SCOTTISH FOOTBALL RESULTS DATABASE
LEAGUE SELECTOR CLUB RANKINGS

2021-22 JUL 21AUG 21SEP 21OCT 21NOV 21DEC 21JAN 22FEB 22MAR 22APR 22MAY 22JUN 22
2020-21 JUL 20AUG 20SEP 20OCT 20NOV 20DEC 20JAN 21FEB 21MAR 21APR 21MAY 21JUN 21
2019-20 JUL 19AUG 19SEP 19OCT 19NOV 19DEC 19JAN 20FEB 20MAR 20APR 20MAY 20JUN 20
2018-19 JUL 18AUG 18SEP 18OCT 18NOV 18DEC 18JAN 19FEB 19MAR 19APR 19MAY 19JUN 19
2017-18 JUL 17AUG 17SEP 17OCT 17NOV 17DEC 17JAN 18FEB 18MAR 18APR 18MAY 18JUN 18
2016-17 JUL 16AUG 16SEP 16OCT 16NOV 16DEC 16JAN 17FEB 17MAR 17APR 17MAY 17JUN 17
2015-16 JUL 15AUG 15SEP 15OCT 15NOV 15DEC 15JAN 16FEB 16MAR 16APR 16MAY 16JUN 16
2014-15 JUL 14AUG 14SEP 14OCT 14NOV 14DEC 14JAN 15FEB 15MAR 15APR 15MAY 15JUN 15
APRIL 2018 RESULTS
DATE TEAM 1   SCORE   TEAM 2   COMPETITION
30/04/2018 Celtic U20 4-1 Heart of Midlothian U20   SPFL Dev. Lg.
30/04/2018 Dundee United U20 2-1 Partick Thistle U20   SPFL Dev. Lg.
30/04/2018 Hibernian U20 4-2 Motherwell U20   SPFL Dev. Lg.
30/04/2018 Lochee United 3-2 Forfar West End   East Junior Superlg.
30/04/2018 Abbey Vale 3-2 Upper Annandale   SoS Lg.
30/04/2018 Creetown 0-7 Stranraer Reserves   SoS Lg.
30/04/2018 Hurlford United 1-0 Auchinleck Talbot   West Junior Superlg. Premier
30/04/2018 Bonnyton Thistle 1-1 p Lochar Thistle Cree Lodge Cup
30/04/2018 Fauldhouse United 2-1 Arniston Rangers   East Junior Premier
30/04/2018 Glenrothes 1-0 Downfield   East Junior Premier
30/04/2018 Maryhill 1-2 Rutherglen Glencairn   West Junior Superlg. 1st
30/04/2018 Cumbernauld Colts U20 6-2 Edinburgh University U20 Lowland/East Dev. KO Cup
30/04/2018 Spartans U20 2-0 Heriot-Watt University U20 Lowland/East Dev. KO Cup
30/04/2018 Clachnacuddin U20 2-2 Nairn County U20   North of Scotland Dev. Lg.
30/04/2018 Forres Mechanics U20 2-1 Lossiemouth U20   North of Scotland Dev. Lg.
30/04/2018 Benburb 6-1 Wishaw   West Junior Central 1st Div.
30/04/2018 East Kilbride Thistle 0-1 Blantyre Victoria   West Junior Central 1st Div.
30/04/2018 Forth Wanderers 3-0 Thorniewood United   West Junior Central 1st Div.
30/04/2018 Glasgow Perthshire 2-1 Neilston   West Junior Central 1st Div.
30/04/2018 Shotts Bon Accord 1-5 Saint Roch's   West Junior Central 1st Div.
29/04/2018 Celtic 5-0 Rangers   Scottish Premier
29/04/2018 Islavale 0-0 p Nairn Saint Ninian Elginshire Cup
28/04/2018 Hamilton Academical 2-0 Ross County   Scottish Premier
28/04/2018 Hibernian 5-3 Kilmarnock   Scottish Premier
28/04/2018 Motherwell 2-1 Dundee   Scottish Premier
28/04/2018 Saint Johnstone 1-1 Partick Thistle   Scottish Premier
28/04/2018 Brechin City 1-5 Queen of the South   Scottish Champ.
28/04/2018 Dundee United 2-0 Livingston   Scottish Champ.
28/04/2018 Dunfermline Athletic 4-0 Dumbarton   Scottish Champ.
28/04/2018 Falkirk 1-0 Saint Mirren   Scottish Champ.
28/04/2018 Greenock Morton 0-3 Inverness Caledonian Thistle   Scottish Champ.
28/04/2018 Airdrieonians 1-2 Forfar Athletic   Scottish Lg. 1
28/04/2018 Ayr United 2-0 Albion Rovers   Scottish Lg. 1
28/04/2018 East Fife 2-3 Stranraer   Scottish Lg. 1
28/04/2018 Queen's Park 3-0 Arbroath   Scottish Lg. 1
28/04/2018 Raith Rovers 0-0 Alloa Athletic   Scottish Lg. 1
28/04/2018 Clyde 1-2 Berwick Rangers   Scottish Lg. 2
28/04/2018 Cowdenbeath 0-2 Annan Athletic   Scottish Lg. 2
28/04/2018 Montrose 1-1 Elgin City   Scottish Lg. 2
28/04/2018 Peterhead 2-1 Edinburgh City   Scottish Lg. 2
28/04/2018 Stirling Albion 1-1 Stenhousemuir   Scottish Lg. 2
28/04/2018 Cove Rangers 4-0 Spartans   Scottish Lg. 2/Tier 5 PO
28/04/2018 Formartine United 2-1 Wick Academy   Highland Lg.
28/04/2018 Fort William 3-7 Turriff United   Highland Lg.
28/04/2018 Strathspey Thistle 0-7 Brora Rangers   Highland Lg.
28/04/2018 BSC Glasgow 3-2 East Kilbride Lowland Lg. Cup
28/04/2018 Selkirk 3-1 Edusport Academy Lowland Lg. Cup
28/04/2018 Dundonald Bluebell 0-2 Bo'ness United   East Junior Superlg.
28/04/2018 Forfar West End 1-2 Broxburn Athletic   East Junior Superlg.
28/04/2018 Hill of Beath Hawthorn 3-2 Sauchie Juniors   East Junior Superlg.
28/04/2018 Jeanfield Swifts 0-7 Carnoustie Panmure   East Junior Superlg.
28/04/2018 Kennoway Star Hearts 0-4 Bonnyrigg Rose Athletic   East Junior Superlg.
28/04/2018 Kelty Hearts 3-1 Lothian Thistle Hutchison Vale   EoS Lg.
28/04/2018 Leith Athletic 3-3 Burntisland Shipyard   EoS Lg.
28/04/2018 Peebles Rovers 5-1 Eyemouth United   EoS Lg.
28/04/2018 Preston Athletic 3-1 Ormiston   EoS Lg.
28/04/2018 Tweedmouth Rangers 1-3 University of Stirling Reserves   EoS Lg.
28/04/2018 Tynecastle 4-3 Coldstream   EoS Lg.
28/04/2018 Banchory Saint Ternan 2-1 Dufftown   North Junior Superlg.
28/04/2018 Newburgh Thistle 2-2 Banks o' Dee   North Junior Superlg.
28/04/2018 Dyce Juniors 2-4 Inverness City   North Junior Superlg.
28/04/2018 Hall Russell United 0-0 Montrose Roselea   North Junior Superlg.
28/04/2018 Maud 0-4 Colony Park Juniors   North Junior Superlg.
28/04/2018 Bonnyton Thistle 2-2 Upper Annandale   SoS Lg.
28/04/2018 Creetown 0-9 Mid Annandale   SoS Lg.
28/04/2018 Dumfries YMCA 2-3 Lochar Thistle   SoS Lg.
28/04/2018 Nithsdale Wanderers 2-3 Saint Cuthbert Wanderers   SoS Lg.
28/04/2018 Threave Rovers 2-0 Heston Rovers   SoS Lg.
28/04/2018 Auchinleck Talbot 4-0 Arthurlie   West Junior Superlg. Premier
28/04/2018 Clydebank 2-3 Kilwinning Rangers   West Junior Superlg. Premier
28/04/2018 Girvan 0-1 Cumnock Juniors   West Junior Superlg. Premier
28/04/2018 Glenafton Athletic 1-0 Beith Juniors   West Junior Superlg. Premier
28/04/2018 Pollok 4-1 Kirkintilloch Rob Roy   West Junior Superlg. Premier
28/04/2018 Lochee United 2-4 Linlithgow Rose East Junior Cup
28/04/2018 Penicuik Athletic 1-0 Camelon Juniors East Junior Cup
28/04/2018 Glenrothes 0-2 Newtongrange Star Fife & Lothians Cup
28/04/2018 Invergordon 3-1 Inverness Athletic Jock Mackay Memorial Cup
28/04/2018 Stoneywood Parkvale 1-4 Culter North Junior Regional Cup
28/04/2018 Darvel 3-0 Benburb   WoS Lg. Cup
28/04/2018 Shettleston 2-0 Thorniewood United   WoS Lg. Cup
28/04/2018 Kilbirnie Ladeside 2-3 Hurlford United   WoS Lg. Cup
28/04/2018 Kilsyth Rangers p 3-3 Ardeer Thistle   WoS Lg. Cup
28/04/2018 Arniston Rangers 2-2 Bathgate Thistle   East Junior Premier
28/04/2018 Blackburn United 2-1 Tranent Juniors   East Junior Premier
28/04/2018 Downfield 2-4 Whitburn   East Junior Premier
28/04/2018 Fauldhouse United 3-0 Kirriemuir Thistle   East Junior Premier
28/04/2018 Haddington Athletic 2-1 Tayport   East Junior Premier
28/04/2018 Musselburgh Athletic 4-2 Dunbar United   East Junior Premier
28/04/2018 Thornton Hibs 1-0 Dalkeith Thistle   East Junior Premier
28/04/2018 Buchanhaven Hearts 1-7 East End   North Junior 1st Div. East
28/04/2018 Fraserburgh United 3-2 Longside   North Junior 1st Div. East
28/04/2018 Newmachar United 4-5 Glentanar   North Junior 1st Div. East
28/04/2018 Sunnybank 2-1 Cruden Bay   North Junior 1st Div. East
28/04/2018 Burghead Thistle 1-4 Deveronside   North Junior 1st Div. West
28/04/2018 New Elgin 3-2 Buckie Rovers   North Junior 1st Div. West
28/04/2018 Spey Valley United 1-2 Whitehills   North Junior 1st Div. West
28/04/2018 Cambuslang Rangers 0-3 Largs Thistle   West Junior Superlg. 1st
28/04/2018 Larkhall Thistle 3-0 Kello Rovers   West Junior Superlg. 1st
28/04/2018 Maryhill 0-1 Irvine Meadow   West Junior Superlg. 1st
28/04/2018 Rutherglen Glencairn 1-0 Renfrew   West Junior Superlg. 1st
28/04/2018 Troon 2-1 Cumbernauld United   West Junior Superlg. 1st
28/04/2018 Blairgowrie 5-0 Lochore Welfare   East Junior North Div.
28/04/2018 Dundee Violet 1-2 Dundee North End   East Junior North Div.
28/04/2018 East Craigie 2-1 Coupar Angus   East Junior North Div.
28/04/2018 Forfar Albion 0-3 Luncarty   East Junior North Div.
28/04/2018 Kinnoull 4-1 Brechin Victoria   East Junior North Div.
28/04/2018 Newburgh 1-4 Scone Thistle   East Junior North Div.
28/04/2018 Kirkcaldy YMCA 1-7 Harthill Royal   East Junior South Div.
28/04/2018 Livingston United 2-1 Armadale Thistle   East Junior South Div.
28/04/2018 Lochgelly Albert 2-1 Easthouses Lily Miners Welfare   East Junior South Div.
28/04/2018 Oakley United 6-1 Craigroyston   East Junior South Div.
28/04/2018 Stoneyburn 1-4 Edinburgh United   East Junior South Div.
28/04/2018 West Calder United 1-1 Pumpherston Juniors   East Junior South Div.
28/04/2018 Ardrossan Winton Rovers 0-1 Craigmark Burntonians   West Junior Ayrshire Div.
28/04/2018 Lugar Boswell Thistle 1-6 Dalry Thistle   West Junior Ayrshire Div.
28/04/2018 Muirkirk Juniors 0-3 Irvine Victoria   West Junior Ayrshire Div.
28/04/2018 Whitletts Victoria 2-1 Maybole Juniors   West Junior Ayrshire Div.
28/04/2018 East Kilbride Thistle 1-3 Yoker Athletic   West Junior Central 1st Div.
28/04/2018 Glasgow Perthshire 2-0 Greenock Juniors   West Junior Central 1st Div.
28/04/2018 Lesmahagow 0-1 Rossvale   West Junior Central 1st Div.
28/04/2018 Neilston 3-1 Blantyre Victoria   West Junior Central 1st Div.
28/04/2018 Port Glasgow 2-1 Saint Roch's   West Junior Central 1st Div.
28/04/2018 Wishaw 2-3 Forth Wanderers   West Junior Central 1st Div.
28/04/2018 Bellshill Athletic 0-3 Gartcairn Juniors   West Junior Central 2nd Div.
28/04/2018 Lanark United 5-2 Johnstone Burgh   West Junior Central 2nd Div.
28/04/2018 Royal Albert 4-1 Vale of Clyde   West Junior Central 2nd Div.
27/04/2018 Aberdeen 2-0 Heart of Midlothian   Scottish Premier
27/04/2018 Cumbernauld Colts 2-0 Gala Fairydean Rovers Lowland Lg. Cup
27/04/2018 Gretna 4-5 University of Stirling Lowland Lg. Cup
27/04/2018 Heriot-Watt University U20 6-0 Mid Annandale U20   Lowland/East Dev. Lg.
27/04/2018 Lothian Thistle Hutchison Vale U20 1-0 Edinburgh City U20   Lowland/East Dev. Lg.
27/04/2018 Tynecastle U20 5-2 Bonnyton Thistle U20   Lowland/East Dev. Lg.
27/04/2018 University of Stirling U20 1-0 BSC Glasgow U20   Lowland/East Dev. Lg.
27/04/2018 Whitehill Welfare U20 0-2 Spartans U20   Lowland/East Dev. Lg.
26/04/2018 Celtic U20 1-2 Saint Johnstone U20   SPFL Dev. Lg.
26/04/2018 Hibernian U20 3-1 Aberdeen U20 Scottish Youth Cup
26/04/2018 Nairn County U20 2-1 Alness United U20   North of Scotland Dev. Lg.
25/04/2018 Heart of Midlothian U20 2-0 Kilmarnock U20   SPFL Dev. Lg.
25/04/2018 Berwick Rangers U20 5-0 Cowdenbeath U20   SPFL Dev. Lg. East
25/04/2018 Greenock Morton U20 1-0 Ayr United U20   SPFL Dev. Lg. West
25/04/2018 Deveronvale 5-0 Fort William   Highland Lg.
25/04/2018 Rothes 3-1 Brora Rangers   Highland Lg.
25/04/2018 Selkirk 1-1 Vale of Leithen   Lowland Lg.
25/04/2018 BSC Glasgow 4-1 Edusport Academy South Ch'lge Cup
25/04/2018 Bo'ness United 2-2 Hill of Beath Hawthorn   East Junior Superlg.
25/04/2018 Camelon Juniors 1-4 Linlithgow Rose   East Junior Superlg.
25/04/2018 Kennoway Star Hearts 1-0 Forfar West End   East Junior Superlg.
25/04/2018 Lochee United 0-1 Jeanfield Swifts   East Junior Superlg.
25/04/2018 Tynecastle 0-1 Lothian Thistle Hutchison Vale   EoS Lg.
25/04/2018 Creetown 0-2 Abbey Vale   SoS Lg.
25/04/2018 Threave Rovers 3-1 Saint Cuthbert Wanderers   SoS Lg.
25/04/2018 Upper Annandale 2-4 Mid Annandale   SoS Lg.
25/04/2018 Kirkintilloch Rob Roy 3-2 Arthurlie   West Junior Superlg. Premier
25/04/2018 Ardeer Thistle 0-5 Auchinleck Talbot Ayrshire Lg. Cup
25/04/2018 Hurlford United 3-4 Largs Thistle Ayrshire Lg. Cup
25/04/2018 Irvine Victoria 0-1 Kilwinning Rangers Ayrshire Lg. Cup
25/04/2018 Maybole Juniors 0-1 Kilbirnie Ladeside Ayrshire Lg. Cup
25/04/2018 Cambuslang Rangers 0-4 Pollok   Central Lg. Cup
25/04/2018 Clydebank 1-3 East Kilbride Thistle   Central Lg. Cup
25/04/2018 Gartcairn Juniors 1-2 Vale of Clyde   Central Lg. Cup
25/04/2018 Greenock Juniors 0-1 Shettleston   Central Lg. Cup
25/04/2018 Rutherglen Glencairn 2-0 Ashfield   Central Lg. Cup
25/04/2018 Saint Anthony's 1-5 Cumbernauld United   Central Lg. Cup
25/04/2018 Edinburgh United 2-2 p Thornton Hibs Fife & Lothians Cup
25/04/2018 Queen of the South U20 0-1 Bonnyton Thistle Sthrn. Counties Ch'lge Cup
25/04/2018 Forth Wanderers 2-3 Thorniewood United   WoS Lg. Cup
25/04/2018 Tayport 2-0 Downfield   East Junior Premier
25/04/2018 Kello Rovers 2-3 Irvine Meadow   West Junior Superlg. 1st
25/04/2018 Kilsyth Rangers 0-2 Maryhill   West Junior Superlg. 1st
25/04/2018 Larkhall Thistle 2-4 Petershill   West Junior Superlg. 1st
25/04/2018 Forres Mechanics U20 0-3 Elgin City U20   North of Scotland Dev. Lg.
25/04/2018 East Craigie 5-2 Forfar Albion   East Junior North Div.
25/04/2018 Lochee Harp 0-2 Dundee North End   East Junior North Div.
25/04/2018 Luncarty 5-0 Newburgh   East Junior North Div.
25/04/2018 Harthill Royal 1-1 Rosyth   East Junior South Div.
25/04/2018 Kirkcaldy YMCA 0-2 Lochgelly Albert   East Junior South Div.
25/04/2018 Lugar Boswell Thistle 8-1 Saltcoats Victoria   West Junior Ayrshire Div.
25/04/2018 Lesmahagow 0-3 Blantyre Victoria   West Junior Central 1st Div.
25/04/2018 Neilston 1-2 Saint Roch's   West Junior Central 1st Div.
25/04/2018 Port Glasgow 0-2 Yoker Athletic   West Junior Central 1st Div.
25/04/2018 Wishaw 0-0 Rossvale   West Junior Central 1st Div.
25/04/2018 Johnstone Burgh 7-0 Newmains United   West Junior Central 2nd Div.
24/04/2018 Livingston 0-1 Inverness Caledonian Thistle   Scottish Champ.
24/04/2018 Burntisland Shipyard 4-0 Cowdenbeath U20 Fife Cup
24/04/2018 Berwick Rangers 2-2 Stenhousemuir   Scottish Lg. 2
24/04/2018 Cove Rangers 0-3 Nairn County   Highland Lg.
24/04/2018 Strathspey Thistle 1-4 Fraserburgh   Highland Lg.
24/04/2018 Whitehill Welfare 3-1 Hawick Royal Albert   Lowland Lg.
24/04/2018 Banchory Saint Ternan 2-2 Stonehaven   North Junior Superlg.
24/04/2018 Colony Park Juniors 3-2 Dufftown   North Junior Superlg.
24/04/2018 Dyce Juniors 2-2 Hall Russell United   North Junior Superlg.
24/04/2018 Hermes 3-4 Banks o' Dee   North Junior Superlg.
24/04/2018 Maud 2-0 Ellon United   North Junior Superlg.
24/04/2018 Nairn Saint Ninian 2-1 Burghead Thistle Elginshire Cup
24/04/2018 Culter 1-1 p Newburgh Thistle McLeman Cup
24/04/2018 Blackburn United 1-0 Fauldhouse United   East Junior Premier
24/04/2018 Cruden Bay 1-2 Fraserburgh United   North Junior 1st Div. East
24/04/2018 Glentanar 2-2 Stoneywood Parkvale   North Junior 1st Div. East
24/04/2018 Buckie Rovers 2-0 Deveronside   North Junior 1st Div. West
24/04/2018 Forres Thistle 5-0 Spey Valley United   North Junior 1st Div. West
24/04/2018 Tynecastle U20 2-0 Edusport Academy U20 Lowland/East Dev. Ch'lge Cup
23/04/2018 Celtic U20 0-2 Motherwell U20   SPFL Dev. Lg.
23/04/2018 Falkirk U20 0-1 Heart of Midlothian U20   SPFL Dev. Lg.
23/04/2018 Saint Johnstone U20 1-2 Dundee United U20   SPFL Dev. Lg.
23/04/2018 Saint Mirren U20 2-2 Dundee U20   SPFL Dev. Lg.
23/04/2018 Stirling Albion U20 1-2 Raith Rovers U20   SPFL Dev. Lg. East
23/04/2018 Ayr United U20 2-0 Queen's Park U20   SPFL Dev. Lg. West
23/04/2018 Greenock Morton U20 6-1 Albion Rovers U20   SPFL Dev. Lg. West
23/04/2018 Lothian Thistle Hutchison Vale 2-0 Tynecastle   EoS Lg.
23/04/2018 Creetown 0-1 Newton Stewart   SoS Lg.
23/04/2018 Threave Rovers 2-0 Mid Annandale   SoS Lg.
23/04/2018 Upper Annandale 2-0 Lochmaben   SoS Lg.
23/04/2018 Clydebank 3-1 Kirkintilloch Rob Roy   West Junior Superlg. Premier
23/04/2018 Cumnock Juniors 1-1 Hurlford United   West Junior Superlg. Premier
23/04/2018 Irvine Meadow 3-0 Ardrossan Winton Rovers Ayrshire Lg. Cup
23/04/2018 Heriot-Watt University U20 3-0 Edinburgh City U20   Lowland/East Dev. Lg.
23/04/2018 Cumbernauld United 4-1 Kilsyth Rangers   West Junior Superlg. 1st
23/04/2018 Rutherglen Glencairn 3-1 Cambuslang Rangers   West Junior Superlg. 1st
23/04/2018 Cumbernauld Colts U20 3-4 University of Stirling U20 Lowland/East Dev. Ch'lge Cup
23/04/2018 Forres Mechanics U20 0-5 Brora Rangers U20   North of Scotland Dev. Lg.
23/04/2018 Nairn County U20 1-2 Lossiemouth U20   North of Scotland Dev. Lg.
23/04/2018 Irvine Victoria 9-1 Annbank United   West Junior Ayrshire Div.
23/04/2018 Benburb 3-1 Yoker Athletic   West Junior Central 1st Div.
23/04/2018 Blantyre Victoria 3-0 Thorniewood United   West Junior Central 1st Div.
23/04/2018 East Kilbride Thistle 1-6 Neilston   West Junior Central 1st Div.
23/04/2018 Forth Wanderers 3-1 Lesmahagow   West Junior Central 1st Div.
23/04/2018 Port Glasgow 2-1 Glasgow Perthshire   West Junior Central 1st Div.
23/04/2018 Saint Roch's 1-0 Greenock Juniors   West Junior Central 1st Div.
23/04/2018 Shotts Bon Accord 1-0 Wishaw   West Junior Central 1st Div.
23/04/2018 Newmains United 1-7 Bellshill Athletic   West Junior Central 2nd Div.
22/04/2018 Rangers 2-1 Heart of Midlothian   Scottish Premier
22/04/2018 Alloa Athletic 2-1 Ayr United   Scottish Lg. 1
21/04/2018 Dundee 2-1 Saint Johnstone   Scottish Premier
21/04/2018 Hibernian 2-1 Celtic   Scottish Premier
21/04/2018 Kilmarnock 0-2 Aberdeen   Scottish Premier
21/04/2018 Partick Thistle 2-1 Hamilton Academical   Scottish Premier
21/04/2018 Ross County 0-0 Motherwell   Scottish Premier
21/04/2018 Dumbarton 2-5 Falkirk   Scottish Champ.
21/04/2018 Inverness Caledonian Thistle 2-2 Dunfermline Athletic   Scottish Champ.
21/04/2018 Livingston 3-0 Brechin City   Scottish Champ.
21/04/2018 Queen of the South 3-0 Dundee United   Scottish Champ.
21/04/2018 Saint Mirren 2-1 Greenock Morton   Scottish Champ.
21/04/2018 Albion Rovers 1-0 East Fife   Scottish Lg. 1
21/04/2018 Arbroath 2-0 Airdrieonians   Scottish Lg. 1
21/04/2018 Forfar Athletic 1-1 Queen's Park   Scottish Lg. 1
21/04/2018 Stranraer 0-3 Raith Rovers   Scottish Lg. 1
21/04/2018 Annan Athletic 3-1 Stirling Albion   Scottish Lg. 2
21/04/2018 Berwick Rangers 1-0 Cowdenbeath   Scottish Lg. 2
21/04/2018 Edinburgh City 1-3 Clyde   Scottish Lg. 2
21/04/2018 Elgin City 0-1 Peterhead   Scottish Lg. 2
21/04/2018 Stenhousemuir 0-2 Montrose   Scottish Lg. 2
21/04/2018 Brora Rangers 1-0 Huntly   Highland Lg.
21/04/2018 Deveronvale 2-1 Nairn County   Highland Lg.
21/04/2018 Formartine United 12-0 Fort William   Highland Lg.
21/04/2018 Forres Mechanics 5-0 Lossiemouth   Highland Lg.
21/04/2018 Rothes 0-1 Fraserburgh   Highland Lg.
21/04/2018 Wick Academy 1-3 Cove Rangers   Highland Lg.
21/04/2018 Cumbernauld Colts 6-0 Vale of Leithen Lowland Lg. Cup
21/04/2018 Dalbeattie Star 1-7 BSC Glasgow Lowland Lg. Cup
21/04/2018 East Kilbride 1-0 East Stirlingshire Lowland Lg. Cup
21/04/2018 Edinburgh University 1-1 p Edusport Academy Lowland Lg. Cup
21/04/2018 Gala Fairydean Rovers 3-0 Hawick Royal Albert Lowland Lg. Cup
21/04/2018 Selkirk 2-0 Whitehill Welfare Lowland Lg. Cup
21/04/2018 University of Stirling 4-2 Civil Service Strollers Lowland Lg. Cup
21/04/2018 Bo'ness United 4-1 Kennoway Star Hearts   East Junior Superlg.
21/04/2018 Bonnyrigg Rose Athletic 2-1 Hill of Beath Hawthorn   East Junior Superlg.
21/04/2018 Jeanfield Swifts 1-1 Broughty Athletic   East Junior Superlg.
21/04/2018 Linlithgow Rose 4-1 Broxburn Athletic   East Junior Superlg.
21/04/2018 Newtongrange Star 4-1 Forfar West End   East Junior Superlg.
21/04/2018 Penicuik Athletic 0-0 Carnoustie Panmure   East Junior Superlg.
21/04/2018 Sauchie Juniors 2-1 Camelon Juniors   East Junior Superlg.
21/04/2018 Burntisland Shipyard 4-0 Peebles Rovers   EoS Lg.
21/04/2018 Heriot-Watt University 5-2 Tynecastle   EoS Lg.
21/04/2018 Lothian Thistle Hutchison Vale 1-0 Kelty Hearts   EoS Lg.
21/04/2018 Ormiston 1-1 Tweedmouth Rangers   EoS Lg.
21/04/2018 Preston Athletic 3-0 Leith Athletic   EoS Lg.
21/04/2018 Colony Park Juniors 1-3 Banchory Saint Ternan   North Junior Superlg.
21/04/2018 Dyce Juniors 0-0 Banks o' Dee   North Junior Superlg.
21/04/2018 Ellon United 1-3 Montrose Roselea   North Junior Superlg.
21/04/2018 Hermes 0-0 Hall Russell United   North Junior Superlg.
21/04/2018 Inverness City 0-2 Culter   North Junior Superlg.
21/04/2018 Abbey Vale 4-4 Stranraer Reserves   SoS Lg.
21/04/2018 Creetown 1-1 Upper Annandale   SoS Lg.
21/04/2018 Lochar Thistle 3-0 Bonnyton Thistle   SoS Lg.
21/04/2018 Nithsdale Wanderers 0-4 Threave Rovers   SoS Lg.
21/04/2018 Beith Juniors 4-1 Arthurlie   West Junior Superlg. Premier
21/04/2018 Clydebank 1-0 Kilbirnie Ladeside   West Junior Superlg. Premier
21/04/2018 Girvan 3-3 Kirkintilloch Rob Roy   West Junior Superlg. Premier
21/04/2018 Glenafton Athletic 0-2 Cumnock Juniors   West Junior Superlg. Premier
21/04/2018 Dundonald Bluebell 2-1 Musselburgh Athletic East Junior Cup
21/04/2018 Deveronside 1-2 Islavale Elginshire Cup
21/04/2018 Dufftown 1-3 Maud McLeman Cup
21/04/2018 Nairn Saint Ninian p 1-1 Newburgh Thistle North Junior Regional Cup
21/04/2018 Hurlford United 1-1 Wishaw Scottish Junior Cup
21/04/2018 Lochee United 0-2 Auchinleck Talbot Scottish Junior Cup
21/04/2018 Arniston Rangers 1-2 Glenrothes   East Junior Premier
21/04/2018 Bathgate Thistle 1-2 Downfield   East Junior Premier
21/04/2018 Blackburn United 1-0 Kirriemuir Thistle   East Junior Premier
21/04/2018 Dalkeith Thistle 1-3 Fauldhouse United   East Junior Premier
21/04/2018 Dunbar United 0-0 Saint Andrews United   East Junior Premier
21/04/2018 Tranent Juniors 1-4 Thornton Hibs   East Junior Premier
21/04/2018 Whitburn 1-1 Tayport   East Junior Premier
21/04/2018 Fraserburgh United 6-1 Stoneywood Parkvale   North Junior 1st Div. East
21/04/2018 Longside 0-2 Sunnybank   North Junior 1st Div. East
21/04/2018 Newmachar United 1-1 Cruden Bay   North Junior 1st Div. East
21/04/2018 Forres Thistle 5-0 Whitehills   North Junior 1st Div. West
21/04/2018 New Elgin 1-4 Buckie Rovers   North Junior 1st Div. West
21/04/2018 Spey Valley United 0-4 Burghead Thistle   North Junior 1st Div. West
21/04/2018 Cambuslang Rangers 1-3 Troon   West Junior Superlg. 1st
21/04/2018 Cumbernauld United 2-0 Shettleston   West Junior Superlg. 1st
21/04/2018 Darvel 3-1 Maryhill   West Junior Superlg. 1st
21/04/2018 Irvine Meadow 0-0 Petershill   West Junior Superlg. 1st
21/04/2018 Kello Rovers 2-2 Rutherglen Glencairn   West Junior Superlg. 1st
21/04/2018 Largs Thistle 2-1 Larkhall Thistle   West Junior Superlg. 1st
21/04/2018 Renfrew 2-1 Kilsyth Rangers   West Junior Superlg. 1st
21/04/2018 Arbroath Victoria 0-4 Lochee Harp   East Junior North Div.
21/04/2018 Blairgowrie 1-6 Dundee North End   East Junior North Div.
21/04/2018 Brechin Victoria 1-3 Dundee Violet   East Junior North Div.
21/04/2018 Coupar Angus 0-1 Lochore Welfare   East Junior North Div.
21/04/2018 Forfar Albion 1-5 East Craigie   East Junior North Div.
21/04/2018 Newburgh 1-6 Kinnoull   East Junior North Div.
21/04/2018 Scone Thistle 2-1 Luncarty   East Junior North Div.
21/04/2018 Armadale Thistle 2-2 Lochgelly Albert   East Junior South Div.
21/04/2018 Craigroyston 3-1 Livingston United   East Junior South Div.
21/04/2018 Crossgates Primrose 0-4 Pumpherston Juniors   East Junior South Div.
21/04/2018 Easthouses Lily Miners Welfare 3-0 Kirkcaldy YMCA   East Junior South Div.
21/04/2018 Edinburgh United 2-1 Harthill Royal   East Junior South Div.
21/04/2018 Rosyth 1-2 Oakley United   East Junior South Div.
21/04/2018 West Calder United 5-1 Stoneyburn   East Junior South Div.
21/04/2018 Craigmark Burntonians 2-0 Ardeer Thistle   West Junior Ayrshire Div.
21/04/2018 Dalry Thistle 3-0 Irvine Victoria   West Junior Ayrshire Div.
21/04/2018 Lugar Boswell Thistle 1-3 Whitletts Victoria   West Junior Ayrshire Div.
21/04/2018 Blantyre Victoria 5-1 Greenock Juniors   West Junior Central 1st Div.
21/04/2018 Forth Wanderers 4-5 Port Glasgow   West Junior Central 1st Div.
21/04/2018 Lesmahagow 1-8 Benburb   West Junior Central 1st Div.
21/04/2018 Neilston 1-1 Rossvale   West Junior Central 1st Div.
21/04/2018 Saint Roch's 2-0 Glasgow Perthshire   West Junior Central 1st Div.
21/04/2018 Shotts Bon Accord 1-2 Yoker Athletic   West Junior Central 1st Div.
21/04/2018 Thorniewood United 3-2 East Kilbride Thistle   West Junior Central 1st Div.
21/04/2018 Dunipace 0-1 Ashfield   West Junior Central 2nd Div.
21/04/2018 Newmains United 0-3 Lanark United   West Junior Central 2nd Div.
21/04/2018 Royal Albert 7-0 Johnstone Burgh   West Junior Central 2nd Div.
21/04/2018 Vale of Clyde 1-1 Bellshill Athletic   West Junior Central 2nd Div.
21/04/2018 Vale of Leven 0-2 Gartcairn Juniors   West Junior Central 2nd Div.
20/04/2018 Ayr United U20 3-0 Queen of the South U20   SPFL Dev. Lg. West
20/04/2018 Clyde U20 1-3 Albion Rovers U20   SPFL Dev. Lg. West
20/04/2018 Greenock Morton U20 3-2 Airdrieonians U20   SPFL Dev. Lg. West
20/04/2018 Bonnyton Thistle U20 3-2 Lothian Thistle Hutchison Vale U20   Lowland/East Dev. Lg.
20/04/2018 Edusport Academy U20 1-5 BSC Glasgow U20   Lowland/East Dev. Lg.
20/04/2018 Edinburgh University U20 0-3 Mid Annandale U20   Lowland/East Dev. Lg.
20/04/2018 Heriot-Watt University U20 1-2 Cumbernauld Colts U20   Lowland/East Dev. Lg.
20/04/2018 Spartans U20 4-3 Tynecastle U20   Lowland/East Dev. Lg.
20/04/2018 University of Stirling U20 0-1 Whitehill Welfare U20   Lowland/East Dev. Lg.
20/04/2018 Aberdeen University 2-0 Glentanar   North Junior 1st Div. East
19/04/2018 Celtic U20 0-0 Ross County U20   SPFL Dev. Lg.
19/04/2018 Lothian Thistle Hutchison Vale 4-0 Burntisland Shipyard   EoS Lg.
18/04/2018 Dumbarton 0-1 Inverness Caledonian Thistle   Scottish Champ.
18/04/2018 Saint Mirren U20 3-0 Falkirk U20   SPFL Dev. Lg.
18/04/2018 Berwick Rangers U20 1-2 Stirling Albion U20   SPFL Dev. Lg. East
18/04/2018 Brora Rangers 1-3 Fraserburgh   Highland Lg.
18/04/2018 Cove Rangers 0-1 Forres Mechanics   Highland Lg.
18/04/2018 Keith 1-5 Formartine United   Highland Lg.
18/04/2018 Nairn County 3-0 Turriff United   Highland Lg.
18/04/2018 Rothes 1-0 Wick Academy   Highland Lg.
18/04/2018 Strathspey Thistle 1-1 Fort William   Highland Lg.
18/04/2018 Whitehill Welfare 1-2 Selkirk   Lowland Lg.
18/04/2018 Cumbernauld Colts 2-3 Vale of Leithen South Ch'lge Cup
18/04/2018 Bo'ness United 2-2 Sauchie Juniors   East Junior Superlg.
18/04/2018 Forfar West End 0-3 Broughty Athletic   East Junior Superlg.
18/04/2018 Lothian Thistle Hutchison Vale 4-0 Eyemouth United   EoS Lg.
18/04/2018 Banks o' Dee 6-1 Dufftown   North Junior Superlg.
18/04/2018 Montrose Roselea 1-1 Stonehaven   North Junior Superlg.
18/04/2018 Abbey Vale 4-0 Lochar Thistle   SoS Lg.
18/04/2018 Heston Rovers 4-0 Creetown   SoS Lg.
18/04/2018 Newton Stewart 1-2 Saint Cuthbert Wanderers   SoS Lg.
18/04/2018 Arthurlie 2-0 Clydebank   West Junior Superlg. Premier
18/04/2018 Beith Juniors 3-1 Cumnock Juniors   West Junior Superlg. Premier
18/04/2018 Kilbirnie Ladeside 1-1 Glenafton Athletic   West Junior Superlg. Premier
18/04/2018 Linlithgow Rose 5-2 Lochore Welfare Fife & Lothians Cup
18/04/2018 Carnoustie Panmure 2-1 Jeanfield Swifts Inter-Regional Trophy
18/04/2018 Dundee North End 1-2 East Craigie Inter-Regional Trophy
18/04/2018 Bonnyton Thistle 2-5 Stranraer Reserves Tweedie Cup
18/04/2018 Nithsdale Wanderers 1-4 Threave Rovers Tweedie Cup
18/04/2018 Arniston Rangers 3-1 Dalkeith Thistle   East Junior Premier
18/04/2018 Thornton Hibs 2-3 Tayport   East Junior Premier
18/04/2018 Whitburn 0-2 Fauldhouse United   East Junior Premier
18/04/2018 Islavale 0-2 Deveronside   North Junior 1st Div. West
18/04/2018 Cumbernauld United 4-2 Rutherglen Glencairn   West Junior Superlg. 1st
18/04/2018 Shettleston 0-3 Renfrew   West Junior Superlg. 1st
18/04/2018 Irvine Meadow 2-4 Darvel   West Junior Superlg. 1st
18/04/2018 Kello Rovers 1-2 Troon   West Junior Superlg. 1st
18/04/2018 Kilsyth Rangers 0-4 Cambuslang Rangers   West Junior Superlg. 1st
18/04/2018 Maryhill 1-2 Larkhall Thistle   West Junior Superlg. 1st
18/04/2018 Lochee Harp 1-0 Blairgowrie   East Junior North Div.
18/04/2018 Stoneyburn 2-5 Harthill Royal   East Junior South Div.
18/04/2018 Dalry Thistle 4-1 Ardeer Thistle   West Junior Ayrshire Div.
18/04/2018 Muirkirk Juniors 2-1 Lugar Boswell Thistle   West Junior Ayrshire Div.
18/04/2018 Blantyre Victoria 3-0 Lesmahagow   West Junior Central 1st Div.
18/04/2018 East Kilbride Thistle 2-0 Glasgow Perthshire   West Junior Central 1st Div.
18/04/2018 Forth Wanderers 0-3 Shotts Bon Accord   West Junior Central 1st Div.
18/04/2018 Neilston 4-1 Thorniewood United   West Junior Central 1st Div.
18/04/2018 Port Glasgow 2-1 Greenock Juniors   West Junior Central 1st Div.
18/04/2018 Yoker Athletic 2-2 Saint Roch's   West Junior Central 1st Div.
17/04/2018 Brechin City 0-5 Dundee United   Scottish Champ.
17/04/2018 Saint Mirren 1-2 Falkirk   Scottish Champ.
17/04/2018 Dundee U20 2-4 Heart of Midlothian U20   SPFL Dev. Lg.
17/04/2018 Hibernian U20 2-0 Aberdeen U20   SPFL Dev. Lg.
17/04/2018 Saint Johnstone U20 0-0 Hamilton Academical U20   SPFL Dev. Lg.
17/04/2018 Berwick Rangers 0-0 Stenhousemuir   Scottish Lg. 2
17/04/2018 Forfar Athletic U20 2-2 Cowdenbeath U20   SPFL Dev. Lg. East
17/04/2018 Clyde U20 0-6 Queen of the South U20   SPFL Dev. Lg. West
17/04/2018 Tynecastle 0-2 Kelty Hearts   EoS Lg.
17/04/2018 Culter 0-2 Banchory Saint Ternan   North Junior Superlg.
17/04/2018 Hermes 3-0 Dyce Juniors   North Junior Superlg.
17/04/2018 Tynecastle U20 2-2 Edusport Academy U20   Lowland/East Dev. Lg.
17/04/2018 Aberdeen University 0-2 East End   North Junior 1st Div. East
17/04/2018 Longside 4-2 Buchanhaven Hearts   North Junior 1st Div. East
17/04/2018 Newmachar United 2-0 Sunnybank   North Junior 1st Div. East
17/04/2018 Stoneywood Parkvale 7-0 Lewis United   North Junior 1st Div. East
17/04/2018 New Elgin 0-2 Burghead Thistle   North Junior 1st Div. West
17/04/2018 Whitehills 2-5 Buckie Rovers   North Junior 1st Div. West
16/04/2018 Celtic U20 4-0 Dundee United U20   SPFL Dev. Lg.
16/04/2018 Motherwell U20 1-0 Partick Thistle U20   SPFL Dev. Lg.
16/04/2018 Ross County U20 2-1 Kilmarnock U20   SPFL Dev. Lg.
16/04/2018 Albion Rovers U20 2-2 Greenock Morton U20   SPFL Dev. Lg. West
16/04/2018 Stranraer U20 7-2 Queen's Park U20   SPFL Dev. Lg. West
16/04/2018 Abbey Vale 5-1 Creetown   SoS Lg.
16/04/2018 Deveronvale U20 2-2 Turriff United U20   Aberdeenshire Dev. Lg.
16/04/2018 Inverurie Loco Works U20 3-0 Buckie Thistle U20   Aberdeenshire Dev. Lg.
16/04/2018 Keith U20 0-3 Fraserburgh U20   Aberdeenshire Dev. Lg.
16/04/2018 Lossiemouth U20 2-0 Clachnacuddin U20   North of Scotland Dev. Lg.
16/04/2018 Nairn County U20 5-0 Forres Mechanics U20   North of Scotland Dev. Lg.
15/04/2018 Celtic 4-0 Rangers Scottish FA Cup
14/04/2018 Hamilton Academical 1-2 Kilmarnock   Scottish Premier
14/04/2018 Motherwell 3-0 Aberdeen Scottish FA Cup
14/04/2018 Dundee United 1-0 Falkirk   Scottish Champ.
14/04/2018 Dunfermline Athletic 4-0 Brechin City   Scottish Champ.
14/04/2018 Greenock Morton 0-1 Queen of the South   Scottish Champ.
14/04/2018 Inverness Caledonian Thistle 5-1 Dumbarton   Scottish Champ.
14/04/2018 Saint Mirren 0-0 Livingston   Scottish Champ.
14/04/2018 Airdrieonians 2-0 Albion Rovers   Scottish Lg. 1
14/04/2018 Ayr United 1-2 Stranraer   Scottish Lg. 1
14/04/2018 East Fife 0-5 Arbroath   Scottish Lg. 1
14/04/2018 Forfar Athletic 0-1 Alloa Athletic   Scottish Lg. 1
14/04/2018 Raith Rovers 2-0 Queen's Park   Scottish Lg. 1
14/04/2018 Clyde 2-1 Stirling Albion   Scottish Lg. 2
14/04/2018 Elgin City 1-1 Edinburgh City   Scottish Lg. 2
14/04/2018 Montrose 1-0 Berwick Rangers   Scottish Lg. 2
14/04/2018 Peterhead 1-0 Cowdenbeath   Scottish Lg. 2
14/04/2018 Stenhousemuir 3-2 Annan Athletic   Scottish Lg. 2
14/04/2018 Brora Rangers 0-1 Cove Rangers   Highland Lg.
14/04/2018 Buckie Thistle 6-0 Lossiemouth   Highland Lg.
14/04/2018 Clachnacuddin 3-3 Deveronvale   Highland Lg.
14/04/2018 Fort William 0-6 Formartine United   Highland Lg.
14/04/2018 Huntly 3-0 Rothes   Highland Lg.
14/04/2018 Nairn County 3-1 Fraserburgh   Highland Lg.
14/04/2018 Strathspey Thistle 2-3 Keith   Highland Lg.
14/04/2018 Turriff United 1-2 Forres Mechanics   Highland Lg.
14/04/2018 Wick Academy 1-3 Inverurie Loco Works   Highland Lg.
14/04/2018 BSC Glasgow 5-0 Hawick Royal Albert   Lowland Lg.
14/04/2018 Edusport Academy 0-1 Civil Service Strollers   Lowland Lg.
14/04/2018 Dalbeattie Star 4-1 Selkirk   Lowland Lg.
14/04/2018 Edinburgh University 5-1 Gretna   Lowland Lg.
14/04/2018 Spartans 0-0 East Stirlingshire   Lowland Lg.
14/04/2018 University of Stirling 2-0 East Kilbride   Lowland Lg.
14/04/2018 Whitehill Welfare 4-2 Gala Fairydean Rovers   Lowland Lg.
14/04/2018 Broughty Athletic 0-1 Linlithgow Rose   East Junior Superlg.
14/04/2018 Broxburn Athletic 1-6 Penicuik Athletic   East Junior Superlg.
14/04/2018 Camelon Juniors 0-0 Bonnyrigg Rose Athletic   East Junior Superlg.
14/04/2018 Carnoustie Panmure 2-0 Sauchie Juniors   East Junior Superlg.
14/04/2018 Jeanfield Swifts 0-1 Hill of Beath Hawthorn   East Junior Superlg.
14/04/2018 Burntisland Shipyard 0-5 Tynecastle   EoS Lg.
14/04/2018 Lothian Thistle Hutchison Vale 5-5 Leith Athletic   EoS Lg.
14/04/2018 Invergordon 3-2 Thurso   North Caledonian Lg.
14/04/2018 Orkney 12-1 Bunillidh Thistle   North Caledonian Lg.
14/04/2018 Newburgh Thistle 4-2 Hermes   North Junior Superlg.
14/04/2018 Dufftown 1-3 Culter   North Junior Superlg.
14/04/2018 Ellon United 0-1 Dyce Juniors   North Junior Superlg.
14/04/2018 Hall Russell United 0-3 Colony Park Juniors   North Junior Superlg.
14/04/2018 Inverness City 1-2 Banchory Saint Ternan   North Junior Superlg.
14/04/2018 Montrose Roselea 1-1 Banks o' Dee   North Junior Superlg.
14/04/2018 Stonehaven 3-3 Maud   North Junior Superlg.
14/04/2018 Abbey Vale 3-0 Bonnyton Thistle   SoS Lg.
14/04/2018 Creetown 0-4 Nithsdale Wanderers   SoS Lg.
14/04/2018 Heston Rovers 1-3 Mid Annandale   SoS Lg.
14/04/2018 Lochmaben 5-2 Newton Stewart   SoS Lg.
14/04/2018 Stranraer Reserves 1-4 Lochar Thistle   SoS Lg.
14/04/2018 Threave Rovers 5-0 Annan Athletic U20   SoS Lg.
14/04/2018 Upper Annandale 6-2 Saint Cuthbert Wanderers   SoS Lg.
14/04/2018 Beith Juniors 2-0 Clydebank   West Junior Superlg. Premier
14/04/2018 Girvan 0-5 Pollok   West Junior Superlg. Premier
14/04/2018 Glenafton Athletic 3-2 Arthurlie   West Junior Superlg. Premier
14/04/2018 Kilbirnie Ladeside 1-0 Kilwinning Rangers   West Junior Superlg. Premier
14/04/2018 Bo'ness United 4-2 Dundonald Bluebell   Fife & Lothians Cup
14/04/2018 Inverness Athletic 4-2 Saint Duthus Jock Mackay Memorial Cup
14/04/2018 Heriot-Watt University 1-5 Kelty Hearts King Cup
14/04/2018 Preston Athletic 3-2 Ormiston King Cup
14/04/2018 University of Stirling Reserves 3-1 Tweedmouth Rangers King Cup
14/04/2018 Auchinleck Talbot 0-1 Lochee United Scottish Junior Cup
14/04/2018 Wishaw 0-1 Hurlford United Scottish Junior Cup
14/04/2018 Downfield 1-3 Dunbar United   East Junior Premier
14/04/2018 Haddington Athletic 3-1 Blackburn United   East Junior Premier
14/04/2018 Saint Andrews United 1-4 Dalkeith Thistle   East Junior Premier
14/04/2018 Tayport 3-4 Musselburgh Athletic   East Junior Premier
14/04/2018 Tranent Juniors 4-3 Whitburn   East Junior Premier
14/04/2018 East End 3-0 Cruden Bay   North Junior 1st Div. East
14/04/2018 Fraserburgh United 2-2 Glentanar   North Junior 1st Div. East
14/04/2018 Lewis United 2-5 Newmachar United   North Junior 1st Div. East
14/04/2018 Longside 2-1 Stoneywood Parkvale   North Junior 1st Div. East
14/04/2018 Sunnybank 2-3 Buchanhaven Hearts   North Junior 1st Div. East
14/04/2018 Buckie Rovers 2-2 Nairn Saint Ninian   North Junior 1st Div. West
14/04/2018 Forres Thistle 3-2 New Elgin   North Junior 1st Div. West
14/04/2018 Spey Valley United 0-3 Deveronside   North Junior 1st Div. West
14/04/2018 Whitehills 1-4 Islavale   North Junior 1st Div. West
14/04/2018 Kello Rovers 2-1 Cumbernauld United   West Junior Superlg. 1st
14/04/2018 Largs Thistle 1-0 Cambuslang Rangers   West Junior Superlg. 1st
14/04/2018 Larkhall Thistle 1-2 Irvine Meadow   West Junior Superlg. 1st
14/04/2018 Maryhill 0-0 Renfrew   West Junior Superlg. 1st
14/04/2018 Petershill 6-0 Darvel   West Junior Superlg. 1st
14/04/2018 Rutherglen Glencairn 4-1 Shettleston   West Junior Superlg. 1st
14/04/2018 Troon 1-4 Kilsyth Rangers   West Junior Superlg. 1st
14/04/2018 Coupar Angus 0-4 Scone Thistle   East Junior North Div.
14/04/2018 Dundee Violet 0-0 Lochee Harp   East Junior North Div.
14/04/2018 Forfar Albion 1-4 Dundee North End   East Junior North Div.
14/04/2018 Kinnoull 4-0 Arbroath Victoria   East Junior North Div.
14/04/2018 Lochore Welfare 0-1 East Craigie   East Junior North Div.
14/04/2018 Luncarty 5-3 Blairgowrie   East Junior North Div.
14/04/2018 Newburgh 3-2 Brechin Victoria   East Junior North Div.
14/04/2018 Easthouses Lily Miners Welfare 1-5 Livingston United   East Junior South Div.
14/04/2018 Harthill Royal 0-2 Craigroyston   East Junior South Div.
14/04/2018 Lochgelly Albert 0-3 Crossgates Primrose   East Junior South Div.
14/04/2018 Pumpherston Juniors 2-0 Oakley United   East Junior South Div.
14/04/2018 Stoneyburn 3-1 Rosyth   East Junior South Div.
14/04/2018 West Calder United 1-2 Armadale Thistle   East Junior South Div.
14/04/2018 Ardeer Thistle 1-4 Whitletts Victoria   West Junior Ayrshire Div.
14/04/2018 Maybole Juniors 1-2 Irvine Victoria   West Junior Ayrshire Div.
14/04/2018 Muirkirk Juniors 0-1 Craigmark Burntonians   West Junior Ayrshire Div.
14/04/2018 Benburb 3-3 Saint Roch's   West Junior Central 1st Div.
14/04/2018 East Kilbride Thistle 3-1 Port Glasgow   West Junior Central 1st Div.
14/04/2018 Forth Wanderers 2-5 Rossvale   West Junior Central 1st Div.
14/04/2018 Glasgow Perthshire 2-2 Blantyre Victoria   West Junior Central 1st Div.
14/04/2018 Lesmahagow 0-3 Greenock Juniors   West Junior Central 1st Div.
14/04/2018 Carluke Rovers 1-1 Gartcairn Juniors   West Junior Central 2nd Div.
14/04/2018 Dunipace 0-2 Lanark United   West Junior Central 2nd Div.
14/04/2018 Johnstone Burgh 0-2 Bellshill Athletic   West Junior Central 2nd Div.
14/04/2018 Newmains United 0-9 Vale of Clyde   West Junior Central 2nd Div.
14/04/2018 Saint Anthony's 1-2 Royal Albert   West Junior Central 2nd Div.
13/04/2018 Cumbernauld Colts U20 5-1 Edinburgh University U20   Lowland/East Dev. Lg.
13/04/2018 Edinburgh City U20 2-1 Bonnyton Thistle U20   Lowland/East Dev. Lg.
13/04/2018 Lothian Thistle Hutchison Vale U20 0-1 Spartans U20   Lowland/East Dev. Lg.
13/04/2018 Tynecastle U20 0-1 BSC Glasgow U20   Lowland/East Dev. Lg.
13/04/2018 University of Stirling U20 7-0 Mid Annandale U20   Lowland/East Dev. Lg.
12/04/2018 Hamilton Academical U20 2-0 Kilmarnock U20   SPFL Dev. Lg.
12/04/2018 Ross County U20 4-2 Saint Mirren U20   SPFL Dev. Lg.
12/04/2018 Cowdenbeath 2-0 Raith Rovers U20 Fife Cup
12/04/2018 Hibernian U20 p 0-0 Celtic U20 Scottish Youth Cup
12/04/2018 Albion Rovers U20 1-2 Ayr United U20   SPFL Dev. Lg. West
12/04/2018 Queen of the South U20 2-1 Greenock Morton U20   SPFL Dev. Lg. West
11/04/2018 Berwick Rangers U20 4-0 Forfar Athletic U20   SPFL Dev. Lg. East
11/04/2018 Airdrieonians U20 1-2 Queen's Park U20   SPFL Dev. Lg. West
11/04/2018 East Kilbride U20 3-0 Stranraer U20   SPFL Dev. Lg. West
11/04/2018 Formartine United 5-0 Buckie Thistle   Highland Lg.
11/04/2018 Fort William 2-2 Wick Academy   Highland Lg.
11/04/2018 Fraserburgh 0-1 Cove Rangers   Highland Lg.
11/04/2018 Huntly 1-1 Lossiemouth   Highland Lg.
11/04/2018 Inverurie Loco Works 2-1 Brora Rangers   Highland Lg.
11/04/2018 Keith 2-2 Nairn County   Highland Lg.
11/04/2018 Rothes 2-5 Turriff United   Highland Lg.
11/04/2018 Strathspey Thistle 1-3 Deveronvale   Highland Lg.
11/04/2018 Dalbeattie Star 0-4 Spartans   Lowland Lg.
11/04/2018 Vale of Leithen 1-1 Edusport Academy   Lowland Lg.
11/04/2018 Whitehill Welfare 0-3 East Kilbride   Lowland Lg.
11/04/2018 Heston Rovers 4-0 Dumfries YMCA   SoS Lg.
11/04/2018 Lochar Thistle 1-3 Mid Annandale   SoS Lg.
11/04/2018 Upper Annandale 5-4 Nithsdale Wanderers   SoS Lg.
11/04/2018 Cambuslang Rangers 0-4 Petershill   West Junior Superlg. 1st
11/04/2018 Cumbernauld United 3-2 Maryhill   West Junior Superlg. 1st
11/04/2018 Irvine Meadow 1-1 Troon   West Junior Superlg. 1st
11/04/2018 Rutherglen Glencairn 2-2 Larkhall Thistle   West Junior Superlg. 1st
11/04/2018 University of Stirling U20 11-1 Bonnyton Thistle U20 Lowland/East Dev. Ch'lge Cup
11/04/2018 Benburb 1-4 Neilston   West Junior Central 1st Div.
11/04/2018 Blantyre Victoria 5-2 Forth Wanderers   West Junior Central 1st Div.
11/04/2018 Greenock Juniors 0-0 Glasgow Perthshire   West Junior Central 1st Div.
11/04/2018 Lesmahagow 2-1 Shotts Bon Accord   West Junior Central 1st Div.
11/04/2018 Port Glasgow 1-1 Yoker Athletic   West Junior Central 1st Div.
11/04/2018 Saint Roch's 5-1 Thorniewood United   West Junior Central 1st Div.
10/04/2018 Dundee United 1-0 Saint Mirren   Scottish Champ.
10/04/2018 Greenock Morton 3-2 Dumbarton   Scottish Champ.
10/04/2018 Inverness Caledonian Thistle 1-0 Falkirk   Scottish Champ.
10/04/2018 Heart of Midlothian U20 3-2 Saint Johnstone U20   SPFL Dev. Lg.
10/04/2018 Cowdenbeath 0-3 Montrose   Scottish Lg. 2
10/04/2018 Creetown 1-2 Threave Rovers   SoS Lg.
09/04/2018 Aberdeen U20 0-1 Dundee U20   SPFL Dev. Lg.
09/04/2018 Dundee United U20 0-6 Ross County U20   SPFL Dev. Lg.
09/04/2018 Falkirk U20 1-2 Hibernian U20   SPFL Dev. Lg.
09/04/2018 Hamilton Academical U20 1-3 Motherwell U20   SPFL Dev. Lg.
09/04/2018 Kilmarnock U20 0-2 Saint Mirren U20   SPFL Dev. Lg.
09/04/2018 Partick Thistle U20 0-3 Celtic U20   SPFL Dev. Lg.
09/04/2018 Alloa Athletic U20 0-0 Livingston U20   SPFL Dev. Lg. East
09/04/2018 Raith Rovers U20 4-0 Cowdenbeath U20   SPFL Dev. Lg. East
09/04/2018 East Kilbride U20 0-0 Queen's Park U20   SPFL Dev. Lg. West
09/04/2018 Stranraer U20 1-2 Queen of the South U20   SPFL Dev. Lg. West
09/04/2018 Inverurie Loco Works U20 1-4 Fraserburgh U20   Aberdeenshire Dev. Lg.
09/04/2018 Brora Rangers U20 4-2 Forres Mechanics U20   North of Scotland Dev. Lg.
09/04/2018 Elgin City U20 2-1 Clachnacuddin U20   North of Scotland Dev. Lg.
08/04/2018 Hamilton Academical 1-2 Celtic   Scottish Premier
07/04/2018 Heart of Midlothian 2-0 Aberdeen   Scottish Premier
07/04/2018 Partick Thistle 0-1 Kilmarnock   Scottish Premier
07/04/2018 Rangers 4-0 Dundee   Scottish Premier
07/04/2018 Ross County 1-1 Hibernian   Scottish Premier
07/04/2018 Saint Johnstone 0-0 Motherwell   Scottish Premier
07/04/2018 Brechin City 0-1 Saint Mirren   Scottish Champ.
07/04/2018 Dumbarton 3-2 Dundee United   Scottish Champ.
07/04/2018 Falkirk 1-2 Dunfermline Athletic   Scottish Champ.
07/04/2018 Livingston 3-2 Greenock Morton   Scottish Champ.
07/04/2018 Queen of the South 0-2 Inverness Caledonian Thistle   Scottish Champ.
07/04/2018 Airdrieonians 1-2 Ayr United   Scottish Lg. 1
07/04/2018 Albion Rovers 0-1 Forfar Athletic   Scottish Lg. 1
07/04/2018 Alloa Athletic 0-1 Stranraer   Scottish Lg. 1
07/04/2018 Arbroath 1-1 Raith Rovers   Scottish Lg. 1
07/04/2018 Queen's Park 2-3 East Fife   Scottish Lg. 1
07/04/2018 Annan Athletic 4-1 Elgin City   Scottish Lg. 2
07/04/2018 Berwick Rangers 1-3 Peterhead   Scottish Lg. 2
07/04/2018 Cowdenbeath 1-0 Clyde   Scottish Lg. 2
07/04/2018 Edinburgh City 1-4 Stenhousemuir   Scottish Lg. 2
07/04/2018 Stirling Albion 0-5 Montrose   Scottish Lg. 2
07/04/2018 Brora Rangers 3-0 Deveronvale   Highland Lg.
07/04/2018 Cove Rangers 5-0 Clachnacuddin   Highland Lg.
07/04/2018 Forres Mechanics 4-1 Strathspey Thistle   Highland Lg.
07/04/2018 Huntly 1-2 Formartine United   Highland Lg.
07/04/2018 Rothes 4-1 Nairn County   Highland Lg.
07/04/2018 Turriff United 0-1 Inverurie Loco Works   Highland Lg.
07/04/2018 Wick Academy 4-0 Fraserburgh   Highland Lg.
07/04/2018 Civil Service Strollers 4-0 Vale of Leithen   Lowland Lg.
07/04/2018 Cumbernauld Colts 2-0 Dalbeattie Star   Lowland Lg.
07/04/2018 East Stirlingshire 3-1 Whitehill Welfare   Lowland Lg.
07/04/2018 Gala Fairydean Rovers 1-1 University of Stirling   Lowland Lg.
07/04/2018 Gretna 0-3 Spartans   Lowland Lg.
07/04/2018 Hawick Royal Albert 2-2 Edinburgh University   Lowland Lg.
07/04/2018 Selkirk 0-3 Edusport Academy   Lowland Lg.
07/04/2018 Camelon Juniors 2-3 Broughty Athletic   East Junior Superlg.
07/04/2018 Carnoustie Panmure 0-2 Newtongrange Star   East Junior Superlg.
07/04/2018 Dundonald Bluebell 1-0 Lochee United   East Junior Superlg.
07/04/2018 Forfar West End 2-1 Bo'ness United   East Junior Superlg.
07/04/2018 Hill of Beath Hawthorn 1-1 Broxburn Athletic   East Junior Superlg.
07/04/2018 Linlithgow Rose 2-1 Jeanfield Swifts   East Junior Superlg.
07/04/2018 Sauchie Juniors 1-2 Kennoway Star Hearts   East Junior Superlg.
07/04/2018 Burntisland Shipyard 5-2 Tweedmouth Rangers   EoS Lg.
07/04/2018 Coldstream 0-3 Eyemouth United   EoS Lg.
07/04/2018 Kelty Hearts 3-1 Leith Athletic   EoS Lg.
07/04/2018 Lothian Thistle Hutchison Vale 5-2 Preston Athletic   EoS Lg.
07/04/2018 Peebles Rovers 1-0 Ormiston   EoS Lg.
07/04/2018 University of Stirling Reserves 2-4 Tynecastle   EoS Lg.
07/04/2018 Bunillidh Thistle 1-2 Halkirk United   North Caledonian Lg.
07/04/2018 Golspie Sutherland 2-3 Orkney   North Caledonian Lg.
07/04/2018 Invergordon 7-0 Alness United   North Caledonian Lg.
07/04/2018 Banchory Saint Ternan 1-2 Banks o' Dee   North Junior Superlg.
07/04/2018 Colony Park Juniors 0-6 Stonehaven   North Junior Superlg.
07/04/2018 Culter 4-0 Inverness City   North Junior Superlg.
07/04/2018 Hall Russell United 0-3 Dyce Juniors   North Junior Superlg.
07/04/2018 Hermes 1-0 Ellon United   North Junior Superlg.
07/04/2018 Abbey Vale 3-1 Heston Rovers   SoS Lg.
07/04/2018 Bonnyton Thistle 0-1 Threave Rovers   SoS Lg.
07/04/2018 Lochar Thistle 8-0 Annan Athletic U20   SoS Lg.
07/04/2018 Mid Annandale 7-0 Dumfries YMCA   SoS Lg.
07/04/2018 Nithsdale Wanderers 8-1 Newton Stewart   SoS Lg.
07/04/2018 Stranraer Reserves 2-2 Upper Annandale   SoS Lg.
07/04/2018 Pollok 2-2 Beith Juniors   West Junior Superlg. Premier
07/04/2018 Auchinleck Talbot 2-0 Whitletts Victoria   Ayrshire Lg. Cup
07/04/2018 Craigmark Burntonians 0-1 Kilbirnie Ladeside   Ayrshire Lg. Cup
07/04/2018 Girvan 4-3 Lugar Boswell Thistle   Ayrshire Lg. Cup
07/04/2018 Glenafton Athletic 6-0 Annbank United   Ayrshire Lg. Cup
07/04/2018 Irvine Meadow 3-2 Dalry Thistle   Ayrshire Lg. Cup
07/04/2018 Kello Rovers 1-4 Hurlford United   Ayrshire Lg. Cup
07/04/2018 Muirkirk Juniors 1-3 Darvel Ayrshire Lg. Cup
07/04/2018 Saltcoats Victoria 0-5 Cumnock Juniors   Ayrshire Lg. Cup
07/04/2018 Troon 1-2 Kilwinning Rangers   Ayrshire Lg. Cup
07/04/2018 Arthurlie 0-3 Glasgow Perthshire   Central Lg. Cup
07/04/2018 Blantyre Victoria 2-0 Neilston   Central Lg. Cup
07/04/2018 Cambuslang Rangers 15-0 Newmains United   Central Lg. Cup
07/04/2018 Greenock Juniors 1-0 Dunipace   Central Lg. Cup
07/04/2018 Johnstone Burgh 1-5 Larkhall Thistle   Central Lg. Cup
07/04/2018 Kirkintilloch Rob Roy p 1-1 Kilsyth Rangers   Central Lg. Cup
07/04/2018 Lanark United 4-1 Maryhill   Central Lg. Cup
07/04/2018 Petershill 1-3 Benburb   Central Lg. Cup
07/04/2018 Port Glasgow 0-0 p Wishaw   Central Lg. Cup
07/04/2018 Rossvale 3-0 Lesmahagow   Central Lg. Cup
07/04/2018 Saint Anthony's 2-0 Forth Wanderers   Central Lg. Cup
07/04/2018 Saint Roch's 1-4 Rutherglen Glencairn   Central Lg. Cup
07/04/2018 Shotts Bon Accord 2-3 Gartcairn Juniors   Central Lg. Cup
07/04/2018 Thorniewood United 2-1 Carluke Rovers   Central Lg. Cup
07/04/2018 Vale of Leven 1-2 Royal Albert   Central Lg. Cup
07/04/2018 Yoker Athletic 2-2 p Shettleston   Central Lg. Cup
07/04/2018 Haddington Athletic 1-5 Bonnyrigg Rose Athletic East Junior Cup
07/04/2018 Burghead Thistle 6-1 Whitehills   Elginshire Cup
07/04/2018 Islavale 3-0 Forres Thistle   Elginshire Cup
07/04/2018 Spey Valley United 0-5 Deveronside   Elginshire Cup
07/04/2018 Tranent Juniors 0-1 Penicuik Athletic Fife & Lothians Cup
07/04/2018 Saint Duthus 1-0 Shetland Jock Mackay Memorial Cup
07/04/2018 Maud 6-1 Montrose Roselea McLeman Cup
07/04/2018 Newburgh Thistle 1-0 Dufftown North Junior Regional Cup
07/04/2018 Bathgate Thistle 2-3 Dalkeith Thistle   East Junior Premier
07/04/2018 Blackburn United 0-1 Musselburgh Athletic   East Junior Premier
07/04/2018 Downfield 3-2 Saint Andrews United   East Junior Premier
07/04/2018 Dunbar United 2-0 Whitburn   East Junior Premier
07/04/2018 Kirriemuir Thistle 0-1 Arniston Rangers   East Junior Premier
07/04/2018 Tayport 1-1 Thornton Hibs   East Junior Premier
07/04/2018 East End 5-0 Lewis United   North Junior 1st Div. East
07/04/2018 Nairn Saint Ninian 2-0 Buckie Rovers   North Junior 1st Div. West
07/04/2018 Renfrew 2-0 Cumbernauld United   West Junior Superlg. 1st
07/04/2018 Aberdeen University 1-2 Buchanhaven Hearts   Morrison Cup
07/04/2018 Cruden Bay 1-3 Longside   Morrison Cup
07/04/2018 Newmachar United 1-3 Sunnybank   Morrison Cup
07/04/2018 Stoneywood Parkvale 1-2 Fraserburgh United   Morrison Cup
07/04/2018 Arbroath Victoria 1-8 Luncarty   East Junior North Div.
07/04/2018 Dundee North End 4-0 Brechin Victoria   East Junior North Div.
07/04/2018 Dundee Violet 3-1 Forfar Albion   East Junior North Div.
07/04/2018 East Craigie 3-1 Newburgh   East Junior North Div.
07/04/2018 Kinnoull 3-0 Coupar Angus   East Junior North Div.
07/04/2018 Lochore Welfare 3-4 Lochee Harp   East Junior North Div.
07/04/2018 Scone Thistle 0-3 Blairgowrie   East Junior North Div.
07/04/2018 Armadale Thistle 5-0 Harthill Royal   East Junior South Div.
07/04/2018 Craigroyston 0-2 Pumpherston Juniors   East Junior South Div.
07/04/2018 Crossgates Primrose 3-0 Stoneyburn   East Junior South Div.
07/04/2018 Kirkcaldy YMCA 0-8 Oakley United   East Junior South Div.
07/04/2018 Livingston United 1-5 Edinburgh United   East Junior South Div.
07/04/2018 Lochgelly Albert 2-1 West Calder United   East Junior South Div.
07/04/2018 Rosyth 2-1 Easthouses Lily Miners Welfare   East Junior South Div.
07/04/2018 Maybole Juniors 5-0 Ardeer Thistle   West Junior Ayrshire Div.
07/04/2018 Ashfield 3-2 Bellshill Athletic   West Junior Central 2nd Div.
06/04/2018 BSC Glasgow 0-1 East Kilbride   Lowland Lg.
06/04/2018 Edinburgh City U20 1-0 Edusport Academy U20   Lowland/East Dev. Lg.
06/04/2018 Mid Annandale U20 1-3 Lothian Thistle Hutchison Vale U20   Lowland/East Dev. Lg.
06/04/2018 Edinburgh University U20 4-3 Bonnyton Thistle U20 Lowland/East Dev. KO Cup
06/04/2018 Heriot-Watt University U20 3-1 BSC Glasgow U20 Lowland/East Dev. KO Cup
06/04/2018 Spartans U20 2-1 University of Stirling U20 Lowland/East Dev. KO Cup
06/04/2018 Tynecastle U20 0-3 Cumbernauld Colts U20 Lowland/East Dev. KO Cup
05/04/2018 Kilmarnock U20 0-3 Aberdeen U20 Scottish Youth Cup
05/04/2018 Queen of the South U20 0-1 Airdrieonians U20   SPFL Dev. Lg. West
04/04/2018 Celtic 0-0 Dundee   Scottish Premier
04/04/2018 Motherwell U20 1-2 Heart of Midlothian U20   SPFL Dev. Lg.
04/04/2018 Clyde U20 0-3 Greenock Morton U20   SPFL Dev. Lg. West
04/04/2018 Stranraer U20 6-0 Albion Rovers U20   SPFL Dev. Lg. West
04/04/2018 Brora Rangers 2-2 Wick Academy   Highland Lg.
04/04/2018 Cove Rangers 3-1 Strathspey Thistle   Highland Lg.
04/04/2018 Forres Mechanics 2-0 Inverurie Loco Works   Highland Lg.
04/04/2018 Fraserburgh 0-1 Formartine United   Highland Lg.
04/04/2018 Nairn County 1-0 Fort William   Highland Lg.
04/04/2018 Turriff United 7-2 Keith   Highland Lg.
04/04/2018 Lochar Thistle 3-1 Heston Rovers   SoS Lg.
04/04/2018 Threave Rovers 5-3 Stranraer Reserves   SoS Lg.
04/04/2018 Upper Annandale 0-3 Newton Stewart   SoS Lg.
04/04/2018 Abbey Vale 3-2 Nithsdale Wanderers Potts Cup
03/04/2018 Hibernian 3-1 Hamilton Academical   Scottish Premier
03/04/2018 Motherwell 0-2 Aberdeen   Scottish Premier
03/04/2018 Ross County 4-0 Partick Thistle   Scottish Premier
03/04/2018 Dundee United 2-0 Dumbarton   Scottish Champ.
03/04/2018 Dunfermline Athletic 1-0 Livingston   Scottish Champ.
03/04/2018 Inverness Caledonian Thistle 4-0 Brechin City   Scottish Champ.
03/04/2018 Queen of the South 2-2 Falkirk   Scottish Champ.
03/04/2018 Creetown 2-5 Saint Cuthbert Wanderers   SoS Lg.
03/04/2018 Mid Annandale U20 0-3 Tynecastle U20   Lowland/East Dev. Lg.
02/04/2018 Celtic U20 1-1 Hibernian U20   SPFL Dev. Lg.
02/04/2018 Dundee U20 3-0 Hamilton Academical U20   SPFL Dev. Lg.
02/04/2018 Falkirk U20 1-2 Dundee United U20   SPFL Dev. Lg.
02/04/2018 Ross County U20 1-1 Aberdeen U20   SPFL Dev. Lg.
02/04/2018 Saint Johnstone U20 3-2 Kilmarnock U20   SPFL Dev. Lg.
02/04/2018 Saint Mirren U20 1-0 Partick Thistle U20   SPFL Dev. Lg.
02/04/2018 Cove Rangers 2-0 Rothes   Highland Lg.
02/04/2018 Carnoustie Panmure 3-3 p Kirriemuir Thistle   East Junior Cup
02/04/2018 Formartine United U20 3-4 Fraserburgh U20   Aberdeenshire Dev. Lg.
02/04/2018 Huntly U20 7-1 Buckie Thistle U20   Aberdeenshire Dev. Lg.
02/04/2018 Keith U20 2-1 Deveronvale U20   Aberdeenshire Dev. Lg.
02/04/2018 Clachnacuddin U20 7-1 Forres Mechanics U20   North of Scotland Dev. Lg.
02/04/2018 Elgin City U20 2-1 Alness United U20   North of Scotland Dev. Lg.
01/04/2018 Dundee 1-1 Heart of Midlothian   Scottish Premier
01/04/2018 Spartans U20 0-2 Edinburgh City U20 Lowland/East Dev. Lg. Cup