure YM 2-1 Arbroath High School FP +12/-12   MID - Premier Div. (pre-split)
05/11/2021 Merpro 0-4 Broughty United -20/+20   MID - Premier Div. (pre-split)
05/11/2021 Saint Peter's Amateurs 2-1 Uddingston +3/-3 SSM - Challenge Cup
04/11/2021 Woodside 2-0 Rattray's XI ±0/±0   ABD - Premier Div.
04/11/2021 Faithlie United 0-8 Turriff Thistle -41/+41   ABD - Association Trophy
04/11/2021 Feughside 4-3 Bon Accord City -3/+3   ABD - Dickie Trophy